Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 31 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:51
Návrat na portál Knihynainternetu.cz




- Original kresba osvětového plakátu z roku 1952-Pomoc města-venkovu v mírových žních dobrovolnými brigádámi
Rok vydání :1952 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -černobílá kresba, rozměr 21x29,5 cm (A4), vhodné k zarámování, zčásti ztmavlé od světla-viz scan

- Krokodýl-satirický časopis (rusky)
Rok vydání :1951 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -rusky, VF, vázaný satirický časopis, čísla 2-36, chybí 3,4,11,17,19,21-27

- Kronika trojánská
Nakladatel :ČS Rok vydání :1951 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :horší stav obálky -edice Národní klenotnice sv. 51

- Original kresba osvětového plakátu z roku 1952-Pomoc města-venkovu v dobrovolných brigádách na mírových žních 1952
Rok vydání :1952 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -černobílá kresba, rozměr 21x29,5 cm (A4), vhodné k zarámování

- Údržba strojů-Příručka pro praxi a pro školení údržbářů zvláště v chemickém průmyslu
Nakladatel :Práce Rok vydání :1951 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -150 str.

- Řeči Mojžíšovy-Pátá knihy tory
Nakladatel :Melantrich Rok vydání :1950 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :špatný stav obálky -dedikace a podpis překladatele-Dr. Gustav Sicher-vrchní rabín pražský

- Dílo Rudolfa Mayera
Nakladatel :ČS Rok vydání :1950 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :horší stav obálky -edice Národní klenotnice

- Staročeská Alexandreida
Nakladatel :ELK Rok vydání :1949 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -edice Národní klenotnice

- Listy dvou Janů (Hus, Žižka)
Nakladatel :ELK Rok vydání :1949 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :horší stav obálky -čb il a foto

- Dílo Bohdana Jelínka
Nakladatel :ELK Rok vydání :1949 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :špatný stav obálky -edice Národní klenotnice

- ELEKTROTECHNIK RADIOAMATÉR-časopis pro radiotechniku a obory příbuzné-ročník 28, 1949
Nakladatel :Orbis Rok vydání :1949 Stav knihy :horší stav Vazba :vázaná -kompletní svázaný ročník-12 čísel. Čb foto, čb nákresy, návody. Scan části obsahu.

- Patentová listina čís. 77472-Společné řízení dvou nebo více kormidel
Rok vydání :1949 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -1 list, 1 čb nákres, levý horní roh natržen (viz scan)

- Žalm Moravy
Nakladatel :Mír, Brno Rok vydání :1948 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :obálka chybí -100 str. textu a 80 str.čb dokumentárních foto také z věznic a žalářů okupované Moravy

- Letáky z roku 1848
Nakladatel :ELK Rok vydání :1948 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :horší stav obálky -edice Národní klenotnice

- Adresář československého zdravotnictví-ročník I., 1948
Nakladatel :Orbis Rok vydání :1948 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -Kniha obsahuje adresy všech zdravotnických úřadů, ústravů, léčeben, poraden, lázeňství, lékáren atd. včetně jmenných seznamů jednotlivých lékařů (Dentistvé, veterináři, lékaři), doplněno dobovou reklamou, částečně podtrháno

- Lví silou-Pocta a dík sokolstvu
Nakladatel :Nakladatelské družstvo Máje Rok vydání :1948 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba Stav obálky :neuvedeno -VF, 170 stran, mnoho čb hlubotisk foto, písně, čb il

- Tělesná výchova mládeže
Nakladatel :Min. školství Rok vydání :1948 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -měsíčník, ročník XIV, 316 stran, čb foto, čb il, nákresy, raz knih

- Textilní pomocné prostředky československé výroby
Nakladatel :Hosp. skup. chem. prům. Rok vydání :1948 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -220 str., tabulky, Pomocné textilní prostředky a jejich popis (Vzhled, Reakce, Vlastnosti, Rozpustnost, použití) řazené abecedně, dle použití-včetně výrobců. Vepsán text nesouvisející s knihou,. razítko.

- Památce . Krále českých houslistů . Mistra Františka Ondříčka-sborník statí o 25leté činnosti Kruhu přátel, ctitelů a žáků Mistra Františka Ondříčka s 12 obrazy
Nakladatel :vl. Rok vydání :1948 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -jeden sešit 15 str., čb foto

- Nejnovější a nejpůvodnější slovanský Selam čili Květomluva
Nakladatel :Kvasnička a Hampl Rok vydání :1948 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -MF, 19 str.

- Romantické povídky
Nakladatel :ELK Rok vydání :1947 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :špatný stav obálky -edice Národní klenotnice

- JAZZ-list věnovaný jazzu a moderní hudbě, ročník I., II rok 1947 a 1948
Nakladatel :Gramoklub Praha Rok vydání :1947 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -2 nekompletní ročníky svázány v jeden svazek, ročník I.-čísla 1, 2, 3, 4 (číslo 5 chybí) , ročník II.-čísla 1, 2, 3, 4, 9, 10 (číslo 5, 6 , 7, 8 chybí)), čb foto, dobové reklamy

- Dr. Edvard Beneš ve fotografii-historie velkého života
Nakladatel :Orbis Rok vydání :1947 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :horší stav obálky -úvod F.X. Šalda, Dr. Ripka H., VF 117 hlubotisk foto

- Masaryk ve fotografii
Nakladatel :Orbis Rok vydání :1947 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba Stav obálky :obálka chybí -VF, 118 čb hlubotisk foto, úvodní slovo Čapek K.

- Sattasaí-Sbírka sedmi set strof
Nakladatel :Symposion Rok vydání :1947 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -edice Duše východu sv. 2

- Čtení o výstavě a výstavbě, lidech a podhůří
Nakladatel :Nová Paka Rok vydání :1947 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -k výstavě podkrkonošského kraje 1947- Katalog k výstavě, 60 str. textu, 70 str. dobové inzerce

- 1948-Šťastný a veselý Nový rok přeje listonoš
Rok vydání :1947 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -brožurka 8 str., básnička, povídka, poštovní poplatky

- Václav Vydra, K 70. narozeninám
Nakladatel :Máj Rok vydání :1946 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -VF,čb foto, vepsán text nesouvisející s knihou

- Literární pozůstalost Hany Kvapilové
Nakladatel :Šolc Rok vydání :1946 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :obálka chybí -vepsán text nesouvisející s knihou

- Sovětští básníci-výbor z lyriky
Nakladatel :dp Rok vydání :1946 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -původní obálka vevázána

- Tělesná výchova mládeže, ročník XII.
Nakladatel :Min. školství Rok vydání :1946 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -měsíčník, ročník XII, 316 stran, čb foto, čb il, nákresy, cybí číslo 1, raz knih

- časopis Československo ročník I-V
Nakladatel :Min. informací a osvěty Rok vydání :1946 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -VF, 5 svazků měsíčníku, přes 1000 str., ročník 1-5, říjen 1945-1950, mnoho čb foto, bar. repro, články z různých oblastí života - politika, hospodářství, historie, bytová kultura, umění, razítka 1946 - 1950

- Národní shromáždění zahajuje
Nakladatel :Ministerstvo informací Rok vydání :1946 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná Stav obálky :horší stav obálky -70 str., čb foto

- In memoriam . Oběti druhé sv. války a persekuce českého národa z řad zaměstnanců politické správy v Čechách a země České
Nakladatel :Zaměstnan.rada NV Rok vydání :1946 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -brožura 60 str., čb foto s medailony obětí-zaměstnanců politické správy

- Hitler v sovětské karikatuře
Nakladatel :Praha Rok vydání :1946 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná Stav obálky :špatný stav obálky -60 str., 30 str textu a 27 str. převážně celostránkových čb il, obálka knihy silně poničena

- Černošské písně I.
Nakladatel :Plzákovo nakl. Rok vydání :1946 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -noty, 6 černošských písní, s notopisem, původním textem a českým překladem. Sešit nese stopy častého používání.

- Květnová revoluce-obrazový památník hrdinství a slávy z velkých dnů lidového povstání
Nakladatel :Melantrich Rok vydání :1945 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :nepůvodní vazba, převazba -VF, 40 str. čb i bar dokumentárních foto různých autorů z pražského povstání s básněmi různých autorů

- Posmrtný odlitek z prací Věry Liškové
Nakladatel :Melantrich Rok vydání :1945 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná

- Rozkládací oboustranný program slavnostního představení Libuše od B. Smetany konané v květnu 1945 -podpisy aktérů
Rok vydání :1945 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -podpisy téměř všech divadelníků, režiséra, výtvarníka, sbormistra podpisy jsou velmi vybledlé (celkem 15 podpisů), čitelné jsou : Ouředník J., Zítek V., Veverka J., Křikava J., Červinková L., Jirásková M., Budínová M., Hanzalíková L., Chorovič B.

- Lidická tryzna-Projevy učiněné dne 10. června 1945 v Lidicích
Nakladatel :Min. informací Rok vydání :1945 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -brožurka 30 str., vepsán text nesouvisející s knihou

- Mnichov 1938
Nakladatel :HSVO Rok vydání :1945 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -brožurka 44 str., edice Knihovna vojáka sv. 6

- Spezial-netto-Briefmarken Katalog 1944
Nakladatel :Eulen Rok vydání :1944 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 90 stran, Protektorat Boehmen u. Maeren, čb reprodukce známek, částečně podtrháno

- Handatlas fur das detsche Haus-Eine Zusammelstellung hervorragender Kartenbilder der ganzen Welt unter besonderes Berucksichtigung des Deutschen Reiches und seiner Nachbarlander
Nakladatel :Drei Kegel Verlag Rok vydání :1943 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :původní vazba -76 farbigen Landkarten und Ortsregister

- Širým světem roč.XXI.
Nakladatel :ČSGU Rok vydání :1943 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -Burian Z. čb il., 1943-1944

- Afrika-Handbuch zum praktischen Kolonialwissenschaften Band XV-Teil 1 I+II
Nakladatel :de Gruyter Rok vydání :1943 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba Stav obálky :neuvedeno -2 knihy,2. kniha-mapy, mnoho čb il, tabulky, viele Mapen, illustrationen, Tafeln

- Širým světem-zeměpisný čtrnáctideník ročník XX. 1943
Nakladatel :ČGU Rok vydání :1943 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -760 str., obálky nejsou vevázány (chybí), čb foto

- Spezial-netto-Briefmarken Katalog 1943
Nakladatel :Eulen Rok vydání :1943 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 90 stran, Protektorat Boehmen u. Maeren, čb reprodukce známek

- Ceník známek býv. Československa, Protektorátu, Slovenska, novinek a různých sestav.
Nakladatel :Pilný, Plzeň Rok vydání :1943 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -sešit 52 str.

- Neoglyfy-sešit písma neoglylického
Rok vydání :1942 Stav knihy :běžné opotřebení -jeden nerozřezaný sešit písma neoglyfického (obrazové písmo), str. 97-112. Bylo přeloženo na polovinu.

- Spezial-netto-Briefmarken Katalog 1942
Nakladatel :Eulen Rok vydání :1942 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 140 stran, Protektorat Boehmen u. Maeren, čb reprodukce známek , částečně podtrháno

- Michel Briefmarken-Katalog / Europa 1941
Nakladatel :Leipzig Rok vydání :1941 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -1130 stran, abecedně řazené podle zemí, čb reprodukce známek, známky v koloniích

- Arbeitsbuch- protektorat Bohmen u. Mahren-Pracovní knížka-Protektorát Čechy a Morava
Rok vydání :1941 Stav knihy :horší stav Vazba :vázaná -sešitek 16 str., vyplněno, scan je ilustrační

- Arbeitsbuch- protektorat Bohmen u. Mahren-Pracovní knížka-Protektorát Čechy a Morava
Rok vydání :1941 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -sešitek 16 str., vyplněno, scan je ilustrační

- Gorlitzer Eisenhandel und Verzinkerei G.m.b.H. Gorlitz
Rok vydání :1941 Stav knihy :horší stav Vazba :původní vazba -MF, 100 str., katalog výrobků s popisy, 2 čb foto z provozu továrny a proti titulu čb foto továrního objektu-viz scan. Hřbet knihy opraven páskou.

- Ve službách paní-výbor z Waltera von der Vogelweide a jiných dvorských pěvců
Nakladatel :ELK Rok vydání :1941 Stav knihy :horší stav Vazba :nesvázáno, volné listy -VF, Strnadel A. bar il., číslováno 718/1001, edice Ráj knihomilů sv. 2, nesvázané volné listy, kartonový obal poničen, uvnitř listy dobré (viz scan)

- Příručka českomoravské společnosti normalisační sv.2-Strojní součásti
Nakladatel :Čm. spol. normalizační Rok vydání :1941 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -180 str., čb nákresy, tabulky, scan části obsahu

- Příručka českomoravské společnosti normalisační sv.1-Strojnické kreslení
Nakladatel :Čm. spol. normalizační Rok vydání :1941 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -80 str., čb nákresy

- Obecní spořitelna jičínská
Rok vydání :1941 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -12 str., 81. účetní výkaz za rok 1941

- Kaplánkův katalog známek československých a protektorátu Čechy a Morava, 1941
Nakladatel :Kaplánek Rok vydání :1941 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 100 str., čb foto známek

- Město vidím veliké (cizinci o Praze)
Nakladatel :Borový Rok vydání :1940 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -vyjádření světoznámých osob o Praze z historie i současnosti, mnoho čb reprodukcí na křídě, 500 stran, ochranné pouzdro

- Česká malba gotická-Deskové malířství 1350-1450
Nakladatel :Melantrich Rok vydání :1940 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :vázaná Stav obálky :horší stav obálky -VF, 80 bar tabulí, 270 str. textu, 276 celostr. Bar a čb repro, podrobné údaje ke každému obrazu, ochranný obal, Prof. Matějček

- Kde domov můj ?-Památník věnovaný naší vlasti a hymně národa českého
Nakladatel :Čin Rok vydání :1940 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :obálka chybí -VF, 240 str., 100 celostránkových čb foto a čb repro, čb il v textu Aleš M.

- Katalog sběratelů československých známek a známek protektorátu Čechy a Morava
Nakladatel :Národní sběratel Rok vydání :1940 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 175 stran, reprodukce známek

- Knížka o Malenicích u Volyně
Nakladatel :Kampelička v Malenicích Rok vydání :1940 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -130 str., čb foto, scan části obsahu, vepsán text nesouvisející s knihou

- 1941-Šťastný a veselý Nový rok přeje listonoš
Rok vydání :1940 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -brožurka 16 str., básnička, povídka, poštovní poplatky

- Divadlo v Kolíně
Nakladatel :Divadelní družstvo Kolín Rok vydání :1939 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba Stav obálky :neuvedeno -VF, čb foto, Památník vydaný k příležitosti postavení divadla, Z obsahu: Historie, divadelní spolky, stavba, popis budovy, otevření divadla, 30 stran dobové inzerce, jmenný soupis členů k otevření divadla 1939

- Památník X.sletu všesokolského v Praze 1938
Nakladatel :ČOS Rok vydání :1939 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -VF, 320 stran, mnoho čb foto, články od různých autorů, scan části obsahu, vlepeno ex libris

- Ubersicht der gultigen Reichsdeutschen Zahlungsmittel zum 1. April 1939 + Doplněk přehledu obíhajících (platných) říšskoněmeckých bankovek a mincí.
Nakladatel :Nationalban fur Bohmen und Mahren in Prag Rok vydání :1939 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -2 brožurky A5, Ubersicht . -12 str. popisu bankovek a mincí (bez vyobrazení). Původně měla brožurka 22 str., ale od str. 13 jsou stránky ustřiženy a zřejmě nahrazeny volně vloženou brožurkou: Doplněk přehledu ..(text česko-německy, s čb obrázky).

- Der neue Wegweiser Reichenberg Sudetenland
Nakladatel :Ostdeutscher Werbeverlag, Gorlitz Rok vydání :1939 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -německy, 48 str., průvodce městem Liberec, na prostřední dvoustránce plán Liberce, dobové reklamy, adresy a telefony důležitých míst (hotely, lékaři, divadlo, ZOO, NSDAP ), Wegreiser Nr. 8

- Padesát let Městské spořitelny v Jilemnici 1888-1938
Nakladatel :Jednota čs. spořitelem Rok vydání :1938 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -60 str., čb foto, kalendář na rok 1938,

- Kytička pomněnek z mlžin a začátků nakladatelství Jos. R. Vilímka
Nakladatel :Praha Rok vydání :1938 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -19 str., soukromý neprodejný novoroční tisk

- Český podzim 1938
Nakladatel :Praha Rok vydání :1938 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -různí autoři, Muzika F. kresba proti titulu

- Sokolský diplom z roku 1937 s podpisy činovníků
Rok vydání :1937 Stav knihy :běžné opotřebení -otvírací diplom s podpisy činovníků, razítkem Sokolská župa orlická a s čb foto putovní ceny mužů Sokolské župy orlické . Scan je ilustrační.

- NAŠIM DĚTEM-týdenní příloha listu Národní politika, nekompletní ročník XV., 1937
Nakladatel :Národní politika Rok vydání :1937 Stav knihy :horší stav -nekompletní ročník dětské přílohy k listu Národní politika-dvojlist s čb il.,hádanky, články , Z celkových 52 čísel chybí čísla-5, 8, 10, 16, 17, 20, 32, 35, 37, 38, 40, 42 a 52. 3x na zadní straně komics.

- Pořadník úřednictva poštovní a telegrafní správy republiky československé 1937 (Scan jedné strany knihy).
Rok vydání :1937 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -cca 400 str., pořadové seznamy právních úředníků, doprav. úředníků, poštov. revidentů, poštov. asistentů atd.-jméno, datum narození, od kdy slouží, jaký úřad a pořadí. Některá jména přeškrtnuta bar. inkoust. tužkou, drobné vpisky.

- Válcovní program předvalků, tyčového a tvarového železa, důlních a polních kolejnic s drobným kolejivem, pískového železa, váleného drátu, nosníků, želez a želez podlažnicových
Rok vydání :1937 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -200 str.

- Masaryk ve fotografii
Nakladatel :Orbis Rok vydání :1937 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :původní vazba Stav obálky :obálka chybí -VF, 120 čb hlubotisk foto, úvodní slovo Čapek K., 6. vydání

- Pohledy do budoucna-astrologicko-spiritualistická ročenka pro rok 1937
Nakladatel :Spiritistická revue v Radvanicích Rok vydání :1937 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -158 str., na každý měsíc v roce astrologická předpověď a články se spirit. tématikou. Vydáno jako příloha časopisu Spiritistická revue, 158 str. Knihovna spiritistické revue sv. XIX

- Matrona z Efezu
Nakladatel :ELK Rok vydání :1937 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -30 str., úprava Štýrský J., 10 čb repro rytých listů Václava Hollara z roku 1665 s textem povídky

- Jubilejní sjezd Čs. strany národně-socialistické v Praze 15., 16. a 17. května 1937
Rok vydání :1937 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -brožura 80 str., čb foto, čb dobové reklamy. Brožura obsahuje mimo jiné program sjezdu, seznam restaurací s názvy a adresami kde se stravovat, různé pokyny pro mimopražské účastníky, fotomontážní obálka

- 1936 v politické karikatuře
Nakladatel :Borový Rok vydání :1937 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -37 str., neprodejný tisk, čb karikatury-Čapek J., Fuchs O., Heine T.T., Mrkvička O., Pelc A., Sekora O.

- Sokolský diplom z roku 1936 s podpisy činovníků
Rok vydání :1936 Stav knihy :běžné opotřebení -otvírací diplom s podpisy činovníků, razítkem Sokolská župa orlická a s čb foto putovní ceny mužů Sokolské župy orlické . Scan je ilustrační.

- Michel Briefmarken-Katalog / Europa-Ubersee 1936
Nakladatel :Leipzig Rok vydání :1936 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -1960 stran, abecedně řazené podle zemí, čb reprodukce známek

- Širým světem roč. XIV.
Nakladatel :ČSGU Rok vydání :1936 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -Burian Z. čb il. + bar. celostr.il 1936-1937

- Zápisky vysockého omladináře politického vězně F. M. Hájka ze svatováclavské trestnice v Praze
Nakladatel :Skrbek Rok vydání :1936 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -100 str., čb il., čb repro, Vysoké nad Jizerou, vlepeno ex libris

- Mezinárodní kongres volných myslitelů v Praze
Nakladatel :Nakl. Volné myšlenky Rok vydání :1936 Stav knihy :horší stav Vazba :nepůvodní vazba, převazba -190 str., čb foto, částečně podtrháno různými barvami pastelek, scan obsahu

- F. Sokol-Tůma, Člověk a dílo
Nakladatel :Albert Rok vydání :1936 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 42 str., Bouda C. čb repro dřevorytů, soukromý tisk Albertova nakladatelství, také soupis díla

- Sokolský diplom z roku 1935 s podpisy činovníků
Rok vydání :1935 Stav knihy :běžné opotřebení -otvírací diplom s podpisy činovníků, razítkem Sokolská župa orlická a čb foto V. Velkoborského

- 30 let bojů a práce Včely
Nakladatel :Včela Rok vydání :1936 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -VF, sešit 30 str, mnoho čb foto, Zprávy za třicátý jubilejní rok 1935, výroba, zprávy rady

- L Art D Aimer en Orient - Anthologie des Maitres de la Littérature Orientale
Georges-Anquetil ( 1930 ) Paris, převazba, horší stav

- Magazín dp (Družstevní práce), ročník III., 1935-36
Nakladatel :dp Rok vydání :1935 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -330 str., čb repro, čb il. Články různých autorů z různých oborů, (literatura, architektura,bydlení )-viz scan

- Pamětní spis vydaný k 70. narozeninám obchodního rady Viléma Dlaboly
Nakladatel :Tisk Javůrek Rok vydání :1935 Stav knihy :horší stav Vazba :původní vazba -VF, 50 str., čb foto, různé články opěvující V. Dlabolu-starosta obce Chvalkovice, obchodní rada, šéf textilní továrny, předseeda Čs. průmyslníků textilních

- Širým světem roč.XIII , chybí číslo 8.
Nakladatel :ČGU Rok vydání :1935 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -Burian Z.- bar.přílohy, nesvázáno, s obálkami, 9čísel, chybí č. 8

- Kabinení fotografie-Skupinové (zřejmě třídní) foto dívenek s profesory v popředí, rozměr 16,5x12 cm
Rok vydání :1934 Stav knihy :běžné opotřebení -vyražena adresa fotoateliéru-F. Patzelt, Hradec Králové vedle Grand-hotelu

- Magazín dp (Družstevní práce), ročník III., 1934-35
Nakladatel :dp Rok vydání :1934 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -315 str., čb repro, čb il. Články různých autorů z různých oborů (literatura, architektura,bydlení ), -viz scan

- Ročenka městského muzea v Jaroměři IV. 1933
Nakladatel :Jaroměř Rok vydání :1934 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -sešit 46 str., čb foto, Z obsahu: Staré pozemk.knihy, Jakub.předměstí před 60 lety, K historii veřejného osvětlení, Z dějin chudinství

- Pořadník úřednictva poštovní a telegrafní správy republiky Československé 1934-pořadové seznamy úředníků v osobním stavu poštovní spořitelny
Nakladatel :Min. pošt a telegrafů Rok vydání :1934 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -45 str. jmenných seznamů včetně data narození a data od kdy daný člověk sloužil-viz scan části textu. V zadní části 22 str. dobové reklamy. Na několika místech drobné vpisky tužkou.

- 75 Jahre Reichenberger Zeitung
Nakladatel :Reichenberg Rok vydání :1934 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -VF, 145 str., čb foto, dobové reklamy

- VZKŘÍŠENÍ-noviny sokolské mládeže-ročník XIX., 1933
Nakladatel :Čs. obec sokolská Rok vydání :1933 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -kompletní ročník, čísla 1-10., čb il (také mj. Černý J., Kožíšek, Vrobel atd)

- Čeští básníci Lužici
Nakladatel :Budyšín Rok vydání :1933 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -MF, různí autoři, vlepeno ex libris, razítka

- List domovský-město Dvůr Králové nad Labem
Rok vydání :1932 Stav knihy :horší stav -dvojlist s podpisem starosty města a městského radního, razítko městského úřadu, v úvodu listu dobová čb foto náměstí

- Šprýmy hodži Nasr-ed-dína efendiho
Nakladatel :dp Rok vydání :1932 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -Mašek V. úprava a čb il., Sutnar L. stříbrná vazba

- VIII. výroční zpráva za rok 1931-Česká přádelna a tkalcovna lnu akc.spol. v Jilemnici
Nakladatel :Jilemnice Rok vydání :1932 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -sešit, 12 stran

- Přívětivý inkasista ! 18 úspěšných upomínek, které našim zákazníkům přinesly peníze
Nakladatel :Gestetner Rok vydání :1932 Stav knihy :horší stav -VF, 20 str. strojopisu, úspěšné dopisy-upomínky-které se osvědčily v praxi - viz obrázek

- Památník Sokola v Jaroměři 1862-1932-Sedmdesát let Sokola v Jaroměři
Nakladatel :Jaroměř Rok vydání :1932 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -VF, 90 str., čb dobová foto, také seznam členů v roce 1932, scan obsahu

- Oboustranná posuvná tabulka hodnot (hmotnost) trubek a plechů dle průřezu nebo tloušťky-Zbrojovka Brno
Rok vydání :1931 Stav knihy :běžné opotřebení -rozměry cca 13x19 cm

- Haus der Mitarbeit Heinrich Chvalkovský-Fourniere und Tischlerbedarfsartikel Katalog (německy)
Nakladatel :Prag Rok vydání :1932 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -VF, 250 str., německy, mnoho čb il. a nákresů, Katalog kování (nábytkové a jiné) a drobného železář.zboží a nástrojů (pily, pilníky, hoblíky, panty, zámky, háčky, kliky, úchyty, rozety, listely ). stav odpovídá stáří a účelu knihy, nová karton. vazba

- Dobový program koncertu Jarmily Novotné s podpisy
Rok vydání :1931 Stav knihy :horší stav -Dvojlist-byl přeložen na čtvrtiny, na titulním listě tužkou podpisy : Jarmila Novotná-zpěvačka, Lisa Mingetti - virtuoska houslí, Arpád Szandor - klavírista, natržení po opravě

- VII. výroční zpráva za rok 1930-Česká přádelna a tkalcovna lnu akc.spol. v Jilemnici
Nakladatel :Jilemnice Rok vydání :1931 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -sešit, 12 stran

- Přástky-Zábavná a pučná příloha . Zemědělských družstevních listů . rok 1930
Nakladatel :Ústř. jednota hosp. družstev Rok vydání :1930 Stav knihy :horší stav Vazba :nepůvodní vazba, převazba -VF, 200 str., beletrie, básně, poučné články, vlepeno ex libris

- Zvláštní vydání Věstníku ministerstva školství a národní osvěty k 80. narozeninám T. G. Masaryka
Nakladatel :Min. školství a národ. osvěty Rok vydání :1930 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -14 str., Sutnar L. úprava, vlepeno ex libris

- Program Českého vysokého učení technického v Praze na studijní rok 1930/31-E. Vysoká škola zemědělského a lesního inženýrství.
Nakladatel :ČVUT Rok vydání :1930 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -140 str., scan obsahu

- Rádce ve věcech vojenských-Rady a pokyny ve věcech vojenských pro obecní úřady a p., jakož i pro širší veřejnost.
Nakladatel :Čs. akciová tiskárna Rok vydání :1930 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná - brožurka, 140 str., original volná brož ještě nerozřezaná,. . Příručka vyčerpává v heslech krátce a výstižně otázky týkající se osob schopných k obraně státu, ale i informuje ve věcech ukládajících civil.obyvatelstvu určité povinnosti nebo omezení. .

