Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 22 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:27
Návrat na portál Knihynainternetu.cz




- Jean Effel - Mezi námi zvířaty
Odeon - Praha 1979 - 2.vydání - 20 000 výtisků - Vázané. vynikající stav. Uvnitř knihy 339 kreseb.

- Grant Kendall - Zvěrolékař v Kentucky
Baronet - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Jan Karonová - U nás v Miffordu
Vyšehrad - Praha 1997 - 1.vydání - Ilustroval A. Born - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy knihovnická razítka. Na hřbetu obálky malý štítek.

- Tomáš Kašpar - Jak jsem se bál prezidenta
Baronet - Praha 1999 - 1.vydání - Ilustroval B.Pralovszký - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Stephen Leacock - Šťastné příběhy
Garamond - Praha 2000 - 1.vydání - Obálka J.Slíva - Brožované. Vynikající stav včetně obálky.

- Zuzana Bubílková, Miloslav Šimek - Politická kámasútra aneb Polibte si preference!
ŠULC a SPOL. - Praha 1998 - 1.vydání - Ilustroval Michal Hrdý - Vázané. Vynikající stav.

- Dave De Witt - Da Vinciho kuchyně (Tajemství italské renesanční gastronomie).
Ikar - Praha 2007 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Bohumil Hrabal - Život bez smokingu
ČS - Praha 1986 - 1. vydání - Obálka V. Boudník - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky malá samolepka. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvolněno několik stránek. Mírně prasklá vazba. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Bohumil Hrabal - Kouzelná flétna
ČS - Praha 1990 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Na hřbetu vazby malá samolepka. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Barbie vás zve na party
Ikar - Bratislava 1991 - česky - Kroužková vazba. Vynikající stav.

- Vánoční recepty
Fortuna Print - Bratislava 1991 - česky - Vázané. Vynikající stav.

- Jitka Höflerová, Karel Höfler - Velká česká kuchařka - 2000 receptů
František Beníšek - 2006 - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Dr.Oetker - Česnek(víc než koření)
Knižní klub - Praha 1998 - Vázané. Vynikající stav.

- S. Skorňakov, J. Jeník, V. Větvička - Zelená kuchyně
LN - Praha 1988 - 1. vydání - edice Planeta, malá řada sv. 6 - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce odřená.

- Eduard Goldstücker - Na téma Franz Kafka.
ČS - Praha 1964 - 1. vydání - 5.500 výtisků - edice Profily, sv. 12 - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná.

- Walter Jens - Pan Meister (Dialog o románu).
Odeon - Praha 1967 - 1. vydání - 1.500 výtisků - Obálka O. Hlavsa - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná a ve hřbetu vyšisovaná.

- Vilém Hejl - Zpráva o organizovaném násilí
Univerzum - Praha 1990 - 1.vydání - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.

- V.P.Borovička - Vyzvědačky století
Dialog - 1995 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Rudolf Ströbinger - Intimity rudých bossů
Magnet-Press - Praha 1994 - dotisk k 1.vydání - Edice Magnet Plus - svazek 9/1994 - Brožované. Vynikající stav.

- Sam Dolgoff - Kubánská revoluce - kritický pohled
Anarchistická knihovna - Praha 2002 - 1.vydání - svazek 12 - Brožované. Luxusní stav.

- Miroslav Jirásek - Z deníku vlastizrádce
Panorama - Praha 1990 - edice Stopy, fakta, svědectví - Brožované. Vynikající stav.

- V.P.Borovička - Století šakalů
Svoboda - Praha 1987 - 2.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná

- Keith Laidler - Zbožný podvod(Turínské plátno, jeho vytvoření a postoj církve k němu)
TRIO Publishing - Bratislava 2006 - česky - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Jiří Lederer - České rozhovory (Ludvík Vaculík, Václav Havel, Pavel Kohout, Jiří Hanzelka a Miroslav Zikmund, Ivan Klíma, Pavel Landovský, Jiří Kolář, Jiří Gruša, Petr Chudožilov, Eva Kantůrková, František Pavlíček, Josef Topol, Mojmír Klánský, Karol Sidon, Lumír Čivrný, Jaroslav Putík, Alexandr Kliment).
ČS - Praha 1991 - 1.vydání - edice Vzpomínky a korespondence - Brožované. Vynikající stav.

- František Hoffman - Přátelé na život a na smrt
KREACE - Praha 2008 - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Veronika Kopečná - Očima Au-Pair
Student Agency - Praha 1996 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Zdeněk Košek - Zborcení města
Severočeské nakladatelství - Ústí nad Labem 1980 - 1.vydání - 1.500 výtisků - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř na předsádce propiskou napsaná číslice.

- MuDr Václav Pánek - Pramen síly (vyprávění o práci dobrovolných zdravotníků Čínského Červeného kříže)
Československý Červený kříž - Praha 1955 - knižnice ČK sv.47 - Brožované.Velmi dobrý stav. Obrazová příloha. Obálka nepatrně opotřebovaná.

- Libor Michalec - Rozhovory z přelomu tisíciletí (Jiří Bartoška, Tereza Brodská, Gabriela Demeterová, Zdeněk Hajný, Emil Juliš, Eva Kantůrková, Arnošt Lustig, Jiří Winter Neprakta, David Ondříček, Miroslav Ondříček, Josef Rakoncaj, Josef Reischig, Jiří Stránský, Bořek Šípek, Ludvík Vaculík, Miroslav Zikmund).
Hněvín - Most 2005 - 1.vydání - Brožované. Luxusní stav.

- Josef Panáček, Jaromír Wágner - Karel Hynek Mácha v kraji svého Máje.
Severočeské nakladatelství - Ústí nad Labem 1990 - 2., přepracované vydání - 3.600 výtisků - Obálka R.Karpaš - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- J. Kotal - Domažlice včera, dnes a zítra
MNV Domažlice k jubileu 1 000 let Domažlic - Domažlice 1971 - Brožované. Velmi dobrý stav. Četná obrazová dokumentace. Vazba ošoupaná, ve hřbetu lehce natržená.

- Josef Holler - S Fidelem Castrem napříč Kubou
Mladá fronta - Praha 1961 - 1.vydání - 10.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná a potrhaná.

- Václav Havel - Projevy (leden - červen 1990).
Vyšehrad - Praha 1990 - edice Dokumenty demokratické revoluce, sv. 2 - Brožované. Vynikající stav.

- Jiří Pancíř - Návrat (Reemigrace a usídlování volyňských Čechů v letech 1946-1947).
Vydáno nákladem Jiřího Pancíře - Lovosice 1999 - 1.500 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Marco Schwartz - Láska v bibli
Ikar - Praha 2002 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř několik vlastnických razítek. Místy podtrhaný text - červeně a také vepsaný text.

- Ilja Erenburg - Od války k míru (Výbor článků).
Svoboda - Praha 1948 - 1. autorisované vydání - 3.300 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně ošoupaná a zašlá. Obálka chybí.

- Anna Skýbová - České královské korunovační klenoty
Panorama - Praha 1982 - 1.vydání - Fotografie A. Paul - Vázané v plátně. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. V kraji vodní stopa. Česky - anglicky - německy - rusky - španělsky.

- Jan Šimon Fiala - Ave Praga
Bílý slon - Praha 1991 - 1.vydání - Kolibřík - Překlad česky - nbsp anglicky - německy - francouzky

- Alois Kubiček - Stará Praha v nové kráse (obnovené památky pražské(
Orbis - Praha 1957 - 1.vydání - Obálka E. Hnilička - Vázané. Dobrý stav. Černobílé fotografie. Na obálce, vazbě a knize vodní stopy. Obálka místy lehce natržená a podlepená.

- Galerie Roudnice 1986
Oblastní galerie výtvarného umění v Roudnici - 1986 - 5 000 výtisků - Četné černobílé fotografie. Na volně ložených listech 38 barevných reprodukcí.

- Zdeněk Heřman, Jaroslav Holeček - Kůň pro Krakonoše
Albatros - Praha 1984 - dotisk 1.vydání - Ilustroval Zd.Mlčoch - Vázané. Vynikající stav.

- Divy světa - Fascinující stavby a památky. Od Kolosea k Tádž Mahal.
Knižní klub - Praha 1993 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná a na dvou místech mírně natržená (cca 2cm).

- Nejkrásnější divy světa - Kulturní památky a přírodní ráje naší planety pod záštitou UNESCO - 5.díl
Knižní klub - Praha 2002 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- PhDr. Karol Vaculík - Umenie XIX.storočia na Slovensku
Tvar - Bratislava 1952 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Knižnica umenie a spoločnosť sv.2 - Vázané. Velmi dobrý stav. Černobílé fotografie a 8 barevných. Průvodní text ve slovenštině.

- Jan Rössler, Miroslav Nesvarba - Lovosice - Paměť města
Město Lovosice - 2000 - 1. vydání - 2.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Marilia Albanese - Indie (Od počátků do 13. století n. l.).
REBO PRODUCTIONS CZ - Dobřejovice 2001 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Praha objektivem mistrů (Růžička, Lauschmann, Wiškovský, Funke, Sudek, Jeníček, Honty, Plicka, Ehm, Paul, Brok, Hák, Jírů, Feyfar, Sitenský).
Panorama - Praha 1981 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Francis Robinson - Svět islámu.
Knižní klub - Praha 1996 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Vilém Kropp - Beroun (Pohled na město současnýma očima).
Knihkupectví U radnice - Beroun 1999 - 1. vydání - 2.000 výtisků - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Miroslav Kukla - Louny
Městský úřad v Lounech - Louny 2000 - 2.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Jiří Texler - Despotický socialismus: Selhání utopie.
Academia - Praha 1996 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Petr Procházka - Indiánská kniha mrtvých
Eminent - Praha 2004 - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí. Nečteno.

- Christina Fischer - Lexikon vín
Rebo Productions CZ - Dobřejovice 2004 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Filip Knopf - Obce právo a moc(Ku potřebě starostů obecních, členů úřadů samosprávných, hospodářských, lesnických a j. v Království českém
I.L.Kober - Praha 1894 - Vázáno v polokůži. Stav velmi dobrý. Vazba mírně opotřebovaná.

- František Götz - Tvář století(Několik průhledů do psychologie dneška)
Václav Petr - Praha 1929 - 2.000 výtisků - Vázané - převazba. Velmi dobrý stav.

- Slavomír Ravik - Svět starožitností
Mladá fronta - Praha 1977 - 2.vydání - edice Dobrý vítr - sv.35 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Dagmar Bergerová - Yorkshírský teriér
Vlastním nákladem - 1997 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Zdeňka Paulíková - Papillon
Ottovo nakladatelství - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Michaela Čermáková, Jiřina Severová - Cavalier King Charles Spaniel
Dona - České Budějovice 1999 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Pierre Casamayor - Umění degustace (Barva, vůně, chuť, vinařský slovník).
Fragment - Havlíčkův Brod 2004 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Drogy - Poznej svého nepřítele
MEDEA KULTUR - Brožované. Vynikající stav.

- Antonín Mokrejš - Odvaha vidět (Friedrich Nietzsche - myslitel a filosof).
H H - Jinočany 1993 - 1.vydání - Edice Philosophica - Brožované. Vynikající stav.

- Václav Tomek, Ondřej Slačálek - Anarchismus
Vyšehrad - Praha 2006 - 1. vydání - edice Dějiny idejí, sv. 2 - Vázané. Stav dobrý. Vazba ošoupaná. Obálka chybí.

- Anthony Storr - Na hliněných nohou (Mezi rozumem a šílenstvím)
VOLVOX GLOBATOR - Praha 1998 - 1.vydání - edice Katarze sv.2 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka zvlněná po polití vodou. Některé stránky zvlněné od vody. Mírně zašpiněné.

- Heidi Rognerová - Westhighlandský bílý teriér (Výběr, chov, výchova, péče).
ART AREA - Bratislava 1999 - 1.vydání - česky - Brožované. Vynikající stav. Nečteno.

- Filosofie vědy
Svoboda - Praha 1968 - 1.vydání - 4.700 výtisků - Edice Filosofie a současnost - svazek 15 - Brožované - Stav velmi dobrý.

- Karel Honzík - Co je životní sloh
ČS - Praha 1958 - 1.vydání - 4.000 výtisků - Obálka M.Váša - edice Otázky a názory - sv.5 - Brožované. Velmi dobrý stav. Na obálce a uvnitř knihovní razítko. Na hřbetu vazby malá nálepka.

- Svatopluk Technik - Liberecké domy hovoří II
Úřad města Liberce - 1993 - 3.500 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Jindřich Zelený - Úvod do filosofie
Svoboda - Praha 1969 - 1.vydání - Vázané. Stav velmi dobrý. Obálka lehce potrhaná.

- Otakar Zich - Logika pro praxi
Práce - Praha 1968 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená, mírně ošoupaná.

- Sedmkrát o smyslu filosofie(Cvekl, Dubská, Jůzl, Král, Nový, Prokop, Průcha, Sochor)
Nakladatelství politické literatury - Praha 1964 - 1.vydání - 10.000 výtisků - Vázané. Stav velmi dobrý. Obal potrhán a malá část jej chybí.

- Antologie z dějin československé filosofie 1 - redakčně zpracovali R.Kalivoda a J.Zumr
Nakladatelství ČSAV - Praha 1963 - 1.vydání - 3.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.

- Marian Váross - Úvod do axiológie
EPOCHA - Bratislava 1970 - 1.vydání - 3.000 výtisků - edice Členská knižnice - slovensky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Gustav Zába - Pyrrhonismus (Rozprava o pochybování filosofickém).
J. OTTO - Praha 1890 - Brožované. Stav dobrý. Obálka opotřebovaná. Rozlepené.

- Hans Driesch - Člověk a svět
Jan Laichter - Praha 1933 - Laichterova filosofická knihovna, sv. 5 - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná a mírně vyšisovaná.

- Bohumil Hrabal - Kouzelná flétna
ČS - Praha 1990 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Na hřbetu vazby malá samolepka. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- autorský kolektiv - Československá vlastivěda Díl I - Příroda - sv.1 - Geologie, fyzický zeměpis
Orbis - Praha 1968 - Vázané v plátně. Výpravná publikace s četnou fotografickou dokumentací, 16 stran barevných příloh, 8 listů ofsetových map, plánky. Vynikající stav. Papírový obal místy natržený a podlepený. Na přední straně kousek obálky chybí.

- Lynn Zimmerová, John P.Morgan - Marihuana. Mýty a fakta.
Volvox Globator - Praha 2003 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Max Weber - K metodológii sociálnych vied
Pravda - Bratislava 1983 - 1.vydání - 2.000 výtisků - slovensky - edice Filozofické odkazy - Vázané. Vynikající stav.

- Jarmila Novotná, Olga Strusková - Cvičení pro fyzickou a duševní harmonii (metoda Ludmily Mojžíšové).
Nakladatelství XYZ - Praha 2008 - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.

- Zdeněk Vančura - Pohledy na anglickou a americkou literaturu.
Odeon - Praha 1983 - 1.vydání v tomto uspořádání - 3.500 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce zašpiněná a ve hřbetu vyšisovaná.

- Stendhal - O smíchu
ČS - Praha 1958 - 1.vydání - 8.000 výtisků - edice Otázky a názory - sv.11 - Ilustroval H.Daumier - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná. Uvnitř podpis majitelky knihy.

- Karel Čapek - Poznámky o tvorbě
ČS - Praha 1959 - 1.vydání - 8.000 výtisků - Ilustrace J. a K.Čapek, A.Hoffmeister, Fr.Bidlo - edice Otázky a názory - sv.18 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Václav Černý - O básnickém baroku
Orbis - Praha 1937 - ARS Sbírka rozprav o umění sv.18 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba mírně opotřebovaná, ve hřbetu lehce vyšisovaná a zašpiněná od prachu.

- Elizabeth Fenwicková - Velká kniha o matce a dítěti (Praktická příručka o těhotenství, porodu a péči o dítě do tří let
Perfekt - Bratislava 1992 - česky - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Wiktor Osiatyński - Labyrint světa (Rozhovory se sovětskými a americkými vědci).
Mladá fronta - Praha 1984 - 1.vydání - 16.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- J. L. Fischer - Soustava skladebné filosofie na podkladě zkušenosti - knihy prvá - Základy poznání.
Melantrich - Praha 1931 - 8. svazek Výhledů - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Nerozřezáno.

- Graham Greene - Paradox křesťanství
Vyšehrad - Praha 1970 - 1.vydání - 20.000 výtisků - Obálka V.Sokol - Krystal, edice úvah a esejů - sv.2 - Brožované. Vynikající stav.

- Jiří Němec - Křesťanství dnes (Eseje).
Horizont - Praha 1969 - 1.vydání - 10.000 výtisků - Obálka J.Vyleťal - Malá moderní encyklopedie - sv.72 - Brožované. vynikající stav.

- Prof. Dr. František Krejčí - Positivní etika jakožto mravouka na základě přirozeném
Jan Laichter - Praha 1922 - Převazba(?). Vynikající stav.

- Miroslav Král - Věda a civilizace
Svoboda - Praha 1968 - 1.vydání - 3.700 výtisků - Edice instituce a společnost - sv.11 - Kartonované. Vynikající stav.

- Erich Fromm - Sny a mýty
Obzor - Bratislava 1970 - 1.vydání - 4.000 výtisků - edice Malá moderná encyklopédia - slovensky - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Martin Bojar - Lymeská borrelióza
MAXDORF - Praha 1996 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Jean T.Desanti - Fenomenologie a praxe
Svoboda - Praha 1966 - 1.vydání - 2.500 výtisků - edice Filosofie a současnost sv.5 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihovní razítko.

- Manfred Buhr - K dějinám klasické buržoazní filozofie
Svoboda - Praha 1977 - 1.vydání - 3.600 výtisků - edice Filozofie a současnost sv.27 - Kartonované. Velmi dobrý stav.

- František Halas - Magická moc poesie
ČS - Praha 1958 - 1.vydání - 8.000 výtisků - Obálka K.Černý - edice Otázky a názory - sv.8 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Antonín Dolejší - Zelenina na zahrádce
SZN - Praha 1984 - 3., nezměněné vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Jiří Gočár - Od pyramid k panelům
ČS - Praha 1959 - 1.vydání - 8.000 výtisků - Obálka M.Váša - edice Otázky a názory - sv.22 - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř jedno knihovní razítko. Přebaleno igelitem.

- Václav Řezáč - O pravdě umění a pravdě života
ČS - Praha 1960 - 1.vydání - 6.000 výtisků - Obálka K.Lhoták - edice Otázky a názory - sv.27 - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř jedno knihovní razítko. Na vazbě ve hřbetu malá nálepka. Přebaleno igelitem.

- J.M.Černý - Boj za právo (Sborník aktů politických u věcech státu a národa Českého od roku 1848 s výklady historickými - 1.část až do rozpuštění sněmu Kroměřížského)
Bursík a Kohout - Praha 1893 - Vázané. Dobrý stav. Vazba poničená - chybí hřbet.

- Radoslav Selucký - Ekonomika, morálka, život
ČS - Praha 1963 - 1.vydání - 3.000 výtisků - Obálka Zd.Seydl - edice Otázky a názory - sv.47 - Brožované. Vynikající stav.

- Ernst Fischer - Odcizení, dekadence, realismus
ČS - Praha 1963 - 1.vydání - 3.800 výtisků - Obálka Zd.Seydl - edice Otázky a názory - sv.49 - Brožované. Vynikající stav.

- Carl Friedrich von Weizsäcker - Dějiny přírody
Svoboda - Praha 1972 - 1.vydání - 3.600 výtisků - edice Filosofie a současnost sv.20 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Anatolij Nikiforov - Etudy o rozume.
Smena - Bratislava 1985 - 1. vydání - 5.000 výtisků - slovensky - Brožované. Vynikající stav.

- Marcel Proust - Dnové četby.
Adolf Synek - Praha 1933 - 29. sv. knihovny OMNIA - Vázané. Stav dobrý. Chybí hřbet. Vazba mírně opotřebovaná.

- Jakub Netopilík - Co víte o filozofii 19. století I. díl
Horizont - Praha 1988 - 1.vydání - 7.000 výtisků - edice Malá moderní encyklopedie, sv. 109 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Kusák, Raban, Klivar, Šmídek - O užitém umění
ČS - Praha 1960 - 1.vydání - 6.500 výtisků - edice Otázky a názory - sv.26 - Obálka Zd.Seydl - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Adolf Hoffmeister - Poezie a karikatura
ČS - Praha 1961 - 1.vydání - 8.000 výtisků - edice Otázky a názory - sv. 30 - Obálka A.Hoffmeister - Brožované. Vynikající stav.

- Chris Conrad - Konopí pro zdraví
Pragma - Praha 2007 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Karel Poláček - O humoru v životě a v umění
ČS - Praha 1961 - 1.vydání - 9.000 výtisků - Obálka Zd.Seydl - edice Otázky a názory - sv.32 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Irena Dubská - Objevování Ameriky
ČS - Praha 1964 - 1.vydání - 4.700 výtisků - Obálka Zd.Seydl - edice Otázky a názory - sv. 51 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Stefan Žólkiewski - Semiotika a kultúra.
EPOCHA - Bratislava 1969 - 1. vydání - 1.000 výtisků - edice Filozofické aktuality - Brožované. Velmi dobrý stav. Některé pasáže podtrhány propiskou.

