ilustrace: 11x litografie C. Bouda + podpis
ilustrace: Toyen (litografie 2x + obálka)
nakladatel: R. Kmoch
rok vydání: neuveden
počet stran: 32
stav: původní brož, dobře zachováno
- Julius Verne Malá řada - Děti kapitána Grantailustrace: Riou
překlad: Václav Beneš
nakladatel: Jos. Vilímek, Praha
rok vydání: 1934
počet stran: 568
stav: původní vazba, profesionálně
restaurováno, výborně opraveno
- N. Ždanov - Mořská sůl - Ilustrace: Zdeněk BurianIlustrace: Zdeněk Burian
nakladatel: SNDK
rok vydání: 1953
počet stran: 80
stav: původní vazba
- Daniel De Foe - Robinson Crusoe - Ilustrace:Vojtěcha PreissigaIlustrace: s 30 barevnými ilustracemi podle náčrtů Vojtěcha Preissiga
nakladatel: Rodina
rok vydání: 1932
počet stran: 267
stav: původní vazba
- Jack London - Jerry z ostrovů - Ilustrace: Zdeněk BurianIlustrace: Zdeněk Burian
nakladatel: Toužimský a Moravec
rok vydání: 1938
počet stran: 226
stav: původní vazba
- Ludvík Souček - Případ jantarové komnaty (obálka, úprava L. Fára)ilustrace: velké množství obrázků a fotografií
nakladatel: Albatros, Praha
rok vydání: 1970
počet stran: 232
stav: velmi pěkný stav, původní
vazba s obálkou
- Jan Spurný - Jan Nušlobálka a vazba: Vladimír Šmerl
fotografie: K. a J. Neubertovi, J. Sirový,
J. Nušl, J. Nekvasil
nakladatel: Odeon, Praha
rok vydání: 1983
počet stran: 172
stav: výborný, původní vazba s obálkou,
náklad 1500 výtisků!
- Světové loutkářstvíobálka: Klaus Lubina
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1966
počet stran: 56 + obrazová příloha
stav: velmi dobrý, původní celoplátěná vazba
- Dr. Bohumil Ryba - Dvě konsolace Senekovy a jejich pramenynakladatel: Filosofická fak. UK, Praha
rok vydání: 1928
počet stran: 104
stav: výborný, původní brož (nerozřezaná)
- Josef Dobiáš - Studie k Appianově knize Illyrskénakladatel: Filosofická fak. UK, Praha
rok vydání: 1930
počet stran: 304
stav: výborný, původní brož (nerozřezaná)
- J. Weber, J. Tříška, P. Spunar - Soupis rukopisů v Třeboni a v Českém Krumlověobálka a vazba: J. Běhounková
nakladatel: Nakl. Českosl. akademie
věd, Praha
rok vydání: 1958
počet stran: 384
stav: původní vazba s obálkou,
pěkně zachovalé
- Sabatino Moscati - Foiničanéobálka: Václav Konečný
fotografie: Bedřich Forman
nakladatel: Orbis, Praha
rok vydání: 1975
počet stran: 240
stav: výborný
- Jiří Daňhelka - Kronika Trojánskáobálka: Oldřich Menhart
nakladatel: Českosl. spisovatel, Praha
rok vydání: 1951
počet stran: 320
stav: původní vazba s obálkou,
pěkně zachovalé
- Josef Žemlička - Přemysl Otakar I.vazba: Anna Kubů
nakladatel: Svoboda, Praha
rok vydání: 1990
počet stran: 368 + obrazové přílohy
stav: původní vazba s obálkou,
pěkně zachovalé
- Václav Žoha a kol. - Vzorník plemen drůbežeilustrace: Emil Kotrba
nakladatel: Stát. zemědělské nakl., Praha
rok vydání: 1979
počet stran: 190 + fotograf. přílohy
stav: původní vazba, pěkně zachovalé
- Josef Macourek a kol. - Přehlídky, hodnocení a úprava trofejíilustrace: Václav Černý
nakladatel: Stát. zemědělské nakl., Praha
rok vydání: 1980
počet stran: 224
stav: velmi dobrý, původní brož
- A. L. Sororová - Západní mandaly transformaceilustrace: Lloyd Nygaard
překlad: Jana Novotná
nakladatel: Volvox Globator, Praha
rok vydání: 1999
počet stran: 248 + obrazová příloha
stav: výborný, původní vazba
- Václav Koval - Svět za sklem (Knížky pro chytré děti)ilustrace: František Škoda
nakladatel: Stát. nakl. dětské knihy, Praha
rok vydání: 1959
počet stran: 48
stav: původní vazba, dobře zachovalé,
na předsádce razítko 2x, jinak čisté
- Zdeňka Endlicherová, Jaroslav Morávek - Stolničeníilustrace: množství nákresů
nakladatel: Moravské nakl. Rozrazil
rok vydání: 1992
počet stran: 188
stav: dobrý, původní brož, nalomená
přední deska, jinak pěkně čisté
- Lubomír Dorůžka - Tvář jazzuobálka: Miroslav Houska
překlad: Josef Škvorecký, Lubomír Dorůžka
nakladatel: Stát. hudební vydav., Praha
rok vydání: 1964
počet stran: 324 + obrazová příloha
stav: původní vazba, obálka podlepena,
jinak dobrý stav
- František Kobliha - Květinatechnika: dřevoryt
rozměr: deska 78 : 60 mm list 305 : 210 mm
signatura: tužkou vpravo dole
- Počítačová gramotnostDobře zachovalá, soldní stav, PŮVODNÍ CENA 395 Kč
Bez počítačových dovedností se dnes nikdo neobejde.
Získejte je co nejrychleji a jenom ty nejlepší.
Tato kniha se stane vaším nenahraditelným pomocníkem
Jediná kniha, kterou potřebujete pro:
Windows 95/98/Millenium
Windows NT/2000/XP
Microsoft Word
Microsoft Excel
Internet
Použití elektronické pošty
Grafické programy
Archivační programy
Antivirové programy
Řešení problémů s počítačem
Vydavatel : Softpress
- Martina Devlin - Three Wise MenHarper Collins Publishers - London 2000 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Louise Voss - Are you my mother?Black Swan - London 2003 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Claudia Pattison - Fame GamePan Books - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Claire Calman - I Like it Like ThatBlack Swan - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Rosie Thomas - If My Father Loved MeArrow Books - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- David Nobbs - Going GentlyArrow Books - London 2001 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Sue Reidy - Four Ways to be a WomanBlack Swan - London 2000 - Brožované. Vynikající stav.
- Penelope Evans - FreezingBlack Swan - London 1997 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Kate Thompson - Sex, Lies and FairytalesBANTAM PRESS - London 2005 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Joanne Harris - Blackberry WineBlack Swan - London 2001 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Catherine Alliott - The Wedding dayHEADLINE BOOK PUBLISHING - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Alexander McCall Smith - Tears of the GiraffeAbacus - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.
- India Knight - The ShopsPENGUIN BOOK - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Zwischen den zelten (Junge jüdische autoren).Verlag die Nachricht - Berlin 1932 - Vázané v plátně. Velmi dobrý stav.
- Da Chen - Colours of the MountainArrow Books - London 2000 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Jenny Colgan - Talking to AddisonHarper Collins Publishers - London 2000 - Brožované. Vynikající stav.
- Lynda la Plante - Above SuspicionPocket Books - London 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Jackie Collins - Lethal SeductionPocket Books - London 2001 - Brožované. Vynikající stav.
- Jodi Picoult - Salem FallsHodder and Stoughton - London 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Tom Bradby - The White RussianCorgi Books - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Penny Vincenzi - Almost A CrimeOrion - London 1999 - Brožované. Vynikající stav.
- Mark Barrowcliffe - Girlfriend 44Headline Book Publishing - London 2000 - Brožované. Vynikající stav.
- Jodi Picoult - Keeping FaithHodder - London 2006 - Brožované. Vynikající stav.
- Deborah Wright - Under my Spell Time Warner Books - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Robyn Sisman - Just FriendsPENGUIN BOOKS - London 2000 - Brožované. Vynikající stav.
- Sarah Mason - Playing JamesTime Warner Books - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- The Atkins Bikini DietAssociated Newspapers - London 2005 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- John Grisham - The BrethrenArrow Books - London 2000 - Brožované. Vynikající stav.
- Mark Burnell - The Rhythm SectionHarper Collins Publishers - London 2000 - Brožované. Vynikající stav.
- Margaret Drabble - The Peppered MothPENGUIN BOOKS - London 2001 - Brožované. Vynikající stav.
- Nicci French - Land of The LivingPENGUIN BOOKS - London 2003 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Linda Taylor - Going Against The GrainArrow Books - London 1999 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Kristin Hannah - Summer IslandBANTAM BOOKS - London 2001 - Brožované. Vynikající stav.
- Charlotte Bingham - The Blue NoteBANTAM BOOKS - London 2000 - Brožované. Vynikající stav.
- Claudia Pattison - Wow!Pan Books - London 2001 - Brožované. Vynikající stav.
- Bill Buford - Among The ThugsMandarin - London 1993 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná.
- Louise Anderson - Perception of DeathArrow Books - London 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Marian Keyes - Under the DuvetPENGUIN BOOKS - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Monica McInerney - The alphabet sistersPan Books - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Die Schriften des Neuen Testaments ( 1. a 2. band)Göttingen Vandenhoeck Ruprecht 1907 - 1908 - Vázáno v polokožené vazbě. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná.
- Belinda Jones - I Love CapriArrow Books - London 2002 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Windsor Chorlton - Latitude ZeroOrion - London 1997 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Val Corbett, Joyce Hopkirk, Eve Pollard - Double TroubleHeadline Book Publishing - London 1998 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Lisa Scottoline - Mistaken IdentityHarper Collins Publishers - London 2000 - Brožované. Vynikající stav.
- Ruth Rendell - The Babes in the WoodArrow Books - London 2003 - Brožované. Stav dobrý. Uvolněné listy.
- Rebecca Wells - Divine secrets of the Ya-Ya SisterhoodPan Books - London 2000 - Brožované. Stav dobrý. Vazba opotřebovaná. Lehce očtené.
- Jane Adams - Fade to GreyPan Books - London 1999 - Brožované. Velmi dobrý stav. Některé stránky lehce ohnuté - vzadu.
- Lesley Pearse - Remember mePENGUIN BOOKS - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Wendy Holden - Fame FataleHeadline Book Publishing - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Jenny Colgan - Working WondersHarper Collins Publishers - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.
- Sue Margolis - ApocalipstickHeadline Book Publishing - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Deidre Purcell - Last Summer in ArcadiaHeadline Book Publishing - London 2004 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Amanda Lees - Secret AdmirerPan Books - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Frances Mayes - Under the Tuscan SunBrodway Books - New York 1998 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Kate Harrison - Old School TiesPiatkus - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.
