Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 33 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 03:56
Návrat na portál Knihynainternetu.cz
- H. G. Wells - Neviditelný
Melantrich - Praha 1990 - 2. vydání - edice Panoráma sv. 80 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Lev Nikolajevič Tolstoj - Anna Kareninová I-II (Dva svazky).
Odeon - Praha 1976 - 22. vydání - edice Světová knihovna - Vazba. Vynikající stav. Obálky mírně opotřebované.
- O.Henry(vl.jménem William Sidney Porter) - Katedra filantromatematiky a jiné povídky
- Panait Istrati - Kira Kiralina
- Camille Lemonnier - Halali
- Ch.L.Philippe - Otec Perdrix
- Ivan Vazov - Strejcové
- Paul Fort - Francouzské balady
- Charles Dickens - Zvony novoroční
- Sinclair Lewis - Muž, který znal presidenta
- Hanuš Jelínek - Zpěvy sladké Francie
- Carson McCullersová - Balada o smutné kavárně. Svatebčanka.
- Hector Savinien Cyrano z Bergeracu - Cesta na Měsíc. Cesta do Sluneční říše.
- Pedro Antonio de Alarcón - Třírohý klobouk
- Vittorio Alfieri - Vůle a vášeň(Don Garzia, Myrrha)
- Alphonse Allais - Krásná neznámá
- Amaru a Bhartrhari - Sloky o lásce, moudrosti a odříkání
- Aluísio Tancredo Belo Goncalves de Azevedo - Tchyně
- Henri Barbusse - Mezi námi
- Božena Benešová - Chlapci a dívky(Výbor z povídek)
- Arnold Bennett - Anna z Pětiměstí
- Erskine Caldwell - Boží políčko
- Sergej Nikolajevič Sergejev-Censkij - Lvi a slunce
- Stephen Crane
- Ion Creanga - Vzpomínky z dětství
- Konstantin Fedin - Setkání s minulostí
- Nicolae Filimon - Staří i noví povýšenci
- Rufino Blanco Fombona - Duše podniku
- Paul Fort - Francouzské balady
- Leonhard Frank - Karel a Anna. Německá novela.
- Edmond a Jules de Goncourt - Germinie Lacerteuxová
- Ricardo Güiraldes - Don Segundo Sombra
- Hüseyin Rahmi Gürpinar - Cařihradské povídky
- Bret Harte - Kalifornské povídky a legendy
- Petr Jilemnický - Dunivý krok
- Jaromír John - Eskamotér Josef a jiné prózy
- Margit Kaffková - Barvy a léta
- Frigyes Karinthy - Cesta do Faremida. Kapilárie.
- Gyula Krúdy - Červený dostavník
- Selma Lagerlöfová - Císař z Portugalie
- Camille Lemonnier - Halali
- André Maurois - Zářijové růže
- Herman Melville - Izrael Potter
- Conrad Ferdinand Meyer - Výstřel z kazatelny
- Ferenc Móra - Věřím v člověka. Vzkříšení Hannibala.
- Aldo Palazzeschi - Sestry Materassiovy
- Alexander Serafimovič Serafimovič - Písčina a jiné povídky
- Italo Svevo - Povedený kousek
- Taras Grigorjevič Ševčenko - Umělec
- William Makepeace Thackeray - Vznešená bída
- Alexej Tolstoj - Modravá města
- Flora Tristanová - Toulky po Londýně
- Kurt Tucholsky - Výlet na Rheinsberg. Zámek Gripsholm.
- Ivan Sergejevič Turgeněv - Jarní vody
- Georg Weerth - Písně a satiry
- Nathanael West - Přítelkyně osamělých srdcí. Den kobylek.
- Herbert George Wells - Příběh pana Pollyho
- Zpěvy staré Číny
- Kurt Tucholsky - Výlet na Rheinsberg. Zámek Gripsholm.
- Husitské manifesty
- Markéta Zinnerová - Tajemství proutěného košíku
- D.Defoe, J.V.Pleva - Robinson Crusoe
- Janine Courtillon - Libre Échange - Učebnice 1(Francouzština pro střední a jazykové školy)
- Martina Pščolková - Němčina pro nejmenší - slovníček s výslovností
- Jan Sedlák - Henri de Toulouse-Lautrec
- Ivo Krsek - Petrus Paulus Rubens
- Eva Reitharová - Adolf Kosárek
- Ivo Krsek - Tizian
- Ludmila Karlíková - Antonín Hudeček
- Jan Tomeš - Antonín Chittussi
- Miroslav Lamač - Georges Braque
- Oldřich J.Blažíček - Michelangelo
- Oldřich J.Blažíček - Raffael
- Olga Macková - Camille Corot
- Věra Soukupová - Jaroslav Čermák
- Olga Macková - Josef Mánes
- Tomáš Vlček - Honoré Daumier
- Jaromír Neumann - Pieter Bruegel
- Jiří Kotalík - Jan Preisler
- Vlastimil Fiala - Henri Matisse
- Hana Volavková - Max Švabinský
- Hana Seifertová - Georg Flegel
- Jaromír Neumann - Auguste Renoir
- Luděk Novák - Rudolf Kremlička
- Jiří Kotalík - Václav Špála
- Marie Mžyková - Vojtěch Hynais
- Roman Prahl - Edouard Manet
- Jana Brabcová - Luděk Marold
- Ivo Krsek - Claude Monet
- Jaromír Pečírka - Leonardo da Vinci
- Bohumír Mráz - Fernand Léger
- Miroslav Lamač - František Kupka
- Eva Petrová - Nicolas Poussin
- Jan M.Tomeš - Jindřich Prucha
- Miroslav Horníček, Ludvík Baran - Miloslav Stibor
- Miroslav Lamač - Vincent van Gogh
- Jan Sedlák - Paul Gauguin
- Josef Ehm. Emanuel Poche - Pražské interiéry
- Joseph Bryan III. - Yorktown
- Alan Moorehead - Montgomery
- Miloš Hubáček - Titanic
Panorama - Praha 1989 - 1. vydání - edice Stopy, fakta, svědectví - Brožované. Velmi dobrý stav. Lehce prasklá vazba.
- Walter J.Boyne - Křídla proti křídlům(Druhá světová válka ve vzduchu)
- Milan Gruber - Spravedlnost pro kata
- František R.Kraus - David bude žít
- Vladislav Moulis - Evropa ve stínu Hitlera
- Wilhelm Adam - S Paulusem k Volze (Plukovník Wilhelm Adam bývalý první adjutant 6. armády).
Naše vojsko - Praha 1968 - 1. vydání - 12.000 výtisků - edice Paměti sv. 25 - Vázané. Velmi dobrý stav. Uvnitř mapa jako příloha. Obálka lehce potrhaná a podlepená.
- Rainer Zitelmann - Adolf Hitler a jeho cesta k moci
- Lev Gilcov, Nikolaj Mormul, Leonid Osipenko - Podmořská atomová dramata (Přísně utajovaná pohnutá historie úspěchů, nezdarů a katastrof atomových raketonosných ponorek).
PAPYRUS a JEVA - Vimperk a Rudná u Prahy 1994 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Walter J. Boyne - Křídla proti křídlům (Druhá světová válka ve vzduchu).
Naše vojsko - Praha 2001 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce ošoupané.
- Nicholas Monsarrat - Kruté moře
- Alfred Andersch - Bouře v Ardenách (Jedna z nejostřejších obžalob války v německé literatuře).
BB art - Praha 2001 - 1. brožované vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Roman Cílek - Teror: Poslední tajná zbraň (Pohled do zákulisí: naše pohraničí v závěrečných týdnech války).
Adonai - 2002 - Vázané. Vynikající stav.
- Gilles Perrault - Tajemství dne D
- Erich Kulka - Židé v československé Svobodově armádě.
Naše vojsko - Praha 1990 - Doplněné a rozšířené vydání 1. - 9.200 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.
- Paul Bonnecarrére - Odvážnému štěstí přeje
- Frank Thiess - Cušima(román námořní války)
- H.R.Trevor - Roper - Poslední dny Adolfa Hitlera
- Franz Fühmann - Žluté auto
- Hartmut Schauer - Americká námořní pěchota
- Norman Rose - Churchill. Nepoddajný život.
- Yves Gras - 1.divize Svobodné Francie
- David Rooney - Vítězství v Barmě
- Peter H.Gryner - Pád nedobytné pevnosti - Singapur
- Alistair MacLean - Děla z Navarone
- Josef Hodek - Útěk do druhého odboje
- Zbyněk Miloš Duda - Agónie svědomí(Generál A.Vicherek a jeho generace ve světle českých dějin)
- Malá pevnost Terezín
- Jerzy Janicki - Osudné křižovatky
- Ludovic Kennedy - Pronásledování bitevní lodi Bismarck
- Anatolij Ivankin - Poslední kamikadze
- Dr. Edvard Beneš - Paměti(Od Mnichova k nové válce a k novému vítězství)
- Filip Jánský - Nebeští jezdci
- Lucian K.Truscott - Šedá uniforma
- A.N.Asmolov - V týlu wehrmachtu
- Stanislav Bártl - Stíny mořských hlubin(Dobrodružství atomových ponorek)
- Hans Helmut Kirst - Noc generálů(První nezkrácené vydání)
- I.M.Majskij - Kdo pomáhal Hitlerovi
- Stanislav Bártl - Zkáza černé eskadry(Kapitoly z bitvy o Arktidu)
- Rudolf Ströbinger - Spiknutí vyvržených
- G.Guth, O.Müller - Dirigent zákulisí
- Valentin Berežkov - S diplomatickou misí k Hitlerovi
- H.R.Trevor- Roper - Poslední dny Adolfa Hitlera
- Zdeněk Dobřichovský - Ponorky vyplouvají .
- Radoslav Šrot - 1.000 dobrých rad zahrádkářům
- Běla Čapková - Z jabkenické myslivny
- Paul Webster - Život a smrt Malého prince .
- František Janouch - Šel básník chudě do světa
- Dopisy Otokara Březiny Fr. Bílkovi
- Josef Bek, Petr Hořec - Každý den radost
- František Kožík - Bolestný a hrdinský život J.A.Komenského
- Jan Kolář a Milan Lasica - Bledemodrý svet Júliusa Satinského
Štúdio L+S - Bratislava 2004 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. CD chybí.
- Marie Formáčková - Petr Novotný - Továrna na Legraci
OTTOVO NAKLADATELSTVÍ - Praha 1999 - 1. vydání - divize Cesty - Vázané. Vynikající stav.
- Lawrence J.Quirk - Cher. Naprosto bez zábran.
Columbus - Praha 1994 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce natržená na jednom místě.
- Howard Sounes - Charles Bukowski (Bláznivý život Charlese Bukowského).
Pragma - Praha 1999 - Brožované. Vynikající stav.
- Iva Pekárková - Můj život patří mně (Rozmlouval Vladimír Ševela).
Melantrich - Praha 1998 - 1. vydání - Edice Rozhovory - Brožované. Vynikající stav.
- Rudolf Mihola - Věra Ferbasová - Nejen o smutném konci nejveselejší herečky
Perklíč - Praha 2003 - 1.vydání - Luxusní stav. Fotodokumentace.
- Július Satinský - Momentálně jsem mrtvý, zavolejte později
Knižní klub - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Václav Filip, Libuše Štědrá - Potomci slavných žijí mezi námi (Co bylo i nebylo v televizním seriálu).
OTTOVO nakladatelství - divize Cesty - Praha 2000 - Vázané. Velmi dobrý stav. Dvě přední stránky slepené. Několik stránek zvlněných od polití, stopy po skvrnách.
- Jiří Berkovec - Chvála hudby
Supraphon - Praha 1988 - edice Lyra Pragensis - svazek 84 - 1. vydání - 5.000 výtisků. Ilustroval Milan Hegar - kožená vazba - velmi dobrý stav.
- Miloš Kopecký - Já
EMINENT - Praha (?) - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Gabriela Převrátilová, Arnošt Tabášek - Mejdan (Známé osobnosti vyprávějí . ).
Fajma - Praha 1993 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Adam Georgiev - Chytat slunce (Kniha o Martě Kubišové).
Petrklíč - Praha 1997 - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně ošoupaná.
- Adrianne Blueová - Martina. Neautorizováno.
Olympia - Praha 1995 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná.
- George Baxt - Smrt pro Gretu Garbo
ERIKA - Praha 1993 - 1. vydání v Erice - Vázané. Luxusní stav. Nečteno.
- Pavel Lukeš - S Vladimírem Dvořákem o chutích a lidech.
Knižní klub - Praha 1999 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Frank Herbert - Duna
Svoboda - Praha 1988 - 1. vydání - Obálka Miroslav Jiránek - Brožované. Vynikající stav. Vazba lehce ošoupaná.
- H.G.Wells - První lidé na Měsíci
- Navštivte planetu Zemi! Výběr ze sci-fi povídek světových autorů
- The best of Henry Slesar
- Norman Spinrad - Železný sen
- Světy science fiction (Antologie americké, britské, čínské, egyptské, indické, italské, kanadské, kostarické, lužicko srbské, německé a polské SF).
ASFF - Praha 1993 - Ilustrovali Theodor Rotrekl a Libor Páv - Vázané. Vynikající stav. Obálka chybí.
- Clifford D.Simak - Pryč z jejich mysli
- Arkadij a Boris Strugačtí - Vlny ztišují vítr.
Svoboda - Praha 1989 - 1. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.
- Hledání budoucího času - Antologie současné světové science fiction
- Magický krystal - Ruské utopicko-fantastické příběhy
- Frederik Pohl, C.M.Kornbluth - Obchodníci s vesmírem
- A. a B. Strugačtí - Brouk v mraveništi.
Lidové nakladatelství - Praha 1989 - 2. vydání - edice Saturn sv. 162 - Kartonované. Vynikající stav.
- Jack L. Chalker - Kerberos - Vlk ve stádu (Druhá kniha Vládců diamantu).
Mustang - Plzeň 1996 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Sam J. Lundwall - Čas a Amélie.
Ivo Železný - Praha 1997 - 1. vydání - Brožované. Stav doobrý. Některé stránky zvlněné od polití vodou. Rohy vazby lehce ošoupané.
- Joe Marshall - Ztracený syn Atrie
DEUS - Praha 2009 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav.
- Poul Anderson - Tři srdce, tři lvi.
Albatros - Praha 1999 - 1. vydání - edice Karavana sv. 002 - Brožované. Vynikající stav.
- Brian W.Aldiss - Malacijská tapisérie
- Brian W.Aldiss - Helikonie - Jaro
- Isaac Asimov - Příchod noci
- John Wyndham - Den trifidů
Odeon - Praha 1990 - 3., opravené vydání - Obálka Joska Skalník - Kartonované. Vynikající stav.
- André Laurie-Zdeněk Hobzík - Magnetová hora
- Alexandr Běljajev - Laboratoř W
- Danielle Steel - Výkupné
Ikar - Praha 2005 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- A. a B. Strugačtí - Ničivá vlna (Zkáza daleké planety).
Svět sovětů - Praha 1965 - 1. vydání - edice Saturn sv. 11 - Obálka Dobroslav Foll - Kartonované. Velmi dobrý stav. Vazba mírně ošoupaná.
- Kathleen Kirkwood - Tajemství hradní věže
Ben Nevis - Nový Jičín 2001 - Brožované. Vynikající stav.
- Catherine Andersonová - Píseň lásky
Ikar - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Karin Jäckelová, Monika B. - Už nejsem vaše dcera
Knižní klub - Praha 1995 - 1. vydání - Vázané. velmi dobrý stav. Vazba ošoupaná.
- Erma Bombecková - Povolání: žena.
Baronet a Knižní klub - Praha 1994 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Tess Warwick - Ve jménu štěstí
Baronet - Praha 2001 - 1. vydání - Vázané. Stav dobrý. Vazba lehce ošoupaná. Zadní předsádka opravovaná. Uvnitř knihy knihovní razítko.
- Susan Caroll - Poutník
Aradan - 2000 - 1. vydání - edice Bígl - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Joyce Carol Oatesová - Americké chutě
Orbis pictus - Praha 1993 - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Madeleine Brentová - Dědictví stínů
Knižní klub - Praha 1995 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Vazba a obálka lehce ošoupané.
- Joy Fieldingová - Dej mamce pusu
Ikar a Knižní klub - Praha 1997 - 2. vydání - Vázané. Stav dobrý. Na předsádce malá skvrna. Obálka lehce ošoupaná.
- Daphne du Maurier - Králův generál
Dialog - 1992 - 4. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Erma Bombecková - Povolání: Žena.
Baronet a Knižní klub - Praha 1994 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce zašpiněná.
- Danielle Steel - Uzavřený kruh
Ikar - Praha 1999 - 1. vydání - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka mírně poničená.
- Jung Changová - Divoké labutě
Knižní klub - Praha 1996 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav včetně obálky.
- Pearl S.Bucková - Dobrá země
- Vlasta Javořická - Granáty
- Daphne du Maurierová - Mrtvá a živá
Vyšehrad, ČS - Praha 1991 - 4. vydání - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Sidonie G.Colettová - Osení
- Eva Hellerová - S dalším mužem bude všechno jinak
- Jill Sheldonová - Ohnivé léto
- Helena Longinová - Album v modrém sametu
- Olga Walló - Věže Svatého Ducha - díl první - Moc Marií
- Stella Cameronová - Francouzská čtvrť
- Milena Moserová - Ostrov uklízeček
- Andrew Edney, Roger Mugford - Váš pes a štěňátko (Ilustrovaná příručka o chovu a výcviku).
Slovart - Bratislava 1992 - 1. vydání - česky - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby lehce ošoupané.
- Soukromí živočichů
- 1000 divů přírody
- Gerstmeier, Zepf - Motýli (Denní a noční motýli).
Svoboda - Praha 1995 - 1. vydání - edice Příroda do kapsy - Brožované. Vynikající stav.
- John Gray - Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše (Praktický návod jak zlepšit vzájemné porozumění a dosáhnout v partnerských vztazích toho, co od nich očekáváme).
Práh, Svan, Knižní klub - nbsp Praha 1994 - Vázané. Velmi dobrý stav.
- Ludvík Souček - Nebeské detektivky, senzace a záhady.
Art-servis - Praha 1991 - 2. vydání - Brožované. Velmi dobrý stav. Vazba lehce ošoupaná.
- Vladimír Slaminka - O vzniku světa, tvorstva a člověka
- P.Giuseppe - Hlavní hříchy v kukátku
- Celý život ve formě
- Moderní anglická poezie
Mladá fronta - Praha 1964 - 1. vydání - 3.000 výtisků - Obálka Václav Sivko - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka ošoupaná, mírně potrhaná a podlepená.
