Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 4 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 28.04.2010 04:28
Návrat na portál Knihynainternetu.cz




- V obchodě
Jazyk: Čeština. 100 x 100 mm, Vázaná , 26 stran, 0,25 kg , Fragment , 2006 , EAN - 9788025302897 . Jaké to je když se jde nakupovat do obchodu? Leporelo pro nejmenší.

- Padesát let české reálky karlínské 1874-1924
Výbor k uspořádání oslavy jubilea 50 tiletého trvání reálky. Praha, 1924. Původní brož, mírně zašpiněná, 122 stran. Dobrý stav.

- Písně vrbovýho proutku - Eskymácká poezie
překlad: Ladislav Novák
ilustrace: původní obálka L. Fára
nakladatel: Stát. nakl. krásné literatury
a umění, Praha
rok vydání: 1965
počet stran: 120
stav: výborný


- Rudolf Janda, Zdenka Jandová
Orbis, Praha, 1953 200 fotografií : Rudolf Janda. 2. vydání Uvnitř podpis autora. Stav : obálka chybí, uvnitř dobrý stav.

- Jindřich Fügner-životopis + 2 další knihy o Sokolu
Nástin jeho života a působení. K uctění 20leté památky úmrtí prvního starosty svého vydala Pražská tělocvičná jednota Sokol. S podobiznou. Druhé rozmnožené vydání. Praha, 1885. Polokožená převazba se zlacením ve hřbetu, nepatrně natržená ve hřbetu (viz. obr.), 64 stran. + ke knize přivázáno: Úvahy a řeči Dr. Miroslava Tyrše - V Praze, 1894, pořádá Jos. E. Scheiner, 152 stran. Župa středočeská o druhém sletu všesokolském dne 28., 29. a 30. června 1891. Nástin činnosti župy, najmě po stránce technické - V Praze, 1892, sestavil Karel Hron, 132 stran.

- Výbor bájí a pověstí národních od K. J. Erbena
Celopl. vazba. Praha, B. Kočí, 1906, 43 S., 4° s barevnými ilustracemi Angela Zeyera. Velmi pěkný stav.

- Conal R. Gregory
Fortuna Print, Praha, 2000 224 stran, původní lamino vazba, střední formát 1. vydání Obsahuje mnoho fotografií. Stav : výborný

- Tělocvičná soustava sokolská dle M. Tyrše
nakladatel: Česká obec sokolská, Praha
rok vydání: 1920
počet stran: 304
stav: dobová vazba, slepý hřbet, občas
vodní skvrna, jinak dobrý stav


- Maxim Boryslawski - Finské atletické bodovací tabulky
nakladatel: Ing. Rudolf Mikuta, Praha
rok vydání: 1946
počet stran: 112
stav: pěkný, původní brož

- Julius Hrbek - Skoky do vody
ilustrace: velké množství vyobrazení
nakladatel: B. Pištělák, Brno
rok vydání: 1942
počet stran: 48
stav: pěkný, původní brož

- HALAS FRANTIŠEK st. (1880 - 1960) DĚLNICKÝ FUNKCIONÁŘ, PUBLICISTA
Poznámka - VĚNOVÁNÍ (1953)


- HRABAL BOHUMIL (1914-1997) SPISOVATEL
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE


- DEYL RUDOLF ST. (1876-1972) FILMOVÝ A DIVADELNÍ HEREC
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM


- ČERVINKA VINCENC (1877-1942) NOVINÁŘ, PUBLICISTA A PŘEKLADATEL,ÚČASTNÍK PROTIRAKOUSKÉHO ODBOJE
Poznámka - RUKOPISNÉ VYZNÁNÍ NA KORESPONDENČNÍM LÍSTKU (1938)


- ČERNÍK OLDŘICH (1921-1994) KOMUNISTICKÝ POLITIK, 1968-7o PŘEDSEDA VLÁDY, JEDEN Z HLAVNÍCH REFORMNÍCH POLITIKŮ
Poznámka - PODPIS NA VLASTNÍ NAVŠTÍVENCE