- brožurka VČELA
Nakladatel :Včela, Praha Rok vydání :1930 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -40 str., také seznam a čb foto některých prodejen

- Le Mont Saint Michel
Nakladatel :Paris Rok vydání :1930 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -24 celostránkových hlubotiskových foto, vepsán text nesouvisející s knihou

- V. H. Brunner 1886-1928
Nakladatel :spolek Mánes Rok vydání :1929 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -VF, 65 str., 1 báseň, 5 statí o Brunnerovi-Mahen, Bass, Kratochvíl, Kaplický, Hoffmeister, čb repro kreseb. Scan původní vazby.

- Reklamní stolní hra automobilové firmy RENAULT (německy)
Rok vydání :1928 Stav knihy :horší stav -při rozložení rozměry cca 65x48 cm, složeno na čtvrtinu, jedna čtvrtina skladu podlepena, na zadní straně reklamní tisky obchodu Horák a Hlava Praha-prodejce Renaultu a jmenný kalendář na rok 1928. Scan cca 1/4 hracího plánu.

- Anleitung zum Bau von Schwachstromanlagen
Nakladatel :Mix-Genest, Berlin Rok vydání :1928 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -710 Seiten, 672 Abb., achte, neubearbeite und erweiterte Auflage

- PŘÁSTKY-zábavná a poučná příloha Zemědělských družstevních listů-rok 1928
Nakladatel :Ústř.jednota hospod.družstev Rok vydání :1928 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -VF, komplet svázaný ročník, 200 str., beletrie, básně, poučné články, vlepeno ex libris, scan obsahu

- Osvětové rozhledy-Revue věnovaná kulturním otázkám a osvětové činnosti v ČS armádě
Nakladatel :Svaz českých rotmistrů Rok vydání :1928 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -180 stran, ročník VII.

- Odborné výpočty-školní sešit z roku 1928-9 z druhého ročníku Státní odborné školy tkalcovské ve Dvoře Králové
Rok vydání :1928 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -Rukou psaný školní výukový sešit s odbornými výpočty. 58 popsaných stran formátu A4.

- Důvěrné chvíle-Sborník čtenářů Máje na památku čtyřicetiletého trvání spolku
Nakladatel :Máj Rok vydání :1928 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -Čb foto

- Michel Briefmarken-Katalog / Europa 1927 Band I
Nakladatel :Leipzig Rok vydání :1927 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -600 stran, pouze I. díl, abecedně řazené podle zemí, čb reprodukce známek, známky v koloniích

- Pět let Družstevní práce-almanach
Nakladatel :dp Rok vydání :1927 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -190 str., čb il různých autorů (Čapek, Mánes, Bouda, Rada ) články různých autorů, čb fota týkající se DP, také seznam knih vydaných Družstevní prací do konce roku 1927

- Osvětové rozhledy-Revue věnovaná kulturním otázkám a osvětové činnosti v ČS armádě
Nakladatel :Svaz českých rotmistrů Rok vydání :1927 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -300 stran, ročník VI.

- KOMENSKÝ-časopis pedagogický, ročník LV. 1927-28
Nakladatel :Jednota učitelstva škol obecných Rok vydání :1927 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -390 str., scan části obsahu

- DĚLNICKÁ BESÍDKA-zábavná příloha deníku Právo lidu, 1927
Rok vydání :1927 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -VF, zábavné krátké články od různých autorů. Svázaný ročník-čísla 1-51 z roku 1927

- Technologie ručního tkalcovství-školní sešit z roku 1927-8 z prvního ročníku Státní odborné školy tkalcovské ve Dvoře Králové
Rok vydání :1927 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -Rukou psaný školní výukový sešit s popisy, nákresy a s vlepenými vzorky, popisující technologii ručního tkalcovství. 53 popsaných stran formátu A4.

- Nauka o vlákninách-školní sešit z roku 1927-8 z prvního ročníku Státní odborné školy tkalcovské ve Dvoře Králové
Rok vydání :1927 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -Rukou psaný školní výukový sešit s popisy, nákresy a s vlepenými vzorky, popisující nauku o vlákninách. 70 popsaných stran formátu A4.

- Almanach na památku tisícího provedení Prodané nevěsty souborem Národního divadla v Praze 30. května 1927
Rok vydání :1927 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -100 str., čb foto, Kysela F. obálka

- Fuhrer durch Heinrich Lumpe s Natur- und Vogelschutz- Park
Nakladatel :Aussig a.d.E. Rok vydání :1927 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -sešit 24 str., čb foto, mnoho dobových reklam, Aussig a.d.E.

- Komunistická revue-orgán komunistické strany v Československu (Sekce III. internacionály) pro praxi a theorii marxismu a leninismu-kompletní ročník II.
Nakladatel :Výkonný výbor KSČ Rok vydání :1926 Stav knihy :horší stav Vazba :vázaná -kompletní II.ročník, čísla 1-24, 970 str., některé články konfiskovány. Scan jedné strany obsahu. Uvnitř kniha v dobrém stavu, pouze vazba poškozena v dolní části vlhkem, hřbet opraven lepící páskou.

- Památník osmého sletu všesokolského v Praze 1926
Nakladatel :ČOS Rok vydání :1926 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba Stav obálky :neuvedeno -VF, 220 stran text, 76 stran čb foto, tabulky, zdobená vazba

- Památník osmého sletu všesokolského v Praze 1926
Nakladatel :ČOS Rok vydání :1926 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -VF, 220 stran text, 76 stran čb foto, čb foto stavby stadionu, tabulky, zdobená vazba

- Osvětové rozhledy-Revue věnovaná kulturním otázkám a osvětové činnosti v ČS armádě
Nakladatel :Svaz českých rotmistrů Rok vydání :1926 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -320 stran, ročník V.

- DĚLNICKÁ BESÍDKA-zábavná příloha deníku Právo lidu, 1926
Rok vydání :1926 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -VF, zábavné krátké články od různých autorů. Svázaný ročník-čísla 1-3 z roku 1927, čísla 4-53 z roku 1926

- KOMENSKÝ-časopis pedagogický, ročník LIV. 1926-27
Nakladatel :Jednota učitelstva škol obecných Rok vydání :1926 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -390 str., scan části obsahu

- Ročenka sokolských činovníků-Ročník III. 1926
Nakladatel :ČOS Rok vydání :1926 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -140 stran

- Předchůdci-Sborník současné francouzské literatury s hlediska boje o nového člověka
Nakladatel :Symposion Rok vydání :1925 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba Stav obálky :neuvedeno -Barbusse, Bloch, Hamp

- KOMENSKÝ-časopis pedagogický, ročník LIII. 1925-26
Nakladatel :Jednota učitelstva škol obecných Rok vydání :1925 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -390 str., scan části obsahu

- V upomínku na slavnostní otevření dvouleté Rolnické školy v Jičíně dne 28. září 1925
Nakladatel :Jičín Rok vydání :1925 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -VF, 35 str., o budově školy, 14 celostránkových čb fotografií budovy školy, interiéru školy a okolních budov, plánek školy v měřítku 1:100, razítka

- Husův památník-sborník o životě a díle velikového hlasatele pravdy a bojovníka za svobodu
Nakladatel :Volné myšlenky Rok vydání :1925 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -77 str., čb il., různé články

- Katalog a ceník šamotových kamen značky ORA, ORBIS, IRAN
Rok vydání :1925 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -formát A4, 12 str., vyobrazení jednotlivých kamen s popisem výšky, šířky a ceny. Ceník byl přeložen na čtvrtinu. Razítka původního pražského distributora.

- Auszug aus den Wehrvorschriften mit Gesuchmustern.
Rok vydání :1925 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -Kunstners Hilfsbuchlein Heft 120.

- Osvětové rozhledy-Revue věnovaná kulturním otázkám a osvětové činnosti v ČS armádě
Nakladatel :Svaz českých rotmistrů Rok vydání :1924 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -380 stran, ročník III.

- Družstevní lihovar-jeho správní a účetní organisace
Nakladatel :Revisní a účetní jednota Rok vydání :1924 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -200 stran, Z obsahu: Jednací a provozovací řád, Služební smlouva, Styk se soudem a úřady, Účetnictví

- List domovský-město Dvůr Králové nad Labem
Rok vydání :1923 Stav knihy :horší stav -formát A4 složený na čtvrtiny, dvojlist s podpisem starosty města a městského radního, razítko městského úřadu.

- Der Winter-reklamní katalog zimních sportů, 18. Jahrgang 1924/25
Nakladatel :R. Rother, Munchen Rok vydání :1924 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -VF, německy, 43 str., reklamní katalog, 16 str. článků převážně o lyžování, 27 str. reklamní černobílé inzerce týkající se zimních sportů. V brožuře přiložen průvodní dopis s podpisem nakladatele R. Rothera a objednávkový formulář.

- Tabulky k prvé a druhé části mechanické technologie profesora inž. Františka Hasy
Nakladatel :Ceská matice terchnická Rok vydání :1923 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -49 tabulek, desítky čb nákresů cca formát A4-viz scan

- ZVON-týdeník beletristický a literární-ročník XX.
Nakladatel :ČGU Rok vydání :1920 Stav knihy :horší stav Vazba :původní vazba -724 str., Básně, fejetony, články o divadle, hudbě, výtvarném umění apod. od různých autorů. Rezavé skvrny.

- Scénické umění výtvarné
Nakladatel :Jednota umělců výtvarných Rok vydání :1921 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná - MF, 56 str. textu, 45 repro, katalog k výstavě . Umění výtvarné v divadle a ve filmu . Z knihovny Karla Štiky-signováno K. Štika.

- Památník sedmého sletu všesokolského v Praze 1920
Nakladatel :ČOS Rok vydání :1920 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -VF, 280 stran text, 200 stran čb foto, bar il., 3 rozkládací přílohy, vazba odřená

- PRAMEN-plzeňský měsíčník pro literaturu, umění a práci kulturní- ročník I. (obrazové přílohy chybí)
Nakladatel :Beníško, Plzeň Rok vydání :1920 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -komplet 12 čísel, časopis obsahuje básně a prózu od různých autorů (Bartuška J., Sova, Štorch-Marien, Vrba, Wolker ) a články z kulturního života Plzeňska (divadlo, hudba, výtvarné umění, veřejný život ) 16 str. je poškoreno-v horní části rezavé fleky,

- ČESKÝ SVĚT-obrazový týdeník, ročník XV. II. pololetí únor-srpen 1919
Nakladatel :Šolc Rok vydání :1919 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -VF, svázané druhé pololetí týdeníku-čísla 27- 52, mnoho čb foto a repro, články z domova i ze světa (také z války)

- Český národ ve světové válce a vídeňská vláda. Dotaz poslanců Staňka, Tobolky a soudruhů na Jeho Excellenci p. ministerského předsedu v příčině chování se vládních kruhů k českému národu za války.
Nakladatel :Pardubice Rok vydání :1917 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -120 str., Persekuce Sokolstva, vypuzování jazyka českého, Potičeský kurs na státních drahách

- Reklamní leták firmy Otto Monnig (z roku 1916)-výroba dřevěných dechových nástrojů (německy)
Rok vydání :1916 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -8 stránkový reklamní leták s vyobrazením hudebních nástrojů (různé flétny) s popiskami a cenami

- Česká revue-měsíčník národní strany svobodomyslné věnovaný veřejným otázkám-rok 1914
Nakladatel :Tobolka Rok vydání :1914 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nesvázáno, volné listy -kompletní ročník 1914, 12 čísel,Veřejné otázky: politické, technické, přírodovědecké, školské, středostavovské, O knihách

- Pravidla českého pravopisu s abecedním seznamem slov a tvarů
Nakladatel :C.k. školní knihosklad Rok vydání :1913 Stav knihy :horší stav Vazba :původní vazba -150 str., rezavé skvrny, vepsán text nesouvisející s knihou

- V. zpráva Obchodní akademie v Karlíně za školní rok 1913-1914
Nakladatel :Karlín Rok vydání :1914 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -300 str., Školní zprávy-Obchodní akademie, Obchodně dopravního kursu, Večerního kursu ..

- Česká revue-měsíčník národní strany svobodomyslné věnovaný veřejným otázkám-rok 1913
Nakladatel :Tobolka Rok vydání :1913 Stav knihy :horší stav Vazba :nesvázáno, volné listy -kompletní ročník 1913, 12 čísel,Veřejné otázky: politické, technické, přírodovědecké, školské, středostavovské, O knihách

- časopis CIZINECKÝ RUCH zvláštní vydání : VI. slet všesokolský 1912 v Praze slovem i obrazem
Nakladatel :Melichar Rok vydání :1912 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -svázáno v jeden svazek, čísla 4-18, čb foto ze sletu, portréty různých činovníků Sokola

- Nejdůležitější zákony o školství obecném pro království české-vydáno z nařízení c.k. Ministerstva kultu a vyučování
Nakladatel :c.k. školní knihosklad Rok vydání :1912 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -270 str.,na obálce a titul. listě vepsán text nesouvisející s knihou

- Prochaska s Familien-Kalender
Nakladatel :Prochaska Rok vydání :1910 Stav knihy :horší stav Vazba :původní vazba -německy, rodinný kalendář na rok 1910, 170 str. textu, čb il a čb foto, v zadní části knihy dobové reklamy

- Oesterreichische Burgerkunde. Handbuch der Staats- und Rechtskunde in ihren Beziehungen zum offentlichen Lebe. 2 Bande
Nakladatel :Verlag der Patriotischen Volksbuchhandlung Rok vydání :1910 Stav knihy :horší stav Vazba :původní vazba -2 Bande, zusammen 1457 Seiten, mit 18 Tondrucktafeln, 12 farb. Karten und 242 Textabbildungen.

- XII. roční zpráva městské obchodní školy v Hořicích za školní rok 1909-10
Nakladatel :Hořice Rok vydání :1910 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -brožura 40 str.

- Freyse s Europa-Katalog 1910
Nakladatel :Hannover Rok vydání :1910 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 100 stran

- ŠIMÁČKUV ČTYŘLÍSTEK-obrázkový čtrnáctidenník, ročník I.
Nakladatel :Šimáček Rok vydání :1909 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -VF, svázaná čísla 1-24, čb foto, články z různých oborů (dějiny, průmysl, zdravověda, umění ), razítka původ. majitele

- Obecní spořitelny jičínské čtyřicátý devátý účetní výkaz za rok 1909
Nakladatel :vl. Rok vydání :1909 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -VF, 25 str., řehled účtů fondu spořitelního, reservního, penzijního, Přehled účtů zastavárny .

- Moderne Schnellbohrmaschinen-Dresdner Bohrmaschinenfabrif A.-G.
Nakladatel :Leipzig Rok vydání :1909 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -47 str., katalog výrobků-vrtačky, čb vyobrazení, viz scan

- Zpěvník evanjelické bratrské církve
Nakladatel :Potštýn Rok vydání :1908 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -500 str., 500 nápěvů s notopisem, razítko na titul. listě a patitulu knihy, razítko: Kazatelská stanice evanjelické bratrské církve v Turnově

- Zákonník zemský království Českého. Ročník 1906, obsahující částky I.-XXV. Číslo 1. až 148.
Nakladatel :Prag Rok vydání :1907 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -dvojjazyčná česko-německá mutace. 170 str., obsahuje mj. také různé vyhlášky a nařízení týkající se konkrétních českých měst a obcí

- Kabinetní fotografie-Skupinová foto sedícího otce a dvou malých děvčátek 6,5 x 10,5 cm
Nakladatel :S. Bing, Wien Rok vydání :1906 Stav knihy :běžné opotřebení -na zadní straně fotografie reklamní nápis atelieru

- DÍLO-list věnovaný původní tvorbě české hlavně dekorativní, ročník IV.
Nakladatel :Jednota výtvarných umělců, Praha Rok vydání :1906 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -280 str., čb repro-sochy, štuky, kresby, šperky, interiery, obrazy, scan jedné stránky z obsahu. Na prvních čtyřech stránkách znatelné fleky.

- Divadlo-rozhledy po světě divadelním
Nakladatel :Kavka Rok vydání :1905 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -časopis, roč. III, sv. II, kniha pátá, redaktor Kavka B, foto, il, strany 250-450

- Pravidla hledící k českému pravopisu a tvarosloví s abecedním seznamem slov a tvarů.
Nakladatel :C.k.školní knihosklad Rok vydání :1903 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -100 str., hřbet knihy opraven páskou

- ILLUSTROVANÝ SVĚT-velké vydání . Besed lidu , ročník II., 1902
Nakladatel :Otto Rok vydání :1902 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :polokožená -VF, přes 800 str., svázaná čísla č.1-č.26 včetně obálek, čb foto a čb il., články z různých oborů z domova i ze světa, básně, povídky. Obsahuje též v každém čísle šachové úlohy.

- Výroční zpráva c.k. stát. gymnazia vyššího v Jičíně za školní rok 1901
Nakladatel :Jičín Rok vydání :1901 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -brožura 66 str., chybí desky

- OBRÁZKOVÁ REVUE illustrovaný časopis pro zábavu a poučení ročník I. 1899-1900
Nakladatel :Kotrba Rok vydání :1900 Stav knihy :horší stav Vazba :polokožená -VF, svázaný časopis v původní vazbě, Různé články z různých oborů (divadlo, literatura, poučné články, básně, povídky )88 bar a čb obrazových příloh tištěných různými technikami (litografie, zinkografie . ), 262 čb vyobrazení v textu

- Nowy zákon-do hornjoserbščiny po rjedze Vulgaty přeložištaj J. Lusčanski a M. Hórnik.
Nakladatel :Budyšin Rok vydání :1896 Stav knihy :horší stav Vazba :nepůvodní vazba, převazba -400 str., psáno lužickosrbsky, vepsán text nesouvisející s knihou

- Zpráva o třicítiletém působení okresního zastupitelstva Jičínského 1865-1895
Nakladatel :Jičín Rok vydání :1896 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -46 str. textu, Z obsahu : Dějiny okres. zastup., Působnost okres. zastup. v životě vnitřním, Jmenný seznam členů okres.zastup. Jičinského od r. 1865, v příloze složená Silniční mapa okresu Jičinského, vlepeno ex libris

- Nový zákon Pána a Spasitele našeho Ježíše Krista-podle posledního vydání kralického z roku 1613
Nakladatel :Britic. i zahr. pol. biblická Rok vydání :1895 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -evangelia, žalmy, 2 barevné mapky-litografie, na předsádce vepsán text nesouvisející s knihou

- Uebersicht des Feldzuges 1756 in Bohmen zussammengestellt vom militar-wissenscheftlichen Verein zu Theresienstadt.
Nakladatel :Theresienstadt Rok vydání :1895 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -sešitek 41 str., přehled válečného tažení roku 1756 v Čechách, 1 rozkládací příloha (po rozložení rozměr 34x42 cm)

- Výroční zpráva c.kr. gymnazia vyššího v Jičíně za školní rok 1885/6
Nakladatel :Jičín Rok vydání :1886 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -brožura 90 str., chybí desky

- Zpráva o školách obeckých a měšťanských v Ml. Boleslavi na konci školního roku 1884
Nakladatel :Ml. Boleslav Rok vydání :1884 Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -sešit 22 str.

- Zpráva o školách obecných a měšťanských v Ml. Boleslavi na konci školního roku 1883.
Nakladatel :Ml. Boleslav Rok vydání :1883 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -sešit 21 str.

- PHOTOGRAPHISCHE KORRESPONDENZ 68. BAND
Obrazové přílohy - PHOTO
Místo vydání - BERLIN UND WIEN
Vydavatel - SPRINGER
Rok vydání - 1932
Jazyk - německý
Vazba - poloplátěná
Počet svazků - 1.
Vydání - 1.


- PHOTOGRAPHISCHE KORRESPONDENZ 42. JAHR.
Obrazové přílohy - PHOTO
Místo vydání - WIEN
Vydavatel - FLEISCHER
Rok vydání - 1905
Jazyk - německý
Vazba - poloplátěná
Počet svazků - 1
Vydání - 1.


- GEVAERT PHOTOHANDBUCH
Obrazové přílohy - JA
Místo vydání - ANTWERPEN
Vydavatel - GEVAERT
Rok vydání - 1938
Jazyk - německý
Vazba - brožovaná
Počet svazků - 1
Vydání - 15.