- Svatopluk Čech - Šotek
F. Topič - Praha (?) - Sbírka souvislé četby školní, sv. 50 - Vázané. Velmi dobrý stav. Rohy vazby mírně opotřebované.
- Jan Neruda - Prosté motivy
ČS - Praha 1956 - 3. vydání - 10.000 výtisků - Ilustroval Cyril Bouda - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka lehce opotřebovaná a mírně zašpiněná. Růžek jednoho listu utržený a podlepený.
- J. S. Machar - Výbor z básní
Šolc a Šimáček - Praha 1925 - Převazba. Stav velmi dobrý. Stránky mírně zašpiněné. Vazba lehce zašpiněná. Uvnitř knihy podpis bývalého majitele.
- Poslední růže (Z řecké lyriky vybral a přeložil Rudolf Mertlík).
ČS - Praha 1964 - 1. vydání - KPP - Vázané. Vynikající stav.
- František Branislav - Dým k hvězdám
- Jaroslav Seifert - Zápas s andělem
ČS - Praha 1981 - 1. vydání výboru - 20.000 výtisků - Ilustroval Ota Janeček - Vázané. Vynikající stav. Obálka mírně opotřebovaná.
- Petr Bezruč - Stužkonoska modrá
- Písně žáků darebáků - Výbor ze středověké poesie žákovské - Část 2. - Skladby satirické a parodistické
- František Halas - Hlad
- Jiří Wolker - Básně
ČS - Praha 1961 - edice Odkaz sv. 21 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Obálka V.Fuka - Vázané v plátně se slepotiskem. Vynikající stav.Obálka lehce ošoupaná, neptrně natržená a podlepená.
- Vítězslav Nezval - Pět minut za městem
- Vítězslav Nezval - Pět minut za městem
- Vítězslav Nezval - Veliký orloj
- Vítězslav Nezval - Veliký orloj
- Vítězslav Nezval - Matka Naděje
- Vítězslav Nezval - Básně noci
- Stanislav Kostka Neumann - Básně - Spisy sv.V - 1914-1918
- Vítězslav Nezval - Sbohem a šáteček
- Vítězslav Nezval - 70 básní z podsvětí na rozloučenou se stínem věčného studenta Roberta Davida
- Stanislav Kostka Neumann - Kniha mládí a vzdoru - Spisy sv.I - 1895-1902
- Stanislav Kostka Neumann - Kniha mládí a vzdoru - Spisy sv.I
- Stanislav Kostka Neumann - Sonata horizontálního života - Spisy s.XIV
- Stanislav Kostka Neumann - Zamořená - Spisy sv.XVI
- Stanislav Kostka Neumann - Bohyně, světice, ženy - Spisy IV
- Stanislav Kostka Neumann - Kniha lesů, vod a strání - Spisy II
- Jaroslav Seifert - Dílo II
- Jaroslav Seifert - Dílo III
- Jaroslav Seifert - Dílo I
- Jaroslav Seifert - Dílo II
- Jaroslav Seifert - Polibek na cestu
- Jaroslav Seifert - Koncert na ostrově
- Jaroslav Seifert - Dílo I - VII
- Jaroslav Seifert - Býti básníkem
- Jaroslav Seifert - Odlévání zvonů
- Jindřich Hořejší - Hudba na náměstí
- Stanislav Kostka Neumann - Srdce a mračna - Spisy sv.XIII - Básně a songy 1934-1935
- Jaroslav Seifert - Maminka
- Cesta kolem světa ve dvou tisících verších
- Jaroslav Seifert - Malá knížka o Mamince
- Jaroslav Seifert - Maminka
- Jaroslav Seifert - maminka
- Jaroslav Seifert - Koulelo se, koulelo
- Jaroslav Seifert - Čas plný písní
- Jaroslav Seifert - Ještě jednou jaro
- Jaroslav Seifert - Třeba vám nesu růže
- Jaroslav Seifert - Šel malíř chudě do světa
- Jaroslav Seifert - Šel malíř chudě do světa
- Jaroslav Seifert - Jablko s klína, Ruce Venušiny, Jaro, sbohem.
- Jaroslav Seifert - Vějíř Boženy Němcové
- Jaroslav Seifert - Píseň domova
- Stanislav Kostka Neumann - Srdce a mračna - Spisy sv.III
- Jaroslav Seifert - Šel malíř chudě do světa
- Jaroslav Seifert - Píseň o Viktorce
- Jaroslav Seifert - Poštovní holub
- Jaroslav Seifert - Suknice andělů
- Jaroslav Seifert - Přilba hlíny
- Jaroslav Seifert - Ruka a plamen
- Jaroslav Seifert - Světlem oděná
- Jaroslav Seifert - Přilba hlíny
- Jaroslav Seifert - Jaro sbohem
- Jaroslav Seifert - Jaro sbohem
- Jaroslav Seifert - Jaro sbohem
- Jaroslav Seifert - Světlem oděná
- Kniha Jóbova
- Jaroslav Seifert - Jablko s klína
- Jaroslav Seifert - Město v slzách
- Jaroslav Seifert - Ruce Venušiny
- Jaroslav Seifert - Kamenný most
- Jaroslav Seifert - Kamenný most
- Jaroslav Seifert - Přilba hlíny
- Jaroslav Seifert - Město v slzách
- Jaroslav Seifert - Svatební cesta
- Jaroslav Seifert - Šel chudý malíř do světa
- Jaroslav Seifert - Básně
- Jaroslav Seifert - Zpíváno do rotačky
- Jaroslav Seifert - Jabloň se strunami pavučin
- Jaroslav Seifert - Ruka a plamen
- Jaroslav Seifert - Jaro, s Bohem
- Jaroslav Seifert - Jablko s klína, Světlem oděná
- Jaroslav Seifert - Jablko s klína
- Jaroslav Seifert - Svatební cesta
- Jaroslav Seifert - Malá romance o Ctiradivi a Šárce
- Jaroslav Seifert - Světlem oděná
- Dílo Jaroslava Seiferta - svazek 1
- Jaroslav Seifert - Dokud nám neprší na rakev
- John Ashbery - Autoportrét ve vypouklém zrcadle
- Vladimír Stuchl - Doma i za mořem
- Miroslav Florian - Snubní prsten
- Dílo Jaroslava Seiferta - svazek 3
- Emilie Stambolieva - Kamil Bednář - Kálidás(dramatická legenda)
- Bohuš Fr.Beneš - Křehké sny(lyrika)
- Alois Vojkůvka - Dagmařino království
- Josef Rybák - Létající talíř na zimním nebi
- Stěpan Ščipačov - Sloky lásky
- Bohumil Mach - Prška snění
- Eduard Bagrickij - Na prahu veselých časů
- Stěpan Ščipačev - Sloky lásky
- Jaromír Pelc - Platinové srdce
- Jaroslav Čejka - Čtení z ruky
- Černý majestát - Poezie černé Ameriky 20.století
- Jiří Wolker - Pro spravedlnost světa
- Miloslav Bureš - Otvírání studánek
- Publius Ovidius Naso - Listy heroin
- Vítěslav Nezval - Zlatoroh - Pražská domovní znamení
Albatros - Praha 1974 - 1.vydání - 10 000 výtisků - Ilustrace V.Švengsbír - Vázané v plátně se zlaceným slepotiskem. Vynikající stav. Slídový přebal.
- Básnický almanach 1959
- Vladimír Thiele - Ohlédnutí
- Francesco Petrarca - Vzývání
- Vítězslav Nezval - Zpívám zpěv míru
- Ach, ta láska nebeská
- Jana Bednářová - Nahá, trny dotýkaná
- Karel Plicka a František Volf - Kytice balad(z lidové epiky československé)
- To kalné ráno - Fotografie Ladislava Sitenského doprovázené slovem Karla Čapka a Jaroslava Seiferta
- Jan David - Ruce Goliášovy(verše 21.VIII. - 2.X.1968 Československo)
- Donát Šajner - Já jenom o tobě
- Vítězslav Nezval - Pražská domovní znamení
- Josef Kadlec - Plameny
- František Halas - Naše paní Božena Němcová
- Seifert - Cantore di Praga
- Konstantin Biebl - Bez obav
- Jiří Kuběna - Nelítostné zastaveníčko
- Zeno Kaprál - Růžová cesta
- Gerard Manley Hopkins - Zánik Eurydiky
- Léopold Sédar Senghor - Zpěvy stínu
- Erik A.Saudek - Labuť a růže(překlady poezie od Shakespeara k Rilkovi)
- Miroslav Stoniš - Píseň o tobě
- S.K.Neumann - Z intimní poesie (1925-1947)
- Josef Hora - Čas/Bratr mého srdce
- Miroslav Florian - Snubní prsten
- Apollinaire známý a neznámý(výbor z básnického díla)
- Jan Pilař - Oslovení
- A.S.Puškin - Výbor v lyriky
- Čo Kič en - Pěktusan(epopej korejských partyzánů)
- A.S.Puškin - Vyšel jsem dřív než hvězda ranní
- Václav Šťovíček - Zkušební kameny
- Emilie Stambolieva - Kamil Bednář - Kálidás(dramatická legenda)
- Vladimír Thiele - Hoch v modrém
- Svatopluk Čech - Jitřní písně
- Pavlína Dunovská - Ve tvaru růže
- Vítězslav Nezval - Vyzvání na cestu(výbor z poezie)
- Michal Černík - Nebuďte smutní
- Boris Pasternak - Světlohra
- Lawrence Ferlinghetti - Smutná nahá jazdkyňa
- Vladimír Brandejs - Horké lijáky
- Sapfo - Z písní lásky
- František Halas - Ladění
Fr. Borový - Praha1942 - edice České básně sv. 54 - Původní vazba se zlaceným slepotiskem. Velmi dobrý stav. Uvnitř knihy podpis nesouvisející s knihou. Hřbet vazby ošoupaný, vazba zažloutlá.
- Petr Burian - Básně bez sametu
- Zdena Bratršovská - Chůdy po předcích
- Jindra Černohorský - Souhvězdí ryb
- Miroslav Červenka - Za řekou
- Jiří Červenka - Paměť okamžiku
- Zdeněk Durek - Cesty a proměny
- Miloš Doležal - Obec
- Jiří Daníček - Dům z listí
- Gevorg Emin - Zbloudilý sen
- Viktor Dyk - Anebo
- Zdeněk Durek - Čekání na čas
- Ivo Fleischmann - Města, ty a já
- S.Fischerová, J.Forman, A.Kopřivová, J.Prouza, I.Šmoldas - Zvláštní znamení
- Roman Erben - Artyčoky Chána Kučuma
- Jaroslav Seifert - Wermut der Worte - Gedichte
- Josef Hora - Život a dílo básníka Aneliho
- S.K.Neuman - Wolker pracujícím - výbor z díla J.Wolkera
Práce - Praha 1951 - knižnice Klín sv. 25 - 6.vydání - Stará převazba. Vynikající stav.
- J.V.Sládek - Píseň života
- Josef Hora - Kniha satiry a rozmaru
- Josef Hora - Písně hodin večerních
- Ivan Jelínek - Ex voto
- Josef Kořenek - Hloubení
- Miloš Jirko - Hořící šalvěj
- Jan Pilař - Dům bez oken
Jos. R. Vilímek - Praha 1942 - Sbírka poesie Tvar sv. 6 - Původní vazba se zlacenou kresbou F. Tichého. Frontispice A. Padrlík. Velmi dobrý stav. Zlacený plátěný hřbet. Uvnitř knihy lehce naprasklá vazba a razítko původního majitele knihy.
- Pavel Koyš - Denní ohně
- Ján Kostra - Za ten máj
- David Kugultinov - Hvězdy nad stepí
- Petr Křička - Suchá jehla
- Jaroslav Křička - Básnická mezihra
- Jaroslav Seifert - Díváme se na paty větru
- Neznámý Parnas
- Miroslav Florian - Závrať
- Michajl J.Lermontov - Poemy
- Jiří Kovtun - Hřbet velryby
- Petr Suk - Kraj s jizvou Humboldtky
Dialog - Most 1970 - 1.vydání - Obálka V.Daneš - Grafický list a frontispice M.Houra - Kartonované , v pouzdře. Velmi dobrý stav.
- Jurij Levitanskij
- Alexandr Mežirov - Monolog
- Tajemství květů - Antologie makedonské moderní poezie
- Petr Musílek - Věci našeho života
- Monument - Výbor z české poezie k 30.výročí vyvrcholení národně osvobozeneckého boje a osvobození Československa sovětskou armádou
- Jaroslav Seifert - Odlévání zvonů
- S.K.Neumann - Jelec
- S.K.Neumann - Básně
- Radovan Krátký - Košilaté epopeje
ČS - Praha 1970 - 1.vydání - 20 000 výtisků - Ilustrace J.Flejšar - Brožované. Dobrý stav. Uvitř knihy naprasklá vazba. Obálka ošoupaná.
- S.K.Neumann - Zlatý oblak
- S.K.Neumann - Písničky, satiry, epigramy
- S.K.Neumann - Bohyně, světice, ženy
- S.K.Neumann - Rudé zpěvy
- S.K.Neumann - Srdce a mračna
- S.K.Neumann - Láska
- Antická inspirace(Antika v kresbách Karla Svolinského a ve verších českých básníků)
- S.K.Neumann - Zamořená léta
- S.K.Neumann
- Jan Pilař - Točité schody
- Jan Noha - Světlo
- Jan Neruda - Jen dál!(Výbor povídek, feuilletonů a básní)
- Pert Bezruč - Slezské písně
Pokorný - Brno 1946 - 10. vydání - 15 000 výtisků - Vázané. Stará převazba. Velmi dobrý stav. Ilustrace F.Duša. Uvnitř knihy razítka a věnování nesouvisející s knihou, několik listů ušmudlaných.
- Jaroslav Seifert - Ty, lásko, pozdravena buď!
- Ewald Osers - Anamnéza
- Petr Prouza - Neviditelný kalendář
- Jana Pohanková - Žena nůše píseň kost
- Marie Pujmanová - Praha
- Marie Pujmanová - Miliony holubiček(Verše z domova i ze světa)
- Zdeněk Rotrekl - Kamenný erb(Poezie 1940-1969)
- Svatopluk Řehák - Mezipřistání
- Marie Pujmanová - Slovanský zápisník
- Dante Alighieri - Nový život
J.Podroužek - Praha1945 - 2.vydání - Vázané. Ilustrace A.Procházka. Vynikající stav. Obálka nepatrně ošoupaná, na hřbětě lehce odřená.
- Svatopluk Řehák - Ohlédnutí
- Fráňa Šrámek - Kus krásného snu. Básně a dramata(Výbor z díla - svazek 1)
- Josef Václav Luděk Šimek - Buď lepším člověkem
- Václav Šolc - Výbor z díla
- Fráňa Šrámek - Poslední básně
- Miloslav Uličný - Druhý pokus
- Karel Toman - Básně
- Jaroslav Seifert - S pozravením přátelským(Korespondence do Klatov)
- Wolker pracujícím
- Jevgenij Vinokurov - Slunce je můj odznak
- Juhan Viiding - Klaunovo odpoledne
- Vilém Závada - Básně
- Rudolf Žák - Spanilá jízda
- Vilém Závada - Polní kvítí
- Zpěvy naděje a jistoty(obětiplná, vítězná cesta KSČ v tvorbě českých básníků - výbor)
- Jiří Wolker - Balady
- Alois Boček - Věnec samoty
- Miloš Vacík - Ty jsi ten sad
- Jan Neruda - Balady a romance - Zpěvy páteční
SPN - Praha 1957 - 3.vydání - 30 020 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Litografie M. Švabinský. Obálka chybí.
- Hanuš Jelínek - Zpěvy sladké Francie
- Aucassian a Nicoletta
- Petr Skarlant - Vrať mi ráj
- Karel Vůjtek - Řetízkový kolotoč
- Radovan Brychta - Šachty splněných nadějí
- František Hrubín - Oblohy
ČS nbsp - nbsp Praha 1960 nbsp - edice České básně sv.203 - 1.vydání - nbsp 3 000 výtisků - Vázané v plátně s barevným slepotiskem. Velmi dobrý stav. Vazba na přední straně s drobnými skvrnami. Obálka chybí.
- Jaroslav Tomsa - Nálady
- Jan Vrba - Zlatý klíček
- Jan Vrba - Les
- Josef Knap
- F.X.Svoboda - Rozmary jarních vod
- Štěpán Vlašín a kol. - Kniha o Čapkovi
- Štěpán Vlašín a kol. - Kniha o Čapkovi
- J.Andrt - Údržba a opravy automobilů Škoda 105, 120, 130, Garde - Rapid
- Arne Novák - České písemnictví s ptačí perspektivy
Aventinum - Praha 1929 - 2. rozmnožené vydání - edice Lidová knihovna sv. 32 - Brožované. Vynikající stav. Uvnitř knihy razítko ZRUŠENO.
- Soren Kierkegaard - Současnost
- PharmDr. Josef Suchopár, PharmDr. Rostislav Šimek - Remedia Compendium 1996
- Antonín Rükl - Atlas of the moon
- Květoslav Minařík - Malý mystický slovník naučný
- Václav Březan - Životy posledních Rožmberků I + II(dva svazky)
- Marek Bydžovský z Florentina - Svět za tří českých králů(Ferdinand, Maxmilián , Rudolf II.)
- Stanislav Štýs, Liběna Helešicová - Proměny měsiční krajiny
- Pokračovatelé Kosmovi
- John Gray PhD. - Mars a Venuše v ložnici (Jak si zachovat lásku a vášeň).
Práh, Knižní klub - Praha 1996 - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Karel Honzík - Tvorba životního slohu
- Kroniky doby Karla IV.
- Vasilij Vasiljevič Sokolov - Středověká filozofie
- Co víte o novověké filozofii
- Jan Pelant - Znaky a pečetě západočeských měst a městeček
- Filosofie vědy
- Miroslava Besserová - Bróďa ve fotografiích a vzpomínání Petra Našice
- Jaroslav Pátek - Zrození vína (Všechno o pěstování, zpracování a konzumaci vína).
Books - Brno 1998 - edice Jota, Jak na to sv. 10 - Vázané. Vynikající stav.
- 100 nejkrásnějších chrámů světa(Největší poklady lidstva na pěti kontinentech)
- Gianni Giansanti - Jan Pavel II. - Portrét pontifika
- Londýn - Metropole světa
- Ladislav Mňačko - Já, Adolf Eichmann .
SNPL - Praha 1961 - 1. vydání - Kartonované. Velmi dobrý stav. Vazba mírně opotřebovaná.
- Dic. Baboian - Vstupenka do pekla
Orbis - Praha 1974 - 1. vydání - 30.000 výtisků - edice Stopy,fakta, svědectví - Brožované. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená.
