Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 30 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:48
Návrat na portál Knihynainternetu.cz
- Strojnické kreslení
Nakladatel : Ćeskomoravská společnost normalisační
Rok vydání (číslo vydání) : 1941 ()
- Přehled chemického názvosloví
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1986 ()
- Velká Praha a okolí - mapa
- Astronomické zajímavosti Prahy
Nakladatel : Pressfoto nakladatelství ČTK
Popis : Soubor 12 pohlednic
- Ukrajina zpívá
Nakladatel : Družstevní práce Praha
Rok vydání (číslo vydání) : 1950 ()
Popis : poškozená obálka
- Přišel čas.
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()
- Prameny života-Obraz člověka a světa ve starých kulturách
Rok vydání : 1982
- Brehm: Thierleben. Allgemeine Kunde des Thierreichs-Vierte Abtheilung-Wirbellose Thiere, 2 Bände
Verlag des Bibliographischen Institutes, Leipzig,
velmi dobrý stav, pův. polokož. zlacené vazby, díl 1. 1877, 711 str., díl 2. 1878, 582 str., dohromady 643 il. v textu a 37 celostr. xylografií,
gut erhalten, OLeinen mit Rückentit., Bd. 1. 1877, 711 S., Bd. 2. 1878, 582 S. Mit zus. 643 Textholzstichen und 37 Holzstich-Tafeln.,
gut erhalten, OLeinen mit Rückentit., Bd. 1. 1877, 711 S., Bd. 2. 1878, 582 S. Mit zus. 643 Textholzstichen und 37 Holzstich-Tafeln.,
Přírodní vědy,
-Brehm: Thierleben. Allgemeine Kunde des Thierreichs-Vierte Abtheilung - Wirbellose Thiere, 2 Bände
- Plemena drůbeže
Československý svaz chovatelů drobného hospodářské,
1959,
velmi dobrý stav, vazba je nepatrně zašpiněná, listy 15-18 mají utržený horní roh i s částí textu,
celoplátěná červená převazba, 60 čb. ilustr. v obr. příloze,
276 stran,
Přírodní vědy,
-Plemena drůbeže
- Die Hohe Jagd
Paul Parey, Berlin,
1922,
velmi dobrý stav, drobně natržený hřbet, mírně natržená vazba, jedna dvoustránka vypadlá z vazby, několik dalších stránek částečně uvolněných,
orig. celopl. ilustr. vazba, 271 ilustrací v textu, 24 velkých ilustrací-K. Wagner,
762 stran,
very good condition, orig. pictorial cloth binding, illustrations by K. Wagner,
sehr gut erhalten, Rücken etwas angerissen, einige Seiten teilweise oder gänzlich ausgefallen, orig. Ganzleinenband mit Deckelillustration, zahlreiche Illustrationen (271 Textabb. und 24 einfarb. Kunstdrucktafeln) von K. Wagner,
Přírodní vědy,
-Die Hohe Jagd
- Pět japonských novel
Nakladatel : Odeon
Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()
- Locus-To nejlepší z fantasy a science fiction
Nakladatel : Laser
Rok vydání (číslo vydání) : 2007 ()
- Zrcadlovky-Kyberpunková antologie
Nakladatel : Laser
Rok vydání (číslo vydání) : 2000 ()
- Teď už budeme lidé
Nakladatel : ČS
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()
Popis : Výběr ze současné české science fiction
- Edenie
Nakladatel : Albatros
Rok vydání (číslo vydání) : 2000 ()
- Emil Feuerabend
Nakladatel : Diogenes
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()
Popis : německy
- The Married Woman - A Jean-Luc Godard Film
Nakladatel : Berkley Publishing Corporation
Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()
Popis : anglicky
- Průvodce Prahou Svatováclavskou k mileniu svatováclavskému
Nakladatel : Svatováclavský výbor
Rok vydání (číslo vydání) : 1929 ()
- Schichtův kalendář 1931
Rok vydání (číslo vydání) : 1931 ()
Popis : Magazín s kalendářem a radami o lyžování a vaření
- Uhlířova Mařenka
Nakladatel : df
Popis : Hra - scénář
- Prague international fair
Popis : pozvánka
- Suisse Zermatt 1620m
Popis : prospekt
- Dvě fotky výlohy produktů z ovoce
- Z prvních let naší samostatnosti - 12 pohlednic vydaných Čsl. Červeným křížem 1918 - 1928
- Obrázky z dovolené věnuje slečně Helence . její ctitel
- Pestrý týden-pan president ve výtvarném umění
Rok vydání (číslo vydání) : 1935 ()
Popis : zvláštní vydání
- Philips . Miniwatt
Popis : Propagační leták
- 2 x plakát koncertu Zpěváckého spolku . Václav . v Bubenči
Rok vydání (číslo vydání) : 1948 ()
- Kalendář paní a dívek českých na rok 1898
- Krásné čtení
Nakladatel : Al. Holub
Rok vydání (číslo vydání) : 1913 ()
- K událostem v Československu
Rok vydání (číslo vydání) : (1.)
Popis : Fakta,dokumenty, svědectví tisku a očitých svědků
- Babička vypravuje.
Nakladatel : V.Horák
- Andersenovy pohádky
Nakladatel : Šolc a Šimáček
Rok vydání (číslo vydání) : 1925 ()
- Poklad modré koule
Nakladatel : Junge Welt Berlin
Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()
- Naše národní pohádky
Nakladatel : Svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()
- Skúter Manet s 100
Rok vydání (číslo vydání) : 1963 ()
Popis : Návod na obsluhu a udržovanie(ve slovenštině)
- Umění na známkách
Nakladatel : Rapid
Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()
- Sběratelství
Nakladatel : Svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()
- Katalog českoslov. Známek Dodatek za rok 1962
Nakladatel : PFS
Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()
- Nábožná rozjímání
Nakladatel : K. Mayrbosr
- Good news for modern man
Nakladatel : American Bible society
Rok vydání (číslo vydání) : 1971 ()
- Růžový věneček
Nakladatel : B.Stýblo
- Promluvy zpovědní
Nakladatel : B.Stýblo
Rok vydání (číslo vydání) : 1912 ()
Popis : Stručná poučení podle perikop nedělních a svátečních roků církevního s dodatkem rad pro zvláštní druhy kajícníků
- Sto moderních básníků
ČS - Praha 1967 - 24.500 výtisků - KPP Výběrová řada sv. 49 - Vázané. Vynikající stav. Obálka potrhaná a podlepená.
- Pavel Šrut - Přehlásky
ČS - Praha 1967 - 1. vydání - 6.300 výtisků - KPP Výběrová řada sv. 45 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená.
- Vojáci, objevitelé, lovci
vše ilustrováno obs.: Krüger Ad. W.: Jak byl nalezen pekingský člověk Naegele Bert: Poručík a dva muži Hegenbeck John George: Požár na palubě Bree Horst: Shledání na Východě Schreiber Walther: Zlézáme severní stěnu Matterhornu Hegenbeck John George: Za divou zvěří - Lovecké zážitky ze Sumatry Buck Robert: Tak jsme dobývali Lutychu Matthias Joachim: Štuka a Špunt vítězí von Kunow Hanns: Námořní hejtman z Danzigu Lund Hans-Hermann: Boje o železnice v Norsku
Vydavatel : Orbis, Praha pro Kuratorium po výchovu mládeže v Čechách a na Moravě
Rok vydání: 1944
Jazyk: Čeština
- Vývoj života na Zemi
katalog k výstavě, obsahuje černobílé obrázky, autor textu Vratislav Mazák
Vydavatel : Východočeská zoologický zahrada ve Dvoře Králové n. Labem
Jazyk: Čeština
- Život v Kristu
Vydavatel : Řím
Rok vydání: 1965
Jazyk: Čeština
Počet stran: 317
- The Steve Miller Band - Abracadabra
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1564 - rychlost 33 - vynikající stav.
- The Steve Miler Band - Abracadabra
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1564 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Superlove
Balkanton - 1979 - LP - Stereo BTA 1781 - rychlost 33 - dobrý stav - obal chybí - vnitřní obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik vlásků.
- Stars On 45
Melodia - 1982 - LP - Stereo C60 20537 006 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Stars On 45
Opus - 1981 - LP - Stereo 9113 1286 - rychlost 33 - uspokojivý stav - obal ootřebovaný - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- Stars On 45
Melodia - 1982 - LP - Stereo C60 20537 006 - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska mírně odřená s řadou vlásků.
- Stars On 45
Opus - 1981 - LP - Stereo 9113 1286 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s několika vlásky.
- Stars On 45
Opus - 1981 - LP - Stereo 9113 1286 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska mírně odřená s několika vlásky.
- Stars On 45 - Album
Carrere - LP - Stereo CA 651 67756 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Stars On 45
Melodia - 1981 - LP - Stereo C 60-18941-2 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik vlásků.
- Stars On 45
Melodia - 1981 - LP - Stereo C 60-18941-2 - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu vlásků.
- The Sensational Seventies
Opus - 1980 - LP - Stereo 9113 1374 - rychlost 33 - uspokojivý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- The Sensational Seventies
Opus - 1980 - LP - Stereo 9113 1374 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska mírně odřená s řadou vlásků.
- Scorpions - Love At First Sting
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 11 0208-1 311 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Santa Maria - Internationale Shlagerparade
Amiga - 1981 - LP - Stereo 8 55 830 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik vlásků.
- Rolling Stones
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1 13 2214 ZD - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal dole mírně rozlepený - gramodeska má několik vlásků.
- From Rome To Moscow With Songs Of Peace
Melodia - 1987 - 2LP - Stereo C 60 25611 008 - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodesky s řadou vlásků.
- Rolling Stones - Made In The Shade
Balkanton - 1980 - LP - Stereo BTA 11277 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik vlásků.
- Rolling Stones - Uder Cover
Jugoton - 1983 - LP - Stereo LSROLL 11054 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - vnitřní obal částečně rozlepený - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Rock House - Rockin With Rock House
Pronit - LP - Stereo SXL 1021 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik vlásků.
- Status Quo - 1982
Supraphon - 1983 -LP v igelitovém obalu - Stereo 1113 3267 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- 25 Original Hits
The Longines Symphonette Society - 1974 - LP - Stereo SQ-95717 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Status Quo - 1982
Supraphon - 1983 -LP v igelitovém obalu - Stereo 1113 3267 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Status Quo - 1982
Supraphon - 1983 -LP v igelitovém obalu - Stereo 1113 3267 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Status Quo - 1982
Supraphon - 1983 -LP v igelitovém obalu - Stereo 1113 3267 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Status Quo - 1982
Supraphon - 1983 -LP v igelitovém obalu - Stereo 1113 3267 ZN - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska s řadou vlásků.
- Spider Murphy Gang - Dolce Vita
Electrola - 1981 - LP - Stereo 1C 064-46 377 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Soul II Soul - Keep On Movin
Virgin - 1996 - LP - Stereo VST 1612 - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska místy odřená s řadou vlásků.
- Smokie - Greatest Hits
Balkanton - 1975 - LP - Stereo BTA 1 1004 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- Scorpio - A Romanas
Pepita - LP - Stereo SLPX 17470 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nahoře mírně rozlepený - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Smash Hits
Gong - 1985 - LP - Stereo SLPX 17942 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- The Singers Unlimited - Čtyři z nás
Supraphon - 1975 - LP s přebalem - Stereo 1 13 1794 - rychlost 33 - vynikající stav.
- The Singers Unlimited
Opus - 1976 - LP - Stereo 9116 0473 - rychlost 33 - vynikající stav.
- The Singers Unlimited - Čtyři z nás
Supraphon - 1975 - LP s přebalem - Stereo 1 13 1794 - rychlost 33 - vynikající stav.
- The Singers Unlimited
Opus - 1976 - LP - Stereo 9116 0473 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Talking Heads - Little Creatures
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 1986 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Rockabilly - Go!
Monitor - 1980 - LP - Stereo 01 0008 - 1331 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal rozlepený - gramodeska s několika vlásky.
- Ricchi Poveri - I Think of You
Balkanton - LP - Stereo BTA 10964 - rychlost 33 - vynikající stav.
- SBB
Supraphon - 1978 - LP - Stereo 1 13 2218 H - rychlost 33 - vynikající stav.
- Reo Speedwagon - The Wheels Arte turnin
Epic - 1984 - LP - Stereo 26137 CB 281 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Quickflight - Decent Beat
Kingsway Publications - 1984 - LP - Stereo KMR 442 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Reform - Der Löwenzahn
Amiga - 1981 - LP - Stereo nbsp 8 55 899 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Queen - A Kind of Magic
Supraphon - 1988 - LP - Stereo 1113 4425 ZN - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má menší nehluboký škrábanec na str. 1 a několik vlásků.
- Queen - Live Magic
EMI - 1986 - LP - Stereo EMC 3519 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Queen - Hot Space
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3509 ZN - rychlost 33 - dobrý stav - obal dole rozlepený - gramodeska na několika místech odřená s řadou vlásků.
- Queen - Hot Space
Supraphon - 1983 - LP - Stereo 1113 3509 ZN - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska jen mírně opatlaná.
- Queen - Greatest Hits
Balkanton - 1981 - 2LP - Stereo BTA 11253/54 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodesky s řadou vlásků.
- Queen - The Works
Dum Dum India (EMI) - 1984 - LP - Stereo - EMC 24 001 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal ve vynikajícím stavu - gramodeska mírně odřená s několika vlásky.
- Queen - Greatest Hits
Balkanton - 1981 - 2LP - Stereo BTA 11253/54 - rychlost 33 - dobrý stav - obal optřebovaný - gramodesky místy odřené s řadou vlásků.
- Queen - The Works
Dum Dum India (EMI) - 1984 - LP v igelitovém obalu - Stereo - EMC 24 001 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Queen - Greatest Hits
Balkanton - 1981 - 2LP - Stereo BTA 11253/54 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodesky s řadou vlásků.
- Queen - The Works
Dum Dum India (EMI) - 1984 - LP - Stereo - EMC 24 001 - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska místy odřená s řadou vlásků.
- Puhdys Live
Supraphon - 1979 - 2LP - Stereo 1113 3031 - 32 H - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodesky mírně odřené s řadou vlásků.
- 2nd Psycho Attack over Europe
Tonpress - LP - Stereo SX - T 101 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys 10 - Schattenreiter
Amiga - 1981 - LP - Stereo 8 55 886 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska odřená s řadou vlásků.
- Puhdys - Schattenreiter
Amiga - 1981 - LP - Stereo 8 55 886 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys 4 - Ohne Schminke
Amiga - 1985 - LP - Stereo 8 56 164 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys - 10 Wilde Jahre
Amiga - 1979 - LP - Stereo 8 55 627 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys 3 - Sturmvogel
Amiga - 1981 - LP - Stereo 8 55 454 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys - Rock n roll Music
Opus - 1979 - LP - Stereo 9116 0978 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys - Rock n roll Music
Amiga - LP - Stereo 8 55 513 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys - Far From Home
Amiga - 1980 - LP - Stereo 8 55 826 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys - Far From Home
Amiga - 1980 - LP - Stereo 8 55 826 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys - Far From Home
Amiga - 1980 - LP - Stereo 8 55 826 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys 11 - Computer Karriere
Amiga - 1982 - LP - Stereo 8 55 944 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik vlásků.
- Puhdys 11 - Computer Karriere
Amiga - 1982 - LP - Stereo 8 55 944 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik vlásků.
- Puhdys 11 - Computer Karriere
Amiga - 1982 - LP - Stereo 8 55 944 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Puhdys 2
Amiga - 1980 - LP - Stereo 8 55 404 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Procol Harum - A Whiter Shade Of Pale
Gema - 1967 - 2LP - Stereo Double Pack 2635 004 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodesky mají několik vlásků.
- Puhdys 1
Hansa - LP - Stereo 28 481 OT - rychlost 33 - vynikající stav.