- ČENKOV EMANUEL (vl. jm. EMANUEL STEHLÍK, RYTÍŘ Z ČENKOVA, 1868-1940) BÁSNÍK, PŘEKLADATEL A PROPAGÁTOR ČESKO-FRANCOUZSKÝCH UMĚLECKÝCH STYKŮ
Poznámka - FOTO LANGHANS S PODPISEM


- Ohníček, ročník XXI., číslo 6
Ohníček - ročník XXI. - číslo 6. Původní sešit, časopis má cca 32 stran, obálka mírně zašpiněná (viz obr.), množství barevných ilustrací a komiksů. Dobrý stav!

- Sobotka, Humprecht - malý průvodce
Oboustranná brož. Z druhé strany: Sobotecko - Kost - Trosky - Prach. skály. Jako příloha Týden výletů ze Sobotky. Velmi pěkný stav.

- Koenigsmark
Obrázkový filmový program - Koenigsmark. Originální filmová brožura s hlubotiskovými fotografiemi. Leporelo. Velmi pěkný stav

- Allegri racconti Animali
Allegri racconti Animali - r.1941 Různé povídky o zvířatech. cena dohodou.

- Památník Josefa Emlera .
k 100. výroční narození. OBrož., 165 S., Fol. s fotografickou přílohou v textu. Původní složky nerozřezány. Velmi pěkný stav.

- Průvodce po král. komorním městě Poděbradech
S nástinem dějepisným. S fotografickými pohledy. Poděbrady, 1896. Původní brož, mírně zašpiněná a natržená ve hřbetu, 72 stran. Dobrý stav.

- Jaroslava Golla vybrané spisy drobné, 2 díly
OBrož. Praha, Historický spolek, 259 S., 283 S., 8°. Velmi slušný stav. Přední obálka prvního dílu odtržena. Jinak nepoškozeno.

- Svatováclavský sborník Akordu 929 - 1929
OBrož. Praha, Ladislav Kuncíř, 82 S., 12°. Velmi pěkný stav.

- CD Ptáci našich hor


- CD Vaculík P.- Snivý klavír


- CD Louis Armstrong - Lucerna 1965


- CD Viola Incognita


- CD Pěvci-nahrávky našich zpěv.ptáků


- CD Harmonia caelestis


- CD Trojan V.- Pocta Václavu Trojanovi


- Souček Rudolf : - - Psychoanalysa - -
Praha Souček 1937, 78 str., OBrož..

- CD Bach J.S. - Boni Pueri


- Vymětal Jan : - - Psychoterapie Pomoc psychologickými prostředky - -
Praha Horizont 1987, 8°, 73 str. + obrazová příloha, OBrož..

- CD Karel Růžička - Cesty


- CD Karel Velebný a Comp. S+HQ


- Junge K.W. : - - Fotografická chemie - -
Praha SNTL 1987, 8°, 311 str. + obrazová příloha, Ovaz..

- Čechák Vladimír : - - Co víte o starověké a středověké filozofii - -
Praha Horizont 1983, 8°, 315 str., OCpl. s OOb..

- Netopilík Jakub : - - Co víte o filozofii 19.století - - I.díl
Praha Horizont 1988, 8°, 291 str., OCpl. s OOb..

- CD Ptáci - 188 druhů ptáků


- kolektiv autorů - - Almanach lázní Československé republiky - -
Praha 1949, 8°, 272 str., řada vyobrazení v textu, 1 rozkládací mapa, OBrož..

- CD Festival autorského šansonu 2.


- CD Festival autorského šansonu 1.


- CD Pouť přes vyhnanství


- CD Pravá česká dechovka


- CD Festival autorského šansonu 4.


- CD Festival autorského šansonu 3.


- CD Šlapeto quot 15 quot


- Sláva děti, vojáci jsou tady!
OPolpl. vazba. Praha, Gustav Voleský, 4° s ilustracemi A. Scheinera. Velmi pěkný stav.