- Obrazy života-časopis-ročník IV. 1862
Nakladatel :Litomyšl Rok vydání :1862 Stav knihy :horší stav Vazba :polokožená -kompletní svázaný ročník , str. 1-215, u některých čísel byly při vazbě přehozeny listy, čb il., Různé básně, povídky, články poučné, životopisy atd., razítko, kniha je mírně zatuchlá-na rozdíl od všech ostatních knih v naší nabídce

- Věstník vlády zemské pro království České. Ročník 1858. Oddělení I.-částky I.-XVI., Oddělení II.-částky I. - XII.
Nakladatel :Prag Rok vydání :1859 Stav knihy :horší stav Vazba :nepůvodní vazba, převazba -2 svazky, celkem 484 str. česko-německého textu

- Věstník vlády zemské pro království České. Ročník 1857. Oddělení I. Díl druhý, v němžto se obsahují částky XXXVII. až XLIV. Č. 209. až 244.
Nakladatel :Prag Rok vydání :1857 Stav knihy :horší stav Vazba :nepůvodní vazba, převazba -390 str. česko-německého textu

- Anleitung zur Mechanik oder Bewegungskunst. Zum Gebrauche der deutschen Schulen in den kaiserl.konigs.Staaten.
Nakladatel :Wien Rok vydání :1838 Stav knihy :horší stav Vazba :vázaná -52 str., 2 rozkládací tabule s nákresy (po rozložení mají tabule rozměry cca 30x15 cm)

- PURKYNĚ CYRIL (1862-1937) GEOLOG A PŘÍRODOVĚDEC, PROFESOR ČVUT, PRVNÍ ŘEDITEL STÁTNÍHO GEOLOGICKÉHO ÚSTAVU
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM (1932)


- ZENKL PETR (1884-1975 USA) PROFEESOR ČEŠTINY, AUTOR NĚKOLIKA ČÍTANEK A UČEBNIC, NÁR.SOC POLITIK, MINISTR, ZA VÁLKY V KT, PAK PŘEDSEDA STRANY, PRAŽSKÝ PRIMÁTOR, NÁMĚSTEK PŘEDSEDY VLÁDY, PO EMIGRACI ČINNÝ V EXILOVÉ POLITICE
Poznámka - FOTO S PODPISEM NA RUBU (1938)


- WERICH JAN (1905-1986) HEREC, AUTOR, TEXTAŘ, ZPĚVÁK
Poznámka - PODPIS VE VLASTNÍ KNIZE -ITALSKÉ PRÁZDNINY- (1976)


- WEILER SEPP (1921-1997) NĚMECKÝ REKORDMAN VE SKOKU NA LYŽÍCH (127M), OLYMPIONIK
Poznámka - FOTO S VĚNOVÁNÍM (1967)


- VENCLOVSKÝ FRANTIŠEK (1932-1996) PRVNÍ ČS. PŘEMOŽITEL KANÁLU LA MANCHE V 1970
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM


- VIKA KAREL (vl. jm. Houžvička, 1875-1941) SPISOVATEL
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- VÁGNER JOSEF (1928-2000) LESNÍK, PŘÍRODOVĚDEC, CESTOVATEL A LOVEC, ZAKLADATEL KRÁLOVÉHRADECKÉHO SAFARI
Poznámka - FOTO S PODPISEM NA RUBU (1989)


- TÝRLOVÁ HERMÍNA (1900-1993) SPOLUZAKLADATELKA ČESKÉHO ANIMOVANÉHO FILMU (ZLÍN), REŽISÉRKA A ANIMÁTORKA
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE


- ŠTĚPÁNEK JARKA (JAROSLAV) (1905-?) HOUSLISTA
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- ŠRÁMKOVÁ JOŽKA (provd. Tichá, 1896) BRNĚNSKÁ OPERNÍ PĚVKYNĚ
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- SOBĚSKÝ BOHUMIL (1892-1965) OPERNÍ BARYTONISTA, ČLEN ND, PEDAGOG JAMU
Poznámka - VELKOFORMÁTOVÉ FOTO S VĚNOVÁNÍM (1939)


- ROBINSON MARY (1944) IRSKÁ ADVOKÁTKA, POZDĚJI SENÁTORKA, SEDMÁ PREZIDENTKA ZEMĚ
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE + FOTO


- RUST MATHIAS (1968) MLADÝ NĚMECKÝ PILOT, KTERÝ V KVĚTNU 1987 PŘISTÁL SE SVOU CESSNOU V CENTRU MOSKVY. dOSTAL 4 ROKY, PO ROCE PROPUŠTĚN, NYNÍ PROF. POCKEROVÝ HRÁČ
Poznámka - DOPIS S PODPISEM (1997)


- RAŠKA JIŘÍ (1941) OLYMPIJSKÝ VÍTĚZ VE SKOCÍCH NA LYŽÍCH Z GRENOBLE 1968
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM


- PURKYNĚ CYRIL (1862-1937) VNUK J.E.P., GEOLOG A PŘÍRODOVĚDEC, PROFESOR ČVUT, PRVNÍ ŘEDITEL STÁTNÍHO GEOLOGICKÉHO ÚSTAVU
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM (1932)


- PAPEŽ JIŘÍ (1931-2004) PO JAMU STŘÍDAL RŮZNÉ SCÉNY, OD 1969 U MRŠTÍKŮ V BRNĚ, NĚKOLIK ROLÍ VE FILMI
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE


- PATEJDL, dr. JOSEF (1878-1940 DACHAU) PRÁVNÍK A POLITIIK, ORGANIZÁTOR LEGIÍ, PO VÁLCE V POLITICE
Poznámka - VLASTNORUČNĚ PSANÁ OBÁLKA S PODPISEM ODESÍLATELE


- NĚMEC KAREL (1879 - 1960) MALÍŘ A GRAFIK
Poznámka - VLASTNORUČNĚ PSANÁ POHLEDNICE SBĚRATELI HELCELETOVI


- NEPIL FRANTIŠEK (1929-1995) ROZHLASOVÝ VYPRAVĚČ A SPISOVATEL
Poznámka - VĚNOVÁNÍ VE VLASTNÍ KNIZE DOBRÉ A JEŠTĚ LEPŠÍ JITRO (1990)


- MENZEL JIŘÍ (1938) OSCAROVÝ REŽISÉR, HEREC A SPISOVATEL
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- MESSNER REINHOLD (1944) NĚMECKOJAZYČNÝ ITALSKÝ HOROLEZEC, CESTOVATEL A SPISOVATEL. JAKO PRVNÍ ZDOLAL VŠECH l4 OSMITISÍCOVEK
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- LOUDA JIŘÍ (1920) ZA VÁLKY SE JAKO VOJÁK V ANGLII SEZNÁMIL S HERALDIKOU A STAL SE V NÍ ODBORNÍKEM EVROPKÉHO FORMÁTU
Poznámka - STROJOPISNÝ DOPIS O TOM, CO S NÍM BYLO ZA VÁLKY S PODPISEM (1997)


- LASICA MILAN (1940) SLOVENSKÝ HEREC, DRAMATIK, SPISOVATEL, REŽISÉR, MODERÁTOR A ZPĚVÁK, KOLEGA J. SATINSKÉHO Z HUMORISTICKÉHO DUA
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE


- LANDOVSKÝ PAVEL (1936) HEREC A DRAMATIK, BEZ HERECKÉHO VZDĚLÁNÍ, PO PODPISU CHARTY V RAKOUSKÉM EXILU, PO REVOLUCI ZPĚT
Poznámka - VĚNOVÁNÍ NA KARTIČCE (1993)


- KUNZ JAROSLAV (1869-1933) PRÁVNÍK - VOJENSKÝ SOUDCE, SPISOVATEL
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- KURANDOVÁ JARMILA (roz. Marie Martínková, 1890-1978)HEREČKA A PEDAGOŽKA, ČLENKA BRNĚNSKÉHO ZEMSKÉHO DIVADLA 1935-60, NEJZNÁMĚJŠÍ FILMOVÁ BABIČKA
Poznámka - FOTO S VĚNOVÁNÍM NA RUBU (1972)


- KRÁL´FRAŇO (1903-1955) SLOVENSKÝ BÁSNÍK A PROZAIK, SPOLUZAKLADATEL SOCIALISTICKÉHO REALIZMU
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE


- KOCIÁN JAROSLAV (1883-1950) SLAVNÝ ČESKÝ HOUSLISTA
Poznámka - PODPIS NA POŠTOU PROŠLÉ POHLEDNICI


- KISSINGER HENRY ALFRED (1923) AMERICKÝ DIPLOMAT NĚMECKÉHO ŽIDOVSKÉHO PŮVODU, MINISTR ZAHR. VĚCÍ U DVOU PREZIDENTŮ, NOSITEL NOBELOVY CENY MÍRU
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM


- KALVODA ALOIS (1875 - 1934) MALÍŘ, GARFIK, SPISOVATEL A KRITIK
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- JUERGENS UDO (vl. jm. Udo Juergen Bockelmann, 1934) RAKOUSKÝ SKLADATEL A ZPĚVÁK S 50 LET TRVAJÍCÍ POPULARITOU. V ROCE 1992 VYSTOUPIL NA KONCERTU VE VÍDNI PŘED 220 000 POSLUCHAČI
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- JULÍNEK ANTONÍN (1928-2008) OPERETNÍ A MUZIKÁLOVÝ HEREC PŘEDEVŠÍM NA BRNĚNSKÝCH SCÉNÁCH
Poznámka - FOTO S VĚNOVÁNÍM NA RUBU (1974)


- JELINEKOVI MARIA a OTTO - KANADŠTÍ MISTŘI SVĚTA V KRASOBRUSLENÍ, OTTO (1940) POZDĚJŠÍ KANADSKÝ MINISTR A BYZNYSMEN
Poznámka - FOTO S PODPISY NA RUBU


- CHODOUNSKÝ FRANTIŠEK (1845-1924) PIVOVARNICKÝ EXPERT A AUTOR ODBORNÝCH PRACÍ
Poznámka - TŘÍSTRÁNKOVÝ RUKOPISNÝ DOPIS (1885)


- CHUDÍK LADISLAV (1924) SLOVENSKÝ HEREC A DIVADELNÍ PEDAGOG, OD 1944 ČLEN SND, 1989-90 MINISTR KULTURY
Poznámka - RUKOPISNÝ DOPIS O ŠPATNÉM ZDRAVÍ (1999)


- CHARLES RAY (1930-2004) AMERICKÝ MULTISTYLOVÝ KLÁVESISTA, SKLADATEL A ZPĚVÁK, OD DĚTSTVÍ OSLEPLÝ, SVĚTOVÁ HVĚZDA
Poznámka - VELKOFORMÁTOVÉ FOTO S VĚNOVÁNÍM (2001)


- HORA JOSEF (1891-1945) BÁSNÍK, KRITIK, PŘEKLADATEL A ŽURNALISTA
Poznámka - RUKOPISNÁ BÁSEŇ S PODPISEM


- HOLUBOVÁ RŮŽENA (roz. Rosa Hof, 1865-1958) RAKOUSKÁ MANŽELKA DR. EMILA HOLUBA, ÚČASTNICE DRUHÉ MANŽELOVY AFRICKÉ CESTY, BUDOVATELKA MANŽELOVA ODKAZU
Poznámka - PODPIS NA RKP DOPISU PSANÉM JINOU OSOBOU (1952)


- GALATÍKOVÁ VĚRA (1939-2007) HEREČKA, PO JAMU V ČINOHERNÍM KLUBU, V DIVADLE V LIBNI, MDP A ND, MNOHO ROLÍ VE FILMU, TV A DABINGU
Poznámka - VELKOFORMÁTOVÉ FOTO S PODPISEM (2001)


- GLEICH JAROSLAV (1900-1976) VYSTUDOVAL FARMACII, JAKO VYNIKAJÍCÍ TENOR DO ND, VE FILMU, PEDAGOG
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE (1941)


- FOGLAR JAROSLAV (1907-1979) SPISOVATEL KNIH PRO MLÁDEŽ
Poznámka - DFC K DUNKERQUE S PODPISEM A FUNKCÍ (1999)


- FULGHUM ROBERT L. (1937) AMERICKÝ SPISOVATEL, PASTOR, FILOZOF, UČITEL KRESLENÍ A ZPĚVÁK
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM (1994)


- DURRELL GERALD (1925-1995)V INDII NAROZENÝ BRITSKÝ SPISOVATEL, ZOOLOG, POPULARIZÁTOR OCHRANY PŘÍRODY
Poznámka - FOTO S PODPISEM NA RUBU


- DAENIKEN ERICH VON (1935) ŠVÝCARSKÝ BADATEL A SPISOVATEL, ALTERNATIVNÍ ARCHEOLOG A ANTROPOLOG
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM


- CARDINALE CLAUDIA (vl. jm. Claude Josephine Rose Cardinale, 1939) SVĚTOZNÁMÁ ITALSKÁ HEREČKA TUNISKÉHO PŮVODU
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- CLAPTON ERIC PATRICK (1945)ANGLICKÝ BLUES-ROCKOVÝ KYTARISTA, SKLADATEL A ZPĚVÁK, ČLEN YARDBIRDS A CREAM
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- ČERVIČEK ONDŘEJ (1844-1928) HEREC A DIVADELNÍ ŘEDITEL, DĚD RUDOLFA HRUŠÍNSKÉHO
Poznámka - RUKOPISNÝ DOPIS O VSTUPU RODINY DO ÚSTŘEDNÍ JEDNOTY ČESKÉHO HERECTVA (1892)


- BLAŽÍČEK OLDŘICH (1887-1953) SCHWEIGRŮV ŽÁK NA AVU,KRAJINÁŘ RODNÉ VYSOČINY, PROFESOR ČVUT
Poznámka - PODPIS V PROGRAMU K VÝSTAVĚ JEHO PRACÍ (1944)


- BRICE PIERRE (1929) FRANCOUZSKÝ HEREC ZE ŠLECHTICKÉ RODINY, PO NÁVRATU Z VÁLKY V INDOČÍNĚ NEZNÁMÝ HEREC, OBROVSKÝ ÚSPĚCH V ROLI WINNETUA, KTEROU HRÁL AŽ DO STÁŘÍ
Poznámka - PODPIS NA PROGRAMU K SHOW PODLE KARMA MAYE S BRICEOVOU ÚČASTÍ V BAD SEGEBERGU 1989


- BEZDĚK CTIBOR HUGO (1872-1956) LÉKAŘ A SPISOVATEL, S PŘÍTELEM DR. MAKOVICKÝM PRACOVAL PRO L.N.TOLSTÉHO, AUTOR ETIKOTHERAPIE
Poznámka - RUKOPISNÉ MOTTO S PODPISEM (1936)


- BÍLÁ MAGDA (vl. jm. Vainová, roz. Ebenhochová, 1879-1958) BÁSNÍŘKA A MALÍŘKA SPJATÁ S LÁZNĚMI BOHDANEČ
Poznámka - RUKOPISNÁ BÁSEŇ S PODPISEM


- BENEŠ EDVARD (1884 - 1948) DIPLOMAT A POLITIK
Poznámka - PODPIS V KNIZE: ŠEST LET EXILU


- BENZI ROBERTO (1937) VE FRANCII NAROZENÝ ITALSKÝ DIRIGENT SVĚTOVÝCH OPERNÍCH ORCHESTRŮ
Poznámka - VELKOFORMÁTOVÉ FOTO S VĚNOVÁNÍM (1967)


- BÁR ZDENĚK (1904-1980) VYSTUDOVAL JAZYKY NA UK, PAK UČITEL, REDAKTOR, V TAJNÉM PROCESTU 1957 ODSOUZEN A VĚZNĚN, PAK ŘEDITEL KULT. DOMU HLUČÍN
Poznámka - RUKOPISNÁ BÁSEŇ S PODPISEM (1936)


- BARDINI GAETANO (1929) SVĚTOZNÁMÝ ITALSKÝ OPERNÍ TENORISTA
Poznámka - FOTO S VĚNOVÁNÍM NA RUBU


- BAŤA TOMÁŠ ml. (1914-2008) ČESKO-KANADSKÝ PODNIKATEL, POKRAČOVATEL DÍLA SVÉHO OTCE, TOMÁŠE BATI ST.
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE (1990)


- BEDNÁŘ JAROSLAV (1889-1976) BÁSNÍK
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE


- ADAMS GERRY (1948) IRSKÝ KATOLICKÝ POLITIK, PŘEDESEDA SINN FÉIN, MÍROTVORCE, DIPLOMAT VE SLUŽBÁCH OSN
Poznámka - PODPIS NA VELKOFORMÁTOVÉM FOTU (1998)


- ADAMÍRA JIŘÍ (1926-1993) HRÁT ZAČAL PO VÁLCE, PAK V OSTRAVĚ, 1962-90 V REALISTICKÉM DIVADLE, MACIUCHOVÁ HANA (1945) HEREČKA D. NA VINOHRADECH
Poznámka - PODPISY OBOU HERCŮ NA PROGRAMU KOLÁŽE UZNÁVÁM, ŽE BLOUDÍM (1983)


- Světozor
Rok vydání : 1931 Poznámka :Celý ročník ve 3 brož.sv. v pouzdrech

- Posádka mrtvých-příběhy letců ze západu
Nakladatel :TaM Rok vydání :1993 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -Polnice série čtyř, jedna povídka Burian Z. čb il.

- Disney-Malý průvodce světem-Město umělců-dobrodružství ve Francii
Nakladatel :Egmont Rok vydání :1993 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino

- Divy světa-Fascinující stavby a památky od Kolosea k Tádžmahalu
Nakladatel :Kklub Rok vydání :1993 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -240 str., desítky bar foto, Z obsahu: Chrámy boží v Evropě, Století železa, Založení čínské říše, Islám vAsii, Americké mrakodrapy, Říše Inků, Maorové na Zélandu .

- Ogrod przez caly rok
Nakladatel :Muza, Polsko Rok vydání :1993 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -POLSKY, bohatě ilustrovaná příručka pro zahrádkáře, kalendáře výsadby

- Nizozemština-dovolená? vezmi mě s sebou.
Nakladatel :REBO Rok vydání :1994 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 148 str.

- Amatérské radio-kompletní ročník XLII-AR 1-12
Rok vydání :1994 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nesvázáno, volné listy -Celý ročník časopisu pro elektroniku a amatérské vysílání. Celkem 12 sešitů. Celkem 700 stran, plánky, návody, čb il a foto, kartonové desky.

- Faustovské srdce Karla Hogera
Nakladatel :mf Rok vydání :1994 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -80 stran čb foto na křídě, biografie, výčet rolí

- Kodex kanonického práva-Codex Iuris Canonici
Nakladatel :Zvon Rok vydání :1994 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -810 str., latinsko-české vydání s věcným rejstříkem, původní prodejní cena 364 Kč

- Kniha plná pohádek
Nakladatel :Junior Slovart Rok vydání :1994 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -14 pohádek, bar.celostránkové il.

- Lidé pravěku
Nakladatel :Fortuna print Rok vydání :1994 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -64 str., mnoho bar foto, edice Vidět, poznat, vědět

- Čestmír Janošek
Nakladatel :Praha Rok vydání :1995 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -katalog k výstavě, 62 str., čb a bar repro a čb foto

- Hvězdářská ročenka 1996
Nakladatel :Hvězdárna Praha Rok vydání :1995 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -240 str.

- Musica bohemica judaica
Nakladatel :Editio Moravia Rok vydání :1995 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -Noty, 10 skladeb

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 4
Nakladatel :REVI Rok vydání :1995 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- 366 Hajadánových povídaček na dobrou noc
Nakladatel :Egmont Rok vydání :1995 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -VF, bar il., krátké příběhy na každý den.

- Dětská ilustrovaná encyklopedie III.svazek-Historie lidstva
Nakladatel :Slovart Rok vydání :1995 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 160 str., mnoho bar il. a foto, Kniha zahrnuje klíčová období lidské historie od pravěku až po 20. stol.

- Já, písnička 3-Zpěvník pro žáky středních škol
Nakladatel :Music Cheb Rok vydání :1995 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -260 str., písničky včetně notopisu

- Kancionál
Nakladatel :Zvon Rok vydání :1995 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -MF, 570 str., včetně notopisu

- Obrázkový slovník-LIDSKÉ TĚLO
Nakladatel :Slovart Rok vydání :1995 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 64 str., přes 200 bar foto a grafických ilustrací všech částí těla, více než 3000 výrazů specializovaného názvosloví. Vepsán text nesouvisející s knihou (věnování).

- Pražské jaro 1995
Nakladatel :Pražské jaro Rok vydání :1995 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -čb i bar foto, 150 str., vydáno k jubilejnímu 50. ročníku

- Obsession-revue pro tajemství noci 1/1996
Nakladatel :Obsession Rok vydání :1996 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -80 str., čb a bar foto, čb il.

- Strach o Moudivláčka-antologie severočeských a lužickosrbských autorů
Nakladatel :kapucín Rok vydání :1996 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná

- Landek-Svědek dávné minulosti
Nakladatel :Librex Rok vydání :1996 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :vázaná Stav obálky :velmi dobrá obálka -VF, 120 str., bar foto, čb repro, čb nákresy. O světově významné lokalitě z hlediska geologie, historie, přírodovědy a hornictví.

- I. díl-Ottův slovník naučný. Illustrovaná encyklopedie obecných vědomostí-první díl (A-Alpy)
Nakladatel :Paseka, Argo Rok vydání :1996 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -950 str., 15 příloh, 174 čb vyobrazení. Fotoreprint původního vydání z roku 1893, zlacený hřbet. Kniha je v ochranné papírové etui.

- III. díl-Ottův slovník naučný. Illustrovaná encyklopedie obecných vědomostí-třetí díl (B-Bianchi)
Nakladatel :Paseka, Argo Rok vydání :1996 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -950 str., 9 příloh, 170 čb vyobrazení. Fotoreprint původního vydání z roku 1893, zlacený hřbet. Kniha je v ochranné papírové etui.

- Klinická akupunktura podle institutů tradiční čínské medicíny v Nanjing a Beijing
Nakladatel :Československá sinobiologická společnost Rok vydání :1996 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -220 str., scan jedné strany obsahu

- Recepty pro jeden hrnec-z celého světa
Nakladatel :Reader s Digest Rok vydání :1996 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -350 str., mnoho bar foto, na křídovém papíře

- Šibal Králík
Nakladatel :Junior Rok vydání :1996 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -, určeno pro malé čtenáře, větší písmena

- Zakletý bratříček
Nakladatel :Fortuna Rok vydání :1996 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -VF, Grimm, Andersen, bar il, větší písmena

- Abitare 363-june 1997-časopis
Rok vydání :1997 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -italsky a anglicky, jedno číslo časopisu 250 str. věnovaný převážně moderní architektuře a atributům Prahy (Černínský palác, Veletržní palác, Mullerova vila, vila Schmelowsky, také vila Tugendhat, )mnoho bar foto (také interiéry)

- Obsession-revue pro tajemství noci 1/1997
Nakladatel :Obsession Rok vydání :1997 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -60 str., čb a bar foto, čb il.

- Encyclopaedia of chess openings B
Nakladatel :Beograd Rok vydání :1997 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -550 str.,encyklopedie šachu-otevření, mnohojazyčné (ne česky) ŠACHY

- Dějiny českého divadla II.
Kniha obsahuje 133 čb. obr. a 21 barevných a 1 čb. přílohu Vydavatel : Academia, Praha Rok vydání: 1969 Jazyk: Čeština Počet stran: 432

- Slovanský sborník
Ročník 3, dvanáct čísel. Z obsahu : vzájemné styky rodu Habsburského s Polskem a Ruskem z ruského hudebního vývoje matice srbská angličtí spisovatelé o slovanských otázkách apod. Vydavatel : J. Otto, Praha Rok vydání: 1884 Jazyk: Čeština Počet stran: 676

- IV. díl-Ottův slovník naučný. Illustrovaná encyklopedie obecných vědomostí-čtvrtý díl (Bianchi-Giovii-Bžunda))
Nakladatel :Paseka, Argo Rok vydání :1997 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -950 str., 15 příloh, 209 čb vyobrazení. Fotoreprint původního vydání z roku 1893, zlacený hřbet. Kniha je v ochranné papírové etui.

- Mleté maso-100 receptů
Nakladatel :Otto Rok vydání :1997 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 95 str.,levné recepty z celého světa, mnoho bar foto pokmů

- Myšlenky moudrých-O životě
Nakladatel :Nové Město Rok vydání :1997 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -MF, citáty o životě od různých autorů

- Nový zákon pána a spasitele našeho Ježíše Krista
Nakladatel :Germany Rok vydání :1997 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -Podle posledního vydání kralického z roku 1613.

- Kdo je 1-147
Rok vydání 1946-1949, převazba s vevázanými obálkami Vydavatel : Nakladatelství Orbis v Praze Rok vydání: 1946 Jazyk: Čeština

- Národopisný věstník českoslovanský, 1917
ročník XII.,číslo 1 Vydavatel : Společnost národopisného musea českoslovanského Rok vydání: 1917 Jazyk: Čeština

- Rekviem vavřínů
Nakladatel :Riopress Rok vydání :1997 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -Sbírka básní oslavující TGM

- VI. díl-Ottův slovník naučný. Illustrovaná encyklopedie obecných vědomostí-šestý díl (Čechy-Danseur)
Nakladatel :Paseka, Argo Rok vydání :1997 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -950 str., 25 příloh, 103 čb vyoobrazení. Fotoreprint původního vydání z roku 1893, zlacený hřbet. Kniha je v ochranné papírové etui.

- VII. díl-Ottův slovník naučný. Illustrovaná encyklopedie obecných vědomostí-sedmý díl (Dánsko-Dřevec)
Nakladatel :Paseka, Argo Rok vydání :1997 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -950 str., 18 příloh, 171 čb vyobrazení. Fotoreprint původního vydání z roku 1893, zlacený hřbet. Kniha je v ochranné papírové etui.

- Zbraně 20. století-600 nejznámějších zbraní světa-země, moře, vzduch
Nakladatel :Otto Rok vydání :1997 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 190 str., 600 ilustračních bar a čb foto, profily zbraní, historie jejich vzniku, původní prodejní cena 398 Kč.

- Cigar Cocktail Magazín 10,11/1998
Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -dvouměsíčník, VF, 170 str.,křídový papír, mnoho bar foto, anglické a ruské resumé

- Cigar Cocktail Magazín 11,12/1998
Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -dvouměsíčník, VF, 170 str.,křídový papír, mnoho bar foto, anglické a ruské resumé

- Cigar Cocktail Magazín 3,4/1998
Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -dvouměsíčník, VF, 170 str.,křídový papír, mnoho bar foto, anglické a ruské resumé

- Cigar Cocktail Magazín 5,6/1998
Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -dvouměsíčník, VF, 170 str.,křídový papír, mnoho bar foto, anglické a ruské resumé

- LÝTKA-Celkový trénink lýtkových svalů
Nakladatel :Rudzinskyj Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -sešit 30 str., mnoho čb foto

- NOHY-Budování objemu stehen
Nakladatel :Rudzinskyj Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -sešit 30 str., mnoho čb foto

- PAŽE-Vybudujte si působivé paže
Nakladatel :Rudzinskyj Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -sešit 30 str., mnoho čb foto

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 20
Nakladatel :REVI Rok vydání :1998 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 23
Nakladatel :REVI Rok vydání :1998 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 24
Nakladatel :REVI Rok vydání :1998 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- State Galleries of the Czech Republic-Guide-Directory od State Galleries of the Czech Republic and Guide to Their History and Collections
Nakladatel :Praha Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -100 str., mnoho bar repro

- ZÁDA-Vybudujte si obdivuhodné zádové svaly
Nakladatel :Rudzinskyj Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -sešit 30 str., mnoho čb foto

- Encyclopaedia of chess openings C
Nakladatel :Beograd Rok vydání :1998 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -550 str.,encyklopedie šachu-otevření, mnohojazyčné (ne česky) ŠACHY

- Dětský atlas světových dějin
Nakladatel :KK Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 100 str., bar foto a il., Obsah: Starověké civilizace a říše, Středověk, Svět.koloniální říše, Průmysl a revoluce, 20. století

- Jablonné v Podještědí-pohledy do minulosti
Nakladatel :Vl. spolek Rok vydání :1998 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino Stav obálky :běžné opotřebení obálky -140 str., křídový papír, 120 čb foto i dobových, o historii města

- Nový atlas světa
Nakladatel :Euromedia Rok vydání :1998 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 370 str., všechny mapy v měřítku 1:4 500 000, evropské státy v měřítku 1:900 000, klasifikace a mezinárodní číslování silnic,významné turist. , kultur. a přírodní rarity , úvod Zikmund M.