- Elizabeth Noble - The Reading GroupCORONET BOOKS Hodder Stoughton - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Alan Hollinghurst - The Line of BeautyPicador - London 2005 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba mírně ošoupaná.
- Lynda La Plante - Royal Flush Pan Books - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.
- Fiona Walker - Tongue in CheekHodder Stoughton - London 2005 - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Jackie Collins - Thrill!Pan Books - London 1998 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Dr.A.Ströse - Grundlehren der Hundezucht (Ein Hilfsbuch für Züchter, Preisrichter, Dresseure und Hundefreunde).Verlag von J.Neumann - Neudamm 1897 - Mit 29 Tafeln von kunstmaler Hans Stöse in München und 25 Abbildungen im Texte - Vázané. Původní vazba. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná a ve hřbetu mírně natržená - cca 2cm.
- Jodi Picoult - Perfect Match Hodder Stoughton - London 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Nick Stone - Mr ClarinetMICHAEL JOSEPH an imprint of PENGUIN BOOKS - London 2006 - Brožované. Vynikající stav.
- Anna Maxted - A Tale of Two SistersWilliam Heinemann - London 2006 - Brožované. Vynikající stav.
- Jilly Cooper - PandoraBANTAM PRESS - London 2002 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Susan Hill - The Various Haunts of MenChatto Windus - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Lesley Pearse - SecretsMICHAEL JOSEPH an imprint of PENGUIN BOOKS - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Neues Taschenbuch von Nürnberg - Zweiter TheilNürnberg 1822 - Vynikající stav včetně pouzdra.
- Tony Parsons - The Family WayHarper Collin Publishers - London 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Bella Pollen - Hunting UnicornsPan Books - London 2003 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Joyce Windsor - Arriving in Snowy WeatherBlack Swan Books - London 1998 - Božované. Velmi dobrý stav.
- Helen Stevenson - Instructions for VisitorsBlack Swan Books - London 2002 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Len Deighton - FaithHarper Collins Publishers - London 1995 - Brožované. Stav dobrý. Lehce očtené. Vazba mírně ošoupaná.
- Olivia Goldsmith - Uptown GirlHarpe Collins Publishers - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.
- Jill Mansell - Head Over HeelsHeadline - London 1999 - Brožované. Stav dobrý. Vazba mírně ošoupaná.
- Richard Asplin - T-Shirt and GenesArrow Books - London 2001 - Brožované. Vynikající stav.
- Robyn Sisman - Perfects StrangersPENGUIN BOOKS - London 1998 - Brožované. Vynikající stav.
- Tom Cox - Nice JumperBlack Swan Books - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.
- Leo Tolstoy - Anna KareninaWORDSWORTH CLASSICS - Great Britain 1999 - Brožované. Velmi dobrý stav. Dvě uvolněné stránky.
- Jodi Picoult - Vanishing ActsHodder Stoughton - London 2006 - Brožované. Vynikající stav.
- Kate Figes - What About Me, Too?Pan Books - London 2006 - Brožované. Vynikající stav.
- Iain Pears - An Instance of the FingerpostVintage - London 1998 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Zoë Heller - Everything you knowPENGUIN BOOKS - London 2000 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Mogue Doyle - Dancing with Minnie the TwigBlack Swan Books - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.
- Elizabeth von Arnim - The Enchanted AprilVirago Press - London 2003 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Geschichte des hussitenkriegs und des konziliums zu Basel von herrn Jakob Lensant - Dritter TheilWien 1783 - Stav velmi dobrý. Chybí hřbet. Součástí je měděrytinová grafika Jana Žižky.
- Emma Gold - HardHodder and Stoughton - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Jenny Eclair - Having a lovely timeTIME WARNER BOOKS - London 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Fiona Shaw - The Sweetest ThingVirago Press - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Elizabeth Jane Howard - FallingPan Books - London 2000 - Brožované. Vynikající stav.
- Jim Kelly - The Water ClockPENGUIN BOOKS - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- T.C.Boyle - Drop cityBloomsbury Publishing Plc - London 2004 - Brožované. Vynikající stav.
- Amanda Brown - Legally BlondeTime Warner Paperback - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.
- Kate Saunders - The Marrying GameArrow Book - London 2002 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Josie LLoyd Emlyn Rees - The Boy next DoorArrow Books - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Judi James - The Wedding SuitHarper Collins Publishers - London 1997 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ohnutá.
- Jeannie Brewer - A Crack in ForeverBANTAM BOOKS - London 1997 - Brožované. Vynikající stav.
- Nancy Kress - Beggars in SpainA ROC BOOK - London 1995 - Brožované. Stav dobrý. Vazba mírně polámaná. Lehce očteno.
- Carmen Reid - Three in a BedCORGI BOOKS - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Douglas Kennedy - State of the UnionArrow Books - London 2006 - Brožované. Vynikající stav.
- Robert Goddard - Hand in GloveCORGI BOOKS - London 1993 - Brožované. Stav dobrý.
- Big Night OutHarper Collins Publishers - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Claudine Cullimore - Small-town girlPENGUIN BOOKS - London 2003 - Brožované. Vynikající stav.
- Christina Jones - Jumping to ConclusionsHarper Collins Publishers - London 1996 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Penny Vincenzi - Something DangerousOrion - London 2002 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Jodi Picoult - The PactHodder and Stoughton - London 1998 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Reginald Hill - A Clubbable WomanHarper Collins Publishers - London 1998 - Brožované. Stav dobrý. Několik listů lehce uvolněných.
- Brigid Keenan - Diplomatic BaggageJohn Murray - London 2006 - Brožované. Vynikající stav.
- Arabella Weir - Stupid CupidPENGUIN BOOKS - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Jennifer Crusie - Faking ItPAN BOOKS an imprint of Pan Macmillan - London 2002 - Brožované. Stav velmi dobrý.
- Minette Walters - Acid RowPAN BOOKS an imprint of Pan Macmillan Ltd - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Susanna Tee - Low FatMARKS SPENCER - London 2001 - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Kyle Mills - Sphere of InfluenceHodder Stoughton - London 2003 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- D.R. MacDonald - Cape Breton RoadChatto Windus - London 2001 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Colleen McCullough - AngelHarper Collins - London 2005 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Lesley Pearse - A Lesser EvilMICHAEL JOSEPH an imprint of PENGUIN BOOKS - England 2005 - Brožované. Vynikající stav.
- Jane Moore - dot.hommeWILLIAM HEINEMANN - London 2004 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Carolyn Humphries - The classic 1000 low-fat recipesFoulsham - London 2002 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Tony Parsons - One For My BabyQuality Paperbacks Direct - London 2001 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Alan Isler - Clerical ErrorsVintage U.K. Random House - London 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Mike Daisey - 21 Dog Years doing time@amazon.comFourth Estate - Great Britain in 2002 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Ana Maria Machado - Objevování Latinské AmerikyINA - Bratislava 1995 - 1.české vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.
- William Saroyan - O neumíráníOdeon - Praha 1972 - 1. vydání - 8.500 výtisků - Vázané. Stav dobrý. Obálka opotřebovaná, na hřbetu obálky malá samolepka. Lehce prasklá vazba. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- William Styron - Ulehni v temnotáchOdeon - Praha 1974 - 1. vydání - 20.000 výtisků - edice SSP sv. 301 - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Mírně prasklá vazba. Některé stránky vlepované - izolepou. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- William Styron - Zapal tento důmOdeon - Praha 1973 - 1. vydání - 6.500 výtisků - Vázané. Stav uspokojivý. Obálka chybí. Vazba lehce zašpiněná. Na předsádkách stopy po izolepě. Několikrát prasklá vazba - opravená průhlednou izolepou. Očteno. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Marcel Pagnol - Jak voní tymiánOdeon - Praha 1981 - 2., doplněné vydání - Obálka J. Rathouský - edice GAMA - Vázané. Stav dobrý. Mírně prasklá vazba. Na hřbetu obálky malá samolepka. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- William Golding - VěžVyšehrad - Praha 1989 - 1. vydání - 18.000 výtisků - Obálka R. Vaněk - Vázané. Vynikající stav. Na záložkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Vladimír F. Odojevskij - Ruské nociOdeon - Praha 1981 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Na hřbetu obálky malá samolepka. Na záložkách a předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Alexandr A. Bestužev-Martinskij - ZkouškaOdeon - Praha 1980 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Na hřbetu obálky malá samolepka. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Marlo Morganová - Poselství od protinožcůKnižní klub - Praha 1995 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř několik knihovních razítek.
- Marlo Morganová - Poselství z věčnostiPRÁH a Knižní klub - Praha 1998 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř několik knihovních razítek.
- James Grippando - Mimo podezřeníBB art - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Ken Mc Clure - KrizeAlpress - Frýdek-Místek 2002 - 1.vydání v nakladatelství Alpress - Vázané. Vynikající stav.
- John Toland - Dillingerovy dnyLaguna - 1993 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Tom Clancy - Hra o státBB art - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Tom Clancy - Zrcadlový odrazBB art - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Tom Clancy - Rozděl a panujBB art - Praha 2002 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Arnold Zweig - Mladá žena z roku 1914Odeon - Praha 1976 - 2.vydání - Obálka S.a J.Valouškovi - Klub čtenářů sv.393 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Ruth Rendellová - Pod svícnem bývá tma.MOTTO - Praha 2000 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Tom Clancy - Stínová hlídkaKnižní klub - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Bernhard Kellermann - TunelRiopress - Praha 1997 - Obálka J.Henke - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce odřené.
- Simon Kernick - Vražedná výměnaMladá fronta - Praha 2006 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Martin Page - Jak jsem se stal hlupákemMladá fronta - Praha 2006 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Pearl S. Bucková - Bojující andělS. Plzák - Praha 1940 - Velmi dobrý stav. Vazba mírně opotřebovaná.
- Johannes Mario Simmel - Jen vítr to víIkar - Praha 2002 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Petr Zikmund - Nemocnice na kraji města po dvaceti letechMáj a Dokořán - Praha 2003 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Vybrané spisy Jana Nerudy IV - Výbor ze spisů kritických a smíšenýchF. Topič - Praha 1927 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Hřbet vazby vyšisovaný.
- John Steinbeck - Toulky s Charleym za poznáním AmerikyČsS - Praha 1965 - 2.vydání - Spirála - Obálka Z. Seydl - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy podpis nevstahující se nbsp ke nbsp knize.
- Chuck Barris - Zpověď nebezpečné mysli(Předloha filmu Milujte svého zabijáka)Euromedia Group - Praha 2003 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.