- Jean Fourastié - 40.000 hodin
Mladá fronta - Praha 1969 - 1.vydání - Obálka J.Týfa - Brožované. Vynikající stav.

- Erich Fromm - Umění milovat
Orbis - Praha 1966 - 1. vydání - Obálka M. Hegar - edice Malá moderní encyklopedie sv. 54 - brožované. Stav dobrý. Vazba zašpiněná. Místy stopy po vodních skvrnách.

- Alfred North Whitehead - Veda a moderný svet (súčasná nemarxistická filozofia).
Pravda - Bratislava 1989 - 1.vydání - 4.000 výtisků - edice Filozofické odkazy - slovensky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Dějiny buržoazní sociologie 19. a začátku 20.století
Svoboda - Praha 1982 - 1.vydání - 2.500 výtisků - edice Sociologická knižnice - Brožované. Vynikající stav.

- Emil Filla - O výtvarném umění
Nakladatelství Karla Brože - Praha 1948 - 1.vydání - 2.200 výtisků - Obálka a vazba Fr.Tichý - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce odřené. Obálka chybí.

- Herbert Read - Výchova uměním
Odeon - Praha 1967 - 1.vydání - 8.000 výtisků - edice Teorie a kritika sv.18 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Otakar Zich a kolektiv - Moderní logika
Orbis - Praha 1958 - 1.vydání - 18.500 výtisků - edice Malá moderní encyklopedie, sv. 7 - Obálka M.Hegar - brožované. Velmi dobrý stav. Na vazbě malé stopy po vodních skvrnách.

- Antonín Mokrejš - Fenomenologie a problém intersubjektivity
Svoboda - Praha 1969 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Gillo Dorfles - Proměny umění
Odeon - Praha 1976 - 1.vydání - 4.500 výtisků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- Libor Ševčík - Hledání pravdy o víně (Šumivá vína a brandy).
Grada Publishing - Praha 2000 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Jan Cigánek - Úvod do sociologie umění
Obelisk - Praha 1972 - 6.000 výtisků - edice Orientace sv.9 - Vázané. Vynikající stav. Obálka na jednom místě mírně natržená a podlepená. Nečteno.

- Jan Vladislav - Paul Verlaine jeden z absolutních
KRA - Praha 1994 - Ilustroval M. Šiml - Brožované. Vynikající stav.

- Roman Jakobson - Dialogy
ČS - Praha 1993 - 1.vydání - edice Orientace - Brožované. Vynikající stav.

- Ernst Fischer - Původ a podstata romantismu.
NPL - Praha 1966 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Obálka Leo Novotný - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce žašpiněná.

- Bohumil Hrabal - Krasosmutnění
ČS - Praha 1979 - 1. vydání - edice Žatva - Obálka J. Solpera - Vázané. Stav dobrý. Obálka opotřebovaná, na hřbetu obálky malá samolepka. Prasklá vazba. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Friedrich Heer - Bohatší život
Vyšehrad - Praha 1969 - 1. vydání - Obálka K. Vodák - edice Prameny (Základní otázky náboženské a filosofické). - Brožované. Stav dobrý. Vazba lehce opotřebovaná.

- Sören Kierkegaard - Okamžik
Jan Leichter - Praha 1911 - Stará převazba. Velmi dobrý stav. Nekolik stránek lehce přeloženo.

- Světové mytologie (Nábožensko-mytologické systémy národů světa).
Orbis - Praha 1973 - 1.vydání - 18.000 výtisků - Obálka J.Rathouský - edice Pyramida - Brožované. Vynikající stav. Obálka ve hřbetu lehce vyšisovaná.

- Zdeněk Masopust - Behavioralismus v americké politologii
Academia - Praha 1979 - 1.vydání - 1.500 výtisků - Brožované. Vynikající. Vazba lehce opotřebovaná.

- Jeffrey Moussaieff Masson a Susan McCarthyová - Když sloni pláčou (Emocionální svět a citový život zvířat).
Rybka Publishers - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Eduard Petrů - Soupis díla Petra Chelčického a literatury o něm.
SPN - Praha 1957 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Josef Charvát - Život, adaptace a stress
Avicenum - Praha 1973 - 3. vydání - 10.000 výtisků - Obálka J. Týfa - Brožované. Vynikající stav. Obálka ve hřbetu vyšisovaná.

- Umění ve století vědy - eseje.
Mladá fronta - Praha 1988 - 1. vydání - 5.000 výtisků - edice Prameny sv. 67 - Obálka V. Kučera - Brožované. Vynikající stav.

- A. F. Begiašvili - Filozofie a poezie
Mladá fronta - Praha 1979 - 1. vydání - 4.000 výtisků - edice Prameny sv. 29 - Obálka V. Kučera - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Člověk v zrcadle (aforismů, výroků a myšlenek slavných a vynikajících lidí pocházejících z nejrůznějších zemí a národů a žijících v dobé dávné, i nedávné, ba i současné).
Svoboda - Praha 1968 - 1. vydání - 19.000 výtisků - Obálka Rostislav Vaněk - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Jeden list mírně utržený - cca 1 cm.

- Teorie literatury v zrcadle maďarské literární vědy
Odeon - Praha 1986 - 1. vydání - 800 výtisků - Obálka P. Štefan - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Christian Callec - Encyklopedie vína
Rebo Productions CZ - Dobřejovice 2003 - Dotisk 3. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jan Stávek - Portské a ostatní fortifikovaná vína
RADIX - Praha (?) - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Eva Petrová - Cesty za vínem - Španělská vína.
Grada Publishing - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Ivanka Berovská, Kiril Berovski - Cesty za vínem - Bulharská vína.
Grada Publishing - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Zdeněk Reimann - Cesty za vínem - Australská a novozélandská vína.
Grada Publishing - Praha 2004 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Helena Baker - Cesty za vínem - Italská vína
Grada Publishing - Praha 2005 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Některé stránky se stopami po přeložení.

- Michael Edwards - Červené víno (Průvodce pro znalce).
Slovart - Praha 2001 - Dotisk 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý nbsp stav. Zadní strana vazby lehce poškozená (strhnutý papír - cca 1 cm).

- Godfrey Spence - Bílé víno (Průvodce pro znalce).
Slovart - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná. Jeden roh vazby lehce ťuknutý.

- Daniel Lerner - Skotská whisky
Slovart - Praha 2005 - 2. vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Jim Murray - Průvodce světem whisky
Jota - Brno 2000 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Vnitřní poruchy (Nejnovější lékařské informace od žen pro ženy).
Pragma - Praha 2001 - Brožované. Vynikající stav.

- Karel Řežábek - Léčba neplodnosti
Grada Publishing - Praha 2004 - 3. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Eliška Sovová, Jan Lukl - 100 + 1 otázek a odpovědí pro kardiaky.
Grada Publishing - Praha 2005 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Média a moc
Votobia - Praha 2000 - Brožované. Vynikající stav. Přebaleno igelitem. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Lydia Ginzburgová - Psychologická próza
Odeon - Praha 1982 - 1. vydání - 1.000 výtisků - edice ARS literárněvědná řada - Vázané. Vynikající stav.

- Viktor Nikitič Lazarev - Styl a struktura
Odeon - Praha 1989 - 1. vydání - 1.000 výtisků - edice ARS uměnovědná řada - Vázané. Vynikající stav.

- Francis Bacon - Nové organon
Svoboda - Praha 1974 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Výbor z filozofických spisů mladohegelovců (I) - D.F. Strauss, A. von Cieszkowski, B. Bauer.
Svoboda - Praha 1989 - 1. vydání - 1. 300 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Denis Diderot - Výbor z díla
Svoboda - Praha 1990 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Claude Roy - Eseje o francouzské literatuře
ČS - Praha 1964 - 1. vydání - 2. 700 výtisků - edice Dílna sv.19 - Obálka Z. Seydl - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená.

- Roger Garaudy - Realismus bez břehů
ČS - Praha 1965 - 2. vydání - 3.300 výtisků - edice Dílna sv. 20 - Obálka Z. Seydl - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Emanuelle Arsanová
Iris, Praha, 1990 432 stran, brožovaná, střední formát Stav : výborný

- Antonín Mokrejš - Umění, skutečnost, poznání.
ČS - Praha 1966 - 1. vydání - 1.200 výtisků - edice Dílna sv. 26 - Obálka Z. Seydl - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Martin Fendrych - Jako pták na drátě
Torst - Praha 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Podepsáno autorem a evangelickým farářem Milošem Rejchrtem.

- Jiří Hubač, Slávka Kopecká - Vladimír Menšík - Vzpomínky umělců a přátel.
HAK - HUMOR A KVALITA - Praha 1993 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno. 7 podpisů - Oldřich Velen, Gabriela Vránová, Pavel Zedníček, Jiří Hubač, Slávka Kopecká, Václav Vorlíček, Vladimír Svitáček.

- Václav Šťovíček - Setba
Severočeské nakladatelství - Ústí nad Labem 1976 - 1.vydání - 500 výtisků - Obálka Václav Daneš - Edice První verše - Brožované. Stav dobrý. Obálka ve hřbetu poničená - kus chybí.

- Ota Hofman - Hodina modrých slonů
Albatros - Praha 1981 - 2.vydání - Jiskřičky - Ilustrovala K. Pacovská - Vázané. Vynikající stav. Podpis autora.

- Otto Hejnic - Nebe na dosah
Erika - Praha 2002 - 1.vydání - Věnování a podpis autora - Vázané. Luxusní stav.

- Emílie Bednářová - Arkány vzpomínek
Supraphon - Praha 1977 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Kolibřík - Lyra Pragensis - sv.20 - ilustrace L. Jiřincová - Vázané v kůži. Na titulní straně zlacený slepotisk. Luxusní stav. Podpis L. Jiřincové.

- Oldřich Vyhlídal - Sonety
Supraphon - Praha 1983 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Kolibřík - Lyra Pragensis - sv.55 - Ilustroval Vl. Komárek - Vázané v kůži. Na přední straně zlacený slepotisk. Luxusní stav. Věnování Vl. Komárek

- Zdeněk Rosenbaum - Ohňostroj (Fejetony z let 1995-2000)
Astrosat - Praha 2001 - 1.vydání - Ilustroval Jiří Novák - Vázané. Vynikající stav. Podpis autora. Nečteno.

- Oldřich Mikulášek - Ortely a milosti
SNKLHU - Praha 1963 - Vydání 3. ve Skvostech 1. - 5 000 výtisků - Edice Skvosty - sv.34 - Ilustroval V. Bláha -Vázané v kůži. Na přední i zadní straně slepotisk. Velmi dobrý stav. Podpis autora s věnováním. Uvnitř knihy několik maličkých skvrnek.

- Pobožné a modlitebné prozpěvování
Tyto písně našich exulantů vydal redakcí Františka Táborského Dr.Jaroslav Preiss v typografické úpravě Methoda Kalába. Vytiskla Průmyslová tiskárna v Praze VII. A iniciálku nakreslil Karel Svolinský - 1929. Vytištěno z monotypového písma Pastonchi. Uvnitř věnování od Fr.Táborského(viz. foto). Kartonované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná.

- Jan Čep - Letnice
Melantrich - Praha 1932 - Úroda - sv.35 - Vázané v plátně. Vynikající stav. Podpis autora.

- Z rodiny Boží (kázání v chrámu Páně u Klimenta v Praze v letech 1934-1935)
ČBE - Praha 1935 - Vázané v plátně, zlaceno. Vynikající stav. Obálka chybí. Uvnitř knihy podpis autora a žalm 45/4,5 vlastní rukou.

- Jiří Žáček - Aprílová škola
Albatros - Praha 1989 - 3., 2. rozšířené vydání - KMČ - Ilustroval A. Born - Vázané. Velmi dobrý stav. Podpis ilustrátora - A.Borna.

- Cyprian Norwid - Černé květy
ČS - Praha 1970 - 1.vydání - 11.500 výtisků - Edice KPP - základní řada - 2.svazek 10.ročníku - ilustrováno autorem - vydání bez mikrodesky - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená, lehce ošoupaná a ve hřbetu vyšisovaná.

- M. Šrámková a O. Sirovátka - České lidové balady
Melantrich - Praha 1983 - 1.vydání - 3 000 výtisků - edice Poesie sv.117 - Ilustrace Z. Mézl - Vázané v plátně. Vynikající stav. Obal na hřbetu odřený.

- Přemysl Rut - Menší poetický slovník v příkladech
Mladá fronta - Praha 1985 - 1.vydání - 4.000 výtisků - edice Omega - sv.50 - Obálka P.Sivko - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka ve hřbetu lehce protržená.

- Paul Verlaine - Slova na strunách
Mladá fronta - Praha 1998 - 2., upravené vydání - edice KPP - Vázané. Vynikající stav. Nečteno. Obálka mírně zašpiněná.

- Jiří Suchý - Motýl (písničky)
Československý spisovatel - Praha 1965 - 1.vydání - Kresby Z. Seydl - Vázané v plátně. Velmi dobrý stav. Papírová obálka ušmudlaná.

- Ilja Selvinskij - Pohár oceánu
MF - Praha 1963 - 1.vydání - 5.000 výtisků - edice Květy poezie - sv.47 - Vázané. Velmi dobrý stav včetně slídového obalu. Vazba mírně ošoupaná. Věnování uvnitř knihy nesouvisejíci s knihou.

- Ivan Skála - Osudová
ČS - Praha 1978 - 1.vydání výboru - 3.500 výtisků - Ilustrovala Eva Hašková - Vázané. Vynikající stav. Přebaleno igelitem.

- Apollinaire známý a neznámý
Odeon - Praha 1981 - 1.vydání - 13.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka má ve hřbetu skvrnu od vody.

- Sakja-pandita - Pokladnice moudrých rčení
Odeon - Praha 1988 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Konstantin Biebl - Zrcadlo času
Odeon - Praha 1985 - 1.vydání - 8.000 výtisků - Klub čtenářů sv.545 - Ilustroval Pavel Sukdolák - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Josef Kainar - Bláznův kabát
ČS - Praha 1972 - 1.vydání - 15.000 výtisků - KPP 4.svazek 12.ročníku, základní řada - Ilustroval Vl.Tesař - Vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka ve hřbetu vyšisovaná a mírně opotřebovaná.

- Jaroslav Hutka - Pravděpodobnej svět.
Mladá fronta - Praha 2003 - 1. vydání - edice Květy poezie, sv. 234 - Obálka P. Sivko - Vázané. Luxusní stav. Nečteno. Včetně slídového přebalu.

- Galantní poezie
ČS - Praha 1970 - 2.vydání - Vázané. Plátěná, mírně zašpiněná vazba. Byl-li přebal, tak chybí. stav dobrý.

- Petr Křička - Šípkový keř
Fr. Borový - Praha 1916 - 2.vydání - 1 200 výtisků - Ilustroval Z. Kratochvíl - Brožované. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebená.

- Artur Lundkvist - Okamžiky a vlny
MF - Praha 1967 - 1.vydání - 2.300výtisků - Květy poezie - sv.82 - Obal Sylvie Vodáková - Vynikající stav včetně slídového obalu. Věnování uvnitř knihy nesouvisející s knihou.

- Magnetická pole
ČS - Praha 1967 - 1.vydání - 20.500 výtisků - Obálka L.Fára - KPP 4.svazek 7.ročníku, základní řada - Vydání s mikrodeskou - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka natržená a podlepená a lehce ošoupaná.

- Saint-John Perse - Majáky
Mladá fronta - Praha 1967 - 1.vydání - 5.500 výtisků - Ilustroval Jiří John - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba lehce zašlá.

- Květoslav Chvatík, Zdeněk Pešat - Poetismus
Odeon - Praha 1967 - 1.vydání - 4.000 výtisků - včetně přílohy - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná a podlepená.

- Tomáš Vondrovic - Áté
Supraphon - Praha 1975 - 1.vydání - 4 000 výtisků - Kolibřík - Lyra pragensis - sv.16 - ilustrace J.Souček - Vázané v kůži. Na čelní straně zlacený slepotisk - Luxusní stav. Papírové pouzdro lehce ošoupané.

- Jaroslav Křička - Básnická mezihra
Fr. Borový - Praha 1943 - 1.vydání - Obálka J. Benda - Brožované. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebená.

- Václav Beneš Třebízský - Královna Dagmar
Vyšehrad - Praha 1989 - 13. vydání - edice Díla klasiků - Obálka Karel Vodák - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- Paul Valéry - Kouzla
Melantrich - Praha 1933 - edice Poesie sv. 3 - Brožované. Stav dobrý. Poznámky tužkou. Zadní strana vazby popsaná tužkou. Na přední předsádce vlepený výstřižek z novin související s knihou - z r. 1934.

- Konstantin Biebl - Na druhé straně světa.
ČS - Praha 1968 - 1.vydání - 14.100 výtisků - KPP 2.svazek 8.ročníku, základní řada - Obálka J.Fišer - Vydání s mikrodeskou - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Petr Skarlant - Milostín /Výbor z milostné poezie /
Československý spisovatel - Praha 1981 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustrovala M. Lesařová-Roubíčková - Vázané. Na přední straně zlacený slepotisk. Luxusní stav. Na obálce vodní stopa.

- Vladimír Holan - Sen
Fr. Borový - Praha 1939 - České básně - sv.34 - obálka J. Hochman - Vázané v plátně. Luxusní stav. Slídový obal potrhaný.

- Odysseas Elytis - Bláznivý granátovník
Mladá fronta - Praha 2003 - 1. vydání - edice Květy poezie sv. 232 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Básnický almanach 1959
SNKLHU - Praha 1960 - 1.vydání - Ilustroval M.Zykmund - Klub čtenářů sv.121 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Krásných paní milování a jiné rýmy a šprýmy(staročeská poezie - přebásnil Kamil Bednář
MF - Praha 1963 - 1.vydání - 12.500 výtisků - Květy poezie - sv. 41 - Obálka Sylvie Vodáková. Vynikající stav bez slídového obalu. Vazba nepatrně ošoupaná.

- Oldřich Mikulášek - Divoké kačeny
MF - Praha1964 - 1.vydání - 6.000 výtisků - Květy poezie - sv.50 - Obálka Sylvie Vodáková. Vynikajíci stav bez slídového obalu. Vazba lehce ošoupaná.

- Gregory Corso - Mokré moře
Odeon - Praha 1988 - 2.vydání - 7.000 výtisků - Plamen - Edice současné zahraniční poezie - sv.39 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jaroslav Seifert - Vějíř Boženy Němcové
ČS - Praha 1976 - Malá edice poezie - 6.vydání - 5.000 výtisků - Ilustroval Karel Svolinský - Vázané. Velmi dobrý stav. Slídový obal mírně natržený.

- Josef Svatopluk Machar - Tristium Vindobona 1-20
MF - Praha 1958 - 1.vydání - 5.250 výtisků - Květy poezie -sv.1 - Obálka Sylvie Vodáková. Velmi dobrý stav bez slídového obalu. Vazba ve hřbetu lehce porthaná. Uvnitř vepsaná čísla.

- Václav Hons - Malá noční hudba
Supraphon - Praha 1976 - 1.vydání - 7 000 výtisků - Kolibřík - Lyra Pragensis - sv.19 - Ilustrace J. Walterová - Vázané v kůži. Na přední straně zlacený slepotisk. Velmi dobrý stav. Vazba lehce odřená.

- Svatopluk Karásek - V nebi je trůn
MAŤA - Praha 1999 - 1.vydání - 7.svazek edice Miniatrury - Ilustroval Martin Macůrek - Vázané(imitace kůže). Luxusní stav.

- Robert Graves
2 svazky. Odeon, Praha, 1971, 1972 372 + 428 stran, původní vazba, střední formát 1. vydání Stav : dobrý

- Kniha Jóbova
ČS - Praha 1968 - 1.vydání - edice KPP - výběrová řada - sv.53 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Ve hřbetu vyšisovaná.

- Josef Pánek - Chopiniana
Supraphon - Praha 1976 - 1.vydání - 8 000 výtisků - Kolibřík - Lyra Pragensis - sv.20 - ilustrace J.Švengsbír - Vázané v kůži. Na titulní straně zlacený slepotisk. Luxusní stav.

- Paul Verlaine - Slova na strunách.
ČS - Praha 1968 - 1.vydání - 30.000 výtisků - KPP 3.svazek 8.ročníku, základní řada - Vydání s mikrodeskou - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Vítězslav Nezval - Oči milenek
ČS - Praha 1964 - 1.vydání - 34.100 výtisků - Ilustroval Pablo Picasso - Malá edice poezie - Vázané. Vazba zašpiněná. Stav dobrý. Obálka, byla-li, chybí.

- Karel Boušek - Kameny v řece (Výbor z poezie)
ČS - Praha 1975 - 1.vydání - 2.000 výtisků - Malá edice poezie - Ilustroval Emil Šmejkal - Vázané. Vynikající stav.

- Karel Havlíček Borovský - Moje píseň
ČS - Praha 1971 - 1.vydání - 18.000 výtisků - Edice KPP - základní řada - 4.svazek 11.ročníku - vydání bez mikrodesky - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka ve hřbetu vyšisovaná.