- Obrazový průvodce 2-KOČKY
Nakladatel :Svojtka Rok vydání :1998 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -menší formát, plemena koček včetně bar foto

- Cigar Cocktail Magazín 10/1999
Rok vydání :1999 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná - VF, 170 str.,křídový papír, mnoho bar foto, anglické a ruské resumé

- Cigar Cocktail Magazín 11/1999
Rok vydání :1999 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -VF, 170 str.,křídový papír, mnoho bar foto, anglické a ruské resumé

- Holovousy-dějiny obce
Nakladatel :Holovousy Rok vydání :1999 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -200 str., mapy a čb foto, Hořice-dějiny obce Holovousy, Dolní Mezihoří, Chlouumky, Chodovice

- Chrastavský kalendář
Nakladatel :Chrastava Rok vydání :1999 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -Kratochvilné čtení z časů dávno i nedávno minulých, 150 str., čb il a foto, bar foto

- IQ trénink-Procvičte si své IQ I. díl: úroveň 1-10
Nakladatel :Svojtka Rok vydání :1999 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná

- Italská konverzace
Nakladatel :Rebo productions Rok vydání :1999 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná

- Loutkový kabaret Freda Schneckenburgera
Nakladatel :Nár. muzeum Rok vydání :1999 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -NĚMECKY s českým doprovodným textem,, křídový papír, mnoho čb a bar foto surreálních loutek, historie, současnost, představení

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 26
Nakladatel :REVI Rok vydání :1999 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 29
Nakladatel :REVI Rok vydání :1999 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 30
Nakladatel :REVI Rok vydání :1999 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- USA
Nakladatel :Rotom Rok vydání :1999 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -MF, Mnoho bar foto, mapy, kapesní průvodce, Jazyk, Kultura, Cesty, Doprava, Sport, Nakupování,

- RC modely-modelářský měsíčník ročník 1999
Rok vydání :1999 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nesvázáno, volné listy -kompletní nesvázaný ročník-12 čísel,mnoho bar foto, plánky, návody, letadla, vrtulníky, lodě, auta původní prodejní cena 600,- Kč

- Čínská kuchyně-tradiční, tvořivé recepty pro každý den i pro slavnostní příležitosti
Nakladatel :Rebo Rok vydání :2000 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -95 str., ke každému receptu celostránková bar. fotografie

- Hlas pro němou tvář-aneb výroky moudrých od začátku civilizace po současnost
Nakladatel :Unicef Rok vydání :2000 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -Velíšek M. bar obálka a celostránkové čb il v textu

- Pikantní kuchyně-Pálivé speciality a aromatická jídla pro každodenní vaření
Nakladatel :Rebo Rok vydání :2000 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -96 str., ke každému receptu podrobný popis a celostránková bar foto

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 32
Nakladatel :REVI Rok vydání :2000 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 33
Nakladatel :REVI Rok vydání :2000 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 34
Nakladatel :REVI Rok vydání :2000 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 35
Nakladatel :REVI Rok vydání :2000 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- Santal-sborník 2000
Nakladatel :Santal Rok vydání :2000 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná - Sborník-jóga ,duchovní nauky, léčitelství, psychická energie, akupresura, zdravá výživa, léčivé rostliny

- RC modely-modelářský měsíčník ročník 2000
Rok vydání :2000 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nesvázáno, volné listy -kompletní nesvázaný ročník-12 čísel,mnoho bar foto, plánky, návody, letadla, vrtulníky, lodě, auta původní prodejní cena 600,- Kč

- Školní atlas (zeměpisný)
Nakladatel :KKLub Rok vydání :2000 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 160 str., 40 str textu, 120 str. atlas světa,Atlas určen pro děti starší 10 let, pro školní i domácí výuku. Původní cena 349 Kč

- MODEL HOBBY magazín-modelářský měsíčník
Nakladatel :Dart Rok vydání :2000 Stav knihy :běžné opotřebení -kompletní ročník 12 čísel, křídový papír, mnoho bar foto, plánky

- TRNKY BRNKY-moravský měsíčník humoru a srandy, ročník XI.
Rok vydání :2000 Stav knihy :běžné opotřebení -VF, kompletní nesvázaný ročník časopisu, čísla 1-12

- Emigrace z českých zemí
Nakladatel :Muzeum v Ml.Bol. Rok vydání :2001 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -sborník referátů ze semináře

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 36
Nakladatel :REVI Rok vydání :2001 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 37
Nakladatel :REVI Rok vydání :2001 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 39
Nakladatel :REVI Rok vydání :2001 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 40
Nakladatel :REVI Rok vydání :2001 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- RC modely-modelářský měsíčník ročník 2001
Rok vydání :2001 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nesvázáno, volné listy -kompletní nesvázaný ročník-12 čísel,mnoho bar foto, plánky, návody, letadla, vrtulníky, lodě, auta původní prodejní cena 720,- Kč

- Larousse tematická encyklopedie-svazek 6-Lidská společnost
Nakladatel :Albatros Rok vydání :2001 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -VF, 440 str., mnoho bar a čb foto a reprodukcí. Kniha podává přehled o všech základních oborech lidského vědění (sociologie, filozofie, náboženství, psychologie, právo, obchod ..) původní prodejní cena 699 Kč

- National Geographic-edice Příroda-OCEÁN
Nakladatel :Egmont Rok vydání :2001 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -60 str., mnoho bar foto, určeno pro děti. Původní prodejní cena 149 Kč

- National Geographic-edice Příroda-POUŠŤ
Nakladatel :Egmont Rok vydání :2001 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -60 str., mnoho bar foto, určeno pro děti. Původní prodejní cena 149 Kč

- National Geographic-edice Příroda-ZEMĚ
Nakladatel :Egmont Rok vydání :2001 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -60 str., mnoho bar foto, určeno pro děti. Původní prodejní cena 149 Kč

- MODEL HOBBY magazín-modelářský měsíčník
Nakladatel :Dart Rok vydání :2001 Stav knihy :běžné opotřebení -nekompletní ročník, čísla 1-5, 7-12, chybí číslo 6, křídový papír, mnoho bar foto, plánky

- Santal-sborník 2002
Nakladatel :Santal Rok vydání :2002 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná - Sborník-jóga ,duchovní nauky, léčitelství, psychická energie, akupresura, zdravá výživa, léčivé rostliny

- Tichým krokem kráčí strach-čtyři horrory psané ženami
Rok vydání :2002 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -200 str., 4 příběhy anglicky píšících autorek

- Svědectví
Z obsahu : Příběh a totalita, Cestou naděje, Z deníku Jana Zahradníčka . Vydavatel : Pavel Tigrid a redakční rada, Paříž Rok vydání: 1987 Jazyk: Čeština Počet stran: 240

- Ponaučné a zábawné listy pro polni hospodaře a řemeslniky w Čechách
celkem 6 kusů Vydavatel : c. kr. wlast. hosp. Společnosti w Čechách jejim spoluadem dktr. Mat. rytiřem Kalinau z Täthenštejnu Rok vydání: 1845 Jazyk: Čeština Počet stran: 374

- Enigma 1-Tajemství starověku
Nakladatel :Kklub Rok vydání :2002 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -VF, 216 str., mnoho bar foto a il., Obsah: Posvátná místa, Zmizelé země, Učení předků, Legendy a pověsti

- Mňam aneb Prima vařečka 1
Nakladatel :Otto Rok vydání :2002 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, křídový papír, 500 receptů, Recepty pro začínající, levné recepty, tradiční české , speciality mezinárodní kuchyně, polévky, dezerty, studená jídla, ryby,

- Murphyho zrnka-vesle i vážně
Nakladatel :oradce Rok vydání :2002 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -MF, 230 str., čb il.

- Před usnutím
Nakladatel :Kairos Rok vydání :2002 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -čb il.

- Vitamínová kuchařka-Více než 380 receptů na chutná jídla plná vitamínů
Nakladatel :Reader s Digest Rok vydání :2002 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -VF, 320 str., mnoho bar foto, Obsah: Zelenina a saláty, Obilniny a těstoviny, Ovoce, ořechy a semena. U každého receptu doba přípravy a výživové hodnoty jedné porce.

- Zbavte se bolesti-Průvodce novými i tradičními metodami mírnění a léčby bolesti
Nakladatel :Výběr Rok vydání :2002 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -380 str., bar il., bar foto. Stovky návodů, jak si ulevit od bolesti, jak ji léčit a jak jí v některých případech i předcházet.

- Žijeme zdravě žijeme s bylinkami
Nakladatel :Výběr Rok vydání :2002 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -330 str., bar foto, bar il. léčivých rostlin, Kniha podává snadno použitelné informace o léčivých bylinách a jak je použít při chorobách. Původní prodejní cena 695 Kč.

- Životní náhody dr. Pavla Ecksteina
Nakladatel :Radioservis Rok vydání :2002 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -100 str., čb fotopříloha, původní prodejní cena 159,- Kč

- MODEL HOBBY magazín-modelářský měsíčník
Nakladatel :Dart Rok vydání :2002 Stav knihy :běžné opotřebení -kompletní ročník 12 čísel, křídový papír, mnoho bar foto, plánky

- National Geographic-česká verze-celý ročník 2003
Nakladatel :NGS Rok vydání :2003 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, kompletní ročník 12 čísel, včetně vložených map, křídový papír, mnoho bar foto, mapy, Původní cena za ročník 1068 Kč.

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 49
Nakladatel :REVI Rok vydání :2003 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 50
Nakladatel :REVI Rok vydání :2003 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- Schůzky s tajemstvím
Nakladatel :Listen Rok vydání :2003 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :vázaná Stav obálky :velmi dobrá obálka -Menší formát, 156 str., původní prodejní cena 185 Kč, povídky různých českých autorů (Viewegh, Šabach, Chaun, Neff )

- Heures a l usage des congrégations de la sainte vierge
Vydavatel : Louis Lesne, Lyon Rok vydání: 1842 Jazyk: Francouzština Počet stran: 576

- Fotorok 58
Čb i barevné fotografie (autoři např. L. Sitenský, V. Richter, Z. Feyfar, T. Honty). Obraz. část sestavil J. Prošek. Nečíslováno. Vydavatel : Orbis, Praha Rok vydání: 1959 Jazyk: Čeština

- Celý život ve formě
Nakladatel :Reader s digest Rok vydání :2003 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 350 stran, na křídě, mnoho bar foto a il, průvodce zdravým stravováním, stovky receptů a nápadů, prevence chorob Původní prodejní cena 894 Kč

- Odborný slovník-Medicína a farmacie v 11 jazycích
Nakladatel :Grada Rok vydání :2003 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -1100 stran, více než 20 000 hesel a 200 000 překladů -ČJ, NJ, AJ, FrJ, Ital, španěl, portug.,holand., švéd., polsky, maďarsky

- Rekordy České republiky-Člověk a společnost
Nakladatel :Mapa Rok vydání :2003 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -260 str., mnoho čb a bar foto. Od prvního českého krále, přes první dálkový let, největší skokanský můstek až po nejstarší hrad .

- Velká encyklopedie zeměpisu
Nakladatel :Svojtka Rok vydání :2003 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 640 stran, Kompletní průvodce státy celého světa, jejich kulturou a populací, více než 3.000 grafů, ilustrací, fotografií a map-historie, hospodářství, lidé, fakta

- MODEL HOBBY magazín-modelářský měsíčník
Nakladatel :Dart Rok vydání :2003 Stav knihy :běžné opotřebení -nekompletní ročník, čísla 2-12, chybí číslo 1, křídový papír, mnoho bar foto, plánky

- Čarodějky Witch-komiks č.7-12/2004
Nakladatel :Egmont Rok vydání :2004 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -barevný komiks, 180 str., očtený

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 52
Nakladatel :REVI Rok vydání :2004 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 53
Nakladatel :REVI Rok vydání :2004 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 54
Nakladatel :REVI Rok vydání :2004 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 55
Nakladatel :REVI Rok vydání :2004 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 56
Nakladatel :REVI Rok vydání :2004 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- D-DAY-Operace Overlord-od přípravy operace po osvobození Paříže
Nakladatel :NV Rok vydání :2004 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -VF, 220 str.,desítky bar a čb foto, předmluva Churchil W., Z obsahu: Spory o druhou frontu, Příprava operace, Němec.obrana, Operace Neptune, Den D, Vzdušné boje, Boje v Normandii .původní cena 999,-

- Mňam aneb Prima vařečka 4
Nakladatel :Otto Rok vydání :2004 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 160 str., křídový papír, mnoho bar foto, přes 400 receptů z TV pořadu

- Rychle, chutně, zdravě Desítky skvělých nápadů na jídla připravení do 30 minut
Nakladatel :Reader s Digest Rok vydání :2004 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 250 str., mnoho bar foto. 114 pokrmů pro každou příležitosts možnostmi obměny, u každého receptu tabulka nutričních hodnot, vitamínů a stopových prvků. Původní prodejní cena 798 Kč.

- Tajemství babiččiny kuchyně-Osvědčené a oblíbené recepty ze starých dobrých časů
Nakladatel :Reader s Digest Rok vydání :2004 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -VF, 350 str., mnoho bar foto. Od jemných polévek přes vydatné nedělní pečeně až po sladké pokrmy. Původní prodejní cena 891 Kč.

- MODEL HOBBY magazín-modelářský měsíčník
Nakladatel :Dart Rok vydání :2004 Stav knihy :běžné opotřebení -nekompletní ročník, čísla 1-4, 7-12, chybí číslo 6 a 7, křídový papír, mnoho bar foto, plánky

- Čarodějky Witch-komiks č.10/05
Nakladatel :Egmont Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -45 str., barevný komiks, očtený

- National Geographic březen 2005- česká verze
Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, křídový papír, mnoho bar foto, mapy, Původní cena 95 Kč.

- National Geographic duben 2005- česká verze
Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, křídový papír, mnoho bar foto, mapy,vložena mapa Původní cena 95 Kč.

- National Geographic květen 2005- česká verze
Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, křídový papír, mnoho bar foto, mapy, Původní cena 95 Kč.

- National Geographic listopad 2005- česká verze
Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, křídový papír, mnoho bar foto, mapy, CD ROM chybí, Původní cena 95 Kč.

- National Geographic prosinec 2005- česká verze
Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, křídový papír, mnoho bar foto, mapy, vložena příloha, Původní cena 95 Kč.

- National Geographic říjen 2005- česká verze
Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, křídový papír, mnoho bar foto, mapy, Původní cena 95 Kč.

- National Geographic srpen 2005- česká verze
Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, křídový papír, mnoho bar foto, mapy, Původní cena 95 Kč.

- National Geographic únor 2005- česká verze
Nakladatel :NGS Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, křídový papír, mnoho bar foto, mapy, Původní cena 95 Kč.

- National Geographic září 2005- česká verze
Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -česky, křídový papír, mnoho bar foto, mapy, vložena mapa, AfrikaPůvodní cena 95 Kč.

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 58
Nakladatel :REVI Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- REVI-Dvouměsíčník o letadlech a letcích č. 59
Nakladatel :REVI Rok vydání :2005 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -čb a bar foto, bar a čb nákresy, vzpomínky letců

- Čokoládové moučníky -recepty
Nakladatel :Svojtka Rok vydání :2005 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 160 str., mnoho bar foto. Recepty na nejrůznější dorty, dortíky, koláčky, pralinky včetně srozumitelných popisů krok za krokem. Původní prodejní cena 299 Kč.

- Dinosauři-atlas pro mládež
Nakladatel :Editions Atlas Rok vydání :2005 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -29 str., množství bar foto, edice Atlas pro mládež-zvířata

- Febiofest 2005-katalog
Rok vydání :2005 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -360 str.,čb foto, krátké popisy uváděných filmů včetně medailonků jejich režisérů-vše v česko-anglické mutaci (viz scan)

- Záhady českých dějin-Co se skrývá pod povrchem historických událostí
Nakladatel :Reader s Digest Rok vydání :2005 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 570 str., mnoho dobových foto a repro. Z obsahu: Nejasné dávné dějiny, Předčasná úmrtí, Zrady skutečné i domnělé, Hroby a pohřby, Popravy, Královská tajemství ..Tajemné nedávné dějiny

- Fantasy Science Fistion -číslo 5/2006
Nakladatel :Triton Rok vydání :2006 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -150 str., magazín sci.fi, různí autoři

- Divoká zvířata-atlas pro mládež
Nakladatel :Editions Atlas Rok vydání :2006 Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -29 str., množství bar foto, edice Atlas pro mládež-zvířata

- Grilování-recepty
Nakladatel :Svojtka Rok vydání :2006 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -VF, 150 str., mnoho bar foto. Praktická kuchařka s recepty na grilování na rožni nebo na roštu, horkém kamení atd. Původní prodejní cena 249 Kč.

- Hrady a rytíři-atlas pro mládež
Nakladatel :Editions Atlas Rok vydání :2006 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -30 str., bar foto a bar il.

- Lidské tělo-atlas pro mládež
Nakladatel :Editions Atlas Rok vydání :2006 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -30 str., bar il.

- Moře a oceány-atlas pro mládež
Nakladatel :Editions Atlas Rok vydání :2006 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -30 str., mnoho bar foto

- Slunce a planety-atlas pro mládež
Nakladatel :Editions Atlas Rok vydání :2006 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -30 str., mnoho bar foto

- Špalíček turistických zajímavostí Česka
Nakladatel :Kartografie Rok vydání :2006 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -Kniha popisuje téměř 2 500 nejzajímav. a nejdůlež. turist. zajímavostí v naší zemi. Více než 350 bar foto, seznam turist. známkových míst a přiloženou mapou ČR. Kniha je zcela nová, ještě zatavena v igelitu. Původ.cena 499 Kč.

- Vynálezy-atlas pro mládež
Nakladatel :Editions Atlas Rok vydání :2006 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -30 str., bar foto, bar il. čb il. čb foto

- Fantasy Science Fistion -číslo 3/2007
Nakladatel :Triton Rok vydání :2007 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -150 str., magazín sci.fi, různí autoři

- Dobře jíst, dobře žít-Dorty a pečivo
Nakladatel :Reader s Digest Výběr Rok vydání :2007 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -160 str., bar foto, desítky receptů s podobnými popisy. Původní prodejní cena 399 Kč

- Dobře jíst, dobře žít-Koláče a moučníky
Nakladatel :Reader s Digest Výběr Rok vydání :2007 Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -160 str., bar foto, desítky receptů s podobnými popisy. Původní prodejní cena 399 Kč

- Slovenská čítanka
Nakladatel :Šolc Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -650 stran, čb foto a il, národopisná mapa Uherskérského Slovenska, 2 části-obecná a cestopisná, I-Vysoké Tatry. Krátký popis Tater a informace pro turisty, II-Lázenské miesta na Slovensku, III-Vlakem přes Slovensko

- Darstellende Geometrie 1.-6. Bogen
Rok vydání :1930 Stav knihy :běžné opotřebení -6 volných listů formátu A1 složených do formátu A4, 39 čb a bar nákresů různých geometrických úloh, deskriptovní geometrie

- PANORAMA-časopis vydavatelstva Družstevní práce, ročník 21, 22, 23, 24, 25 (1945-1951)
Nakladatel :dp Rok vydání :1945 Stav knihy :horší stav Vazba :nepůvodní vazba, převazba -VF, cca 300 str., čb foto.Různé články, básně, úryvky z knih, info pro členy DP )scan obsahu 21.ročníku

- Reklamní brožura Hotelu PARIS Praha- pro hosty v zájmu povznesení cizineckého ruchu (125 str., křídový papír, čb foto, dobové bar i čb reklamy-Kulík, Haas a synové, Schiller Modehaus, Gibian, Tatra atd.)Texty německy a anglicky. Texty reklam také česky
Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -Propagační brožura (125 str.) HOTELU PARIS s čb fotografiemi stručně popisuje staré pamětihodnosti Prahy, čs. průmysl., lázeňství, stručné dějiny země . (také např. článek G. Meyrinka-Démonické město). Uvnitř rozkl. mapka.Foto na obálce Plicka K.

- Katalog vína
Nakladatel :Min.potr.prům. Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -50 str., čb foto, katalog českých, moravských a slovenských vín-u každého charakteristika, balení, ČSNorma, . 5 stran bar. reprodukcí etiket

- My First Picture Encyclopedia
Nakladatel :Golden Pleasure Books Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -brief texts on people of the world, sports, holidays, toys, etc., many colour illustrations

- Robin Hood and his Merry Men
Nakladatel :Hampster Books Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -Early Reader Series No. 28, black-and-white illustrations

- Deformační metoda, Dimensování rámů železobetonových
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -2 tituly v jednom svazku, 70 str., čb nákresy, příklady

- Adolf Haefele, Nagold, Wurttemberg, Fernsprecher Nr. 493-Moderne Mobelbeschlage, qualitats-Werkzeuge
Nakladatel :Druck: R. Schorndorfer, Plochingen Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -německy, VF, 84 S., Ilustrovaný katalog nábytkového kování, zámků, zavíracích systémů, pantů, kuchyň. předmětů, závěsných systémů, nářadí (hoblíky, dláta, pilky..), stav knihy uvnitř dobrý, obálka zašpiněna

- 1000 Worte Autofahren den Jungen Autofreunden gewidmet
Nakladatel :BV-ARAL Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -22 S., farbige Illustrationen, Reklambroschure B V-ARAL und Firmenbrief

- 100x pojištěný úsměv
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -kreslený humor

- 250 let gymnasia v Mladé Boleslavi
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -Almanach vydaný k jubileu 250 let latinských škol v Kosmonosích a Ml.Boleslavi, VF, 282 str., také skupinová čb fota žáků, abecední seznam všech žáků z let 1864-1937, seznamy profesorů a učitelů. Scan obsahu.

- Anselmo Legnani 1937-1999
Nakladatel :Olomouc Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -katalog k výstavě, 69 str., bar repro a čb foto

- Barevná reprodukce obrazu autor Karel Krattner-Schluckenau-ŠLUKNOV
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -barevná reprodukce obrazu 23,5x23,5 cm-pohled na Šluknov. Vhodné k zarámování. Na zadní straně reprodukce jsou lehce znatelné skvrny.

- Brzdové ústrojí s lepenými brzdvými čelistmi Š 1000 MB, Š 1100 MB
Nakladatel :Autobrzdy Jablonec n.N. Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -brožurka, 8 str.,čb nákresy (viz scan)

- Budapest-ilustrovaný průvodce Budapeští (česky)
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -64 str., malá čb ilustrační fota, mapky, cca z roku 1960

- CYKLORAN-Das Harstellungsverfahren ist patantrechtlich geschutzt (reklamní brožura cca 1935)
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -20 str., reklamní brožura na výrobek Cykloran (zřejmě prací mýdlo na různé textilie), přiložen reklamní leták výrobní firmy-Oranienburger Chemische Fabrik, po rozložení má leták 22x28 cm.

- Das Isergebirge-12 Heimatbilder in feinstem kupfertiefdruck nach Lichbildern von Franz Aurich mit einem Geleitworte von Prof. Erhart Proschwitzer
Nakladatel :Lichbildverlaf Kerl Streer, Dauba in Bohmen Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -12 čb místopisných repro foto Jizerských hor, Wanderungen durch die Heimat -band 7., razítka

- Der funfte Katalog-Weihnacht 1909 (Hyperion-Verlag Hans von Weber, Munchen)
Nakladatel :Hyperion-Verlag Hans von Weber, Munchen Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná

- Die besten Apfel-Birnsorten fur Haus- und Kleingarten in 32 Farbdrucktafeln mit beschreibendendem Text
Nakladatel :Eckstein a Stahle Hofkunstanstalt Stuttgart Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, scan jedné dvojstrany knihy

- EDISON-kovová stavebnice
Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -brožura 88 str., obsahuje barevné nákresy-předlohy mechanických předmětů-hraček, které bylo možno smontovat z různých typů stavebnice Edison (předchůdce stavebnice Merkur). Hřbet knihy opraven.

- Frenštát p. Radh. středisko bezkydské turistiky a lední sídlo
Nakladatel :Pohorská jednota Radhošť Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -sešit 32 str., čb foto, dobové reklamy, mapa chybí

- Heraklith-technické návody (stará příručka)
Nakladatel :Heraklithové závody Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -90 str., 97 dvoubarevných il., návody na použití,v knize na několika místech vpisky tužkou, na ořízce rezavý flek, razítko, uvnitř kniha v dobrém stavu.

- Hlásíme příchod sborník žalářní a koncentrační poesie
Nakladatel :Svaz osvob.polit.vězňů Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 30 str., poezie

- Jeschken- Iserland 1939/40 Heft 2
Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -sešit č. 2 od str. 73 do str.168 a rejstřík str. 41 až 56., celý sešit, brožura 100 str., uvnitř mapka panstí Lemberk (viz scan)

- K T Attachments for Milwaukee Milling Machines-catalog No. 30
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -katalog výrobků firmy Kearney a Trecker, 20 str. sešit s popisem, fotografiemi a nákresy výrobků firmy-obráběcích strojů-viz scan jedné stránky

- Kalifornie
Nakladatel :GeoCenter Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, Mnoho bar foto, mapy, turistický průvodce, Dějiny a kultura, Turistické cíle, Zajímavosti, Turistické informace

- Knorr Kochbuch
Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -64 S., schwarz-weisse Photos

- Konvolut 6 brožur vydaných Čs. stranou národně-socialistickou z konce 30 a poč. 40 let. 20 stol.
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -Co připravíme před volbami do obcí? 1937, 2x titul Samosprávná korespondence 1936, Organ. a prac. směrnice 1941, Práce v organisaci i obci 1937

- La Tchécoslovaquie-pays de la technique-III. partie
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -francouzsky, 100 str., reprezentační fotobrožura o vývoji a historii československé techniky a průmyslu, čb a bar foto.