- Clare Longriggová - Ženy mafiánů
Ivo Železný - Praha 1998 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Jaroslav Stránský - Hovory k domovu
- Albert Pražák - Neruda v dopisech
- Bronislava Janečková - Rok v dopisech 1. - 2. (Dva svazky).
Radioservis - Praha 2006 a 2009 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav.
- Alexandr Solženicyn - Souostroví Gulag 1. - 3. díl (3 svazky).
OK CENTRUM - Praha 1990 - 2., upravené vydání (v OK CENTRU a v ČSFR první) - Brožované. Vynikající stav.
- Jana Frolíková - 2000 nejlepších receptů z české i zahraniční kuchyně
- Oldřich Dufek - Zelenina a ovoce v kuchyni
- Alena Nouzová, Martin Nouza a Karel Nouza - Variace na kuchyně Orientu
- Karina Havlů - Kuchařka - Vaříme v pánvi wok
- Leo Rosten - Pan Kaplan má stále třídu rád.
Odeon - Praha 1987 - 1. vydání - KČ sv. 566 - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce potrhaná a podlepená.
- Zdeněk Šmíd - Útok na vyvolenou
- Ivan Mládek - Zápisky šílencovy
- Tom Holt - Bludný Holanďan
TALPRESS - Praha 2003 - 1. vydání - Brožované. Vynikající stav. Rohy vazby lehce ošoupané.
- Jan Drda - Městečko na dlani
- Karel Poláček - Hostinec u snědeného krámu
- Miloslav Šimek Jiří Krampol - Vlaková souprava pro třetí tisíciletí.
NADAS - Praha 1988 - 1. vydání - Ilustroval Václav Kabát, fotografie Miroslav Hucek, koláže Milan Kopřiva - Vázané. Vynikající stav včetně obálky.
- Zdeněk Jirotka - Profesor biologie na žebříku
- James Herbert - Creedovo krédo
- Axel Hacke - Taková normální rodina
Books - Brno 1998 - 1. vydání - Ilustrovala Dora Salaquardová - edice Bonus A - Brožované. Vynikající stav.
- Přemek Podlaha - To nejlepší z receptáře
- Leo Metsar - Císař Julián
Melantrich - Praha 1983 - 1. vydání - 11.000 výtisků - edice Panoráma sv. 55 - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená, opotřebovaná.
- Mary Renaultová - Král musí zemřít. Býk přichází z moře.
Odeon - Praha 1974 - 1. vydání - KČ sv. 361 - Obálka Zdeněk Ziegler - Vázané. Velmi dobrý stav. Obálka potrhaná a podlepená.
- Monika Dettwilerová - Pečeť moci
NS Svoboda - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav. Vazba na jednom místě lehce naťuknutá.
- Petr Čornej - Tajemství českých kronik (Cesty ke kořenům husitské tradice).
Vyšehrad - Praha 1987 - 1. vydání - 17.000 výtisků - Vázané. Vynikající stav. Obálka lehce ošoupaná.
- Siegfried Obermeier - Ve znamení lilie (Román o životě a době démonického rytíře Gilla de Rais, bojového druha Johanky z Arku).
BB art - Praha 2003 - 1. vydání - Vázané. Luxusní stav.
- Colin Falconer - Aztécká perla
BB art - Praha 2004 - 1. brožované vydání - Brožované. Vynikající stav.
- J. Francis Hudson - Příběh synů královských
Knižní klub - Praha 2000 - 1. vydání - Vázané. Vynikající stav.
- Jízdní řád 1992 - 1993
Vydavatel : NADAS, Praha
Rok vydání: 1992
Jazyk: Čeština
Počet stran: 785
- Houbová kuchařka žampiony, lišky, hřiby
Podtitul : 102 nejlepších receptů
Datum vydání : 10.03.2008
ISBN : 978-80-247-2458-4
Anotace :
Rostou? - v létě a na podzim jedna z nejčastějších otázek. Ale jak potom zdravě a chutně zpracovat houbařské úlovky či nákupy v obchodě, které v poslední době přinášejí stále širší nabídku čerstvých hub? Přinášíme vám 102 nejlepších receptů jak použít houby do polévek, salátů, jak připravit vegetariánská jídla, jak houby kombinovat s těstovinami i rýží, s masem a dokonce i s rybami a mořskými plody. Co třeba zkusit liškové muffiny, žampiony plněné vlašskými ořechy, houbové rizoto či kuře plněné houbami?
Všechny recepty jsou doplněny údaji o nutriční a energetické hodnotě.
- Powerdrinky ovocné a zeleninové nápoje
Podtitul : více než 130 nejlepších receptů
Datum vydání : 23.05.2007
ISBN : 978-80-247-1995-5
Anotace :
Vitaminové šťávy dodají sílu k životu! Lisované ovocné a zeleninové šťávy jsou zásobárnou energie pro tělo i duši a navíc dodavatelem životně důležitých vitaminů. Ať samotné nebo vhodně míchané požitek je zaručen a díky promyšlenému výběru dostane tělo vše, co potřebuje ke správné kondici. V mnoha městech se postupně objevují ovocné bary, které se specializují výhradně na vitaminové nápoje, a rychle si nacházejí své klienty. Vysvětlení je snadné. Nabízené nápoje jsou chutné, rozmanité a navíc ještě zdravé. Přinášíme vám 130 receptů na nejoblíbenější ovocné a zeleninové nápoje, které si snadno můžete připravit i doma kdykoli budete mít chuť. U každého receptu jsou údaje o nutriční a energetické hodnotě.
- Saláty
Podtitul : 61 osvědčených receptů
Datum vydání : 30.04.2007
ISBN : 978-80-247-2058-6
Anotace :
Jíte rádi zdravě a lehce? Chcete být v dobré kondici a plní energie? Pak není nad saláty z čerstvé zeleniny! Jsou stále oblíbenější nejen jako doplněk jídla, ale i jako dobrý oběd či večeře. Přinášíme vám 61 oblíbených receptů na pestré a zdravé saláty, a to jak na saláty zeleninové, tak i na saláty doplněné masem, sýry, těstovinami, plody moře či ovocem. Najdete zde i kapitoly o správné přípravě dresinků, dipů a krutonů. Dejte se zlákat na dobrý ledový salát, papriku, okurku či žampiony?
- Leporelo Malý baránok
V dotisku
formát knihy: 90 nbsp mm x 90 nbsp mm
10 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2006
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-1120-2
EAN: 9788025111208
Zábavné učenie hrou pre najmenších. Leporelo plné veselých obrázkov, ktoré si vaše deti zamilujú.
Leporelo pre malé deti je plné posuvných obrázkov a prekvapení. Leporela sú určené pre deti od jedného roku k zafixovaniu pojmov ako čistý špinavý, vnútri vonku, malý veľký, pomalý rýchly, hore dole a pod.
- Brusel - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: květen 2008
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1831-3
EAN: 9788025118313
Objevujte město a jeho okolí s mapou v ruce! Od jedné čtvrti ke druhé, pro všechny chutě a každý rozpočet: výběr 60 ?neopomenutelných míst, 150 adres restaurací, kaváren,
hostinců, koncertních sálů,
obchodů, trhů, hotelů?
A všechny praktické klíče, dobré mapy a cenné rady, abyste si město a jeho okolí užili co nejvíce.
Otevřete, rozložte,
objevujte
- Barcelona - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: březen 2010
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2626-4
EAN: 9788025126264
Poskytují kompletní turistický a informační servis k vybraným evropským městům, která patří
mezi nejkrásnější.
Čtenář a cestovatel v nich najde jak informace a data o historii a památkách, tak i praktické rady
o dopravě, otevíracích dobách, cenách, nákupech a spoustu dalších užitečných tipů. Podrobný
plánek města nalezne na jednoduchých rozkládacích mapách zobrazujících jednotlivé čtvrti a části
města.
Malá a útlá knížečka se přitom vejde do každého zavazadla a je vhodná i pro takzvané batůžkáře.
Není zátěží a nezabírá místo. Stejně potěšitelná je i její cena.
- Londýn - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
52 str. plnobarevných
Datum vydání: březen 2010
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2625-7
EAN: 9788025126257
Poskytuje kompletní turistický a informační servis k vybraným evropským městům, která patří
mezi nejkrásnější.
Čtenář a cestovatel zde najde informace nejen o historii a památkách, ale i k zábavě, nákupům či stravování, jakož i praktické rady o dopravě, otevíracích dobách, cenách a spoustu dalších užitečných tipů.
Podrobný plánek města nalezne na jednoduchých rozkládacích mapách zobrazujících jednotlivé čtvrti a části města.
Malá a útlá knížečka se přitom vejde do každého zavazadla a je vhodná i pro takzvané batůžkáře. Není zátěží a není neforemná ani při rozložení.
Stejně potěšitelná je i její cena.
- Řím - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: březen 2010
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2624-0
EAN: 9788025126240
Poskytuje kompletní turistický a informační servis k vybraným evropským městům, která patří
mezi nejkrásnější.
Čtenář a cestovatel zde najde informace nejen o historii a památkách, ale i k zábavě, nákupům či stravování, jakož i praktické rady o dopravě, otevíracích dobách, cenách a spoustu dalších užitečných tipů.
Podrobný plánek města nalezne na jednoduchých rozkládacích mapách zobrazujících jednotlivé čtvrti a části města.
Malá a útlá knížečka se přitom vejde do každého zavazadla a je vhodná i pro takzvané batůžkáře. Není zátěží a není neforemná ani při rozložení. Stejně potěšitelná je i její cena.
- Paříž - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
52 str. plnobarevných
Datum vydání: březen 2010
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2651-6
EAN: 9788025126516
Poskytuje kompletní turistický a informační servis k vybraným evropským městům, která patří
mezi nejkrásnější.
Čtenář a cestovatel zde najde informace nejen o historii a památkách, ale i k zábavě, nákupům či stravování, jakož i praktické rady o dopravě, otevíracích dobách, cenách a spoustu dalších užitečných tipů.
Podrobný plánek města nalezne na jednoduchých rozkládacích mapách zobrazujících jednotlivé čtvrti a části města.
Malá a útlá knížečka se přitom vejde do každého zavazadla a je vhodná i pro takzvané batůžkáře. Není zátěží a není neforemná ani při rozložení. Stejně potěšitelná je i její cena.
- Vídeň - Průvodce s mapou
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
40 str. plnobarevných
Datum vydání: březen 2010
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2678-3
EAN: 9788025126783
Poskytuje kompletní turistický a informační servis k vybraným evropským městům, která patří
mezi nejkrásnější.
Čtenář a cestovatel zde najde informace nejen o historii a památkách, ale i k zábavě, nákupům či stravování, jakož i praktické rady o dopravě, otevíracích dobách, cenách a spoustu dalších užitečných tipů.
Podrobný plánek města nalezne na jednoduchých rozkládacích mapách zobrazujících jednotlivé čtvrti a části města.
Malá a útlá knížečka se přitom vejde do každého zavazadla a je vhodná i pro takzvané batůžkáře. Není zátěží a není neforemná ani při rozložení. Stejně potěšitelná je i její cena.
- FIAT CROMA od 1983 č. 59 - Jak na to?
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 210 nbsp mm x 297 nbsp mm
264 stran černobílých
Datum vydání: srpen 2007
Nakladatel: KOPP nakladatelství
ISBN: 807232148X
EAN: 9788072321483
Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané Jak na to? . Příručka popisuje údržbu a opravy automobilů Fiat Croma a je vhodná pro profesionály i amatéry. Publikace obsahuje přibližně 800 obrázků, 50 tabulek a elektrických schémat.
Kniha je rozčleněna do těchto kapitol:
Praktické rady. Zážehové motory. Vznětový motor. Spojka. Převodovka / rozvodovka. Automatická převodovka. Pohon kol. Pérování - přední náprava. Pérování - zadní náprava. Geometrie podvozku. Řízení. Brzdy. Elektrická instalace. Karosérie.
- PEUGEOT 309 od 1990 č. 27 - Jak na to?
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 210 nbsp mm x 298 nbsp mm
208 stran černobílých
Datum vydání: srpen 2007
Nakladatel: KOPP nakladatelství
ISBN: 8085828987
EAN: 9788085828986
Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané Jak na to? . Příručka popisuje údržbu a opravy automobilů Peugeot 309 a je vhodná pro profesionály i amatéry. Publikace obsahuje přibližně 800 obrázků, 50 tabulek a elektrických schémat.
Kniha je rozčleněna do těchto kapitol:
Praktické rady. Údržba. Zážehový motor. Vznětový motor. Mazání motoru. Chlazení motoru. Palivová soustava. Vstřikování. Přeplňování. Spojka. Převodovka a diferenciál. Přední náprava. Zadní náprava. Řízení. Geometrie kol. Brzdy. Elektrická zařízení. Karosérie. Výměna odnímatelných dílů. Výměna přivařených dílů. Schémata elektrického zapojení vozu.
- PEUGEOT 406 1996 - 2004 č. 74 - Jak na to?
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 210 nbsp mm x 297 nbsp mm
380 stran černobílých
Datum vydání: srpen 2007
Nakladatel: KOPP nakladatelství
ISBN: 8072322486
EAN: 9788072322480
Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané Jak na to? . Příručka popisuje údržbu a opravy automobilů Peugeot 406 a je vhodná pro profesionály i amatéry. Publikace obsahuje přes 800 obrázků, 50 tabulek a elektrických schémat.
Kniha je rozčleněna do těchto kapitol:
Představujeme vozidlo Peugeot 406. Opravy během jízdy. Běžná obsluha a údržba. Zážehové motory 1,6 l, 1,8 l a 2,0 l. Vznětové motory 1,9 l, 2,0 l a 2,2 l - opravy prováděné ve vozidle. Demontáž motoru a generální oprava motoru. Chlazení motoru, topení a větrání / klimatizace. Palivová a výfuková soustava - zážehové motory a vznětové motory. Systémy pro řízení složení spalin. Startér a dobíjení. Zapalování. Spojka. Manuální převodovka. Automatická převodovka. Hnací hřídele kol. Brzdy. Zavěšení a odpružení kol. Karoserie. Elektrická instalace. Schémata elektrického zapojení vozu. Rozměry a hmotnosti. Nákup náhradních dílů. Identifikace vozidla. Všeobecné pracovní postupy. Nářadí a vybavení. Schémata elektrického zapojení vozu.
- NISSAN ALMERA/TINO 2000 - 2007 č. 106 - Jak na to?
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 210 nbsp mm x 297 nbsp mm
248 stran černobílých
Datum vydání: únor 2010
Nakladatel: KOPP nakladatelství
ISBN: 978-80-7232-396-8
Kniha patří do řady automobilových příruček nazvané Jak na to? . Příručka popisuje údržbu a opravy automobilů Nissan Almera/Tino se zážehovými motory a je vhodná pro profesionály i amatéry. Publikace obsahuje přibližně 800 obrázků, 50 tabulek a elektrických schémat.
Kniha je rozčleněna do těchto kapitol:
Popis vozidla Nissan Almera/Tino. Opravy během jízdy. Běžná údržba a opravy. Opravy prováděné ve vozidle. Rozebrání a generální oprava motoru. Chlazení motoru, topení a větrání. Palivový a výfukový systém. Systém pro řízení složení spalin. Spouštěcí a dobíjecí soustava. Zapalování. Spojka. Mechanická převodovka. Automatická převodovka. Hnací hřídele kol. Brzdový systém. Odpružení a řízení. Karoserie. Elektrické zařízení karoserie. Schémata elektrického zapojení. Reference. Všeobecné pracovní postupy. Tabulky poruch. Slovník technických pojmů.
Kniha popisuje vozy NISSAN ALMERA/TINO s těmito motory:
Zážehové motory:
1,5 l/ 66 kW (90 PS) QG15DE
1,5 l/ 72 kW (98 PS) QG15DE
1,8 l/ 84 kW (116 PS) QG18DE
- Autoškola - Pravidla, značky, testy (aktualizováno pro rok 2010)
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 170 nbsp mm x 238 nbsp mm
212 stran černobílých
92 str. plnobarevných
Datum vydání: březen 2010
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-3079-7
EAN: 9788025130797
Doplněné vydání učebnice pro autoškoly je aktualizováno k 5.3.2010 a obsahuje veškeré nové zkušební testové otázky i úplné aktualizované znění silničního zákona č. 361/2000 Sb. Obsah knihy je určen pro žáky autoškol, připravující se k závěrečným zkouškám a získání řidičského oprávnění všech skupin, pro řidiče referentských vozidel, řidiče z povolání i pro všechny ostatní řidiče, kteří si potřebují zopakovat dopravní značky, naučit nová pravidla provozu na pozemních komunikacích nebo otestovat svoje znalosti pomoci nových zkušebních otázek. Součástí knihy je i zdravotní příprava, zásady bezpečné jízdy a soubor vzorových odpovědí na zkušební otázky z předmětu Ovládání a údržba vozidla.
Z obsahu knihy:
- bodový systém a sankce za přestupky
- úplné znění zákona o silničním provozu č. 361/2000 Sb.
- doplněné testové otázky používané v testech u závěrečných zkoušek
- otázky a vzorové odpovědi pro zkoušku z ovládání a údržby vozidla
- aktuální zákony a vyhlášky pro všechny řidiče
- dopravní značky s podrobným výkladem
- zásady bezpečné jízdy
- zdravotní příprava s názornými ilustracemi
- vzor záznamu o dopravní nehodě
- Spalovací motory - Karburátory, vstřikování paliva a optimalizace parametrů motoru - 3. vydání
skladem, expedice ihned
brožovaná vazba
formát knihy: 170 nbsp mm x 243 nbsp mm
384 stran černobílých
Datum vydání: duben 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-2545-8
EAN: 9788025125458
Z obsahu knihy:
- provozní podmínky motoru a jejich optimalizace
- pracovní cykly zážehových a vznětových motorů
- emisní předpisy a měření emisí
- palivová čerpadla a příprava palivové směsi
- vliv složení směsi na výkon a exhalace motoru
- karburátor, jeho funkce a způsob nastavení jednotlivých okruhů karburátoru
- vstřikování paliva a možnosti regulace
- vstřikování do sacích kanálů a válců motoru
- měření hmotnosti nasávaného vzduchu
- lambda sonda a princip její činnosti
- omezení ztrát při sání směsi a výfuku spalin
- snímače a elektronické řídící jednotky
- použití elektroniky ve spalovacích motorech
- spalovací motory a budoucnost
- Malá rybka
V dotisku
formát knihy: 90 nbsp mm x 90 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2005
Věková kategorie: do 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0704-3
EAN: 9788025107041
Zábavné učení hrou pro nejmenší. Leporelo plné veselých obrázků, které si vaše děti brzy zamilují.