- John Lutz, David August - Poslední vteřinyAlpress - Frýdek-Místek 1999 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Nicholas Evans - Zaříkávač koníIkar a Knižní klub - Praha 1996 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Stuart Woods - Pod jezeremPRÍRODA - Bratislava 1993 - 1. vydání - česky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Kazuo Ishiguro - Malíř pomíjivého světaArgo - Praha 1999 - 1.vydání - 1.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav.
- Frederick Forsyth - IkonaKnižní klub - Praha 1997 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Miroslava Besserová - SnowboarďáciFormát - Praha 2004 - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Amélie Nothombová - Můj soukromý nepřítelMOTTO - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.
- Robert Mendelsohn - Dar na rozloučenou (Thriller z exotického prostředí Kuby, Floridy a Izraele).Slovanský dům - Praha 2001 - 1.české vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Arthur Schopenhauer - Génius. Umění. Láska. Světec.Votobia - Olomouc 1994 - Brožované. Dobrý stav.
- John Ralston Saul - To druhé nejlepšíOdeon - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Alain-René Le Sage - Kulhavý ďábelVyšehrad - Praha 1951 - 1.vydání - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí.
- Sten Nadolny - Bůh drzosti HermésVOLVOX GLOBATOR - Praha 1997 - 1.vydání - edice FAUST sv.1 - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Frédéric Beigbeder - Láska trvá tři rokyMOTTO - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Arthur Hailey - DetektivEminent - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Ken McClure - DárceAPSIDA - Praha 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Mirek Elpl - Marco PoloDružstvo Moravského kola spisovatelů - Brno 1944 - 2.vydání - Ilustroval Petr Dillinger - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Jack Higgins - Černý baronKnižní klub - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř vlastnická razítka a okraje několika stránek zvýrazněné růžovým fixem.
- Ken McClure - VzkříšeníAPSIDA - Praha 2000 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- David Morrell - Bratrstvo kameneAlpress - Frýdek-Místek 1997 - 1. vydání - Vázané. Stav dobrý. Listy zvlněné od polití vodou. Obálka opotřebovaná.
- Sue Townsendová - InkognitoMladá fronta - Praha 2004 - 1.vydání - Ilustroval V.Kabát - Brožované. Vynikající stav.
- Ken McClure - KovadlinaAPSIDA - Praha 2000 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- Robin Cook - Známky životaIkar - Bratislava 1992 - česky - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Některé stránky zvlněné od polití vodou.
- Anton Myrer - Poslední kabrioletOdeon - Praha 1983 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.
- Michael Allin - Zuráfa (Příběh žirafy a její dlouhé cesty z černé Afriky až do srdce Paříže).Columbus - Praha 1999 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Susan Howatch - Ďábel žhavých nocíKnižní klub - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Maxim E.Matkin - Mexická vlnaMOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Gordon Thomas - Hlasy v tichuOLDAG - Ostrava 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Joseph Heller - Gold za všechny penízeOdeon - Praha 1983 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Thomas Block - Vzducholoď NineAlpress - Frýdek-Místek 2003 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- Frederick Forsyth - ŽoldáciKnižní klub - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Ken McClure - Fentonova zima.Columbus - Praha 1996 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Robin Cook - Muž, který si hrál na BohaIkar - Bratislava 1992 - česky - Vázané. Stav dobrý. Obálka zvlněná od polití vodou. Některé stránky mírně zvlněné. Předsádka se stopami po vodních skvrnách.
- Konstans - PexesoCZ Books - Praha 2007 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Anton Myrer - Velká válkaGaudium - 1995 - 2.vydání - 8.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- W.E.B.Griffin - Čest nade všeBB art - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Karel van Loon - Otec a otec(Mladý muž hledá skutečného otce svého syna).Metafora - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Ladislav Šíp - Wagnerova cesta do PrahySupraphon - Praha 1987 - 1.vydání - 9 500 výtisků - Kolibřík - Lyra Pragensis - sv.78 - Ilustroval A. Absolon - Vázané v kůži. Na přední straně zlacený slepotisk. Luxusní stav.
- Oldřich Šuleř - Severní svahyKnižní klub - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Jean-Francois Sers - Rommelův pokladSvoboda-Libertas - Praha 1993 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Gregg Andrew Hurwitz - VěžBB art - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav.
- Charles Wilson - Přímá hraAlpress - Frýdek-Místek 2002 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Milostné příběhy (Bandello, Bargagli, Boccaccio, Casanova, Doni, Fiorentino, Fortini, Masuccio, Dei Mori, Straparola).AGAVE - Praha 2005 - Vázané. Vynikající stav.
- Dan Brown - Šifra mistra LeonardaMetafora - Praha 2003 - 1.vydání - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Vazba zašpiněná a mírně opotřebovaná.
- Gertrude Steinová - Křehké knoflíkyArgo - Praha 2001 - 1.vydání - Kořeny-edice moderních klasiků - svazek 14 - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.
- Heinz G.Konsalik - Smrtící rájKnižní klub - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Elsa Morantová - AracoeliOdeon - Praha 1988 - 1.vydání - 11.000 výtisků - edice Soudobá světová próza - sv.400 - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Irvine Welsh - LepidloBB art - Praha 2004 - 1.brožované vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Octave MirbeauTALPRESS - Praha 1999 - 1.vydání - Obálka M.Havlíček - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.
- Clive Barker - Věčné zatracení.BETA - Praha 2009 - 2. vydání - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.
- Ken McClure - ChamaleonColumbus - Praha 1995 - Vázané. Velmi dobrý stav. Jeden list zvlněný od polití vodou.
- Maxim Biller - Až budu bohatý a mrtvýHynek - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Sidney Sheldon - Dokonalé plányALPRESS - Frýdek-Místek 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Monty Roberts - Muž, který naslouchá konímKnižní klub - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Richard North Patterson - Ochraňuj a braňBB art - Praha 2002 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka na jednom místě lehce natržená a podlepená.
- F. Paul Wilson Matthew J. Costello - MaskaIkar a Knižní klub - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.
- Anne Finneová - Madam Doubtfire aneb Táta v sukníchM G - Praha 1995 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Harold Robbins - DědiciGemini - Bratislava - 1992 - 1.vydání - česky - Brožované. Stav dobrý. Vazba mírně ošoupaná.
- Yann Queffélec - Černé kouzlo. Barbarská svatba.Odeon - Praha 1989 - 1.vydání - 16.000 výtisků - edice Soudobá světová próza - sv.408 - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Ephraim Kishon - Inkognito v PrazeKONSULTACE - Praha 1990 - Ilustroval J. Kristofori - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Wensley Clarkson - Smrt z rukou lékaře(Skutečné příběhy vrahů s lékařským diplomem).Knižní klub - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.
- Ken McClure - Spletitá síť (Lékařský thriller).APSIDA - Praha 2001 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Petra Hammesfahrová - Tichý pan Genardy(psychothriller)Ikar - Praha 1994 - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.
- Elsa Sophia von Kamphoevener - Křišťálový serailVyšehrad - Praha 2002 - 2., rozšířené vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí. Nečteno.
- A.J.Cronin - Další příhody z černého kufříkuSvoboda - Praha 1976 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Sidney Sheldon - Hněv andělůAlpress - Frýdek-Místek 2001 - edice Klokan - 2.vydání - Brožované. Stav velmi dobrý.
- Arthur Hailey - PřetíženíTALPRESS - Praha 1991 - 1.vydání - Obálka M.Zhouf - Brožované. Vynikající stav. Rohy vazby lehce ošoupané.
- Thomas N.Scortia, Frank M.Robinson - VýbuchSvoboda Libertas - Praha 1993 - 1.vydání - Brožované. Luxusní stav.
- Scott Turow - Důkazní břemenoKnižní klub - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.
- František Kolda - Tam, kde usíná slunceSupraphon - Praha 1990 - 1.vydání - 2 500 výtisků - Kolibřík - Lyra Pragensis - sv.100 -Ilustrace E. Hašková - Vázané v kůži. Na titulní straně zlacený slepotisk. Luxusní stav.
- Francis Roe - Nebezpečné praktiky Tiberone - 1996 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Angela Carterová - Moudré dětiDybbuk - Praha 2007 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Tom Clancy - Čestný dluh 1 + 2 (Dva svazky).Mustang - Plzeň 1995 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knih několik knihovních razítek.
- Eric V.Lustbader - SirényKredit - Praha 1992 - 1.vydání - edice Buldok - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Richard Gordon - Medicínské katastrofyBaronet - Praha 1997 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Arthur Hailey - Účinný lékČS - Praha 1991 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Sidney Sheldon - Hněv andělů OSNA - Ostrava 1993 - 1.vydání - Brožované. Stav dobrý. Mírně ošoupané rohy.
- Jean Paul - Advokát SirovýOdeon - Praha 1983 - 1.vydání - 6 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Na předsádkách a záložkách malé stopy po izolepě. Obálka ošoupaná. Na hřbetu malá samolepka.
- Barnabe Riche - O Apoloniovi a SilleSupraphon - Praha 1989 - 1.vydání - 4 000 výtisků - Kolibřík - Lyra Pragensis - sv.97 - Ilustrace H. Wernischová -Vázané v kůži. Na přední straně zlacený slepotisk. Luxusní stav.
- Robert Kubánek - BezcestíMladá fronta - Praha 2003 - 1.vydání - Edice Česká próza - svazek 8 - Vázané. Vynikající stav. Obálka na jednom místě lehce pomačkaná.
- John le Carré - Ruská sekceSvoboda-Libertas - Praha 1992 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Skvělý špionážní román.
- Emílie Bednářová - Arkány vzpomínekSupraphon - Praha 1977 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Kolibřík - Lyra Pragensis - sv.25 - Ilustrace L.Jiřincová - Vázané v kůži. Na titulní straně zlacený slepotisk. Luxusní stav.
- Ed Ruggero - Hlavou proti zdiBB art - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Autor čtenářům předkládá působivou, mrazivě realistickou novelu o armádě, rozdělené na hroutící se formace. Podařilo se mu barvitě vykreslit čestné a odvážné muže a ženy, kteří i pod ohromným politickým tlakem a palbou dokáží udržet tradici cti.
- John Steinbeck - Toulavý autobusMladá fronta - Praha 1966 - 2.vydání - Ilustroval Jiří Balcar - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná.
- Claire Castillon - HavěťMOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Susan Howatchová - Volání ze tmyKnižní klub - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- John Grisham - Případ PelikánKnižní klub - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- F.C.Weiskopf - Pokušení ČS - Praha 1954 - 1.vydání - 10.000 výtisků - Obálka Fr.Tichý - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná.
- Antonín Rašek - PodnikatelkaKnižní klub - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav.