- Ladislav Novák-katalog k výstavě
Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -20 str textu, 59 str. bar a čb repro

- L Art dans lavie moderne-300 Gravures (francouzsky)
Nakladatel :Flammarion Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -francouzsky, VF, 140 str., mnoho čb foto z různých oblastí moderního umění-architektura, interiéry, užité umění, sochy scan jedné stránky knihy

- Listiny svobody-Historická prohlášení zásad Spojených států
Nakladatel :Informační služba U.S. Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -65 str., scan obsahu

- Maurerův výběr GRAND RESTAURANT 2008
Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -264 str., Soupis nejlepších a nejzajímavějších restaurantů vytvořený na základě nezávislých názorů , řazeno abecedně

- Murgana Makronissos
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -brožura 90 str. o řecké armádě, original volná nerozřezana brož

- Návod jak používati psacího stroje Remington Portable
Nakladatel :Remington Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -sešit 15 str., Návod k používání, návod jak stroj otvírat a zavírat, jak vyměňovat pásku a vyobrazení jeho částí.

- Neustes Album des Mahrischen Karstes-30 Ansichten
Nakladatel :Podivínský, Sloup Stav knihy :špatný stav Vazba :brožovaná -30 pohlednic s německým textem, na každé pohlednici přilepen tenký pásek s českým strojopisným překladem

- Oblastní jízdní řád ČSD 84/85 část 1-platný od 3. 6. 1984 do 1. 6. 1985
Nakladatel :Nadas Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -140 str.

- Osobní záznam zdatnosti
Nakladatel :YMCA Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -Sešitek A6, 16 str., čistý, nepopsaný. Uvnitř: Co je a co chce YMCA, Rozdělení členství, Program skupin, Slib člena, tabulky na vyplňování-Účast na členském životě (výlety, kursy, turnaje )

- Památník tělocvičné jednoty Sokol Brno-Žabovřesky (1898-1923)
Nakladatel :vl. Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -90 stran

- Pětadvacet-Studio Ypsilon 1963-1988
Nakladatel :Studio Ypsilon Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -historie divadla, Schmid J. čb a bar kresby, mnoho foto, 190 stran VF

- Pohádky z celého světa sv. 20-Pavoučí nevěsta
Nakladatel :Šilc a Šimáček Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -sešitek, čb il., Obsah: Pavoučí nevěsta, O zvědavci, O perníkové chaloupce. Obálka podlepena (viz scan)

- Propagační leták ZLIN-42(6 str., rusky) Moravan Otrokovice
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -Leták je ze 70. let., ilustrační scan více letáků

- Příručka k župním zkouškám cvičitelským
Nakladatel :Sokolská župa Havlíčkova Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -sešit, 95 stran

- Ročenka 1940-Spořitelna města Železného Brodu
Nakladatel :Jednota československých spořitelen Praha Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -64 stran, účetní zpráva za rok 1939 přiložena, kalendář, předpověď povětrnosti, články o spoření, domácnosti, rodině .., poštovní poplatky, obálka a ostatní výzdoba F.Sklář

- Ročenka 1941-Spořitelna města Železného Brodu
Nakladatel :Jednota československých spořitelen Praha Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -80 stran, mnoho čb il. kalendář, články o spoření, domácnosti, rodině .., poštovní poplatky, obálka Škrdle M. L.

- Ročenka na r. 1937-Spořitelna města Železného Brodu
Nakladatel :Jednota československých spořitelen Praha Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -účetní zpráva za rok 1936 40 stran, ročenka 60 stran, kalendář, předpověď povětrnosti, články o spoření, domácnosti, rodině .., poštovní poplatky, , 16 čb foto, též nová budova, ob. Z.Juna

- Ročenka na r. 1938-Spořitelna města Železného Brodu
Nakladatel :Jednota československých spořitelen Praha Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -účetní zpráva za rok 1937 24 stran, ročenka 64 stran, kalendář, předpověď povětrnosti, články o spoření, domácnosti, rodině .., poštovní poplatky, , čb foto, též nová budova, obálka a ostatní výzdoba F.Kožíšek

- Ročenka na rok 1936-Spořitelna města Železného Brodu
Nakladatel :Jednota československých spořitelen Praha Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -účetní zpráva za rok 1935 24 stran, ročenka 64 stran, kalendář, předpověď povětrnosti, články o spoření, domácnosti, rodině .., poštovní poplatky, 16 čb foto figurky atd., též nová budova, obálka F.Horník

- Sborník poštovního muzea 1989-1990
Nakladatel :NADAS Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -130 str., čb a bar foto

- Seznam telefonních karet SPT Telecom 1991-1993
Nakladatel :Telecom Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -VF, vydané tlf. karty včetně bar foto, popisu a kusů vydání

- Skizzen neuzeillicher Eigenheime
Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -brožurka A5, 16 str. katalogu, 13bar il.-skic rodinných domků a vilek včetně krátkého popisu a přibližné ceny.(viz scan)

- Stanovy čsl. table-tennisové associace-Stanovy pražské župy čsl. t.t.a.
Nakladatel :vl. Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -sešit 30 str.,

- Stavební předpisy ve stručném výtahu se všemi nejnovějšími změnami a doplňky
Nakladatel :Stavební mechanika Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -VF, 60 str., částečně podtrháno, edice Pomůcky ke zkouškám staveb. živností a pro praxi

- Technický slovník česko-španělský pro zaškolování kubánských pracovníků v ČAZ
Nakladatel :Československé automobilové závody, Praha Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -236 str., hřbet opraven páskou, scan jedné stránky

- Trubkové konstrukce Stavovýroby, n.p. Praha
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -VF, 30 str., čb nákresy

- V. H. Brunner-katalog k výstavě konané 1943
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -26 str. textu a reprodukcí kreseb, také seznam vystavených prací

- Více radosti a životní spokojenosti v roce 1939 přeje knihkupec Srdce-novoročenka nakladatele
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :brožovaná -MF, 4 str., Moravec A. jedna čb il.

- W. Schrimpf-Bauer, Werkzeug- und Metallhandlung, Frankfurt am Main
Nakladatel :Frankfurt Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná -250 str., čb nákresy, Katalog nářadí ceníků a krátkých popisů zboží (dláta, pilníky, vrtáky, vrtačky, pily, svěráky, šrouby, kružítka ).Kniha nese hrubší stopy používání (oslí rohy, desky polité, opravený hřbet), uvnitř je kniha dobrá. Schlecht Zustand.

- Z Prahy do Paříže a k moři
Nakladatel :Chemins de fer .. Stav knihy :horší stav Vazba :brožovaná - vydáno ve 20. letech 20. stol. Průvodce- 16 str., malé čb foto pamětihodností, na zadní straně mapka.

- Základy úspěšného vybudování multi-level marketingové organizace
Nakladatel :Alman Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :brožovaná -110 str.

- Jednotná standardní barevnice č.3-Pestré příze z buničité střiže I-II
Nakladatel :ministerstvo lehkého průmyslu Stav knihy :horší stav Vazba :blok -Technická příručka pro barevny, vzorky přízí různých barev.Příze mykané i česané, receptury stálosti a doporučené technologické postupy

- Specimen Book of Monotype FILMSETTER FACES
Nakladatel :Monotype Corporation Limited-London Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :blok -VF, vzory písma, různé velikosti, pořadač, na tvrdém papíru, mírně zatuchlé

- Barták
Nakladatel :OKS Liberec Stav knihy :velmi dobrý stav Stav obálky :běžné opotřebení obálky -16 čb il. formátu A5, vydáno u příležitosti výstavy

- Betlémská kaple-o jejích dějinách a zachovaných zbytcích. Husův památník k 6. červenci 1925
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -2 tituly svázány v jeden svazek včetně původních obálek, vepsán text nesouvisející s knihou. 1. titul vydala Společnost Husova muzea v Praze roku 1923, 2. titul-vydavatelství Volné myšlenky 1925 k uctění památky mistra J. Husa.

- Neckermann-Fruhling und Sommer 1970
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -VF, 640 str.barevného katalogu s fotografiemi různých druhů zboží (oblečení, obuv, nábytek, sklo, nádobí, spotřebních předmětů do domácnosti, elektra až po jízdní kola a mopedy)

- Noviny sokolské mládeže VZKŘÍŠENÍ s přílohou Poupě, ročník XVIII.
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -komplet 10 čísel, Fišerová-Kvěchová M. barevné obálky vevázány MFK

- Novými chodníkmi-turistický sprievodca časopisu Krásy Slovenska (slovensky)
Nakladatel :Šport Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -slovensky, 2 díly v jednom svazku, mapky. Rok vydání neuveden (50.léta?). Na několika místech v knize zatrháno propiskou.

- Od kolébky Riegerovy
Nakladatel :DPZRMNK Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba Stav obálky :neuvedeno -Almanach ve prospěch zřízení Riegerovy mohyly na Kozákově, ex libris, básně , čb il, texty se vztahem k regionu

- Revue Argus-výběr světových aktualit-ročník XXII.
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :nepůvodní vazba, převazba -vázaný ročník XXII, čísla 1-22, 24 (číslo 23 chybí), čb foto, dobové reklamy

- Ferozsons URDU-English Disctionary a comprehensive Distionary od Current Voccabulary
Nakladatel :Karachi Stav knihy :horší stav Vazba :původní vazba -830 str., scan jedné strany slovníku

- Odborný sklářský slovník
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -270 str., trojjazyčný odborný slovník anglicko-česko-ruský

- Skulpturen-Sammlung aus Berliner Privatbesitz -Rudloph Lepke s Kunst-Auctions-Haus-katalog mit 51 Lichtdrucktafeln
Stav knihy :horší stav Vazba :původní vazba -VF, Katalog 1783, 37 Seiten mit Text und 51 Lichtdrucktafeln

- Sportovní kalendář rok 1925, 1930, 1931-konvolut 3 ks
Nakladatel :Stehlík, Praha Stav knihy :horší stav Vazba :původní vazba -MF, 3 ks, sportovní kapesní kalendáře, různá čb foto sportovců, výsledky, reklamy, v poznámkové části částečně rukou vyplněny výsledky zápasů,

- Veselé pohádky pro nejmenší
Nakladatel :Hokr Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :původní vazba -Fischerová-Kvěchová M.10 celostránkových bar il. .a čb il. v textu a bar.il. na obálce

- Československá fotografie Roč.IV . 1934
Nakladatel :Fotografický obzor Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -64 hlubotisk.repro.foto.též Drtikol, Funke, Lauschmann, reklamní část. Původní celoplátěná vazba K.Teige (?), (mírně pošk.-rezavé skvrny), ochranné pouzdro. Vlepeno ex libris nesouvisející s knihou.

- Československá fotografie Roč.V . 1935
Nakladatel :Fotografický obzor Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná - 64 hlubotisk. repro.foto, též Drtikol, reklamní část. Původní celoplátěná vazba K.Teige, (mírně pošk.-rezavé skvrny), ochranné pouzdro. Vlepeno ex libris nesouvisející s knihou.

- Československá fotografie Roč.VI . 1936
Nakladatel :Fotografický obzor Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná - 64 hlubotisk.repro.foto, též Drtikol, . Lauschmann, reklamní část. Původní celoplátěná vazba , ochranné pouzdro. Vlepeno ex libris nesouvisející s knihou.

- Kapesní atlas světa s lexikonem států
Nakladatel :Marco Polo Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :vázaná Stav obálky :velmi dobrá obálka -260 str., bar mapy, bar foto, tabulky, původní prodejní cena 280 Kč

- Katalog-vzorník záclon národního podniku KRAJKA Kraslice
Nakladatel :Krajka Kraslice Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -VF, 41 stran vzorů pletených záclon-katalog výrobků. Viz scan jedné dvoustrany vzorníku.

- Pařížská komuna 1871
Nakladatel :nakl. Min. národní obrany, Varšava Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -VF, cca 20 str textu a 260 str. s desítkami dobových čb repro (dokumenty, portréty, karikatury, . ), součástí je rozkl. bar. mapa:Boje na pařížských barikádách v květnu 1871, kniha pojednává o Pařížské komuně ve vztahu k Polsku a polskému revol. hnutí

- Slovo na cestu-parafrázovaný text Nového zákona
Nakladatel :Luxpress Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná Stav obálky :běžné opotřebení obálky -čb. il.

- Wady drewna (polsky)-Vady dřeva
Nakladatel :Warszawa Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -polsky, 55 str., textu, v příloze 30 převážně barevných celostránkových ilustrací vad dřev (viz scan). Vepsán text nesouvisející s knihou.

- Zápisník letů
Nakladatel :AVS Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :vázaná -2 strany zápisníku popsané jinak čistý nepopsaný

- Barviva na vlnu-vzorkovnice
Nakladatel :Chemia Praha Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -Vzorkovnice s nalepenými vzorky-13 dvojstran (jedna dvojstrana-viz scan), 10 str. textu. Ve vzorkovnici jsou ilustrována barviva na vlnu - kyselá, chromolanová, alizarinová chromová.

- Deutsche Marchen-von den Brudern Grim, Hauf, Bechstein und anderen
Nakladatel :Muller Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -230 Seiten, Berková D. farb. Illustr.

- Formule 1 und Prototypen-Sport und Technik in unserer Zeit -mit 100 Farbfotos, 6 historischen Bildern und technischen Zeichnungen (německy)
Nakladatel :Sudwest Verlag Munchen Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -německy, VF, 64 Seiten, formule 1

- Kyselá barviva-vzorkovnice
Nakladatel :Spolek pro chem. a hutní výrobu, Ústí n. L. Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -Vzorkovnice s nalepenými vzorky-17 dvojstran (jedna dvojstrana-viz scan). Ve vzorkovnici jsou znázorněna kyselá barviva vybarvením na vzorcích látky.

- Mediosolová a mediochromová barviva-vzorkovnice
Nakladatel :Chemia Praha Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -Vzorkovnice s nalepenými vzorky-9 dvojstran (jedna dvojstrana-viz scan). Ve vzorkovnici jsou ilustrována barviva na polovlněné tkanině, zhotovené ze směsi vlny a buničinové střiže v poměru 50:50 v osnově i v útku. Razítko původního majitele.

- Nábytkové kování
Nakladatel :Technomat Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -70 str., katalog nábytkového kování (zámky, závěsy, vnitřní kování) s vyobrazením a popisem rozměru, provedení a příslušenství

- Nástroje Arnošt Krause a spol.-Krauseco-katalog výrobků
Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -400 str. katalogu s popisem jednotlivých výrobků (délka, průměr, cena za kus )-viz scan. Ke knize jsou přiloženy 2 reklamní letáky (dvojlist formátu A4 a dvojlist formátu A5)

- Přímá barviva-vzorkovnice
Nakladatel :Chemia Praha Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -Vzorkovnice se vzorky-9 dvojstran (jedna dvojstrana-viz scan),30 str. textu. Vzorkovnice ilustruje přímá barviva vybarvená na bavlně, na viskoz. střiži a na viskoz. hedvábí s podrob.údaji o všech vlastnostech a stálostech.

- Rodinná encyklopedie medicíny a zdraví-Příznaky, choroby, první pomoc
Nakladatel :RD Výběr Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -670 str.,Kniha přináší poznatky o více než 750 onemocněních, důležitá fakta o terapiích, názorné ilustrace, užitečné rady návody, včetně jasně a přehledně zpracovaných principů první pomoci.Kniha je zcela nová, ještě zatavená v igelitu.původní prodejní ce

- Sleeping Beauty-Pop Up Picture Story
Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -6 str., trojrozměrné hýbací barevné obrázky

- Společenské hry pro mládež. Uzly a laso. Uzlování a splétání. Signál P-20. Odznaky odborné zdatnosti pro junáky.
Stav knihy :velmi dobrý stav Vazba :lamino -cca 500 str., 5 různých titulů s obálkami s junáckou tématikou vevázáno v jednom svazku, roky vydání 1968-1970.

- Suflogenová barviva na bavlněné přízi-vzorkovnice
Nakladatel :Spolek pro chem. a hutní výrobu, Praha Stav knihy :běžné opotřebení Vazba :lamino -Vzorkovnice s nalepenými vzorky-11 dvojstran (jedna dvojstrana-viz scan). Ve vzorkovnici jsou znázorněna suflogenová barviva vybarvením na režné (nebílené) bavlněné přízi ve dvou sytostech. Uvedená množství použitých barviv se vztahují na násadní láze

- Alois Pitrmann-dvanáct reprodukcí na dopisnicích
Nakladatel :Svoboda Stav knihy :běžné opotřebení -soubor 12 dvoubarevných pohlednic, edice Soudobé české umění -II.

- Cartoline da collezione FIAT-soubor 6 pohlednic- reprintů dobových reklam na FIAT z období 1919-1936
Stav knihy :velmi dobrý stav -novodobé pohlednice

- Černobílá fotografie skleněných figurek-hudebníků (rozměr 23x12,5)
Stav knihy :běžné opotřebení -original foto

- Černobílá skupinová fotografie filmových tvůrců
Stav knihy :běžné opotřebení -dobová fotografie, na zadní straně fota napsáno : Zakladatelé československého filmu

- Červánky svobody-sborník časových letáků
Nakladatel :Plaček, Pacov Stav knihy :horší stav -13 letáků (nekompletní soubor ) s různou politickou tématikou, rezavé skvrny

- FOMA vám radí-konvolut 6 sešitků s radami pro fotografy
Nakladatel :Fotochema Stav knihy :velmi dobrý stav -MF, 6 sešitků o cca 3 stránkách-viz scan

- Gruss aus dem Weserlande-Schloss Corvey (most a klášter v bráně se znakem)
Nakladatel :(BKD?) 1734 Stav knihy :běžné opotřebení -pp, dl.a, zn, datace 7.11.04, na rubu málo znatelný světlý flíček), pravý dolní roh nalomený

- Jiří Šlitr-soubor fotografií
Stav knihy :běžné opotřebení -soubor 12 čb fotosnímků cca pohlednicového formátu (snímek č. 3 chybí), průvodní slovo J. Suchý

- Kabinení fotografie-Skupinové (zřejmě třídní) foto dívenek s paní profesorkou, rozměr 15x11,5 cm
Stav knihy :běžné opotřebení -atelier Foto Hečl, Praha, Nuselské údolí, Oldřichova ul. č.1

- Kabinetní fotografie-3 portréty dam (zřejmě matka s dcerami) 6,5 x 10,5 cm
Nakladatel :Fr. Filipp, Karlovo nám. Praha Stav knihy :běžné opotřebení -3 foto, na zadní straně fotografie reklamní nápis atelieru

- Kabinetní fotografie-Dva různé portréty jedné dámy 6,5 x 10,5 cm
Nakladatel :Josef Čimera, Královské Vinohrady Stav knihy :běžné opotřebení -2 foto, na zadní straně fotografie reklamní nápis atelieru

- Kabinetní fotografie-Foto dvojice-sedící žena a muž s motýlkem, rozměr 10,5x15 cm
Stav knihy :běžné opotřebení

- Kabinetní fotografie-Foto manželského páru-sedící muž s knírem a dáma držící kožešinu rozměr 14 x 19,5 cm
Nakladatel :Stockmann, Wien Stav knihy :běžné opotřebení -na zadní straně fotografie reklamní nápis atelieru

- Kabinetní fotografie-Foto postavy kuchařky či služky 6,5 x 10,5 cm
Nakladatel :F. Šlechta, Praha. Fr. Filipp, Praha Stav knihy :běžné opotřebení -na zadní straně fotografie reklamní nápis atelieru

- Kabinetní fotografie-Foto rodiny na lavičce-chlapeček v námořnickém rozměr 10 x 16 cm
Nakladatel :A, Huber, Wien Stav knihy :běžné opotřebení -na zadní straně fotografie reklamní nápis atelieru

- Kabinetní fotografie-Portrét činovníka Sokola 6,5 x 10,5 cm
Nakladatel :Frant. Hák Nová Paka Stav knihy :běžné opotřebení

- Kabinetní fotografie-Portrét dámy a foto dívky v šatičkách 6,5 x 10,5 cm
Nakladatel :Atelier J. Dostál, Praha Stav knihy :běžné opotřebení -2 foto, na zadní straně fotografie reklamní nápis atelieru

- Kabinetní fotografie-Portrét dámy Betty Douskové v oválu 6,5 x 10,5 cm
Nakladatel :Šlechta, Praha Stav knihy :běžné opotřebení -na zadní straně fotografie reklamní nápis atelieru

- Kabinetní fotografie-Portrét dámy v pruhovaných šatech se secesním účesem 6,5 x 10,5 cm
Nakladatel :Atelier Rafael, Brno Stav knihy :běžné opotřebení -na zadní straně fotografie reklamní nápis atelieru

- Kabinetní fotografie-Rodinné foto-manželé s dvěma robátky, rozměr 10x16 cm
Stav knihy :běžné opotřebení -atelier Foto Tichý, Mladá Boleslav

- Kabinetní fotografie -Skupinové foto tří děvčátek s krajkovými bílými límečky rozměr 10 x 16 cm
Nakladatel :Koppel , Praha Stav knihy :běžné opotřebení -zadní strana poničena (foto byla zřejmě na něčem nalepena a posléze stržena)

- Konvolut 7 listin se sokolskou tématikou z konce 30. let
Stav knihy :běžné opotřebení -Osvědčení o účasti ve cvičitel. škole, Vysvědčení o župní zkoušce cvičitelské, Vysvědčení z pomahatelské zkoušky, 3xrůzný diplom z X. všesokol.sletu 1938, otvírací diplom z roku 1940

- Oboustranná barevná reklama na cigarety ve tvaru a velikosti záložky-z jedné strany na francouzské cigarety GITANES a z druhé na americké cigarety BALTO
Stav knihy :běžné opotřebení -barevná oboustranná reklama rozměrů 6x15,5 cm, vydáno ve 30. letech 20. stol.

- Plakátek-Upoutávka na film Pomsta růžového pantera
Nakladatel :ÚPF Stav knihy :velmi dobrý stav -rozměr cca 18 x 27

- Plakátek-Upoutávka na film Piti Piti Pa
Nakladatel :ÚPF Stav knihy :velmi dobrý stav -rozměr cca 21 x 29 cm

- Pracovní průkaz Československé republiky vydaný po roce 1945
Stav knihy :běžné opotřebení -sešitek 32 str., vyplněno, scan je ilustrační

- Reklamní leták Banky Slavia-4krát větší radost z automobilu
Stav knihy :velmi dobrý stav -barevný reklamní dvoujlist na automobilní pojistku Vzájemné pojišťovací banky SLAVIA, Razítko: Pojišťovací kancelář BANKY SLAVIA Miloslav Salaba Liberec

- Speciální mapa zone 3 kol.X-Aussig und Leimeritz v měřítku 1:75000 (Ústí nad Labem a Litoměřice)
Stav knihy :běžné opotřebení -vydáno cca 1910, podlepeno plátnem, scan části mapy, po rozložení rozměr cca 40x50 cm

- Upomínka na 75. výročí TJ Sokol v Hradci Králové
Stav knihy :běžné opotřebení -8 str.