- Police - Ghost In The Machine
Supraphon - 1982 - LP - Stereo 1113 3268 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- P. Mobil - Mobilizmo
Pepita - 1981 - LP - Stereo SLPX 17680 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Pointer Sisters - So Excited
Opus - 1982 - LP - Stereo 9113 1524 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Piramis 6 - Erotika
Pepita - 1981 - LP - Stereo SLPX 17663 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Piramis - Plusz
Pepita - 1982 - LP - Stereo SLPX 17704 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Piramis 4 - A Nagy Buli
Pepita - 1979 - LP s plakátem - Stereo SLPX 17621 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má několik škrábanců a řadu vlásků.
- Piramis 4 - A Nagy Buli.
Pepita - 1979 - LP s plakátem - Stereo SLPX 17621 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Omega - Az Arc
Pepita - 1981 - LP - Stereo SLPX 17690 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Omega - XI.
Pepita - 1982 - LP - Stereo SLPX 17747 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu vlásků.
- Omega - 200 Years After The Last War
Bacilus Record - 1973 - LP - Stereo BLPS 19175 Q - rychlost 33 - vynikající stav.
- Omega - 10000 Lépés
Krem - 1982 - LP - Stereo SLPX 17400 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Odyssey - Let Yourself Go!
Metronome - LP - Stereo Ody 893-1 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Opus - Whiteland
Polydor - 1987 - LP - Maxi - Single - Stereo 887 054-1 Y - rychlost 45 - vynikající stav.
- Na 239 ma - II.
Panton - 1990 - LP - Stereo 81 0916 - 1 511 H - rychlost 33 - vynikající stav.
- Nazareth - Malice in Wonderland
Philips - 1980 - LP - Stereo 6370 432 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má několik vlásků.
- Na 239 ma - Impuls
Panton - 1988 - LP - Stereo 81 0799 - 511 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Willie Nelson and Waylon Jennings - Take It To The Limit
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3708 ZN - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska s několika vlásky.
- Neoton Familia - Szerencsejáték
Pepita nbsp - 1982 - LP s herním plánem pro ruletu - Stereo SLPX 17719 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Neoton familia - Szerencsejáték
Pepita nbsp - 1982 - LP - Stereo SLPX 17719 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Nepomuk s Rache
EMI Austria - 1990 - LP s bukletem - Stereo 066 - 7 94349 1 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Niemen - Enigmatic
Muza Polskie Nagrania - LP se stránkou přebalu - Stereo SXL 0576 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Nepomuk s Rache
EMI Austria - 1990 - LP s bukletem - Stereo 066 - 7 94349 1 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně poškozený - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Niemen - Vol. 2
Muza Polskie Nagrania - LP - Stereo SXL 0896 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal opotřebovaný - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- NoToCo
Suprpahon - 1972 - LP s bukletem - Stereo 1 13 1032 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Niemen
Muza Polskie Nagrania - 1974 - 2LP - Stereo XL 0710-711 - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný a potrhaný - gramodesky mají řadu vlásků.
- Muzikalna Stilijca
Balkanton - LP - Stereo BTA 11530 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Motorband - Made In Germany
Popron/Gama - 1990 - LP - Stereo 50 001-1 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Mr. Acker Bilk In Leipzig
Amiga - 1969 - LP - Stereo - 8 55 180 - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný a poškozený - gramodeska má řadu vlásků.
- The Moody Blues - Octave
Decca - 1978 - LP s bukletem a stránkou přebalu - Stereo 6.23482 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Modern Talking - In The Middle Of Nowherre
Balkanton - LP - Stereo BTA 12062 - rychlost 33 - vynikající stav.
- The Legacy Of The Blues Sampler
GNP/Crescendo Record - 1976 - LP - Stereo GNPS-X10010 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Modern Talking - Let s Talk About Love
Jugoton - 1986 - LP - Stereo 207 080-630 - rychlost 33 - uspkojivý stav - obal nepoškozený - gramodeska má řadu škrábanců.
- Michael s Uncle - The End Of Dark Psychidelia
R.A.T. Records - 1990 - LP - Stereo - rychlost 33 - vynikající stav.
- The Michael Schenker Group - Assault Attack
Chrysalis - 1982 - LP - Stereo 205 094-320 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal ve vynikajícím stavu s igelitovým přebalem - gramodeska má řadu vlásků.
- Maske in Blau (Raymond)
Amiga - 1977 - Stereo 8 45 064 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Metalica - Creeping Death/Jump In The Fire
Popron - 1983 - LP - Stereo 50021-1 - rychlost 33 - luxusní stav.
- The Manhattan Transfer - The Best Of
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3507 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- The Manhattan Transfer - The Best Of
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3507 ZD - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- The Mahavishnu Orchestra
Supraphon - 1976 - LP - Stereo 1 15 1986 ZD - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - vnitřní obal mírně poškozený - gramodeska má několik škrábanců a řadu vlásků.
- Man At Work - Cargo
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3778 ZD - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik menších škrábanců a řadu vlásků.
- Man At Work - Business As Usual
CBS - 1983 - Stereo 85423 CB 271 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Magic Music
CBS - 1975 - LP - Stereo LSP 13191 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Lux Lane - Mixed And Pickles
Opus - 1978 - LP - Stereo 9113 1271 - rychlost 33 - vynikající stav.
- The Little Drummer Boy
Design Records - LP - Stereo DLPX 13 - rychlost 33 - dobrý stav - obal npoškozený - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- Locomotiv GT
Supraphon - 1976 - LP - Stereo 1 13 1920 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik vlásků.
- Locomotiv G. T.
Pepita - LP - Stereo SLPX 17435 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Le canzoni d oggi
Balkanton - 1979 - LP - Stereo BTA 12113 - rychlost 33 - dobrý stav - obal rozlepený - gramodeska s několika vlásky.
- Leise rieselt der Schnee
Amiga - 1978 - LP - Stereo 8 55 662 - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska místy odřená s řadou vlásků.
- Cool And The Gang - Forever
Balkanton - LP - Stereo BTA 12387 - rychlost 33 - luxusní stav.
- Kreis
Supaphon - 1979 - LP - Stereo 1113 2525 H - rychlost 33 - vynikající stav.
- The White Room (soundtrack)
KLF - 1991 - LP - Stereo EP 011-1 311 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Karat - Modrá planeta
Supraphon - 1983 - Stereo 1113 3269 ZA - rychlost 33 - vynikající stav.
- Imaginary report From An American Pop Festiva
Qualiton - LP - Stereo SLPX 16579 - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný a rozlepený - gramodeska má několik škrábanců a řadu vlásků.
- M. U. - The Best Of Jethro Tull
Chrysalis - LP s plakátem - Stereo 6307 566 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Jazzrock
Supraphon (lic. CBS) - 1987 - LP - Stereo 1115 4399 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- Jazzrock
Supraphon (lic. CBS) - 1987 - LP - Stereo 1115 4399 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- 9Th International Traditional Jazz Festival Breda 1979
Jazz Crooner - 1979 - LP - Stereo J. C. 242526579 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Italian Hit Parade 83
Balkanton - 1983 - LP - Stereo BTA 11307 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný a vespod rozlepený - gramodeska ve vynikajícím stavu.
- Italo Super Hits
Ariola - 1984 - LP - Stereo 206 502-620 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- The Island Story
Island - 1987 - 2LP - Stereo ISL 25 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Honky Tonk Piano
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1115 3987 ZB - rychlost 33 - vynikající stav.
- Hits Aus Der Flimmerkiste 2
Amiga - 1978 - LP - Stereo 8 40 174 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Hobo Blues Band - Oly sokaig volhung lenn .
Pepita - 1982 - LP - Stereo SLPX 17694 - rychlost 33 - vynikající stav.
- TSA - Heavy Metal World
Muza Polskie Nagrania - 1986 - LP - Stereo SX 2335 - rychlost 33 - luxusní stav.
- High Society
Emidisc (EMI) - LP - Stereo C 048-50 714 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Hello Again Internationale Hits
Amiga - 1985 - LP - Stereo 8 56 154 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Harzer Folkroristen
Amiga - 1974 - LP - Stereo 8 45 108 - rychlost 33 - dobrý stav - obal opotřebovaný - vnitřní obal částečně rozlepený - gramodeska místy odřená s řadou vlásků.
- Pink Floyd - A Momentary Laps Of Reason
Supraphon - 1989 - LP - Stereo 11 0540-1 311 ZN - vynikající stav.
- Hanoi Rocks - Back To Mystery City
Johanna - 1983 - LP - Stereo JHN 3023 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Pink Floyd - A Momentary Laps Of Reason
Supraphon - 1989 - LP - Stereo 11 0540-1 311 ZN - vynikající stav.
- Pink Floyd - Wish You Were Here
Amiga - 1983 - LP - Stereo 8 55 979 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal mírně popotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- OMD - The Pacific Age
Virgin - 1986 - LP - Stereo 207 860-630 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Goombay Dance Band - Sun Of Jamaica
Muza Polskie Nagrania - 1980 - LP - Stereo SX 2341 - rychlost 33 - dobrý stav - obal částečně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- Omega - Live Kisstadion 79
Pepita - 1979 - 2LP - Stereo SLPX nbsp 17619-20 - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodesky mají několik vlásků.
- Václav Čtvrtek - O Rumcajsovi a jeho synku Cipískovi
Supraphon - 1972 - LP s obalem R. Pilaře - Stereo 1118 1246 G - rychlost 33 - vynikající stav.
- Karel Höger vypravuje pohádky
Supraphon - 1979 - LP Supralong - Mono 1218 0439 X-F - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska je místy opatlaná s řadou vlásků.
- Včelka Mája 1
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1118 4871 G - rychlost 33 - vynikající stav.
- Česká Filharmonie Dětem
Panton - 1980 - LP - Stereo 8110 0165 - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- Včelka Mája 3
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1118 4873 G - rychlost 33 - vynikající stav.
- Včelka Mája 2
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1118 4872 G - rychlost 33 - vynikající stav.
- Pohádky Boženy Němcové 1
Supraphon - 1975 - LP - Stereo 1118 1663 G - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik vlásků.
- Pohádky Boženy Němcové 1
Supraphon - 1975 - LP - Stereo 1118 1663 G - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska je na několika místech odřená a má řadu vlásků.
- Tom a Jerry - Písničky
Multisonic - 1990 - LP - Stereo 31 0002-1 311 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Hřej, Sluníčko, hřej
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1118 2578 F - rychlost 33 - vynikající stav.
- Markéta Zinnerová - Linda kočka zahradní
Supraphon - 1986 - LP s malbou O. Janečka na obale - Stereo 1118 4284 G - rychlost 33 - vynikající stav.
- Bonom - Black Metal
Neatrecords - 1982 - LP - Stereo NEAT 1005 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Monika Hauff Klaus-Dieter Henkler - Wind
Amiga - 1978 - LP - Stereo 8 55 574 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Whitesnake 87
Balkanton - 1988 - LP - Stereo BTA 12336 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Whitesnake 87
Balkanton - 1988 - LP - Stereo BTA 12336 - rychlost 33 - vynikající stav.
- The Wham - Make It Big
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3875 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Traveling Wilburys
Supaphon - 1988 - LP - Stereo 11 1040-1 311 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Wheater Report
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1115 2490 ZD - rychlost 33 - dobrý nbsp stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- Vladimir Vysocki - On The Concerts of V.V.
Melodia - 1987 - LP - Mono M 60 48025 001 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Weather Report
Supraphon - 1979 - LP - Stereo 1115 2490 ZD - rychlost 33 - vynikající stav.
- Vladimir Vysockij - . . přesto tu ještě chvíli na okraji vydržím .
Melodia - 1987 - LP - Stereo C60 25427 003 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Vladimir Vysockij Sings His Own Songs
Melodia - 1987 - LP - Stereo C90 10769 002 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Ultravox - Quartet
Chrysalis - 1982 - LP - Stereo LL 0926 - rychlost 33 - velmi dobrý stav- obal dole mírně rozlepený - gramodeska má několik vlásků.
- Tiger Rag - Gold Washboard
Helicon Records - 1985 - LP - Stereo HR 1011 - rychlost 33 - vynikající stav.
- UFO - No Heavy Petting
Chrysalis - 1976 - LP - Stereo CHR 1103 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Toto - IV
CBS - 1982 - LP - Stereo 85529 CB 271 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Toto - Isolation
Supraphon - 1984 - LP - Stereo 1113 3874 ZN - rychlost 33 - velmi dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik jemných vlásků.
- Top Hits
Supraphon - 1980 - LP - Stereo 1113 2717 ZD - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska je na několika místech odřená a má řadu vlásků.
- Talking Heads - Little Creatures
Supraphon - 1986 - LP - Stereo 1113 3986 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Syrius - Devil s Masquerade
Pepita - LP - Stereo LPX 17439 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Styx - Paradise Theatre
Supraphon - 1981 - LP - Stereo 1113 2990 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Supertramp . . . famous last worlds
Supraphon - 1985 - LP - Stereo 1113 3675 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Carmen Bernandová - Inkové národ slunce
Slovart - Martin 1994 - Brožované. Luxusné stav. Uvnitř knihy barevné reprodukce a kresby.
- Stanislav Rudolf - Moje paličaté IQ
Adonai - Praha 2004 - edice Živé knihy - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby mírně ošoupané.
- Unto Kunnas - Kaarlo Syvanto Průkopník (Čtyřicet let v Izraeli).
Křesťanský život - Albrechtice 2001 - Vázané. Vynikající stav. Jeden roh vazby naťuknutý.
- Peter Hames - Československá Nová vlna
KMa - Praha 2008 - 1.vydání - Vázané. Uvnitř knihy fotodokumentace. Vynikající stav.
- James Monaco - Nová vlna
AMU - Praha 2001 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Steven Jay Schneider - 1001 filmů, které musíte vidět, než umřete
Volvox Globator - Praha 2007 - 2. upravené vydání - Vázané. Uvnitř knihy obsažná barevná i černobílá nbsp fotodokumentace.Luxusní stav.
- Cynthia Harrod-Eagles - Smrt krásné hudebnice (Případy inspektora Billa Slidera).
Knižní klub - Praha 2005 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.
- Indické pohádky a bajky (Na základě indických pramenů zpracovala Eliška Merhautová).
Vyšehrad - Praha 2000 - 1. vydání ve Vyšehradu - Vázané. Vynikající stav.
- Zikmund Winter - Mistr Kampanus
KMa - Praha 2002 - Brožované. Vynikající stav.
- Vlastimil Třešňák - Babylon
Práce - Praha 1991 - 1. vydání v Československu - Brožované. Vynikající stav.
- Georges Simenon - Maigret a Dlouhé Bidlo. Inspektor Kostra.
Knižní klub - Praha 2007 - Vázané. Vynikající stav.
- Reinhold Messner - Třináct zrcadel mé duše
Brána a Knižní klub - Praha 2002 - 2. vydání - Vázané. Luxusní stav.
- Jan Hejma - Na dno nebo na vrchol
Olympia - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. CD chybí.
- J.R.R.Tolkien - Nedokončené příběhy
MF - Praha 2003 - dotisk 1.vydání - Vázané. Luxusné stav včetně obálky.
- Imre Kertész - Člověk bez osudu
Acadamie - Praha - 1.vydání - edice Scarabeus - Vázané. Luxusní stav.
- MUDr. Xavier Crement - Dost bylo kokotů! (Kniha, která vám objasní mnohé záhady společnosti).
Votobia - Olomouc 1998 - Brožované. Vynikající stav.
- Kolektiv autorů
25 let dobrovolné práce při ochraně veřejného pořádku.
Fotografická publikace.
NV, Praha, 1976
120 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : mírně otřepená, natržená obálka, jinak dobrý stav.
nbsp
- Bogomil Nonev
Panorama, Praha, 1984
292 stran textu, 24 stran příloh, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- LIDÉ, VĚCI, DOBRODRUŽSTVÍ 2
SNDK, Praha, 1961
435 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Typografie : Jan Žbánek.
Obsahuje 180 kreseb a 70 fotografií.