- Přerušený ráj - Moderní italská poezie.
ČS - Praha 1967 - 1.vydání - 22.500 výtisků - KPP 1.svazek 7.ročníku, základní řada - Obálka M.Fulín - Vydání s mikrodeskou - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Francois Villon - Malý testament
ČS - Praha 1975 - 2. vydání - 20.000 výtisků - KPP výběrová řada - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Otokar Březina - Nebezpečí sklizně.
ČS - Praha 1968 - 1.vydání - 23.000 výtisků - KPP 4.svazek 8.ročníku, základní řada - Výzdoba J.Konůpek - Vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně potrhaná a podlepená, lehce ošoupaná.

- Ewald Murrer - Vyznamenání za prohranou válku
VOKNO - 1992 - 500 výtisků - edice 13 x 18, sv. 4 - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.

- Josef Jelen - Sonety Roxaně
Jihočeské nakladatelství - 1979 - 1.vydání - 4.000 výtisků - Ilustroval A.Paderlík - Vázané(převazba - plátno) - Vynikající stav. Obálka chybí.

- Donát Šajner - Každou hodinu
ČS - Praha 1980 - 1.vydání - edice České básně - Ilustrovala D.Havlíčková - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná, ve hřbetu vyšisovaná, se skvrnama po vodě.

- Kolo inspirace - Ruská básnická moderna. Počátky poezie sovětské. Výběr dobové grafiky.
Svět sovětů - Praha 1967 - 1.vydání - 8.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná a ve hřbetu vyšisovaná.

- Vladimír Holan - První testament
Fr. Borový - Praha 1940 - České básně - sv.45 - Ilustrace A. Wachsman. Vázané v plátně. Luxusní stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Francois Villon - Básně
SNKLU - Praha 1963 - 3.vydání v SNKL - 10.000 výtisků - Ilustroval Karel Svolinský - edice Nesmrtelní, sv.66 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená, lehce ošoupaná a ve hřbetu vyšisovaná.

- William Shakespeare - Sonety
ČS - Praha 1969 - 3.vydání - Ilustroval Richard Fremund - edice KPP - výběrová řada - sv.60 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Jaromír Hořec - Jasina
Fr. Borový - Praha 1946 - České básně sv. 66 - Kartonované. Nerozřezané. Nečtené. nbsp Vynikající stav. Obálka nepatrně odřená.

- Vítězslav Nezval - Až se ti zasteskne
Odeon - Praha 1983 - 1.vydání - 42.000 výtisků - Klub čtenářů - svazek 510 - Ilustroval Richard Fremund - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Victor Hugo - Širé moře, širé nebe
Supraphon - Praha 1986 - 1.vydání - 6 000 výtisků - Kolibřík - Lyra Pragensis - sv.76 - Ilustroval P. Bouda - Vázané v kůži. Na titulní straně zlacený slepotisk. Velmi dobrý stav.

- Karel Toman - Addio mecenáši!
ČS - Praha 1970 - 1.vydání - 23.000 výtisků - Klub přátel poezie - 1.svazek 10.ročníku - základní řada - Vydání bez mikrodesky - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Michail Jurjevič Lermontov - Samota a láska
Státní nakladatelství krásné literatury a umění - Praha 1964 - 1.vydání - 14 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval M. Vystrčil - Vázané v kůži. Na titulní straně zlacený slepotisk. Luxusní stav. Papírové pouzdro lehce ošoupané.

- Jan Zahradníček - Čtyři léta
ČS - Praha 1969 - 1.vydání - 9.000 výtisků - edice KPP - výběrová řada - sv.61 - Vázané. velmi dobrý stav. Obálka mírně zašpiněná.

- Josef Hora - Struny ve větru
Fr. Borový - Praha 1928 - Dílo sv. VII - Kartonované. Vynikající stav. Věkem zažloutlé. Na přední straně obálky kousek chybí.

- Eduard Petiška - Ovidiova rodina
ČS - Praha 1968 - 1.vydání - 7.500 výtisků - edice KPP - výběrová řada - sv.51 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně zašpiněná.

- Škola noci - Anglická renesanční a barokní poezie.
ČS - Praha 1978 - 1.vydání - 16.000 výtisků - KPP 4.svazek 18.ročníku, základní řada - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná, ve hřbetu vyšisovaná a lehce zašpiněná.

- Miroslav Florian - Svatá pravda
ČS - Praha 1969 - 1.vydání - Ilustroval Richard Fremund - edice KPP - výběrová řada - sv.59 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Ve hřbetu vyšisovaná.

- Karel Jaromír Erben - Mateří doušky
ČS - Praha 1969 - Klub přátel poezie - 4.svazek 9.ročníku - 1.vydání - 28.000 výtisků - různí přední čeští ilustrátoři - Vydání bez mikrodesky - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Vazba mírně zašpiněná. Uvnitř knihy lehce prasklá vazba.

- Blaise Cendrars - Panama
Odeon - Praha 1987 - Vydání v tomto výboru první - 3.000 výtisků(z toho 1.000 vázáno v kůži) - Vázané. Toto vydání v kůži. Velmi dobrý stav.

- Václav Vokolek - Obrysy a obzory
OMEN a Městská knihovna Děčín - 2007 - Ilustroval autor - Brožované. Vynikající stav.

- Z díla Otokara Březiny - Výbor básní z knih, k němuž připojeny básně z let 1895-1899, jež nebyly pojaty do knih a nové básně vzniklé po roce 1901
Alois Srdce - Praha 1927 - Vázané. Vynikající stav.

- Karel Jaromír Erben - Kytice
Albatros - Praha 1976 - 4.vydání v Albatrosu - Ilustroval J.Zrzavý - Vázané. Stav dobrý. Vazba ušmudlaná.

- Guillaume Apollinaire - Básně obrazy
SNKLU - Praha 1965 - 1.vydání - 7.000 výtisků - Brožované. Stav velmi dobrý. Obálka mírně potrhaná. Uvnitř věnování a vlastnické razítko.

- Bulat Okudžava - Kapela naděje
Odeon - Praha 1980 - 1.vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Josef Hora - Hladový rok příběh města
Fr. Borový - Praha 1932 - 2.vydání - Dílo sv. VIII - Kartonované.Vynikající stav. Obálka podlepená.

- Pavel Roučka
Rok vydání : 1998 Poznámka :A 4

- Poslední růže (Výbor ze staré řecké lyriky)
ČS - Praha 1964 - 1.vydání - edice KPP - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Vladimír Holan - Cesta mraku
Fr. Borový - Praha 1947 - 2.vydání - 2 200 výtisků - Ilustroval J. Šíma - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Básnický almanach 1958
SNKLHU - Praha 1959 - 1.vydání - Ilustroval Max Švabinský - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Básnický almanach 1957
SNKLHU - Praha 1958 - 1.vydání - Ilustroval V.Reichmann - Klub čtenářů sv.77 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Vladimír Holan - Cesta mraku
Fr. Borový - Praha 1945 - Graficky upravil K. Svolinský - Kartonované. Vynikající stav.

- Josef Hora - Bouřlivé jaro - Dílo V
Fr. Borový - Praha 1927 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy rukou psaný letopočet nesouvisející s knihou.

- Přerušený ráj - Moderní italská poezie.
ČS - Praha 1967 - 1.vydání - 22.500 výtisků - KPP 1.svazek 7.ročníku, základní řada - Vydání bez mikrodesky - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená, lehce ošoupaná.

- Obrys mušle - Poezie španělské avantgardy.
ČS - Praha 1979 - 1.vydání - 6.000 výtisků - KPP 4.svazek 19.ročníku, základní řada - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná a na hřbetu obálky malé skvrny od vody.

- Avetik Isahakjan - Abulalá al Maarií
Svět sovětů - Praha 1966 - 1.vydání - 4.000 výtisků - Ilustroval Josef Liesler - Vázané. Stav dobrý. Vazba odřená.

- Karel Sýs - Písecká domovní znamení
Melantrich - Praha 1985 - 1.vydání - 8 500 výtisků - Edice Poesie - sv.129 - Kolibřík - Ilustroval F. Doubek - Vázané v kůži. Na přední straně zlaceno. Vynikajíví stav. Uvnitř knihy 3 razítka.

- Eduard Martin - Nespálené deníky
Mladá fronta - Praha 1980 - 1.vydání - 1.000 výtisků - edice Alfa - sv.58 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Básnický almanach 1956
SNKLHU - Praha 1957 - 1.vydání - Ilustroval V.Sivko - Klub čtenářů sv.67 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Básnický almanach 1955
SNKLHU - Praha 1956 - 1.vydání - Ilustroval A.Paderlík - Klub čtenářů sv.44 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Donát Šajner - Zaslíbení - výběr milostné poesie
Československý spisovatel - Praha 1976 - 1.vydání nbsp - 10 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval L. Šindelář - Vázané v kůži. Na přední straně zlacené. Vynikající stav.

- Francouzský symbolismus
ČS - Praha 1974 - 1.vydání - 20.000 výtisků - KPP 1.svazek 14.ročníku, základní řada - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná. Na hřbetu obálky malé skvrny od vody.

- Ho Či Min - Deník z vězení
Odeon - Praha 1985 - 1.vydání - 1 000 výtisků - Kolibřík - Ilustrova l M. Jaroš -Vázané v kůži. Na titulní straně zlaceno. Luxusní stav. Papírové pouzdro lehce ošoupané.

- Maniok je hořký - Vietnamská lidová poezie
SNKLU - Praha 1964 - 1.vydání - 2.500 výtisků - Ilustrovala Hermína Melicharová - Vázané. Velmi dobrý stav. Přebaleno igelitem.

- Vítězslav Nezval - Oči milenek
ČS - Praha 1970 - 2.vydání - 25.000 výtisků - Ilustroval Ota Janeček - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Vítěslav Nezval - Zpáteční lístek
Fr. borový - Praha 1933 - Vázané. Velmi dobrý stav.Uvnitř knihy číslo. Vazba opotřebená.

- Josef Hora - Srdce a vřava světa
Fr.Borový - Praha 1929 - Edice Dílo - svazek 4 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Jaroslav Seifert - Polibek na cestu
ČS - Praha 1972 - 2., doplněné vydání - 5.000 výtisků - Ilustroval Ota Janeček - Malá edice poezie - Vázané. Vynikající stav. Slídový obal lehce natrhnutý.

- Stanislav Kostka Neuman - Srdcová dáma
SNKLU - Praha 1965 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Kolibřík - Ilustrace J. Šíma - Doslov J. Seifert - Vázané v kůži. Vynikajísí stav.

- Vladimír Holan - Noční hlídka srdce
ČS - Praha 1963 - 1.vydání - 24.200 výtisků - Ilustroval Fr.Tichý - Klub přátel poezie - 3.svazek 3.ročníku - základní řada - Vydání bez mikrodesky - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Kéž hoří popel můj(Z poezie evropského baroka)
Mladá fronta - Praha 1967 - 1.vydání - 35.300 výtisků - Edice Máj - svazek 85 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná. Uvnitř vlastnické razítko.

- Stanislav Kostka Neuman - Srdcová dáma
SNKLU - Praha 1965 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Kolibřík - Ilustoval J. Šíma - Doslov J. Seifert - Vázané v kůži. Luxusní stav. Papírové pouzdro lehce ošoupané.

- Jan Neruda - Prosté motivy
SNKLU - Praha 1962 - 3.vydání - 10 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval K. Hruška - Vázané v kůži. Na přední i zadní straně slepotisk. Vynikající stav. Vazba lehce odřená.

- Karel Havlíček Borovský - Epigramy
Odeon - Praha 1966 - 1.vydání - 8 000 výtisků - Kolibřík - Ilustrace Z. Seydl - Vázané v kůži. Na přední straně zlacený slepotisk. Luxusní stav.

- Rudolf Žák - Vše obvyklé(Kronika lásky)
Práce - Praha 1986 - 1.vydání - 1.000 výtisků - Edice Poezie Klín - Ilustrovala Dagmar Havlová - Brožované. Luxusní stav včetně obálky.

- Eva Bernardinová - Láska /73 lekce/
Československý spisovatel - Praha 1989 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval M. Houra - Vázané. Na přední straně stříbřený slepotisk. Luxusní stav. Nečteno. Na obálce vodní skvrnky.

- Josef Hora - Kniha domova
ČS - Praha 1974 - 5.vydání - 8.500 výtisků - Úprava Sylvie Vodáková - Klub přátel poezie - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná, podlepená a lehce ošoupaná.

- Jarmila Urbánková - Zpívající pták
ČS - Praha 1964 - 1.vydání - 5.500 výtisků - Úprava Zd.Seydl - Frontispis Helena Květová - Klub přátel poezie - Výběrová řada - svazek 23 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce - velmi lehce - ušpiněná.

- Jaromír John - Nový Démokritos
ČS - Praha 1986 - 1.vydání - 15.000 výtisků - Ilustroval Vl.Tesař - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Lorenzo Medicejský - Karneval
Odeon - Praha 1979 - 1.vydání - 14 000 výtisků - Kolibřík - ilustrace F. Burant - Vázané v kůži. Na titulní straně slepotisk. Luxusní stav. Nečteno. Papírový obal nepatrně ošoupán.

- Luděk Zlesák - Právo na omyl
Liberec 1996 - 1.vydání - 2.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav.

- Karel Havlíček Borovský - Kniha veršů
SNKLHU - Praha 1953 - 1.vydání - 10.400 výtisků - Edice Nesmrtelní - svazek 1 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná a na jednom místě lehce natržená.

- Oldřich Wenzl - Hřích ublížit
Mladá fronta - Praha 1966 - 1.vydání - 1.000 výtisků - Přebal a vazba Václav Sivko - Cesty - edice současné poezie - svazek 78 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- Elisabeth Barrett Browningová - Portugalské sonety
Václav Petr - Praha 1947 - 3.vydání - 6.600 výtisků - Obálka a úprava Cyril Bouda - překlad Hana Marková-Žantovská - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Petr Skarlant - Mimoúrovňové křižovatky
Mladá fronta - Praha 1980 - 1.vydání - 3.000 výtisků - Edice Alfa - svazek 51 - Ilustrovala Jitka Walterová - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jan Houška - Létající ryba
Severočeské nakladatelství - Ústí nad Labem 1982 - 1.vydání - 400 výtisků - Edice První verše - Obálka V.Daneš - Brožované. velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Petr Bezruč - Labutinka
KLU - Praha 1963 - 2.vydání - v SNKLU 1.vydání - 18 500 výtisků - Kolibřík - ilustrovala L.Weisbergrová - Vázané v kůži. Na titulní i zadní straně zlacený slepotisk. Vznikající stav. Papírové pouzdro Papírové pouzdro nepatrně ošoupané

- Petr Bezruč - Labutinka
KLU - Praha 1963 - 2.vydání - v SNKLU vydání 1. - 18 500 výtisků - Kolibřík - Ilustrovala L. Weisbergrová - Vázané v kůži. Na přední i zadní straně zlacený slepotisk. Luxusní stav. Papírový obal nepatrně ošoupaný.

- Malá knížka o Máji
Albatros - Praha 1986 - Ilustroval J.Kovařík - Brožované. Luxusní stav.

- Jiří Šotola - Psí hodinky
Mír - Praha 1968 - 1.vydání - 1.300 výtisků - Vázané. Dobrý stav. Obálka chybí.

- Ivo Odehnal - Zamilovaný Descartes
ČS - Praha 1987 - 1.vydání - 1.000 výtisků - Ilustrovala E.Heřmanská - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Luíz de Camoes - Msti se mým slzám
Mladá fronta - Praha 1962 - 1.vydání - 12.000 výtisků - edice Květy poezie - sv.37 - Vazba Sylvie Vodáková - Vázané. Velmi dobrý stav. Slídový obal potrhaný.

- Paul Verlaine - Záludná luna
ČS - Praha 1978 - 1.vydání souboru - 20.000 výtisků - KPP výběrová řada - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná. Hřbet obálky vyšisovaný.

- Paul-Jean Toulet - Kam odcházíš, kráso?
Mladá fronta - Praha 1965 - 1.vydání - 3.800 výtisků - edice Květy poezie - sv.61 - Vazba Sylvie Vodáková - Vázané. Velmi dobrý stav. Nepůvodní slídový obal přichyycen izolepou ke knize.

- Bohumil Hrabal - Bambino di Praga. Barvotisky. Krásná Poldi.
ČS - Praha 1990 - 1. vydání - 27.000 výtisků - Plastiky O. Zoubek - KPP výběrová řada - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Vittoria Colonna - Sladká hořkost
Odeon - Praha 1976 - 1.vydání - 13 000 výtisků - Kolibřík - Ilustrovala Z. Krejčová - Vázané v plátně. Na přední straně zlacený slepotisk. Papírové pouzdro lehce ošoupané. Uvnitř věnování nesouvisející s knihou. Vynikající stav.

- Paul van Ostaijen - Tanec gnómů
Odeon - Praha 1990 - 1.vydání - 3.000 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- Nicolás Guillén - Antilské rytmy
ČS - Praha 1980 - 1.vydání - 5.000 výtisků - Kresby Nicoláse Guilléna a kubánských grafiků - Klub přátel poezie - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Miroslav Florian - Odliv noci
ČS - Praha 1980 - Edice České básně - 1.vydání - 4.500 výtisků - Ilustrovala Eva Bednářová - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- André Chénier - Milostný deník
Odeon - Praha 1970 - 1.vydání - 11 000 výtisků - Kolibřík - Ilustrovala L. Weisbergrová - nbsp vázané v plátně. Luxusní stav. Papírový obal lehce ošoupaný.

- František Halas - Naše paní Božena Němcová
ČS - Praha 1956 - 8.vydání - 5.000 výtisků - Edice České básně - svazek 39 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Ty stará šachto Ely, sbohem - Horníci v poezii
Dialog - Most 1969 - 1.vydání - 3.200 výtisků - Volné listy v přebalu. Vynikající stav.

- Alexandr Blok - Verše o krásné dámě
Odeon - Praha 1980 - 1.vydání nbsp - 9 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval V. Rocman - Vázané v plátně. Na přední straně zlacený slepotisk. Luxusní stav. Papírové pouzdro nepatrně ošoupané.

- Ty stará šachto Ely, sbohem (Horníci v poezii).
Dialog - Most 1969 - 1.vydání - 3.200 výtisků - Obálka Z.Veselý - Brožované. Na volných listech. Velmi dobrý stav.

- Krásných paní milování
Mladá fronta - Praha 1963 - 1.vydání - 12.500 výtisků - Edice Květy poezie - svazek 41 - Úprava Sylvie Vodáková - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně ošoupaná. Slídový přebal mírně prasklý.

- Miroslav Florian - Kardiogram
ČS - Praha 1978 - Vydání souboru 1. - 3.500 výtisků - Malá edice poezie - Ilustrovala Eva Hašková - Vázané. Vynikající stav. Slídový přebal mírně potrhaný.

- Louse Labéová - Pláč krásné provaznice
Odeon - Praha 1976 - 1.vydání - 13 000 výtisků - Kolibřík - Ilustrovala D.Berková - Vázané. Na přední straně slepotisk. Luxusní stav včetně papírového obalu. Nečteno.

- Pavel Šrut - Přestupný duben
Mladá fronta - Praha 1989 - 1.vydání - 3.000 výtisků - Ilustroval Vl.Novák - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Antonín Sova - Z mého kraje
Odeon - Praha 1978 - 10.vydání - v Odeonu 2: vydání - 7 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval J. Šerých - Vázané v plátně. Na přední straně zlacený slepotisk. Luxusní stav. Papírový obal lehce ošoupaný.

- Lorenzo Medicejský - Karneval
Odeon - Praha 1979 - 1.vydání - 14 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval F. Burant - Vázané v plátně. Vynikající stav. Papírové pouzdro lehce ošoupané. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Sergej Jesenin - Anna Sněginová
Odeon - Praha 1986 - 1.vydání - 6 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval V. Bláha - Vázané. Luxusní stav včetně papírového pouzdra.

- Antonín Sova - Z mého kraje
Odeon - Praha 1978 - 10.vydání - v Odeonu 2.vydání - 7 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval J. Šerých - Vázané. Vynikající stav. Na přední straně skvrna.

- Lorenzo Medicejský - Karneval
Odeon - Praha 1979 - 1. vydání - 14 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval F. Burant - Vázané v plátně. Luxusní stav.

- Jana Moravcová - Flétna milosti
Československý spisovatel - Praha 1982 - 1.vydání - 12 000 výtisků - Prstýnek - Kolibřík - Ilustroval D. Havlíčková - Vázané. Na přední straně zlacený slepotisk. Vynikající stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Karel Sýs - Poštovní holubi paměti /výbor z milostné poezie/
Československý spisovatel - Praha 1978 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Prstýnek - Kolibřík - Ilustroval S. Vajce - Vázané. Luxusní stav. Na přední straně zlacený slepotisk.

- Kamil Bednář - Sladká beznaděj /Výbor z milostné poezie/
Československý spisovatel - Praha 1982 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Prstýnek - Kolibřík - Ilustrovala L. Jiřincová - Vázané. Na přední straně zlacený slepotisk. Vynikající stav.

- Rade Drainac - Na prstech nesu měsíc
Odeon - Praha 1967 - 1.vydání - 4 300 výtisků - Kolibřík - Ilustroval P. Kotík - Vázané. Luxusní stav včetně papírového obalu.

- Josef Šimon - . . . a já tě miluji /výbor z milostné poezie/
Československý spisovatel - Praha1987 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval P. Roučka - Vázané. Luxusní stav. Nečtené. Obálka na hřbetě nepatrně poškozená.