- Kulihráškova abeceda, il. A. Scheiner
OPolpl. vazba. Praha, Gustav Voleský, 4° s ilustracemi A. Scheinera. Vazba lehce uvolněna, desky mírně ušpiněny. Slušný stav.

- Kulihrášek u čaroděje
OPolpl. vazba. Praha, Gustav Voleský, 4° s obrázky A. Scheinera. Velmi pěkný stav.

- Kulihrášek tulák
Polpl. vazba. Praha, Gustav Voleský, 4° s ilustracemi A. Scheinera. Velmi pěkný stav.

- Fotografie Karla Ludwiga
Vydavatel : Československé filmové nakladatelství, Praha Rok vydání: 1948 Jazyk: Čeština Počet stran: 64

- Urbář pověstí brněnských
OBrož. Brno, Družstvo moravského kola spisovatelů, 204 S., 8°. Nerozřezané složky. Velmi pěkný stav.

- Klement Gottwald - výbor z díla
Nakladatel : Svoboda Rok vydání (číslo vydání) : 1971 () Popis : 1 + 2

- Od pravěku k dnešku k dnešku, 2 svazky
sborník prací z dějin československých k šedesátým narozeninám Josefa Pekaře. Praha, Historický klub, 1930, 461 S., 612 S., 4°. Velmi pěkný stav

- Listy Otokara Březiny Jakubu Demlovi
Vydal Jakub Deml, Tasov 1932. Původní brož, 126 stran. Přední strana obálky nepatrně zašpiněná a pomačkaná, lehce potrhaný hřbet. Dobrý stav!

- ČEČETKA FRANTIŠEK JOSEF (1871-1942) SPISOVATEL LIDOVÝCH HISTORICKÝCH ROMÁNŮ
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- Staré umění na Slovensku, Výstava 1937, Sutnar
OBrož. Praha, Umělecká beseda, 1938, 4° s obálkou a reprodukcemi fotografií L. Sutnara. Velmi slušný stav.

- CD Filmové a muzikálové melodie


- CD Czech and Moravian Folk Songs


- CD Česká soudobá hudba - symf. a konc.


- CD Ryba J.J. - Česká mše vánoční


- CD Muzikály-Filosof.historie,Pan Pickwick


- WARSZAWA
V polštině r. 1985, z 3/4 barevné foto.
Vydavatel : INTERPRESS

- SOVĚTSKÁ POEZIE
Ruské poezie v ruštině a vedle český překlad, 559 stran, 1981, 7000 výtisků.
Vydavatel : ODEON

- ZLATOROH JIHOSLOVANSKÉ POHÁDKY
Vyšlo r. 1937.
Vydavatel : L. Mazač Praha
Ilustrátor : K. T. Neuman, obálku Zd. BURIAN

- HISTORICKÁ STATISTICKÁ ROČENKA ČSSR
r. 1985
Vydavatel : SNTL ALFA

- Výbor z básní J. S. Machara
OBrož. Irkutsk, 1919, 88 S., 8°. Velmi pěkný stav.

- The Art Book
Encyklopedie výtvarného umění. 500 abecedně řazených umělců s barevnou reprodukcí.
Praha 1996 Svojtka a Vašut
4°,512s.,váz.


- Praha ? Prague and environs
Brož. 92 str., s foto-přílohami na tabulkovém papíru a velkou barevnou rozkládací mapou. Praha, Čedok, bez data, ca 1925. Text anglicky, velmi dobrý stav.

- Diderot - Všeobecná encyklopedie ve 4 svazcích
OCelopl. nakladatelské vazby. Praha, Diderot, 1998, 726 S., 700 S., 740 S., 717 S., 4° s bohatou ilustrační přílohou. Perfektní stav.