- Ray Rigby - PahorekNaše vojsko - Praha 1969 - 1. vydání - edice Máj (Knihovna ČSM) - sv. 126 - Obálka Leo Novotný - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Christopher Hyde - VlnaSvoboda - Praha 1988 - 1.vydání - Ilustroval Z.Filip - Brožované. Velmi dobrý stav. Na přední straně vazby lehký zlom.
- Robert Tyler Stevens - Setkání v SarajevuMelantrich - Praha 1995 - 1.vydání - Lidová edice vyjímečných - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy věnování.
- Ian McEwan - PokáníOdeon - Praha 2008 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Anonymus - Barvy mociProstor - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Jan Dvořák - Úkazy na obloze Kruh - Hradec Králové 1987 - 1.vydání - 6.500 výtisků - Ilustroval Vl. Komárek - edice Prostor - Vázané. Velmi dobrý stav. hřbet obálky lehce vyšisovaný. Obálka mírně ošoupaná.
- John Grisham - PorotaIkar a Knižní klub - Praha 1997 - 1.vydání - Vízané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- Turow Scott - Přiznání vinyKnižní klub - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.
- Thomas Harris - Černá neděleGaudium - 1993 - 1.vydání - Vázané - Vynikající stav
- Richard Rayner - MrakodrapIkar - Praha 2002 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Denny Newman - MořičvílWolf Publishing - Praha 2005 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Rudolf Mertlík - Verše o víně (překlady a parafráze řeckých a latinských básníků)Svoboda - Praha 1969 - 1.vydání - Neprodejná členská prémie Antické knihovny - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Na zadní straně obálky malá kulatá samolepka.
- Marcus Tullius Cicero - O povinnostech (Rozprava o třech knihách věnovaná synu Markovi)Svoboda - Praha 1970 - 1.vydání - Antická knihovna sv.6 - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Obálka se skvrnkami a ošoupaná. Na zadní straně obálky malá kulatá samolepka.
- Xenofón - O Kýrově vychováníSvoboda - Praha 1970 - 1.vydání - Edice Antická knihovna - svazek 5 - Vázané - Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná a ve hřbetu vyšisovaná.
- Lúkiános - O bozích a lidechSvoboda - Praha 1981 - 1.vydání - Antická knihovna sv. 45 - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Obálka lehce ošoupaná, nepatrně natržená a podlepená. Na zadní straně obálky malá kulatá samolepka.
- Lúkiános - O bozích a lidechSvoboda - Praha 1981 - 1.vydání - 14.500 výtisků - edice Antická knihovna sv.45 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná. Na hřbetu obálky malá samolepka. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř několik knihovních razítek.
- Marcus Tullius Cicero - Tuskulské hovorySvoboda - Praha 1976 - 1.souborné vydání - 25.750 výtisků - edice Antická knihovna sv. 32 - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.
- Xenofón - O Kýrově vychováníSvoboda - Praha 1970 - 1.vydání - edice Antická knihovna sv.5 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná. Hřbet obálky popsaný čísly. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř několik knihovních razítek.
- Antická próza - Láska a dobrodružství (Longos - Dafnis a Chloé. Héliodóros - Příběhy aithiopské).Odeon - Praha 1971 - 1.souborné vydání - 20.000 výtisků - Obálka M.Hegar - edice Antická próza sv.1 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná. Na hřbetu obálky čísla. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Lehce prasklá vazba. Uvnitř několik knihovních razítek.
- VillonMelantrich - Praha 1951 - 1. vydání v Melantrichu - 10.750 výtisků - Obálka L. Jiřincová - Vázané. Vynikající stav. Obálka potrhaná a podlepená.
- Josef Roden - Uzlíček na cestu (Básně o mamince).Rebcovo nakladatelství - Praha 1947 - 3. vydání - 1.000 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba zašpiněná.
- Každým dechem básník
Albatros, Praha,
1975,
dobrý stav, poškozená obálka-převážně ve hřbetní části potrhaná, nažloutlé listy,
volně ložené listy v pap. obálce, ilustrace-V. Mašek,
60 stran,
Beletrie a poezie,
-Každým dechem básník
- Švýcarsko a Lichtenštejnsko
Olympia, Praha,
1996,
velmi dobrý stav!,
orig. brož. vazba, lesklá obálka, obsahuje nákresy a barevné fotografie,
130 stran,
Cestopisy,
-Švýcarsko a Lichtenštejnsko
- Pohlednice
velmi dobrý stav,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Historický obzor 12
Časopis pro výuku dějepisu a popularizaci historie. Kompletní ročník.
Praha 2001 A.Skřivan
4°,288s.,6sešitů
- Historický obzor 13
Časopis pro výuku dějepisu a popularizaci historie. Kompletní ročník.
Praha 2002 A.Skřivan
4°,288s.,6sešitů
- Historický obzor 14
Časopis pro výuku dějepisu a popularizaci historie. Kompletní ročník.
Praha 2003 A.Skřivan
4°,286s.,6sešitů
- Historický obzor 15
Časopis pro výuku dějepisu a popularizaci historie. Kompletní ročník.
Praha 2004 A.Skřivan
4°,288s.,6sešitů
- Historický obzor 16
Časopis pro výuku dějepisu a popularizaci historie. Kompletní ročník.
Praha 2005 A.Skřivan
4°,288s.,6sešitů
- Almanach tajemna
Nadpřirozené jevy v běhu staletí.
Praha 1998 Readers Digest
4°,464s.,váz.
- Moravské národní pohádky a pověsti
Lidové umění slovesné. Klasické sbírky českého folklóru, sv.4.
Praha 1983 Odeon
8°,342s.,váz.
- Tajemství kolem nás
Záhady přírody, dějin, vědy a náboženství.
Praha 1999 Reader´s Digest Výběr
4°,336s.,váz.
- Tibetská kniha mrtvých
Vysvobození v bardu skrze naslouchání.
Praha 2001 Vyšehrad
8°,192s.,váz.
- Země dobrá, to jest země Česká
Jediné předchozí vydání je z roku 1754, část díla vyšla jako kramářský tisk.
Brno 1998 Atlantis
8°,336s.,váz.
- Čtyřlístek 065
Stav dobrý, křížovka vyplněna.
Praha 1978 Panorama
8°,34s.,sešit
- Čtyřlístek 101
Dobrý stav, nevyplněná křížovka.
Praha 1982 Panorama
8°,34s.,brož.
- Čtyřlístek 113
Velmi dobrý stav, nevyplněná křížovka.
Praha 1983 Panorama
8°,34s.,brož.
- Čtyřlístek 134
Velmi dobrý stav, křížovka vyplněna.
Praha 1986 Panorama
8°,34s.,brož.
- Čtyřlístek 138
Stav velmi dobrý, nevyluštěná křížovka.
Praha 1986 Panorama
8°,34s.,brož.
- Čtyřlístek 153
Velmi dobrý stav, nevyluštěná křížovka.
Praha 1988 Panorama
8°,34s.,brož.
- Čtyřlístek 154
Velmi dobrý stav, nevyluštěná křížovka.
Praha 1988 Panorama
8°,34s.,brož.
- Čtyřlístek 157
Velmi dobrý stav, křížovka vyluštěna.
Praha 1988 Panorama
8°,34s.,brož.
- Čtyřlístek 178
Velmi dobrý stav. Křížovka vyluštěna.
Praha 1990 Panorama
8°,34s.,brož.
- Pohlednice
velmi dobrý stav, pohlednice je pouze lehce nažloutlá,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Pohlednice
velmi dobrý stav, pohlednice je pouze lehce zažloutlá,
ilustrace M. Fischerová-Kvěchová ,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Pohlednice
velmi dobrý stav, pohlednice je pouze lehce zažloutlá,
ilustrace M. Fischerová-Kvěchová ,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Pohlednice
velmi dobrý stav, pohled je pouze lehce nažloutlý,
ilustrace M. Fischerová-Kvěchová ,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Pohlednice
velmi dobrý stav,
ilustrace M. Fischerová-Kvěchová ,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Pohlednice
velmi dobrý stav, pohlednice je pouze lehce nažloutlá,
ilustrace M. Fischerová-Kvěchová,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Lída Baarová
foto Ströminger, Praha ,
není uveden,
velmi dobrý stav, dolní kraj je lehce šikmo oříznutý, na zadní straně menší stopa po ušpinění,
orig. nepoužitá pohlednice s fotografií Lídy Baarové ,
1 stran,
Pohlednice,
-Lída Baarová
- Šest kázání z Homiliáře Opatovického
Vánoční tisk KLK. Kresby Otto Stritzko.
Praha 1939 Vyšehrad
8°,47s.,brož.
- Osm básníků z Belgie
SNKLHU, Praha,
1958,
velmi dobrý stav, přebal má jen drobné oděrky v okrajích,
orig. brož s přebalem, 1. vydání,
228 stran,
Beletrie a poezie,
-Osm básníků z Belgie
- Úskočný milenec
Tatran, Bratislava,
1979,
velmi dobrý stav,
orig. plátěná vazba s přebalem, překlad dr. Dominik Jerábek, ilustrace Dušan Polakovič, edice Výber zväzok 44., ve slovenštině,
477 stran,
Beletrie a poezie,
-Úskočný milenec
- Zpěvy slovanské poesie
Imperátorská univerzitam, Kazaň,
1913,
dobrý stav,
orig. brož, obálka slabě zašpiněná, po stranách trochu odřená a potrhaná, listy zažloutlé a nerozřezané, vazba trochu uvolněná,
215 stran,
orig. paperback, good condition, wrapper a bit dirty, at the sides a little disreputable and lecarate, pages yellowed and unopened, binding a little bit broken,
Beletrie a poezie,
-Zpěvy slovanské poesie
- Kuncířova ročenka 1930
Ladislav Kuncíř, Praha,
velmi dobrý stav, obálka je zažloutlá, lehce zaprášená, nepatrné oděrky v okrajích, nažloutlé listy, nerozřezané,
orig. brož, z obsahu: J. Durych (S Ladislavem Kuncířem), S. Undsetová (Kristin, dcera Lavransova), H. Belloc (Marie Antoinetta před soudem), J. Durych (Göllersdorf), J. Durych (Kdybych byl chud jak perla na dně moře), J. Barbey d Aurevilly (Oddech mezi dvěma výpravami), V. H. Brunner (Rytíř des Touches), B. Štorm (V. H. Brunner), L. O Flaherty (Noc po zradě), G. Papiny (Půl podobizny)-UKÁZKY!,
98 stran,
obrázky-V. H. Brunner, Z. Kratochvíl,
Beletrie a poezie,
-Kuncířova ročenka 1930
- Z básní Antonína Trýba
Brno,
1932,
velmi dobrý stav,
orig. brož, obálka po stranách trochu vyšisovaná, odřená a mírně potrhaná, listy nerozřezané, podpis autora, tento výtisk má číslo 147,
27 stran,
Beletrie a poezie,
-Z básní Antonína Trýba
- Sociální a kulturní antropologieSociologické nakl. 1994
- Mít dětské srdce
Albatros, Praha,
1974,
velmi dobrý stav,
volné listy v přebalu, ten je lehce zašpiněný,
39 stran,
Beletrie a poezie,
-Mít dětské srdce
- Heinův passionál
Srdce, Praha,
1925,
dobrý stav,
orig. brož, ta je zašpiněná a zažloutlá, na přední straně lehce natržená, listy jsou uvolněné a nažloutlé,
73 stran,
Beletrie a poezie,
-Heinův passionál
- SIGMUND KAREL JAN (1897-1959) STUDOVAL U PROF. NEJEDLÉHO, ZAMĚŘENÝ NA KRAJINOMALBUPoznámka - PROGRASM K VÝSTAVĚ S PODPISEM (1944)
- Dr.Čelakovský Ladislav: Analytická květena českáTempský 1879, dob.plpl.vazba, 413 stran, slušný stav.