- František Halas - Milostí buď mi tělo tvé /výbor z milostných veršů/
Československý spisovatel - Praha1986 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval L. Dušek - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy razítka knihovny. Na hřbetu obálky lepíky.

- Petr Cincibuch - Medový kámen /výbor z milostné poezie/
Československý spisovatel - Praha 1983 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustrovala M. Lesařová-Roubíčková - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou. Obálka je ošoupaná s malými skvrnkami.

- Vladimír Janovic - Všechna tvoje těla
Československý spisovatel - Praha 1983 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval R. Michal - Vázané. Na přední straně zlaceno. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy skvrna. Obálka je ošoupaná.

- Karel Šiktanc - Adam a Eva
Československý spisovatel - Praha 1990 - 3.vydání - 11 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval B. Kopecký- -Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy razítka knihovny. Na obálce přelepy. Obálka je ošoupaná.

- Vítěslav Nezval - Básně noci
Odeon - Praha 1966 - 7.vydání, v Odeonu 2. - Klub čtenářů sv.223 - Neprodejná prémie - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Ivan Skála - Malé zázraky /výbor z milostné poezie/
Československý spisovatel - Praha 1981 - 3.doplněné vydání - 15 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval J. Wielgus - Vázané. Luxusní stav. Na přední straně zlaceno. Obálka lehce opotřebená.

- Vilém Závada - Hořké milování
Československý spisovatel - Praha1982 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval. J. Wielgus - Vázané.

- Miroslav Florian - Černý med
Československý spisovatel - Praha 1987 - 3.rozšířené vydání - 13 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustrovala M. Šoltészová - Vázané. Na přední straně zlaceno. Luxusní stav. Nečteno. Obálka nepatrně odřená.

- Donát Šajner - Druhé zaslíbení
Československý spisovatel - Praha1989 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval L. Šindelář - Vázané. Na přední straně zlaceno. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Jaroslav Čejka - Encyklopedické heslo: láska
Československý spisovatel - Praha 1989 - 1.vydání - -20 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval L. Anlauf - Vázané. Na přední straně zlaceno. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Josef Hora - Loď se zlatem /výbor milostných veršů/
Československý spisovatel - Praha 1971 - 1.vydání - 12 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval O. Janeček - Vázané. Na přední straně zlaceno. Luxusní stav. Chybí obal.

- Jan Pilař - Divoké keře
Československý spisovatel - Praha 1978 - 2.rozšířené vydání - 15 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustrovala L. Jiřincová - Vázané. Na přední straně zlacené. Luxusní stav. Papírový obal lehce opotřebený.

- Petr Cincibuch - Rybí oko
Melantrich - Praha 1988 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Kolibřík - edice Poesie - sv. 143 - Ilustroval J. Velčovský - Vázané v plátně. Na přední straně zlaceno. Vynikající stav. Nečteno. Uvnitř knihy razítka. Papírový obal v rozích lehce odřený s lepíkem. nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp nbsp

- František Branislav - Uzlíček stříbra /výbor z milostné poezie/
Československý spisovatel - Praha 1980 - 1.vydání - 16 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval J. Svoboda - Vázané. Na předné straně stříbřeno.Luxusní stav včetně obalu. Nečteno.

- Josef Suchý - Jasmínová hvězda
Československý spisovatel - Praha 1990 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval F. Peterka - Vázané. Na přední straně stříbřeno. Luxusní stav včetně obálky.

- Miroslav Červenka - Strojopisná trilogie
ČS - Praha 1992 - 1.vydání - KPP výběrová řada - Brožované. Luxusní stav.

- Jeť srdce pěvců nejčistší - z knih poesie vydaných v roce 1955 /propagační almanach/
Kniha n.p., SNKLU, Československý spisovatel, Mladá Fronta, Naše vojsko - Praha 1956

- Jana Moravcová - Flétna milosti
Československý spisovatel - Praha 1982 - 1.vydání - 12 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustrovala D. Havlíčková - Vázané.Vynikající stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Kamil Bednář - Odila
Supraphon - Praha 1976 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Lyra Pragensis nbsp - sv.21 - 133. kresbami vyzdobil K. Lhoták - Vázané v kůži. Na přední straně zlaceno. Luxusní stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Luís De Camoes - Trýzeň i útěcha
Odeon - Praha 1974 - 1.vydání - 23 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval O. Janeček - Vázané v plátně. Na přední straně zlaceno. Vynikající stav.

- Josef Hora - Máchovské variace
Československý spisovatel - Praha 1968 - 12 000 výtisků - Kolibřík - Ilustroval Z. Sklenář- Vázané v plátně. Luxusní nbsp stav. nbsp Papírové pouzdro nepatrně odřené v jednom místěna hřbetu. Nečteno.

- Zdeněk Kriebel - Kniha milosti
Československý spisovatel - Praha 1970 - 5.přepracované vydání - 10 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustroval I. Strnad - Vázané v plátně. Luxusní stav. Papírové pouzdro nepatně ošoupané.

- Josef Hora - Jan houslista
Československý spisovatel - Praha1970 - 10 000 výtisků - Kolibřík - Prstýnek - Ilustrovala H. Melicharová - Vázané v plátně. Luxusní stav. Nečteno. Papírový obal nepatrně ošoupaný.

- František Halas - Ladění
Fr. Borový - Praha 1942 - Edice České básně - sv.54 - Vázané v polokůži. Vynikající stav.

- Vítěslav Nezval - Oči milenek Výbor z milostné poezie/
Československý spisovatel - Praha1964 - 1.vydání - 34 100 výtisků - Malá edice poezie - Kresby Pabla Picassa - Vázané v kůži. nbsp Na přední straně zlaceno. Vynikající stav.

- Jiří Wolker - Balady
SNKLHU - Praha1960 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Edice Skvosty - sv. 19 - Ilustroval J. Wielgus - Vázané v kůži. Na přední straně slepotisk. Vynikající stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Petr Bezruč - Slezské písně
SNKLHU - Praha 1954 - Vydání 16. - Ve Skvostech 1.vydání - 20 400 výtisků - Edice Skvosty - sv. 4. - Dřevoryty B. Lacina - Vázané v kůži. Na přední i zadní straně slepotisk. Na hřbetě zlaceno. Vynikající stav.

- Petr Bezruč - Slezské písně
SNKLHU - Praha 1954 - Vydání 16. - ve Skvostech 1. - Edice Skvosty - sv. 4 - 20 400 výtisků - Dřevoryty B. Lacina - Vázané v kůži. Na přední i zadní straně slepotisk. Luxusní stav.

- Jan Pilař - Pohled do očí
Československý spisovatel - Praha 1983 - 2.vydání - 2 000 výtisků - Malá edice poezie - Ilustrovala D. Havlíčková - Vázané v kůži. Vynikající stav.

- Stanislav K. Neumann - Kniha lesů, vod a strání
SNKLHU - Praha 1957 - Vydání ve Skvostech 2. - Edice Skvosty - sv.7 - Ilustroval J. Čapek - Vázané v kůži. Na přední straně zlacený slepotisk. Luxusní stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Josef Hora - Strom v květu - Dílo II
Fr. Borový - Praha 1927 - 2.vydání - Kartonované. Velmi dobrý stav. Kniha je v krajích věkem zažloutlá. Titulní strana obálky nepatrně natržená.

- Štěpan Ščipačov - Sloky lásky
Svět sovětů - Praha 1965 - 10.vydání - 3 000 výtisků v kůži - Ilustrovala L. Jiřincová - Vázané v kůži. Na přední straně slepotisk. Luxusní stav.

- Vladimír Holan - Panychida
Fr. Borový - Praha 1945 - 1.vydání - Graficky upravil F. Muzika - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce zahnědlá časem.

- Vladimír Holan - Příběhy
Československý spisovatel - Praha 1963 - 1.vydání - 3 100 výtisků - České básně - sv. 228 - Ilustrace V. Tesař - Vázané.Velmi dobrý stav. Vazba knihy lehce ušpiněná. Chybí obálka.

- Vladimír Holan - Havraním brkem
Fr. Borový - Praha 1946 - 1.vydání - 3 300 výtisků - Kartonované. Vynikající stav.

- Miroslav Haller - Cizinec s bílou holí
Fr. Borový - Praha 1935 - České básně - sv.8 - Obálka F. Muzika - Brožované. Velmi dobrý stav. Pergamenový obal.

- Miroslav Haller - Cizinec s bílou holí
Fr. Borový - Praha 1935 - Edice České básně - sv.8 - Obálka F. Muzika - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná.

- František Halas - Tvář
Fr. Borový - Praha 1946 - 7.rozšířené vydání o oddíl Hořec - 3 300 výtisků - edice České básně - sv.47 - Obálka J. Hochman - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce zašlá.

- František Halas - Staré ženy
Fr. Borový - Praha 1946 - 7.vydání - 4 400 výtisků - Obálka Z. Rossmann - Ilustrace A. Procházka - Kartonované. Velmi dobrý stav. Drobné jmenovkové razítko na zadní straně knihy nesouvisející s knihou. Obálka na dolním hřbetě natržená.

- František Halas - Torso naděje
Fr. Borový - Praha 1939 - 4.vydání - České básně - sv.35 - Obálka Fr. Muzika - Kartonované. Dobrý stav. Obálka lehce potrhaná a ušpiněná. Uvnitř knihy stopy po vodních skvrnách.

- František Holan - Staré ženy
Fr. Borový - Praha 1936 - České básně - sv.12 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Na obálce drobné skvrnky.

- František Halas - Naše paní Božena Němcová
Fr. Borový - Praha 1940 - České básně - sv.39 - Obálka Ad. Kašpar - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka na hřbetu nepatrně natržená.

- František Halas - Tvář (poctěno státní cenou 1932)
Fr. Borový - Praha 1946 - 7.vydání rozšířené o oddíl Hořec - 3 300 výtisků - Vázané /stará převazba/. Mirně ošoupané rohy. Velmi dobrý nbsp stav. Uvnitř knihy ex libris Bohumila Svozila.

- František Halas - Naše paní Božena Němcová
Fr. Borový - Praha 1948 - 6.vydání - 3 300 výtisků - Edice České básně - sv.39 - Obálka V. Sivko - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka velmi lehce ošoupaná.

- František Halas - Ladění
Fr. Borový - Praha 1947 - 2.doplněné vydání - 5 500 výtisků - Edice České básně - sv.54 - Obálka Fr. Hudeček - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná, ve hřbetě nepatrně natržená.

- František Halas - Ladění
Fr. Borový - Praha 1942 - Edice České básně - sv.54 - Obálka J. Hochman - Kartonované. Nerozřezené. Nečtené. Velmi dobrý stav. Obálka v krajích zažloutlá a ošoupaná. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Jaroslav Kolman Cassius - Lyrická dramata
Fr. Borový - Praha 1937 - Edice České básně - sv.22 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka nepatrně ošoupaná.

- Jaroslav Kolman Cassius - Koně v noci
Fr. Borový - Praha 1945 - 1.vydání - Graficky upravil J. Hrubý - Kartonované. Nerozřezané. Nečtené. Velmi dobrý stav. Obálka v krajích zažloutlá a ošoupaná.

- Jaroslav Kolman Cassius - Elegie
Fr. Borový - Praha 1944 - 1.vydání - České básně - sv.61 - Obálka J. Hochman - Kresby P. Dillinger - Brožované. nbsp Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Uvnitř knihy čísla.

- Jaroslav Kolman Cassius - Balady
Fr. Borový - Praha 1948 - 2.rozšířené vydání - 3 300 výtisků - Edice České básně - sv.57 - Kresby A. Procházka - Obálka J. Hochman - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka na čelní straně potrhaná. Na zadní straně růžové skvrnky.

- Kamil Bednář - Pravda světa
Fr. Borový - Praha1948 - 1.vydání - 2 200 výtisků - Edice České básně - sv.83 - Obálka V. Sivko - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Kamil Bednář - Pravda světa
Fr. Borový - Praha 1948 - 1.vydání - 2 200 výtisků - Edice České básně - sv.83 - Obálka V. Sivko - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce odřená.

- Kamil Bednář - Pravda světa
Fr. Borový - Praha 1948 - 1.vydání - 2 200 výtisků - Obálka V. Sivko - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka nepatrně natržená.

- Jan Čarek - Mezi dvěma ohni
Fr. Borový - Praha1947 - 1.vydání - 2 200 výtisků - Obálka P.Tučný - Kartonované. Nerozřezané. Nečtené. Vynikající stav.

- Otokar Fischer - Host
Fr. Borový - Praha 1937 - Edice České básně - sv.21 - Obálka E. Milén - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebená.

- Otokar Fischer - Host
Fr. Borový - Praha 1937 - Edice České básně - sv. 21 - Obálka E. Milén - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka na hřbetu mírně ošoupaná.

- Otokar Fischer - Poledne
Fr. Borový - Praha 1934 - Obálka E. Milén - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně natržená a ošoupaná.

- Jaroslav Kolman Cassius - Praha a jiné verše
Fr. Borový - Praha 1938 - Edice České básně - sv.23 - Obálka E. Milén - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka nepatrně ošoupaná.

- Spisy Viktora Dyka IX - Okno - Poslední rok (válečné tetralogie sv. 3. a 4. - 1916-1918)
Fr. Borový - Praha 1938 - Spisy Viktora Dyka - sv.9 - Přebal E. Milén - Kartonované. Dobrý stav. Obálka natržená a ošoupaná..

- Spisy Viktora Dyka I - Buřiči a smíření
Fr. Borový - Praha 1949 - 1.vydání - 3 300 výtisků - Spisy Viktora Dyka - sv.1 - Obálka Z. Sklenář - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy Ex libris L. Soukupa a razítko téhož. Obálka odřená.

- Jaroslav Kolman Cassius - Nůž na stole
Fr. Borový - Praha 1947 - 1.vydání - 3 300 výtisků - Edice České básně - sv.70 - Obálka P. Tučný - Kartonované. Rozlepené. Jinak dobrý stav. Obálka značně ošoupaná.

- Jaroslav Kolman Cassius - Nůž na stole
Fr. Borový - Praha 1947 - 1.vydání - 3 300 výtisků - Obálka P. Tučný - Kartonované. Nerozřezané. Nečtené. Velmi dobrý stav. Obálka dost ošoupaná.

- František Halas - V řadě - (verše 1938 - 1948)
Fr. Borový - Praha 1948 - 1.vydání - 5 500 výtisků - Edice České básně - sv.84 - Obálka J. Bursík - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka v krajích zažloutlá. Na přední straně pár skvrnek.

- Ivo Fleischmann - Sevřená oblaka
Fr. Borový - Praha 1946 - Edice České básně - sv.65 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Nerozřezané. Nečtené. Obálka v krajích tmavší a lehce ošoupaná.

- Ivo Fleischmann - Sevřená oblaka
Fr. Borový - Praha 1946 - Edice České básně - sv.65 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Na přední straně obálky několik teček.

- Ivo Fleischmann - Sevřená oblaka
Fr. Borový - Praha 1946 - Edice České básně - sv.65 - Kartonované. Nerozřezané. Nečtené. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Ladislav Stehlík - Kořeny
Fr. Borový - Praha 1938 - Edice České básně - sv.31 - Vázané. Vynikající stav.

- Jiří Taufer - Roentgenogramy
Fr. Borový - Praha 1938 - Edice České básně - sv.24 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy ex libris Dr. Ladislava Žilky a věnování nesouvisející s knihou. Na knize je pergamenový obal.

- Rudolf Těsnohlídek - Rozbitý stůl
Fr. Borový - Praha 1935 - Edice České básně - sv.9 - Kresba E. Milén - Vázané. Velmi dobrý stav. Na zadní straně vazby nalepené identifikační číslo nesouvisející s knihou.

- Jarmila Urbánková - Větrný čas
Fr. Borový - Praha 1937 - České básně - sv.19 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy ex libris Dr. Žilky a věnování nesouvisející s knihou.

- Jaroslav Kolman Cassius - Ovčín
Fr. Borový - Praha 1937 - České básně nbsp - sv.20 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy ex libris Dr. Žilky a věnování nesouvisející s knihou.

- Jaroslav Kolman Cassius - Lyrická dramata
Fr. Borový - Praha 1937 - Edice České básně - sv.22 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy Ex libris Dr. Ladislava Žilky a Věnování nesouvisející s knihou.

- Jaroslav Kolman Cassius - Prsten
Fr. Borový - Praha 1941 - Edice České básně - sv.49 - Vázané. Vynikající stav. Nečtené. Uvnitř knihy Ex libris Dr. Žilky a věnování nesouvisející s knihou.

- Jan Čarek - Chudá rodina Z Heřmanové
Fr. Borový - Praha 1935 - České básně - sv.7 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy ex libris Dr. Ladislava Žilky a věnování nesouvisející s knihou.

- Edvard Valenta - Několik let
Fr. Borový - Praha 1934 - Edice České básně - sv.5 - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou. Na zadní straně vazby malá skvrnka.

- Rudolf Těsnohlídek - Rozbitý stůl
Fr. Borový - Praha 1935 - České básně - sv.9 - Kresba E. Milén - Vázané. Velmi dobrý stav. Na čelní straně vazba v kraji odřená. Uvnitř knihy vlepená titulní strana obálky.

- Otokar Fischer - Rok
Fr. Borový - Praha 1936 - 2.vydání - České básně - sv.11 - Vázané. Vynikající stav. Vazba mírně ošoupaná.

- František Gottlieb - Vzkaz
Fr. Borový - Praha 1938 - České básně - sv.27 - Vázané v plátně. Vynikající stav.

- Viktor Kripner - Světy beze jména
Fr. Borový - Praha 1938 - České básně - sv.25 - Vázané v plátně. Luxusní stav. Uvnitř knihy ex libris Dr. Ladislava Žilky a věnování nesouvisející s knihou. Slídový obal.

- Viktor Kripner - Světy beze jména
Fr. Borový - Praha 1938 - Edice České básně - sv. 25 - Vázané v plátně. Vynikající stav.

- Marie Pujmanová - Verše mateřské
Fr. Borový - Praha 1940 nbsp - České básně - sv.43 - Vázané. Vynikající stav.

- Olga Scheinpflugová - Stesk
Fr. Borový - Praha 1940 - 4.rozšířené vydání - Edice České básně - sv.36 - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba ušmudlaná se stopami po skvrnách.

- Bohumil Mathesius - Zpěvy staré Číny
ČS - Praha 1988 - 1.vydání - 20 000 výtisků - Klub přátel poezie - Ilustrace Z. Sklenář - Vázané. Vynikající stav. Obálka nepatrně opotřebovaná.

- Očima lásky - Verše čekých básníků o Praze
Fr. Borový - Praha1941 - 1.vydání - Ilustrace F. Tichý - Vázané. Vynikající stav. Obálka nepatrně potrhaná.

- Očima lásky - Verše českých básníků o Praze
Fr. Borový - Praha 1941 - 1.vydání - Ilustrace F. Tichý - Kartonované. Nerozřezané. Nečtené. Vynikající stav. Obálka v krajích opotřebená.

- Josef Hora - Srdce a vřava světa - Dílo IV
Fr. Borový - Praha 1929 - 2.vydání - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce natržená. Na zadní straně skvrna. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou. Kniha je zažloutlá časem.

- Josef Hora - Máchovské variace
Fr. Borový - Praha 1945 - Ilustroval K. Svolinský - Vázané. Vynikající stav. Převazba. Uvnitř knihy ex libris Bohumila Svozila.

- Josef Hora - Máchovské variace
Fr. Borový - Praha 1944 - Ilustroval C. Bouda - Kartonované. Vynikající stav. Obálka v krajích zažloutlá a ušmudlaná. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Josef Hora - Jan houslista - Dílo XV
Fr. Borový - Praha 1939 - 1.vydání - Obálka E. Milén - Kartonované. Vynikající stav. Obálka nepatrně ošoupaná. Na zadní straně lehce natržená.

- Josef Hora - Tiché poselství - Dílo XII
Fr. Borový - Praha 1936 - Kartonované. Velmi dobrý stav.

- Josef Hora - Tonoucí stíny - Dílo IX
Fr. Borový - Praha 1933 - Kartonované. Vynikající stav včetně obálky. Nerozřezané. Nečtené.

- Josef Hora - Italie - Dílo VI
Fr. Borový - Praha 1933 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy ex libris Dr. L. Žilky a věnování nesouvisející s knihou.

- Josef Hora - Italie - Dílo VI
Fr. Borový - Praha 1933 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebená.

- Josef Hora - Život a dílo básníka Aneliho
Fr. Borový - Praha 1945 - 1.vydání. - Obálka F. Muzika - Kartonované. Velmi dobrý stav. Nerozřezané. Nečtené. Obálka lehce opotřebená.

- Josef Hora - Domov
Fr. Borový - Praha 1938 - České básně - sv.26 - Kartonované. Vynikající stav. Uvnitř knihy věnování nesouvisející s knihou.

- Josef Hora - Domov
Fr. Borový - Praha 1938 - České básně - sv. 26 - Kartonované. Vynikající stav. Obálka nepatrně ošoupaná.

- Josef Hora - Proud
Fr. Borový - Praha 1946 - 1.vydání - 5 500 výtisků - Obálka B. Adamíčková - Kartonované. Dobrý stav. Uvnitř knihy vodní stopy.

- Josef Hora - Proud
Fr. Borový - Praha 1946 - 1.vydání - 5 500 výtisků - Obálka B. Adamíčková - Kartonované. Vynikající stav. Obálka na přední nepatrně natržená.