Stav : dobrý
- Gunar Círulis, Anatolij Imermanis
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
Práce, Praha, 1977
144 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje černobílé a barevné fotografie.
Stav : výborný
- Josif Kallinikov
Přednostní výtisk.
Stav : dobrý, vazba ve hřbetě mírně vybledlá-viz. sken
- Adolf Brnald
Panorama, Praha, 1983
339 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Ilustrace : Cyril Bouda.
Stav : dobrý
- Jaroslav Vebr
Panorama, Praha, 1980
208 stran textu včetně 149 černobílých a 16 barevných vyobrazení, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : výborný
- Antonín Jakeš
Jihočeské nakladatelství, České Budějovice, 1989
136 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje mnoho fotografií.
Stav : výborný
- E. Schmidt
Německy.
Madaus amp Co., Radebeul, Dresden, 1930
342 stran, 35 vyobrazení, původní vazba, velký formát
2. vydání
Stav : velmi dobrý
nbsp
- František Pavlíček
MF. Praha, 1961
136 stran, 4 přílohy, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obálka, vazba, typografie : Václav Bláha.
Fotografie : mj. Josef Sudek.
Stav : dobrý
- Antonín Dokoupil
Vzájemnost, Brno-Olomouc, 1931
141 stran, původní brož, střední formát
Ilustrace : F. Kaláb.
Stav : velmi dobrý
- Václav Holzknecht,Bohumil Trita
Panton, Praha, 1981
311 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Obsahuje mnoho fotografií.
Stav : výborný
- Eva Hoffmannová
MF, Praha, 1984
300 stran, původní lamino vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje krezby a fotografie.
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
Nakladatelství ČOS, Praha, 1948
169 stran, brožovaná, střední formát
Stav : brož mírně ušpiněná, velmi mírně otřepená, jinak dobrý stav.
- František Kovárna
ZEMI MILOVANÉ
Mánesův odkaz národů.
Orbis, Praha, 1941
39 stran textu, 119 stran obrazových příloh, původní vazba, velký formát, uloženo v původním kartonovém obalu
Ilustrace : Josef Mánes.
Stav : uvnitř věnování bývalému majiteli, jinak výborný stav.
nbsp
- Thomas Berger
Stav : výborný
nbsp
- Penčo Slavejkov
Odeon, Praha, 1981
115 stran, původní vazba, malý formát, Kolibřík
1. vydání
Ilustrace : Jiří Karmazín.
Vloženo v původním lepenkovém pouzdru.
Stav : výborný
nbsp
- Vladimir Bartol
Obžaloba fanatismu a rafinovaného zneužívání moci v Arabském světě.
Albatros, Praha, 2003
455 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : velmi dobrý
- Jiří Jelen
Obsahuje mnoho fotografií a technických nákresů.
Stav : dobrý
- Martha Stearnová
Ikar, Praha, 1997
205 stran, lamino vazba, střední formát
Stav : výborný
- Radislav Matuštík
Slovensky.
Vydavateĺstvo Slovenského fondu výtvarných umení, Bratislava, 1966
416 stran, 247 černobílých, 32 barevmách reprodukcí, původní vazba, velký formát
1. vydání (jen 2000 výtisků).
Obsahuje velmi mnoho reprodukcí včetně knižní a časopisecké tvorby.
Stav : dobrý
- Músáios
Z myšlenek Theognidových, Verše na rozloučenou.
Svoboda, Praha, 1974
78 stran, brožovaná, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- Emmanuelle Arsanová
Ikar, Bratislava, 1991
242 stran, brožovaná, střední formát
Stav : výborný
nbsp
nbsp
nbsp
- Vladimír Páral
Stěžejní román je satirickým podobenstvím o lidské existenci. Autor využívá nejrůznějších literárních postupů, kombinuje vnitřní monology, slovníkové portréty postav i citace zdánlivě odlehlých zpráv ze světa, aby předvedl osudy svých hrdinů přesvědčivě a v širokém záběru.
Melantrich, Praha, 1990
416 stran, brožovaná, střední formát
2. vydání
Stav : výborný
- Charles de Coster
Odeon, Praha, 1969
529 stran, původní vazba, střední formát
4. vydání
Stav : obálka na hřbetu mírně poškozená, jinak dobrý stav
- Herbert George Wells
Odeon, Praha, 1988
413 stran, původní vazba, střední formát
Stav : velmi dobrý
- Sam Llewellyn
Saga, Praha, 1977
264 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
- Ken McClure - Experiment
Alpress - Frýdek-Místek 2006 - edice Klokan - 1. vydání - Vynikající stav. Obálka chybí.
- Romain Rolland
SNKL, Praha, 1954
746 + 771 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : dobrý
nbsp
- ŽIDOVSK Aacute ROČENKA 5725-1964/5
Ústřední církevní nakladatelství, Praha
141 stran, původní brož, střední formát
Stav : dobrý
- Jakub Arbes
Melantrich, Praha, 1941
298 stran, původní vazba, střední formát
Stav : dobrý
- Niccoló Machiavelli
Tisk, Zlín, 1939
578 stran, původní vazba, střední formát
Stav : výborný
- Umberto Nobile
ČS, Praha, 1972
370 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : obálka poškozena, jinak dobrý stav.
- J. V. Rosůlek
L. Mazáč, Praha, 1940
338 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Ilustrace : J. Zábranský.
Obálka : Zdeněk Burian.
Stav : Obálka v dobrém stavu, jen na hřbetu mírně zažloutlá, krásně zachováno !
- Henry Denker - Slepá spravedlnost
DOMINO - Ostrava 2001 - 1. vydání - Vázné. Vynikající stav.
- Ken McClure - Diagnóza
Alpress - Frýdek-Místek 2005 - edice Klokan - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- F. J. Čečetka
Václav Pavlík, Praha, 1941
209 stran, původní vazba, střední formát
Obálka : Zdeněk Burian.
Stav : intaktní !
- UVEDENÍ DO ZENU
Dialog, Praha, 1990
200 stran, původní vazba s přebalem, střední formát
1. vydání.
DObrý stav, obálka mírně pošpiněna.
- Alf Lajla Walajla
Vl. Orel, Praha
262 + 252 + 233 + 256 + 247 + 260 + 246 + 259 + 224 +251 + 257 + 238 + 231 + 235 + 243 + 239 stran, zdobená vazba, střední formát
Jednotný rozměr.
Ilustrace : Fr. Podešva.
Stav : U třetího svazku v zadu mírně uvolněna vazba, jinak výborný stav.
- Simon Brett
Odeon, Praha, 1989
527 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
- Adolf Mikula
SZN, Praha, 1953
216 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje mnoho fotografií.
Stav : dobrý
nbsp
- Kolektiv autorů
SNTL, Praha, 1963
292 stran, 149 obrázků, 14 tabulek, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : na vazbě nahoře skvrna-viz sken, jinak velmi dobrý stav.
- Norman Mailer
Odeon, Praha, 1969
566 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : obálka mírně ušpiněná, jinak dobrý stav.
- Irving Stone
Melantrich, Praha, 1985
432 stran, původní vazba, střední formát
8. vydání
Stav : velmi dobrý
nbsp
- Valdimír Páral
Gabi, Český Těšín, 1995
276 stran, lamino vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : dobrý
- Kolektiv autorů
Osveta, Martin, 1986
128 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje mnoho barevných fotografií a reprodukcí uměleckých děl.
Stav : výborný
- Rudolf Smahel
Osveta, Martin, 1975
256 stran + 16 stran barevné přílohy, původní vazba, velký formát (25 x 35 cm)
4. vydání
Obsahuje 224 celostránkových černobílých hlubotiskových fotografií s pětijazyčnými popisky.
Stav : velmi dobrý
- Honoré de Balzac
Odeon, Praha, 1986
382 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Stav : obálka na dvou místech natržena cca, jinak velmi dobrý stav.
- Sidney Sheldon - Hvězdy svítí z výšky
Knižní klub - Praha 1994 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Portugalské listy
Přeložil Otto Elexhauser.
Vydavatel : Arthur Novák, Praha
Rok vydání: 1921
Jazyk: Čeština
Počet stran: 70
- Časopis ČESK Aacute DÍVKA- 1913
Ročník IX, číslo 1-10, včetně příloh.
Alois Holub, Lysá n. L., 1913
160 + 156 stran, dobově svázáno, velký formát
Obsahuje fotografie a kresby.
Stav : přiměřený stáří a užívání výtisku, ohmatáno, očteno, relativně dobře zachováno.
nbsp
nbsp
nbsp
nbsp
nbsp
- Sidney Sheldon - Cizinec v zrcadle
Alpress a Knižní klub - Frýdek-Místek a Praha 1994 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav.
- SOUBOR 7 KUSŮ DETEKTIVNÍCH P 344 ÍBĚHŮ
Orbis, Praha, 1969-1971
Celkem 1270 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav: uvnitř podpis bývalého majitele, jinak dobrý stav.
- Sidney Sheldon - Věř ve svého boha
Alpress - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- Sidney Sheldon - Ráno, v poledne a večer
Alpress - Frýdek-Místek 1996 - 1. vydání - Vázané. Dobrý stav. Mírně natržená obálka a vazba také natržená.
- Irving Stone - Řecký poklad
FUEGO - Praha 2007 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Sidney Sheldon - Nic netrvá věčně
Alpress - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.
- Václav Matěj Kramerius
Výbor lidového čtení z přelomu 18. a 19. století obsahuje příběhy rytířské, dobrodružné, výchovné a mravoličné.
ČS, Praha, 1980
295 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Ilustrace : Cyril Bouda.
Stav : dobrý
nbsp
- NAZI-DOKUMENTE SPRECHEN
Praha
Nestránkováno, brožovaná, velký formát
Stav : brož dole na hřbetu odřená-viz sken, jinak dobrý stav.
- Zlomky starořeckých atomistů (V uspořádání A. O. Makoveĺského).
SNPL - Praha 1953 - 1. vydání - 4.400 výtisků - edice Živé odkazy, řada II, sv. 13 - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.
- Zdeněk Čech - Anna Leonowensová a král Siamu Mongkut
CET 21 - Plejáda - Praha 2003 - Vázané. Luxusní stav.
- Svět ezopských bajek
Svoboda - Praha 1976 - 1. souborné vydání - 26.600 výtisků - edice Antická knihovna sv. 35 - Vázané. Vynikající stav. Obal lehce ošoupaný.
- Publius Vergilius Maro - Aeneis
Svoboda - Praha 1970 - 1. vydání ve Svobodě - edice Antická knihovna sv. 7 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka se stopou od polití vodou.
- Epiktétos - Rukojeť rozpravy
Svoboda - Praha 1972 - 2. vydání - 29.600 výtisků - edice Antická knihovna sv. 10 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- RHYTHM amp BLUES
Panton, Praha, 1985
268 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : dobrý
- KRONIKA TAK 344 EČENÉHO DALIMILA
Mezi nejvýznamnější české slovesné památky patří bezpochyby rýmovaná kronika, která vznikla někdy na rozhraní prvního a druhého desetiletí 14. století. Nedorozuměním či omylem pozdější historiografie byla po několika staletích přiřčena Dalimilovi Mezeříčskému a je proto nazývána kronikou Dalimilovou. Je prvním česky psaným historickým dílem a jedním z prvních českých literárních děl vůbec.
Svoboda, Praha, 1977
242 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : obálka velmi mírně otřepená, jinak výborný stav.
- Arkadij Strugackij, Boris Strugackij
Svoboda, Praha, 1983
403 stran, původní vazba, střední formát
1. a 2. vydání
- Ray Bradbury
Sbírka sedmdesáti povídek nestora žánru science-fiction tématicky rozdělená do osmi okruhů: hrůza a děs, kouzla a fantazie, budoucí světy, mexičané, američané, irové, podivíni a klidný podvečer.
Odeon, Praha, 1989
698 stran, původní vazba, střední formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý stav.
-
Baronet, Praha, 1996
456 stran, původní vazba, střední formát
Stav : velmi dobrý
- Josef V. Pleva
Albatros, Praha, 1969
85 stran, původní lamino vazba, velký formát
1. vydání
Ilustrace : Miloslav Jágr.
Stav : dobrý
- E. T. Seton
KR Aacute L VLKŮ
2 svazky.
Olympia, Praha, 1968, 1974
210 + 252 stran, brožované, střední formát
1. vydání
Stav : v jednom svazku vepsáno věnování bývalému majiteli, jinakdobrý stav.
- FANTASTICKÉ POVÍDKY
Svoboda, Praha, 1968
153 stran, původní vazba, střední formát
Stav : obálka odřena, natržena, jinak dobrý stav.
- Z počátku létajících strojů-francouzské dobové litografie
Rok vydání : 1976 Poznámka :katalog
- Tapestries from Egypt
Rok vydání : 1961 Poznámka :A 4, brz přeb.
- Umění Německé spolkové republiky
Rok vydání : 1967 Poznámka :A4, katalog
- Karel Tiege-Surrealistické koláže 1935-1951
Rok vydání : 1994
- Realtion officielle de la reception a l´Hotel de Ville mdu President Wilson 16. decembre 1918
Rok vydání : 1918 Poznámka :A 4, orig.brož.
- Pevná opora strany (LM)
Rok vydání : 1982 Poznámka :A 4
- Lehrbuch der neuesten Geographie für die k.k. Gymnasien
Schulbücher-Verschleitz-Administration, Wien,
1831,
velmi dobrý stav, hřbet odřený a na horním okraji natržený,
dobová polokož. vazba, obsahuje 3 vevázané rozkládací mapy - Süddeutsche Bundesstaaten, Norddeutsche Bundesstaaten, Frankreich,
165 stran,
very good condition, half-leather binding, contains 3 large fold-out maps - Süddeutsche Bundesstaaten, Norddeutsche Bundesstaaten, Frankreich,
Přírodní vědy,
- Lehrbuch der neuesten Geographie für die k.k. Gymnasien
- Teď už budeme lidé
Vydavatel : Československý spisovatel
Rok vydání: 1985
Jazyk: Čeština
Počet stran: 271
- ABC mladých techniků a přirodovědců
11-1962
- 2. světová výstava fotografie-Žena
STERN,
okolo roku 1968,
velmi dobrý stav, mírně ušpiněná a odřená obálka,
orig. brož, obsahuje velké množství čb fotografií,
Fotografie/Film,
-2. světová výstava fotografie-Žena
- Historická fotografie Prahy-KOPIE!
velmi dobrý stav, fotografie je nažloutlá, drobné oděrky v rozích, popsaná tuší,
fotografie, rozměr 18x13 cm,
Fotografie/Film,
-Historická fotografie Prahy-KOPIE!
- F. Nepil - Kočka se vdávala, pes ženil
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1118 4290 G - rychlost 33 - vynikající stav.
- Marie Kubátová - Pohádky pro zimní spáče
Supraphon - 1981 - LP s obalem M. Nesvadby - Supralong 1218 0447 X-F - rychlost 33 - vynikající stav.
- Makový mužíček
Supraphon - 1977 - LP s obalem J. Palečka - Stereo 1118 1945 G - rychlost 33 - vynikající stav.
- Bambini Di Praga - Ovčáci Čtveráci
Mutlisonic - 1990 - LP se sešitem s texty a notami - Stereo 31 0005-1 311 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Pohádky s Růženou Naskovou a Janem Pivcem
Supraphon - 1986 - LP - Mono 1018 4040 G - rychlost 33 - vynikající stav.
- Hobo Blues Band - Vadászat
Favorit - 1984 - 2LP - Stereo SLPM 17862-63 - rychlost 33 - vynikající stav.
- van Halen - 5150
Supraphon - 1987 - LP - Stereo 1113 4417 ZN - rychlost 33 - vynikající stav.