- WIN BASE-Personální databáze, Vývojový nástroj, Internet a Intranet
-original krabice nerozbalená, ještě zatavená v igelitu

- Severočeský uhelný revír
Rok vydání : 1985 Poznámka :A 4

- Atlas ssavců
I. L. Kober, Praha, dobrý stav, obálka ve hřbetu částečně odlepená, ve hřbetu a vzadu mírně potrhaná, jeden roh zohýbaný, poslední tabulka vytržená z bloku, drží na zadní části obálky, orig. brož, 30 tabulek s barevnými ilustracemi zvířat, pouze popisky, jinak bez textu, Přírodní vědy, -Atlas ssavců

- Jaro v zahradě, Léto v zahradě, Podzim v zahradě, zima v zahradě
Artia, Praha, 1980-1982, velmi dobrý stav, orig.celopl.vazby s přebaly, barevné fotografie, 1016 stran, Přírodní vědy, -Jaro v zahradě, Léto v zahradě, Podzim v zahradě, zima v zahradě

- Pantavoine
Laboratoires Corbiére, Paris, dobrý stav, obálka je nažloutlá, mírně zašpiněná, nažloutlé listy, orig. sešit, malý rozměr, 16 stran, Přírodní vědy, -Pantavoine

- Příroda
Albatros, Praha, 1979, velmi dobrý stav, přebal na okrajích lehce odřený a ohnutý, vepředu ve spodní části natržený asi 4 cm a přelepený průhlednou páskou, orig. celopl. vazba, čb i bar. fotografie v textu, první vydání , 321 stran, Přírodní vědy, -Příroda

- Mezinárodní klasifikace nemocí
Avicenum, Praha, 1978, velmi dobrý stav, chybí přebal, orig. celopl. vazba, 562 stran, Přírodní vědy, -Mezinárodní klasifikace nemocí

- Jaro v zahradě
Artia, Praha, 1982, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, ten je pomačkaný, obsahuje barevné reprodukce, 2. vydání, 256 stran, Přírodní vědy, -Jaro v zahradě

- Zima v zahradě
Artia, Praha, 1982, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, s barevnými reprodukcemi, 256 stran, Přírodní vědy, -Zima v zahradě

- Chvilky v přírodě
Vesmír, Praha, 1945, velmi dobrý stav, vazba je v okrajích odřená, hřbet zašpiněný, listy zažloutlé, převazba, četné čb foto v textu, 220 stran, Přírodní vědy, -Chvilky v přírodě

- Vesmír
Život a práce, Praha, 1950, velmi dobrý stav, vazba je v okrajích mírně odřená, hřbet zašpiněný, nažloutlé listy, převazba, 236 stran, Přírodní vědy, -Vesmír

- Planeta Země
Knižní klub, Praha, 2004, výborný stav-jako nová!, lamino vazba, obsahuje množství krásných barevných fotografií, 80 stran, Přírodní vědy, -Planeta Země

- Léčebná kniha faráře Heumanna
L. Heumann a co., velmi dobrý stav, zažloutlé stránky, orig. celopl. vazba, obsahuje obrázky, druhé vydání, 72 stran, Přírodní vědy, -Léčebná kniha faráře Heumanna

- Zahradnický slovník naučný 1
Ústav zeměděl. a potravin. informací, Praha, 1994, výborný stav, orig. lamin. vazba, formát A4, 275 bar. fotografií na 32 str., 440 stran, Přírodní vědy, -Zahradnický slovník naučný 1

- Weltalla Erde Mensch
Neues Leben, 1954, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba, desky po stranách trochu odřené, listy slabě zažloutlé, obsahuje desítky čb. a barevných vyobrazení, v příloze vývojová tabulka zvířecí říše, ilustrace Z. Burian, 400 stran, Originalleinenband, sehr gut erhalten, Deckel zu den seiten bisschen abgeschürft, Seiten leich gelblich, mit Zehnte schwarzweiße und farbige Abbildungen, im Beilage das Entwicklungsschema des Tierreiches, Illustration von Z. Burian, Přírodní vědy, -Weltalla Erde Mensch

- Planeta Země
Slovart, Praha, 1999, velmi dobrý stav, jen drobné oděrky v okrajích, orig. laminovaná vazba, velké množství barevných fotografií, 128 stran, Přírodní vědy, -Planeta Země

- Praha Životní prostředí 2001
Magistrát hlavního města Prahy, 2001, výborný stav, orig. brožovaná vazba, ROČENKA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ!, 246 stran, Přírodní vědy, -Praha Životní prostředí 2001

- Dobrý rádce
Pardubice, velmi dobrý stav, celá brož je zažloutlá, papír. desky jsou ušpiněné, kraj titul. strany je ušpiněný, orig. brož, obsahuje dobové reklamy, Přírodní vědy, -Dobrý rádce

- Přírodopis živočišstva
Orbis, Praha , 1956-1957, velmi dobrý stav, slabě ušpiněno, přebaly jsou odřené a místy potrhané, vazby bez poškození, orig. celoplátěné vazby s přebaly, barevné obrazové přílohy A. Pospíšil, první vydání, 520+520+396 stran, Přírodní vědy, -Přírodopis živočišstva

- Pokojové rostliny od A do Z
IMP s.r.o., Praha, výborný stav, 972 tématicky utříděných karet s bar. fotografiemi a popisem rostlin v v orig. lamino deskách, Přírodní vědy, -Pokojové rostliny od A do Z

- Seznam speciálních přípravků
Spolek pro chemickou a hutní výrobu-farmaceutické oddělení, Praha, 1942, celkově dobrý stav, obálka je zašpiněná, odřená-především na hřbetu, kde je nalepený štítek s číslem, u str. 83 je viditelné znečištění, několik listů má ohnuté rohy, místy lehce rozlepená vazba, orig. brožovaná vazba, stránky číslovány jen po listech, kniha obsahuje názvy jednotlivých přípravků, jejich složení, farmakologický účinek a indikace, 280 stran, Přírodní vědy, - Seznam speciálních přípravků

- Ilustrovaná encyklopedie
Encyklopedický dům, Praha, 1995, výborný stav, komplet, orig. lamin. vazby, u všech lehce zašpiněná, 1. vydání, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Ilustrovaná encyklopedie

- The Annals of America
Encyclopaedia Britannica, Inc., USA, 1968, výborný stav, orig. modrá vazba, editor Mortimer J. Adler, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -The Annals of America

- Naučný slovník aktualit 1939
L. Mazáč, Praha, 1939, velmi dobrý stav, vazba lehce odřená a zašpiněná, desky uvolněné v závěsu, orig. vazba s přebalem, 16 hlubotisk. příloh, 81 vyobraz. v textu, úprava a vazba-Jaroslav Šváb, 615 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Naučný slovník aktualit 1939

- Masarykův slovník naučný
Československý kompas, Praha, 1925-1933, velmi dobrý stav, hřbety a desky odřené, mírně ušpiněno, místy vpisky, zažloutlé stránky, lehce pošk., polokož. orig.vazby, 7 dílů, 7741 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Masarykův slovník naučný

- Německo-český slovník železniční
Vydavatelské družstvo českých úředníků železničníc, 1923, velmi dobrý stav, orig. polopl. vazba, odřené desky, lehounce prasklý hřbet, 503 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Německo-český slovník železniční

- Le Ciel
Librairie Hachette, dobrý stav, obálka je zašpiněná, prohnutá, listy zašpiněné, poloplátěná převazba s ilustrací, četné čb fotografie, 64 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Le Ciel

- Anglicko-český obchodní slovník
Orbis, Praha, 1955, výborný stav, pův. celoplátěná vazba s přebalem, 518 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Anglicko-český obchodní slovník

- Obchodní němčina
J M Písek, 2000, výborný stav, orig. brož, 111 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Obchodní němčina

- Universum N-Ž
Knižní klub, Praha, 2006, výborný stav, orig. lamin. vazba, II. díl, 616 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Universum N-Ž

- Psaní na stroji všemi deseti
SPN, Praha, 1970, dobrý stav, vazba je zažloutlá, mírně zašpiněná, polepená izolepou (ve hřbetu), roztřepené rohy, lehce nažloutlé listy, orig. lamin. vazba, 5. vydání, 156 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Psaní na stroji všemi deseti

- Encyklopedie věd a umění
Quido Langhans, Praha, 1937, 1938, velmi dobrý stav, celopl. vazby, 2 svazky, hřbety a rohy desek odřené, 199+237 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Encyklopedie věd a umění

- Encyklopädie der Naturgeschichte der drei Reiche
Moritz Ruhl, Leipzig, velmi dobrý stav, celopl. převazby, desky jsou mírně odřené, vybledlé hřbet, knihy obsahují množství čb. vyobrazení v textu, sehr gut erhalten, Leinenbände, Deckel leicht abgeschürft, Rücken verblasst, mit zahlreichen Abbildungen im Text, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Encyklopädie der Naturgeschichte der drei Reiche

- Učebnice pro zdravotnické družiny
Ústředí ČSČK ve SZN, Praha, 1953, velmi dobrý stav, obálka je velmi zažloutlá, mírně zaprášená, odřený hřbet, zažloutlé listy, orig. brož, 184 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Učebnice pro zdravotnické družiny

- Mladý počtář
Školní nakladatelství pro Čechy a Moravu, Praha, 1943, dobrý stav, obálka je mírně odřená a popraskaná, s ohnutými rohy, část hřbetu chybí, listy zažloutlé, místy zašpiněné, orig. brož, ilustrace-F. Janoušek, 2. vydání, 136 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Mladý počtář

- Anglická frázová slovesa
Fin Publishing, Praha, 2006, výborný stav, orig. brož, 1. vydání, 264 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Anglická frázová slovesa

- Německy dokonale bez učitele
F. Strnadel a spol., Praha, velmi zachovalý stav, listy jsou nažloutlé, u prvních dvou sešitů uvolněné listy, desky mají menší oděrky v okrajích, orig. sešity (28 ks) v pap. deskách s chlopněmi, v karton. ochr. obalu (ten zažloutlý, skvrny od polití), 812 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Německy dokonale bez učitele

- Velký japonsko-ruský slovník
1970, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazby, ty jsou velmi lehce zašpiněné, 807+919 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Velký japonsko-ruský slovník

- Encyklopedie letadel
Slovo, Bratislava, 1997, výborný stav, orig. lamin. vazba, 2. vydání, 432 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Encyklopedie letadel

- Praga Mystica
Komenského evangel. bohoslov. fakulta, Praha, 1984, velmi dobrý stav, mírně zažloutlé listy, orig. brož-skriptum!, formát A4, z edice Kalich, 136 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Praga Mystica

- Příprava na přijímací zkoušky na SŠ-Český jazyk
Fragment, Praha, 2009, výborný stav-nová, lepená brož, 128 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk

- Ottův slovník naučný nové doby (dodatky)
Novina, Praha, 1938-1939, dobrý stav, 21 ori. sešitů, kt. jsou mírně zažloutlé a po stranách potrhané, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Ottův slovník naučný nové doby (dodatky)

- Almanach Labyrint
Revue Labyrint, Praha, 1998, velmi dobrý stav, velmi lehce zašpiněná vazba, orig. papír. vazba, 664 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Almanach Labyrint

- Matematika-5. část
Prometheus, Praha, 2004, výborný stav, orig. brož, dotisk 4. vydání, 176 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Matematika-5. část

- Kdo byl kdo
Libri, Praha, 2001, výborný stav, orig. brož, 1. vydání, 516 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Kdo byl kdo

- Chemie
SPN, Praha, 1996, velmi dobrý stav, obálka je lehce ušpiněná, v krajích podřená a pokrčená,, orig. brož, 5. vydání,, 334 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Chemie

- Testy z matematiky 2001
Didaktis, Brno, 2000, velmi dobrý stav, lehce pokrčeno, občas vpisky tužkou,, orig. brož,, 144 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Testy z matematiky 2001

- Česko-německý a německo-český slovník
Nakladatelství Papyrus Vimperk, 1996, výborný stav, pův. lamin. vazba, ta je velmi lehce zašpiněná, 2. upravené a rozšířené vydání, 592+315 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Česko-německý a německo-český slovník

- Kamus Peladjaran Rusia-Indonesia
Asing dan nasional Negara, Moskva, 1963, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba, desky slabě zašpiněné, po stranách trochu odřené, vazba trochu uvolněná, listy zažloutlé, 707 stran, orig. cloth binding, very good condition, the folder a little soiled, at the sides a bit worn, binding a little broken, pages yellowed, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Kamus Peladjaran Rusia-Indonesia

- Diccionario de la Lengua Espaňola
Madrid, 1947, velmi dobrý stav, celokož. vazba, desky jen v rozích trochu odřené, listy mírně zažloutlé, sedmnácté vydání, 1345 stran, leather binding, very good condition, the folder a the sides just a very little worn, pages a bit yellowed, seventeenth edition, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Diccionario de la Lengua Espaňola

- Filosofický encyklopedický slovník
Moskva, 1983, velmi dobrý stav, pův. vazba, ta je na krajích místy nepatrně odřená, 836 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Filosofický encyklopedický slovník

- Slovník ruského jazyka I., II., III., IV.
moskva, 1981-84, velmi dobrý stav, pův. vazby,ty jsou místy nepatrně zašpiněné, na krajích místy lehce odřené, zažloutlé listy, 696+736+749+789 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Slovník ruského jazyka I., II., III., IV.

- Matematické, fyzikální a chemické tabulky
SPN, Praha, 1990, celkem dobrý stav, obálka je pomačkaná, menší oděrky v okrajích, listy nažloutlé, místy popsané, orig. brož, 150 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Matematické, fyzikální a chemické tabulky

- Knaurs Konversations-Lexikon A-Z
Th. Knaur Nachf., Berlin, 1932, velmi dobrý stav, vazba je mírně zažloutlá, lehce zašpiněná, nažloutlé listy, orig. celopl. vazba, v němčině!, 938 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Knaurs Konversations-Lexikon A-Z

- Slovník světové literatury
Fortuna, Praha, 1993, velmi dobrý stav, orig. brož, 1. vydání, 192 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Slovník světové literatury

- Matematika-Rovnice a nerovnice
Prometheus, Praha, 1999, dobrý stav, orig. brož, obálka slabě zašpiněná, po straná, několik listů uzvolněných3. přepracované vydání, 223 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Matematika-Rovnice a nerovnice

- Vlastivědné mapy
Kartografie, Praha, 1997, velmi dobrý stav, orig. kart. desky, obsahujebarevné mapy: Svět, Evropa, Praha, Vývoj českého státu, chybí mapa ČR, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Vlastivědné mapy

- Slovník autorů literatury pro děti a mládež
Libri, Praha, 2007, výborný stav, orig. matná lamin. vazba, 848 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Slovník autorů literatury pro děti a mládež

- Pravidla o přednosti v jízdě pro přejezd křižovatek
celkem dobrý stav, obálka je zažloutlá, mírně skvrnitá, ohnutý roh, nažloutlé listy, orig. sešit, malý formát-cca 11,5x7,5 cm, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Pravidla o přednosti v jízdě pro přejezd křižovatek

- Komenského slovník naučný
Praha, 1938, dobrý stav, vazby jsou odřené a ušpiněné, místy praskají u hřbetu, některé desky mírně prohnuté, u 7.dílu zlomená vazba v závěsu, 8.,9. a 10.svazek-prasklá přední hrana hřbetu skoro po celé délce, 8.díl má prasklou přední předsádku, 4.díl má na přední d, orig. celopl. vazby se zlaceným nápisem a zdobeným hřbetem, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Komenského slovník naučný

- Encyklopedický slovník
Moskva, 1953-1955, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazby, desky po stranách jen trochu odřené, rohy mírně naražené, listy na okrajích trochu zažloutlé, text v Rj, 719+720+744 stran, orig. cloth bindings, very good condition, the folders at the sides a little worn, the pages at the sides a little yellowed, Text in russian language, three books, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Encyklopedický slovník

- Španělsko-český slovník
FIN Publishing, Olomouc, 1999, výborný stav, lamino vazba, 1456 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Španělsko-český slovník

- Malá československá encyklopedie
Academia, Praha, 1984, velmi dobrý stav, desky mírně odřené, na I. díle skvrna na deskách, celoplátěná vazba, 840+880-976+912+992+1008+928 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Malá československá encyklopedie

- Filozofický slovník
Svoboda, Praha, 1981, velmi dobrý stav, jen lehce odřené rohy, orig. celopl. vazba, 558 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Filozofický slovník

- Památník československé tělesné výchovy a sportu
Josef Zatloukal, Bratislava, 1947, velmi dobrý stav, orig. šedobílá polopl. vazba, velké množství barev. i čb příloh, velký formát, 290 stran, Sport, -Památník československé tělesné výchovy a sportu

- Lehkoatletická pravidla
Česká atletická amatérská unie, Praha, 1944, velmi dobrý stav, orig. brož, 136 stran, Sport, -Lehkoatletická pravidla

- Olympia Zeitung
Reichssportverlag G. m. b. H., Berlin, 1936, dobrý stav, vazba je mírně uvolněná a zašpiněná, polopl. převazba, 207 stran, Sport, -Olympia Zeitung

- Die Olympischen Spiele in Los Angeles1932
Hanseatische Verlagsanstalt, 1932, velmi dobrý stav, původní celoplátěná vazba v přebalu, ten je potrhaný na okrajích, mírně ušpiněno, 142 stran, original cloth-binding with cover, which is sligthly damaged and slightly soiled, many bw photos, Sport, -Die Olympischen Spiele in Los Angeles1932

- Pravidla lehké atletiky
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1963, velmi dobrý stav, orig. brož., v příloze nákresy, 97 stran, Sport, -Pravidla lehké atletiky

- Tělocvičný ruch
Svaz Dělnických tělocvičných jednot čsl., Praha, 1927, velmi dobrý stav, červená polopl. převazba, č. 1-24, 396 stran, Sport, -Tělocvičný ruch

- Pamětní spis jičínského Sokola 1862-1912
Tělocvičná jednota Sokol, Jičín, 1912, velmi dobrý stav, okraje a hřbet jsou odřené a potrhané, orig. brož, obsahuje řadu čb obrazů v textu a fotografií, 80 stran, Sport, -Pamětní spis jičínského Sokola 1862-1912

- Československý šach
Orgán ústřední jednoty československých šachistů, 1950, velmi dobrý stav, vazba odřená a mírně uvolněná, poloplátěná převazba, na konci svazku vevázány orig. obálky, 238 stran, Sport, -Československý šach

- Album sportovců
velmi dobrý stav, přebal na hranách odřený, pomačkaný, zpřehýbaný, z vnitřní strany oblepený lepenkou, první list pošpiněný, potrhaný, místy přehnuté rohy, orig. brož. vydání, čb. fotografie s komentářem, Sport, -Album sportovců

- Central Sporting Club Boxe-programme officiel
výborný stav, pouze jeden roh obálky a stránek zohýbaný, orig. sešit, dobové reklamy, 8 stran, Sport, -Central Sporting Club Boxe-programme officiel

- X. slet všesokolský
1938, velmi dobrý stav, obálka mírně pošpiněná, rohy pomačkané, drobné oděrky ve hřbetě, orig. brož. vydání, 142 stran, Sport, -X. slet všesokolský

- Světové karetní hry
Intkos, Karviná, 1991, výborný stav, pův. laminovaná vazba, ilustrace Milan Khestl, 1. vydání, 190 stran, Sport, -Světové karetní hry

- Sletové pokyny pro muže
velmi dobrý stav, obálka je nažloutlá, listy lehce též, orig. sešit, 8 stran, Sport, -Sletové pokyny pro muže

- Jahrbuch des Jockey club für Osterreich
Jockey club, Wien, 1912, velmi dobrý stav, lehce pošk., orig.brož, obsahuje seznam členů, 136 stran, Sport, -Jahrbuch des Jockey club für Osterreich

- Pyrénéa Sports-Sokol Čáslav 28. září 1947
1947, zachovalý stav, listy jsou zažloutlé, celý leták má uprostřed stopu po ohnutí po celé výšce, orig. leták-3 str. (rozkládací), na ob. podpisy francouzských hráček včetně věnování, Sport, -Pyrénéa Sports-Sokol Čáslav 28. září 1947

- SHDM
Sokolské nakl., Praha, 1951, velmi dobrý stav, pův. polopl. vazba s přebalem, ten je lehce zašpiněný a v krajích potrhaný, obsahuje množství čb. fotografií, Sport, -SHDM

- Sport in Czechoslovakia
State Sport Publishing House, Prague, 1956, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v krajích poškozený, mírně potrhaný, mírně ušpiněno, čb. fotografie, sehr gut erhalten, orig. Leinenband mit Umschlag, er ist leicht beschädigt, mit Fotografien, Sport, -Sport in Czechoslovakia

- Památník IX. sletu všesokolského
Československá obec sokolská v praze, 1933, velmi dobrý stav, celopl. zlacená vazba, množství čb fotografií v příloze, 320 stran, Sport, -Památník IX. sletu všesokolského

- Pravidla kopané
Olympia, Praha, 1971, velmi dobrý stav, lehce zažl. stránky, obálka při okrajích odřená, orig. brož, 166 stran, Sport, -Pravidla kopané

- Úřední podrobný pořad VIII. sletu všesokolského v Praze 1928
Slavnostní výbor sletu, Praha, dobrý stav, mírně zašpiněno, pomačkáno, obálka vepředu prostržená, orig. brož prošitá sešívačkou, dobové reklamy, Sport, -Úřední podrobný pořad VIII. sletu všesokolského v Praze 1928

- Šachový bulletin
Tělovýchova a sport,Moskva, 1987, velmi dobrý stav, zažl. stránky, orig. sešity, v ruském jazyce, 32 stran, Sport, -Šachový bulletin

- Šachový bulletin
Tělovýchova a sport,Moskva, 1983, velmi dobrý stav, orig. sešity, v ruském jazyce, 32 stran, Sport, -Šachový bulletin

- Šachový bulletin
Tělovýchova a sport,Moskva, 1984, velmi dobrý stav, orig. sešity, v ruském jazyce, 48 stran, Sport, -Šachový bulletin

- Šachový bulletin
Tělovýchova a sport,Moskva, 1988, velmi dobrý stav, orig. sešity, v ruském jazyce, Sport, -Šachový bulletin

- Magyar sakkélet
Budapest, 1984, velmi dobrý stav, orig. sešity, č. 1-12, Sport, -Magyar sakkélet

- Sakkélet
Budapest, 1987, velmi dobrý stav, orig. sešity č. 1, 2, 3-4, Sport, -Sakkélet

- Sakkélet
Budapest, 1987, velmi dobrý stav, orig. sešity, č. 7, 8, Sport, -Sakkélet

- Sakkélet
Budapest, 1988, velmi dobrý stav, orig. sešity, č. 3, 4, Sport, -Sakkélet

- Sakkélet
Budapest, 1986, velmi dobrý stav, orig. sešit, č. 12, Sport, -Sakkélet

- Schach
Sportverlag, Berlin, 1988, velmi dobrý stav, orig. sešity, roč. 42., č. 1-6, Sport, -Schach

- Schach
Sportverlag, Berlin, 1984, velmi dobrý stav, orig. sešity, roč. 38, č. 1-12, Sport, -Schach

- Schach
Sportverlag, Berlin, 1983, velmi dobrý stav, orig. sešit, roč. 37, č. 1-12, Sport, -Schach

- Schach
Sportverlag, Berlin, 1979, velmi dobrý stav, orig. sešit, roč. 33, č. 6, Sport, -Schach

- Schach
Sportverlag, Berlin, 1986, velmi dobrý stav, orig. sešit, roč. 40, č. 12, Sport, -Schach

- Československý šach 1985
Olympia, Praha, 1985, velmi dobrý stav, obálky jsou jen velmi lehce odřené, listy též lehce nažloutlé, vpisováno propiskou, orig. sešity, Sport, -Československý šach 1985

- Sedmdesátpět let pod plachtami
Praha, 1968, velmi dobrý stav, orig. brož., obálka je značně zašpiněná a odřená, s množstvím čb. vyobrazení, 88 stran, Sport, -Sedmdesátpět let pod plachtami

- Album sportovců
ILSA , Praha, velmi dobrý stav, obálka je mírně zašpiněná, s drobnými skvrnkami, listy zažloutlé, skvrnité, orig. brož, Sport, -Album sportovců

- Památník osmého sletu všesokolského v Praze 1926
Českosl. obec sokolská, Praha, 1926, velmi dobrý stav, vazba mírně vyšisovaná, lehce pošk., orig. celopl. vazba, Sport, -Památník osmého sletu všesokolského v Praze 1926

- Sport rekord ČSR Chocolat Fürth
dobrý stav, 6 volných listů s fotografiemi sportovců v přebalu, ten je lehce zašpiněný, na krajích odřený a na hřbetu poškozený, 12 stran, Sport, -Sport rekord ČSR Chocolat Fürth

- Vedoucí oddílu jisker
Mladá Fronta, Praha, 1976, velmi dobrý stav, pouze papír. desky jsou nepatrně nažloutlé a na zadní straně ušpiněné, prvních několik stran má ohnutý pravý horní roh, orig. brož, ilustrace Česmír Hlavička, edice Knihovnička vedoucího, sv. 45, druhé-upravené vydání, 112 stran, Sport, -Vedoucí oddílu jisker

- Směrnice k provádění prohlídek, údržby a oprav tělocvičného nářadí
STN, Praha, 1956, velmi dobrý stav, celá brož je zažloutlá, papír. desky jsou lehce ušpiněné, na přední straně je viditelný přehyb, str. 3-6 špatně prořezaná, orig. brož, 44 stran, Sport, -Směrnice k provádění prohlídek, údržby a oprav tělocvičného nářadí

- Vodácká a rybářská mapa Lužnice
vyd. Ústřední správa geodesie a kartografie, 1957, velmi dobrý stav, svorky již zrezivělé-blok uvolněn ze sešití, sešit, 52 stran, Sport, -Vodácká a rybářská mapa Lužnice

- Šachy
Olympia, Praha, 1986, velmi dobrý stav, odřená obálka, v zadní části od str. 145 žlutá skvrna, obálka mírně zašpiněná, orig. brož, 170 stran, Sport, -Šachy

- Úřední pořad
Výkonný výbor XI. všesokolského sletu, Praha, 1948, velmi dobrý stav, obálka je nažloutlá, mírně zaprášená, v okrajích menší oděrky, ve hřbetu drobné trhlinky (cca 1 cm), listy zažloutlé, mírně pomačkané, orig. sešit, velké množství dobových reklam, 72+přílohy stran, Sport, -Úřední pořad

- Život v harmonii
Jde o jednu z nejčtenějších knih o meditaci v buddhistické tradici.O tom, jak za sebe převzít zodpovědnost, nutné relaxaci, bdělosti a meditaci. Cena je bez poštovného.

- Josef Císařovský - Portrétní umění Maxe Švabinského
SNKLHU - Praha 1954 - 1. vydání - 8.400 výtisků - Edice Současné umění, sv. 12 - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí. Uvnitř knihy několik knihovních razítek.

- František Hrubín - Až do konce lásky
ČS - Praha 1961 - 1. vydání - 20.000 výtisků - KPP 4. sv., základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. V ochranném pouzdru.

- Vilém Závada - Jeden život
ČS - Praha 1962 - 1. vydání - 22.400 výtisků - Ilustroval Bohdan Kopecký - KPP 4. sv. 2. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Vladimír Holan - Noční hlídka srdce
ČS - Praha 1963 - 1. vydání - 24.200 výtisků - Ilustroval Fr. Tichý - KPP 3. sv. 3. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Miroslav Holub - Kam teče krev
ČS - Praha 1963 - 1. vydání - 12.100 výtisků - KPP, výběrová řada sv. 18 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Robinson Jeffers - Básně z Jestřábí věže
ČS - Praha 1964 - 1. vydání v ČS - 24.000 výtisků - KPP 1. sv. 4. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka potrhaná a podlepená.

- Josef Hora - Čas, bratr mého srdce.
ČS - Praha 1965 - 1. vydání - 22.000 výtisků - kresby E. Filla - KPP 2. sv. 5. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Stanislav K. Neumann - Zpěvy hněvu i lásky
ČS - Praha 1962 - 1. vydání - 22.400 výtisků - KPP 5. sv., základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Michail Lermontov - Proměny démona
ČS - Praha 1967 - 1. vydání - 29.000 výtisků - KPP 2. sv. 7. ročníku, základní řada - vydání bez mikrodesky - Vázané. Vynikající. Obálka mírně opotřebovaná.