- Josef Hora - Kořist smyslů - Dílo (díl 1.) - První kniha básní, Strom v květu, Italie
Fr. Borový - Praha 1948 - 5 500 výtisků - Vázané. Dobrý stav. Chybí obálka. Vazbá zašpiněná a na přední straně uvnitř lehce prasklá.

- Josef Hora - Kořist smyslů - První kniha básní, Strom v květu, Italie - Dílo I
Fr. Borový - Praha 1948 - 5 500 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř knihy ex libris Dr. Žilky a věnování nesouvisející s knihou.

- Josef Hora - Kořist smyslů - První kniha básní, Strom v květu, Italie - Dílo I
Fr. Borový - Praha 1948 - 5 500 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce odřená. Uvnitř knihy ex libris B. Svozila.

- Josef Hora - Jesenin a Pasternak (Překlady jejich veršů) - Dílo XII
Fr. Borový - Praha 1947 - 5 500 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka nbsp lehce ušmudlaná.

- Josef Hora - Jesenin a Pasternak (Překlady jejich básní) - Dílo XII
Fr. Borový - Praha 1947 - 5 500 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka ošoupaná.

- Josef Hora - Kniha času a ticha - Dílo III
Fr. Borový - Praha 1948 - 5 500 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř knihy ex libris B. Svozila.

- Josef Hora - Kniha domova - Domov, Popelka přebírá hrách, Máchovské variace, Jan houslista, Rekviem - Dílo IV
Fr. Borový - Praha 1946 - 4 400 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy ex libris B. Svozila. Obálka na hřbetu natržená a lehce ušpiněná.

- Josef Hora - Pozdravy
Československý spisovatel - Praha 1949 - 1.vydání - 2 200 výtisků - Ilustrace B. Lacina - Vázané. Vynikající stav. Chybí obálka. Vazba ošoupaná a na zadní straně je skvrnka. Uvnitř knihy ex libris B. Svozila.

- Josef Hora - Italie
Fr. Borový - Praha 1925 - 1 200 výtisků - Zlatokvět- -sv.28 - Ilustrace O. Nejedlý - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy pár listů lehce pomuchlaných. Dále ex libris B. Svozila. Chybí obálka. Vazba trochu opotřebená a na hřbetu natržená.

- Vybrané spisy Jana Nerudy díl I. - Výbor z děl básnických
F. Topič - Praha1927 - Kartonované. Dobrý stav. Hřbet přelepen izolepou. Několik listů se skvrnou.

- Sabina Riedlová, Barbara Schwederová - Jak ženy dělají muže šťastnými proti jejich vůli
BRÁNA - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Hana Primusová, Ivana Vajnerová - Jak chovat puberťáka(Lehce cynická příručka pro rodiče dětí v obtížném věku).
Ivo Železný - Praha 2003 - Ilustroval L.Lichý - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Václav Budinský - Za volantem s úsměvem
Lucie - 2008 - Brožované. Vynikající stav.

- Hana Sedláčková - Úspěšná paní domu (Manažerkou i ve vlastní domácnosti - Společenské chování, stolování, moderní kuchyně, vaření).
BRÁNA - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Milan Kruml - Fascinující záhady (Nové skutečnosti).
X-Egem - Praha 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jacques Bergier, Louis Pauwels - Jitro kouzelníků (Úvod do fantastického realismu).
Svoboda - Praha 1990 - 2.vydání - Obálka O.Pošmurný - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná.

- Bohuslav Hlinka - Dobrý den, pane Barrande.
Práce - Praha 1976 - 1.vydání - 15.500 výtisků - Ilustroval A.Born - edice Kamarád - Brožované. Vynikající stav.

- Susan R. Shapirová, Michele Kassonová - Muži kolem nás
MOTTO - Praha 1998 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Wess Roberts, Ph.D. - Vítězná tajemství Attily hunského vojevůdce
Pragma - Praha (?) - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- F.J.Pecka - Po stopách mamuta
Šolc a Šimáček - Praha 1927 - 2.vydání - Původní vazba - Stav velmi dobrý - Uvnitř vlastnické razítko.

- Alexandra Bergerová, Andrea Kettererová - Proč o tom jen snít? (Co chtějí ženy vědět o sexu).
Ikar - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Stav velmi dobrý. Vazba na jednom místě lehce odřená.

- Jak je číst? - Transkripce jmen cizích spisovatelů a názvů jejich děl - /čtení o některých knihách mistrů krásné literatury/
SNKLHU - Praha 1956 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Konstantin Zolotovskij - Mistři potápěči
F.Kosek - Praha 1946 - Ilustroval R.Komínek - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Vazba zašpiněná a ošoupané rohy vazby. Očteno. Na několika místech lehce zvlněné stránky.

- Josef Kirschner - Hry života
MOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- John Kotter, Holger Rathgeber - Náš ledovec se rozpouští
Pragma - Praha 2008 - Vázané. Luxusní stav.

- Vita V.Ventura - Jak přežít a nenaštvat lékaře
Petrklíč - Praha 2008 - Ilustroval M.Havlíček - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Susan R.Shapirová, Michele Kassonová - Muži kolem nás
MOTTO - Praha 1998 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Miroslav Kala - Jak pracuje a o čem přemýšlí neurochirurg.
Makropulos - Praha 1998 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Miroslav Plzák - Dospělým vstup zakázán
MOTTO - Praha 1999 - 2.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Tina S.Flahertyová, Kay I.Gilmanová - Mějte všech pět pohromadě (Šikovné zkratky na cestě životem).
MOTTO - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Des Dearlove - Bill Gates a byznys (10 tajemství nejbohatšího obchodního magnáta na světě).
Pragma - Praha - Vázané. Vynikající stav.

- Shirley Loweová - Babička 21.století
Fragment - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Susan Forwardová - Když nám rodiče ničí život
MOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Věda pro všední den.
Albatros - Praha 2003 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Miloš Anděra, Pavel Procházka, Vladimír Zadražil - Zvířata v lese.
AVENTINUM - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- E. Kůs, L. a J. Knotkovi - Ptáci v ZOO (Cizokrajní opeřenci a jejich mláďata).
Granit - Praha 1996 - 1.vydání - Ilustrovali L. a J. Knotkovi - Vázané. Vynikající stav.

- Johan Marais - Fascinující svět hadů
Rebo Productions - Praha 1995 - Vázané. Stav velmi dobrý. Obálka lehce opotřebovaná a potrhaná. Vazba lehce ošoupaná.

- Charles Roux - Tajuplný život zvířat - Mořské pobřeží
Fortuna Print - 1992 - Vázané - Velmi dobrý stav.

- Vít Ryšánek - Soutoky řek na území Čech, Moravy a Slezska.
LIBRI - Praha 2006 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Američtí koně snů
Pony club - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Josef Seget - Kapitoly z přírody
SZN - Praha 1966 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- František Pospíšil, Blažena Hrachová - Užitkové rostliny jižních zemí
Academia - Praha 1989 - 1.vydání - edice Živou přírodou - Vázané. Vynikající stav.

- Jiří R. Haager - Zelená zákoutí
EGEM - Praha 1994 - 1.vydání - edice Rostliny pro váš byt sv.3 - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- H. a D. Mittmannovi - Hrnkové květiny
SVOJTKA a VAŠUT - 1995 - Vázané. Vynikající stav.

- Halina Heitzová - Růže
SVOJTKA a VAŠUT - 1994 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Štěpán Husák, Jiří Haager - Žijeme s květinou
Academia - Praha 1977 - 1.vydání - edice Živou přírodou - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Julius Komárek - Milování v přírodě
SZN - Praha 1969 - 3.vydání - sbírka Lesnictví a myslivost - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- J. Baier, B. Vančura - Co nevíme o houbách
Artia a Granit - Praha 1993 - 1. vydání - Ilustroval B. Vančura - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Dagmar Šašková, Vojtěch Štolfa - Trávy a obilí
Artia a Granit - Praha 1993 - 1.vydání - Ilustroval V. Štolfa - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- V.Větvička, M.Tuláčková - Z luk a mezí do zahrady
Artia a Granit - Praha 1994 - 1.vydání - Ilustrovala M. Tuláčková - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Jiří Čihař, Miloslav Kovanda - Horské rostliny ve fotografii
SZN - Praha 1983 - Vázané. Vynikající stav.

- Josef Vágner - Afrika - Život a smrt zvířat (Od Dračích hor na sever).
Svoboda - Praha 1979 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Oldřich Staněk - Kvety a hory
Šport - Bratislava 1975 - 4., přepracované vydání - slovensky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Zdeněk Osvald - Všechno o cibulovinách
Slovart - Bratislava 1992 - 1.vydání - česky - Vázané. Vynikající stav.

- Helena Kholová - Naše přírodní ráje
Práce - Praha 1980 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Jiří Haager - Pokojové rostliny
Brázda - Praha 1992 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Niko Tinbergen - Zvědaví přírodovědci
Mladá fronta - Praha 1973 - 1.vydání - edice Kolumbus sv. 63 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- L. Ivičič - Ovocnictví
SZN - Praha 1987 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Vazba lehce zašpiněná.

- Jaroslav Kresánek, Dionýz Dugas - Príručný atlas liečivých rastlín
Osveta - Martin 1990 - 2. vydání - slovensky - Vázané. Vynikající stav.

- Jaroslav Zakopal, Josef Šedivý - Chemie na zahrádce
SZN - Praha 1990 - 4. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Friedrich-W. Frenz, Thomas Jaksch - Balkonové květiny společně se zeleninou
Ikar - Praha 2000 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Josef Svojanovský - Skleníky, pařeniště, fóliovníky.
Grada - Praha 1998 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Vilkus - Rozmnožování ovocných a okrasných dřevin (Základy školkařství).
Květ - Praha 1997 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Antonín Dvořák - Pěstování jabloní
SZN - Praha 1987 - 2. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Josef Jelínek - O kaktusech
Práce - Praha 1972 - 1. vydání - edice Delfín - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná a lehce potrhaná.

- Vlastimil Vaněk - Bydlíme na zahradě
SZN - Praha 1974 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Fleischer-Schütz - Pěstování kaktusů
SZN - Praha 1978 - 3. upravené vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Vlastimil Vaněk, Jiří Václavík - Cibulnaté a hlíznaté květiny
SZN - Praha 1979 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Lehce prasklá vazba a mírně zašpiněná.

- Malý herbář léčivých rostlin
n.p. Léčivé rostliny(prostřednictvím nakladatelství Academia) - Praha 1984 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Jan Dungel - Savci střední Evropy (Ilustrovaná encyklopedie).
JOTA - Brno 1993 - Vázané. Vynikající stav.

- Josef A. Zentrich, Josef Jonáš - Věčně zelené naděje
Severočeské nakladatelství a Dialog - Ústí nad Labem 1990 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- František Průka - Barevný atlas skalniček
Květ - Praha 1993 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Jeden roh vazby lehce odřený.

- Bohumil Hrabal - Hovory lidí
ČS - Praha 1984 - 1. vydání jako výbor - Ilustroval V. Špale - Vázané. Velmi dobrý stav. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jan Martinovský a kolektiv - Naše rostliny (Klíč k určování).
SZN - Praha 1959 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Luděk Faustus, František Polívka - Botanický klíč (Klíč k určování 1.000 nejdůležitějších cévnatých rostlin).
SPN - Praha 1976 - 1. vydání v SPN (20. vydání v ČSSR) - Edice Pomocné knihy pro žáky škol I. a II. cyklu - Vázané. Vynikající stav.

- František Hron, Otakar Zejbrlík - Rostliny strání, skal, křovin a lesů (Kapesní atlas).
SPN - Praha 1987 - 1. vydání - edice Obrazové atlasy - Vázané. Vynikající stav.

- František Hron, Otakar Zejbrlík - Rostliny luk, pastvin, vod a bažin (Kapesní atlas).
SPN - Praha 1983 - 2. vydání - edice Obrazové atlasy - Vázané. Vynikající stav.

- Václav Jirásek, František Starý, František Severa - Kapesní atlas léčivých rostlin.
SPN - Praha 1985 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Jedna stránka byla přeložená a je vyrovnaná.

- Zdeněk Veger, Jaroslav Šálek - Kapesní atlas cizokrajných ptáků.
SPN - Praha 1973 - 2. vydání - edice Obrazové pomocné knihy pro všeobecně vzdělávací školy - Vázané. Vynikající stav.

- Mirko Fryček, Ludmila Fryčková - Poznáváme naše ptáky podle zbarvení, velikosti, zpěvu, prostředí.
SPN - Praha 1972 - 1. vydání - Edice Pomocné knihy pro všeobecně vzdělávací školy - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř lehce prasklá vazba. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Na hřbetu kousek izolepy.

- Otakar Štěpánek - Kapesní atlas ryb, obojživelníků a plazů.
SPN - Praha 1981 - 2. vydání - edice Obrazové atlasy - Vázané. vynikající stav.

- Otakar Štěpánek - Kapesní atlas ryb, obojživelníků a plazů.
SPN - Praha 1973 - 1. vydání - edice Obrazové pomocné knihy - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce zašpiněná.

- K. Jiřík a kolektiv - Atlas zvěře.
SZN - Praha 1980 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Bertrice Smallová - Věčná láska
Ikar a Knižní klub - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba lehce ošoupaná a zašlá.

- Danielle Steelová - Přiď, lásko, k nám.
Gemini - Bratislava 1992 - 1.vydání - edice Bestsellery - česky - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba mírně ošoupaná.

- Danielle Steel - Dvojí svět
Ikar - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Diana Stainforthová - Přátelé a jiní nepřátelé
Motto - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Khaled Hosseini - Tisíce planoucích sluncí
LEDA a Rozmluvy - Voznice, Praha 2008 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na zadní straně obálky štítek s původní cenou.

- Benoite Groultová - Koráby lásky
Knižní klub - Praha 1993 - Vázané. Vynikající stav.

- Rachel Gibson - Řekni mi pravdu
MOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Rosamunde Pilcherová - Hledači mušlí
Knižní klub - Praha 1993 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Louis Bromfield - Když nastaly deště (Román moderní Indie).
Jaroslav Podroužek - Praha 1946 - 11. vydání - Vázané - stará převazba. Vynikající stav.

- Vera Cowie - Soukromé peklo
Alpress - Frýdek Místek 2000 - edice Klokan - 2.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Barbara Wood - Věštkyně
Knižní klub - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Vazba lehce ošoupaná.

- Rachel Gibson - Sex, lži a rande přes internet
MOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Barbara Woodová - Věštkyně
Knižní klub - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vvynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- Danielle Steel - Cizí žena
Ikar a Knižní klub - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Christine Orbanová, Olivier Orban - Tajemné hry lásky
MOTTO - Praha 1999 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- E.M.Forster - Rodinné sídlo Howards End
Mht - Praha 1993 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Daphne du Maurierová
Vyšehrad a ČS - Praha 1991 - 4.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Chris Platt - S větrem o závod (Podle pravdivého příběhu dostihového vítěze)
Slovanský dům - Praha 2001 - 1. české vydání - Vázané - Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Agnés Abécassis - Pomoc, chce si mě vzít!
MOTTO - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Jenny Colganová - Amanda se vdává
Ikar - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka na jednom místě lehce natržená.

- Petra Vernerová - Osud je rodu ženského.
Alpress - Frýdek-Místek 2000 - 1.vydání - edice Klokan - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Erma Bombecková - Svátost manželství
Baronet a Knižní klub - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- Sandra Brown - Večeře v horách
Ikar - Praha 2003 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Danielle Steel - Procitnutí
Ikar - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.

- Fiona Walkerová - Svatba se koná
Ikar - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.

- Růžena Utěšilová - Lízin let do nebe
KAMÉLIE - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Kathleen Winsorová - Věčná Ambra
Erika - Praha 1991 - Vázané. Stav dobrý. Vzadu prasklá vazba. Obálka chybí.

- Rosamunde Pilcherová - Září
Knižní klub - Praha 1993 - edice Romány Knižního klubu - sv.7 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Kathleen Winsorová - Poutníci
Melantrich - Praha 1992 - 2.vydání(v Melantrichu 1.) - Vázané. Velmi dobrý stav. Dole mírně bouchlé rohy.

- Hana Hlavínová - Plyšová veš
Mladá fronta - Praha 2007 - Brožované. Vynikající stav.

- Vlasta Javořická - Rodné brázdy
ROAD - Praha 1992 - 1.vydání - Edice Krásné čtení - Brožované. Vynikající stav.

- Diana Beate Hellmannová - Lařin příběh
Ikar a Knižní klub - Praha 1995 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Barbara Woodová - Duhový had
Alpress - Frýdek-Místek 1995 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jackie Collins - Vzrušení
Alpress - Frýdek-Místek 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Barbara Cartland - Miluj mne navždy.
Baronet - Praha 1997 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Danielle Steelová - Přijď, lásko, k nám.
Gemini - Bratislava 1992 - 1.vydání - česky - Brožované. Dobrý stav. Vazba zašpiněná.

- Danielle Steelová - Tlukot srdce
Gemini - Bratislava 1993 - 1.vydání - česky - Brožované. Vynikající stav.

- Duncan Sprott - Prostopášná madona
Knižní klub - Praha 2001 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Danielle Steel - Domov
Ikar - Praha 2002 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Rosamunde Pilcher - Hledači mušlí
Ikar - Praha 2000 - Vázané. Velmi dobrý stav. První dvě čisté stránky mají vytržený kus o velikosti cca 4x6 cm. Přebaleno igelitem. Na obálce malá knihovní samolepka.

- Louis Bromfield - Když nastaly deště (Román moderní Indie).
Jaroslav Podroužek - Praha 1947 - 14.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba mírně zašpiněná. Obálka chybí.

- Danielle Steel - Hořkost lásky
Ikar - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Clare Naylor - Za Alicí až na kraj světa.
BB art - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jana Bryndová - Ani ryba ani rak
MOTTO - Praha 2008 - Vázané. Vynikající stav. Bez obálky. Nečteno.

- Jude Deveraux -Tři přání
Baronet - Praha 1997 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obállka chybí. Vazba ve spodní části natržená.

- Nevěry - Bernardinová, Březinová, Dvorecká, Fojtová, Gärtnerová, Křížová, Moravcová, Peterová, Ptáčková, Rottová, Synková, Šeborová, Šerberová, Štroblová, Wildová, Žídková
Rodiče - Praha 2005 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Danielle Steel - Výkupné
Ikar - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Joy Fieldingová - Nic mi neprozrazuj
Ikar - Praha 1993 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Collette Dowlingová - Neusínat sama (Proč se ženy bojí vzít život do svých rukou).
MOTTO - Praha 1994 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Elizabeth McGregorová - Dítě ledu
Knižní klub - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Patricia Scanlan - Město žen
BB art - Praha 2006 - 1.vydání - edice Román do kabelky - Brožované. Vynikající stav.

- Daphne du Maurier - Vzestup Juliův
Dialog - 1993 - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky. Uvnitř razítko s číslem.

- Sveva Casati Modignani - Vanilka a čokoláda
Ikar - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Marian Keyes - Dotek hvězd
BB art - Praha 2007 - 1. vydání - edice Romány do kabelky - brožované. Vynikající stav.

- Kathleen Winsorová - Věčná Ambra
Erika - Praha 1990 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Mary bardová - Nejlepší přítelkyně
Vyšehrad - Praha 2000 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř několik knihovních razítek.

- A. a S. Golonovi - Angelika - Markýza andělů - 1. a 2. (Dva svazky).
ČS a LN - Praha 1991 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- G.-J.Arnaud - 1.ledová společnost - F-Station
NAJÁDA - Praha 1992 - 1.vydání - Brožované. Vanikající stav.

- G.-J.Arnaud - 2.ledová společnost - Svatyně ledu
NAJÁDA - Praha 1992 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- G.-J.Arnaud - 3.ledová společnost - Ledový národ
NAJÁDA - Praha 1992 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Clifford D.Simak - Poselství z vesmíru
Albatros - Praha 1989 - 1.vydání - Knihy odvahy a dobrodružství (KOD) - sv.189 - Ilustroval Teodor Rotrekl - Vázané. Velmi dobrý stav. Přes knihu je natažený slídový obal. Uvnitř knihovní razítko.

- C.J.Cherryh - Stanice Pell
Winston Smith - Praha 1992 - Brožované. Stav velmi dobrý. Rohy vazby mírně zprohýbané.

- Ota Pavel - Jak šel táta Afrikou
Agentura V.P.K. - Praha 1994 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Třetí povídky z vesmíru
Svět sovětů - Praha 1963 - 1.vydání - edice Dobrá dobrodružná díla - sv.29 - Vázané. Stav dobrý. Vazba lehce zašpiněná. Obálka chybí.

- Rob Swigart - Cesta časem
Elka Press a Knižní klub - Praha 1998 - 1.vydání - Obálka M.Zhouf - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- G.-J.Arnaud - 4.ledová společnost - Lovci ledových lidí
NAJÁDA - Praha 1993 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Ondřej Neff - Měsíc mého života
Milenium - Chomutov 1999 - 2.vydání - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Vazba mírně ošoupaná.

- Douglas Adams - Sbohem a dík za ryby
Laser - Plzeň 1995 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná.