- Ultravox - Lament
Jugoton - 1984 - LP - Stereo LL 1202 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Wallace Davenport a Angi Domdey
Muza Polskie Nagrania - LP - 1977 - LP - Stereo SX 1529 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Titanic - Metal Celebration
Opus - 1989 - LP - Stereo 9313 2179 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Titanic - Metal Celebration
Opus - 1989 - LP - Stereo 9313 2179 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Talking Heads - True Stories
EMI - 1986 - LP - Stereo 062 24 06121 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Thompson Twins - Into The Gap
Arista Records - 1984 - LP - Stereo 205 971 - rychlost 33 - dobrý stav - obal nepoškozený - gramodeska má několik nehlubokých škrábanců a řadu vlásků.
- The Sweet - Funny Adams
RCA Limited - 1974 - LP - Stereo LPLI 5038 HH - rychlost 33 - vynikající stav.
- U Škripcu - Godine Ljubavi
RTB - 1982 - LP - Stereo 2120887 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Saturhday Night
Balkanton - LP - Stereo BTA 1740 - rychlost 33 - dobrý stav - obal mírně opotřebovaný - gramodeska má řadu vlásků.
- The Sweet
BMG Ariola - 1988 - LP s přebalem - Stereo 208 867 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Grupa Bluesowa Stodola - Bluselka
Muza Polskie Nagrania - LP - Stereo SXL 0761 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Styx - Killroy Was Here
A M Records - 1983 - LP - Stereo AMLX 63734 CB 271 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Styx - Killroy Was Here
A M Records - 1983 - LP - Stereo AMLX 63734 CB 271 - rychlost 33 - vynikající stav.
- Vladislav Dlesek - Současná finská architektura
Odeon - Praha 1976 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Jaroslav Vebr - Soudobá architektura ČSSR
Panorama - Praha 1980 - 1. vydání - 22.000 výtisků - edice Naše vlast - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Stavebnictví v Československu
Ministerstvo stavebnictví ČSR - Praha 1973 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.
- Antonín Matějček - Antonín Hudeček
Melantrich - Praha 1947 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Stav velmi dobrý. Obálka chybí. Vazba ošoupaná a zašpiněná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Jarmila Vacková - Nizozemské malířství 15. a 16. století (Československé sbírky).
Academia - Praha 1989 - 1. vydání - 10.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Vojtěch Volavka - Michelangelo
SNKLU - Praha 1965 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.
- Antonín Matějček - Dílo Josefa Mánesa I. - Národní písně
Jan Štenc - Praha 1928 - 2., doplněné vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Hřbet vazby mírně odřený.
- Les Maisons Fleuries par Myriam Gallotti - Thaureaux
Éditions Charles Massin - Paris - francouzsky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce natržená na dvou místech. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Karol Vaculík - Gotické umenie Slovenska
Slovenská národná galéria - Bratislava 1975 - Katalog k výstavě - slovensky - Brožované. Vynikající stav.
- Jiří Škabrada, Svatopluk Voděra - Vesnické stavby a jejich úprava
SZN - Praha 1975 - 1. vydání - 20.000 výtisků - sbírka Mechanizace, výstavba a meliorace - Vázané. Vynikající stav. Vazba lehce zašpiněná a na jednom místě mírně odřená.
- Karel Janů - Průmyslová výroba staveb. Budoucnost stavebnictví a architektury.
SNTL - Praha 1985 - 1. vydání - 2.700 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy někollik knihovních razítek.
- Kupte současně 2 knihy a ušetřete 500 Kč! - Balíček knih Mistrovství - Databáze a Microsoft LINQ Kompletní průvodce programátora
Datum vydání: září 2009
Nakladatel: Computer Press
Za zvýhodněnou cenu vám nabízíme možnost společného nákupu 2 publikací z edice Počítačová literatura.
Balíček knih nabízíme za speciální cenu, na kterou již neposkytujeme žádné další slevy!
Tato speciální cena za balíček platí pouze při objednání v internetovém obchodu.
- PHP 6, MySQL, Apache - Vytváříme webové aplikace
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 167 nbsp mm x 225 nbsp mm
816 stran černobílých
Datum vydání: listopad 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2767-4
EAN: 978-80-251-2767-4
Chcete se rychle naučit kombinaci PHP, MySQL a Apache k tvorbě dynamických webů? Rádi byste od základů pochopili, jak fungují zvlášť i dohromady, abyste z nich byli schopni vytěžit maximum? Vše potřebné obsahuje aktualizované vydání nejoblíbenější knihy pro PHP a MySQL.
Zkušení autoři vás v knize důkladně seznámí se základními i pokročilými technikami tvorby dynamických webů. Krok za krokem budete s autory vyvíjet dva konkrétní weby. Provedou vás základy psaní kódu PHP a tvorbou databází MySQL, které naplníte daty a necháte dynamicky načítat na stránce. Poté se dostanete ke komplexnějším úkolům a propojení všech tří technologií. To vše tempem, které si sami zvolíte. Po přečetní budete schopni vytvářet dobře navržené, dynamické webové stránky s různými aplikacemi.
Kniha vás mimo jiné naučí:
- Instalovat a konfigurovat PHP, Apache a MySQL
- Připojit se pomocí PHP k databázím MySQL
- Vytvářet interaktivní formuláře a dotazovat se do databází
- Vytvořit redakční systém (CMS), elektronický obchod či diskuzní fórum
- Nastavit hromadnou poštu a řešit registraci uživatelů
- Převádět formáty obrázků, tvořit vodoznaky a miniatury
- Monitorovat web pomocí záznamů aktivity a záznamů chyb
- Jak se vyhnout chybám a jak řešit problémy
Komu je publikace určena:
Tato kniha je určena začínajícím programátorům v PHP, kteří mají základní zkušenost s vývojem webových stránek a umí používat jazyky HTML a CSS.
Edice příruček pro začátečníky je navržena tak, aby pro vás byla výuka programovacích jazyků a technologií jednodušší, než byste si dokázali představit. Knihy z této edice poskytují výuku ve formě dobře členěných postupů a návodů, jež vás provedou všemi důležitými technikami.
- Malý táborník - Veselý průvodce přírodou pro děti
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 170 nbsp mm x 243 nbsp mm
208 str. plnobarevných
Datum vydání: březen 2008
Věková kategorie: od 9 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1679-1
EAN: 9788025116791
Chystáš se odjet na několikadenní výpravu do přírody a netušíš, co si máš vzít
s sebou ani co tě tam čeká? Nezoufej! Tento nepostradatelný průvodce přírodou ti
přináší spoustu skvělých rad a originálních nápadů, jak se na takové dobrodružství
dobře připravit, a v jeho třech částech nalezneš odpovědi na otázky nejen z oblasti
táboření, ale pronikneš díky němu i do tajů pozorování přírody a dosáhneš tak
porozumění přírodním jevům a zákonitostem:
- Co si mám vzít s sebou na jednodenní výlet nebo na vícedenní výpravu?
- Jaký si mám vybrat stan a jak ho vůbec postavím?
- K čemu mi bude dobrá mapa a jak v ní mám správně číst?
- Co všechno si mám vzít s sebou do lékárničky?
- Jak se rozdělává oheň a co si na něm můžu připravit?
- Jaké u nás rostou jehličnaté a listnaté stromy?
- Podle čeho poznám jedlé houby od jedovatých?
- Jak si vyrobím vlastní herbář?
- Jaký je rozdíl mezi hmyzem a pavoukem?
- Co všechno mohu poznat ze zvířecích stop?
- Podle čeho zjistím, jaké bude počasí?
- Jak vzniká déšť, duha nebo vítr?
- Kolik planet má sluneční soustava a jak se jmenují?
- Co jsou to meteority, asteroidy, komety a mlhoviny?
- Jak dochází k erozi a co to vlastně je?
TATO KNIHA JE NEZBYTNOU SOUČÁSTÍ VYBAVENÍ
PRO PŘEŽITÍ V PŘÍRODĚ
- Zkoumáme kapaliny (edice Hravá věda) - návody na jednoduché pokusy, odvození a vysvětlení základních fyzikálních zákonů
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 167 nbsp mm x 225 nbsp mm
48 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2568-7
EAN: 978-80-251-2568-7
Tato knížka je určena všem, kteří si rádi prakticky zkoušejí a ověřují fyzikální zákony. Profesor Hokus Pokus čtenáře-experimentátory provází zajímavým světem kapalin. Spolu s ním postupně zjišťují, co vše o sobě šikovným rukám prozradí třeba obyčejná voda a k čemu se také mohou hodit všudypřítomné PET lahve.
Ověříte si například, že voda může téci nahoru, posvítíte si na barvy ve fixech, zkonstruujete vlastní miniponorku, Archimedův šroub, vodní hodiny, jednoduchý teploměr i termoláhev. Naučíte se, jak zbavit pomeranč jeho typické vůně nebo jak vařit na papírové pánvi, zjistíte, jak překvapit přátele na večírku efektním gejzírem z koly a menthosu. Profesor vás přesvědčí, že to, co jste se učili (nebo co se budete učit) v hodinách fyziky, je nejenom užitečné, ale také zábavné. Nebudete přitom potřebovat žádné drahé a složité přístroje, postačí jen jednoduché pomůcky, které snadno najdete doma nebo ve škole.
Nezapomeňte se zamyslit nad profesorovými otázkami až na ně najdete odpověď, budete vědět, že jste postupovali správně a že jste opravdu pochopili, o čem vlastně pokusy vypovídají. Kdykoli se vám některý podaří, můžete pozvat kamarády nebo rodiče a podělit se s nimi o radost z experimentování a poznávání!
Mgr. Lukáš Richterek, PhD.
Přírodovědecká fakulta UP v Olomouci
O autorovi:
Mgr. Radek Chajda (narozen 1973) absolvoval odborné studium fyziky se zaměřením na optiku a také studium učitelství, obor matematika-fyzika, obojí na PřF Univerzity Palackého v Olomouci. Po ukončení studia pracoval tři roky jako technik v optické firmě s půlroční stáží v USA. Poté byl zaměstnán sedm let jako učitel M-F na druhém stupni základní školy, což mu přineslo cenné zkušenosti z učitelské praxe. V současné době pracuje opět jako odborný technik a píše populárně-naučné knihy pro děti. Dosud byly vydány: Fyzika v kuchyni (Votobia, 2005), Fyzika na dvoře (Computer Press, 2008), Hravá matematika (Computer Press, 2009), Nebojte se matematiky (Computer Press, 2009).
- Job Interview - Jak se připravit na přijímací pohovor v angličtině
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
112 stran černobílých
Přiložen DVD-ROM
Datum vydání: září 2008
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2253-2
EAN: 9788025122532
Chystáte se na výběrové řízení vedené v angličtině? Chcete si být jisti, že porozumíte všem důležitým anglickým otázkám? Že dokážete předložit perfektně vypracované CV? Že budete odpovídat gramaticky správně a hovořit současnou angličtinou?
Titul Job interview vám poskytne vše potřebné nejen slovíčka a fráze, jež byste měli bezpečně ovládat, nebo cvičení, která vám pomohou látku si zapamatovat a upevnit, ale i řadu rad, jak se na pohovoru chovat a jak odpovídat na otázky.
Publikace obsahuje kapitoly: Job Search, Getting Ready, First Contact, The Interview, After The Interview.
Nedílnou součást produktu tvoří přiložené DVD. Pomůže vám hlavně při trénování mluvené angličtiny. Je členěno do tří základních částí:
1.
Job Interview video sekvence s vzorovým interview rodilých mluvčích
2.
Užitečné výrazy uslyšíte, ale i jako běžící titulky uvidíte slova a fráze, které byste měli bezpečně ovládat
3.
Angličtina pro firmy bonus slovíčka a fráze důležité při řízení lidí, účtování, bankovním styku atd.
- Deníček našeho děťátka
skladem, expedice ihned
pevná vazba
48 str. plnobarevných
Datum vydání: červen 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1978-5
EAN: 9788025119785
Uchovejte si nejkrásnější okamžiky se svým děťátkem! Uvnitř tohoto Deníčku naleznete milý a moderní design, dostatek místa pro zápisy a nalepování fotografií, a navíc kapsičku na pramínek vlásků, větší kapsičku na nejkrásnější blahopřání k narození děťátka a šňůrku na upevnění USB klíčenky pro uložení videozáznamů a spousty fotografií! Díky této exkluzívní výbavě Deníčku můžete všechny krásné okamžiky ze života svého děťátka uchovávat na jediném místě!
Deníček vás bude provázet prvními roky vašeho dítěte, od první fotografie z ultrazvukového vyšetření bříška přes narození, první zoubky, krůčky, slůvka, sezení na nočníčku, zážitky s kamarády a rodinnými mazlíčky, výlety, rodinné oslavy, první vánoce a narozeniny, umožní vám zapisovat si údaje, jak děťátko postupně roste. Kniha je završena dvoustranou pro zážitky a fotografie ze školky a podobnou dvoustranou pro první dny ve škole.
- Cvičení a pohybové aktivity v těhotenství - Zdravý pohyb pro těhotné
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 167 nbsp mm x 225 nbsp mm
126 str. plnobarevných
Datum vydání: leden 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2420-8
EAN: 9788025124208
Nové upravené vydání knihy Cvičení a pohybové aktivity v těhotenství - Zdravý pohyb pro těhotné s prodejním kódem KZ0007!
Přejete si zůstat krásná a fit po celou dobu těhotenství i bezprostředně po porodu? Chcete mít zpevněné svaly pánevního dna, potřebné pro zdárný průběh porodu, předcházet tvorbě křečových žil, posílit prsní svalstvo a zvýšit či udržet si fyzickou kondici, která se vám rozhodně bude hodit při porodu? Pak je tato kniha plná barevných fotografií určena právě vám.
V knize naleznete:
- Sestavy vhodných cvičení dle jednotlivých semestrů.
- Úlevové polohy a pomoc partnera při porodu.
- Doporučené a naopak nevhodné pohybové aktivity v těhotenství.
Autorka je zkušená porodní asistentka, která své vědomosti získala dlouholetou prací s budoucími maminkami, vedením těhotenských kurzů a privátní praxí. V současnosti pracuje na porodnicko-gynekologické klinice Fakultní nemocnice Ostrava.
- Zdravá strava pro diabetiky - Chutné recepty na každý den
skladem, expedice ihned
formát knihy: 120 nbsp mm x 208 nbsp mm
32 str. dvoubarevných
Datum vydání: říjen 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2673-8
EAN: 978-80-251-2673-8
Praktický průvodce pro diabetiky obsahuje důležité informace nezbytné pro život s cukrovkou. Informace o diabetu a jak změnit svůj dosavadní životní styl. Jak upravit složení stravy, jaké potraviny jíst, a jaké raději ne. Celá řada zajímavých a chutných receptů s nutričními hodnotami pro inspiraci a každodenní použití. Polévky, předkrmy, hlavní jídla, saláty a moučníky - nechybí ani tiramisu pro diabetiky!
- Poznáváme tvary a barvy - Garáž kočky Ády magnetická knížka
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 210 nbsp mm x 275 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: červenec 2007
Věková kategorie: od 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1548-0
EAN: 9788025115480
Veselé a poučné hraní s magnetkami!
Tato magnetická kniha pomůže vašim dětem poutavým způsobem si procvičit rozeznávání tvarů a barev. Propojení příběhu, ilustrací, magnetek s úkoly nabízí
dětem kreativní způsob učení. Rodiče mohou nahlas číst příběh obsahující názvy barev a tvarů, které si děti mají možnost ihned procvičit. Budou plnit různé úkoly a připevňovat magnetky do zajímavě ilustrovaných barevných scén.
- Podmořská bludiště
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 185 nbsp mm x 215 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: únor 2007
Věková kategorie: od 6 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 8025112268
EAN: 9788025112267
Tentokráte vás kniha provede kouzelným světem pod mořskou hladinou. I zde najdete spoustu bludišť. Proplujte korálovým útesem, hejnem ryb, oblakem bublinek, potopenou lodí, nebo například hlubinami oceánu. Stačí vzít stíratelný fix, vyznačit cestu bludištěm, potom zatáhnout za záložku a hned uvidíte, zda jste kreslili správně. Cestu bludištěm je možné setřít, takže můžete hledat další a další cesty.
- Auta, lodě a letadla - Umisťujte, posunujte a hrajte si s magnetkami!