- Jídlo jako jed, jídlo jako lék
Reader Digest 1998 ( abecední průvodce bezpečnou a zdravou výživou)

- Proměny 19/4 1982
Vydavatel : Československá společnost pro vědu a umění, New York Rok vydání: 1982 Jazyk: Čeština Počet stran: 95

- Pět katalánských novel
Odeon, Praha, 1988, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, ten je lehce zažloutlý a zašpiněný, v kraji natržený, listy zažloutlé, 418 stran, Beletrie a poezie, -Pět katalánských novel

- František Hrubín - Lásky
ČS - Praha 1967 - 1. vydání - 19.000 výtisků - KPP Výběrová řada sv. 46 - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Vlasta Dvořáčková - Čistá řeka
ČS - Praha 1962 - 7.300 výtisků - Obálka B. Bruderhansová - KPP Výběrová řada sv. 7 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Z tvé číše, Ameriko . (Verše Gabriely Mistralové, Césara Valleja, Nicoláse Guilléna, Pabla Nerudy, Raúla Gonzáleze Tuňóna přeložil Lumír Čivrný).
ČS - Praha 1962 - 1. vydání - 13.500 výtisků - Obálka B. Bruderhansová - KPP Výběrová řada sv. 10 - Vázané. vynikající stav. Obálka lehce opotřebovaná.

- Bible
Nakladatelství (edice): Biblická spol.
Rok vydání: 1990
Poznámka ke knize: odřené rohy - vazba imitace kůže stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: Písmo svaté Starého a Nového zákona. Podle ekumenického vydání z r. 1985


- Wolfgang Ott - Žraloci a malé ryby
Naše vojsko - Praha 1970 - 2. vydání - knižnice Máj sv. 144 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená, ošoupaná.

- Dalton Trumbo - Johnny si vzal pušku
ČS - Praha 1979 - 1. vydání - 37.000 výtisků - Obálka Zdeněk Ziegler - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně potrhaná a podlepená.

- Stanislav Bártl - Stíny mořských hlubin
Mladá fronta - Praha 1989 - edice Archiv sv. 59 - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Stanislav Bártl - Záhada konvoje PQ 17
Mladá fronta - Praha 1984 - 2. vydání - edice Archiv sv. 41 - Brožované. Vynikající stav.

- Miroslav Ivanov - Atentát na Reinharda Heydricha
Panorama - Praha 1987 - 5. vydání - edice Stopy, fakta, svědectví - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba na jednom místě lehce natržená.

- Karel Radka, Stanislav Toms - Pětkrát šedou eminencí
MAGNET - Praha 1970 - ročník šestý, číslo 2 - Brožované. Stav dobrý. Vazba ošoupaná.

- Srdce ve mně sténá
Odeon, Praha, 1970, velmi dobrý stav, pův. celoplátěná ilustrovaná vazba, ochr. karton, ilustrace Zdeněk Sklář, tzv. kolibří vydání , hřbet vazby ušpiněn, na titulní straně věnování propiskou, 111 stran, Beletrie a poezie, -Srdce ve mně sténá

- Josef Macek - Cesty sebevzdělání (Něco ze zkušeností žáka a učitele).
Jan Laichter - Praha 1943 - 3. sv. III. řady sbírky Úkoly dneška - Obálka Jaroslav Benda - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba ošoupaná.

- Almanach lázní Československé republiky
Balneologický ústav Karlovy university v Praze a Balneologické oddelenie Štátneho zdravotne-sociálneho ústavu v Bratislave - Praha 1949 - Brožované. Vynikající stav. Vazba mírně opotřebovaná.

- Předchůdci - sborník francouzské literatury
Škeřík 1925, sv.č. 17,

- Vše o asijské kuchyni
Svojtka 2006

- Velká čínská kuchařka
Svojtka 2003

- Minutové variace - více než 500 receptů pro labužníky
Readers Gigest 2001

- Moderní asijská kuchařka
Slovart 2001 ( česky )

- Pětijazyčný slovník
Slovart 2003 ( do češtiny ) angl.,franc.,němčina,španělština

- svatý obrázek
1887, velmi dobrý stav, obrázek je zažloutlý a má nepatrně poničené okraje, obrázek je nalepený pošetkou na černém kartonu, obrázek má zdobené okraje, rozměr 5,8 cm x 8,4 cm, Antická knihovna, -svatý obrázek

- 1055 1080 1085 1094 1077 1090 / Pincers / Pinces
Moskva (SSSR), velmi dobrý stav, obálka lehce odřená, nažloutlá, orig. sešit, formát A4, popisek k jednotlivým nástrojům v ruštině, angličtině a francouzštině, 12 stran, Antická knihovna, - 1055 1080 1085 1094 1077 1090 / Pincers / Pinces

- Stock Spiralbohrer und Werkzeuge für die Metallbearbeitung
R. Stock Co., velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba, desky slabě zašpiněné, po stranách trochu odřené, obsahuje desítky tabulek drobných čb. vyobrazení v textu, rok vydání není uveden, 442 stran, Originalleinenband, sehr gut erhalten, der Deckel ein bisschen schmutzig und zu den Seiten wenig abgeschürft, mit Zehnte Tafeln und kleinige schwarzweißen Abbildungen im Text, das Erscheinungsjahr nicht gesetzt, Antická knihovna, -Stock Spiralbohrer und Werkzeuge für die Metallbearbeitung

- Modrý a žlutý vláček
Fortuna Print ( 1995 )

- Legéndes des arbres et des fleurs
Gründ 1976 Paris, tisk CZ

- Nikolaj Alexejevič Někrasov, Alfred de Vigny - Ruské ženy
Družstevní práce - Praha 1949 - 15.000 výtisků - Ilustroval M. Romberg - edice Slunovrat sv. XXXV - Vázané. vynikající stav. Obálka mírně potrhaná. Uvnitř knihy věnování a razítko bývalého majitele.

- Simonetta Buonaccini - Můj prsten leží pod mořem
Jaroslav Podroužek - Praha 1942 - Ilustrace Toyen - 1.200 výtisků - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- Karel Hynek Mácha - Máj
Vojtěch Šeba - Praha (?) - Ilustroval Fr. Vrobel - Vázané. Stav dobrý. Vazba prasklá a slepená šedou izolepou, zašpiněná a opotřebovaná.

- František Halas - A co básník
ČS - Praha 1983 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Obálka J. Rathouský - Dílo Františka Halase sv. 3 - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.

- Miloslav Stingl - Očarovaná Havaj


- Fráňa Šrámek - Sedmibolestní


- Jubilejní výstava Joži Úprky
Rok vydání : 1931 Poznámka :A 4

- L´École de Paris
Rok vydání : 1931 Poznámka :Katalog, úprava J. Čapek

- Uměleckoprůmyslové muzeum 1885-1985
Rok vydání : 1985

- Umění české a slovenské gotiky
Rok vydání : 1972 Poznámka :katalog

- Výstava Staré umění na Slovensku v Praze 1937
Rok vydání : 1937 Poznámka :katalog

- Prämiierte fotos (německy)
Nakladatelství (edice): -
Rok vydání: 1958
Ilustrace/foto: foto čb, reklamy
Počet číslovaných stran: 108
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav velmi dobrý
Doplňující údaje: Ein Leitfaden zum Nutzen des Amateurs harausgegeben von Helmut Grunwald


- Karel Škréta 1610 - 1674
Nakladatel : Národni galerie v Praze Rok vydání (číslo vydání) : 1974 ()

- Jan Zrzavý
Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1939 ()

- Jahrbuch der fotografie 1966
Nakladatel : Munchen

- Ročenka československých knihtiskařů
Nakladatel : Spolek faktorů knihtiskáren v Českosl. Republice Rok vydání (číslo vydání) : 1928 ()

- Tanky - kolekce pancéřových vozidel
Nakladatel : Polskie Media Amer.com SA Popis : časopisy, 26 ks

- Politické dějiny světa v datech
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1980 () Popis : 1 + 2

- Proces s vedením záškodnického spiknutí proti republice
Nakladatel : Ministerstvo spravedlnosti Rok vydání (číslo vydání) : 1950 () Popis : Horáková a společníci

- Moudrost starých Římanů
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1990 ()

- Geografický místopisný slovník světa
Nakladatel : Academia Rok vydání (číslo vydání) : 1993 ()

- Pravidlá slovenského pravopisu
Nakladatel : Slovenská akadémia vied Rok vydání (číslo vydání) : 1954 ()

- Vysoké budovy část B - inženýrské otázky
Nakladatel : Slovenská vedeckotechnická spoločnosť Rok vydání (číslo vydání) : 1973 () Popis : regionální konference

- Legenda o svaté Kateřině
Nakladatel : Lidová demokracie Rok vydání (číslo vydání) : 1958 ()

- Písně moje, písně.
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1968 () Popis : Výběr ze slovenské lidové poezie

- Smích staré Francie
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1975 () Popis : Výbor ze starofrancouzských povídek veršem

- Slovo a hlas /podruhé/
Nakladatel : Viola Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()

- Slovo a hlas
Nakladatel : Viola Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()

- Malované kvítí
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1971 ()

- Atlanti drží nebe
Nakladatel : Lidové nakladatelství Rok vydání (číslo vydání) : 1989 () Popis : výběr z tvorby sovětských písničkářů

- Listy klubu přátel poezie
Nakladatel : Československý spisovatel Rok vydání (číslo vydání) : 1982 ()

- Mým snem jsi prošla
Nakladatel : Mladá fronta Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()

- Nepokořená země
Nakladatel : Melantrich Rok vydání (číslo vydání) : 1950 () Popis : povídky z Řecka

- Pět japonských novel
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()

- Pohádka o písni a jiné indické povídky
Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury Rok vydání (číslo vydání) : 1953 ()

- Novely
Nakladatel : F. Šimáček Rok vydání (číslo vydání) : 1896 () Popis : Poslední den / Mlýn Nazaretský / Sirius / Zelený pták / Přepjatá struna

- Novely
Nakladatel : F. Šimáček Rok vydání (číslo vydání) : 1894 () Popis : Piková dáma / Nevěrní věrní / Proroctví / Hlad a láska / Mluvící kůň

- Novely
Nakladatel : F. Šimáček Rok vydání (číslo vydání) : 1896 () Popis : Mrtvola / Pád miss Topsy / Dvě plavovlásky / Nepochopení života / Dvě humoresky

- Novely
Nakladatel : F. Šimáček Rok vydání (číslo vydání) : 1896 () Popis : Monsignore / Nazarénští / Prach / Sen a skutečnost / Zuby Turcovy

- Novely
Nakladatel : F. Šimáček Rok vydání (číslo vydání) : 1894 () Popis : Červený květ / Ta třetí / Člověk v dvojí osobě / Povídky z Finska / Osud

- Novely
Nakladatel : F. Šimáček Rok vydání (číslo vydání) : 1894 () Popis : Buď - anebo! / Proč? / Pád domu Usherových / Z moře a pobřeží / Vojenské povídky

- Novely
Nakladatel : F. Šimáček Rok vydání (číslo vydání) : 1894 () Popis : Zlatý chrobák / Teta Uršula / Bez návratu / Sedlák kavalír / V pohostinství

- Novely
Nakladatel : F. Šimáček Rok vydání (číslo vydání) : 1894 () Popis : Carmen / Jinak hlava, jinak srdce / Vraždy v ulici Morgue / V lávě / Bizarní smrti II.

- Deset novel
Nakladatel : Československý spisovatel Rok vydání (číslo vydání) : 1958 ()

- Deset francouzských novel
Nakladatel : Československý spisovatel Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()

- Kavalír dobrodruh
Rok vydání (číslo vydání) : 1902 ()

- Nové dobré kusy-Tradiční SF 90.let
Nakladatel : Laser Rok vydání (číslo vydání) : 2001 ()

- Die Märchen der Weltliteratur
Nakladatel : Friedrich von der Leyen Rok vydání (číslo vydání) : 1917 () Popis : německy

- Nick Carter - The Green Wolf Connection
Nakladatel : Universal-Award House Rok vydání (číslo vydání) : 1976 () Popis : anglicky

- Pohádky
Nakladatel : K. Thienemanns Verlag Popis : německy

- Červená Karkulka a jiné pohádky
Nakladatel : Verlag von Eduard Focke Popis : německy

- Svícen dvanácti dervišů
Nakladatel : Mladá fronta Rok vydání (číslo vydání) : 1972 () Popis : perské pohádky a báje

- Zoologie
Státní pedagogické nakladatelství, Praha, 1956, dobrý stav, pův. vazba, ta je zašpiněná, na zadní straně politá, na krajích lehce odřená, zažloutlé listy, ilustrace-Zděněk Burian a další, 3. vydání, 145 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Zoologie

- Indián
B. Kočí, Praha, 1923, nepříliš dobrý stav, orig. brož, ta je na krajích potrhaná, přední i zadní strana odtržená, hřbet chybí, volné zažloutlé listy, které jsou na krajích lehce potrhané, 118 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Indián

- Sigismund Bouška Františku Bílkovi
Česká expedice, Praha, 1992, velmi dobrý stav, orig. kartonová vazba, čb. ilustrace, 56 stran, Beletrie a poezie, -Sigismund Bouška Františku Bílkovi

- Monica Lewinská
SmartPrint, Praha, 1999, velmi dobrý stav, nažloutlé listy, orig. brož, 130 stran, Beletrie a poezie, -Monica Lewinská

- I never saw another butterfly
McGraw-Hill Book Company, New York, Toronto, London, 1971, velmi dobrý stav, orig. celopl. vazba s přebalem, kt. je slabe zašpiněný, obsahuje desítky vyobrazení, 80 stran, orig. cloth binding with a durst jacket, very good condition, the cover a little soiled and at the sides a bit worn, with many pictures, Beletrie a poezie, -. . I never saw another butterfly

- Stojí, stojí mohyla
Tatran, Bratislava, 1978, velmi dobrý stav, pův. celopl. vazba s přebalem, ten je lehce zašpiněný, 1. vydání, 439 stran, Beletrie a poezie, -Stojí, stojí mohyla

- Miroslav Horníček - Poznámky o divadle


- Miroslav Horníček - Hovory


- Francis Roe - Doktoři a jejich ženy.
Tiberone - 1996 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí. Vazba mírně zašpiněná.

- 5 japonských novel
Nakladatel : ODEON Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()

- Senefelder a litografie dneška
Nakladatelství (edice): sntl
Rok vydání: 1971
Ilustrace/foto: foto, reprodukce
Poznámka ke knize: papírový obal - vazba plátěná stav velmi dobrý


- Jaroslav Durych
život, ohlasy, soupis díla a literatury o něm.Atlantis 2000, 792 stran

- Škoda 1000 MB
Seznam náhradních dílů. Motokov 1967.190 stran A4

- Mladý technik
Svázaný ročník 5

- Květen 1945
fotografická publikace

- Horní Pootaví
18 stran

- Radiovy konstrukter 4
Ročník III 1967

- Recepty včera, dnes a zítra
1968, 94 stran

- Dějiny VKS (b)
Svoboda 1949, 365 stran

- Severní a jižní hvězdná obloha 2000,0
Rok :1985

- Zlatá kniha hospodyňky Vitello 3sv.
ve třech dílech je shrnuto vše o domácnosti (čištění skvrn, vše o bytu a kuchyni, oděv a prádlo, mládí a krása, recepty, pokojové květiny, rada a pokyny, atd . .) Rok :1930

- A co básník
Antologie české poesie 20. století, edice MÁJ Rok :1963

- Ach, ta láska nebeská
Rok :1966

- Panorama SF (Nesvadba,Veis..)
Rok :1989

- SL 1985/12 vedeckofantastické příběhy
antologie sovětských autorů Rok :1985

- SL 1987/12 vedeckofantastické příběhy
antologie sovětských autorů Rok :1987

- Rusko-Český Česko-Ruský kapesní slovník
Rok :1972

- Alfons Mucha
Rok :1980

- Cirkus a varieté Františka Tichého
Rok :1967

- Molardovi piloti útočí Ponorka Narwhal-2 Stíhač z letadlové lodi Operace Hemingway
velmi dobrý stav, lehce zažloutlé stránky, hrany desek a hřbet mírně odřené a pošpiněné, orig. sešity svázané v poloplátěné převazbě, ilustrace Jiří Wowk, vlepené sešitové obálky Zdeněk Burian, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Molardovi piloti útočí Ponorka Narwhal-2 Stíhač z letadlové lodi Operace Hemingway

- Planeta tajuplných světů
Reader s Digest Výběr, Praha, 1997, velmi dobrý stav, téměř výborný, orig. matná lamin. vazba, formát A4, 432 stran, Cestopisy, -Planeta tajuplných světů

- Dvojí osud
Odeon, Praha, 1980, velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, lehce zašpiněný, velmi lehce nažloutlé listy, orig. celopl. vazba s přebalem, 336 stran, Beletrie a poezie, -Dvojí osud

- Historie utěšené a kratochvilné
Družstevní práce, Praha, 1941, velmi dobrý stav, orig. poloplátěná vazba s přebalem, ten je mírně zašpiněný a zna čně potrhaný, 35 obr. podle starých tisků, 337 stran, Beletrie a poezie, -Historie utěšené a kratochvilné

- Chléb poesie
Stolístek, Praha, 1945, dobrý stav, orig. brož, ta je uvolněná, lehce zašpiněná a na hřbetě zažloulá, edice Malá sbírka krásné literatury svazek 1, 109 stran, Beletrie a poezie, -Chléb poesie

- Lyra Kampanova
ELK, Praha, 1942, dobrý stav, obálka na okrajích velmi potrhaná a zohýbaná, pomačkaná, některé stránky nerozřezány, volné složky vložené do orig. obálky, ilustroval František Bílek, 115 stran, Beletrie a poezie, -Lyra Kampanova

- Československý spisovatel PF 1967
Nakladatelství (edice): Československý spisovatel
Rok vydání: 1967
Ilustrace/foto: S dvěma karikaturami A. Hoffmeistra
Poznámka ke knize: , - vazba volné listy
Doplňující údaje: Jako neprodejný tisk vydalopro své přátele k Novému roku 1967 nakladateství Čs


- Kratochvilná čtení
Nakladatelství (edice): Práce
Rok vydání: 1969
Ilustrace/foto: čb ilustrace
Poznámka ke knize: - vazba volné listy
Doplňující údaje: K Novému roku 1969 vydala pro své přátele v grafické úpravě Naděždy Bláhové Práce.


- Deset polských novel
Nakladatel : PRAHA Rok vydání (číslo vydání) : 1967 ()

- Martina Drijverová - Nekonečné prázdniny
Albatros - Praha 1987 - 1. vydání - edice Jiskřičky - Ilustrovala Zdenka Krejčová - Vázané. Vynikající stav. Uvnitř knihy věnování ze školy a razítko ZŠ.

- Martina Drijverová - Sísa Kyselá
Albatros - Praha 1988 - 1. vydání - edice První čtení - Ilustroval Adolf Born - Vázané. Vynikající stav.

- Jaroslav Boček - Čtyři kluci z Vraného
Albatros - Praha 1982 - 1. vydání - 25.000 výtisků - Ilustroval Jindřich Kovařík - Vázané. Vynikající stav. Na jednom místě lehce protržená vazba - ve hřbetu.

- Jan Vladislav - Král sedmi závojů (Italské pohádky).
SNDK - Praha 1968 - 1. vydání - 20.000 výtisků - Ilustroval Zdenek Seydl - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka chybí.

- Karel Jaromír Erben - České pohádky
Melantrich - Praha 1949 - 3. vydání - Díla Karla Jaromíra Erbena sv. 3 - Vázané. Vynikající stav.

- Pet slovenských novel
Nakladatel : PRAHA Rok vydání (číslo vydání) : 1965 ()

- almanah světové literatury
Nakladatel : ODEON Rok vydání (číslo vydání) : 1986 ()

- Rostlinná medicína
Readers Digest 2003

- Slyšme hlas - socha v myšlenkách starého a nového zákona
Klášter premostrátů - Strahov 1996, katalog ku příležitosti výstavy

- Alfons Mucha 1860 1939
NG 1980, kat.výstavy v Jízdárně

- Čeští klasikové 19.století
Umělecká beseda 1948

- Kam na rekreaci v Praze a okolí
Čedok 1953

- Mesterfitos und wie man sie macht / Floge II.
EHAPA verlag 1968 Stuttgart

- Mesterfitos und wie man sie macht / Floge III.
EhAPA verlag 1967 Stuttgart

- Kuchařka sportovního rybáře
Dona 2001

- Ruská kuchyně
Merkur 1972, poškozený hřbet

- Rychlá kuchařka
Readers Digest 2003

- Suši
Ikar 2001

- Víš co umíš ? ( Od středověku k dnešku )
Readers Digest 2005

- Víš co umíš ? ( Starověký svět )
Readers Digest 2005

- Die Fotografie
Foto časopisy komplet rok 1957 - svázáno

- Foto Falter
Komplet rok 1958 svázáno

- Věčný Puškin
Alexandrovskij 1937 Praha,k 100 letému výričí Puškinovy smrti,čísl.výt.43/300,

- Soupis díla Petra Bezruče 1899 - 1934
B.Bezcený (soukromý tisk) 1934 Moravská Ostrava,dřevoryt V.Bilovský - signován, čísl.výt. 197/200,pův. brož

- Orientační značky
V. V., Praha, listy jsou zažloutlé, mírně pomačkané, dvojlisty sešité kovovými sponami, 8 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Orientační značky

- Zápisník Pionýrských novin 1967
Mladá fronta, Praha, 1966, velmi dobrý stav, orig. brož, ta je na hřbetu nepatrně natržená, ohnuté rohy, 1. vydání, obálka Jan Kristofori, 124 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Zápisník Pionýrských novin 1967

- Praktická žena ročník 1979
Zcela kompletní ročník v perfektním stavu

- Baden
dobrý stav, desky jsou mírně zašpiněné a se skvrnami, na stránkách skvrny, hrany odřené, rozkládací leporelo 12 fotografíí na tvrdém kartonu v deskách, 12 stran, Fotografie/Film, -Baden

- Album fotografií historických herců
velmi dobrý stav, desky mírně odřené, lehce pošk., orig. celopl. desky, některé fotografie s orig. podpisy, 30. léta, fotograf Josef Heinrich, Sokolovská, Praha, Fotografie/Film, -Album fotografií historických herců

- O procesech a rehabilitacích II.
Nakladatel : Knihovna zajímavostí Rok vydání (číslo vydání) : 1990 () Popis : Zpráva Pillerovy komise o politických procesech a rehabilitacích v Československu v letech 1949 až 1968

- Pro a proti 62
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1963 () Popis : kritická ročenka

- Pro a proti 61
Nakladatel : ČS Rok vydání (číslo vydání) : 1962 () Popis : kritická ročenka

- Časopis Vesmír kompletní svázaný ročník 34 z roku 1955
1955 Nakladatelství ČS. Akademie věd

- Revue Fotografie 89
Svoboda, Praha, 1989, celkem dobrý stav, vazba je ohlá a poškrábaná, na hranách potrhaná, platěná převazba,mnoho fotografií, šéfredaktorka Petra Frankeová, 85 stran, Fotografie/Film, -Revue Fotografie 89

- Kurs všeobecné a speciální chirurgie
perfektní stav v dobové zlacené vazbě. Vydáno péčí a nákladem spolku československých mediků v Praze r. 1921, 1. vydání, 356 stran

- Soubor 72 pohlednic se sokolskou tématikou
10.-30. léta, celkově velmi dobrý stav, některé pohlednice mají mírně odřené okraje, lehce nalomený roh či roztřepené rohy, orig. pohlednice v albu, některé další pohlednice viz Další obr. ke knize, Pohlednice, -Soubor 72 pohlednic se sokolskou tématikou

- Vinnetou-rudý gentleman
ÚPF, Praha , 1965, velmi dobrý stav, pohlednice je mírně prohnutá, orig. pohlednice s fotografií K. Dorové a R. Baldiniho, neprošlá poštou, 1 stran, Pohlednice, -Vinnetou-rudý gentleman

- Erno Košťál
velmi dobrý stav, nažloutlá, drobné oděrky v okrajích, lehce prohnutá, podpis mírně rozmazaný, nepopsaná, orig. pohlednice, s orig. podpisem!, Pohlednice, -Erno Košťál

- Josef Bohuslav Foerster
velmi zachovalá, jen lehce nažloutlá, drobné oděrky v okrajích, mírně prohnutá, orig. pohlednice, na obr. orig. podpis Slečně Janotové Jos. B. Foerster, 1943/XII , na vnitřní straně vepsáno: Mistr J. B. Foerster mluví 13. června 1943 k studentům v kreslírně učitel. ústavu v Jičíně , Pohlednice, -Josef Bohuslav Foerster

- Pohlednice s legionářskou tématikou
velmi dobrý stav, některé pohlednice jsou nažloutlé, místy lehce zašpiněné, drobné oděrky v okrajích čí místy ohnutý roh, neprošlé poštou!, orig. soubor pohlednic, označení někdy v azbuce, u většiny pohlednic český popisek na zadní straně, několik obr. jsou spíše fotografie menšího formátu, Pohlednice, -Pohlednice s legionářskou tématikou

- Mořské akvarijní ryby
Svojtka Co., Praha, 1998, velmi dobrý stav, jen nepatrně zašpiněná vazba, orig. lamin. vazba, 64 stran, Přírodní vědy, -Mořské akvarijní ryby

- Zemská kora a jej vzťah k nerastným surovinám
Geologický ústav, Bratislava, 1982, velmi dobrý stav, orig. plátěná vazba s přebalem, ten je lehce zašpiněný a v krajích odřený, obsahuje množství čb nákresů v textu a tabulku v příloze , 151 stran, Přírodní vědy, -Zemská kora a jej vzťah k nerastným surovinám

- Hvězdná obloha
Jindřich Lorenz, Třebíč na Moravě, dobrý stav, okraje odřené, 2 protilehlé rohy poškozené (chybí ozdobná přední část), odřený papír, orig. otáčivá mapa oblohy, 4. vydání, ZAJÍMAVÝ KOUSEK!, Přírodní vědy, -Hvězdná obloha

- 1053 1086 1078 1085 1080 1094 1099 / Medical Scissors / Ciseaux Medicaux
Moskva (SSSR), velmi dobrý stav, obálka je lehce nažloutlá, mírně zašpiněná, orig. sešit, formát A4, popisek nástrojů vždy v ruštině, angličtině a francouzštině, 16 stran, Přírodní vědy, - 1053 1086 1078 1085 1080 1094 1099 / Medical Scissors / Ciseaux Medicaux

- Šachový bulletin
Tělovýchova a sport,Moskva, 1985, velmi dobrý stav, orig. sešity, v ruském jazyce, Sport, -Šachový bulletin

- Amin Maalouf - Baltazarovo putování (Historický román ze 17. století).
Vyšehrad - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.