- Brian Aldiss - Superhračky vydrží celé léto
Knižní klub - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Roger Zelazny - Pán světla
CLASSIC BOOKS - Praha 1995 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Arthur C.Clarke - Měsíční prach
Odeon - Praha 1989 - 2.vydání - Obálka Joska Skalník - edice SCI-FI - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Paul Stewart Chris Riddell - Poslední z létajících pirátů (pátý díl Kroniky Světakraje).
Mladá fronta - Praha 2006 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Gordon Williams - Mikronauti
Klub Julese Vernea - Praha 1993 - Knižní řada Poutník - č.9 - Brožované. Vynikající stav.

- G.-J.Arnaud - 6.ledová společnost - Zajatci ledu
NAJÁDA - Praha 1993 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Larry Niven - Svět Ptavvů
United Fans - Praha 1996 - Brožované. Vynikající stav.

- Isaac Asimov, Robert Silverberg - Příchod noci
Laser - Plzeň 1993 - 1.vydání - 10.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř chybí jeden předsádkový list.

- Brian Wilson Aldiss - Skleník
Laser - Plzeň 2007 - 3.vydání - edice SF - sv.184 - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.

- Stanislaw Lem - Futurologický kongres
Svoboda - Praha 1977 - 1.vydání - Ilustroval autor - Vázané. vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.

- George R.R.Martin - Bouře mečů 1 (Píseň ledu a ohně - Kniha třetí).
TALPRESS - Praha 2002 - 1.vydání - Obálka D.Spáčil - Brožované. Velmi dobrý stav. Předsádková stránka má utržený spodní roh (malý kousek).

- C.S.Lewis - Letopisy Narnie - Stříbrná židle
Fragment - Praha 2006 - 1.vydání - Ilustrovala Pauline Baynesová - Vázané. Luxusní stav. Na zadní straně prodejní štítek.

- C.S.Lewis - Letopisy Narnie - Plavba Jitřního poutníka
Fragment - Praha 2006 - 1.vydání - Ilustrovala Pauline Baynesová - Vázané. Luxusní stav.

- G.J.Arnaud - 10.ledová společnost - Plachetnice na ledovci
NAJÁDA - Praha 1994 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Výbor y anglických a amerických vědeckofantastických povídek - Tunel do pozítří
SNDK - Praha 1967 - 1.vydání v SNDK - Ilustrovali přední čeští výtvarníci - Vázané. Vynikající stav.

- Herbert George Wells - Válka světů a jiné příběhy z neskutečna.
Albatros - Praha 1988 - 1. vydání - edice KOD sv. 177 - Vázané. velmi dobrý stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Henri Loevenbruck - Syn lovce vlků - Gallica - Kniha 1
Albatros - Praha 2007 - 1.vydání - edice Albatros Plus - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Stanislaw Lem - Futurologický kongres
Svoboda - Praha 1977 - 1. vydání - Vázané. Stav dobrý. Obálka opotřebovaná. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Carl Amery - Královský projekt
Ivo Železný - Praha 1997 - 1.vydání - Obálka M.Sládek - Vázané. Velmi dobrý stav. Na jednom místě lehce ťuknuté rohy vazby.

- Jaromír Šavrda - Příběhy z třetího času
Mladá fronta - Praha 1967 - 1.vydání - 13.000 výtisků - Ilustroval Josef Vyleťal - Vázané. Stav velmi dobrý. Obálka lehce opotřebovaná a přebalená igelitem.

- Stanislaw Lem - Kyberiáda
ČS - Praha 1983 - 1.vydání - Ilustroval V.Hlavatý - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Ondřej Neff - Měsíc mého života
Práce - Praha 1988 - 1.vydání - Ilustroval Přemysl Šmíd - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Isaac Asimov, Roger MacBride Allen - Kalibán
Eminent a Knižní klub - Praha 1997 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Werner Steinberg - Mezi rakví a Araratem
Mladá fronta - Praha 1984 - Edice Třináct - sv.155 - 1.vydání - Ilustroval Ervín Urban - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Doris Egan - Branou z Ivory
Laser - Plzeň 1993 - 1.vydání - 12.000 výtisků - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Bob Shaw - Temná noc v říši hraček
Laser - Plzeň 1993 - 1.vydání - 10.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav.

- C.S.Lewis - Letopisy Narnie - Princ Kaspian
Fragment - Praha 2006 - 2.dotisk 1.vydání - Ilustrovala Pauline Baynesová - Vázané. Luxusní stav.

- Hugh Walker - Magira - U břehů temnoty
Ivo Železný - Praha 1995 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- S.Jaroslavcev - Výprava do pekel
Lidové nakladatelství - Praha 1988 - edice Lidová knihovna - sv.88 - 1.vydání - Ilustrovala Helena Wernischová - Vázané. stav velmi dobrý. Obálka lehce zvlněná.

- Stanislaw Lem - Mír na Zemi
Mladá fronta - Praha 1989 - 1. vydání - Ilustroval Z. Vlach - Vázané. Vynikající stav. Na hřbetu obálky malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Arthur C.Clarke - Zkazky z planety Země
Baronet a Knižní klub - Praha 1996 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Pierre Barbet - O čem sní psyborgové
Laser - Plzeň 1992 - 1.vydání - 4.000 výtisků - Brožované. Vynikající stav.

- C.S.Lewis - Letopisy Narnie - Lev, čarodějnice a skříň
Fragment - Praha 2005 - 1.vydání - Ilustrovala Pauline Baynesová - Vázané. Luxusní stav.

- Veřejná společnost SF
Profil - Ostrava 1989 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Alfred Bester - Hvězdy, můj osud
Laser - Plzeň 1992 - 1.vydání - 15.000 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Ed Naha - Robocop
Premiéra - Praha 1991 - 1.vydání - Brožované. Stav dobrý. Vazba vzadu odřená.

- Eduard Martin - Milenci našich žen
Svoboda - Praha 1989 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- L.Sprague de Camp Lin Carter - Conan z Aquilonie
United Fans a.s. - Praha 1996 - Knižní řada Poutník č.30 - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce odřená.

- C.S.Lewis - Letopisy Narnie - Poslední bitva
Fragment - Praha 2006 - 1.dotisk 1.vydání - Ilustrovala Pauline Baynesová - Vázané. Luxusní stav.

- The best of Henry Slesar
AFSF - Praha 1994 - Brožované. Vynikající stav.

- George R.R.Martin - Písečníci
Laser - Plzeň 1992 - 1.vydání - 15.000 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Jan Weiss - Družice a hvězdopravci
ČS - Praha 1960 - 1.vydání - 10.000 výtisků - Obálka Zd.Seydl - Vázané. Velmi dobrý stav - obálka mírně ošoupaná.

- Ondřej Neff - Pravda o pekle (Grotesky, horory, dramata).
Klub Julese Vernea - Praha 2003 - Obálka Martin Zhouf - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Stefan Wul - Ňork
Svoboda - Praha 1991 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Stanislaw Lem - Vzpomínky Ijona Tichého
Mladá fronta - Praha 1964 - 1.vydání - edice Kapka sv. 64 - Obálka J.Šváb - Brožované. Vynikající stav. Nečteno.

- Piotr Witold Lech - Rokhorm z Aron
LEONARDO - Ostrava 1998 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Terry Brooks - Shannarova pradávná magie
CLASSIC - Praha 2005 - Brožované. Vynikající stav.

- Železný sen
AFSF - Praha 1995 - Brožované. Vynikající stav.

- Theodore Sturgeon - Snící drahokamy
Winston Smith - Praha 1994 - Brožované. Vynikající stav.

- Christopher Stasheff - Čarodějné kameny
POLARIS - Frenštát p. R 1999 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Vlastimil Podracký - Poslední člověk a jeho přátelé
Marek Belza - Krásná Lípa 2008 - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Ilona Špaňhelová - Slovník dětského světa aneb Rozumíme si?
Mladá fronta - Praha 2006 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Kolektiv autorů - Nový křížovkářský slovník
GEN - Liberec 2005 - 1.vydání - 800 stran - Vázané. Vynikající stav. Rohy vazby lehce odřené.

- Josef Škvorecký - Hříchy pro pátera Knoxe
Mladá fronta - Praha 1991 - 1.vydání v ČSFR - edice Smaragd - sv.120 - Ilustroval Michael Rittstein - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Lysimachos Papadopulos, Lydie Kopecká, Georgia Zerva - Praktický slovník novořecko-český, česko-novořecký
LEDA - Voznice 2006 - 1.vydání - Obálka M.Jodas - Vázané. Luxusní stav.

- Kolektiv autorů - Křížovkářský slovník
Dialog - Litvínov 2000 - 2.rozšířené vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Adolf A. Lebeda - Sebeobrana
STN - Praha 1961 - 1.vydání - 12.000 výtisků - Obálka Luboš Šperl - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř několik knihovních razítek. Vazba mírně poškozená - místy stržený papír.

- Karel Felt, Martin Kézr - Atény 2004
OTTOVO NAKLADATELSTVÍ - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba ve spodní části trochu natržená.

- Vladimír Dolejš - Rally rallysprint 2003-2004
Computer Press - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Petr Dufek - Formule 2006/07
Sport-Press - Praha 2006 - Vázané. Vynikající stav.

- Ladislav Valášek a Karol Dobiáš - Kumšt fotbalového zvěda
MAC - Praha 2001 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.

- Prof. Ing. Dr. Boleslav Hanzelka - Vozy velkých cen
SNTL - Praha 1974 - 2. doplněné vydání - 20.200 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav.

- James Duplacey a Mark Paddock - NHL hvězdy zblízka
Alpress - Frýdek-Místek 1999 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce odřená.

- Jiří Stránský, Kamil Ondroušek - Hvězdy NHL včera i dnes
Vyšehrad - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- John MacKinnon - John McDermot - NHL Hockey (Oficiální průvodce National Hockey League).
Cesty - Praha 1999 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce odřené. Jeden titulní list vytržený.

- John MacKinnon - John McDermont - NHL Hockey (Oficiální průvodce National Hockey League).
Cesty - Praha 2000 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav.

- James Duplacey a Eric Zweig - Století hokejových hrdinů (100 největších hvězd v historii hokeje).
TIMY - Bratislava 1999 - česky - Vázané. Vynikající stav.

- Jan Šmíd - Jaromír Jágr. Má léta v Pittsburghu.
Gutenberg - Praha 2001 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Na obálce mírné zlomy.

- Milan Pohunek - Sportovní rybářství
SZN - Praha 1974 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- E.L.Doctorow - Jezero potáplic
Svoboda - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Nečteno.

- Elsa Sophia von Kamphoevener - Křišťálový serail ( U nočních ohňů karavan).
Vyšehrad - Praha 2002 - 2., rozšířené vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Paulo Coelho - Rukověť bojovníka světla
Argo - Praha 2006 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- John Steinbeck - Zima úzkosti
ČS - Praha 1965 - 1.vydání - Obálka Zd.Seydl - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně poškozená.

- Gilbert Keith Chesterton - Pochybnosti otce Browna
Vyšehrad - Praha 1974 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná a ve hřbetu vyšisovaná.

- Hermann Hesse - Souborné dílo I - Stupně. Pozdní básně. Raná próza. Petr Camenzind.
Argo - Praha 1998 - 1.vydání - 2.500 výtisků - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Alberto Moravia - Římanka.
Odeon - Praha 1966 - 1. vydání - Obálka a vazba J. Šváb - edice KČ sv. 230 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- F.M.Dostojevský - Běsové
Přeložil J. Wagner - Praha 1900 - Stará převazba. Na vazbě skvrnky. Vynikající stav. Kniha časem zažloutlá.

- Francois Rabelais - Gargantua a Pantagruel
Odeon - Praha 1968 - 2. vydání v Odeonu - 20.000 výtisků - Ilustroval Z. Seydl - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Gilbert Keith Chesterton - Klub podivných živností. Anarchista Čtvrtek.
Odeon - Praha 1987 - 1.vydání tohoto souboru - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- E.A.Poe - Jáma a kyvadlo a jiné povídky
Odeon - Praha 1987 - v Odeonu 3.vydání - Ilustroval A.Born - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně odřená.

- John Steinbeck - Perla
ČS - Praha 1958 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Nikos Kazantzakis - Řek Zorbas
Odeon - Praha 1975 - 2.vydání - Klub čtenářů - sv.368 - Obálka J.Týfa - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná a ve hřbetu vyšisovaná.

- F.Saberhagen a J.V.Hart - Dracula (novelizace scénáře filmu F.F.Coppoly)
Cinema - Praha 1995 - 5.000 výrisků - Brožované. Vynikající stav.

- Edgar Allan Poe - Předčasný pohřeb
Mladá fronta - Praha 1970 - 1.vydání - Obálka J.Hochman - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Heinrich Heine - Obrazy z cest I a II(dvě knihy)
SNKLHU - Praha 1954 - 1.vydání - I.díl-4.400 výtisků, II.díl-4.400 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálky knih mírně opotřebované.

- Jean de La Fontaine - Bajky
Mladá fronta - Praha 1979 - 1.vydání - edice Máj sv. 325 - Ilustroval J. Šerých - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. Nečteno.

- Paul Valéry - Variété (I. a II).
Alois Srdce - Praha 1930 - Stará převazba (svázány oba díly). Velmi dobrý stav.

- Johannes V.Jensen - Ledovec (Mythy o ledové době a prvním člověku)
Ludvík Bradáč - Praha 1916 - Vázáno v polokožené vazbě. Stav dobrý.

- Gabriel García Márquez - Kronika ohlášené smrti
Hynek - Praha 1997 - 2.vydání - edice Spektrum - sv.4 - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- John Irving - Svět podle Garpa
Odeon - Praha 1990 - 2.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Robert Stone - Žoldáci
Odeon - Praha 1982 - 1.vydání - 10.000 výtisků - Edice Soudobá světová próza - svazek 361 - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř jedno knihovní razítko. Stopy(otisknuté) po izolepě, jak byla knihy přebalena.

- Joseph Heller - Portrét starého umělce
OTTOVO nakladatelství - divize Cesty - Praha 2000 - 1.české vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Francis Scott Fitzgerald - Něžná je noc
Euromedia Group - Praha 2005 - 4.vydání - edice Světová literatura Lidových novin - sv.2 - Vázané. Vynikající stav. Obálka na jednom místě lehce pokrčená.

- Lion Feuchtwanger - Židovka z Toleda
ČESKÝ KLUB, nakladatelství Josefa Šimona - Praha 2000 - dotisk - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky. Nečteno.

- Nikolaj Vasiljevič Gogol - Plášť
Supraphon - Praha 1975 - 1.vydání - 7 ooo výtisků - Kolibřík nbsp - Lyra Pragensis - sv.15 - ilustroval J.Liesler - Vázané v kůži . Na tilulní straně zlacený slepotisk. Vynikající stev.

- John Kennedy Toole - Spolčení hlupců.
Odeon - Praha 1985 - 1. vydání - KČ sv. 535 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- John Fowles - Larva
Volvox Globator a KNIHA, GRAFIKA, BIBLIOFILIE - KGB - Praha 2000 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba lehce zašpiněná. Přední dolní roh vazby mírně naťuknutý.

- Mark Twain - Yankee z Connecticutu na dvoře krále Artuše.
Sfinga - Ostrava 1995 - 1.vydání ve Sfinze - Vázané. vynikající stav. Obálka chybí. Vazba lehce zašpiněná.

- Robert Merle - Za sklem
Svoboda - Praha 1981 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná a podlepená a lehce ošoupaná.

- Anton Pavlovič Čechov - Step
SNDK - Praha 1960 - 1. vydání - 15.000 výtisků - edice Studánka sv. 11 - Ilustroval M. Hanák - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- I.S.Turgeněv - Rudin. Šlechtické hnízdo.
Stanislav Minařík - Praha 1930 - III.sv. spisů I.S.Turgeněva (XXXVI.sv Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Obálka - C.Bouda - vevázaná. Vynikající stav. Nečteno.

- I.S.Turgeněv - V předvečer. Otcové a děti.
Stanislav Minařík - Praha 1930 - IV.sv. spisů I.S.Turgeněva (XXXVIII.sv. Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Obálka - C.Bouda - vevázaná. Vynikající stav. Nečteno.

- Erich Maria Remarque - Vítězný oblouk
Odeon - Praha 1978 - 5. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Saul Bellow - Ani den!
Mladá fronta - Praha 1966 - 1.vydání - 15.000 výtisků - Obálka V.Sivko - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce zašpiněná.

- Gabriel García Márquez - Kronika ohlášené smrti
Odeon - Praha 1984 - 1.vydání - Ilustroval B.Jirků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Antoine de Saint-Exupéry - Noční let (Noční let. Země lidí. Kurýr na jih.).
Mladá fronta - Praha 1988 - 5.vydání (v tomto souboru první) - Ilustroval J.Velčovský - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Michail Bulgakov - Bílá garda
Naše vojsko - Praha 1969 - 1.vydání - Ilustroval R.Michal - edice Máj - sv.140 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- I.S.Turgeněv - Dým. Novina.
Stanislav Minařík - Praha 1930 - V.sv. spisů I.S.Turgeněva (XXXIX.sv. Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Obálka - C.Bouda - vevázaná. Vynikající stav. Nečteno.

- Henryk Sienkiewicz - Potopa I-II (ve dvou svazcích).
Svoboda - Praha 1977 - 5.vydání - Ilustroval J.Běhounek - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálky mírně opotřebované.

- Erich Maria Remarque - Noc v Lisabonu
Naše vojsko - Praha 1964 - 1. vydání - edice Živé knihy sv. 59 - Ilustroval K. Vysušil - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná.

- Saul Bellow - Dobrodružství Augieho Marche
Odeon - Praha 1984 - 1.vydání - 20.000 výtisků - Obálka M.Fulín - Edice Soudobá světová próza - sv.382 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- Saul Bellow - Oběť
Odeon - Praha 1971 - 1.vydání - 5.000 výtisků - Obálka M.Grygar - Edice Soudobá světová próza - sv.275 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka ve hřbetu vyšisovaná a lehce zašpiněná.

- William Makepeace Thackeray - Vánoční knížky
Odeon - Praha 1996 - 1.vydání v tomto uspořádání - Ilustroval autor - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Erich Maria Remarque - Čas žít, čas umírat.
Odeon - Praha 1984 - 3. vydání v Odeonu - Obálka M. Jaroš - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- Graham Greene - Smíme si půjčit vašeho manžela?
Odeon - Praha 1970 - 1.vydání - edice Soudobá světová próza - malá řada - Obálka V.G.Velinov - Kartonované. Stav dobrý. Prasklá vazba - uvnitř.

- I.S.Turgeněv - Andrej Kolosov
Stanislav Minařík - Praha 1930 - VI.sv. spisů I.S.Turgeněva (XL.sv. Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Obálka - C.Bouda - vevázaná. Vynikající stav. Nečteno.

- Herbert Eisenreich - Zlý krásný svět
Mladá fronta - Praha 1967 - 1. vydání - 5.700 výtisků - Obálka V. Sivko - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- I.S.Turgeněv - Zátiší a povídky.
Stanislav Minařík - Praha 1931 - VII.sv. spisů I.S.Turgeněva (XLIII.sv. Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Obálka - C.Bouda - vevázaná. Vynikající stav. Nečteno.

- Jack London - Zářící den
Tisk - Zlín 1947 - 2.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Nathanael West - Požár Hollywoodu
Mladá fronta - Praha 1968 - 1. vydání - 8.600 výtisků - Obálka V. Sivko - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- I.S.Turgeněv - Přízraky a povídky
Stanislav Minařík - Praha 1931 - VIII.sv. spisů I.S.Turgeněva (XLVI.sv. Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Obálka - C.Bouda - vevázaná. Vynikající stav. Nečteno.

- Andrzej Kijowski - Znamení na skle.
Mladá fronta - Praha 1967 - 1. vydání - 4.100 výtisků . Obálka V. Sivko - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- I.S.Turgeněv - Básně v próze
Stanislav Minařík - Praha 1931 - X.sv. spisů I.S.Turgeněva (XLIV.sv. Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Obálka - C.Bouda - vevázaná. vynikající stav. Nečteno.

- Ivan Aleksandrovič Gončarov - Obyčejná historie
Stanislav Minařík - Praha 1926 - I.sv. spisů I.A.Gončarova (XI.sv. Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Vynikající stav. Nečteno.

- Ivan Aleksandrovič Gončarov - Fregata Pallada (I.a II.díl - dva svazky)
Stanislav Minařík - Praha 1927 - VI. a VII. sv. spisů I.A.Gončarova (XVI.sv. a XXI.sv. Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Vynikající stav. Nečteno.

- Ivan Aleksandrovič Gončarov - Strž (I.-IV. díl - 2 svazky).
Stanislav Minařík - Praha 1927 - IV. a V.sv. spisů I.A.Gončarova (XVII. a XVIII. sv. Minaříkovy knihovny) - Vázané - stará plátěná převazba. Vynikající stav. Nečteno.

- Ilse Aichingerová - Kde bydlím.
Mladá fronta - Praha 1966 - 1. vydání - 9.000 výtisků - Obálka V. Sivko - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.

- Jean Cayrol - Cizí tělesa.
Mladá fronta - Praha 1968 - 1. vydání - 5.100 výtisků - Obálka V. Sivko - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka natržená a slepená průhlednou izolepou.

- F.M.Dostojevskij - Uražení a ponížení
Svět sovětů - Praha 1964 - 10.vydání - Ilustroval J.John - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná a podlepená a lehce ošoupaná.