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 153 nbsp mm x 172 nbsp mm
6 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2006
Věková kategorie: od 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-1162-8
EAN: 9788025111628
V této netradičně zpracované magnetické knize o dopravních prostředcích mohou děti doplňovat jednotlivé scény na základě pokynů rýmovaného příběhu, nebo se při doplňování magnetek nechat vést svou vlastní představivostí a fantazií.
- Tři malá prasátka Počítáme do dvaceti - Magnetická kniha pro začínající počtáře
skladem, expedice ihned
16 str. plnobarevných
Datum vydání: říjen 2005
Věková kategorie: od 6 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0657-8
EAN: 9788025106570
Počítání do dvaceti bude pro vaše děti spolu s touto knihou velká zábava!
54 magnetek na hraní! Každá stránka knihy je magnetická!
1-2-3 malá prasátka bědovala, že jim chce velký a zlý vlk zničit jejich domeček! Z okolí se jim na pomoc začala sbíhat ostatní prasátka za chvíli jich napočítáš 20.
Děti se naučí poznávat čísla a počítat, jak budou postupně přicházet prasátka, aby pomohla přemoci velkého a zlého vlka.
Jak pracovat s knihou:
Ukažte na číslice od 1 do 20, které najdete v horní části poslední stránky a požádejte své dítě, aby vyjmenovalo číslice v pořadí, jak jdou za sebou. Po přečtení každé stránky příběhu se zeptejte: Kolik je tu prasátek? Ukažte na prasátka a říkejte číslice, vaše dítě počítá. Tím, že do čtverečku umístíte číslovku, pomůžete svému dítěti, aby si vytvořilo vazbu mezi Kolik a číslem.
- Největší kniha nápadů 2 - Pro starší děti
skladem, expedice ihned
256 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2005
Věková kategorie: od 9 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0735-3
EAN: 9788025107355
Více než 350 nápadů na nejrůznější výrobky - s touto knihou nepoznají vaše děti, co je to nuda!
A jako alobal, B jako bužírka, C jako cvočky, D jako dřevo, drátky a dárky
Takto bychom mohli pokračovat pořád dál, než bychom vyčerpali celou abecedu, protože kniha obsahuje 350 výrobků, na nichž se mohou děti naučit rukodělným činnostem doslova od A až do Z.
Přinášíme vám druhý díl knihy plné nápadů, tentokrát pro starší děti. Stejně jako v prvním díle i v této knize najdete výrobky a nápady, které se dají vyrobit bez drahých pomůcek a materiálů. Stačí se poohlédnout doma nebo v přírodě a většinu potřebných věcí jistě najdete.
S pomocí šablon a jasných návodů si všechny nápady vyrobí úplně každý, kdo má jen trochu chuť tvořit pro sebe nebo své blízké a kamarády! Materiál pro výrobu je zadarmo nebo téměř zadarmo, postupy najdete v knize, šablony na jejím konci. Všechno potřebné máte tedy spolu s knihou k dispozici, zbývá jen začít.
- Žralok Žaža - Maňásek do vaničky s knížkou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 140 nbsp mm x 320 nbsp mm
8 str. plnobarevných
Datum vydání: červen 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2388-1
EAN: 9788025123881
Představujeme vám novou edici knížek do vaničky, která obsahuje čtyři knížky pro nejmenší zpracované do podoby maňásků ve tvaru vodních zvířátek. Každá knížka vás pobaví krátkým příběhem jednoho z veselých zvířátek. Navlékněte si maňásky na ruku nebo je nechte jen tak plavat na vodě a užijte si s nimi při koupání spoustu legrace.
Tituly v edici:
- Krokodýl Kája
- Hroch Honza
- Žralok Žaža
- Kačenka Kačka
Kniha je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů.
- Krokodýl Kája - Maňásek do vaničky s knížkou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 140 nbsp mm x 320 nbsp mm
8 str. plnobarevných
Datum vydání: červen 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2386-7
EAN: 978-80-251-2386-7
Představujeme vám novou edici knížek do vaničky, která obsahuje čtyři knížky pro nejmenší zpracované do podoby maňásků ve tvaru vodních zvířátek. Každá knížka vás pobaví krátkým příběhem jednoho z veselých zvířátek. Navlékněte si maňásky na ruku nebo je nechte jen tak plavat na vodě a užijte si s nimi při koupání spoustu legrace.
Tituly v edici:
- Krokodýl Kája
- Hroch Honza
- Žralok Žaža
- Kačenka Kačka
Kniha je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů.
- Kačenka Kačka - Maňásek do vaničky s knížkou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 140 nbsp mm x 320 nbsp mm
8 str. plnobarevných
Datum vydání: červen 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2387-4
EAN: 9788025123874
Představujeme vám novou edici knížek do vaničky, která obsahuje čtyři knížky pro nejmenší zpracované do podoby maňásků ve tvaru vodních zvířátek. Každá knížka vás pobaví krátkým příběhem jednoho z veselých zvířátek. Navlékněte si maňásky na ruku nebo je nechte jen tak plavat na vodě a užijte si s nimi při koupání spoustu legrace.
Tituly v edici:
- Krokodýl Kája
- Hroch Honza
- Žralok Žaža
- Kačenka Kačka
Kniha je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů.
- Hroch Honza - Maňásek do vaničky
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 140 nbsp mm x 320 nbsp mm
8 str. plnobarevných
Datum vydání: červen 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2543-4
EAN: 9788025125434
Představujeme vám novou edici knížek do vaničky, která obsahuje čtyři knížky pro nejmenší zpracované do podoby maňásků ve tvaru vodních zvířátek. Každá knížka vás pobaví krátkým příběhem jednoho z veselých zvířátek. Navlékněte si maňásky na ruku nebo je nechte jen tak plavat na vodě a užijte si s nimi při koupání spoustu legrace.
Tituly v edici:
- Krokodýl Kája
- Hroch Honza
- Žralok Žaža
- Kačenka Kačka
Kniha je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů.
- Barevná kouzla
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 136 nbsp mm x 126 nbsp mm
10 str. plnobarevných
Datum vydání: prosinec 2006
Věková kategorie: od 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-1185-7
EAN: 9788025111857
V obchodě s ovocem a zeleninou se pouze nenakupuje, ale také, když se nikdo nedívá, závodí. Děti hádají, jakou barvu závodníci mají. Když pak zatáhnou za okraj stránky, stane se kouzlo, objeví se barva malých závodníků.
- Malý beránek
skladem, expedice ihned
formát knihy: 90 nbsp mm x 90 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2005
Věková kategorie: do 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0707-8
EAN: 9788025107072
Zábavné učení hrou pro nejmenší. Leporelo plné veselých obrázků, které si vaše děti brzy zamilují.
Leporelo pro malé děti plné posuvných obrázků a překvapení. Leporela jsou určená pro děti od jednoho roku k zafixování pojmů jako hubený-tlustý, čistý-špinavý, uvnitř-venku, malý-velký, pomalý-rychlý, nahoře-dole apod.

- Malý zajíček
skladem, expedice ihned
formát knihy: 90 nbsp mm x 90 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2005
Věková kategorie: do 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0705-1
EAN: 9788025107058
Zábavné učení hrou pro nejmenší. Leporelo plné veselých obrázků, které si vaše děti brzy zamilují.
Leporelo pro malé děti plné posuvných obrázků a překvapení. Leporela jsou určená pro děti od jednoho roku k zafixování pojmů jako hubený-tlustý, čistý-špinavý, uvnitř-venku, malý-velký, pomalý-rychlý, nahoře-dole apod.

- Čarodějův hrad - Vyrobte si úžasný trojrozměrný model!
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
32 str. plnobarevných
Datum vydání: červenec 2007
Věková kategorie: od 9 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1643-2
EAN: 9788025116432
Šikovné ruce a pár běžně dostupných pomůcek promění tuto knihu v úžasný model čarodějova hradu postaveného na vysoké skále!
Stačí jen lepidlo a nůžky nebo modelářský nůž a tato kniha se promění
v úžasný model čarodějova hradu postaveného na vysoké skále.
Každý kout je plný vzrušujících detailů, od temného dračího doupěte
po vysoké tajemné věže. Stěny a střechy se otvírají, kola se otáčejí
a klapky se vysouvají, aby odkryly kouzelný svět. Hrad obývá mnoho
fantastických postav, mezi které patří čaroděj a jeho pomocníci,
trpasličí strážci, draci a trolové.
- Brusel - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: květen 2008
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1831-3
EAN: 9788025118313
Objevujte město a jeho okolí s mapou v ruce! Od jedné čtvrti ke druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 ?neopomenutelných míst, 150 adres restaurací, kaváren,
hostinců, koncertních sálů,
obchodů, trhů, hotelů?
A všechny praktické klíče, dobré mapy a cenné rady, abyste si město a jeho okolí užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte,
objevujte
- Řím - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: leden 2008
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1646-3
EAN: 9788025116463
Objevujte město s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 neopominutelných míst, 150 adres restaurací, vinoték, kaváren, barů, divadel, koncertních sálů, obchodů, tržišť, hotelů A všechny praktické klíče, dobré mapy a cené rady, abyste si město užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte, objevujte
- Paříž - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: leden 2008
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1645-6
EAN: 9788025116456
Tato publikace získala 2. místo va kategori soutěže TOURMAP na 41. ročníku mezinárodního filmového festivalu TOURFILM 2008.
Objevujte město s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 80 neopominutelných míst, 200 adres restaurací, vinoték, kaváren, barů, divadel, koncertních sálů, obchodů, tržišť, hotelů A všechny praktické klíče, dobré mapy a cené rady, abyste si město užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte, objevujte!
- Londýn - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: leden 2008
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1647-0
EAN: 9788025116470
Objevujte město s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 80 neopominutelných míst, 200 adres restaurací, vinoték, kaváren, barů, divadel, koncertních sálů, obchodů, tržišť, hotelů A všechny praktické klíče, dobré mapy a cené rady, abyste si město užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte, objevujte
- Dubrovník - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: leden 2008
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1626-5
EAN: 9788025116265
Objevujte město
a jeho okolí
s mapou v ruce!
Od jedné čtvrti
k druhé, pro
všechny chutě a každý rozpočet:
výběr 60 neopomenutelných míst,
150 adres restaurací, kaváren, barů,
klubů, obchodů, sklípků, trhů,
hotelů? A všechny praktické klíče,
dobré mapy a cenné rady, abyste si
město a jeho okolí užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte, objevujte
- Kréta - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: červen 2007
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1534-3
EAN: 9788025115343
Získejte kompletní turistický a informační servis prostřednictvím průvodce s mapou!
Objevujte ostrov s mapou v ruce! Pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 neopominutelných míst, nabídka 150 adres restaurací, hostinců, kaváren- kafenía, barů, gurmánských produktů, obchodů, tržišť, řemeslníků, hotelů? A všechny praktické klíče, mapy a dobré rady, abyste si Krétu užili co nejvíce!
- Korsika - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: červen 2007
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1532-9
EAN: 9788025115329
Získejte kompletní turistický a informační servis prostřednictvím průvodce s mapou!
Objevujte ostrov s mapou v ruce! Pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 neopominutelných míst, nabídka 200 adres skvělých restaurací, statků s ubytováním, kaváren, barů, obchodů, místních výrobců, tržišť, řemeslníků, hotelů? A všechny praktické klíče, mapy a dobré rady, abyste si Korsiku užili co nejvíce!
- Havana - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: červen 2007
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1484-1
EAN: 9788025114841
Získejte kompletní turistický a informační servis prostřednictvím průvodce s mapou!
Objevujte město s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: Výběr 60 neopomenutelných míst, 150 adres restaurací, čajoven, kaváren, barů, divadel, koncertních sálů, obchodů, hotelů? A všechny praktické klíče, dobré mapy a cenné rady, abyste
si město užili co nejvíce.
- Benátky - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 120 nbsp mm x 170 nbsp mm
40 str. plnobarevných
Datum vydání: únor 2007
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-1255-1
EAN: 9788025112557
Objevujte město s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 neopomenutelných míst, 150 adres restaurací, vinoték, kaváren, barů, divadel, koncertních sálů, obchodů, tržišť, hotelů? A všechny praktické klíče, dobré mapy a cenné rady, abyste si město užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte, objevujte!
- Bangkok - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 120 nbsp mm x 170 nbsp mm
40 str. plnobarevných
Datum vydání: únor 2007
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-1205-5
EAN: 9788025112052
Objevujte město s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 neopomenutelných míst, 150 adres restaurací, vinoték, kaváren, barů, divadel, koncertních sálů, obchodů, tržišť, masážních salónů, hotelů? A všechny praktické klíče, dobré mapy a cenné rady, abyste si město užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte, objevujte!
- Řím - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
Datum vydání: únor 2006
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0767-1
EAN: 9788025107676
Objevujte město s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 neopominutelných míst, 150 adres restaurací, vinoték, kaváren, barů, divadel, koncertních sálů, obchodů, tržišť, hotelů A všechny praktické klíče, dobré mapy a cenné rady, abyste si město užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte, objevujte

- Londýn - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: únor 2006
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0768-X
EAN: 9788025107683
Objevujte město s mapou v ruce! Od jedné čtvrti k druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 80 neopominutelných míst, 200 adres restaurací, vinoték, kaváren, barů, divadel, koncertních sálů, obchodů, tržišť, hotelů A všechny praktické klíče, dobré mapy a cenné rady, abyste si město užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte, objevujte

- Fotografujeme kreativně
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 210 nbsp mm x 235 nbsp mm
168 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2008
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2211-2
EAN: 9788025122112
Hledáte inspiraci pro své další fotografování? Chcete zjistit, jak můžete zlepšit své vlastní fotografie? V této knize najdete obojí jak nevšední fotografie, tak i tipy a praktické rady profesionálních fotografů.
Ať už fotografujete nejraději krajinu, portrét, akt či momentky, nebo naopak hledáte nevšední pohled mimo škatulky žánrů, na stránkách této knihy najdete inspirace plné hrsti.
Velkoformátové fotografie jsou od různých autorů a autorek, různých žánrů a stylů. Díky tomu si každý najde to, co mu je nejbližší, aniž by byl omezován jen jediným autorem a jeho fotografickým stylem.
Fotografie jsou doplněny komentářem autorů dozvíte se, jak a kde fotografie vznikala, kdo ji fotografoval a jakou techniku při tom použil. Samozřejmostí jsou technická data o expozici každého snímku.
Většina fotografií je doprovázena i komentářem odborníka profesionálního fotografa. Ten fotografii po odborné stránce hodnotil, případně doporučil lepší postup, kompozici, výřez apod. Díky tomu máte jedinečnou možnost podívat se na snímky okem profesionálního fotografa.
Rozdíl mezi dobrou a průměrnou fotografií je jen pár
milimetrů tedy velice nepatrný rozdíl. Ale podstatný
(Henri Cartier Bresson)
- Spoznávame tvary a farby Garáž mačky Ady - Magnetická knižka
skladem, expedice ihned
formát knihy: 210 nbsp mm x 275 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: červenec 2007
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1559-6
EAN: 9788025115596
Každý titul z tejto série je plný magnetov. Vďaka tomu, že sa deti môžu tvarov aj dotýkať, učia sa kreatívnejším spôsobom. Všetko si tak lepšie a rýchlejšie zapamätajú. Rodičia môžu nahlas čítať príbeh plný zábavných postavičiek. Tento text obsahuje názvy farieb a tvarov, ktoré si deti môžu ihneď precvičiť. Budú plniť rôzne úlohy a pripevňovať magnety do zaujímavo ilustrovaných farebných scén. Prémiová rozkladacia strana na konci kihy predstavuje príležitosť pre hru podnecujúcu fantáziu a prehľadne zhŕňa prebraté poznatky.
V magnetickej knihe plnej tvarov a farieb deti vstúpia do jedinečnej garáže, v ktorej objavia všetky farby dúhy a širokú škálu tvarov, ktoré je možné nájsť všade okolo nás.