Leporelo pro malé děti plné posuvných obrázků a překvapení. Leporela jsou určená pro děti od jednoho roku k zafixování pojmů jako hubený-tlustý, čistý-špinavý, uvnitř-venku, malý-velký, pomalý-rychlý, nahoře-dole apod.

- Posuň a uvidíš - Věci kolem nás
skladem, expedice ihned
pevná vazba
10 str. plnobarevných
Datum vydání: leden 2006
Věková kategorie: od 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0751-5
EAN: 9788025107515
Zábavné hraní pro nejmenší s posuvnými kartičkami!
Posuň a uvidíš - obrázky a názvy věcí kolem sebe!
Vtipné kartičky v knize obrázky a slova o důvěrně známých věcech, které najdete v domě.
Jednoduché otázky povzbudí malého čtenáře, aby každou věc blíže prozkoumal. Ilustrovaná odpověď věci ukazuje v kontextu nebo při použití. Zábavné používání posuvných kartiček podněcuje spoluúčast dětí. Kniha přidává do prvotního učení trochu zábavy ze hry na schovávanou.
Posuň a uvidíš.
- Moje slůvka 1. - Leporelo pro nejmenší
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 90 nbsp mm x 90 nbsp mm
10 str. plnobarevných
Datum vydání: říjen 2006
Věková kategorie: od 1 roku
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-1092-3
EAN: 9788025110928
Tato milá kniha pro děti je plná krásných a dětem blízkých ilustrací znázorňující slůvka, které si malé děti osvojují mezi prvními. Děti zde naleznou nejen zvířátka, běžné předměty každodenní potřeby, ale i oblíbené pohádkové postavičky. Leporelo je navíc vyrobeno z praktických a odolných materiálů. Má velmi praktický tvar - držátka, který se dětem dobře uchopuje, takže si s ním mohou hezky hrát.

- Jsi tam, králíčku?
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 150 nbsp mm x 150 nbsp mm
10 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2006
Věková kategorie: do 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-1106-7
EAN: 9788025111062
Leporela pro nejmenší, knihy plné barev, her a poučení. Hrajte si se svými ratolestmi a pomozte jim spolu s našimi knihami objevovat nové věci a podněty.
Knížečky jsou plné milých barevných ilustrací, které jsou dětem blízké. Děti v nich najdou právě to, co je v jejich věku nejvíce zajímá lidi, stromy, květiny, domácí i cizokrajná zvířátka, ale i předměty každodenní potřeby a mnoho dalšího. Leporela jsou vyrobena z kvalitních materiálů a jsou uzpůsobena pro hraní nejmenším dětem.
Mnoho z těchto leporel má povahu interaktivních knih , které si děti mohou nejen prohlédnout, ale také si s nimi pohrát. Knížečky nabádají děti k přemýšlení i ke hře, stačí jednoduchý pohyb a znenadání se objeví třeba malé roztomilé zvířátko. Zkrátka na děti tu čeká spousta překvapení!
- Barevná kouzla
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 136 nbsp mm x 126 nbsp mm
10 str. plnobarevných
Datum vydání: prosinec 2006
Věková kategorie: od 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-1185-7
EAN: 9788025111857
V obchodě s ovocem a zeleninou se pouze nenakupuje, ale také, když se nikdo nedívá, závodí. Děti hádají, jakou barvu závodníci mají. Když pak zatáhnou za okraj stránky, stane se kouzlo, objeví se barva malých závodníků.
- Žluté kuřátko - Kdopak to tam bydlí?
V dotisku
pevná vazba
formát knihy: 92 nbsp mm x 92 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: září 2007
Věková kategorie: od 1 roku
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1614-2
EAN: 9788025116142
Toto leporelo určené pro nejmenší,
nabízí dětem spoustu zábavy a radosti. Stačí
jen zatáhnout za pohyblivou část a objeví se
doposud dobře ukryté tajemství. Vaše děti
tak mohou objevovat stále něco nového, každá
stránka přinese něco zajímavého. Veselé
barevné ilustrace, zábavně zpracovaný
jednoduchý a dětem srozumitelný příběh, ale
i praktické provedení knihy, zajisté způsobí
spoustu radosti.
- Největší kniha nápadů 1 - Pro děti od 3 do 7 let
skladem, expedice ihned
formát knihy: 190 nbsp mm x 260 nbsp mm
256 str. plnobarevných
Datum vydání: říjen 2005
Věková kategorie: od 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0734-5
EAN: 9788025107348
Více než 350 nápadů na nejrůznější výrobky - s touto knihou nepoznají vaše děti, co je to nuda!
A jako alobal, B jako bužírka, C jako cvočky, D jako dřevo, drátky a dárky
Takto bychom mohli pokračovat pořád dál, než bychom vyčerpali celou abecedu, protože kniha obsahuje 350 výrobků, na nichž se mohou děti naučit rukodělným činnostem doslova od A až do Z.
Nápady, které v knize najdete se dají v drtivé většině vyrobit bez toho, abyste museli nakupovat drahé pomůcky a materiály. Většinou jde o materiál, který najdete doma nebo v přírodě. S pomocí šablon a jasných návodů si všechny nápady vyrobí úplně každý, kdo má jen trochu chuť tvořit pro sebe nebo své blízké a kamarády! Materiál pro výrobu je zadarmo nebo téměř zadarmo, postupy nejdete v knize, šablony naleznete na jejím konci. Všechno potřebné máte tedy spolu s knihou k dispozici, zbývá jen začít.
- Největší kniha nápadů 2 - Pro starší děti
skladem, expedice ihned
256 str. plnobarevných
Datum vydání: listopad 2005
Věková kategorie: od 9 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 80-251-0735-3
EAN: 9788025107355
Více než 350 nápadů na nejrůznější výrobky - s touto knihou nepoznají vaše děti, co je to nuda!
A jako alobal, B jako bužírka, C jako cvočky, D jako dřevo, drátky a dárky
Takto bychom mohli pokračovat pořád dál, než bychom vyčerpali celou abecedu, protože kniha obsahuje 350 výrobků, na nichž se mohou děti naučit rukodělným činnostem doslova od A až do Z.
Přinášíme vám druhý díl knihy plné nápadů, tentokrát pro starší děti. Stejně jako v prvním díle i v této knize najdete výrobky a nápady, které se dají vyrobit bez drahých pomůcek a materiálů. Stačí se poohlédnout doma nebo v přírodě a většinu potřebných věcí jistě najdete.
S pomocí šablon a jasných návodů si všechny nápady vyrobí úplně každý, kdo má jen trochu chuť tvořit pro sebe nebo své blízké a kamarády! Materiál pro výrobu je zadarmo nebo téměř zadarmo, postupy najdete v knize, šablony na jejím konci. Všechno potřebné máte tedy spolu s knihou k dispozici, zbývá jen začít.
- Poznáváme opačné vlastnosti - Velký a malý kamarád magnetická knížka
skladem, expedice ihned
pevná vazba
formát knihy: 210 nbsp mm x 275 nbsp mm
12 str. plnobarevných
Datum vydání: červenec 2007
Věková kategorie: od 3 let
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1550-3
EAN: 9788025115503
Veselé a poučné hraní s magnetkami!
Tato magnetická kniha pomůže vašim dětem poutavým způsobem porozumět opačným vlastnostem (protikladům). Propojení příběhu, ilustrací, magnetek s úkoly nabízí
dětem kreativní způsob učení. Rodiče mohou nahlas číst příběh obsahující názvy barev a tvarů, které si děti mají možnost ihned procvičit. Budou plnit různé úkoly a připevňovat magnetky do zajímavě ilustrovaných barevných scén.
- Deníček našeho děťátka
skladem, expedice ihned
pevná vazba
48 str. plnobarevných
Datum vydání: červen 2009
Nakladatel: Computer Press
ISBN: 978-80-251-1978-5
EAN: 9788025119785
Uchovejte si nejkrásnější okamžiky se svým děťátkem! Uvnitř tohoto Deníčku naleznete milý a moderní design, dostatek místa pro zápisy a nalepování fotografií, a navíc kapsičku na pramínek vlásků, větší kapsičku na nejkrásnější blahopřání k narození děťátka a šňůrku na upevnění USB klíčenky pro uložení videozáznamů a spousty fotografií! Díky této exkluzívní výbavě Deníčku můžete všechny krásné okamžiky ze života svého děťátka uchovávat na jediném místě!
Deníček vás bude provázet prvními roky vašeho dítěte, od první fotografie z ultrazvukového vyšetření bříška přes narození, první zoubky, krůčky, slůvka, sezení na nočníčku, zážitky s kamarády a rodinnými mazlíčky, výlety, rodinné oslavy, první vánoce a narozeniny, umožní vám zapisovat si údaje, jak děťátko postupně roste. Kniha je završena dvoustranou pro zážitky a fotografie ze školky a podobnou dvoustranou pro první dny ve škole.
- Tom a Jerry 21
Nakladatelství (edice): Merkur
Rok vydání: 1992
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav přijatelný s výraznějšími stopami použití
- Tom a Jerry 20
Nakladatelství (edice): Merkur
Rok vydání: 1992
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav dobrý se stopami použití
- Motocykl
Nakladatelství (edice): Autoklub RČS
Rok vydání: 1950
Ilustrace/foto: foto čb, nákresy
Poznámka ke knize: - vazba plátěná stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: svázané časopisy ročník II. Číslo 13 - 36
- Zpěvník
Nakladatelství (edice): spn
Rok vydání: 1953
Počet číslovaných stran: 192
Poznámka ke knize: - vazba poloplátěná stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: pro 6. A 7. Postupný ročník
- Vzorník písma
Nakladatelství (edice): Naše vojsko
Rok vydání: 1986
Ilustrace/foto: Vzory písma
Poznámka ke knize: - vazba plátěná stav velmi dobrý
- Západní fronta očima reportérů BBC
Nakladatelství (edice): Bonus A
Rok vydání: 1996
Ilustrace/foto: foto čb
Počet číslovaných stran: 305
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka i kniha stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: Soubor reportáží válečných zpravodajů BBC (britského rozhlasu) 6. Června 1944 - 5.5.1945
- Katalog písem
Nakladatelství (edice): creativ agency
Rok vydání: 1994
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav velmi dobrý
- Katedrála sv. Víta
Nakladatelství (edice): Odeon
Rok vydání: 1978
Ilustrace/foto: foto barevné
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka stav dobrý se stopami použití, kniha stav velmi dobrý
- Dichterworte (německy)
Nakladatelství (edice): Leipzig
Rok vydání: nedat.
Počet číslovaných stran: 80
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: malý formát, gotické písmo
- Česko-Maďarská konverzace
Nakladatelství (edice): Státní pedagogické naklad.
Rok vydání: 1984
Počet číslovaných stran: 251
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav dobrý se stopami použití
- Biblí svatá
Nakladatelství (edice): Společnosti biblické
Rok vydání: 1924
Počet číslovaných stran: 829/268
Poznámka ke knize: - vazba plátěná stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: aneb Všeckaa svatá písma Starého i Nového zákona
- Tragické vteřiny
Moravské nakladatelství, Brno,
1937,
velmi dobrý stav, nerozřezané listy, obálka velmi jemně odřená na okrajích,
orig. listy vložené v papír. obálce, hudba: Vilém Tauský, verše: Čeněk Neshyba, prózy: Otakar Peterka, kresby: František Bílkovský,
28 stran,
Beletrie a poezie,
-Tragické vteřiny
- Legendy o nevěstkách a světicích
Jan V. Pojer, Brno,
1932,
velmi dobrý stav, uvolněné listy,
orig brož, dřevoryt a úprava knihy Jaroslav Benda, vyšlo 600 ručně číslovaných výtisků, tento má č. 168 ,
140 stran,
Beletrie a poezie,
-Legendy o nevěstkách a světicích
- Země se sněžnou čelenkou
Československý spisovatel, Praha,
1975,
velmi dobrý stav,
pův. celopl. vazba s přebalem, ten je nepatrně zašpiněný, v kraji 2x natržený,
112 stran,
Beletrie a poezie,
-Země se sněžnou čelenkou
- Očima lásky
Fr. Borový, Praha,
1941,
velmi dobrý stav,
polokožená převazba, ta je lehce zašpiněná, 1. vydání,
411 stran,
Beletrie a poezie,
-Očima lásky
- Bájky Bidpajovy
Eduard Valečka, Praha,
dobrý stav,
převazba, ta je na krajích odřená, nažloutlé listy,
354 stran,
Beletrie a poezie,
-Bájky Bidpajovy
- Chléb poesie
Stolístek,
1945,
dobrý stav,
orig. brož, ta je zašpiněná, nažloutlá, na krajích hřbetu lehce odřená, zažloutlé listy, několik prvních listů je nerozřezaných,
109 stran,
Beletrie a poezie,
-Chléb poesie
- Magická zrcadla
Československý spisovatel, Praha,
1982,
velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, lehce zašpiněný, mírně potrhaný v okrajích (podlepeno lepenkou), lehce odřené okraje vazby,
orig. celopl. vazba s přebalem, 1. vydání,
196 stran,
Beletrie a poezie,
-Magická zrcadla
- Dávidkov denník
Smena, Bratislava ,
1960,
velmi dobrý stav,
orig. brož, ta je lehce zašpiněná, nažloutlá, 1. vydání, s několika čb. reprodukcemi,
92 stran,
Beletrie a poezie,
-Dávidkov denník
- Sborník ruských básní
1988,
dobrý stav,
polokož. převazba, ta je na krajích a na hřbetě odřená, nažloutlé listy, některé listy mají na krajích tmavé fleky,
462 stran,
Beletrie a poezie,
-Sborník ruských básní
- Kronika sedmi mudrců
Odeon, Praha,
1985,
velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, při spodní hraně hřbetní části cca 1 cm natržený (podlepeno lepenkou), drobné oděrky v okrajích obálky,
orig. brož s přebalem, 1. vydání,
144 stran,
Beletrie a poezie,
-Kronika sedmi mudrců
- Česká touha cestovatelská
Odeon, Praha,
1989,
velmi dobrý stav, přebal je jen lehce zašpiněný, drobné oděrky v okrajích vazby, jen lehce nažloutlé listy,
orig. papír. vazba s přebalem, barevné přílohy na kříd. papíře, 1. vydání,
496+přílohy stran,
Cestopisy,
-Česká touha cestovatelská
- Junácký zápisník
Junácká edice, Praha,
1970,
velmi dobrý stav, brož mírně odřená, na úvodním listu adresa majitele,
orig. brož,
87 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Junácký zápisník
- Širým světem
Česká grafická unie, Praha,
1942-1943,
nepříliš dobrý stav, vazba mírně odřená, složky uvolněné z vazby,
poloplátěná převazba, vložena orig. obálka, ilustrace mj. Zd. Burian,
763 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Širým světem
- Buffalo Bill
J. L .Švíkal, Mladá Boleslav,
dobrý stav, celý sešit je zažloutlý, přední strana obalu a několik následujících stran je značně poničeno, obálka je oddělena od vazby, značně potrhaný hřbet,
orig sešit,
32 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Buffalo Bill
- Nick Carter, největší detektiv Ameriky
Julius Albert, Praha,
dobrý stav, papír je zažloutlý, skvrnitý, více zašpiněný, okraje otrhané, hřbet více potrhaný, listy též zažloutlé, mírně potrhané v okrajích,
orig. sešit, formát A4, v češtině!,
32 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Nick Carter, největší detektiv Ameriky
- Chlapík z pekla
Albatros, Praha,
1986,
velmi dobrý stav,
orig. lamin. vazba, edice KOD-sv. 168, ilustrace-V. Rocman, 1. vydání,
544 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
-Chlapík z pekla
-
. . The Billy Taylor Trio Introduces Ira Sullivan
-
. . Caravaggio
Rok vydání : 1968
Nakladatelství : VEB Verlag der Kunst Dresden
Počet stran : 170 stran
-
. . Východní Asie
Nakladatelství : V. Neubert
-
. . Cirkus
Nakladatelství : Postreiter Verlag
Počet stran : 10 stran
-
. . Plátno na rámečku ze dřeva 2.