- ČÁSLAVSKÁ VĚRA (1942) SPORTOVNÍ GYMNASTKA, SEDMINÁSOBNÁ VÍTĚZKA OH, NEJLEPŠÍ SPORTOVKYNĚ SVĚTA 1968, PO PŘEVRATU ČINNÁ V OLYMPIJSKÉM HNUTÍ
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE


- Koloušek Jan : - - Problém populační - -
Praha Otto 1912, 8°, 205 str., OBrož..

- - - Řeč českého západu - proslovil v parlamentě poslanec Luděk Pik - -
Plzeň b.d., 8°, 31 str., OBrož..

- Beneš Edvard : - - Šest let exilu a druhé světové války. Řeči, projevy a dokumenty - -
Londýn Čechoslovák 1945, 8°, 319 str., OBrož..

- Peška Pavel : - - Ústavy lidově demokratických zemí - -
Praha Orbis 1954, 8°, 453 str., OPpl. s OOb..

- - - Edvard Beneš ve fotografii. Historie velkého člověka - -
Praha Orbis 1947, 4°, nestránkováno + 117 fotografií, OPpl. s OOb..

- Vilikovský Jan : - - Próza z doby Karla IV - -
Praha Sfinx 1948, 8°, 359 str., OCpl. s OOb..

- Šolle Zdeněk : - - Josef Boleslav Pecka - -
Praha Melantrich 1987, 8°, 411 str. + obrazová příloha, OCpl. s OOb..

- Jakovlev A.M. - - Zločinnost a sociílní psychologie - -
Praha Orbis 1973, 8°, 214 str., OCpl. s OOb..

- Cybikov G.C. - - Cesta k posvátným místůmTibetu - -
Praha Vyšhrad 1987, 8°, 373 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Vasiliak Eugen : - - Nad hrady a zámky - -
Praha Olympia 1970, 4°, nestránkováno, obrazová příloha, OCpl. s OOb..

- Sadil Josef : - - Planeta Mars - -
Praha Orbis 1956, 8°, 282 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Zapletal Š.., Beneš E. : - - Němčina pro pracující - -
Praha SPN 1963, 8°, 345 str. + klíč, OPpl. s OOb..

- - - Antické tradice v českém umění - -
Praha NG 1982, 4°, 153 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s Oob..

- Stiebitz Ferdinad : - - Stručné dějiny římské literatury - -
Praha JČF 1938, 8°, 296 str., OBrož..

- - - Volte život. Sborník z prací a úvah Gustava Sichra - -
Praha 1975, 4°, 185 str., OCpl. s OOb..

- Macková Olga : - - Josef Mánes - -
Praha Odeon 1970, 4°, 69 str., 44 vyobrazení v textu, OCpl., s Oob..

- Kotalík Jiří : - - Jan Preisler - -
Praha Orbis 1968, 4°, 83 str., 46 vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Forel August : - - Pohlavní otázka - -
Praha Šimáček 1933, 4°, 472 str., OCpl..

- Galský D. : - - Světové události 1945-1961 - -
Praha NPL 1963, 12°, 437 str., řada vyobrazení v textu, Ovaz..

- Vaněček J.S. : - - Pošinování geometrických útvarů - -
Jičín Vaněček 1880, 8°, 184 str., 1 lito.tab., OBrož..

- Skřivan G. : - - Přednášky o algebraické analysi - -
Praha Grégr 1865, 8°, 127 str., Ppl..

- Fiala F. : - - Úvod do nomografie - -
Praha 1917, 12°, 58 str., 7 lito.tab., Ovaz..

- Rabelais - - Stati výchovné - -
Praha Grégr 1907, 8°, 98 str., Ovaz..

- Rejzek V. : - - Španělština pro střední ekonomické školy - -
Praha SPN 1963, 8°, 225 str., Ovaz..

- Rejzek V. : - - Španělština pro střední ekonomické školy - - II.
Praha SPN 1963, 8°, 198 str., Ovaz..