Koho by napadlo, že učenie môže byť také magnetické ?
- Spoznávame opačné vlastnosti Veľký a malý kamarát - Magnetická knižka
skladem, expedice ihned
formát knihy: 210 nbsp mm x 275 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: červenec 2007
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1558-9
EAN: 9788025115589
Každý titul z tejto série je plný magnetov. Vďaka tomu, že sa deti môžu tvarov aj dotýkať, učia sa kreatívnejším spôsobom. všetko si tak lepšie a rýchlejšie zapamätajú. Rodičia môžu nahlas čítať príbeh plný zábavných postavičiek. Tento text obsahuje protiklady, ktoré si deti môžu ihneď precvičiť. Budú plniť rôzne úlohy a pripevňovať magnety do zaujímavo ilustrovaných farebných scén. Prémiová rozkladacia strana na konci knihy predstavuje príležitosť pre hru podnecujúcu fantáziu a prehľadne zhŕňa prebraté poznatky.
Magnetickou knihou plnou opačných vlastností a protikladov vás budú sprevádzať dvaja veľmi rozdielni kamaráti. Deti s v praxi previčia rozdiel medzi tým, čo je veľké/malé, horúce/studené, hore/dole, otvorené/zatvorené a oveľa viac!
Koho by napadlo, že učenie môže byť také magnetické ?
- Auto psíka Danka
skladem, expedice ihned
formát knihy: 215 nbsp mm x 215 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2006
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-1123-7
EAN: 9788025111239
Leporela pre najmenších, knihy plné farieb, hier a poučenia. Hrajte sa so svojimi ratolesťami a pomôžte im spolu s našimi knihami objavovať nové veci a podnety.
Knižočky sú plné milých farebných ilustrácii, ktoré sú deťom blízke. Deti v nich nájdu práve to, čo ich v ich veku najviac zaujíma ľudia, stromy, kvetiny, domáce a exotické zvieratká, ale i predmety každodennej potreby a mnoho ďalšieho. Leporela sú vyrobené z kvalitných materiálov a sú prispôsobené na hranie najmenším deťom.
Mnoho z týchto leporel má povahu interaktívnych kníh , ktoré si deti môžu nielen prehliadnuť, ale tiež sa s nimi pohrať. Knižočky nabádajú deti k premýšľaniu i ku hre, stačí jednoduchý pohyb a znenazdajky sa objaví malé roztomilé zvieratko. Skrátka, na deti tu čaká množstvo prekvapení!
- Princezná Viktória - Dobrodružstvo s magickými okuliarmi
skladem, expedice ihned
20 str. plnobarevných
Datum vydání: srpen 2005
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 802510611X
EAN: 9788025106112
Zoznám sa s rozprávkovou princeznou Viktóriou a s jej magickými kamarátmi. Princeznú Viktóriu si všimneš hneď na prvej strane knihy. S kamarátmi to budeš mať trošku ťažšie. Sú magickí a pre nich nie je problémom stať sa neviditeľnými. Ale nezúfaj, magické okuliare ti pomôžu nájsť všetky tvory, ktoré sa v knihe skrývajú.
- Denník nášho dieťatka
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 210 nbsp mm x 297 nbsp mm
48 str. plnobarevných
Datum vydání: říjen 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2791-9
EAN: 978-80-251-2791-9
Blahoželáme vám k zakúpeniu tohto Denníka!
Vo vnútri nájdete milý a nadčasový design, dostatek miesta na zápisky a nalepovanie
fotografií, navyše vrecúško na pramienok vláskov, väčšie vrecúško pre najkrajšie blahoželanie k narosenou dieťatka a šnúrku k pripevneniu USB kľúčenky na ukladanie videozáznamov a množstva fotografií!
Vďaka tejto výbave Denníka môžete všetky krásne momenty zo života svojho dieťatka uchovávať na jednom mieste!
- Amaterské radio pro konstruktéry 1/1977
- Biblia sacra
Nakladatelství (edice): Vetero - Pragae
Rok vydání: 1757
Počet číslovaných stran: 894
Poznámka ke knize: - vazba polokožená stav přijatelný s výraznějšími stopami použití
Doplňující údaje: polokožená a tlačená vazba
- Čajové květy
Nakladatelství (edice): Atlantis
Rok vydání: 1934
Počet číslovaných stran: 35
Poznámka ke knize: potrhaná obálka - vazba brožovaná obálka stav přijatelný s výraznějšími stopami použití, kniha stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: Verše ze staré Číny
- Dvaatřicet trumfů
Nakladatelství (edice): Fortuna
Rok vydání: 1970
Ilustrace/foto: foto čb
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: Vydáno k 2. folk a country festivalu Praha 1970.
- Amaterské radio 6/1967
- Amaterské radio 6/1992
- Amaterské radio příloha 1992
- Naše domácnost 1/1969
- Naše domácnost 2/1969
- Naše domácnost 5/1969
- Miroslav Florian - Na každém kroku
ČS - Praha 1962 - 12.000 výtisků - Obálka B. Bruderhansová - KPP Výběrová řada sv. 6 - Vázané. vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Žena a móda 2/1965
- Žena a móda 6/1966
- Žena a móda 1/1967
- Praktická dívka
Podzim zima 89
- Žena a móda 4/1965
- Amaterské radio pro konstruktéry 6/82
- Amaterské radio číslo 2 ročník 2
- Amaterské radio 2/1965
- Amaterské radio 1/64
- Amaterské radio pro konstruktéry 4/1980
- Amaterské radio 2/1970
- Jaroslav Durych - Masopust
- Eduard Bass - Postavy a siluety
- Sting - Broken music (rozbitá hudba).
Albatros - Praha 2004 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav.
- Arnošt Lustig - Okamžiky (Arnošt Lustig vzpomíná na Otu Pavla).
Nakladatelství Andrej Šťastný - Zvole u Prahy 2003 - Vázané. Vynikající stav.
- Adina Mandlová - Dneska už se tomu směju
Nakladatelství XYZ - Praha 2004 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Libuše Šilhánová - Ohlédnutí za životem
Portál - Praha 2005 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Richard Wolf - Zhroucení Německa
Melantrich - Praha 1934 - edice Z války a revoluce, sv. 14 - Vázané. Vynikající stav.
- F. S. Fitzgerald - Diamant velký jako Ritz
Ivo Železný - Praha 1995 - 3. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- William S. Burroughs - Teplouš. Dopisy o Yage.
X-Egem - Praha 1991 - edice časopisu Reflex - Brožované. Vynikající stav.
- Mark Twain - Yankee z Connecticutu na dvoře krále Artuše
KMa - Praha 2003 - 1. vydání v KMa - Brožované. Vynikající stav.
- David Weiss - Já, Rembrandt
BB art - Praha 2002 - 1. brožované vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Metoděj Zajíc - Dějiny házené
Národní knihtiskárna Kramář a Procházka - Olomouc 1948 - 1. vydání - 2.500 výtisků - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Franz Werfel - Ne vrah, zavražděný je vinen.
KMa - Praha 2000 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav.
- Václav Klaus - Rok první 2003 - projevy, články, eseje.
Knižní klub - Praha 2004 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Podpis autora.
- Úspěch - Myšlenky a úvahy největších myslitelů minulosti o úspěchu, odvaze a charakteru.
Pragma - Praha 1997 - Vázané. Vynikající stav.
- Karek Režný - Dcera přeslavné královny ze Sáby - 2 díly (reportážní román)
Všetečka a spol. - Praha 1941 nbsp - Vázané v plátně se zlaceným slepotiskem. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy fotodokumentace. Podpis autora v 1. svazku.
- JUDr. Jan Chmelík - Symbolika extremistických hnutí.
Armex - Praha 2000 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- P. J. O Rourke - Jak se dnes chovat ve společnosti (Příručka etikety pro hulváty).
Votobia - Olomouc 1997 - Brožované. Vynikající stav.
- Jeffrey Moussaieff Masson a Susan McCarthyová - Když sloni pláčou (Emocionální svět a citový život zvířat).
Rybka Publishers - Praha 1999 - 2. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- William Glasser - Terapie realitou (O uspokojování potřeb a nalézání skutečného vztahu k realitě).
Portál - Praha 2001 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Nancy R. Pearcyová, Charles B. Thaxton - Duše vědy (Proměny ve vztahu vědy a náboženství).
Návrat domů - Praha 1997 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Dr. Ross Campbell - Potřebuji tvou lásku
Návrat - Praha 1992 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Josh McDowell - Šifra mistra Leonarda - Pátrání po pravdě
Samuel - Biblická práce pro děti - Praha 2006 - Brožované. Vynikající stav.
- Peter Atkins - Periodické království (Cesta do země chemických prvků).
Academia - Praha 2005 - 1. vydání - edice Mistři vědy, svazek 5 - Vázané. Vynikající stav.
- Grilovaná jídla
30 stran
- Ste plnoštíhlá?
Slovensky
- Dieta při chorobách střevních
Avicenum 1976 Praha
- Plachetnice
Polytechnická knižnice, 3 řada udělejte si sami sv. 73, SNTL 1980 168 stran
- Světová literatura (ročník 1965) I - VI
Kompletní ročník.
Vydavatel : Odeon, Praha
Rok vydání: 1965
Jazyk: Čeština
- Pokračovatelé Kosmovi
obs. Kroniku mnicha sázavského a Kanovníka vyšehradského
Vydavatel : Svoboda, Praha
Rok vydání: 1974
Jazyk: Čeština
Počet stran: 253
- Kronika tak řečeného Dalimila
s fotografiemi, faksimilemi a dalším obrazovým materiálem
Vydavatel : Svoboda, Praha
Rok vydání: 1977
Jazyk: Čeština
Počet stran: 243
- Byla jednou tři prasátka .
Leporelo.
Vydavatel : Jožo Jícha, Brno
Jazyk: Čeština
- LIPSIA-Illustrierter Briefmarken-Katalog-Europa 1954-1955 I., II (německy)
Nakladatel :Bibliographisches Institut Leipzig
Rok vydání :1954
Stav knihy :horší stav
Vazba :původní vazba
-německy, 2 svazky, celkem 1650 str., čb il., katalog známek
- Štefan Žáry - Jsem jenom člověk
ČS - Praha 1962 - 1. vydání - 6.000 výtisků - Obálka B. Bruderhansová, frontispice F. Hudeček - KPP Výběrová řada sv. 11 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Kronika naší rodiny
Nakladatel :Fajma
Rok vydání :1992
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-kronika-nepopsané listy, možnost záznamů rodinných záležitostí (sourozenci, průpovídky v rodině, rodinné události )
- Amatérské radio-kompletní ročník XLI-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6 + magazin-konstrukční příloha
Rok vydání :1992
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 19 sešitů. Celkem 920 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.
- Piesně piatych storočí-Raný romantizmus-Spev a klavír
Nakladatel :Opus
Rok vydání :1992
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-Noty, slova, Schubert, Bartholdi, Schumann
- Ami Pro pro Windows v3.0-Uživatelská příručka
Nakladatel :Lotus
Rok vydání :1992
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-540 stran, příručka
- Bolest a naděje
Nakladatel :Vyšehrad
Rok vydání :1992
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-260 str., deset esejů o osobním zrání od různých autorů
- Zlatá sbírka pohádek-Kocour v botách a jiné pohádky
Nakladatel :Fortuna Print
Rok vydání :1991
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-VF, 55 str., bar. il.
- Podivuhodné příběhy z čínských tržišť a bazarů
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1991
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
- Súčasná slovenská fotografia
Rok vydání :1991
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-katalog k výstavě súčasné Slovenské výtvarné umenie a fotografia v rámci Všeobecnej česko-slovenskej výstavy Praha 1991, VF, 110 str., čb a bar foto prací současných slovenských fotografů
- Nový zákon-Obrázková bible
Nakladatel :Cook Publishing
Rok vydání :1991
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-252 str., Nový zákon formou komiksu, razítko
- Deset pražských dnů 17.-27. listopad 1989-dokumentace
Nakladatel :Academia
Rok vydání :1990
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
-670 str., čb foto, dokumenty a materiály z období revoluce 1989.
- Vesmírní diplomaté
Nakladatel :Blok
Rok vydání :1990
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-antologie českých vědecko-fantastických povídek
- Pokání a jiné filmové povídky
Nakladatel :LN
Rok vydání :1990
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-zfilmováno, 180 str., čb foto z filmu
- Moudrost starých Římanů
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1990
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-citáty, česko-latinské, Jiránek M. bar il
- Maximum poezie-francouzští básníci poslední doby
Nakladatel :KPP
Rok vydání :1990
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-čb foto, Autoři : Michaux, Ponge, Char, Gaspar, Réda, Goffette ..
- Amatérské radio-kompletní ročník XXXIX-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6
Rok vydání :1990
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 18 sešitů. Celkem 720 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.
- časopis Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LXVI 1990
Nakladatel :Svazarm
Rok vydání :1990
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-nesvázaný kompletní ročník, více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,
- Odkaz T. G. Masaryka
Nakladatel :Práce
Rok vydání :1990
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-mnoho čb foto, VF
- Naši dělostřelci včera a dnes-katalog k výstavě
Nakladatel :Voj.histor.ústav
Rok vydání :1990
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-katalof k výstavě, 90 str., 47 str. textu a čb fotopříloha
- Lidové noviny
Nakladatel :SNTL
Rok vydání :1990
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-reprint celého ročníku 1988
- Katalog známek a cenin
Nakladatel :SČSF
Rok vydání :1990
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-sešit 50 str., čb il.
- 150000 SLOV-texty odjinud-IX/90/25
Nakladatel :Index, Kolín
Rok vydání :1990
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-190 str., překlady z demokratických novin, časopisů, tisku, knih Poslední v zahraničí vydané číslo.
- POLDI-výkon, jakost, spolehlivost
Nakladatel :Poldi
Rok vydání :1989
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-55 str., reklamní obrazová fotopublikace v české, ruské a srbské (?) mutaci, mnoho bar foto
- Jarní hlasy
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1989
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-výbor z moderní čínské literatury, čb a bar il
- Dějiny pojišťovnictví v Československu-díl I.Dějiny pojišťovnictví do roku 1918
Nakladatel :ČSP
Rok vydání :1989
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :horší stav obálky
-VF, 360 str., čb repro, Vývoj pojišťovnictví v podmínkách feudalismu, kapitalismu,. imperialismu
- 100x o vojně
Nakladatel :NV
Rok vydání :1989
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-kreslený humor
- Amatérské radio-kompletní ročník XXXVIII-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6 + magazin-konstrukční příloha
Rok vydání :1989
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 19 sešitů. Celkem 800 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.
- Čtyřlístek č. 169 S větrem o závod
Nakladatel :Panorama
Rok vydání :1989
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-křížovky vyluštěny propiskou
- Čtyřlístek č. 164 Únos
Nakladatel :Panorama
Rok vydání :1989
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-křížovky vyluštěny propiskou
- Classici Bohemici
Nakladatel :Supraphon
Rok vydání :1989
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
Stav obálky :obálka chybí
-skladby 18. stol pro housle a klavír, Benda F., Benda J. Vaňhal, Mysliveček, Voříšek, Dusík, trojjaz.
- Rozum do kapsy
Nakladatel :Albatros
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-600 str., bar il., tabulky
- Staré evropské umění -Sbírky Národní galerie v Praze Šternberský palác
Nakladatel :NG
Rok vydání :1988
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-katalog s popisy obrazů, 210 str., 350 malých čb foto obrazů a uměleckých děl, 32 bar celostránkových repro,
- Smích a běs
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-MF, 430 str., staroruské hagiografické příběhy a legendy
- Přistání na Řípu-antologie čs.povídek
Nakladatel :mf
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Kresby Oriešek,obálka
- Národní divadlo a jeho předchůdci
Nakladatel :Academia
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-620 str., čb foto, slovník umělců divadel Vlasteneckého, Stavovského, Prozatímního a Národního
- Moudrost věků-lexikon latinských výroků, přísloví a rčení
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-650 str., lexikon latinsko-český, komentáře, odkazy, rejstřík slov
- Zelené peří-Almanach mladé české poezie
Nakladatel :mf
Rok vydání :1987
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-razítka knihovny
- Pět portugalských novel
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1987
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
- Názvosloví anorganické chemie-pravidla k roku 1985
Nakladatel :Academia
Rok vydání :1987
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-180 str., 3. upravené a rozšířené vydání, scan části obsahu, razítko
- časopis MELODIE, ročník 1987
Nakladatel :Panorama
Rok vydání :1987
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
-25. ročník časopisu, plátěná vazba
- Abecední seznam mezinárodní klasifikace nemocí
Nakladatel :Avicenum
Rok vydání :1987
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-450 str., kniha nese stopy častého používání
- Amatérské radio-kompletní ročník XXXVI-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6 + magazin-konstrukční příloha
Rok vydání :1987
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 19 sešitů. Celkem 770 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.