- Roma 30 Vedute
velmi dobrý stav,
orig. leporelo 27 čb. fotografií, rok vydání, nakladatelství a autor není uvedeno,
orig folding-picture-book, very good condition, the folder at the sides a bit worn, the year of the publication, the publishers and the author, doesn t state,
Fotografie/Film,
- Roma 30 Vedute
- Vlastivědný sborník Podbrdska 11/12, Přílohy
velmi dobrý stav,
pův. složky v obálce, ta je zašpiněná, na okrajích a v rozích odřená a otrhaná, ohnuté rohy, čb vyobrazení listin,
Fotografie/Film,
-Vlastivědný sborník Podbrdska 11/12, Přílohy
- Kino
Orbis, Praha,
1973,
výborný stav, některé listy po okrajích slepené dohromady,
celopl. modrá převazba, čb. a bar. fotografie, kromě jednotlivých čísel dále obsahuje FFP 69 , Filmové příběhy ve zkratce- Angelika (slovensky), upoutávky na filmy,
Fotografie/Film,
-Kino
- Pražské Jezulátko
Vadimír Žikeš, Praha,
1948,
velmi dobrý stav,
pův. polopl. vazba s přebalem, ten je na krajích místy lehce odřený a pošk., obsahuje 16 celostranných barevných fotografií a 16 jednobarevných reprodukcí, studii A. Novotného, kresba Vojtěch Kubašta,
41 stran,
Historie,
-Pražské Jezulátko
- Zpověd K. H. Franka
Cíl, a.s., Praha,
1946,
velmi dobrý stav,
orig. brož., lehce odřená, natržený roh, lehce ušpiněná zadní strana obálky,
191 stran,
Historie,
-Zpověd K. H. Franka
- Smrt německým okupantům
Tiskové oddělení hlavní správy výchovy a osvěty při MNO,
1945,
velmi dobrý stav, obálka je odřená, mírně ušpiněná, slabě nažloutlé listy,
orig. brož. vazba, edice Knihovna vojáka, svazek 14, několik čb příloh na konci knihy,
56 stran,
Historie,
-Smrt německým okupantům
- Heraldik
rok vydání neuveden,
velmi dobrý stav, mírně ušpiněno, lehce odřeno,
orig.vázaná brož, obsahuje 100 barevných erbů různých oblastí z celého světa, zároveň reklama na kakaové výrobky firmy Rüger,
16 stran,
Historie,
-Heraldik
- Základní příručka pro důstojníky v záloze
Ministerstvo národní obrany,
1956,
velmi dobrý stav,
pův. polopl. vazba, ta je v krajích a rozích odřená,
463 stran,
Historie,
-Základní příručka pro důstojníky v záloze
- Lidice
Naše vojsko, Praha,
1958,
velmi dobrý stav,
orig. brož, obsahuje četná vyobrazení, 1. vydání,
Historie,
-Lidice
- Modes Vraies
Museé des Familles, Paris,
1874,
velmi dobrý stav, lehce zašpiněno, především vzadu,
ručně kolorováno, SAMOSTATNÝ LIST (cca 18 x 26,5 cm) z módního katalogu,
Historie,
-Modes Vraies
- Památky archeologické
Českoslov. akademie věd, Praha,
1958,
velmi dobrý stav, mírně ušpiněno, lehce odřené a poškrábané desky,
orig. celopl. vazba, čb ilustrace,
298 stran,
Historie,
-Památky archeologické
- Zprávy o korunování vévodů a králů českých s církevním obřadem korunování jejich císařských majestátů Ferdinanda I. za krále Českého a Marie Anny Karoliny za královnu Českou
vydáno v Knížecí arcibiskupské knihtiskárně, Praha,
1836,
velmi dobrý stav-vzhledem ke stáří knihy, hřbet mírně poškozený-popraskaný, ale nerozpadá se, ,
polokožená vazba, karton desky, psáno švabachem a starou češtinou, na patitulní straně ilustrace - litografie,
100 stran,
Historie,
- Zprávy o korunování vévodů a králů českých s církevním obřadem korunování jejich císařských majestátů Ferdinanda I. za krále Českého a Marie Anny Karoliny za královnu Českou
- Z penzy do ufy
Památnici odboje,
nepříliš dobrý stav,
orig. brož, ta je zašpiněná, nažloutlá a v dolní části potrhaná, kus hřbetu chybí, stránky jsou uvolněné,
162 stran,
Historie,
-Z penzy do ufy
- Zpráva o činnosti
1897,
velmi dobrý stav, obálka lehce ušpiněná, na prvním listu je menší trhlinka-cca 1 cm,
orig. sešit,
12 stran,
Historie,
-Zpráva o činnosti
- Sovětská demokracie
Svoboda, Praha,
1947,
velmi dobrý stav,nerozřezané listy, obálka mírně ušpiněná,
orig. brož, v příloze barevná mapa-1:21,000.000,
141 stran,
Historie,
-Sovětská demokracie
- Ausgrabungen und Funde
Akademie, Berlin,
1958,
velmi dobrý stav,
orig. brož. obálka je zažloutlá a odřená, mírně zažloutlé listy, mírně ušpiněno, s mnoha čb vyobrazeními a mapkami,
364 stran,
sehr gut erhalten, orig. brož., obálka je lehce zažloutlá a odřená, mit vielen Abbildungen,
Historie,
-Ausgrabungen und Funde
- Akta všech těch věcí
Historický spolek, Praha,
velmi dobrý stav, obálka je nažloutlá, listy lehce nažloutlé, některé nerozřezané,
orig. brož,
186 stran,
Historie,
-Akta všech těch věcí
- Invase
Sfinx-Bohumil Janda, Praha,
1947,
dobrý stav,
pův. polopl. vazba s přebalem, ten je zašpiněný, na krajích lehce potrhaný, 1. vydání, obálka a vazba-Jaroslav Šváb,
297 stran,
Historie,
- Invase
- Síla německého hospodářství
Orbis, Praha,
1941,
velmi dobrý stav, listy jsou lehce nažloutlá,
orig. brož, resp. výňatek z vazby (kompletní text vč. obálky),
48 stran,
Historie,
-Síla německého hospodářství
- Spisy Jana Klecandy
Jos. R. Vilímek, Praha,
dobrý stav,
pův. polopl. vazba, ta je mírně zašpiněná a na krajích hřbetu lehce odřená, listy jsou zažloutlé, podpis kapitána Husáka,
245 stran,
Historie,
-Spisy Jana Klecandy
- Dvacátý druhý březen 1945
Okresní rada osvětová,
1946,
dobrý stav,
orig. brož, ta je zašpiněná, na krajích odřená a místy lehce natržená, 3 čb. vyobrazení,
Historie,
-Dvacátý druhý březen 1945
- Karafiat s Neuer Rote aus Mähren und Schlehen
Karafiat und Sohn, Prünn,
dobrý stav,
orig. polopl. vazba, desky zašpiněné, odřené a po stranách trochu vyšisované, rohy naražené, vazba uvolněná, listy zažloutlé, obsahuje desítky čb. vyobrazení, reklamní chromlitografii a v zadní části seznam loterií a trhů Moravy a Slezska,
148 stran,
Originalhalbleinenband, gut erhalten, Deckel schmutzig, abgeschürft und über Seiten leicht verschossen, Buchecken bestoßen, Band lose, Seiten vergilbt, mit zahlr. schwarzweißen Abbildungen, einer Werbechromolitographie und einem Register der Lotterien und Märkte des Mähren und Schlehen,
Historie,
-Karafiat s Neuer Rote aus Mähren und Schlehen
- Toone et les marionnettes bruxelloises
1971,
velmi dobrý stav,
orig. brož, ta je na hřbetě lehce odřená, s čb. reprodukcemi,
55 stran,
Historie,
-Toone et les marionnettes bruxelloises
- Deset pražských dnů 17.-27. listopadu 1989
Academia, Praha,
1990,
velmi dobrý stav,
pův. laminovaná vazba, čb. fotografická příloha,
672 stran,
Historie,
-Deset pražských dnů 17.-27. listopadu 1989
- Ročenka státních a soukromých drah Československé republiky na rok 1923
Ministerstvo železnic, Praha ,
1923,
celkově velmi dobrý stav, desky jsou mírně opotřebené, velmi slabě nažloutlé listy,
orig. celopl. vazba, obsahuje pořadník úředníků čsl. státních drah, rozčlenění železničních tratí atd., četné dobové reklamy ,
834 stran,
Historie,
-Ročenka státních a soukromých drah Československé republiky na rok 1923
- Poutník na cestách
Pedagogické muzeum JAK, Praha,
1992,
velmi dobrý stav, obálka je odřená, nažloutlá, pomačkané okraje, listy též velmi lehce nažloutlé,
soubor fotoreprodukcí rytin a leptů (14 ks), rozměr cca 13,5x29,5 cm,
Historie,
-Poutník na cestách
- Československo
Orbis, Praha,
1947,
dobrý stav,
orig. brož, obálka po stranách odřená, vazba rozpadlá, obsahuje čb. vyobrazení, fotografie a mapky,
200 stran,
orig. paperback, good condition, the cover worn, the binding broken, with black and white pictures, photos and maps,
Historie,
-Československo
- Kepler a Praha
1971,
velmi dobrý stav, jen drobné oděrky v okrajích obálky, mírně pomačkané rohy,
orig. sešit, čb fotografie a obr.,
24 stran,
Historie,
-Kepler a Praha
- Řekové a rozkvět antiky
Euromedia Group-Knižní klub, Praha,
2001,
velmi dobrý stav, vazba je jen lehce odřená,
orig. lamin. vazba, formát A4, četné barevné fotografie,
204 stran,
Historie,
-Řekové a rozkvět antiky
- Adolf Hitler očima americké tajné služby
Svoboda servis, Praha,
2003,
velmi dobrý stav,
lepená brož,
152 stran,
Historie,
-Adolf Hitler očima americké tajné služby
- Der grossdeutsche Freiheitskampf
Zentralverlag des NSDAP, München,
1942,
velmi dobrý stav, nažloutlá obálka, mírně zašpiněná, nepatrné oděrky v okrajích, zažloutlé listy,
orig. brož, v němčině, psáno švabachem, 6. vydání, URČENO KE STUDIJNÍM ÚČELŮM !,
200 stran,
Militaria,
-Der grossdeutsche Freiheitskampf
- Pohlednice
zachovalá, nažloutlá, zašpiněná, odřené a mírně roztřepené okraje, na vnitřní straně odřený levý horní roh, vepsaný text, s razítkem a známkou, v němčině,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Hana Vítová
Ströminger, Praha,
velmi zachovalá, nažloutlá, velmi lehce zaprášená, drobné oděrky v okrajích,
Pohlednice,
-Hana Vítová
- Pohlednice
velmi dobrý stav, pouze lehce nažloutlá,
pohlednice s ilustrací Marie Fischerové-Kvěchové,
Pohlednice,
-Pohlednice
- Vinnetou
Pressfoto, Praha,
velmi dobrý stav, mírně pomačkaný levý horní roh,
orig. barevná pohlednice,
Pohlednice,
-Vinnetou
- Dopis krajskému inspektorovi od Vojtěcha Kubašty
velmi dobrý stav,
blahopřání do Nového roku na pohlednici Aloise Jiráska,
Pohlednice,
-Dopis krajskému inspektorovi od Vojtěcha Kubašty
- Věra Ferbasová
Ströminger, Praha,
výborný stav, lehce ušpiněná, mírně odřené růžky,
orig. pohlednice s čb. fotografií, orig. podpis V. Ferbasové,
Pohlednice,
-Věra Ferbasová
- Padesát let léčiv Bayer
Bayer, Leverkusen a. Rh.,
velmi dobrý stav, obálka zašpiněná a mírně odřená,
orig. brož, velké množství ilustrací a obr. příloh,
88 stran,
Přírodní vědy,
-Padesát let léčiv Bayer
- Pražská botanická zahrada v Troji
Pressfoto, Praha,
není uveden,
velmi dobrý stav, listy brožurky lehce nažloutlé a zaprášené,
orig. 12 fotografií, spolu s průvodní brožurkou vloženo v pap. obálce, první vydání,
Přírodní vědy,
-Pražská botanická zahrada v Troji
- 1000 rybářských potřeb
Euromedia Group-Knižní klub, Praha,
2009,
výborný stav,
orig. měkká lamin. vazba, velké množství barevných fotografií, KRÁSNÁ PUBLIKACE!,
336 stran,
Přírodní vědy,
-1000 rybářských potřeb
- Zahradnictví
Státní zemědělské nakl., Praha,
1959, 1960 ,
velmi dobrý stav, vazby jsou zašpiněné a zažloutlé, místy skvrna,
orig. celopl. vazby, 2 svazky, čb ilustrace a fotografie,
730 stran,
Přírodní vědy,
-Zahradnictví
- Reiki-Žvá cesta
Sw. Anand Shunyam,
2001,
výborný stav,
orig. lamino vazba, obsahuje drobná čb. vyobrazení a v textu a tabulky,
136 stran,
Přírodní vědy,
-Reiki-Žvá cesta
- Příprava na přijímací zkoušky na SŠ-Český jazyk
Fragment, Praha,
2009,
výborný stav-nová,
lepená brož,
152 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
-Příprava na přijímací zkoušky na SŠ - Český jazyk
- Matematika-3. část
Prometheus, Praha,
2002,
velmi dobrý stav,
orig. brož, dotisk 5. vydání,
200 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
-Matematika-3. část
- Rozum do kapsy
Albatros, Praha,
1986,
velmi dobrý stav, jen velmi lehce zašpiněná vazba,
orig. lamin. vazba, 4. vydání, ilustrace-P. Rajský,
608 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
-Rozum do kapsy
- Azbuka
Moskva,
1973,
velmi dobrý stav,
orig. kart. vazba, desky po stranách trochu odřené, listy slabě zažloutlé, obsahuje drobná barevná vyobrazení, autor není uveden,
110 stran,
orig. binding, very good condition, the cover at the sides a bit worn, the author isn t state,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
-Azbuka
- Celoštátna textová učebnica Ruského jazyka pre poslucháčov práv
Slovenské pedagogické nakladatelství, Bratislava,
1967,
velmi dobrý stav,
pův. polopl. vazba, ta je lehce zašpiněná, mírně nažloutlé listy, 3. vydání,
289 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
-Celoštátna textová učebnica Ruského jazyka pre poslucháčov práv
- English by intuition and pictures
Ferdinand Hirt Sohn, Leipzig,
1920,
velmi dobrý stav, obálka je nažloutlá, jen drobné oděrky v okrajích, mírně zažloutlé listy,
orig. brož s karton. obálkou,
88 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
-English by intuition and pictures
- Památník X. sletu všesokolského v Praze 1938
ČOS, Praha,
1939,
velmi dobrý stav, vazba na zadní straně zašpiněna,
celoplátěná vazba, množství čb. dokumentárních fotografií, 3 kolorované velkoformátové fotografie ,
323 stran,
Sport,
-Památník X. sletu všesokolského v Praze 1938
- Památník Světozora na VII. slet všesokolský v Praze
J.Otto, Praha,
1926,
velmi dobrý stav, obálka ušpiněná, lehce odřené hrany, lehce pošk.,
orig. brož, čb fotografie,
Sport,
-Památník Světozora na VII. slet všesokolský v Praze
- Sborník S.V.U. Mánes 1939-1945
S.V.U. Mánes, Praha,
1947,
velmi dobrý stav,
pův. brož., ta je mírně zažloutlá, zašpiněná a v krajích odřená, obsahuje množství čb a barevných reprodukcí, např. F. Muzika, J. Štyrský, E. Filla, J. Lada, V. Špála,
278 stran,
Umění/Architektura,
-Sborník S.V.U. Mánes 1939-1945
- Renzo Vespignani
Fratelli Pozzo, Torino,
1976,
výborný stav,
orig. vazba s přebalem a v ochrann. kartonu, obsahuje velké množství barev. reprodukcí,
125 stran,
Umění/Architektura,
-Renzo Vespignani
- Graphis 1950 29-33
Amstut Herdeg Zurich,
1950,
velmi dobrý stav,
poloplátěná vazba,
Umění/Architektura,
-Graphis 1950 29-33
- Salvador Dali
Galerie,
1967,
velmi dobrý stav, desky jsou nažloutlé, lehce ohnuté okraje záložek, papír je nažloutlý, mírně zašpiněný,
orig. volné listy v pap. obálce, obsahuje plakát výstavy s textem katalogu a 39 faksimile zkušebních tisků,
40 stran,
Umění/Architektura,
-Salvador Dali
- Nacionalna chudožestvena galerija
Bulgarski chudožnik, Sofia,
1960,
velmi dobrý stav, obal mírně odřený a pošpiněný,
60 volných listů v kartonovém obalu, barevné reprodukce, obsahuje reprodukce např.: Zahari Zograph, Stanislav Dospevski, Jaroslav Vesin, Anton Mitov, Ivan Angelov, Nikola Mihailov,
83 stran,
Umění/Architektura,
-Nacionalna chudožestvena galerija
- Max Švabinský
S.V.U. Mánes, Praha,
1958,
velmi dobrý stav,
orig. brož., obálka je nepatrně zašpiněná a v krajích odřená, 20 čb reprodukcí v příloze,
29 stran,
Umění/Architektura,
-Max Švabinský
- Knižní obálky Josefa Čapka
Státní grafická škola v Praze,
1934,
výborný stav, jen mírně ušpiněná obálka,
orig.brož, soukromý výtisk, 16 reprod. obálek,
Umění/Architektura,
-Knižní obálky Josefa Čapka
- Alfons Mucha 1860-1939
Národní galerie, Praha,
velmi dobrý stav,
pův. celopl. vazba s přebalem, ten je v krajích nepatrně poškozený, obsahuje čb. i barevné reprodukce,
147 stran,
Umění/Architektura,
-Alfons Mucha 1860-1939
- Almanach des beaux=Arts
Libraire d art technique, Paris,
1913,
velmi dobrý stav, obálka mírně potrhaná, mírně ušpiněno, okraje mírně pomačkané a potrhané,
orig. sešit, francouzsky, erotické čb fotografie mladých Francouzek a jednoho Francouze,
72 stran,
Le cahier original, trés bien etát, un peu diminué, erotiqué photografie en noir et blanc,
Umění/Architektura,
-Almanach des beaux=Arts
- Bohumil Kubišta 1884-1918
Národní galerie v Praze-Valdštejnská jízdárna,
1993,
velmi dobrý stav,
orig. brož, ta je na krajích a na hřbetu místy lehce odřená, 1. vydání, obsahuje 35 čb. i barevných reprodukcí,
72 stran,
Umění/Architektura,
-Bohumil Kubišta 1884-1918
- České a slovenské umění 20. století
Galerie umění Karlovy Vary,
1981,
velmi dobrý stav,
orig. celoplátěná vazba s přebalem, ten je lehce poškozený, množství čb a bar. reprodukcí ,
140 stran,
Umění/Architektura,
-České a slovenské umění 20. století
- V. Kubašta-Souborná výstava k 75. narozeninám
Obvodní národní výbor, Praha,
1989,
velmi dobrý stav,
orig. brož, obálka po stranách trochu odřená a nepatrně zažloutlá, obsahuje desítky kopií knižních přebalů, jež navrhl Vojtěch Kubašta, strany nejsou číslovány,
orig. paperback, very good condition, the wrapper at the sides a little worn, with tens black and white coppies the book wrappers by Vojtech Kubasta, pages aren t numbered,
Umění/Architektura,
-V. Kubašta-Souborná výstava k 75. narozeninám
- S. V. U. Mánes, Výstava k 100. výročí založení
Národní galerie, Praha,
1987,
velmi dobrý stav, přebal je nažloutlý, mírně zašpiněný,
orig. brož s přebalem, četné čb i barevné reprodukce,
Umění/Architektura,
-S. V. U. Mánes, Výstava k 100. výročí založení
- Historická malba v Čechách
NG, Praha,
1996,
velmi dobrý stav,
lepená brož, barevné reprodukce,
84 stran,
Umění/Architektura,
-Historická malba v Čechách
- Ptactvo-ilustrace z knihy
výborný stav,
orig. litografická ilustrace, pravděpodobně vyjmutá z přírodopisné publikace a zapaspartována, zataveno ve folii, rozměry obrázku 13,5 x 21 cm, rozměry pasparty 20 x 29m, obsah: kondor americký, sup mrchožrout, sup bělohlavý, orlosup bradatý, kondor královský, z důvodu skenování přes folii může být obrázek trochu zkreslen ,
1 stran,
Umění/Architektura,
-Ptactvo-ilustrace z knihy
- Umelecký mesačník
vydává S. V. U. 29. Augusta v Bratislavě,
1947,
dobrý stav,
orig. brož, ta je zašpniněná, zažloutlá, uvolněná, na hřbetě odřená, obsahuje velké množství čb. reprodukcí,
205 stran,
Umění/Architektura,
-Umelecký mesačník
- Walter Gropius
Kunstgewerbemuseum, Zürich,
1971,
velmi dobrý stav,
pův. brož., obálka je zašpiněná a zažloutlá, na okrajích odřená a pomačkaná, mírně ohnuté rohy, listy mírně zažloutlé, čb vyobrazení,
73 stran,
orig. Brosch, der Umschlag verschmutzt und gelblich, am der Ränder abgeschürft, im text schreiben mit dem Bleistift, sch. w. Abbildungen,
Umění/Architektura,
-Walter Gropius
- Antonín Strnadel
Praha,
1981,
velmi dobrý stav,
orig. brož, obálka po stranách trochu odřená, obsahuje desítky čb. a barevných reprodukcí, strany nejsou číslovány,
Umění/Architektura,
-Antonín Strnadel
- Josef Kaplický
Respekt Publishing, Praha,
2009,
výborný stav!,
orig. brož s přebalem, bar. repodukce a fotografie, text v českém a anglickém jazyce,
94 stran,
Umění/Architektura,
-Josef Kaplický
- Toyen-Oleje a kresby z let 1939-45
velmi dobrý stav,
orig. brož, obálka po stranách zažloutlá, listy slabě zažloutlé, obsahuje 4 čb. reprodukce, strany nejsou číslovány, katalog k výstavě,
orig. paperback, very good condition, the cover a bit yellowed, the pages a bit yellowed, with 4 black and white reproductions, pages aren t numbered,
Umění/Architektura,
-Toyen-Oleje a kresby z let 1939 - 45
- Le Panorama Salon
Ludovic Baschet, Paris,
1901,
velmi dobrý stav,
celopl. vazba, desky po stranách odřené, pův. obálka vevázána, listy na okrajích trochu zažloutlé, obsahuje řadu vyobrazení, strany nejsou číslovány,
clothj binding, very good condition, the cover at the sides a bit worn, the orig. cover inside, the pages at the sides a bit yellowed, with many black and white pictures, pages aren t numbered,
Umění/Architektura,
-Le Panorama Salon
- Bhagavadgíta
Odeon, Praha,
1976,
velmi dobrý stav,
pův. celoplátěná vazba s přebalem, ten je velmi lehce zašpiněný, mírně nažloutlý, 1. vydání v tomto překladu,
202 stran,
Živá díla minulosti,
-Bhagavadgíta
- Poklady moderního u,ění ze sbírek Guggenheimovy nadace
NG 1988 Praha listopad-prosinec
- Anatomie pro výtvarníky - Kreslíme postavu
Svojtka 2006
- 1000 letadel
KK, Euromedia Group 2007
- Riziko nesmrtelnosti
LN 1985, ed. Saturn
- Dražba na planetě Gij
LN 1983, ed. Saturn
- Básníci soumraku
Paseka 2001, italská poezie pozdní secese
- Bílá v sousedství modré
ČS 1986, deset současných řeckých básníků
- Skrytý Michelangelo
T a M 1940, pův.brož, básně a listy
- Arabela a spol.