- Adelbert von Chamisso - Podivuhodný příběh Petra Schlemihla
Odeon - Praha 1981 - 2.vydání v Odeonu - 5.000 výtisků - Ilustroval J.Šváb - Vázané. Luxusní stav včetně obálky. Nečteno.

- Vladimir Galaktionovič Korolenko - Povídky ze života Malorusů doma i v cizině.
J.Otto - Praha 1912 - spisy V.G.Korolenka sv.3 - Ruská knihovna LX. sv. - Vázané - původní vazba. Velmi dobrý stav. Uvnitř dvě knihovní razítka.

- Ivan Sergejevič Turgeněv - Otcové a děti. Různé povídky.
J.Otto - Praha 1894 - Spisy I.S.Turgeněva - sv.4 - Ruská knihovna XXII. sv. - Vázané - původní vazba. vynikající stav.

- Nikolaj Vasiljevič Gogol - Dobrodružství Čičikova aneb Mrtvé duše.
J.Otto - Praha - Spisy N.V.Gogola s.1. - Ruská knihovna X.sv. - Vázané - původní vazba. Velmi dobrý stav.

- Aleksěj Feofilaktovič Pisemskij - Rozbouřené moře (1. a 2.díl - 2 svazky).
J.Otto - Praha 1894 - Spisy A.F.Pisemského - sv.1 a sv.2 - Ruská knihovna XVII. a XVIII.sv - Vázané - původní plátěná vazba. Vevázaná papírová obálka u obou dílů. Velmi dobrý stav. U prvního dílu mírně prasklá vazba - uvnitř.

- Kruh četby I. a II. (dva svazky) - Myšlenky mnoha spisovatelů vybral Lev Tolstoj.
Jan Laichter - Praha 1906 - XVIII. kniha sbírkyOtázky a názory nbsp - Vázané - původní plátěná vazba - papírové obálky vevázány - u obou svazků. Vynikající stav. Rohy vazby lehce odřené. U druhého dílu na vazbě malá skvrna.

- F.M.Dostojevskij - Idiot (čtyři díly ve dvou svazcích).
Melantrich - Praha 1931 - Melantrichova knižnice sv. XXXVII. a XXXVIII. - Vázané - původní púlátěná vazba. Vynikající stav obou svazků.

- F.M.Dostojevskij - Uražení a ponížení
Melantrich - Praha 1930 - Melantrichova knižnice sv.XIX. - Ilustroval G.Musatov - Vázané - původní plátěná vazba. Vynikající stav.

- Antoine de Saint-Exupéry - Noční let(Noční let, Země lidí, Kurýr na jih).
Mladá fronta - Praha 1988 - 5.vydání (v tomto souboru první). - Ilustroval J.Velčovský - edice Máj - sv.515 - Brožované. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Peter Weiss - Rozhovor tří chodců
Mladá fronta - Praha 1966 - 1. vydání - 6.000 výtisků - Obálka V. Sivko - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- F.M.Dostojevskij - Ponížení a uražení
Kvasnička a Hampl - Praha 1925 - Sebrané spisy F.M.Dostojevského sv.XIII. - Vázané - stará plátěná převazba. Stav velmi dobrý. Vazba má lehce ušoupané rohy a na jednom místě je lehce odřená.

- Saul Bellow - Ani den !
Mladá fronta - Praha 1966 - 1. vydání - 15.000 výtisků - Obálka V. Sivko - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Jack Kerouac - Mag
Práce - Praha 1984 - 1.vydání - Ilustroval Joska Skalník - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- F. M. Dostojevský - Zápisky z mrtvého domu
J. Otta - Praha nedatováno - Ruská knihovna IX - Spisy F.M. Dostojevského sv.1 - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba místy vyšisovaná.

- F. M. Dostojevský - Zločin a trest
SNKLHU - Praha 1960 - 12.vydání - 11 000 výtisků - Nesmrtelní sv.49 - Ilustrace F. Konstantinov - Vázané. Velmi dobrý stav. Zadní předsádka se skvrnkou.

- John Steinbeck - Hrozny hněvu
SNKLU - Praha 1963 - 6.vydání - Klub čtenářů sv.175 - Ilustroval A. Pelc - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy datum nesouvisející s knihou. Obálka chybí.

- Timur Zulfikarov - Vladaří a mudrci (Kniha poém).
Odeon - Praha 1989 - 1.vydání - 2.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- J. R. R. Tolkien - Pán prstenů - Společenstvo prstenu.
Mladá fronta - Praha 2004 - Dotisk 2. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- John Steinbeck - Pohár zlata
Baronet a Knižní klub - Praha 1997 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Felix Timmermans - Rodinná kronika.
Rudolf Škeřík - Praha 1943 - edice SYMPOSION sv. 149 - Ilustroval Z. Kratochvíl - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- Erskine Caldwell - Tabáková cesta.
Rudolf Škeřík - Praha 1946 - edice SYMPOSION sv. 153 - Ilustroval J. Liesler - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- N. V. Gogol - Mrtvé duše
Naše vojsko - Praha 1959 - 3. vydání - Ilustroval V. Rada - Knižnice Svět sv. 25 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- A. P. Čechov - Humoresky
LN - Praha 1979 - 1. souborné vydání - edice Trojka sv. 28 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- A. S. Puškin - Trýzeň milosti (Výbor z díla).
LN - Praha 1978 - 1. souborné vydání - edice Trojka sv. 26 - Ilustrovala E. Bednářová - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Leonid Solovjov - Nasreddinova dobrodružství.
Svoboda - Praha 1976 - 1. vydání - Ilustroval J. Běhounek - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná.

- I. S. Turgeněv - Záhadné povídky.
LN - Praha 1990 - 1. souborné vydání - Ilustroval P. Nešleha - edice Trojka, velká řada sv. 55 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- I. S. Turgeněv - Záhadné povídky.
LN - Praha 1990 - 1. souborné vydání - Ilustroval P. Nešleha - edice Trojka, Velká řada sv. 55 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Alexandr Kuprin - Příběhy ulic a přístavů.
LN - Praha 1984 - 1. souborné vydání - edice Trojka, Velká řada sv. 42 - Ilustroval V. Tesař - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Škola pro dospělé
LN - Praha 1985 - 1. vydání v tomto uspořádání - edice Trojka, Velká řada sv. 43 - Ilustroval K. Haloun - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Gustave Flaubert - Paní Bovaryová
SNKLU - Praha 1961 - v SNKLU 1. vydání - Ilustroval J. Liesler - edice Nesmrtelní sv. 57 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Pchu Sung-ling - Zkazky o šesteru cest osudu
SNKLHU - Praha 1955 - 1. vydání - 7.400 výtisků - Původní čínské dřevoryty - Vázané. Vynikající stav. Obálka ošoupaná.

- Pchu Sung-ling - Zkazky o šesteru cest osudu
SNKLU - Praha 1963 - 2. vydání - Ilustroval V. Hložník - 182. sv. edice Klubu čtenářů - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Zpěvy staré Číny
Odeon - Praha 1967 - 4. vydání v Odeonu - edice Nesmrtelní sv. 76 - Ilustroval Z. Sklenář - Vázané. Vynikající stav. Obálka odřená.

- Boleslav Prus - Farao
LN - Praha 1972 - 5. vydání - Ilustroval R. michal - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Henryk Sienkiewicz - Křižáci
Naše vojsko - Praha 1955 - 1. vydání v Našem vojsku - Knihovna Vojáka sv. 86 - Ilustroval G. Krum - Vázané. Velmi dobrý stav. Lehce prasklá vazba.

- Henryk Sienkiewicz - Křižáci
Naše vojsko - Praha 1955 - 1. vydání v Našem vojsku - Knihovna Vojáka sv. 86 - Ilustroval G. Krum - Vázané. Velmi dobrý stav. Lehce prasklá vazba. Uvnitř knihy věnování.

- Mark Twain - Yankee z Connecticutu na dvoře krále Artuše
Práce - Praha 1969 - 5. vydání - Ilustroval V. Tesař - edice Živé dědictví - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- S čerty nejsou žerty
LN - Praha 1983 - 1. souborné vydání - edice Trojka, Velká řada sv. 40 - Ilustrovala E. Bednářová - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná.

- Carl Crow - Učitel Kung (Podivuhodná historie života Konfuciova).
Aventinum - Praha 1949 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka opotřebovaná.

- M. J. Saltykov-Ščedrin - Stohlavá saň
LN - Praha 1974 - 1. souborné vydání - edice Trojka sv. 10 - Ilustroval A. Born - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Maxim Gorkij - Foma Gordějev
LN - Praha 1974 - 7. vydání - edice Trojka sv. 8 - Ilustrovala M. Mikulová - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř knihy věnování.

- Konstantin Fedin - První radosti
LN - Praha 1974 - 3. vydání - edice Trojka sv. 9 - Ilustroval B. Soukup - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Uvnitř knihy věnování.

- N. V. Gogol - Mrtvé duše
LN - Praha 1979 - 8. vydání - edice Trojka sv. 30 - Ilustroval A. Born - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Michail Šolochov - Tichý Don - I. a II. díl (dva svazky).
Svět sovětů - Praha 1958 - 9. vydání - Ilustroval O. Verejskij - Vázané. Vynikající stav. Obálky chybí.

- Alexander Sergejevič Puškin - Eugen Oněgin
SNKLHU - Praha 1956 - 9. vydání - edice Nesmrtelní sv. 27 - Ilustroval J. Liesler - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Gustave Flaubert - Paní Bovaryová
SNKLU - Praha 1961 - 1. vydání v SNKLU - edice Nesmrtelní sv. 57 - Ilustroval J. Liesler - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- J. R. R. Tolkien - Pán prstenů II - Dvě věže.
Mladá fronta - Praha 2002 - dotisk 2. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- J. R. R. Tolkien - Pán prstenů III - Návrat krále
Mladá fronta - Praha 2002 - ditisk 2. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Halina Pawlowská - Díky za každé nové ráno
MOTTO - Praha 1998 - 2.vydání - Obálka E.Bornová - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- Ilja Hurník - Cesta s motýlkem
Supraphon - Praha 1970 - 1. vydání - 7.000 výtisků - Obálka Z. Seydl - Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná, na hřbetě popsáno. Na záložkách a předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Woody Allen - Vedlejší příznaky
Odeon - Praha 1990 - 2. vydání - Brožované. velmi dobrý stav. Uvnitř několik knihovních razítek.

- Michail Bulgakov - Novely a povídky.
Odeon - Praha 1990 - 1. vydání v tomto uspořádání - Galérie klasiků - Vázané. Vynikající stav. Na záložkách stopy po izolepě. Na hřbetu malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Alberto Moravia - Přežít vlastní smrt 1934
Český klub - nakladatelství Josefa Šimona - Praha 2000 - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Thomas Mann - Lotta ve Výmaru
Odeon - Praha 1982 - 2. vydání, tohoto překladu první - 13.500 výtisků - edice Knihovna klasiků Spisy Thomase Manna sv. 9 - Vázané. Velmi dobrý stav. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Na hřbetu obálky malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Mark Twain - Skákavý žabák a jiné prózy.
Odeon - Praha 1979 - 1. vydání v Odeonu - 15.000 výtisků - edice Knihovna klasiků Spisy Marka Twaina sv. 6 - Vázané. Velmi dobrý stav. Na záložkách malé stopy po izolepě. Na hřbetu obálky malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jack London - Tulák po hvězdách
Svoboda - Praha 1972 - 2. vydání - Vázané. Stav dobrý. Mírně prasklá vazba. Na hřbetu obálky inventární číslo. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Obálka ošoupaná.

- Jack London - Démon alkohol. Tulák po hvězdách.
Odeon - Praha 1966 - 1. vydání v Odeonu - Spisy Jacka Londona sv. 7 - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Lehce očteno. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Čingiz Ajtmatov - Popraviště.
LN - Praha 1988 - 1. vydání - edice Proudy, velká řada sv. 48 - Vázané. Vynikající stav. Na hřbetu obálky malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jorge Luis Borges - Obecné dějiny hanebnosti
Práce - Praha 1990 - 1. vydání - Ilustroval S. Klimeš - Vázané. Vynikající stav. Na záložkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jorge Luis Borges - Artefakty
Odeon - Praha 1969 - 1. vydání - 4.500 výtisků - edice Soudobá světová próza sv. 254 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jean de La Fontaine - Bajky
Mladá fronta - Praha 1979 - 1. vydání - edice Máj, sv. 325 - Ilustroval J. Šerých - Vázané. Velmi dobrý stav. Záložky obálky poničené. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Osip I. Senkovskij - Fantastická putování barona Brambeuse
Odeon - Praha 1985 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Alexandr Grin - Nachové plachty
Odeon - Praha 1980 - 3. vydání - 9.000 výtiskú (z toho 1.000 vázáno v kůži - tento výtisk vázaný v kůži) - Ilustrovala H. Melicharová - Vázané (kůže). Vynikající stav. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Jean de La Fontaine - Bajky
Odeon - Praha 1983 - 1. vydání v tomto překladu a v tomto uspořádání - Ilustroval Jean Effel - Vázané. Velmi dobrý stav. Na hřbetu obálky malá samolepka. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Iván Mándy - Ďáblova kuchyně
Mladá fronta - Praha 1969 - 1. vydání - Obálka V. Sivko - Vázané. Stav dobrý. Obálka opotřebovaná. Na hřbetu obálky malá samolepka. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Gustave Flaubert - Bouvard a Pécuchet
Odeon - Praha 1974 - 2. vydání v Odeonu - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Na hřbetu obálky malá samolepka. Na předsádkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Sir Arthur Conan Doyle - Pes baskervillský
SNKLHU - Praha 1958 - v SNKLHU 1.vydání - edice Světová četba - sv.196 - Kartonované. Stav dobrý. Obálka chybí. Vazba mírně opotřebovaná.

- Laurence Sterne - Sentimentální cesta po Francii a Itálii
SNKLHU - Praha 1958 - v SNKLHU 1.vydání - 15.000 výtisků - edice Světová četba - sv.188 - Kartonované. Stav velmi dobrý. Obálka mírně ošoupaná. Uvnitř podpis majitelky knihy.

- Ludvík Aškenazy - Vajíčko
ČS - Praha 1967 - 2. vydání - 9.000 výtisků - Úprava Z. Seydl - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Na předsádkách malé stopy po izolepě. Lehce prasklá vazba. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Montague Rhodes James - Výstraha zvědavcům
Odeon - Praha 1997 - 1.vydání - edice Světová četba - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Italská renesanční lyrika
SNKLHU - Praha 1956 - 3.vydání - 10.000 výtisků - edice Světová četba sv. 89 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Vazba mírně opotřebovaná. Obálka chybí.

- Alphonse Allais - Krásná neznámá
Odeon - Praha 1981 - 1.vydání - 9.000 výtisků - edice Světová četba sv. 511 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná. Na hřbetu dvě samolepky. Uvnitř několik knihovních razítek. Na záložkách a předsádkách malé stopy po izolepě.

- Konstantin Fedin - Setkání s minulostí
SNKLU - 1.vydání - 6.000 výtisků - edice Světová četba sv. 278 - Kartonované. Vynikající stav včetně obálky.

- Joseph Conrad - Almayerův vzdušný zámek
Odeon - Praha 1972 - 1.vydání - 5.500 výtisků - edice Světová četba sv. 435 - Kartonované. Stav dobrý. Obálka opotřebovaná, na hřbetu malá samolepka. Chybí předsádkový list - na začátku. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Vazba na jednom místě lehce natržená a podlepená. Na předsádce malé stopy po izolepě.

- O.Henry - Katedra filantromatematiky a jiné povídky
SNKLHU - Praha 1955 - 2.vydání - 20.400 výtisků - edice Světová četba sv. 113 - Kartonované. Stav dobrý. Vazba opotřebovaná. Obálka chybí.

- Nathanael West - Přítelkyně osamělých srdcí. Den kobylek.
Odeon - Praha 1982 - 2.vydání, v tomto překladu první - 25.000 výtisků - edice Světová četba - sv.514 - Kartonované. Vynikající stav včetně obálky.

- Jaromír John - Eskamotér Josef a jiné prózy
SNKLHU - Praha 1958 - 1.vydání - 15.000 výtisků - edice Světová četba sv. 179 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.

- Frigyes Karinthy - Cesta do Faremida. Kapilárie.
SNKLHU - Praha 1960 - 1.vydání - 13.000 výtisků - edice Světová četba - sv.227 - Kartonované. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. Nečteno.

- Za Karlem Vokáčem
Rok vydání : 1946

- František Palacký - Z dějin národu českého
SNKLHU - Praha 1957 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Světová četba sv. 143 - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka na několika místech lehce natržená a podlepená.

- Výstřižkový archív/ Antonín Holzbach
Rok vydání : 1968

- Camille Lemonnier - Halali
SNKLU - Praha 1962 - 1.vydání - 15.000 výtisků - edice Světová četba - sv.281 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná. Nečteno.

- Elektrische Strassebahn in Halberstadt
Verkhersbetriebe, Halberstadt, 1978, velmi dobrý stav, lehce pošk., soubor 15ti orig. fotografických pohlednic, popisy v němčině, Pohlednice, -Elektrische Strassebahn in Halberstadt

- Alphonse Allais - Krásná neznámá
Odeon - Praha 1981 - 1.vydání - 9.000 výtisků - edice Světová četba - sv.511 - Kartonované. Stav velmi dobrý. Uvnitř dvě knihovní razítka. Na hřbetu nálepka. Přes knihu dán igelitový obal.

- Jan Werich - Vzpomína . vlastně potlach
Melantrich - Praha1982 - 1.vydání - Vázané. Dobrý stav. Uvnitř knihy fotografie, knihovní razítka a stopy po izolepě. Obálka nbsp nepatrně natržená a podlepená.

- Jan Werich - . tiletí
Orbis - Praha 1965 - 1.vydání - 20 000 výtisků - Vázané v plátně. Dobrý stav. Uvnitř knihy knihovní razítka. Vazba ušmudlaná s vodními skvrnami. Obálka chybí.

- Gib Mihaescu - Přeludy
Odeon - Praha 1986 - 1.vydání - 1.300 výtisků - edice Světová četba - sv.546 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř dvě knihovní razítka. Na obálce ve hřbetu malá samolepka. Přes knihu dán slídový přebal.

- Petr Hořec - Sebrané spisy I. (Josef Bek - Každý den radost. Stanislav Neumann - Proměny. Sny a život Márie Kražovičové).
Adonai - Praha 2002 - Vázané. Vynikající stav.

- E.M.Forster - Kam se bojí vkročit andělé
Odeon - Praha 1987 - 1.vydání - 11.000 výtisků - edice Světová četba - sv.545 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř tři knihovní razítka. Na obalu ve hřbetu nalepena malá nálepka. Přes knihu dán slídový obal.

- Wolfgang Borchert - Smutný studený svět
Odeon - Praha 1976 - 1.vydání tohoto výboru - 3.500 výtisků - edice Světová četba - sv.465 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Uvnitř tři knihovní razítka. Na obálce ve hřbetu malá nálepka. Přebaleno igelitem.

- Josef Kemr - O sobě ( . slavní o českém Donu Quijotovi).
CAMIS - Praha 1999 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Arnold Bennett - Anna z Pětiměstí
SNKLHU - Praha 1959 - 1.vydání - 20.000 výtisků - edice Světová četba - sv.216 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Uvnitř podpis majitelky knihy.

- Amaru a Bhartrhari - Sloky o lásce, moudrosti a odříkání
SNKLHU - Praha 1959 - 1.vydání - 13.000 výtisků - edice Světová četba - sv.220 - Kartonované. Vynikající stav. Nečteno.

- Lev Nikolajevič Tolstoj - Kreutzerova sonáta
SNKLHU - Praha 1957 - v SNKLHU 1.vydání - 20.000 výtisků - edice Světová četba - sv.152 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná a na jednom místě natržená a podlepená.

- Vladimír Mináč - Smrt chodí po horách
SNKLU - Praha 1966 - v SNKLU 1.vydání - 10.500 výtisků - edice Světová četba - sv.361 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná a mírně zašpiněná.

- Jiří Mahen - Rybářská knížka
SNKLHU - Praha 1959 - 5.vydání - 17.000 výtisků - edice Světová četba - sv.210 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř podpis majitelky knihy.

- Charles Dickens - Zvony novoroční
SNKLHU - Praha 1956 - v SNKLHU 1.vydání - 22.000 výtisků - edice Světová četba - sv.7 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř podpis majitelky knihy. Uvnitř vložený článek o autorovi.

- Jakob Wassermann - Zlato z Caxamalky a jiné povídky
Odeon - Praha 1986 - 1.vydání tohoto výboru - 9.500 výtisků - edice Světová četba - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Henry James - Mistrova lekce
SNKLU - Praha 1961 - v SNKLU 1.vydání - 10.000 výtisků - edice Světová četba - sv.256 - Kartonované. Stav velmi dobrý. Obálka ošoupaná, potrhaná a podlepená.

- Zpěvy staré Číny
SNKLHU - Praha 1960 - v SNKLHU 2.vydání - 20.000 výtisků - edice Světová četba - sv.236 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Stella Zázvorková - O sobě( . život je jiné jeviště)
CAMIS - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vemi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Svatopluk Čech - Výlet pana Broučka do XV.století
SNKLHU - Praha 1956 - v SNKLHU 2.vydání - 20.000 výtisků - edice Světová četba - sv.111 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Panait Istrati - Kira Kiralina
SNKLHU - Praha 1959 - 2.vydání - 16.000 výtisků - edice Světová četba - sv.211 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř podpis majitelky knihy.