- VÁCHA RUDOLF (1860-1939) STUDOVAL V CIZINĚ, DLOUHO ŽIL V PAŘÍŽI A MALOVAL PORTRÉTY MÍSTNÍ SMETÁNKY, ILUSTRACE. OD 1924 ŽIL V PRAZEPoznámka - VIZITKA S RUKOPISNÝM TEXTEM A PODPISEM (1933)
- Staňková Jitka: Lidové výtvarné umění (Čechy a Morava)SPN 1967, 100 foto - hlubotisk, výborný stav
- SÍS VLADIMÍR (1925-2001) REŽISÉR DOKUMENTÁRNÍCH, STŘIHOVÝCH A HUDEBNÍCH FILMŮ (BALADA PRO BANDITU), AUTOR KNIH O TIBETUPoznámka - STROJOPISNÝ DOPIS S BLAHOPŘÁNÍM J. TOMEČKOVI A VZPOMÍNKOU NA MLÁDÍ (1981)
- RANDOVÁ EVA (1936) MEZZOSOPRANISTKA, PO 1970 VYSTUPUJÍCÍ PO PŘEDNÍCH SVĚTOVÝCH SCÉNÁCHPoznámka - LÍSTGEK S PODPISEM
- OTRADOVICOVÁ JARMILA (1908-1996) BÁSNÍŘKA A PROZAIČKA, AUTORKA ESEJÍ, KRITIK I KNIH PRO MLÁDEŽPoznámka - RUKOPISNÝ DOPIS J. TOMEČKOVI K NAROZENINÁM S VYZNÁNÍM OBDIVU (1986)
- SOSNAR JURA (vl. jm. Jiří Sosnar, 1914-1989)AUTOR KNIH ZE SLOVÁCKÉ VESNICE I KNIH PRO DĚTI (JURÁŠEK)Poznámka - DVOUSTRÁNKOVÝ STROJOPISNÝ DOPIS O HELFERTOVI, KRITICKY O NEJEDLÉM A S PROSBOU O VĚNOVÁNÍ J. TOMEČKA DO KNIH PRO PŘÁTELE (1978)
- ŠKULTÉTY JOZEF (1853-1948) SLOVENSKÝ LITERÁRNÍ KRITIK, HISTORIK, JAZYKOVĚDEC, DOŽIVOTNÍ SPRÁVCE MATICE SLOVENSKÉPoznámka - KORESPONDENČNÍ LÍSTEK S MOTTEM A PODPISEM (1939)
- SKRUŽNÝ JOSEF (1871-1948) HUMORISTA, PŘÍTEL LADY A HAŠKA, AUTOR ÚSPĚŠNÝCH POVÍDEK A ROMÁNŮ, MNOHÝCH ZFILMOVANÝCH. ANTIKOMUNISMUS JEJ PŘIVEDL KE SPOLUPRÁCI S NĚMCI ZA OKUPACE.Poznámka - STROJOPISNÝ DOPIS NAKL. BOROVÉMU O PODMÍNKÁCH VYDÁNÍ JEHO KNÍŽKY S PODPISEM (1913)
- VANSOVÁ TERÉZIA (1857-1942) SLOVENSKÁ SPISOVATELKA A DRAMATIČKA, AKTIVNÍ V ŽENSKÉM HNUTÍPoznámka - KORESPONDENČNÍ LÍSTEK (1932)
- JOBÁNEK JIŘÍ (1923-2002) AUTOR KNIH INSPIROVANÝCH JEHO VZTAHEM K PŘÍRODĚ A PEDAGOGICKÝM ZKUŠENOSTEMPoznámka - STROJOPISNÝ DOPIS J. TOMEČKOVI S OMLUVOU, ŽE TO S TÍM PITÍM POSLEDNĚ PŘEHNALI A ŽE Z KOŘALKY BUDE MÍT STRACH DO KONCE ŽIVOTA (1980)
- VAŇÁČ OTAKAR (1878-1955) MALÍŘ, PO AVU TVOŘIL PŘEDEVŠÍM LITOGRAFIE, EXLIBRIS A MALBUPoznámka - JKVITANCE S PODPISEM (1892)
- SCHUSSER JOSEF (1864-1941) PROFESOR UMPRUM, MALÍŘ PODOBIZEN A ZÁTIŠÍPoznámka - PONÍŽENÁ RUKOU PSANÁ ŽÁDOST O ZAPŮJČENÍ VYŠÍVANÉ ŠNĚROVAČKY K DOKONČENÍ OBRAZU S PODPISEM (1895)
- TENČÍK FRANTIŠEK (1912-1974) PEDAGOG, TEORETIK A KRITIK DĚTSKÉ LITERATURY, SCÉNÁRISTA (MALÝ BOBEŠ)Poznámka - DVOUSTRÁNKOVÝ STROJOPISNÝ DOPIS J. TOMEČKOVI NA HLAVIČKOVÉM PAPÍŘE ZLATÉHO MÁJE O TOM, ŽE NEMÁ ČAS ZVEŘEJNIT RECENZI TOMEČKOVA ADMIRÁLA NA DYJI (1963)
- PLUHAŘ ZDENĚK (1913 - 1991) SPISOVATEL, POVOLÁNÍM STAVEBNÍ INŽENÝRPoznámka - RUKOPISNÝ DOPIS J. TOMEČKOVI S PODĚKOVÁNÍM ZA BLAHOPŘÁNÍ (1983)
- NECHLEBA VRATISLAV (1885-1965) MALÍŘ - OFICIÁLNÍ PORTRÉTISTAPoznámka - VIZITKA S RUČNĚ PSANÝM TEXTEM BEZ PODPISU
- MAJER VLADIMÍR (1892-1957) HEREC A REŽISÉR V PŘEDVÁLEČNÉ DOBĚ, PŘEDSTAVITEL NEGATIVNÍCH POSTAV, PO VÁLCE NEAKTIVNÍPoznámka - LÍSTEK S PODPISEM (1942)
- Brno. Lažanského náměstí. Kostel sv.Tomáše.
Prošlá poštou.
1938
- SILOVSKÝ VLADIMÍR (1891-1974) MALÍŘ A GRAFIK VYZNÁVAJÍCÍ PŘEDEVŠÍM DĚLNICKÉ PROSTŘEDÍ, TECHNIKU A ARCHITEKTURUPoznámka - JEDNOSTRÁNKOVÝ RUKOPISNÝ DOPIS O TOM, JAK MÁ BÝT VYTIŠTĚNA JEHO PRÁCE (1920)
- Chrást (hlavní ulice)
Prošlá poštou v roce 1973. PD mírný přehyb.
Praha Orbis
- Leonardo da VinciOdeon, Praha, 1982
93 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje kresby z leonardových kodexů.
- Traum und Leben
Süddeutsche Monatshefte, München,
1910,
velmi dobrý stav, vazba mírně odřená, mírně poškrábaná, zhruba vprostřed vazba prasklá,
dobová kožená vazba, zlatá ořízka, zlatý nápis na hřbetě, německy,
118 stran,
seh gut erhalten, Ledereinband, der Goldschnitt, auf deutsch,
Beletrie a poezie,
-Traum und Leben
- Dick Francis - Tvrdý úderOlympia - Praha 1992 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Dick Francis - Do černéhoOlympia - Praha 1994 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Dick Francis - Cílová rovinkaOlympia - Praha 1993 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Dick Francis - RozcestíOlympia - Praha 1994 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Stránky zvlněné od polití vodou.
- Eva Olmerová a Traditional Jazz StudioSupraphon - 1974 - LP - Stereo 1 15 1419 H - rychlost 33 - luxusní stav - na obalu je malá samolepka s číslem.
- F. Kobosil, S. Koláček - Rodinné domky v zahraničíSNTL - Praha 1972 - 1. vydání - 37.200 výtisků - řada stavební literatury - Vázané. Velmi dobrý stav. Přebaleno igelitem. Obálka opotřebovaná, na hřbetu obálky malá samolepka. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Holandský model (Bydlení v podmínkách tržní ekonomiky).NAi Publishers - Rotterdam 1992 - česky - Vázané. Vynikající stav.
- Alex Kadlec, Anna Kadlecová - Rekreační chalupySNTL - Praha 1968 - 1. vydání - 25.200 výtisků - Knižnice Domov - Vázané. Vynikající stav.
- Jaromír Pečírka - Josef Mánes (Živý pramen národní tradice).S. V. U. Mánes a Melantrich - Praha 1941 - Vázané. Vynikající stav, s ochranným pouzdrem. Obálka mírně potrhaná a podlepená.
- Karel Purkyně (Úvodní studii napsal Vojtěch Volavka).S. V. U. Mánes a Melantrich - Praha 1942 - Vázané. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná.
- Eva Petrová - Delacroix a romantická kresbaOdeon - Praha 1989 - 1. vydání - 6.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Die dresdener Gemäldegalerie - Alte und neue Meister (Mit einer Einleitung von Max Seydewitz).VEB E. A. Seemann - Verlag - Leipzig 1967 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.
- Bruno Nardini - Leonardo da Vinci Tatran - Bratislava 1980 - 1. vydání - 25.000 výtisků - slovensky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Anežka Merhautová - Dušan Třeštík - Románské umění v Čechách a na Moravě.Odeon - Praha 1984 - 2. vydání - 10.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Okouzlené oči lístky z českých slabikářůPublikace vychází u příležitosti výstavy Cestička o školy - nejkrásnější české slabikáře, kterou pořádá Obecní dům Praha. Obsahuje obrazový a textový výbor z českých slabikářů, vycházejících u nás od konce 19. století do poloviny století následujícího.