NV 1989, edice Napětí
- Český časopis historický 1/1970
1970 HÚ ČSAV, napsáno v jazyce: Česky
- Sborník archivních prací 1/64, 2/65
1964/5 Mvnitra, napsáno v jazyce: Česky
- 108 receptů od Góvindy
Anotace : praktická vegetariánská kuchařka aneb jak žít zdravě, bohatě a moudře s úvodem o stravě bez karmy
Vyšlo : 30.11.1999
Počet stran : 123
- 12 principů permakulturního designu /výukové karty
Anotace : ke knize Davida Holmgrena Permakultura: Principy a cesty nad rámec trvalé udržitelnosti
Vyšlo : 25.05.2009
Nakladatelství : PermaLot 2006
- 8 způsobů jak vykládat budoucnost
Anotace : tarot, numerologie, čtení z ruky, runy, čtení aury, kyvadlo, I-ťing, kameny zvěrokruhu
Vyšlo : 28.01.2009
Počet stran : 176
Nakladatelství : Euromedia 2008
- Ájurvéda - Komplexní program pro vaše zdraví
Vyšlo : 12.11.2008
Počet stran : 96
Nakladatelství : Svojtka 2008
- Ájurvéda - umění bytí - DVD
Anotace : režisér, sám indicko-francouzského původu, putuje po celé Indii s několika ájurvédskými lékaři a přibližuje jejich metody
Vyšlo : 10.06.2009
Nakladatelství : Pandora film 2009
- Ajurvédské kafe Garcinia, 50 g
Vyšlo : 12.03.2010
- Ajurvédské kafe s bylinou Ašvágandha, 50 g
Vyšlo : 25.07.2002
- Ajurvédské kafe s bylinou Brahmí, 50 g
Vyšlo : 25.07.2002
- Ajurvédské kafe s bylinou Shatawari, 50 g
Vyšlo : 08.09.2008
- Ale, ale, pane faráři! humor v sutaně i pod ní
Anotace : sbírka velkého množství klasických vtipů z náboženského prostředí může posloužit jako odlehčení po studiu náročnější literatury
Vyšlo : 18.07.2003
Počet stran : 48
Nakladatelství : Eko-konzult 2003
- ametrín tromlovaný
Vyšlo : 31.03.2010
- ananas sušený, 100 g
Vyšlo : 25.05.2008
- Aramejský Otčenáš - meditace na Ježíšova slova
Anotace : kniha se snaží objevit původní esoterický význam Otčenáše a oprostit jej
od nepřesností vzniklých nedokonalým porozuměním textu
Vyšlo : 08.08.2001
Počet stran : 120
Nakladatelství : DharmaGaia 2001
- arašídy loupané nesolené, 100 g
Vyšlo : 14.03.2008
- Astrologický sborník 2002
Anotace : udržovat kontakt s vývojem současné světové astrologie je nesnadné - tento sborník se o to pokouší nezapomínaje na české autory
Vyšlo : 20.03.2002
Počet stran : 123
Nakladatelství : Sagittarius 2002
- Aštávakragíta, nové vydání
Anotace : Staroindická filosofická báseň. Moudrost ryzí Jednoty. Přeložil J. Navrátil.
- Ašvagandha, 60 kapslí
- Aurora consurgens sv. Tomáše Akvinského (sv. 10)
Vyšlo : 12.02.2010
Počet stran : 307
Nakladatelství : Trigon 2008
- Avadhúta gíta - zpěv Osvíceného
Anotace : speciální klasický text védánty, plně sdělující podstatu advaity (principu
nedvojnosti) spíše pro pokročilé duchovní studenty
Počet stran : 111
- Aztécký kalendář - Historie,interpretace,horoskop
Anotace : důmyslný systém kalendáře, umožňujícího zaznamenat historické události, ale i volit vhodné okamžiky či předvídat budoucnost
Vyšlo : 28.12.2009
Počet stran : 287
Nakladatelství : Nová Akropolis 2009
- B-free, 60 kapslí
Vyšlo : 22.05.2008
- ba-gua mosazná destička, 8-úhelník 80 mm
Vyšlo : 23.07.2007
- bachova květová esence 10ml - jednotlivě
Vyšlo : 21.10.2003
- Bachovy květinové esence - 40 lahviček po 20 ml
Vyšlo : 24.09.2009
- Bardo thodol - Tibetská kniha mrtvých
Vyšlo : 05.11.2008
Počet stran : 132
Nakladatelství : Argo 2008
- Barvy v homeopatii
Vyšlo : 13.10.2005
Počet stran : 42
Nakladatelství : Elfa 2005
- Bhagavadgíta - 4 CD /AudioStory/
Vyšlo : 18.12.2009
Nakladatelství : AudioStory 2009
- Bhagavadgíta - Abertamská verze
Vyšlo : 16.06.2008
Počet stran : 188
Nakladatelství : Spirála 2008
- Bhagavadgíta - zpěv vznešeného
Anotace : v překladu Ch. Isherwooda, Svámího Prabhavanandy a Jany Žlábkové je kladen důraz hlavně na srozumitelnost a výstižnost textu
Vyšlo : 24.05.1999
Počet stran : 179
Nakladatelství : Pragma 1999
- Bhagavadgíta taková jaká je
Anotace : Jádro védského poznání a základní kniha duchovního života. Pojednává o rádžajóze, karmajóze a bhaktijóze.
Počet stran : 926
Nakladatelství : Bhaktivedanta BT1998
- Bible -písmo svaté st. a nového zákona, ekumen.př.
Anotace : včetně deuterokanonických knih
Vyšlo : 10.03.2003
Počet stran : 1814
Nakladatelství : Biblická spol. 2001
- Bible svatá - podle vydání Kralického
Vyšlo : 12.04.2002
Počet stran : 1101
Nakladatelství : Biblická spol. 2009
- Biotronika I. - CD (Tajemství léčivého zvuku)
Anotace : zvuky starobylého posvátného nástroje objeveného v lůnu hor pronikají svými vibracemi od nejspodnějších čaker po vesmírné Ón
vydal Tomáš Pfeiffer, Di
Vyšlo : 05.03.2007
Nakladatelství : Bioton 2007
- Biotronika II. - CD (Vodnářský zvon)
Vyšlo : 01.12.2008
Nakladatelství : Bioton 2008
- Biotronika II. - DVD (Vodnářský zvon)
Anotace : kompozice zvuků Vodnářského zvonu se třemi druhy záběrů - krásou Prahy, rozporuplnou činností člověka a dokonalostí vesmíru
Vyšlo : 01.12.2008
Nakladatelství : Bioton 2008
- Boží člověk Issa - výběr z haiku Kobajaši Issy
Anotace : haiku, zaměřená převážně na přírodní motivy, jsou díky Issově nesmírné citlivosti považována za momentky absolutní komunikace
Vyšlo : 28.02.2007
Počet stran : 203
Nakladatelství : DharmaGaia 2006
- Božská liturgie našeho sv. otce Jana Zlatoústého
Anotace : na základě textů v řečtině, církevní slovanštině, ruštině a dalších připravili archimandrité ThDr. M. Krupica a J. Stránský
Vyšlo : 01.08.2008
Počet stran : 89
Nakladatelství : Vodnář 2008
- Buddha - život a působení
Anotace : zpracováno v duchu díla Abd-Ru-Shinova
Počet stran : 250
- Buddhismus dnes - časopis 3/2000
- Buddhismus dnes 10 - časopis
Anotace : Čtyři učení Gampopy Lama, jidamy, dákyně a ochránci Síla přání Bez uvolnění není osvícení Prohlídka Těnovic
Vyšlo : 25.11.2005
- Buddhismus III.
Anotace : Modlitba a bohoslužba. Uctívají buddhisté modly? Proč meditace?
Počet stran : 188
- buddhovy náramky - granát almandin
Vyšlo : 31.03.2010
- Buddhovy náramky - rodonit
Vyšlo : 15.11.2002
- Buddhovy náramky - sodalit
Vyšlo : 15.11.2002
- býčí oko tromlované cca 30 mm
Vyšlo : 31.03.2010
- Co by měl každý vědět o židovství
Vyšlo : 14.03.2001
Počet stran : 201
- Co My Jen Víme !? - DVD (česky, v krabičce)
Vyšlo : 04.12.2009
Nakladatelství : Felicitus 2009
- Co vlastně ti nevidomí dělají ?
Anotace : próza a poezie nevidomých autorů
Vyšlo : 20.02.2003
Počet stran : 134
Nakladatelství : Okamžik 2003
- Cukrovka typu 2 - Americká Diabetická Asociace
Vyšlo : 17.07.2009
Počet stran : 172
Nakladatelství : Pragma 2009
- Čado - tajemství čajového obřadu
Anotace : Přehled historie čaje a úvod do filosoficko-estetických aspektů čajového obřadu a jeho významu v kontextu japonské kultury a učení zenu. Přílohu tvoří
Počet stran : 187
- Čakrové karty Ranka - sada karet s návodem
Anotace : vytažením karty zjistíte, kterou z čaker máte momentálně oslabenou či zablokovanou a pohledem na kartu ji harmonizujete
Vyšlo : 23.11.2001
Nakladatelství : Ranka 2001
- Český atheismus: příčiny, klady, zápory
Vyšlo : 30.01.2006
Počet stran : 85
Nakladatelství : Eman 2006
- Čínské zdravotní koule zlaté či duhové
Vyšlo : 24.08.2001
- Čínští předkové zenové školy Sótó
Anotace : záznam učení Š -tchoua Si-čchiena, Jao-šana Wej-jena a Jun-jena Tan-šenga
Vyšlo : 13.01.2010
Počet stran : 92
Nakladatelství : Půdorys 2009
- Čtyři rozhovory / Tvůrci křídel
Vyšlo : 14.12.2006
Počet stran : 180
Nakladatelství : Ekoland klub 2006
- Darovaná žena - antologie filipínských povídek
Anotace : povídky ze vzdálených Filipín se vyznačují nefalšovanou bezprostředností
a líčí krušný, ale přirozený život místních vesničanů
Vyšlo : 11.05.2000
Počet stran : 152
- Den, Tvůj přítel /Univerzální život/
Vyšlo : 22.05.1999
Počet stran : 36
- Desatero Božích přikázání (Univerzální život)
Vyšlo : 24.09.1997
Počet stran : 82
- Deset obrazů krocení býka
Anotace : klasický spis alegoricky zobrazující cestu za poznáním jako cestu krocení býka (mysli) včetně meditativních obrazů a komentáře
Vyšlo : 06.05.2004
Počet stran : 79
Nakladatelství : Dokořán 2004
- Dharma Gaia - eseje o buddhismu a ekologii
Anotace : Ekologie a zážitek posvátnosti, Dharma zvířat, Třetí oko - buddhismus, šamanismus a hlubinná ekologie, Orfismus, Gáthy země, Buddhismus Gaie, Ženy a e
Počet stran : 188
- Dravý jestřáb si načechral peří
Anotace : řazené básně mají v Japonsku více než 800-letou tradici a pevně danou vnitřní formu nejen v rytmice, ale i nabízených tématech
Vyšlo : 01.12.2008
Počet stran : 147
Nakladatelství : Dokořán 2008
- Drgdršjavivéka - podstata vidícího a viděného
Anotace : středověký sanskrtský traktát, který je uvedením do vyšší, védántové filozofie
výčet všech druhů samádhi a jejich rozlišení
Vyšlo : 15.10.1998
Počet stran : 75
- Drogy -otázky a odpovědi (autoři sdružení SANANIM)
Anotace : otázky okolo užívání drog formou, která opravdu může pomoci - je ovšem nutno podívat se pravdě do očí a převzít odpovědnost
Vyšlo : 18.09.2007
Počet stran : 198
Nakladatelství : Portál 2007
- dřevěná palička k tibetské míse s řezbou
Anotace : na horním konci paličky je vyřezána hlava Buddhy nebo slon
Vyšlo : 07.12.2005
Nakladatelství : Shanti
- Dudu Osun, black soap 150 g, mýdlo
Vyšlo : 23.05.2006
- Duch s rozkvetlým penisem-Mýty amazonských indiánů
Anotace : mýty rozdělené podle jednotlivých etnik žijících na území Brazílie, Bolívie, Ekvádoru, Kolumbie, Guayany, Peru či Venezuely
Vyšlo : 09.09.2004
Počet stran : 369
Nakladatelství : Argo 2004
- Duchovní aspekty léčitelství I.
Anotace : kniha obsahuje souhrn ne zcela běžných a často i transcendentálních technik používaných při holistické léčbě nemocí
Počet stran : 159
- Duchovní aspekty léčitelství II.
Počet stran : 140
- Duchovní odkaz Jana Amose Komenského
Anotace : vše, co řekl či napsal je nabito vnitřní silou, která navzdory všem překážkám zasahuje srdce hledajícího a bloudícího člověka
Vyšlo : 15.10.2002
Počet stran : 77
Nakladatelství : Lectorium Rosicruc.
- Dva světy - dva životní řády
Anotace : zvl. vydání časopisu Pentagram - Dvě přírody Tma a světlo Až na hranici světa Lampa před chodidlem Zemřít, abychom žili..
Vyšlo : 12.05.2005
Počet stran : 47
Nakladatelství : Lectorium Rosicruc.
- Dvacet jedna řečí askety Gótama zvaného Buddha
Anotace : vybrané súty pálijského kánonu Tripitaka podle sbírky Madždžhimanikája přeložil a komentářem opatřil Jan Kozák
Počet stran : 239
- Džátaky, příběhy z minulých životů Buddhy
Anotace : přeložil Dušan Zbavitel
Počet stran : 405
- Efektivní učení ve škole
Anotace : zvyšování motivace žáků prevence vážných problémů v chování posilování důrazu na rozvoj sociálních a emocionálních dovedností
Vyšlo : 12.11.2008
Počet stran : 142
Nakladatelství : Portál 2008
- Efemeridy 1890-1900 pro astrology
Počet stran : 68
- Efemeridy 1901-1910 pro astrology
Počet stran : 68
- Efemeridy 1911-1920 pro astrology
Počet stran : 68
- Efemeridy 1921-1930 pro astrology
Počet stran : 68
- Efemeridy 1931-1940 pro astrology
Počet stran : 68
- Efemeridy 1941-1950 pro astrology
Počet stran : 68
- Efemeridy 1961-1970 pro astrology
Počet stran : 66
- Efemeridy 1971-1980 pro astrology
Počet stran : 66
- Efemeridy 1981-1990 pro astrology
Počet stran : 68
- Efemeridy 1991-2000 pro astrology
Anotace : Nezbytné tabulky s údaji poloh planet potřebné pro výpočet
horoskopu.
Počet stran : 68
- Efezus - život a působení připravovatele cesty
Vyšlo : 12.01.2006
Počet stran : 183
Nakladatelství : Gralsbotschaft 2005
- Egyptské kyvadlo Thot, dřevo /Kobza/
Vyšlo : 12.05.2004
- Eldráty - univerzální virgule, malé i větší
Vyšlo : 11.06.2001
- Elixír mudrcův (Elexir Philosophorum)
Vyšlo : 12.04.2010
Počet stran : 114
Nakladatelství : OLDM 2010
- Encyklopedie mystiky I.
Vyšlo : 18.10.2000
Počet stran : 330
- Energetické zářiče a duchovní pomůcky
Vyšlo : 07.11.2008
Počet stran : 130
Nakladatelství : Eugenika 2008
- Esoterické Čechy 1 - centrum Prahy
Anotace : průvodce po zajímavých domech a místech ve staré Praze popisuje místa nabitá energií pocházející z neznámých zdrojů (kniha původně pod názvem Praha e
Vyšlo : 18.07.2000
Počet stran : 319
Nakladatelství : Eminent 2002
- Exodus - Kniha vědění
Anotace : příprava na vstup do Nového světa , jehož podmínkou je odvaha oprostit se od lpění na všem světském, rodinu nevyjímaje
Vyšlo : 31.07.2006
Počet stran : 268
Nakladatelství : Nina Tučková 2006
- Ezoterické Fí - malé kov+kámen /Kobza/
Anotace : varianty kamenů: křišťál, sodalit, hematit, karneol
Vyšlo : 26.09.2003
- Ezoterické Fí - větší kov+kámen /Kobza/
Anotace : varianty kamenů: chalcedon, sodalit, hematit
Vyšlo : 26.09.2003
- Flexibility, 60 kapslí
Vyšlo : 01.08.2008
- Forsomnin - CD (Zvukový prášek na spaní)
Vyšlo : 05.03.2007
Nakladatelství : Bioton 2006
- Gheranda Sanhitá (slovensky)
Anotace : Významné dílo tantra-jógy, popisují očistné techniky,
umožňující hlubší ponoření do vlastních pocitů. Komentář
Yogirádž B. Sacharov.