- Julien Green - Mont-Cinére
Odeon - Praha 1988 - 1.vydání - 8.000 výtisků - edice Světová četba - sv.555 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Na obálce ve hřbetu malá samolepka. Uvnitř tři knihovní razítka. Přebaleno slídou.

- Chrysantémy
SNKLHU - Praha 1958 - 1.vydání - 13.000 výtisků - edice Světová četba - sv.175 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Uvnitř podpis majitelky knihy. Nečteno.

- William Shakespeare - Král Lear
SNKLHU - Praha 1958 - v SNKLHU 1.vydání - 18.000 výtisků - edice Světová četba - sv.169 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná. Nečteno.

- Hanuš Jelínek - Zpěvy sladké Francie
SNKLHU - Praha 1956 - v SNKLHU 2.vydání - 10.000 výtisků - edice Světová četba - sv.118 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná. Nečteno.

- Prosper Merimée - Carmen
Svoboda - Praha 1951 - 1.vydání - 10.750 výtisků - edice Světová četba - sv.43 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba mírně ošoupaná a zašpiněná.

- Henryk Sienkiewicz - Črty uhlem
Svoboda - Praha 1950 - 1.vydání - 10.750 výtisků - edice Světová četba - sv.32 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná, část jí chybí.

- Pierre-Augustin Caron de Beaumarchais - Lazebník sevillský. Figarova svatba.
SNKLHU - Praha 1956 - v SNKLHU 1.vydání - 15.000 výtisků - edice Světová četba - sv.114 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná a ve hřbetu vyšisovaná. Uvnitř podpis majitelky knihy.

- William Shakespeare - Král Lear
SNKLHU - Praha 1958 - v SNKLHU 1.vydání - 18.000 výtisků - edice Světová četba - sv.169 - Kartonované. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno.

- František Herites - Maloměstské obrázky
SNKLHU - Praha 1959 - 1.vydání - 15.000 výtisků - edice Světová četba - sv.222 - Kartonované. Stav velmi dobrý. Obálka chybí. Hřbet vazby popsán číslicí.

- Eva Hudečková - Bratříček Golem
Astrál - Praha 1993 - Ilustroval Tomáš Bím - Vázané. Vynikající stav.

- Petronius - Hostina u Trimalchiona
SNKLHU - Praha 1959 - v SNKLHU 1.vydání - 17.000 výtisků - edice Světová četba - sv.208 - Kartonované. Vynikající stav včetně obálky. Nečteno. Uvnitř podpis majitelky knihy.

- Ignacy Krasicki - Vojna mnichů a jiné básně
SNKLHU - Praha 1959 - 1.vydání - 13.000 výtisků - edice Světová četba - sv.214 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Markus Tullius Cicero - Dvě rozmluvy
SNKLHU - Praha 1960 - v SNKLHU 1.vydání - 13.000 výtisků - edice Světová četba - sv.244 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Eduard Štorch - Lovci mamutů
Albatros - Praha 2006 - 19.vydání v Albatrosu - Ilustroval Zdeněk Burian - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Jack London - Bílý tesák
Albatros - Praha 1976 - 8.vydání (1.nově přepracované) - Ilustroval M.Hanák - KMČ - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná a mírně zašpiněná. Nečteno.

- Alois Jirásek - Staré pověsti české
Albatros - Praha 2003 - 14.vydání v Albatrosu - Ilustroval Věnceslav Černý - Vázané. Vynikající stav.

- Stanislava Jarolímková - Co v průvodcích nebývá
MOTTO - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Pavel Hájek - Turistický průvodce
Papyrus a Jih - Vimperk a České Budějovice 1995 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Petr Jánský - Řecko (stručný turistický průvodce).
MUSIC CHEB - Cheb 2008 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Pavel Prorok - Autoškola(učebnice) - aktualizováno ke dni 1.5.2008
Ševčík - Plzeň 2008 - Brožované. Luxusní stav. Nečteno.

- Gerta Schlosserová - Učíme se francouzsky
Státní pedagogické nakladatelství - Praha 1965 - 1.vydání - edice Učebnice pro mládež - Ilustroval Kamil Lhoták - Vázané. Vynikající stav. Vazba mírně ošoupaná a zbarvená.

- Hendrik van Loon - Rembrandt (Tragédie prvního moderního člověka).
NČVU - Praha 1968 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Zprávy v boji proti kontrarevoluci (výbor článků z časopisu Zprávy)
Rok vydání : 1971 Poznámka :ex. MK, bez přebalu

- Výklad o programu Českoslov. strany nár.-socialistické přijatém XII. valným sjezdem strany 5. dubna 1931
Rok vydání : 1932

- Jan Bauch - Barvy století.
SNKLU - Praha 1963 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Jaromír Neumann - Český barok
Odeon - Praha 1969 - 1.vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Jiří Hlušička - České moderní malířství v moravské galerii v Brně I.(období 1890-1919).
Blok - Brno 1984 - 1. vydání - 10.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Ludvík Páleníček - Švabinského Český Slavín - Sto portrétů
SPN - Praha 1973 - 1.vydání - Vázané v plátně. Vynikajíící stav. Uvnitř černobílé fotografie. Obálka na titulní straně nepatrně proražena.

- Ludvík Kundera - DADa
Jazzová sekce - Praha 1983 - JAZZPETIT č. 13 - Brožované. Vynikající stav. Obráceně vlepeno do vazby.

- Jiřina Medková - Povídání o českém skle
SPN - Praha 1979 - 1.vydání - 2.000 výtisků - Obálka J.Šváb - edice Knižnice všeobecného vzdělání, řada Horizont - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná, na hřbetu malá samolepka. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Na záložkách a předsádkách stopy po izolepě.

- Kavárna Union - Sborník vzpomínek pamětníků (redigoval Adolf Hoffmeister)
NČSVU - Praha 1958 - 1.vydání - 5.000 výtisků - Úprava Zd.Sklenář - edice Praha-město umění sv.3 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná. Uvnitř - na předsádce - věnování a razítko nesouvisející s knihou.

- Jaromír Neumann - Auguste Renoir
Odeon - Praha 1975 - 2.vydání - 10.000 výtisků - edice Malá galerie - sv.2 - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- ABCD o výtvarném umění - transkripce jmen cizích výtvarných umělcu - slovníček uměleckých slohů, směrů a odborných názvů
SNKLHU - Praha 1957 - Brožované. Vynikající stav.

- Josef Kaušitz - Se Švabinským o grafice
SPN - Praha 1959 - 1.vydání - 8 000 výtisků - Ilustroval M. Švabinský - Vázané v plátně. Bohatě ilustrované. Vynikající stav. Uvnitř knihy razítka. Papírový obal na hřbetě a v rozích ošoupaný. Na hřbetě nalepené číslo.

- Leone Battista Alberti - Deset knih o stavitelství (Libri De re aedificatoria decem).
SNKLHU - Praha 1956 - 1.vydání - 3.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.

- Olga Spalová - Malá světová obrazárna
Svoboda - Praha 1971 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- H.W. a Dora Jane Jansonovi - Cesty malířského umění (Přehled vývoje malířství od pravěku do současnosti).
Odeon - Praha 1969 - 1.vydání v Odeonu - 20.000 výtisků - Vázané. Stav dobrý. Vzadu prasklá vazba. Uvnitř několik knihovních razítek. Obálka natržená a slepená izolepou.

- Emanuel Poche - Encyklopedie českého výtvarného umění
Academia - Praha 1975 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce potrhaná.

- Sába Šabouk - Encyklopedie světového malířství
Academia - Praha 1975 - 1.vydání - Vázané. Vanikající stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Úvod V. Nezval, M. Gregorová - Rudolf Kremlička
SNKLHU - Praha - 1955 - 1.vydání - 5 400 výtisků - Obálka F. Muzika - Současné umění sv. 16 - Vázané v plátně - Vynikající stav. Četný černobílý i barevný obrazový doprovod. Bez obálky. Uvnitř knihy razítka.

- Josef Kroutvor - Hlava medusy
Jazzová sekce - Praha - JAZZPETIT č. 29 - Brožované. Vynikající stav.

- Zdeněk Sejček - Mladý Chittussi (Monografická studie o mládí a rané tvorbě umělce)
Východočeské nakladatelství - Havlíčkův Brod 1965 - 1.vydání - 3 100 výtisků nbsp - Vázané v plátně. Vynikající stav. Četné černobílé fotografie obrazů. Uvnitř knihy razítka. Papírový obal nbsp na zadní straně ošoupaný.

- Kresby Karla Svolinského
Vydal Josef Filip v Třebíči - 1947 - 2 000 výtisků z toho 100 na křídovém papíře, tato na běžném - Kresby na volných listech - V etuji. Velmi dobrý stav. Ve hřbetu mírně prasklá. nbsp Etuje nbsp lehce zašlá.

- Jiří Kotalík,Vladimír Thiele - Josef Čapek a kniha (soupis knižní grafiky )I.díl - Obálky
NČSVÚ - Praha 1959 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Česká kniha sv. 2 - Vázané v plátně. Vynikající stav. Četná obrazová dokumentace. Papírová obálka na několika místech natržená a podlepená.

- František Dvořák - František Tichý
NČSVU - Praha 1960 - 1.vydání - 5 500 výtisků - Nové prameny sv.35 - Vázané v plátně. 98 vyobrazení, z toho 24 barevných příloh a 6 pérovek v textu. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy razítka. Papírový obal opotřebený, místy natržený a podlepený. Na hřbetě obalu papírový lepík.

- Jaroslav Pešina - Česká moderní grafika
Sdružení českých umělcu grafiků Hollar - Praha 1940 - Vázané. Vynikající stav. Díla předních českých umělců.

- Podobizny ze čtyř století. 24 podobizny z pražského majetku. (Barevné autotypie a měditisky do hloubky se slovním doprovodem Dra. Huga Feigla).
Krasoumná jednota nákladem vlastním - 1929-30 - Vázané. velmi dobrý stav. Vazba ve hřbetu mírně prasklá.

- Čestmír Berka - Emil Filla - Grafické dílo.
Odeon - Praha 1969 - 1.vydání - 1.000 výtisků - edice Katalogy o díle sv.6 - Vázané. Velmi dobrý stav. Na obálce mírné sklady. Uvnitř knihy malé stopy po izolepě a několik knihovních razítek.

- Cirkus a varieté Františka Tichého
Odeon - Praha 1967 - 1.vydání - Klub čtenářů sv.248 - Brožované. Velmi dobrý stav. 16 barevných a 42 černých reprodukcí. Vazba místy lehce odřená.

- Jacques Lassaigne, Fiorella Minervinová - Edgar Degas
Odeon - Praha 1985 - 1. vydání - edice Světové umění sv. 91 - Vázané. Velmi dobrý stav.

- Alessandra Fregolentová - Slavné galerie světa - Louvre. Paříž.
Knižní klub - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Guido Piovene, Anna Pallucchiniová - Giambattista Tiepolo
Odeon - Praha 1987 - 1. vydání - Vázané. velmi dobrý stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Daniela Tarabraová - Slavné galerie světa - Prado. Madrid.
Knižní klub - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka na jednom místě natržená a podlepená.

- E.Kotulová - Jak lidé měřili čas
Panorama - Praha (?) - Ilustroval J.běhounek, foto Pavel Michálek - Barevný obrazový soubor 15 listů v třídílném přebalu - Vynikající stav.

- Stanislav Michal - Hodiny (Od gnómonu k atomovým hodinám).
SNTL - Praha 1987 - 2., přepracované a doplněné vydání - Polytechnická knižnice I. řada, Věda a technika populárně sv. 116 - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba lehce opotřebovaná.

- Yvon Taillandier - Cezanne
Fortuna Print - Bratislava 1992 - česky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Jean Selz - Matisse
Fortuna Print - Bratislava 1992 - česky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Ilona Sármány-Parsons - Klimt
Fortuna Print - Bratislava 1992 - česky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Karel Štoll - Krásy českých loutek ve fotografii.
Studio Press - Čáslav 2000 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- Walter Bosing - Hieronymus Bosch kolem 1450-1516 (Mezi nebem a peklem).
Benedikt Taschen a Slovart - Bratislava 1993 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Jan Tomeš - František Tichý, malířské dílo.
Odeon - Praha 1976 - 1.vydání - 15.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Včetně ochranného pouzdra.

- Max-Pol Fouchet - Wifredo Lam
Odeon - Praha 1989 - 1. vydání - 3.000 výtisků - edice Světové umění sv. 106 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Norbert Lynton - Umění světa - Umění 19. a 20. století
Artia - Praha 1981 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Dějiny českého výtvarného umění I/1 - I/2 (2 svazky) - Od počátků do konce středověku.
Academia - Praha 1984 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálky lehce ošoupané.

- Poklady moderního umění ze sbírek Guggenheimovy nadace
Národní galerie - Praha 1988 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Josef Pechar - Československá architektura 1945 - 1977
Odeon - Praha 1979 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Na obálce ve hřbetu malá samolepka. Uvolněný dvoulist. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Bohuslav Syrový - Architektura - svědectví dob.
SNTL - Praha 1977 - 2. vydání - 15.200 výtisků - Vázané. velmi dobrý stav. Lehce prasklá vazba. Na záložkách stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Obálka lehce ošoupaná.

- Magdaléna M. Zubercová - Tisícročie módy (Z dejín odievania na Slovensku).
Osveta - Martin 1988 - 1. vydání - 8.000 výtisků - slovensky - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Paul Klee - Čáry
Odeon - Praha 1990 - 1. vydání - 15.000 výtisků - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- J. H. Plumb - Renesance
Odeon - Praha 1969 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy věnování.

- Dvořáková, Krása, Stejskal - Středověká nástěnná malba na Slovensku.
Odeon a Tatran - Praha, Bratislava 1978 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Harry Holmes - Poslední plavba
Knižní klub a Baronet - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně odřená.

- Boris Lavreňov - Jedenačtyřicátý - Sedmý satelit
Odeon - Praha 1973 - 5.vydání - 3 000 výtisků - Skvosty ruské a sovětské literatury - Vázané v kůži. Na titulní straně slepotisk, na hřbetu zlaceno. Luxusní stav.

- Alex - Boj za svobodu
Vydáno ve prospěch obětí bojů Alex. Hlubotisk fy V.Neubert a synové Praha - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Generál Dwight D.Eisenhower - O invasi a vítězství(Hlášení hlavního velitele sboru náčelníků štábů anglo-amerických branných sil o operacích spojeneckého expedičního vojska v Evropě od 6.VI.1944 do 8.V.1945)
Naše vojsko - Praha 1947 - 3.vydání - Vázané. Obálka chybí. Dobrý stav. Lehce prasklá vazba. Chybí přední předsádkový list.

- Lev Bezymenskij - Tajnosti třetí říše.
Lidové nakladatelství - Praha 1980 - 1. vydání - Vázané. Stav dobrý. Obálka chybí. Vazba zašpiněná. Předsádky popsané propiskou.

- Dušan Hamšík, Jiří Pražák - Bomba pro Heydricha
ČS - Praha 1970 - 4.vydání - 15.000 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně ošoupaná.

- František Nepil - Lipová alej
SEDISTRA - Praha 1997 - 2. vydání - Ilustroval J. Kalousek - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Michal Zdobinský - Atlas vojenské techniky - Vrtulníky
MAGNET-PRESS - Praha 1994 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Nečteno.

- Miroslav Horníček - Pohlednice z Benátek
Olympia - Praha 1971 - 1.vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená.

- Ilja Hurník - Lístky vavřínové
ČS - Praha 1987 - 1. vydání - 6.000 výtisků - Obálka J. Solpera - Vázané. Vynikající stav. Na záložkách malé stopy po izolepě. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- Svět ve válce 1939-1945(Historie 2.světové války - Boje ve vzduchu. Boje na zemi. Boje na moři)
Svojtka a Vašut - Praha 1994 - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce ošoupané.

- Jaroslav Valenta, Čestmír Vašák - Hodina Ypsilon
MNO - Praha 1967 - Obálka K.Teissig - edice Magnet, ročník třetí (1967/3). - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.

- Meraw Halperin, Aharon Lapidot - Letci s Davidovou hvězdou.
Naše vojsko - Praha 1991 - 1. vydání - Brožované. Stav dobrý. Vazba opotřebovaná. Uvnitř knihy věnování. Na některých stránkách stopy po vodních skvrnách.

- Omer Bartov - Hitlerova armáda
Naše vojsko - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Kniha přebalena ochranným igelitem.

- Barrett Tillman - Hellcat (F6F Hellcat ve válce).
SVĚT KŘÍDEL - Cheb 1997 - 1.vydání - 3.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav.

- Encyklopedie letadel
SLOVO - Ivanka pri Dunaji 1998 - 3. vydání - česky - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba na jednom místě lehce poškozená a přelepená průhlednou izolepou.

- Robert Lee Scott - Ten den mi patřilo nebe
Naše vojsko - Praha 1995 - 1.vydání - edice Ikarové sv.12 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Karel Klapálek - Ozvěny bojů (Vzpomínky z 2. světové války).
Naše vojsko - Praha 1966 - 2. vydání - Obálka V. Sova - edice Paměti sv. 20 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. Nečteno.

- Jiří Fidler - Sokolovo 1943 (Malý encyklopedický slovník).
Naše vojsko - Praha 2004 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- I.L. Golokolenko. N.S. Nikitin - Jednotky cizích armád
Naše vojsko - Praha 1978 - 1.vydání - 5 000 výtisků - Knižnice vojenské teorie e praxe sv. 28 - Vázané v plátně. Uvnitř knihy fotografie a tabulky. Vynikající stav. Vazba místy zažloutlá.

- Kenneth Macksey - Hitlerovy možnosti
Mustang - Plzeň 1997 - 1.vydání - edice Military sv.39 - Vázané. Vynikající stav.

- Michael Sayers a Albert Kahn - Velké spiknutí
Vyšehrad - Praha 1952 - 6.vydání - Vázané. Převazba. Velmi dobrý stav.

- Jaroslav César, Bohumil Černý - Soumrak vlčího doupěte(Atentát na Hitlera 20.července 1944). Čestmír Amort, Ivan M.Jedlička - Tajemství vyzvědače A-54(Z neznámých aktů druhého oddělení)
MNO - Praha 1965 - edice Magnet - svazek 1 a 2 - Převazba. Svázány dva svazky dohromady. Stav velmi dobrý. Plátěná vazba.

- J.Borotský, A.Kuneš - Záludné miniporky
Naše vojsko - Praha 1990 - 1.vydání - edice Fakta a svědectví - sv.106 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Pavel Toufar - Křižovatky vzdušných cest
Práce - Praha 1980 - 1.vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Ludiše Letošníková, Josef Herčík - Waffen, schützen, büchsenmacher.
Albatros - Praha 1982 - Vázané. Vynikající stav.

- Hugh Trevor- Roper - Poslední dny Adolfa Hitlera
Aurora - Praha 1995 - 2., opravené a doplněné vydání - Brožované. Stav dobrý. Vazba zvlněná a ošoupaná. Některé listy polity vodou.

- Jiří Vraný, Pavel Týc - Ilustrovaná historie letectví - Iljušin Il-2, Junkers J I, Fairchild A-10 Thunderbolt II.
Naše vojsko - Praha 1990 - 1.vydání - edice Triáda sv.6 - Brožované. Vynikající stav. Nečteno.

- Richard Tregaskis - Bitva o Guadalcanal
Votobia - Olomouc 1997 - Brožované. Obálka na jednom místě natržená. Stav dobrý.

- Dr. Ljudevit Pivko - Bok po boku (2 svazky).
Za svobodu - Praha 1934 - 3. vydání - Vázané. Původní vazba. Velmi dobrý stav.

- L.A.Bezymenskij - Hitlerovi generálové včera a dnes
Nakladatelství politické literatury - Praha 1963 - 1.vydání - Vázané. Plátěná vazba. Stav velmi dobrý. Vazba zašpiněná. Obálka chybí.

- Čestmír Amort - Heydrichiáda
Naše vojsko - Svaz protifašistických bojovníků - 1.vydání - 13.000 výtisků - Obálka V.Nolč - edice Dokumenty sv.136 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená a ošoupaná.

- John Tarrant - Rommelovo spiknutí
Votobia - Olomouc 1994 - Vázané. Vynikající stav. Obálka na jednom místě lehce natržená.

- Jurij Alexandrovič Vinogradov - Letím na Berlín
Naše vojsko - Praha 1984 - 1.vydání - Ilustroval J.Petráček - edice Mars sv. 34 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Antonín Liška - Jak se plaší smrt
Naše vojsko - Praha 1987 - 2.vydání - Obálka O.Pošmurný - Brožované. Vynikající stav.

- Václav Novák - Křižovatky hákového kříže
Horizont - Havířov 1979 - 1.vydání - 3 000 výtisků - Brožované . Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy fotografická dokumentace. Obálka lehce ošoupaná.

- Georgij Konstantinovič Žukov - Vzpomínky a Úvahy
Svoboda - Praha 1971 - 1.vydání - 15 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy mapy a fotografická dokumentace. Obálka opotřebovaná , místy nepatrně natržená a podlepená.