- ČAREK JAN (1898-1966) BÁSNÍK
Poznámka - FOTO JOSEFA SUDKA S PODPISEM


- ČAPEK JOSEF (1887-1945 BERGEN-BELSEN)MALÍŘ, GRAFIK, SCÉNICKÝ VÝTVARNÍK, SPISOVATEL A KRITIK, SPOLUZAKLADATEL SVÚ TVRDOŠÍJNÍ. VYSTUPOVAL PROTI FAŠISMU: 1939 ZATČEN A V KT ZAHYNUL. OSOBITÝ KUBISMUS V TYPICKÝCH ILUSTRACÍCH A OBÁLKÁCH, SPOLEČNÉ PRÁCE S
Poznámka - ÚSTŘIŽEK PAPÍRU S VYČÍSLENÝM HONORÁŘEM PRO NĚJ I BRATRA KARLA A JEHO PODPIS


- Šrámek Jan : - - Politické projevy v zahraničí - -
Praha 1945, 8°, 80 str., OBrož..

- CD Pearls of Clasical Music - Collection


- CD Prague Serenade


- CD Prague TeDeum


- CD Prague Rhapsody


- CD Prague Festival


- Mejerchold V.E., Tairov A.J., Ochlopkov N.P. : - - Moderní tvář divadla - -
Praha ČS 1962, 8°, 155 str., OBrož..

- Jílek František, Kuba Josef : - - Světové vynálezy v datech - -
Praha Mladá fronta 1977, 8°, 286 str., OCpl. s OOb..

- Ohníček, ročník XIX., číslo 17
Ohníček - ročník XIX. - číslo 17. Ilustrace mnoha českých umělců. Původní sešit, časopis má cca 32 stran, ze strany 23 polovina utržená, množství barevných ilustrací a komiksů. Dobrý stav!

- CD Haydn,Mozart - Epoca Classica


- CD Dream


- CD Polyphony


- CD Ambrosetti - Jazz na Hradě


- CD Mraz G. - Jazz na Hradě


- Freimark Hanuš : - - Carevna Kateřina I. a Petr Veliký - -
Praha Vilímek 1927, 8°, 205 str., OBrož..

- CD Stivín J. - Jazz na Hradě


- CD Deczi L.- Jazz na Hradě


- CD Kvěch O.-Smyčcový kvartet, R.U.R.,


- CD Česká soudobá hudba - koncertant.


- CD Kerndl L.a T. - Together Again


- CD The Organ of.St.James in Prague


- CD Kalach J.- Předehra nabarokní téma


- CD Svoboda Q. - Jazz na Hradě


- CD Ryba P. J.- Jazz na Hradě


- CD Bohemia Big Band - Jazz na Hradě


- CD Hnilička J. - Trumpet Time


- CD Suchánková E. - Jazz na Hradě


- CD Zagorová,Kotvald,Hložek - Můj čas


- CD Vyčítal J. - To tenkrát v druhý světový...


- CD Keks - Proč holky pláčou - To nej...


- CD Večerní písně, Biblické písně


- CD 100 let České filharmonie


- CD Tři české mše


- CD F.Uhlíř Trio - Jazz na Hradě


- CD Perly Hany Zagorové


- CD Ježek J. - 100 - Jazz na Hradě


- CD Duchovní hudba starých čes. mistrů


- CD Koncert pro klavír, Rapsodie...


- CD Zagorová - Zloděj duší


- CD Hložek S. - Taková je láska


- CD Young Female Jazz Vocalist


- CD Vyčítal,Vágner - My jsme kluci...


- CD Rangers - Band 2008


- CD Jarda Hypochondr - Divná parta


- CD Hnilička J. - Jazz na Hradě


- CD Jam Session for the President


- CD Stryová I. - Electric Violin


- CD Little Concerto...


- CD Symphony Concerto, Cello Concerto


- CALMA MARIE (vl. jm. MARIE VESELÁ, ROZ. HURYCHOVÁ, 1881-1966) KONCERTNÍ PĚVKYNĚ A SPISOVATELKA, PŘEKLADATELKA
Poznámka - FOTODRTIKOL S PODPISEM


- CD At first and...