Počet stran : 150
- Gnose - zvláštní vydání časopisu Pentagram
Anotace : RZ26 zvl. vydání časopisu Pentagram - Valentinova Gnoze Gnoze je univerzální pravda Dualismus, doketismus, útěk ze světa, askeze
Vyšlo : 12.05.2005
Počet stran : 46
Nakladatelství : Lectorium Rosicruc.
- Goetia - sborník lóže OLDM
Anotace : rozsáhlá encyklopedie 72 démonů vycházející z Grimoire Orlidom a Goetie, doplněná o herbář od Petra z Vlkova a další texty
Vyšlo : 08.04.2009
Počet stran : 254
Nakladatelství : OLDM 2009
- Goetie čili Menší klíčky Šalamounovy
Vyšlo : 02.04.2009
Počet stran : 204
Nakladatelství : Vodnář 2009
- Guduchi, čaj 75 g, příchuť citrónová tráva
Vyšlo : 12.11.2001
- Guduchi, čaj 75 g, příchuť máta
Vyšlo : 12.11.2001
- Guduchi, čaj 75 g, příchuť skořice
Vyšlo : 12.11.2001
- Guo Dan Pi, 10 tyčinek á 14 g, čínské bonbóny
Vyšlo : 24.06.2009
- Gurbum aneb Sto tisíc písní jógina Milarapy
Anotace : sbírku tvoří tři oddíly: Milarapa krotí démony a přivádí je k Dharmě , Duchovní zrání Milarapových žáků a Různé příběhy
Vyšlo : 03.12.2009
Počet stran : 639
Nakladatelství : Academia 2009
- H-care, 60 kapslí
Vyšlo : 22.05.2008
- halva - vanilková nebo mramorová, 70 g
Vyšlo : 03.08.2005
- Havajské mýty, pověsti a rituály
Anotace : výbor obsahuje vedle mytologických vyprávění i povídky oblíbené na dvoře
havajských králů, líčení tradičních obřadů či her
Vyšlo : 14.11.2001
Počet stran : 349
Nakladatelství : Argo 2001
- henna herb, 200 g, Five fives
Anotace : 100 % přírodní, chemicky neupravený prostředek na vlasy i vlasovou pokožku
Vyšlo : 23.05.2006
- Hlas pro němou tvář
Anotace : výroky významých osobností o zvířatech modlitba psa modlitba koně
právní normy a zákony na ochranu zvířat proti týrání
Vyšlo : 28.11.2000
Počet stran : 69
- Hledání pravdy a krásy-Antologie perské literatury
Anotace : průřez perskou literaturou od nejstarší přes klasickou a súfijskou prózu a poezii po moderní literaturu a íránský folklór
Vyšlo : 02.11.2005
Počet stran : 331
Nakladatelství : DharmaGaia 2005
- Hliněný tygr - Nepálské legendy a mýty
Vyšlo : 15.08.2007
Počet stran : 226
Nakladatelství : Argo 2007
- Hovory s Bohem, karty uvědomění, 48 listů
Anotace : ať už stojíte před problémem nebo řešíte nějaké dilema nebo si přejete obohatit den troškou moudra, vyberte si jednu kartu
Vyšlo : 20.11.2000
- Hovory s lamou Ole Nydahlem
Anotace : Ole Nydahl je lamou linie Karma Kagju, jedné ze čtyř škol tibetského buddhismu.
Počet stran : 101
- Chlapec, který viděl pravdu
Anotace : deník malého chlapce z typické měšťanské rodiny,který je od narození nadán schopností vidět auru,duchovní bytosti či zemřelé
Vyšlo : 30.05.2001
Počet stran : 182
Nakladatelství : Eugenika 2001
- Chléb sám tě neživí -modlitby a průpovědi ke stolu
Anotace : Nejen to co jíme, ale i to jak jíme, je obrazem našeho života. Je čas se zastavit, poděkovat a vychutnat nejen jídlo, ale i život.
Vyšlo : 02.11.2004
Počet stran : 108
Nakladatelství : Fabula 2004
- chmatky srdce křišťál
Vyšlo : 13.03.2009
- I-ťing mince 3 ks menší s čtvercovým otvorem
Vyšlo : 26.02.2003
- Jak se dožít 120 let podle systému P. Bragga
Anotace : cvičení, otužování, opalování, pobyt na čerstvém vzduchu, očista těla od toxických látek, správné stravování, optimismus
Vyšlo : 21.09.2006
Počet stran : 206
Nakladatelství : Eugenika 2006
- Jak se prodavač papíru stal buddhou
Anotace : součástí korejského buddhismu jsou legendy o moudrosti a soucitu buddhů, o karmické odplatě a síle čistého lidského srdce
Vyšlo : 28.02.2006
Počet stran : 225
Nakladatelství : DharmaGaia 2006
- Jančův čaj jaterní - 20 nálevových sáčků
Vyšlo : 21.09.2009
- Jančův čaj žilní - 20 nálevových sáčků
Vyšlo : 07.05.2008
- Japonské mýty - Kodžiki
Anotace : Kodžiki - jedna z posvátných knih šintoismu - jsou cenným dokladem o životních hodnotách a ideálech starých Japonců
Vyšlo : 01.11.2007
Počet stran : 315
Nakladatelství : CAD Press 2007
- Je Bible zfalšovaná ?
Anotace : Sv.Jeroným nerad přijal úkol sjednotit biblické texty do závazné verze využité církví vypustivše např. statě o vegetariánství
Vyšlo : 05.09.2007
Počet stran : 38
Nakladatelství : Earth Save 2007
- Jistebnický kancionál - 1. graduale
Anotace : jedna z nejstarších dochovaných písemných památek obsahující duchovní i světské písně ze začátku 15. století - podrobný rozbor
Vyšlo : 18.05.2005
Počet stran : 294
Nakladatelství : Marek 2005
- Jóga činu - Základy sádhany
Anotace : zamysleme se nad důležitými tématy lidského života - nesobecká služba, duchovní cvičení, řízení času, strop na přání,
Vyšlo : 15.05.2007
Počet stran : 119
Nakladatelství : Satjá sáí cent. 2007
- Johannes 1.8 basic - PRODEJ UKONČEN
Vyšlo : 02.10.2002
Nakladatelství : Condata s.r.o.
- Johannes 1.9 standard - PRODEJ UKONČEN
Vyšlo : 02.10.2002
Nakladatelství : Condata s.r.o.
- kadidlo Michael , 20 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Cedrová esence, 5 g
Vyšlo : 15.07.2009
- kadidlo Dračí krev, 10 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Chrámové kadidlo, 25 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Jasmín, 10 g
Vyšlo : 15.07.2009
- kadidlo Jmelí bílé, 20 g
Vyšlo : 02.03.2009
- kadidlo Kopál kaurský, 20 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Kyphi, 20 g
Vyšlo : 25.05.2009
- kadidlo Monastýr Řecko, 10 g
Vyšlo : 03.02.2009
- kadidlo Myrha, 25 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Očista kamenů (směs), 25 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Palo Santo, 20 g
Vyšlo : 25.11.2009
- kadidlo Peruánská myrha, 15 g
Vyšlo : 15.07.2009
- kadidlo Pouštní balzám, 5 g
Vyšlo : 25.11.2009
- kadidlo Růže damašská, 10 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Sal, 20 g
Vyšlo : 02.03.2009
- kadidlo Sandarak, 20 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Santalové dřevo bílé, 20 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Styrax, 20 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Šalvěj bílá, 20 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kadidlo Tmavá ambra, 5 g
Vyšlo : 19.12.2008
- kalendář Mandaly 2009
Anotace : menší nástěnný kalendář (rozměru 20x20 cm) s harmonickými mandalami pastelových barev na každý měsíc roku 2009
Vyšlo : 26.11.2008
Nakladatelství : K. Hornychová 2008
- kamen masážní - mýdlo - cca 7 cm
Anotace : růženín
Vyšlo : 12.03.2003
- kamen masážní - mýdlo malé - cca 5 cm
Vyšlo : 29.12.2008
- kamínek citrín Brazílie, cca 2,5 cm
Anotace : přepálený ametyst
Vyšlo : 13.10.2004
- kamínek střední (cca 20 mm)
Vyšlo : 15.11.2002
- kartálky (tingshak), obyčejné
Anotace : průměr 69 mm
Vyšlo : 21.12.2005
- kartička štěstí - karta A5 + návod
Anotace : přání se plní jen tomu ne vždy úplně věříme kartička štěstí je výbornou pomůckou k tomu pravému krůčku pokyny přiloženy
Vyšlo : 09.09.2009
Počet stran : 5
- Kázání na hoře
Počet stran : 108
- Kdo jsou Rosikruciáni?
Anotace : zvl. vydání časopisu Pentagram - Evropa povije dítě Odkud to víte? Odlišují se Rosikruciáni od jiných skupin? Cesta a úkol
Vyšlo : 12.05.2005
Počet stran : 24
Nakladatelství : Lectorium Rosicruc.
- Keltské orákulum zvířat (33 karet + kniha)
Vyšlo : 10.10.2008
Počet stran : 183
Nakladatelství : Fontána 2008
- keltský křížek - přívěšek Gothard 21384
Vyšlo : 23.07.2007
- keltský náramek Gothard 21262
Vyšlo : 23.07.2007
- Knihy tajemství a moudrosti I - mimobibl.žid.spisy
Anotace : kniha Henochova, Závěti dvanácti patriarchů, knihy Sibylliny, Žalmy Šalamounovy, Aristeas
Počet stran : 378
- Knihy tajemství a moudrosti II.
Anotace : 3. kniha Ezdrášova, 2. kniha Bárukova, Jákobova modlitba, Život Adama a Evy, Jubilea ( Malá Genesis ), Mučednictví Izajášovo
Vyšlo : 17.04.1998
Počet stran : 363
- kolíček s ozdobou malý
Vyšlo : 25.07.2008
- kolíček s ozdobou větší
Vyšlo : 25.07.2008
- kompenzační kyvadlo kov+akryl, menší
Anotace : praktický doplněk ke knize Léčení kyvadlem prof.Rohrbacha (nakl.Poznání)
použití: k léčebnému kývání, při němž je kyvadlem odsávána nemocná biop
Vyšlo : 09.01.2006
- kompenzační kyvadlo kov+akryl, větší
Vyšlo : 09.01.2006
- Kompl. návod k vytvoření ekozahrady a rod. statku
Vyšlo : 18.12.2009
Nakladatelství : Smart press 2009
- komplet kapesní Crowley tarot (kniha + karty)
Vyšlo : 23.10.1998
- komplet Mytický tarot + šátek pro vykládání
Vyšlo : 07.12.2000
Nakladatelství : Synergie 2008
- komplet Osho Zen Tarot - karty + kniha
- komplet Rohrig Tarot - 78 karet a kniha
Vyšlo : 26.03.2001
- komplet Runová magie (karty + kniha)
Anotace : komplet knihy SY45 Runová magie se sadou 24 runových karet
Vyšlo : 06.09.2000
- komplet Tarot Keltských Draků
Vyšlo : 28.02.2001
- komplet Tarot, zrcadlo duše + Thoth tarot 80 listů
Vyšlo : 12.11.1997
- komplet Velká kniha o tarotu + velké karty
Vyšlo : 18.12.2000
- komplet vykládácí karty Lenormand /Synergie/
Vyšlo : 30.08.2000
- Konopný čaj (čistý) Bio
Anotace : neobsahuje THC !
Vyšlo : 18.11.2005
Nakladatelství : Shanti
- Konstelace 30, bleděmodrá (vyšlo 3/2001)
Anotace : z obsahu: Pražský orloj Jaký bude rok 2001? Astromystika Velké astrologické kongresy roku 2000 Efemeridy 2001 a další
Vyšlo : 23.03.2001
Počet stran : 96
- Konstelace 31, oranžová (vyšlo 5/2002)
Anotace : A. Imširagič: Tajné splynutí astrologie a filmu A. R. Timashev: Alfred Witte J. Nitsche: Chladné síly Systém Amphora
Vyšlo : 18.05.2002
- Konstelace 32, béžová (vyšlo 10/2002)
Anotace : Světy ve světech (M. Jacobs) Stát, individuum a obchod - co nám k tomu může říci kompozit? (R. Pealling) Helénská astrologie
Vyšlo : 03.11.2002
- Konstelace 33, červená (podzim 2002 - jaro 2003)
Vyšlo : 08.11.2004
Počet stran : 56
- Konstelace 34-35, zelená (léto 2003 - léto 2004)
Vyšlo : 08.11.2004
Počet stran : 48
- Kosmický tarot - tarotové karty (nové vydání)
Vyšlo : 20.02.2001
- Kostel a klášter sv. Tomáše
Anotace : historie a současnost kostela a kláštera sv. Tomáše na Malé Straně v Praze s bohatou obrazovou dokumentací
Vyšlo : 21.05.2003
Počet stran : 63
Nakladatelství : Onyx 2003
- koule 38 mm Šungit
Vyšlo : 13.03.2009
- koule broušená 3501, průměr 30 mm
Vyšlo : 23.07.2007
- koule broušená 3501, průměr 50 mm
Vyšlo : 07.04.2008
- koule věštící, průměr 10 cm s podstavcem
Vyšlo : 25.02.2009
- koule z kamenů průměr 50 mm
Vyšlo : 31.03.2010
- Krišna a Osm pečetí
Anotace : přel. Vladimír Miltner básnická tvorba pěvců z kroužku Osmi pečetí,
jejímž hlavním tématem je Krišna
Počet stran : 223
- Křesťané před Kristem, za Krista a po Kristu
Anotace : výběr z Qumránských textů, Nejstarších zpráv katolických otců a spisů z Nag Hammadí z latinských a německých pramenů
Počet stran : 269
- Křesťanská kniha mrtvých
Anotace : Unikátní gnostický spis pocházející z Etiopie. Kniha přináší mnoho poznatků
podporujících ideu znovuzrození.
Počet stran : 89
- křišťál - tromlované kameny (Brazílie)
Vyšlo : 15.12.2005
- křišťál A tromlovaný volně
Vyšlo : 13.03.2009
- křišťál pro Feng Šuej - Ba Gua malá 18 mm
Vyšlo : 25.10.1999
- křišťál pro Feng šuej - hvězda, 18mm
Vyšlo : 24.08.2001
- křišťál pro Feng šuej - hvězda, 28mm
Vyšlo : 16.11.2000
- křišťál pro Feng Šuej - kapka 20 mm
Vyšlo : 25.10.1999
- křišťál pro Feng Šuej - koule 30 mm
Vyšlo : 25.10.1999
- křišťál pro Feng šuej - koule velká 40 mm
Vyšlo : 29.12.2003
- křišťál pro Feng šuej - kyvadélko
Vyšlo : 24.08.2001
- křišťál pro Feng šuej - lístek, 20mm
Vyšlo : 03.10.2001
- křišťál pro Feng šuej - měsíc, 30mm
Vyšlo : 04.03.2002
- křišťál pro Feng šuej - srdce, 28mm
Vyšlo : 27.11.2001
- křišťál pro Feng šuej - vločka, 28mm
Vyšlo : 16.11.2000
- kyvadélko siderické dřevo-kov /Kobza/
Vyšlo : 31.12.2004
- kyvadélko siderické Gothard 20705,mosaz kužel 30mm
Vyšlo : 27.06.2006
- kyvadélko siderické Gothard 20706,mosaz kužel 40mm
Vyšlo : 27.06.2006
- kyvadélko siderické Gothard 20716,mosaz kapka 20mm
Vyšlo : 27.06.2006
- kyvadélko siderické Gothard 20770, Osis
Vyšlo : 23.07.2007
- kyvadélko siderické Gothard 20771,kuželík 30mm
Vyšlo : 27.06.2006
- kyvadélko siderické Gothard 20772,vroubkované
Vyšlo : 27.06.2006
- kyvadélko siderické Gothard 20773, Atlantů
Vyšlo : 27.06.2006
- kyvadélko siderické Gothard 21334,mosaz kužel 20mm
Vyšlo : 27.06.2006
- kyvadélko siderické Gothard 21340, krystal 40mm
Vyšlo : 27.06.2006
- kyvadélko siderické Gothard 21343,krystal 25mm šir
Vyšlo : 21.05.2007
- kyvadélko siderické Gothard 21345,koule 30 mm
Vyšlo : 23.07.2007
- kyvadélko siderické měděné /Kobza/
Vyšlo : 31.12.2004
- kyvadélko siderické Mermet /Kobza/
Vyšlo : 13.08.2007
- kyvadélko siderické standard /Kobza/
Vyšlo : 11.06.2001
- kyvadélko siderické starostříbro /Kobza/
Vyšlo : 07.12.2001
- kyvadélko SRT /Kobza/
Vyšlo : 01.12.2004
- Kyvadlo - Jak ho používat (komplet)
Anotace : komplet knihy, kovového siderického kyvadélka a šesti pracovních listů s kruhy odpovědí , jež usnadní jeho používání
Vyšlo : 20.01.2010
Nakladatelství : Eugenika 2009
- kyvadlo siderické s kamenným diskem
Anotace : varianty kamenů: růženín, korál, tygří oko, malachit
Vyšlo : 02.11.2006
- labradorit tromlovaný, cca 30 mm
Vyšlo : 16.06.2008
- lapis lazuli tromlovaný volně
Vyšlo : 13.03.2009
- Léčení vírou - Celkové léčení
Vyšlo : 10.04.2009
Počet stran : 103
Nakladatelství : Univerzální život 09
- Léčení vodou - farář Kneipp
Anotace : citlivě připravený výbor z Kneippova díla přináší jednoduché, prosté, ale maximálně účinné vodoléčebné postupy
Vyšlo : 24.11.1999
Počet stran : 231
- Lexikon magie a esoteriky
Vyšlo : 26.06.2006
Počet stran : 286
Nakladatelství : CZ Books 2006
- Lexikon náboženských hnutí,sekt a duchovních spol.