- Vyprávění o Josefu Ladovi
Nakladatel :Albatros
Rok vydání :1987
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-sešit 50 str., články o J. Ladovi, čb il v textu, bar příloha-17 celostr. bar. il
- Šahovski informator I+II
Nakladatel :Beograd
Rok vydání :1987
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-cca 700 stran, Šahovski informator 43, 44
- Souhrnné technologické postupy úkonů pro vedení nákladních vlaků se zmenšeným počtem členů vlakového personálu v obvodu provozního oddílu Hradec Králové platný od 29. 12. 1987
Nakladatel :ČSD
Rok vydání :1987
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-160 str., na deskách flek-viz scan
- Souhrnné technologické postupy úkonů pro tratě v obvodu provozního oddílu Ústí n. L. při vedení, odbavení a ukončení vlaků: O/O, O/I, O/O-S, O/I-S
Nakladatel :ČSD
Rok vydání :1987
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-150 str., scan jedné stránky
- Skladby majstrov pre violu a klavír
Nakladatel :Opus
Rok vydání :1987
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-Teleman, Leffloth, Graun, Abel, Hummel, Weber, Winkler
- Skladby majstrov pre violu a klavír
Nakladatel :Opus
Rok vydání :1987
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-Teleman, Leffloth, Graun, Abel, Hummel, Weber, Winkler
- O stříbrné podkově
Nakladatel :Blok
Rok vydání :1986
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-Baránková V. il., pověsti již. Morava
- Stavby ČSSR 1981-1985
Nakladatel :Alfa
Rok vydání :1986
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-VF, barevná fotopublikace mapující socialistickou architekturu (administrativní budovy, sportovní haly, vodárenské nádrže, hotely, obchodní domy až po sídlištní komplexy)
- Milostný listář-Výbor z milostné korespondence českých spisovatelů 19. a 20. st.
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1986
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
- Šahovski informator I+II
Nakladatel :Beograd
Rok vydání :1986
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-cca 700 stran, Šahovski informator 41, 42
- Amatérské radio-kompletní ročník XXXV-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6 + magazín-konstrukční příloha
Rok vydání :1986
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 19 sešitů. Celkem 720 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.
- Svět čísel, atomů a molekul
Nakladatel :Albatros
Rok vydání :1986
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-řada Radost z vědění, VF, 140 str., mnoho bar foto a bar il.,
- Emil Fafek-40 let reportérem
Nakladatel :MF
Rok vydání :1985
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-VF, 200 str, fotopublikace s převážně celostránkovými čb fotografiemi
- Šahovski informator I+II
Nakladatel :Beograd
Rok vydání :1985
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-cca 700 stran, Šahovski informator 39, 40
- 751 let obce Višňové (Znojmo, Morava)
Nakladatel :místní MNV
Rok vydání :1985
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-54 str., čb foto
- Sanmännlein erzahlt Geschichten fur 365 Tage
Nakladatel :Pestalozzi Verlag
Rok vydání :1984
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
-VF, 230 str., bar il.
- Pohádky z blízka i dáli
Nakladatel :Albatros
Rok vydání :1984
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-il, z různých států-Kuba,Mongolsko aj.
- Opilý kocour a potíže se zákonem
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1984
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Výbor povídek
- Pět rumunských novel
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1984
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
- Rozmluvy-filozoficko literární revue
Nakladatel :Londýn
Rok vydání :1984
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-scan obsahu
- Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LIX, 1983
Nakladatel :Svazarm
Rok vydání :1983
Stav knihy :běžné opotřebení
-více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,
- Království zvířat
Nakladatel :Albatros
Rok vydání :1983
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
- VF, 130 str., mnoho bar foto a bar il., edice Radost z vědění
- Němčina pro obory společného stravování
Nakladatel :SPN
Rok vydání :1983
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-mnoho čb il, pro střední učiliště
- The Pictorial Atlas for Children
Nakladatel :Optimum Books
Rok vydání :1983
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-VF, 270 str., mnoho bar foto, mapky
- Příběhy se záhadou
Nakladatel :Kruh
Rok vydání :1983
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Čapek, Medek, Olbracht, Weiss .
- Lidé ze souhvězdí Lva
Nakladatel :mf
Rok vydání :1983
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-sci-fi povídky českých autorů
- Lob der Geliebten-Klassische persische Dichtungen
Nakladatel :Ruetten
Rok vydání :1983
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-NĚMECKY, klasické perské příběhy, bar il
- Ersatzteilliste-Dieselmotor 1 VD 8/8-2 SL
Nakladatel :VEB
Rok vydání :1983
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-německy, čb il, katalog náhradních dílů
- Pravidla skoků do vody a vodního póla-Platná od 1.1. 1983
Nakladatel :Olympia
Rok vydání :1983
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-čb il
- Přehled revuí, 1908
ročník III.
Vydavatel : Přemysl Otakar Plaček
Rok vydání: 1908
Jazyk: Čeština
Počet stran: 624
- Černý majestát
Vydavatel : Československý spisovatel, Praha
Rok vydání: 1978
Jazyk: Čeština
Počet stran: 124
- Bornello Manuali d Arredamento 2-Cucine -barevný katalog kuchyní (italsky)
Rok vydání :1982
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-italsky, VF, 160 str., mnoho bar foto, Barevný katalog návrhů kuchyní s popisy a s prostorovou vizualizací. Viz scan jedné dvoustrany.
- Šahovski informator
Nakladatel :Beograd
Rok vydání :1982
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-360 stran, Šahovski informator 33
- Předu, předu pohádku-výbor z nejkrásnějších rumunských pohádek
Nakladatel :LN
Rok vydání :1981
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-bar. il.
- Pět romantických siluet
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1981
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-francouzská romantická poezie
- Nejstarší řecká lyrika
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1981
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Antická knihovna sv. 44
- Amatérské radio-kompletní ročník XXX-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-6 + magazin-konstrukční příloha
Rok vydání :1981
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 19 sešitů. Celkem 800 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.
- Šahovski informator I+II
Nakladatel :Beograd
Rok vydání :1981
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-cca 700 stran, Šahovski informator 31, 32
- Letectví a kosmonautika-kompletní ročník LXII, 1986
Nakladatel :Svazarm
Rok vydání :1980
Stav knihy :běžné opotřebení
-více než 1.000 str., mnoho čb foto a il,
- Asijské kultury ve sbírkách Náprstkova muzea
Nakladatel :Národ.muzeum
Rok vydání :1981
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
Stav obálky :horší stav obálky
-180 str., 110 čb foto
- Jar v záhrade, Leto v záhrade, Jeseň v záhrade, Zima v záhrade
Nakladatel :Príroda
Rok vydání :1980
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-SLOVENSKY, VF, 4 svazky, mnoho bar foto a il
- Krkonoše-turistický průvodce ČSSR č. 4
Nakladatel :Olympia
Rok vydání :1980
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
-380 str., včetně vložené mapky
- Jaro, Léto, Podzim a Zima v zahradě I-IV
Nakladatel :Artia
Rok vydání :1980
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-VF, čtyři svazky, celkem cca 1000 stran, stovky bar foto, čb il, nákresy, tipy, nářadí, pomůcky, chemický postřik, hubení plevele, biologie rostlin, rozmnožování, zazimování, sklizeň
- Vážná hudba na deskách Supraphon katalog LP stereo 1977-1978
Nakladatel :Supraphon
Rok vydání :1980
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-120 str.
- Stvořitelé nových světů-výbor ze světové vědecko-fantastické literatury
Nakladatel :Albatros
Rok vydání :1980
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-300 str.
- Šahovski informator I+II
Nakladatel :Beograd
Rok vydání :1980
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-cca 600 stran, Šahovski informator 29, 30
- Nová technika v odvětví lokomotivního hospodářství-sborník
Nakladatel :ČSVTS
Rok vydání :1980
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-120 str., scan obsahu
- JAZZ 27, 28-bulletin současné hudby
Nakladatel :Jazzová sekce
Rok vydání :1980
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-140 str., čb foto
- Historické události-Druhá světová válka
Nakladatel :mf
Rok vydání :1979
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-500 str., encyklopedie, základní faktografické události , chronologicky řazená data a hesla, diplomatická jednání, tabulky, bojiště,
- Vážná hudba na deskách Supraphon katalog LP stereo 1976
Nakladatel :Supraphon
Rok vydání :1979
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-530 str.
- ABBA-Souvenir Programme. North American and European Tour 1979
Rok vydání :1979
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-anglicky, VF, 38 str., mnoho čb a bar foto, seznam koncertů podle dní, krátké životopisy členů skupiny,
- Pět kanadských novel
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1978
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
- Amatérské radio-časopis -ročník XXVII
Rok vydání :1978
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník 12 čísel časopisu pro radiotechniku a amatérské vysílání. Přes 400 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky
- Amatérské radio-kompletní ročník XXXI-AR 1-12 + ARK pro konstruktéry 1-12 + magazin-konstrukční příloha
Rok vydání :1978
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :nesvázáno, volné listy
-Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 25 sešitů. Celkem 780 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.
- Výkon dopravy a činnost na železnici za mimořádných podmínek při vyhlášení všeobecné pohotovosti národního hospodářství platné od 1. ledna 1978
Nakladatel :Nadas
Rok vydání :1978
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-80 str., razítko, scan části obsahu
- Lieder der Hamsell
Nakladatel :Berlin
Rok vydání :1977
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-mit SP
- Synové slávy-Oběti iluzí, Z pozdních římských panegyriků
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1977
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Antická knihovna sv. 38
- Reparaturhandbuch fur den Personenkraftwagen TYP Wartburg 353W
Nakladatel :VEB
Rok vydání :1977
Stav knihy :horší stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :neuvedeno
-NĚMECKY, mnoho čb il, rukověť opraváře, všechny druhy oprav, motor, karoserie,
- Olympijské hry 1976: Montreal, Innsbruck
Nakladatel :Olympia
Rok vydání :1977
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-OH Montreal, zim.OH Innsbruck, čb a bar. foto, tabulky
- Písně pastvin a lesů
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1977
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Antická knihovna sv. 37
- Homérští hrdinové ve vzpomínkách věků
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1977
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
- Antické válečné umění
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1977
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-600 stran, Antická knihovna sv. 36
- Teorija i praktika proektirovania passažirskich samoljotov (rusky)
Nakladatel :Moskva
Rok vydání :1976
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-rusky, 430 str., tabulky, výpočty, nákresy, Teorie a praxe projektování civilních letadel
- Příručka pro textilní barvíře a tiskaře
Nakladatel :Sdruž. pro odbyt
Rok vydání :1976
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
-880 str., Z obsahu: Barvení celulózových vláken, Barvení živočišných vláken, Barvení chemických vláken, Textilní tisk, O zkouškách stálosti
- Příručka pro textilní barvíře a tiskaře
Nakladatel :Sdruž. pro odbyt
Rok vydání :1976
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
-880 str., Z obsahu: Barvení celulózových vláken, Barvení živočišných vláken, Barvení chemických vláken, Textilní tisk, O zkouškách stálosti
- Cesta do Lhasy-kterou se svým druhem P. J. Gabetem v letech 1844 až 1846 vykonal
Nakladatel :mf
Rok vydání :1976
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-410 str., mapka
- Statut výkonných jednotek dráhy-účinnost od 1. dubna 1976
Rok vydání :1976
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-58 str., scan části obsahu
- Nový zákon
Nakladatel :Křesťanská akademie, Řím
Rok vydání :1976
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
- Služební předpis pro pokladní službu v železničních stanicích platný od 1. 4. 1976
Nakladatel :Nadas
Rok vydání :1976
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-VF, 160 str., razítko původního majitele, scan části obsahu.
- Vonička lidové poezie
Nakladatel :ČS
Rok vydání :1975
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-MF, Vodáková S. čb il
- Orientální umění NG Praha, Obrazy,sochy a koberce,
Nakladatel :Mor.galerie
Rok vydání :1975
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-katalog výstavy, Z nových zisků v letech 1963-1973
- Plujeme za hranice PLR
Nakladatel :SVM
Rok vydání :1975
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :brožovaná
-100 str., příručka pro praktickou potřebu plavby motorových člunů, včetně mapy
- Russian Cooking
Nakladatel :Moskva
Rok vydání :1974
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
-190 str., kuchařka, bar foto
- Pět belgických novel
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1974
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Simenon, Daisne, Hellens, Claus
- Propagační leták Aero Vodochody na letadlo L 39 (anglicky)
Rok vydání :1974
Stav knihy :horší stav
Vazba :brožovaná
-anglicky, 20 str., bar foto. Reklamní brožura se základními technickými informacemi o letadle.Sešit je v dobrém stavu, pouze byl celý našikmo přeložen.
- Edice OKO-Rozum do kapsy
Nakladatel :Albatros
Rok vydání :1973
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :lamino
-edice OKO sv. 16, čb a bar. il.
- Sokolovo
Nakladatel :NV
Rok vydání :1973
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-290 str., čb foto, Sokolovo-historie, dokumenty, vzpomínky, tradice
- Pěvci lásky
Nakladatel :Svoboda
Rok vydání :1973
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Antická knihovna sv. 18
- Důlně měřičský předpis pro povrchové dobývání rud a nerud
Nakladatel :Český báňský úřad
Rok vydání :1972
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :lamino
-60 str.
- Pět řeckých novel
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1972
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-moderní řecká literatura
- J.Zahradník, F.Severa - Naši motýli
Albatros - Praha 2009 - edice OKO - Vázané. Luxusní stav. Obrácená vazba. Četné ilustrace.
- J.Zahradník, F,Severa - Naši motýli
Albatros - Praha 2009- edice OKO - Vázané. Luxusní stav. Obrácená vazba. Četné ilustrace.
- Jindřich Vydra - Divotvorné krabičky
SNDK - Praha 1964 - edice OKO sv.14 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- Oldřich Dudek - Sport a hry
SNDK - Praha 1967 - 1.vydání - edice OKO sv 23 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- A.Mezera, F.Procházka - Naše stromy a keře
Albatros - Praha 1969 - 1.vydání - edice OKO sv.25 - Vázané. Velmi dobrý stav. Lehce naprasklá vazba. Četné ilustrace.
- V.Šolc, J.Vraštil - Indiánskou stezkou
Albatros - Praha 1982 - edice OKO sv.56 - Vázané. Velmi dobrý stav. Ilustrováno.
- Mirko Šmíd - Lodi včera dnes a zítra
SNDK - Praha 1968 - 1.vydání - edice OKO sv.24 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- J.Šubrt, S.Valášek - Vlajky a znaky celého světa
Albatros - Praha 1977 - edice OKO sv.44 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- Miloš Zapletal - Tisíc malých dobrodružství
SNDK - Praha 1961 - 1.vydání - 20 000 výtisků - edice OKO ¨sv.1/II - Vázané. Velmi dobrý stav. Ilustrováno.
- Miloš Zapletal - Tisíc malých dobrodružství 1/I - 1/II
SNDK - Praha 1961 - 1.vydání - edice OKO sv. 1/I, 1/II - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- J.Moucha, V. Choc - Naši denní motýli
Albatros - Praha 1972 - 1.vydání - edice OKO sv.35 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- Miloš Zapletal - Kouzelné brýle
SNDK - Praha 1963 - 1.vydání - edice OKO sv.11 - 15 000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace a fotografie.