Okouzlené oči
Nakladatel: Obecní dům
ISBN: 80-86339-21-1, EAN: 9788086339214
Formát: 224 stran, 24x16,5cm, česky, vázaná vazba
Rok vydání: 2003
- Revue napětí a humoru
Konfrontace, Curych,
1979,
velmi dobrý stav,
orig. brož. vazba, ta v krajích mírně odřená, exilová literatura
,
155 stran,
Beletrie a poezie,
-Revue napětí a humoru
- Světová literatura 1958
6 čísel, každé číslo s 256 stranami.
Vydavatel : Státní nakladatelství krásné literatury a umění, Praha
Rok vydání: 1957
Jazyk: Čeština
- Adolf Hoffmeister - Lety proti slunci
- Barbara Nesvadbová - Život nanečistoMOTTO - Praha 2000 - 1. vydání - Vázané. Stav dobrý. Rohy vazby ťuknuté. Ňekteré stránky zvlněné od polití vodou.
- Opel Astra G/Zafira 3/98-6/05 č. 62
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
316 stran černobílých
Nakladatel: KOPP nakladatelství
ISBN: 9788072323579
EAN: 9788072323579
Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané Jak na to? . Příručka popisuje údržbu a opravy automobilů Opel Astra G a Zafira a je vhodná pro profesionály i amatéry.
Publikace obsahuje přibližně 800 obrázků, 50 tabulek a elektrických schémat.
Kniha je rozčleněna do těchto kapitol:
Technická data motoru. Údržba vozidla. Péče o vozidlo. Nářadí. Nouzové startování vozidla. Vlečení vozidla. Elektrická instalace. Stírače. Osvětlení. Přístrojová deska. Topení / klimatizace. Přední náprava. Zadní náprava. Ráfky a pneumatiky. Zvedání vozidla. Řízení. Brzdy. Motor. Mazání motoru. Chlazení motoru. Palivová soustava. Řídící systém motoru. Výfuková soustava. Spojka. Převodovka / řazení. Vybavení interiéru. Karoserie. Schémata zapojení.
Kniha popisuje tyto vozy OPEL ASTRA G Hatchback, Sedan, Caravan, Coupé a OPEL ZAFIRA:
Zážehové motory
1,2 l 48 kW (65 PS) X12XE 3/98 - 9/00
1,2 l 55 kW (75 PS) Z12XE 10/00 - 1/03
1,6 l 55 kW (75 PS) X16SZR 3/98 - 9/00
1,6 l 62 kW (85 PS) Z16SE 10/00 - 2/04
1,6 l 74 kW (100 PS) Z16XE 3/98 - 6/05
1,6 l 76 kW (103 PS) Z16XEP 1/03 - 2/04
1,8 l 85 kW (115 PS) X18XE1 3/98 - 9/00
1,8 l 92 kW (125 PS) Z18XE 10/00 - 6/05
2,0 l 100 kW (136 PS) X20XEV 3/98 - 9/00
2,2 l 108 kW (147 PS) Z22SE 10/00 - 6/05
Vznětové motory
1,7 l 50 kW (68 PS) X17DTL 3/98 - 9/99
1,7 l 55 kW (75 PS) Y17DT 10/99 - 1/03
1,7 l 59 kW (80 PS) Z17DTL 2/03 - 2/04
2,0 l 60 kW (82 PS) Y20DTL 3/98 - 10/00
2,0 l 74 kW (100 PS) Y20DTH 10/99 - 6/05
2,2 l 92 kW (125 PS) Y22DTR 1/02 - 6/05
- SEAT IBIZA/CORDOBA 1993 2002 č. 41 - Jak na to?
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 210 nbsp mm x 297 nbsp mm
260 stran černobílých
Datum vydání: srpen 2007
Nakladatel: KOPP nakladatelství
ISBN: 9788072323197
EAN: 9788072323197
Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané Jak na to? . Příručka popisuje seřizování a opravy automobilů Seat Ibiza a Cordoba a je vhodná pro profesionály i amatéry. Publikace obsahuje přibližně 800 obrázků, 50 tabulek a elektrických schémat.
Kniha je rozčleněna do těchto kapitol:
Zážehové motory. Mazání. Chlazení. Zapalování. Vstřikování. Vznětové motory. Mazání. Chlazení. Palivová soustava. Vstřikovací soustava. Spojka. Převodovka a diferenciál. Automatická převodovka. Pohon kol. Přední náprava. Zadní náprava. Geometrie podvozku. Řízení. Brzdy. Elektrická zařízení. Schémata elektrického zapojení vozu. Karosérie. Příslušenství karoserie. Topení.
- Barbara Nesvadbová - ŘízkařiMOTTO - Praha 1998 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Michal Viewegh - Báječná léta pod psaPetrov - Brno 1997 - 5. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Volné směry
Doprovázeno četnými obraz. materiály.
Vydavatel : Spolek výtvarných umělců Manes, Praha
Rok vydání: 1906
Jazyk: Čeština
Počet stran: 373
- Radek John - Memento.ČS - Praha 1987 - 2. vydání - Převazba. Vynikající stav.
- Vladimír Körner - Lékař umírajícího času.ČS - Praha 1984 - 1. vydání - 20.000 výtisků - edice Žatva (Novinky české prózy) - Obal Jiří Rathouský - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Sešit jízdních řádů zvláštních vlaků číslo 550
Československé státní dráhy, Pražská oblast. Platí od 2. června 1991. Schváleno náčelníkem služby dopravy a spojů dne 17. 1. 1991 (č. j. 80-91-11). Jen pro služební potřebu.
Vydavatel : Nakladateltví dopravy a spojů, Praha
Rok vydání: 1991
Jazyk: Čeština
Počet stran: 250
- Lumír
redaktor J. V. Sládek Básně, povídky, črty, fejetony
Vydavatel : Náklad vlastní
Rok vydání: 1883
Jazyk: Čeština
Počet stran: 576
- Výbor z povídek Martina KukučínaNakladatel : Jan Menšík
Rok vydání (číslo vydání) : 1938 ()
- Ročenka čs. knihtiskařů, ročník XVII.Vydal Spolek faktorů knihtiskáren v republice Československé, 1934. Původní celoplátěná vazba, 257 stran + insertní část tvořená dobovou reklamou + rejstřík. Velmi dobrý stav.
- Agatha Christie - Hadí doupěMelantrich - Praha 1988 - 1. vydání - edice Gong - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Ian Rankin - Uzly a křížeBB art - Praha 2000 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Ročenka československých knihařů, 1923Redigoval Ludvík Beradáč. Praha 1923 (ročník VI.). Celoplátěná vazba, 263 stran + množství dobové reklamy. Velmi dobrý stav.
- Halina Pawlowská, Iva Hercíková, Michal Viewegh - Tři v hájiMOTTO - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Martha Grimesová - Třikrát Richard Jury ze Scotland YarduOdeon - Praha 1992 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.
- Chester Himes - Třikrát černý HarlemOdeon - Praha 1989 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Dick Francis - Rodinná čest (Žralok. Žihadlo).Olympia - Praha 1991 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná.
- Dick Francis - Horké penízeOlympia - Praha 1992 - 1. vydání - Obálka Martin Zhouf - Brožované. Vynikající stav.
- Agatha Christie - Vraždy podle abecedy.Knižní klub - Praha 1993 - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Zdeněk Volný - Ztracený svět dinosaurů
- Arthur Ransome - Piktové a mučedníciAlbatros - Praha 1987 - 1. vydání - edice Střelka sv. 162 - Ilustroval Jan Černý - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená.
- Velká encyklopedie zeměpisu
Více než 3000 grafů, ilustrací, fotografií a map - historie, hospodářství, lidé, fakta .
Vydavatel : Svojtka and Co. nakladatelství
Rok vydání: 2003
Jazyk: Čeština
Počet stran: 640
- Národopisný věstník českoslovanský, 1916
ročník XI., číslo 1
Vydavatel : společnost národopisného musea českoslovanského
Rok vydání: 1916
Jazyk: Čeština
- Amaterské radio 11/77
- Amaterské radio 6/91
- Dřív než vyšel . Vydavatel : SNDK, Praha
Rok vydání: 1963
Jazyk: Čeština
Počet stran: 414
- Nový průvodce anatomickým, pathologickým a ethnologickým MUSEEM H. Präuschera nástupců. Brož., 39 str. Vídeň, H. Präuschera nástupci. Dolní rohy zohybané, horní roh na zadní desce lehce poškozen, jinak zachovalé.
- Klub umělců
Klub umělců, Praha,
1941,
velmi dobrý stav, obálka je zažloutlá, menší oděrky v okrajích, listy nažloutlé, uvolněné,
orig. brož, kresba-Jakub Obrovský, s příspěvky členů Klubu umělců,
44 stran,
Beletrie a poezie,
-Klub umělců
- Amaterské radio - číslo 1/19.ročník
- Amaterské radio 2/64
- Rick Sky - Život Freddie Mercuryho (The show must go on).Premiéra - Praha 1992 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Amaterské radio 3/64
- Radioamatér prosinec 1948
- L.Varcl, D.Drápal, J.Sokol - Spisy apoštolských otců
- Amaterské radio 2/74
- Amaterské radio 1/74
- Amaterské radio 8/75
- Amaterské radio 12/75
- Pavel Vlček - Encyklopedie Českých zámků
- Milan Churaň - Kdo byl kdo v našich dějinách ve 20.století
- Amaterské radio 5/68
- Amaterské radio 5/92
- Ve jménu míru v Evropě (k podepsání smlouvy ČSSR-NSR)Rok vydání : 1973
- Ty uvězněný strome . Vydavatel : Praha, Československý spisovatel
Rok vydání: 1964
Jazyk: Čeština
Počet stran: 171
- Novopackým krajemRok vydání : 1970 Poznámka :Soubor dřevorytů
- Světová literatura (ročník 1980) . 1-6
komplet určitá čísla i jednotlivě
Rok vydání: 1980
Jazyk: Čeština
- Obzor LitomyšlskýRok vydání : 1905
- Okres Kladno v roce 2000Rok vydání : 2000 Poznámka :A 4, váz.
- Osečná lázně KundraticeRok vydání : 1971 Poznámka :brož.