Anotace : velmi zasvěceně psaný rozsáhlý lexikon obsahující i aktuální odkazy včetně působení společností v ČR
Vyšlo : 12.11.1998
Počet stran : 550
- Lexikon symbolů - obrazy a znaky křesť. umění
Vyšlo : 11.01.2000
- Lidé a příšery
Vyšlo : 27.01.1999
- Liobani vyprávím - posloucháš ?
Anotace : vysvětlení a skutečné vyprávění od sestry Liobani z říše Boží pro děti od 1. dne života do 6 let velmi poučné i pro dospělé
Počet stran : 105
- LKC (Liver-Kidney Care) - 60 kapslí, Organic india
Vyšlo : 01.03.2000
- Logos 1,2/1997-sborník pro esoterní chápání života
Anotace : z obsahu: Alchymické drama Goethova Fausta Desky Mojžíšovy Turba philosophorum Výstava Opus Magnum Návrat Tetrady
Vyšlo : 05.02.1998
Počet stran : 128
- Logos 1,2/1999-sborník pro esoterní chápání života
Anotace : tradičně vysoce profesionální sborník (Magie a matematika Rosa alchemica Měsíc bezmocný jako červ Anatolské evangelium )
Vyšlo : 21.09.1999
Počet stran : 128
- Logos 1,2/2001-sborník pro esoterní chápání života
Anotace : z obsahu: Zpráva o Meyrinkovi v Bavorsku Faust a faustovský duch Goethe a Aurea catena homeri Antoine Calmet a další
Vyšlo : 08.08.2001
Počet stran : 128
- Logos 1,2/2002-sborník pro esoterní chápání života
Anotace : Kámen sv. Darwina Kázání Jana Taulera Empedokles - domnělý bůh Proměny ohně Fluddova filosofie Jonathan Swift .
Vyšlo : 16.12.2002
Počet stran : 124
Nakladatelství : Trigon 2002
- Logos 1,2/2005-sborník pro esoterní chápání života
Anotace : Jindřich Suso: Život Jakob Lorber: Vesmír duchovním pohledem D.Ž.Bor: Marduk a potopa světa Václav Cílek: Popis želvy
Vyšlo : 16.02.2006
Počet stran : 128
Nakladatelství : Trigon 2005
- Logos 1,2/2006-sborník pro esoterní chápání života
Anotace : Bruno Nardini: Tajné vědy ve 20. století T. Vondrovic: Hermovi hadi M. Stejskal: Dračí setba Otmar Hess: Ante Portas
Vyšlo : 25.01.2007
Počet stran : 128
Nakladatelství : Trigon 2005
- Logos 1,2/2007-sborník pro esoterní chápání života
Anotace : D.Ž.Bor: O intergální tradici K.Janíček: Symbolika výzdoby V.Weigert: Píseň o černé duze P.Kostiuk: Iniciační zážitek
Vyšlo : 18.01.2008
Počet stran : 128
Nakladatelství : Trigon 2007
- Logos 1,2/2008-sborník pro esoterní chápání života
Anotace : z obsahu: F. Both-Plzenecký: Není jen jeden svět, jen jedna zeměkoule D. Ž. Bor: Plankty R. Gilbert Lecomte: Návrat plamene
Vyšlo : 30.01.2009
Počet stran : 128
Nakladatelství : Trigon 2008
- Logos 1,2/2009-sborník pro esoterní chápání života
Vyšlo : 08.03.2010
Počet stran : 110
Nakladatelství : Trigon 2009
- Lunární karty - 36 jedinečných karet s Měsícem
Vyšlo : 18.05.2009
Nakladatelství : Eugenika 2009
- Magnetické kameny hematitové cvrčci , pár v krab.
Vyšlo : 20.06.2005
- Maharšiho evangelium
Anotace : odpovědi Šrí Ramany Maharšiho na otázky jeho žáků - přeložil a poznámkami opatřil Jiří Navrátil kniha vyšla s laskavým svolením Šrí Ramanášramu
Mír
Vyšlo : 21.05.2007
Počet stran : 126
Nakladatelství : Avatar 2007
- malachit - volně tromlovaný cca 20 mm
Vyšlo : 22.06.2009
- Malé příběhy o velkých zákonech
Anotace : smířlivé a rozvíjející podání pravěčných Zákonů - uvnitřněnější podoby desatera - formou povídání pro malé, ale i velké
Vyšlo : 06.04.2007
Počet stran : 62
Nakladatelství : Volání 2006
- mandaly - samolepky na sklo malé (Sunlight)
Vyšlo : 20.10.2004
Nakladatelství : Shanti
- mandaly - samolepky na sklo velké (Sunseal)
Vyšlo : 20.10.2004
- Mapa tajemných míst Česká Kanada, Třeboňsko,
Vyšlo : 25.07.2006
Nakladatelství : MH 2004
- Mapa tajemných míst Karlovarsko
Vyšlo : 04.06.2009
- Mapa tajemných míst Plzeňsko, Klatovsko, Brdy
Vyšlo : 02.05.2008
- Mapa tajemných míst Praha
Anotace : Baba: před novodobou zříc. se nacházelo sakrální místo stářím odpovídající protějšímu Podhoří + dalších 94 energetických míst
Vyšlo : 16.06.2005
- Mapa tajemných míst Severní Čechy
Vyšlo : 21.11.2008
- Mapa tajemných míst Šumava
Vyšlo : 09.07.2003
- Mapa tajemných míst Táborsko - Písecko
Anotace : turistická mapa oblasti okolo Tábora a Písku s vyznačenými energetickými, posvátnými a dalšími zajímavými tajemnými místy
Vyšlo : 30.03.2006
Nakladatelství : MH 2006
- masážní kamen mýdlo křišťál
Vyšlo : 29.12.2008
- masážní olej Satya Sai Baba Nag Champa
Vyšlo : 18.11.2005
Nakladatelství : Shanti
- Medicine Buddha - CD Oreade
Anotace : srdce otevírající mantry a badžany
Vyšlo : 19.10.2006
Nakladatelství : Oreade xxxx
- Meditace klidu a vhledu
Anotace : Samatha a vipassana
Vyšlo : 05.12.2008
Počet stran : 195
Nakladatelství : Triton 2008
- Meditační kurs I -k rozšíření a stabilizaci vědomí
Počet stran : 160
- Meditační kurs II - k přípravě duše pro Vnitřní c.
Počet stran : 297
- Meditation for Steel Drum - CD
- Mějte zdravé a silné kosti - lékař radí
Anotace : rady vhodné pro prevenci osteoporózy a zastavení úbytku kostní hmoty pomoc všem ženám středního věku
Vyšlo : 10.05.2002
Počet stran : 149
Nakladatelství : Pragma 2002
- měsíční kámen tromlovaný, cca 20 mm
Vyšlo : 16.06.2008
- Miang Fong - Zaváté doby se probouzejí
Vyšlo : 06.11.2009
Počet stran : 79
Nakladatelství : Volání 2007
- Michael Sendivogius a jeho následníci (Logos sv.6)
Anotace : Rafal T. Prinke: Michal Sedziwój ze Skorska a Lukavice M. Sendivogius: 12 traktátů o kamenu filosofů O síře Prastará rytířská válka
Vyšlo : 26.04.2004
Počet stran : 371
Nakladatelství : Trigon 2004
- Miluj svůj život - 2 DVD
Vyšlo : 19.12.2008
Nakladatelství : Pragma 2008
- minerály - muskovit, ČR
- minerály - pouštní růže (Tunis)
- Minimalizace šikany /Aisis/
Anotace : 40 % žáků v průzkumu uvedlo, že byli šikanováni - rozpoznání šikany, právní kontext, povinnosti rodičů a zřizovatele školy
Vyšlo : 20.03.2009
Počet stran : 68
Nakladatelství : Aisis 2008
- Mistr Eckhart a středověká mystika
Anotace : výbor z díla německého kazatale, teologa a filozofa - uspořádal Jan Sokol
Počet stran : 370
- Mít si s kým promluvit - izraelské povídky
Vyšlo : 18.09.2000
Počet stran : 100
- Modlitby, které dal lidem Abd-ru-shin
Vyšlo : 14.12.2006
Počet stran : 10
- Moudrost starých Římanů
Anotace : nepřeberné množství citátů v češtině i latině je doplněno stručnými životopisy citovaných myslitelů
Vyšlo : 05.04.2000
Počet stran : 285
- Moudrost ticha - Mlčení s Ramanou Maharšim
Vyšlo : 19.12.2008
Nakladatelství : Avatar 2008
- moxa doutník na požehování - 1 ks
- moxa doutník Nian-ying na požehování - 1 ks
Vyšlo : 13.07.1999
- moxa doutník Tai-yi na požehování - 1 ks
Vyšlo : 13.07.1999
- Moxové doutníky nekouřící, krabička 6 ks
Vyšlo : 28.02.2001
- Mozaika mystického života Karla Makoně
Anotace : neběžná forma tohoto spisu, tj. soubor článků několika různých autorů z řad posluchačů, odpovídá jeho účelu - uctivé vzpomínce
Vyšlo : 07.09.2006
Počet stran : 78
Nakladatelství : Kalibán 2002
- Muž zenu - Záznam výroků laika Pchanga
Vyšlo : 05.12.2008
Počet stran : 116
Nakladatelství : Půdorys 2008
- mýdlo Banwelgeta 65 g -Ajurvédské peelingové mýdlo
Vyšlo : 08.09.2008
- mýdlo Visaka, 75 g
Vyšlo : 01.08.2008
- Na cestě se svatým Augustinem
Anotace : sekulární augustiniánské fraternity, spiritualita a organizace
Vyšlo : 16.04.2007
Počet stran : 100
Nakladatelství : Onyx 2006
- Na úsvitu nového dne
Anotace : sepsala, naslouchajíc vnitřnímu hlasu J.L. meditační texty pomáhající a Cestě
Vyšlo : 25.09.1997
Počet stran : 84
- Na vlnách změn
Anotace : Přednášky z 12. transpersonální konference v Praze.
Počet stran : 144
- Nangsa Obum
Anotace : Mystický příběh o životě a zmrtvýchvstání krásné paní Nangsy. Kniha vychází k dvouletému výročí návštěvy tibetského dalajlámy, který doprovází tuto kn
Počet stran : 89
- náramek Atlantida, Gothard 20678
Vyšlo : 07.11.2008
- náramek hematit kuličky 4 mm
Vyšlo : 31.03.2010
- náramek kuličky 6 mm, tyrkys čínský
Vyšlo : 16.11.2007
- náramek lapis lazuli, malachit
Vyšlo : 09.12.2002
- náramek tromlovaný turmalín
Vyšlo : 31.03.2010
- náramky z tromlovaných kamenů amazonit, drobné
Vyšlo : 16.06.2008
- náramky z tromlovaných kamenů měsíční kámen
Vyšlo : 16.06.2008
- náramky z tromlovaných kamenů sluneční kámen
Vyšlo : 16.06.2008
- náramky z tromlovaných kamenů směs, drobné
Vyšlo : 16.11.2007
- Nebezpečí od východních mistrů
Vyšlo : 31.01.1998
- Neznámá evangelia - Novozákonní apokryfy I.
Anotace : apokryfní texty vznikaly již v počátcích křesťanského písemnictví a nebyly z různých důvodů zařazeny do biblického kánonu
Vyšlo : 04.07.2001
Počet stran : 461
- Neznámé ze života Ježíše
Anotace : moudrost Ježíšova čišící z každého jeho činu již od raného dětství proměňovala jakoby zázrakem vše kolem (edice Zaváté doby)
Vyšlo : 05.05.2006
Počet stran : 243
Nakladatelství : Volání 1997
- Nilský kříž dřevo cca 20 cm /Kobza/
Vyšlo : 31.12.2004
- nilský křížek - přívěšek Gothard 21335
Vyšlo : 23.07.2007
- notes, SANU BABU
Vyšlo : 23.03.2007
- Nové poselství z Prahy
Anotace : Anonymní spis českého původu, který vyšel v němčině a nyní vychází prvně česky. Mystika v teorii a praxi.
Počet stran : 157
- O lidském mozku - Nové vědění
Vyšlo : 04.12.2006
Počet stran : 81
Nakladatelství : Volání 2006
- O manželství s úsměvem
Anotace : Mnohem víc mužů by uteklo z domova, jen kdyby si uměli zabalit kufr. a několik set dalších osvěžujích anekdot
Vyšlo : 08.10.2002
Počet stran : 79
Nakladatelství : Vyšehrad 2002
- O naději - myšlenky moudrých
Vyšlo : 23.05.2001
Počet stran : 90
- O vděčnosti - myšlenky moudrých
Vyšlo : 31.10.2001
Počet stran : 100
Nakladatelství : Nové Město 2001
- O výchově s úsměvem
Vyšlo : 25.04.2003
Počet stran : 78
Nakladatelství : Vyšehrad 2003
- O želvách, lidech a kamenech - mýty černé Afriky
Vyšlo : 10.11.1999
Počet stran : 223
- Oblak nevědění - kniha o meditaci na Boha
Anotace : závažný anonymní spis anglického venkovského katolického faráře ze 14. století bohatě komentovaný překladatelem Jiřím Vackem
Vyšlo : 12.05.1999
Počet stran : 111
- Ocet v domácí lékárně
Anotace : použití octa k léčení nepřeberné řady obtíží od akné přes křečové žíly po zácpu či zubní kaz použití v kosmetice a při vaření
Vyšlo : 29.08.2001
- Odvaha k mezerám - Miscellanea jesuitica I.
Anotace : první kniha z ediční řady věnované ignaciánským tématům obsahuje trojí: část historickou, filosofickou a teologicko-spirituální
Vyšlo : 14.07.2008
Počet stran : 223
Nakladatelství : Refugium 2008
- Ohrada bez brány - WU-MEN KUAN (MUMONKAN)
Anotace : sbírka klasických čínských zenových příběhů sestavená v r. 1229 Mistrem Wu-men Chuej-kchajem, s komentářem Róšiho R. Aitkena
Vyšlo : 10.07.2000
Počet stran : 312
- Okruh a střed 1/09 - Čí je Země ?
Anotace : Člověk a Země Jsme na Zemi pouze hospodáři? Půda není zboží Zemětřesení
Vyšlo : 01.07.2009
Počet stran : 56
- Okruh a střed 2/07 - Peníze - co si můžeme dovolit
Anotace : úvahy nad možnostmi spravedlivějšího působení peněz ve společnosti - od důrazu na spotřební daně po lokální peníze (např. LETS)
Vyšlo : 20.04.2009
Počet stran : 60
- Okruh a střed 4/08 - Hra a hraní
Anotace : z obsahu: Příběhy pravé fantazie Hra na archetypy Virtuální světy - je to ještě hra? Jak se hraje při fotbale a jak v Bibli
Vyšlo : 30.07.2009
Počet stran : 56
- opál žlutý tromlovaný, cca 30 mm
Vyšlo : 16.06.2008
- Otec filosofů Hermés Trismegistos (Logos 0)
Anotace : 0. svazek knižnice Logosu: D. Ž. Bor: Otec filosofů a alchymistů Hortulanův komentář ku Smaragdové desce Vybrané traktáty
Vyšlo : 15.03.2002
Počet stran : 375
Nakladatelství : Trigon 2001
- pentagram - přívěšek
Vyšlo : 23.07.2007
- Pentagram 2006/1 - Může násilí vyřešit konflikty?
Vyšlo : 09.02.2007
Počet stran : 44
Nakladatelství : Lectorium Rosicruc.
- Pentagram 2006/2 - Hledání svatého Grálu?
Anotace : Hledání Grálu je životní praxe, která u hledajícího člověka bezprostředně a účinně navazuje na cestu k živé pravdě
Vyšlo : 09.02.2007
Počet stran : 44
- Pentagram 2008/3 (slovensky)
Vyšlo : 04.07.2008
Počet stran : 40
- perleť - přívěšek
- perleť přírodní z paua mušle (Nová Guinea)
Anotace : kousky přírodní duhové perleti
Vyšlo : 14.12.2005
Nakladatelství : Mineral Metal
- Pesachová hagada (slovensky)
Anotace : tato publikace představuje nezbytnou součást Pesachu - jednoho z nejvýznamějších svátků židovského náboženství
Vyšlo : 08.08.2005
Počet stran : 86
Nakladatelství : Chajim 2004
- Písně do ticha
Anotace : indické básně o nadsmyslové kráse, lásce a blaženosti, o pravdě a moudrosti, již nelze sdělit jinak, než od srdce k srdci
Vyšlo : 01.04.1998
Počet stran : 85
- Písně země Nairi
Anotace : antologie arménské lidové a trubadúrské poezie, poprvé v češtině z arménských originálů přeložila Petra Kohoutková
Vyšlo : 09.01.2007
Počet stran : 205
Nakladatelství : DharmaGaia 2006
- Pistis Sofie
Anotace : přeložil a komentářem opatřil Jaromír Kozák
Vyšlo : 05.12.2007
Počet stran : 299
Nakladatelství : Onyx 2007
- plátek slídový na uhlíky, 2 ks
Vyšlo : 28.01.2009
- Pojetí duše v náboženských tradicích světa
Anotace : Znají všechny kultury pojem duše? Je nesmrtelnost duše typickou náboženskou představou? Jaký je vztah duše a těla?
Vyšlo : 16.01.2008
Počet stran : 340
Nakladatelství : DharmaGaia 2007
- Porodní příběhy - rodíme se jednou
Anotace : skutečné příběhy velmi názorně ilustrující zásadní rozdíl mezi klasickým pojetím porodu a jeho přívětivějšími variantami
Vyšlo : 19.04.2007
Počet stran : 264
Nakladatelství : Aperio 2006
- Poselství Panny Marie Medžugorje 1996-2007, 2. díl
Vyšlo : 11.02.2008
Počet stran : 136
Nakladatelství : Vérité 2007
- Posvátná místa buddhismu
Anotace : osm velkých poutních míst šest oblastí dharmy v Indii centrální údolí centra dharmy na západní trase Práčja
Vyšlo : 20.10.2003
Počet stran : 434
Nakladatelství : Pragma 2003
- Poutní místa v Čechách
Anotace : Bílá Hora, Emauzy, Sv. Jan pod Skalou, Římov, Svatá Anna, Železná Ruda, Opočno a na sto dalších energií nabitých poutních míst
Vyšlo : 02.08.2005
- Poutní místo Svatá Dobrotivá
Anotace : historie a popis tradičního poutního místa a nejstaršího českého kláštera, situovaného mezi městy Příbram a Hořovice
Vyšlo : 13.11.2002
Počet stran : 38
Nakladatelství : Onyx 1999
- Pramen života
Anotace : Koho je ten hlas, který zapisuješ? Je pouze jeden hlas Pravdy. Jeden hlas mluvil
z úst Krista i učitelů od Boha poslaných.
Vyšlo : 10.01.2001
Počet stran : 121