- N.Paganini - op. 6 Koncert č.1 D-dur C.Saint-Saens -op.61 Koncert č.3 H-moll
GK 1968 - O 10 0219 - 1 10 0219 - Romantické houslové koncerty - Zino Francescatti-housle - Newyorská filharmonie(řídí D.Mitropoulos) - Vynikající stav. Obálka F.Tichý. Nepatrně ošoupaná.

- Miroslav Plzák - Pozor, padání skal
MOTTO - Praha 2004 - 1. vydání - Ilustrovala Tereza Janečková - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Ivan Klíma - Bezvadný den


- Patrick Anderson - Hříšné peníze.
Mht - Praha 1995 - Vázané. Vynikající stav.

- Louis Sachar - Díry aneb Tajemství Zeleného jezera.
Knižní klub - Praha 2002 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Pantuny o lásce
ČSAV 1954, čísl.výt.82/550, ed. Malá knižnice orientu, volné listy v pův.pap.deskách, výborný stav

- Ken Follett - Třetí dvojče
Ikar a Knižní klub - Praha 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.

- Dan Brown - Šifra mistra Leonarda
Metafora - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky. Na zadní straně obálky dvě malé samolepky (cenovky).

- Astrid Lindgrenová - Rasmus tulákem
Albatros - Praha 2003 - 1. vydání - KMČ - Ilustroval Lubomír Anlauf - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.

- Olga Hejná - Petrklíče
Albatros - Praha 1981 - 1. vydání - Ilustrovala Olga Hejná - edice První čtení - Vázané. Stav dobrý. Mírně prasklá vazba. Vazba ve hřbetu natržená. Uvnitř knihy věnování z mateřské školy a razítko MŠ.

- Hana Doskočilová - Diogenés v sudu a dalších dvacet známých příběhů z doby dávné a nejdávnější
Albatros - Praha 1987 - 2. vydání - Ilustroval Gabriel Filcík - Vázané. Vynikající stav.

- Steinberg
Rok vydání : 1959

- Umělecké poklady Tunisu
Rok vydání : 1974 Poznámka :katalog

- Sbírka českého sochařství
Rok vydání : 1961 Poznámka :katalog

- Sochařství Francie-od Rodina k dnešku
Rok vydání : 1947

- Národní divadlo-výtvarné umění a česká hudba
Rok vydání : 1979 Poznámka :katalog

- Josef Mánes-1820/1871
Rok vydání : 1971 Poznámka :Katalog 5, A4

- Josef Šíma
Rok vydání : 1981 Poznámka :katalog

- Jihočeská gotika
Rok vydání : 1953 Poznámka :vč. přebalu, A4

- Josef Jambor
Rok vydání : 1956 Poznámka :A4

- Niva-měsíční obraz. příloha Nového lidu na rok 1925
Rok vydání : 1925

- Švanda Dudák roč. XXVI.
Rok vydání : 1907 Poznámka :A 4, plkž., il. mj.Scheiner aj.

- Švanda Dudák roč.XXV.
Rok vydání : 1906 Poznámka :plkž.

- Vesmír roč. XV.
Rok vydání : 1886 Poznámka :A 4

- Vesmír roč.XVIII.
Rok vydání : 1889 Poznámka :A 4

- Zlatá Praha roč. VIII.
Rok vydání : 1891 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. IV.
Rok vydání : 1887 Poznámka :A 4, rozpadlá vazba, orig.desky

- Zlatá Praha roč. IX.
Rok vydání : 1892 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. VI.
Rok vydání : 1889 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. VII.
Rok vydání : 1890 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XII.
Rok vydání : 1895 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XIV.
Rok vydání : 1897 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XIX.
Rok vydání : 1902 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XV.
Rok vydání : 1898 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XVI.
Rok vydání : 1899 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XVII.
Rok vydání : 1900 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XVIII.
Rok vydání : 1901 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XX:
Rok vydání : 1903 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XXI.
Rok vydání : 1904 Poznámka :A 4, orig.Vazba

- Zlatá Praha roč. XXII.
Rok vydání : 1905 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč. XXIII.
Rok vydání : 1906 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Zlatá Praha roč.XIII.
Rok vydání : 1896 Poznámka :A 4, orig.vazba

- Stručné dějiny města Kroměříže
Rok vydání : 1922

- Vodňany včera a dnes
Rok vydání : 1947

- Světový atlas k současným dějinám
Rok vydání : 1943 Poznámka :A4

- Válečný deník Jendy Hofmana
Rok vydání : 1928 Poznámka :bez obálky

- KOPIE fotografie historické tramvaje (L.P. 1910)
dobrý stav, rohy roztřepené, PD roh lehce nalomených, ve všech rozích dirka od napínáčku, oděrky v okrajích, mírně zašpiněná, fotografie na tvrdém podkladu, rozměr 23x17,5 cm, Fotografie/Film, -KOPIE fotografie historické tramvaje (L.P. 1910)

- Praha ve fotografii Karla Plicky
Česká grafická unie, Praha, 1940, velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, mírně zašpiněný, lehce odřená vazba v okrajích, orig. polopl. vazba s přebalem, v karton. ochranném obalu (ten mírně poškozený), Fotografie/Film, -Praha ve fotografii Karla Plicky

- Jan Saudek
TASCHEN, Nakladatelství Slovart, 200, velmi dobrý stav, orig. karton. vazba, ta je lehce odřená, 199 stran, Fotografie/Film, -Jan Saudek

- Pohled-Vinnetou
uvádí Ústřední půjčovna filmů, Praha, 1965, výborný stav, Pohlednice, -Pohled-Vinnetou

- Zbroje
Ruch, Krakow, 1970, velmi dobrý stav, pův. obálka, pohlednice, dvojlist, obál. lehce zašpiněná a pomačkaná, 3 + 9 stran, Pohlednice, -Zbroje

- Broń
Ruch, Krakow, 1970, velmi dobrý stav, pův. obálka, bar. pohlednice zbraní, dvojlist, obál. mírně zažloutlá a zašpiněná, 2 + 9 stran, Pohlednice, -Broń

- Houby
Reader s digest výběr, Praha, 2003, výborný stav-jako nová, orig. laminovaná vazba, množství krásných barevných fotografií, 448 stran, Přírodní vědy, -Houby

- Receptář pátera F. Ferdy
Eko-konzult, Bratislava, 2004, výborný stav!, orig. brož, 133 stran, Přírodní vědy, -Receptář pátera F. Ferdy

- Slovník geologických pojmů
1952, velmi dobrý stav, mírně odřené okraje, orig. celopl. vazba, v azbuce, 532 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Slovník geologických pojmů

- Šachy v SSSR
Tělovýchova a sport,Moskva, 1984, velmi dobrý stav, orig. sešity, v ruském jazyce, Sport, -Šachy v SSSR

- . . Nouveau Petit Larousse en couleurs
Rok vydání : 1971 Nakladatelství : Librairie Larousse Počet stran : 1680 stran

- . . Revolver Revue 30
Rok vydání : 1995 Počet stran : 344 stran

- Homérští hrdinové ve vzpomínkách věků
Svoboda, Praha, 1977, velmi dobrý stav, nažloutlé listy, orig. celopl. vazba s přebalem, ochranný PVC obal, 220 stran, Antická knihovna, -Homérští hrdinové ve vzpomínkách věků

- Svatý obrázek
velmi dobrý stav, obrázék přilepený pošetkou na černém kartonu, rozměr 7 x 11cm, Antická knihovna, -Svatý obrázek

- Svatý obrázek
velmi dobrý stav, místy poničené okraje, obrázek přilepený pošetkou na černém kartonu, rozměr 7 x 11cm, Antická knihovna, -Svatý obrázek

- Svatý obrázek
1905, velmi dobrý stav, poškozené rohy, mírně zašpiněný povrch, obrázek přilepený pošetkou na černém kartonu, rozměr 5,5 x 8,5cm, Antická knihovna, -Svatý obrázek

- Svatý obrázek
velmi dobtý stav, lehce zašpiněný povrch, obrázek přilepený pošetkou na černém kartonu, rozměr 7,5 x 10cm, Antická knihovna, -Svatý obrázek

- Sebrané spisy Venouše Huňáčka dříve Dolejše
vlastním nákladem v komisi pana Vilímka, Praha, dobrý stav, brož rozpadlá, mírně ušpiněno, slepováno, orig.brož, 214 stran, Beletrie a poezie, -Sebrané spisy Venouše Huňáčka dříve Dolejše

- Cikán zpívá jinak
Československý spisovatel, Praha, 1954, velmi dobrý stav, nerozřezané listy!, orig. brož, kresby-František Tichý, typo. úprava-Z. Seydl, 1. vydání, 64 stran, Beletrie a poezie, -Cikán zpívá jinak

- Krajina/y Bohumila Hrabala
Pražská imaginace, Praha, 1990, velmi dobrý stav, obálka odřená na hranách, mírně ušpiněná, orig. sešit, 80 stran, Beletrie a poezie, -Krajina/y Bohumila Hrabala

- Dramatická díla Williama Shakespeara
Museum království Českého, Praha, 1856, dobrý stav, převazba, ta je na krajích i na vazbě odřená, zašpiněné listy, vevázaná obálka, 99 stran, Beletrie a poezie, -Dramatická díla Williama Shakespeara

- M. J. Lermontov 1814-1841
Praha, 1941, velmi dobrý stav, pův. brož., obálka na okrajích a kolem hřbetu mírně odřená a potrahná, lehce zažloutlá a zašpiněná, čb ilustrace, 77 stran, Beletrie a poezie, -M. J. Lermontov 1814-1841

- Jiříkovo vidění
Václav Čechák, Praha, 1934, velmi dobrý stav, orig. brož s přebalem, + průhledná folie, ta je zažloutlá, nerozřezané listy, 750 číslovaných výtisků na dílovém papíře, tento je 512., 74 stran, Beletrie a poezie, -Jiříkovo vidění

- Dobrodružný svět
Jos. R. Vilímek, Praha, 1930, velmi dobrý stav, individuální ilustrovaná celopl. převazba, hřbet je natržený, desky mírně zašpiněné ilustrace Z. Burian, V. Čutta, 616 stran, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Dobrodružný svět

- Bohumír Kozák
Obraz. materiál. Vydavatel : Čs. strana socialistická, Melantrich, Praha Rok vydání: 1985 Jazyk: Čeština

- Indiánův nugget
Toužimský a Moravec, Praha, 1939, velmi dobrý stav, okraje lehce roztřepené po rozřezání, volná brož , lepená obálka-sešity, il. Z. Burian, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -Indiánův nugget

- The big parade for boys
Spring books, London, velmi dobrý stav, pův. poloplát. vazba, okraje desek a rohy mírně odřené, hřbet trochu zašpiněný, na koncích lehce pomačkaný, potah mír. zažlout., stránky lehce zažl. hl. při okrajích, předsádky v polovině potrhané, barevná a četné čb ilustrace, 381 stran, orig. half cloth binding, softly yellowed, corners worn, fly-leaf sof.frayed in half, pages yellowed, colore and black and white pictures, Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem, -The big parade for boys

- Fotografický obzor
Svaz čsl. klubů fotografů amatérů, Praha, 1932, velmi dobrý stav, vazba je nepatrně odřená, hnědá polopl. převazba, velké množství čb fotografií, 200 stran, Fotografie/Film, -Fotografický obzor

- Fotografický obzor
Svaz čsl. klubů fotografů amatérů,Praha, 1932, velmi dobrý stav, celopl. vazba, četné obr. přílohy, 196 stran, Fotografie/Film, -Fotografický obzor

- Posdam u Šanssoucí
dobrý stav , orig. brož, ta je zašpiněná, v krajích místy lehce pomačkaná, 20 stran, Fotografie/Film, -Posdam u Šanssoucí

- Karolinum
Vydavatel : Národní sbírka pro obnovu Karolina Rok vydání: 1937 Jazyk: Čeština Počet stran: 62

- Let za zvláštního názoru
Rok vydání: 1982 Jazyk: Čeština Počet stran: 182

- Časopis pro moderní filologii 1948
ročník 32. sešit 1-4, příloha Philologika, redaktor J. Kopal, z obsahu: Šestý mezinárodní sjezd v Paříži K ustálení bibliografických značek Dostojevski Emil Smetánka Robert Louis Stevenson aj. Vydavatel : Klub moderních filologů, Praha Rok vydání: 1948 Jazyk: Čeština

- Adolf Wenig
Vydavatel : Divadelní ústav Praha Jazyk: Čeština

- Poštovní knížka, 1877
Velectěným příznivcům ve nejhlubší úctě věnováno. František Kolisko v Turnově. Z obsahu: Přání k Novému roku, Pokynutí poštovní, Z listonošovy tobolky Vydavatel : Josef Bertl, Praha Rok vydání: 1877 Jazyk: Čeština Počet stran: 32

- The best of Jan Saudek
Saudek.com, Praha, 2005, výborný stav , orig. brož, formát větší A4, O 130,- KČ LEVNĚJI NEŽ V KNIHKUPECTVÍ!, 112 stran, Fotografie/Film, -The best of Jan Saudek

- Meine Reise durch die Schweiz
K.F.Koehler, Leipzig, velmi dobrý stav, pův. sešit, obálka na okrajích, rozích a na hřbetě potrhaná, zažloutlá a mírně zašpiněná, stránky lehce zažloutlé, čb fotogr., , 12 stran, orig. Heft, der Umschlag leicht beschädig im Rücken, im der Ränder und im der Hörner, schw.weisse Photographien, Fotografie/Film, -Meine Reise durch die Schweiz

- Gesundes Obst
Rok :1986

- Soudruh Antonín Novotný v Severočeském kraji
obrazová publikace s komentářem připravil kolektiv redakce Průboje a závodu Severografia v Ústí nad Labem Ke 40. výročí vzniku Komunistické strany Československa Vydavatel : Průboj, Severografia, Ústí nad Labem Rok vydání: 1961 Jazyk: Čeština Počet stran: 43

- Naše kniha 1921
časopisy - ročník I. (12 čísel), II. (12 čísel) Vydavatel : Zemědělské knihkupectví Rok vydání: 1921 Jazyk: Čeština Počet stran: 192

- Poštovní knížka, 1887
Velectěným příznivcům ve vší úctě věnuje František Jelínek, listonoš c. k. poštovního úřadu v Turnově. Z obsahu: kreslené i psané anekdoty, žertovné básně, sazby za psaní, tiskopisy a vzorky Vydavatel : Jos. R. Vilímek, Praha Rok vydání: 1887 Jazyk: Čeština Počet stran: 24

- Almanach České akademie věd a umění
Vydavatel : Česká akademie, Prah věd a umění, Praha Rok vydání: 1940 Jazyk: Čeština Počet stran: 106

- To nejlepší z hororu a fantasy-první
To nejlepší z hororu a fantasy-první reprezentativní ročenka, exemplář z knihovny, razítka na zadní straně patitulu a poslední straně textu, jiná nenalezena, dobrý stav Rok :1993

- Pečeme s láskou
Reader´s Digest Rok :2005

- Občanské fóry (Pražský podzim 1989)
Rok :1990

- Vinnetou-rudý gentleman
ÚPF, Praha , 1965, velmi dobrý stav, pohlednice je mírně prohnutá, orig. nepoužitá pohlednice, na fotografii Lex Barker a Pierre Brice, 1 stran, Pohlednice, -Vinnetou-rudý gentleman

- Masarykův slovník naučný-7 svazků
Nákl. Československého kompasu, Praha, 1925-33, velmi dobrý stav, orig. polokožené vazby se zlacením na hřbetech, vazby jsou v hranách odřené, hřbety u sv I.a III. jsou na horním okraji natržené, četné přílohy-mapy, čb ilustrace a fotografie, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Masarykův slovník naučný-7 svazků

- Indiánské příběhy
il. Z. Burian Rok :1987

- Französisch
Serges Medien, Köln, 2000, velmi dobrý stav, krabice s mírně odřenými rohy, 1 brož. učebnice, 4 CD, výukový kurz francouzštiny z němčiny, vše v karton. krabici o formátu 29 x 32 cm, 240 stran, Inhalt: 1 Lehr- und Arbeitsbuch, 4 Audio-CDs, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Französisch

- Pravidla českého pravopisu
Fortuna, Praha, 1999, velmi dobrý stav, jen velmi drobné oděrky v okrajích obálky, orig. brož, 384 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Pravidla českého pravopisu

- Képes szótar autósoknak / Bildwörterbuch für Autofahrer
OMIKK, 1992, velmi dobrý stav, orig. brož, maďarsko-německy!, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Képes szótar autósoknak / Bildwörterbuch für Autofahrer

- Ekonomický slovník v 11 jazycích
Svojtka Co, Praha, 1998, velmi dobrý stav, vazba je jenlehce zašpiněná, drobné oděrky v okrajích, orig. lamin. vazba, německy, anglicky, francouzsky, italsky, španělsky, portugalsky, nizozemsky, švédsky, polsky, česky a maďarsky, 1136 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -Ekonomický slovník v 11 jazycích

- English-Deutsch, Deutsch-English
Langenscheidt Verlag, Berlin-München, 1997, velmi dobrý stav, vazba, měkké plastové desky, 888 stran, Slovníky/Encyklopedie/Učebnice, -English - Deutsch, Deutsch - English

- Dvanáct úsměvných měsíců
hry a zábavy na celý rok Rok :1974

- Zbraslavská kronika
exemplář z knihovny, knihovní značky a razítko na předsádce, jedno nalezeno v textu, jinak dobrý stav Rok :1976

- Plamen 64/12
Rok :1990

- Dějiny a současnost 2010/02
hlavní téma: Londýnské 20. století Rok :2010

- Automobilové povídky
Cincibuch, Čapek, Hrabal, Werich Rok :1992

- misál - české mešní formuláře na neděle a svátky
Nakladatelství (edice): voj. Katol. Duchovní služba
Rok vydání: 1942
Poznámka ke knize: - vazba plátěná stav dobrý se stopami použití


- Für alle Welt
Nakladatelství (edice): Bong Co
Rok vydání: 1904
Ilustrace/foto: foto, reprodukce
Počet číslovaných stran: 696
Poznámka ke knize: uvolněná vazba - vazba poloplátěná stav horší viz popis


- Český kancionál svatováclavský
Nakladatelství (edice): Universum
Rok vydání: 1947
Ilustrace/foto: noty
Počet číslovaných stran: 205
Poznámka ke knize: - vazba plátěná stav velmi dobrý


- Čertovské pohádky
Nakladatelství (edice): Svoboda
Rok vydání: 1978
Ilustrace/foto: ilustrace barevné
Počet číslovaných stran: 224
Poznámka ke knize: natržený hřbet obálky - vazba plátěná obálka stav dobrý se stopami použití, kniha stav velmi dobrý


- Jaroslav Kocian, Sborník statí a vzpomínek
Nakladatel : SNKLHU Rok vydání (číslo vydání) : 1953 ()

- Český včelař
Nakladatelství (edice): ZÚVS
Rok vydání: 1942
Ilustrace/foto: foto a nákresy čb
Poznámka ke knize: - vazba poloplátěná stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: svázaný ročník 76


- Český včelař
Nakladatelství (edice): ZÚVS
Rok vydání: 1939
Ilustrace/foto: foto a nákresy čb
Počet číslovaných stran: 356
Poznámka ke knize: - vazba poloplátěná stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: svázaný ročník 73


- Český včelař
Nakladatelství (edice): ZÚVS
Rok vydání: 1941
Ilustrace/foto: foto a nákresy čb
Počet číslovaných stran: 367
Poznámka ke knize: - vazba poloplátěná stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: svázaný ročník 75


- Český včelař
Nakladatelství (edice): ZÚVS
Rok vydání: 1938
Ilustrace/foto: foto a nákresy čb
Počet číslovaných stran: 364
Poznámka ke knize: - vazba poloplátěná stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: svázaný ročník 72


- Český včelař
Nakladatelství (edice): ZÚVS
Rok vydání: 1934
Ilustrace/foto: foto a nákresy čb
Počet číslovaných stran: 512
Poznámka ke knize: - vazba poloplátěná stav přijatelný s výraznějšími stopami použití
Doplňující údaje: svázaný ročník LXVIII.


- Český včelař
Nakladatelství (edice): ZÚVS
Rok vydání: 1937
Ilustrace/foto: foto, nákresy
Poznámka ke knize: - vazba poloplátěná stav velmi dobrý
Doplňující údaje: svázaný ročník 71


- Český včelař
Nakladatelství (edice): ZÚVS
Rok vydání: 1940
Ilustrace/foto: foto a nákresy čb
Počet číslovaných stran: 356
Poznámka ke knize: - vazba poloplátěná stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: svázaný ročník 74


- Český včelař
Nakladatelství (edice): ZÚVS
Rok vydání: 1933
Ilustrace/foto: foto a nákresy čb
Počet číslovaných stran: 488
Poznámka ke knize: na několika prvních a okraji posledních listů velké rezavé skvrny (až 3x13cm), text čitelný - vazba poloplátěná stav horší viz popis
Doplňující údaje: svázaný ročník LXVII.


- Národní umělkyně Růžena Nasková
Nakladatel : Národní divadlo Rok vydání (číslo vydání) : 1954 ()

- Husitské manifesty
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1986 () Popis : svazek č.495

- Korespondence předsedy rady ministrů SSSR s prezidenty USA a ministerskými předsedy Velké Británie za Velké vlastenecké války 1941-1954
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1981 ()

- Setkaní
Nakladatel : akropolus Rok vydání (číslo vydání) : 1995 ()

- Pečujme o své tělo
Readers Digest 2006

- Rozpoznávání raket, letadel, tanků a jiné bojové techniky
NV 1964

- Letecké bitvy
NV 1956,sovětské letectvo za VVV

- Džung Kue aneb vítěz nad ďábly
Škeřík 1938, sv.č. 108, čísl.výt. 69/200

- Pozdrav velikému Stalinovi
Nakladatel : Ústředí lidové tvořivosti Rok vydání (číslo vydání) : 1949 ()

- Nový špalíček českých pohádek
LN 1971

- Peříčko Finista Jasného sokola
Albatros 1985

- Pohádky Boženy Němcové
SNDK 1952, il. M.Hanák

- John Fowles - Sběratel
Odeon - Praha 1988 - 1. vydání - edice SSP (Soudobá světová próza) sv. 399 - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.

- Rozlet - sv. časopis, roč. 1948
Rok vydání (číslo vydání) : 1948 ()

- Listky o poesii a kritice
Vydavatel : Bohuslav Rupp, Praha Rok vydání: 1945 Jazyk: Čeština Počet stran: 206

- Věstník České akademie věd a umění
Zprávy z ústavů a komisí za rok 1949. Vydavatel : Česká akademie věd a umění, Praha Rok vydání: 1950 Jazyk: Čeština Počet stran: 76

- Katalog výstavy díla Petra Bezruče v Brně
Vydavatel : Pokorný a spol., Brno Rok vydání: 1947 Jazyk: Čeština Počet stran: 48

- Československý časopis historický
6 čísel. Z obsahu : Vznik Jihoafrické republiky a britská politika Vznik tureckého republikánského státu Potencionalismus nebo historismus . aj. Vydavatel : Československá akademie věd, Praha Rok vydání: 1983 Jazyk: Čeština Počet stran: 944

- K slavnosti otevření Betlémské kaple Husovy v Olomouci
obsahuje 2 dobové pohlednice Betlémské kaple v Olomouci Vydavatel : Nákladem českobratrské církve, Olomouc Rok vydání: 1920 Jazyk: Čeština Počet stran: 28

- Meyn
Jazyk: Čeština

- Harlan Coben - Zázračný lék


- Frederick Forsyth - Den pro šakala
Odeon - Praha 1975 - 1. vydání - KČ sv. 381 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.

- Harry Thürk - Blázen a černovláska


- Charles Bukowski - Tvrdí hoši píšou básně (Tři rozhovory).
Votobia - Olomouc 1996 - 1. vydání ve Votobii - Brožované. Velmi dobrý stav.

- Anna Sedlmayerová - Pomozte mi, Terezo!


- Zdeňka Psůtková - Doktor Inzulín


- Colin Falconer - Opium
BB art - Praha 1999 - Vázané. Velmi dobrý stav včetně obálky.

- Milena Honzíková - A když byl čas


- Kathleen Winsorová - Poutníci


- Skrytý pramen
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1981 () Popis : svazek č.506

- Kronika sedmi mudrců
Nakladatel : Odeon Rok vydání (číslo vydání) : 1985 () Popis : svazek č.534