- Otevření Palackého university v Olomouci 21. února 1947Rok vydání : 1947
- Třinácta výroční zpráva čes. státního reálného gymnázia v Praze XII. za školní rok 1927-28Rok vydání : 1928
- Jane Courtierová a Graham Clarke - Rostliny v bytě
- František Honzák, Marek Pečenka - Státy a jejich představitelé
- Ilustrovaná encyklopedie lidské vzdělanosti
- Kdy, kde, proč a jak se to stalo(Nejdramatičtější historické události, které změnily svět)
- ABC mladých techniků a přirodovědců6-1961
- ABC mladých techniků a přirodovědců9-1962
- Heliodorovy příběhy aithiopskéVydavatel : Nákladem České grafické unie, Praha
Rok vydání: 1924
Jazyk: Čeština
Počet stran: 240
- Udělej si sám, kutil na jaře
- Udělej si sám číslo 52
- Udělej si sám číslo 51
- Amaterské radio 12-92
- Tomáš Durdík - Encyklopedie českých hradů.Libri - Praha 2005 - 6. vydání - 1.200 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Jeden roh vazby lehce naťuknutý. Nečteno.
- Vladimír Bárta a Vladimír Bárta ml. - Hrady a zámky na Slovensku (Farebný sprievodca).AB ART press - Banská Bystrica (?) - slovensky - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Kilián Ignác Dientzenhofer a umělci jeho okruhuRok vydání : 1989 Poznámka :A 4, Katalogy sv.38
- Národní umělec: Václav ŠpálaRok vydání : 1947 Poznámka :katalog výstavy
- Otakar Španiel životní díloRok vydání : 1956 Poznámka :katalog výstavy
- P.P.Rubens: Paintings.Oilsketches.DrawingsRok vydání : 1977 Poznámka :výstava Antwerpy
- Památník Maxe Švabinského v KroměřížiRok vydání : 1980 Poznámka :katalogy 19, A4
- Vasarely Poznámka :další katalog Galerie G
- Vitamínová kuchařka - více než 380 receptů na chutná jídla plná vitamínůReaders Digest 2002
- Na veselé struně - Výbor z antického humoruSvoboda - Praha 1971 - 1.vydání - Členská prémie Antické knihovny - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Na zadní straně obálky malá kulatá samolepka.
- ABC mladých techniků a přirodovědců2-1960
- Svět Ezopských bajekSvoboda - Praha 1976 - 1.souborné vydání - edice Antická knihovna sv.35 - Vázané. Velmmi dobrý stav. Na předsádce malá stopa po papírové samolepce. Uvnitř knihy knihovnická nbsp razitka. Obálka chybí.
- Belgrade on Old PhotographsTuristička štampa 1984 Belgrade
- Lúkiános - Šlehy a úsměvySvoboda - Praha 1969 - 1.vydání - Edice Antická knihovna - svazek 3 - Vázané - Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná a ve hřbetu vyšisovaná.
- Livius - Dějiny ISvoboda - Praha 1979 - 2.vydání - 11 600 výtisků - edice Antická knihovna sv.11 - Obálka L. Novotný - Vázané v plátně. Vynikající stav. Uvnitř knihy 2 přehnuté listy. nbsp Vazba v rohu ťuknutá. Obálka lehce na několika místech natržená a podlepená.
- Publius Ovidius Naso - Kalendář. Žalozpěvy. Listy z Pontu.Odeon - Praha 1966 - 1.vydání v Odeonu - 16.000 výtisků - edice Knihovna klasiků - Spisy P.Ovidia Nasona sv.3 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Ne hřbetu vazby lehká stopa po izolepě. Uvnitř několik knihovních razítek.
- Publius Ovidius Naso - Kalendář. Žalozpěvy. Listy z Pontu.Odeon - Praha 1966 - 1. vydání v Odeonu - 16.000 výtisků - edice Knihovna klasiků Spisy P. Ovidia Nasona sv. 3 - Vázané. Velmi dobrý stav. Na předsádkách a záložkách stopy po izolepě. Na hřbetu obálky inventární číslo. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Suetonius - Životopisy dvanácti císařůSvoboda - Praha 1974 - 3. vydání - edice Antická knihovna sv. 24 - Vázané. Stav dobrý. Prasklá vazba. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Přebaleno igelitem.
- Artemidóros - SnářSvoboda - Praha 1974 - 1.vydání - 45.000 výtisků - Edice Antická knihovna sv.26 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Na hřbetu obálky kus průhledné izolepy. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř několik knihovních razítek.
- Marcus Tullius Cicero - Tuskulské hovorySvoboda - Praha 1976 - 1.souborné vydání - 25.750 výtisků - edice Antická knihovna sv. 32 - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Na hřbetu obálky malá samolepka. Uvnitř několik knihovních razítek.
- Dr. Karel Wenig - Dějiny řečnictví řeckého - Díl III. (Polykrates, Antisthenes, Alkidamas, Xenofon, Platon, Isaios, Aischines Sokratik).Česká akademie věd a umění - Praha 1936 - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Láska a dobrodružství (Longos, Dafnis a Chloé, Héliodóros, Příběhy Aithiopské).Odeon - Praha 1971 - edice Antická próza sv. 1 - Vázané. Velmi dobrý stav. Slídový přebal lehce potrhaný.
- Jan Burian - Řím. Světla a stíny velkoměsta.Svoboda - Praha 1970 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Plinius starší - Kapitoly o přírodě (Naturalis historia).Svoboda - Praha 1974 - 27.750 výtisků - edice Antická knihovna sv.19 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Na hřbetu obálky malá samolepka. Uvnitř několik knihovních razítek.
- Radislav Hošek - Země bohů a lidí (Pohledy do řeckého dávnověku).Svoboda - Praha 1972 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Artemidóros - SnářSvoboda - Praha 1974 - 1.vydání - edice Antická knihovna - sv.26 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Catullus, Tibullus, Propertius - Pěvci láskySvoboda - Praha 1973 - 3.vydání - 31.750 výtisků - edice Antická knihovna sv.18 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná. Uvnitř několik knihovních razítek. Na obálce(záložky) a předsádkách stopy po izolepě. Na hřbetu obálky malá samolepka.
- Titus Livius - Dějiny VISvoboda - Praha 1976 - 1.vydání - 27.750 výtisků - edice Antická knihovna, sv.34 - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř několik knihovních razítek. Obal lehce opotřebovaný. Na hřbetu obalu malá samolepka. Na předsádkách malé stopy po izolepě.
- ABC mladých techniků a přirodovědců6-1963
- ABC mladých techniků a přirodovědců7-1963
- ABC mladých techniků a přirodovědců9-1959
- BaudelaireŠkeřík 1932 (Prokletí básníci sv.č. 9) čísl.výt.9 161/300
- Hölderlin a DiotimaPourova edice 1944 Praha, pěkná převazba
- Jehan RictusŠkeřík 1929 (Prokletí básníci sv.č. 3) čísl.výt. 359/400
- Květy jasmínuSNKLHU 1957, tamilská poezie
- Max JacobŠkeřík 1932 ( Prokletí básníci sv. č. 11 ) čísl.výt.282/300
- Stéphane MallarméŠkeřík 1931 ( Prokletí básníci sv.č. 8 ( čísl.výt.121/300)
- Studijní nadání v Království českém / Studien - Stiftungen im Königreiche Böhmen
Česko - německý soupis a informace o lidech, kteří věnovali své peníze pro studijní účely chudých ale nadaných dětí.
Vydavatel : C.k. místodržitelství pro Čechy, Praha
Rok vydání: 1897
Jazyk: Čeština
Počet stran: 372
- živa, časopis pro biologickou práciRok vydání : 1955
- živa, časopis pro biologickou práciRok vydání : 1956
- Stanovy Pensijního ústavu úředníků a zřízenců Komanditní společnosti Julius Rütgers v Moravské Ostravě. Oboustraná kniha, paralelní text v češtině a němčině. Nedatováno, stanovy schváleny v roce 1931. Součástí je Členská knížka určená k vepsání textu, její německá varianta z části vyplněná. Celoplátěná vazba, 44 a 40 stran. Velmi dobrý stav.
- živa, časopis pro biologickou práciRok vydání : 1957
- živa, časopis pro biologickou práciRok vydání : 1954
- zÁPISNÍK 61Rok vydání : 1961
- Wiener modeRok vydání : 1895 Poznámka :oprava orig. vazby nutná
- Výtvarná výchovaRok vydání : 1942 Poznámka :roč. VIII., sv. 1
- Výtvarná výchovaRok vydání : 1941 Poznámka :roč. VII., sv. 1
- Výtvarná výchovaRok vydání : 1940 Poznámka :roč. VI., sv.1
- Výtvarná výchovaRok vydání : 1939 Poznámka :roč. V., sv. 2
- Výtvarná výchovaRok vydání : 1938 Poznámka :roč. IV., sv. 2,3,4
- Výtvarná výchovaRok vydání : 1937 Poznámka :roč. III., sv.2,3
- Výtvarná výchovaRok vydání : 1936 Poznámka :roč. II., komplet 4 sv.
- Výtvarná výchovaRok vydání : 1935 Poznámka :roč. I., sv.3
- Věda a život roč.V. Poznámka :A 4, orig.vazba
- TYP ročník X.Rok vydání : 1936 Poznámka :A 4, četné reklamy, orig.vazba
- TYP ročník IX.Rok vydání : 1935 Poznámka :A 4, četné reklamy, orig.vazba
- TYP ilustr.měsíčníkpro úspěšné podnikáníRok vydání : 1946 Poznámka :A 4, 4 ročníky 1946/49, četné reklamy
- SvětozorRok vydání : 1912 Poznámka :A 4, plkž., 2 sv.
- StadionRok vydání : 1984 Poznámka :ve 2 svazcích
- StadionRok vydání : 1978 Poznámka :ve 2 svazcích
- SignálRok vydání : 1971
- SalonRok vydání : 1931 Poznámka :převazba
- Revolver Revue 63Rok vydání : 2006
- Rajská zahrádkaRok vydání : 1941
- Příhody českého slovaRok vydání : 1927 Poznámka :vaz.
- Pokrývačské listyRok vydání : 1925 Poznámka :A 4, váz.
- PalečekRok vydání : 1883 Poznámka :2.pololetí A4
- Nový OrientRok vydání : 1947 Poznámka :II.roč., nesvázáno, č.1-10
- Max Mundi 75 zajímavých receptů z celého světa s exkluzivními fotografiemi.
Slovart, 2002
207 stran, původní vazba, velký formát
Stav : výborný
- Na veselé struně
Ikar, Praha,
2000,
velmi dobrý stav, jen lehce zažloutlé listy,
orig. kož. vazba se zlacením, překlad-R. Hošek, P. Kucharský, Č. Vránek, ilustrace-J. Šerých, 2. vydání (v Ikaru první),
160 stran,
Beletrie a poezie,
- Na veselé struně
- Lewis Wallace - Ben HurVyšehrad - Praha 1991 - 3. vydání (reprint vydání z roku 1958) - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Léto v zahradě Rok :1981
- Zařizujete si byt?příručka zajímavá spíše již dobou svého vzniku a zpracováním než vlastními návrhy Rok :1958
- Jaroslav Čechura, Jiří Mikulec, František Stellner - Lexikon českých panovnických dynastií.AKROPOLIS - Praha 1996 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.