- Miloš Zapletal - Kouzelné brýle
Albatros - Praha 1972 - edice OKO sv.11 - 2.přepracované vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace a fotografie.
- J.Novák, K.Hísek - Naše jedovaté rostliny
Albatros - Praha 1984 - 1.vydání - edice OKO sv.58 - Vázané. Velmi dobrý stav. Četné ilustrace.
- Jaroslav Ježek Orchestr Osvobozeného divadla 1930 - 1938 2 LP
Supraphon - 1982 - 2 LP Mono 1013 3371-72 G - historický archiv - rychlost 33 - luxusní stav
- Jaroslav Ježek orchestr Osvobozeného divadla 1930 - 1938 /2 LP/
Supraphon - 1982 - 2 LP Mono 1013 3371-72 - nbsp Historický archiv - rychlost 33 - Luxusní stav
- J.Ježek, A Jindra - Panorama
Supraphon - DV 10058 - rychlost 33 - stav uspokojivý, poškrábáno
- Dobrý večer quintet zpívá J+V+W
H+S - 1991 - LP stereo HS 0001-1611 - rychlost 33 nbsp - luxusní stav nbsp - podpisy
- Úsměvy Jaroslava Ježka
Panton - 1976 - 11 0607 - rychlost 33 - vynikající stav
- J.Zmožek - Šel jsem světem - písničky pro herce
Supraphon - 1988 - LP Stereo 1113 4267 H - rychlost 33 - luxusni stav
- J.Zmožek - Šel jsem světem - písničky pro herce
Supraphon - 1988 - LP Stereo 10 4267-1311 H - rychlost 33 - luxusní stav
- J.Zmožek - Šel jsem světem - písničky pro herce
Supraphon - 1988 - LP Stereo 1113 4267 H - rychlost 33 - vynikající stav
- Perličky filmového plátna originální nahrávky písniček z českých filmů z třicátých a čtyřicátých let
Panton - 1981 - LP Mono 8019 0096 - rychlost 33 - vynikající stav
- Perličky stříbrného plátna - originální nahrávky písniček z českých filmů z třicátých a čtyřicátých let
Panton - 1981 - LP Mono 8019 0096 - rychlost 33 - vynikající stav
- Cirkus Humberto - hudba z televizního seriálu
Supraphon - 1989 - LP Stereo 11 0776-1 H - rychlost 33 - vynikající stav - obal nepatrně natržený
- Lasica, Satinský, Filip
Opus - 1982 - LP Stereo 9113 1366 - rychlost 33 - vynikající stav - na obalu v rohu skvrna
- V pravé poledne - melodie z filmů
Supraphon - 1975 - LP Stereo 1 13 1788 H - rychlost 33 - vynikající stav
- Zuzka Lonská spieva evergreeny
Supraphon - 1968 - LP Mono 0 13 0535 - rychlost 33 - vynikající stav - obal ošoupaný a odřený
- Svet filmov
Opus - 1979 - LP Stereo 9116 0876 - rychlost 33 - vynikající stav - obálka lehce odřená
- Scény nejslavnějších amerických musicalů
Gramofonový klub - 1966 - LP nbsp SV 10212 - rychlost 33 - vynikající stav, obal ošoupaný
- Tajuplný ostrov hudby - vivat Běňovský, Milotická serenáda, Muž a žena, Cizinec na pobřeží
Panton - 1976 - LP 11 0663 H - rychlost 33 - velmi dobrý stav, místy lehké vlásky
- Melódie strieborného plátna
Opus - 1976 - LP Stereo nbsp 91 16 0507 - rychlost 33 - dobrý stav , mělce poškrábáno
- K.Svoboda, J Štaidl - Noc na Karštejně
Supraphon - 1975 - LP Stereo 1 13 1693 H - rychlost 33 - mělká škrábnutí - obal chybí
- Antonín Bartoněk - Zlaté Mykény
Panorama - Praha 1983 - 1. vydání - 27.500 výtisků - Edice Stopy, fakta, svědectví - Řada Velké civilizace - Vázané. Vynikající stav.
- Evžen Strouhal - Život starých egypťanů
Panorama - Praha 1989 - 1. vydání - 13.000 výtisků - Edice Stopy, fakta, svědectví - Vázané. Vynikající stav.
- Ludwika Pressová - Stará Kréta
Panorama - Praha 1978 - 1. vydání - 26.000 výtisků - Edice Stopy, fakta, svědectví - Řada Velké civilizace - Vázané. Vynikající stav.
- Josef Klíma - Lidé Mezopotámie (Cestami dávné civilizace a kultury při Eufratu a Tugridu).
Orbis - Praha 1976 - 1. vydání - 25.000 výtisků - Edice Stopy, fakta, svědectví - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Bořivoj Nechvátal - Vyšehrad
Odeon - Praha 1976 - 1. vydání - 6.500 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Karel Sklenář - Památky pravěku na území ČSSR
Orbis - Praha 1974 - 1. vydání - 18.000 výtisků - Edice Pyramida - Encyklopedie - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Josef Poulík - Mikulčice. Sídlo a pevnost knížat velkomoravských.
Academia - Praha 1975 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.
- Peter Ratkoš - Pramene k dejinám Vežkej Moravy
Vydavatežstvo Slovenskej akadémie vied - Bratislava 1968 - 2. vydání - Vázané. Vynikající stav. Obálka opotřebovaná.
- Památky archeologické - Ročník LXXV 1984 - číslo 2 (ISSN 0031-0506).
ČSAV - Praha 1984 - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.
- Anton Točík - Opevnená osada z doby bronzovej vo Veselom
Vydavatežstvo Slovenskej akadémie vied - Bratislava 1964 - 1. vydání - 1.400 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.
- Ivan Borkovský - Svatojiřská bazilika a klášter na Pražském hradě
Academia - Praha 1975 - 1. vydání - 2.500 výtisků - Vázané. Vynikající stav.
- Josef Poulík - Dvě Velkomoravské rotundy v Mikulčicích
Nakladatelství ČSAV - Praha 1963 - 1. vydání - 3.000 výtisků - včetně příloh - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.
- B. Svoboda - D. Cončev - Neue denkmäler antiker toreutik
Nakladatelství ČSAV - Praha 1956 - 1. vydání - 1.100 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná.
- Ladislav Bánesz - Barca pri Košiciach (Paleolitické nálezisko). Barca bei Košice (Paläolithische fundstelle).
Vydavatežstvo Slovenskej akadémie vied - Bratislava 1968 - 1. vydání - 950 výtisků - slovensky a německy - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.
- B. Chropovský - M. Dušek - B. Polla - Pohrebiská zo staršej doby bronzovej na Slovensku I (Gräberfelder aus der älteren bronzezeit in der Slowakei).
Slovenská akadémie vied - Bratislava 1960 - 950 výtisků - slovensky a německy - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Bořivoj Dostál - Slovanská pohřebiště ze střední doby hradištní na Moravě
Nakladatelství ČSAV - Praha 1966 - 1. vydání - 1.100 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená.
- Alena Rybová - Bohumil Soudský - Libenice (Keltská svatyně ve středních Čechách).
Nakladatelství ČSAV - Praha 1962 - 1. vydání - 1.300 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- Katalog stavebního průmyslu ČSR 1948-49 (I. ročník a dodatek).
Nákladem zúčastněných firem a podniků v publikaci uvedených pod jednotlivými obory působnosti - Brno 1948 - 6. výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav.
- František Halas - Dílo (1. - Krásné neštěstí, 2. - Časy, 3. - A co básník, 4. - Imagena, 5. - Obrazy, 6. - Dopisy) - 6 svazků.
Krásné neštěstí - ČS - Praha 1969 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná. Časy - ČS - Praha 1981 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. A co básník - ČS - Praha 1983 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Imagena - ČS - Praha 1971 - 1. vydání - 2.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihovní razítko. Obálka mírně opotřebovaná. Obrazy - ČS - Praha 1968 - 1. vydání - 4.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná. Dopisy - Torst - Praha 2001 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Madeleine Brent - Prokletí minulosti
Knižní klub - Praha 1998 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Vazba nepatrně ošoupaná.
- Vilém Mucha - První celostátní spartakiada 1955
Státní tělovýchovné nakladatelství - Praha 1956 - Vázané. Velmi dobrý stav. Byla-li obálka, tak chybí.
- N. S. Sergejev-Censkij - Lvi a slunce
SNKLHU - Praha 1959 - 1. vydání - 13.000 výtisků - edice Světová četba - svazek 201 - Kartonované. Velmi dobrý stav. Obálka mírně potrhaná.
- Lukianos - Pravdivé příběhy
SNKLU - Praha 1963 - 1. vydání v SNKLU - 10.500 výtisků - edice Světová četba - svazek 304 - Kartonované. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Panait Istrati - Kira Kiralina
SNKLHU - Praha 1959 - 2. vydání - 16.000 výtisků - edice Světová četba - svazek 211 - Kartonované. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Charles Dickens - Zvony novoroční
Svoboda - Praha 1949 - 2. vydání - 10.750 výtisků - edice Světová četba - svazek 7 - Kartonované. Stav dobrý. Obálka potrhaná a malý fragment ve hřbetu chybí.
- Beaumarchais - Lazebník Sevillský. Figarova svatba.
SNKLHU - Praha 1956 - 1. vydání v SNKLHU - 15.000 výtisků - edice Světová četba - svazek 114 - Kartonované. Stav dobrý. Obálka potrhaná.
- Josef Prošek - KUKS
Pressfoto - Praha 1977 - 1. vydání - Edice obrazových publikací, řada B, sv. 2 - Vázané. Vynikající stav.
- Syrový - Architektura svědectví dob (Přehled vývoje stavitelství a architektury).
SNTL - Praha 1974 - 1. vydání - 25.200 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba mírně zašpiněná.
- Syrový - Architektura svědectví dob (Přehled vývoje stavitelství a arcitektury).
SNTL - Praha 1977 - 2. vydání - 15.200 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka na jednom místě lehce natržená a malý kousek (0,5 cm) chybí.
- Emanuel Hruška - Stavba miest (Jej história, prítomnosť a budúcnosť).
Vydavatežstvo Slovenskej akadémie vied - Bratislava 1970 - 2.000 výtisků - slovensky - Vázané. Vynikající stav. Obálka opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek
- Emanuel Hruška - Problémy súčasného urbanizmu
Vydavatežstvo Slovenskej akadémie vied - Bratislava 1966 - 1. vydání - 2.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Jaromír Štván - Problémy perspektivní přestavby našich měst
Výzkumný ústav výstavby a architektury - Praha 1961 - 1. vydání - 1.900 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Emanuel Poche, Marie Benešová, Luboš Hlaváček, Dušan Konečný, Otakar Nový, Petr Wittlich - Praha našeho věku (Architektura, sochařství, malířství, užité umění).
Panorama - Praha 1978 - 1. vydání - 25.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka na jednom místě natržená.
- Leone Battista Alberti - Deset knih o stavitelství
SNKLHU - Praha 1956 - 1. vydání - 2.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.
- Bohuslav Syrový - Vývoj stavebnictví a architektury ve starověku
SNTL - Praha 1959 - 1. vydání - 3.200 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná. Uvnitř knihy číselné razítko a jméno bývalého vlastníka.
- Lidová architektura (Textová část Evžen Veselý).
Orbis - Praha - Soubor 15 barevných listů v obálce - Vynikající stav.
- Věra Kovářů - Lidové stavby v Jihomoravském kraji
Orbis - Praha 1971 - Soubor 12 fotografií - Vynikající stav.
- Zd. Wirth, Ant. Matějček - Česká architektura XIX. století (1800 - 1920).
Jan Štenc - Praha 1922 - Vázané. Velmi dobrý stav. Hřbet v horní části mírně poničený. Uvnitř knihy číselné razítko.
- František Mík - Po cestách stavitelského umění
Státní nakladatelství - Praha 1948 - 2., změněné a rozšířené vydání - Brožované. Stav dobrý. Zadní strana vazby popsaná inkoustovou tužkou.
- J. E. Koula - Poznáváme architekturu
SPN - Praha 1973 - 1. vydání - 5.000 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Přebaleno fólií - ta přilepena k záložkám průhlednou páskou. Na hřbetu obálky malá samolepka. Několik uvolněných listů. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Jaroslav Herout - Staletí kolem nás (Přehled stavebních slohů).
Orbis - Praha 1961 - 1. vydání - 8.200 výtisků - Ilustroval R.Mader - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.
- J. Staňková - J. Pechar - Tisíciletý vývoj architektury
SNTL - Praha 1979 - 2., přepracované vydání - Polytechnická knižnice 112. sv. I. řady Věda a technika populárně - Vázané. Vynikající stav.
- Vladimír Uher, Milan Pavlík - Dialog tvarů (Architektura barokní Prahy).
Odeon - Praha 1974 - 1. vydání - 17.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav.
- Curt Siegel - Strukturformen der Modernen Architektur
Verlag Georg D. W. Callwey - München 1965 - 2. auflage - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Oleg Alexandrovič Švidkovskij - Urbanismus socialistického Československa
Academia - Praha 1966 - 1. vydání - 1.800 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- Architecture of the Russian North 12th - 19th Centuries
Aurora Art Publishers - Leningrad 1976 - anglicky, popisky u fotografií i v ruštině - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná. Uvnitř knihy knihovní razítko.
- Roger Rössing - Architekturfotografie
VEB Fotokinoverlag - Leipzig 1974 - 1. auflage - 1.-5. tausend - německy - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.
- O. Dostál, J. Pechar, V. Procházka - Moderní architektura v Československu
Obelisk - Praha 1970 - 2., doplněné vydání - 7.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná. Uvnitř knihy několik knihovních razítek. Na hřbetu obálky malá samolepka.
- Pavel Beneš - Svět křídel I.-III. díl - dva svazky (I.díl - Od ptačího letu k rychlosti zvuku, II. díl - Na prahu letu do Vesmíru, III. díl - K letadlům budoucnosti).
Orbis - Praha 1949 - 1. vydání - 5.500 výtisků - Převazba. Velmi dobrý stav.
- Rudolf Mihola - Hana Vítová - Cesta ke šmíře
Perklíč - Praha 2004 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Fotodokumentace.
- Arnošt Tabášek - Adina Mandlová - Fámy a skutečnost
Formát - Praha 2003 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Fotodokumentace.
- Lída Baarová -Života sladké hořkosti
Librex - Ostrava 1988 - 3.doplněné vydání - Vázané. Luxusní stav. Fotodokumentace.
- Jolana Matějková - Hugo Haas - Život je pes
XYZ - Praha 2005 - 1.vydání - Vázané. Luxusní stav. Fotodokumentace.
- Josef Frais - Trojhvězdí nesmrtelných - Mandlová, Baarová, Gollová
Formát - Praha 2001 - 2.vydání - Vázané. Vynikající stav. Fotodokumentace.
- Zdeněk Pokorný - Václav Havel a ženy
Nava - Plzeň 1999 - 1.vydání - Brožované. Vynikající stav. Barevná fotodokumentace.
- Carolina Grahamová - Camila milenka prince Charlese
Mustang - Plzeň 1995 - 1.vydání - Vázané. Vynikající stav. Fotografie.
- Witch/ 100 čarodějných způsobů, jak vydržet s kluky
Rok vydání : 2003
- Witch/ 100 čarodějných způsobů, jak zjistit všechno o přátelství
Rok vydání : 2002
- Witch/ 100 čarodějných způsobů, jak s iužít party
Rok vydání : 2003
- Witch/ 100 čarodějných způsobů, jak si poradit s láskou
Rok vydání : 2004
- Kandinsky a Parigi 1934-1944
Rok vydání : 1985 Poznámka :italsky
- Karel Minář
Rok vydání : 1982 Poznámka :katalog
- Umění francouzského středověku
Rok vydání : 1978 Poznámka :A 4, katalog