- Jana Janusová - Ve službách císaře a králeAmosium servis - Ostrava 1992 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Světová literatura (ročník 1987) . 1-6
komplet určitá čísla i jednotlivě
Rok vydání: 1987
Jazyk: Čeština
- Rodinný kalendář Republikánské strany 1935Rodinný kalendář Republikánské strany zemědělského a malorolnického lidu a domovin. Rediguje F. Obrtel. Nákladem Českomoravských podniků tiskařských a vydavatelských, Praha 1934. Původní brož, cca 200 stran s množstvím kreseb a dobových fotografií, dobová inzerce a reklama. Velmi dobrý stav!
- Rodinný kalendář Republikánské strany 1931Rodinný kalendář Republikánské strany zemědělského a malorolnického lidu a domovin. Rediguje F. Obrtel. Nákladem Českomoravských podniků tiskařských a vydavatelských, Praha 1930. Původní brož, cca 200 stran s množstvím kreseb a dobových fotografií, dobová inzerce a reklama. Velmi dobrý stav.
- Praktický slovník španělština-češtinaRok vydání : 1999
- 100 Anniversary Sokol Baltimore.Brož., ca 40 str. s ilustr. Baltimore, 1972. Anglicky. Na titulní straně je řada angl. věnování. Dobrý stav.
- Zábavný kalendář na rok 1932Velký zábavný kalendář pro dům i rodinu na rok 1932. Pravý domácí přítel. Bez nakladatelských údajů. Dobová nakladatelská poloplátěná vazba s ilustrovanou obálkou, cca 120 stran. Součástí jsou dobové fotografie, ilustrace i reprodukce, v zadní části cca 20 stran inzerce! Slušný stav, několik listů nedrží ve hřbetu, ten je uvolněný. Desky mírně odřené a zašpiněné, skvrnky jsou i na některých listech.
- Volná Myšlenka
Ročník 1912 - 1913.. redaktor F. Loskot. Z článků a pojednání: D. Auguste: Historie a legenda křesťanská, E. Edgar: V římských katakombách, E. Saudek: O poesii O. Březiny, E. Liani: Nari, indická panna matka, A. Loisy: Mythus o kristu ad.
Rok vydání: 1912
Jazyk: Čeština
Počet stran: 380
- Paměti Miloše WurmaVydal Moravský Legionář, Brno 1923. Původní brož, 30 stran. Na obálce a několika úvodních listech skvrnka (viz foto), dobrý stav.
- XI. výroční zpráva Státní reálky v Nové Pace za školní rok 1929 - 1930Vydavatel : Náklad vlastní
Rok vydání: 1930
Jazyk: Čeština
Počet stran: 36
- Švanda dudák
Vydavatel a redaktor : I. Herrmann. Dvanáct čísel.
Vydavatel : F. Topič, Praha
Rok vydání: 1893
Jazyk: Čeština
- JaroVydavatel : Státní nakladatelství, Praha
Rok vydání: 1934
Jazyk: Čeština
Počet stran: 248
- Esser Kajetán
W
Vydavatel : Werl
Rok vydání: 1967
Jazyk: Čeština
Počet stran: 135
- Kralupy na paměť svých mrtvýchDvacátý druhý březen 1945. Vydala Okresní rada osvětová v Kralupech nad Vltavou, 1946. Původní brož s přebalem, cca 20 stran (nestránkováno). Přiloženy tři dobové černobílé fotografie. Přebal mírně natržený a odřený v horním okraji, jinak velmi dobrý stav.
- Staré letopisy české
SNDKLHU, Praha,
1959,
velmi dobrý stav,
celoplátěná vazba, papírový přebal,
484 stran,
Živá díla minulosti,
-Staré letopisy české
- Staré letopisy české z rukopisu křižovnického
Státní nakladatelství krásné literatury, Praha,
1959,
velmi dobrý stav,
orig. celopl. vazba s přebalem, ten je lehce poškozený,
483 stran,
Živá díla minulosti,
-Staré letopisy české z rukopisu křižovnického
- VillonŠkeřík 1940 ( Prokletí básníci sv.č. 1)0
- Agrární almanach kraje německobrodskéhoVydavatel : Župní sdružení republikánského dorostu, Německý Brod
Rok vydání: 1931
Jazyk: Čeština
Počet stran: 299
- Josef Toman ČS, Praha, 1975
485 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Chování se vládních kruhů k čes. národu za válkyDotaz poslanců Fr. Staňka, dr. Zdeňka Tobolky a soudruhů na Jeho Excellenci pana ministerského předsedu v příčině chování se vládních kruhů k českému národu za doby válečné. Nákladem vlastním, Praha 1917. Původní brož, 172 stran. Uvolněný hřbet, knižní blok částečně rozpadlý na dvě části. Velmi slušný stav.
- A Christmas Prayer
velmi dobrý stav,
vánoční přání s bar. obrázky, na zadní straně lehce natržené,
Exil,
-A Christmas Prayer
- Bohumil 344 íha Stav : velmi dobrý
- Die Böhmischen Landtagsverhandlungen vom Jahre 1526 an bis auf die Neuzeit. OBrož. Praha, Verlag des Kön. Böhm Landtagausschusses, 1877, IV, 646 S., 2°. Původní složky nerozřezány. Obálka na hranách a ve hřbetu lehce potrhána mírně ušpiněna. Stránky místy nepatrně skvrnité. Jinak ve velmi pěkném stavu. /A 10037/
- Choceň. Náměstí.
Neprošlá poštou.
Praha Revész
- Chlumec nad Cidlinou. Karlova Koruna. Pozdrav z Chlumce n.Cidl.
Dlouhá adresa, prošlá poštou.
1898
- Budeč a okolí Spis vydaný na oslavu tisícileté památky založení kostela Sv. Petra a Pavla na Budči. Nová celopl. převazba se zlacením. Zákolany, Společnost přátel staroslavné Budče, [1905], 264 S., 8° s celou řadou dobových ilustrací, fotografií a přehlednou mapkou okolí. Velmi pěkný stav.
- Bibliografie české historie za léta 1925 - 1926Vydal Klub historický, Praha 1929 jako součást Českého časopisu historického, ročník XXXIV. (1928). Dobová poloplátěná převazba se zlacením na hřbetu, 239 stran. Desky opatřeny značkou původního majitele. Velmi dobrý stav.
- Poštovní knížka, 1879
Velectěným příznivcům ve vší úctě věnuje František Jelínek, listonoš c. k. poštovního úřadu v Turnově. Z obsahu: Novoroční přání, Sazba poštovného, Škála kolkovní, Ukazovatel dát, Vyňatky ze zápisníku veselého listonoše aj.
Vydavatel : Jos. Bertl, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 32
- Fusil Court D Ordonnance
Usines D Armes Tchécoclovaques, Brno,
velmi dobrý stav,
orig. brož., obálka v krajích poškozená,
Technika,
- Fusil Court D Ordonnance
- Krkonoše. Benecko v Krkonoších.
Neprošlá poštou, na rubu flíček.
Praha Orbis
- Králíky. Grulich.
Prošlá poštou. Vpravo zcela nepatrně natržena.
1911 J.Kretschmer
- Benedikt z Nursie
Zvon, Praha,
1991,
výborný,
orig. brož,
112 stran,
Společenské vědy,
-Benedikt z Nursie
- Sbírka vyprávění o nezvyklých událostech, k nimž došlo v celém světě. Každý kontinent je popsán ve vláštní kapitole a ta je dpolněna mapou výskytu . Knižní klub, Praha, 1995
160 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : výborný
- Restaurování nástěnných maleb a závěsných obrazůTransfery. Katalog k výstavě restaurátorů Benedíka, Bergera a Martana, pořádané v roce 1967. Původní brož s množstvím obrazového materiálu, nestránkováno (cca 80 stran). Dobrý stav.
- Český ráj. Skalní Město v Českém ráji.
Prošlá poštou.
Turnov 1913 K.Kozlovský
- Ochrana památek . 60 let Sborník Klubu za starou Prahu na rok 1960. Praha, Orbis, 1960, 157 S., 8° s čb. přílohami v textu. Brož. rozlepena. Pěkný stav.
- Domažlice. Chodský hrad. Brána. Pomník J.Koziny.
Prošlá poštou. LH růžek přehnutý.
Domažlice 1929 V.Rybařík
- Domažlice. Celkový pohled.
Neprošlá poštou.
J.Peroutka
- Domažlice. Pozdrav z Domažlic.
Prošlá poštou.
Praha 1920 L. P.
- Domažlice. Náměstí.
Neprošlá poštou.
Praha 1920 L. P.
- Záhada domu Šeferůjudaika,židovská kniha roku 2007
p.cena 299 Kč
Vydavatel : JOTA
- Velká kniha technik učení, tréninku paměti a koncentraceFormát : 17×24 cm, 232 stran
Datum vydání : 17.07.2009
ISBN : 978-80-247-3023-3
Anotace :
Ať už při studiu, v práci či jinde - denně se střetáváme s výzvou se něco nového naučit a zapamatovat si. Naštěstí existují metody, díky nimž můžeme významně zlepšit svou paměť, koncentraci a tím i schopnost se v něčem novém vzdělat. V této knize plné zajímavých cvičení a praktických rad se dozvíte, jak pracovat se svou pamětí, jak ji trénovat a udržet látku dlouhodobě v mysli, jak zvyšovat svou koncentraci motivací, správným řízením času, optimálními studijními technikami a jaké metody učení použít s ohledem na to, jaký jste učební typ. Získáte doporučení, jak si studijní látku zorganizovat, jak využít obrazovou představivost či mnemotechniku. Knížka vám pomůže bez problémů zvládnout každou ústní či písemnou zkoušku.
- Sidney Sheldon - Hněv andělůAlpress - Frýdek-Místek 1993 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Skvrny od polití. Mírně prasklá vazba. Uvolněné listy.
- Sidney Sheldon - Dokonalé plányAlpress - Frýdek-Místek 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Zdeněk Menec, František Buriánek Albatros, Praha, 1983
175 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Fotografie : Zdeněk Menec.
Stav : obálka mírně otřepená, jinak dobrý stav.
- Elin Pelin SNKL, Praha, 1956
294 stran, brožovaná, malý formát
1. vydání
Stav : dobrý
- Šaldův slovník naučný
Československý spisovatel, Praha,
1986,
velmi dobrý stav,
pův. vazba s přebalem, ten je lehce zašpiněný a na zadní straně natržený, 1. vydání,
360 stran,
Společenské vědy,
- Šaldův slovník naučný
- Carl Hiaasen Mustang, Praha, 1996
454 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Gustáv Čejka a kol. Stav : výborný