- CD Czech Music of 18.-20.Century


- CD Music for English Horn


- CD Ravel,Janáček- Apollon Quartet


- - - Desáté výročí osvobození naší vlasti sovětskou armádou. Almanach Našeho vojska - -
Praha Naše vojsko 1955, 8°, 170 str., řada vyobrazení v textu, OBrož..

- Kadlec Jaroslav : - - Organická chemie - -
Praha UUP 1941, 4°, 273 str., OBrož..

- Trencsenyi Imre : - - Mytologie - -
Praha Odeon 1967, 4°, 336 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- - - O Zeňku Nejedlém. Stati a projevy k jeho sedmdesátinám - -
Praha Orbis 1948, 4°, 297 sr., OBrož..

- Borská Ilona : - - Příběh staršího bratra - -
Praha Albatros 1987, 4°, 352 str. + obrazová příloha, OCpl. s OOb..

- Frýd Norbert : - - Usměvavá Guatemala. Črty a snímky z cest - -
Praha Orbis 1959, 4°, 267 str., řada vyobrazení v textu, CPl..

- Černý Rudolf : - - 12.dubna 9.07. - -
Praha Mladá fronta 1974, 8°, 252 str., řada vyobrazení v textu, dedikace autora! , OCpl. s OOb..

- - - Písně žáků darebáků. Výbor ze středověké poesie žákovské - - 2. díl
Praha Melantrich 1951, 8°, 207 str., OPpl. s OOb..

- - - Písně žáků darebáků. Výbor ze středověké poesie žákovské - - 2. díl
Praha Melantrich 1951, 8°, 207 str., OPpl. s OOb..

- Konrád Karel : - - Perokresby. Podobizny státníků, spisovatelů, malířů, herců - -
Praha ČS 1952, 8°, 227 str., OCpl. s OOb..

- Slouka Hubert : - - Poznejte souhvězdí - -
Praha Orbis 1955, 4°, 121 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Tandlichová E., Kubíčková J. : - - Angličtina pro základní školy s třídami s rozšířeným vyučováním jazyků - - 1.díl
Praha SPN 1983, 8°, 221 str., Ovaz..

- Thorwald Juergen : - - Století detektivů. Cesta za dobrodružstvím kriminalistiky - -
Praha Orbis 1967, 4°, 398 str., řada vyobrazení v textu, OCpl..

- Mic´hl K., Menec Z. : - - Pod Lysou horou. Putování za krásami Bezručova kraje - -
Praha Albatros 1981, 4°, 191 str. řada foto.vyobrazení, OCpl. s OOb..

- Benešová Anna : - - Angličtina 2 pro 2.ročníák středních škol - -
Praha SPN 1991, 8°, 191 str., Ovaz..

- Burn Harold : - - Drogy, léčiva a lidé - -
Praha Orbis 1967, 8°, 250 str., OBrož..

- Jarolímek Vincenc, Procházka Bedřich : - - Deskriptivní geometrie pro vysoké školy technické - -
Praha ČMT 1909, 4°, 392 str., OBrož..

- - - Srdce vlasti. Praha očima básníků a umělců - -
Praha ČK 1940, 4°, 543 str., řada vyobrazení v textu, OCpl..

- Burian K.V. : - - Hudba domova. Kapitoly ze života hudebního skladatele Antonína Dvořáka - -
Praha Supraphon 1979, 8°, 235 str., OCpl. s OOb..

- - - Německé malířství 17.století z československých sbírek - -
Praha NG 1989, 4°, 173 str. + obrazová příloha, OBrož..

- Kolominskij J.L. : - - Tajemství psychologie - -
Praha Mladá fronta 1982, 8°, 182 str., OBrož..

- Fischer Otokar : - - K dramatu - -
Praha Grosman 1919, 12°, 287 str., OBrož.

- Maixner F. : - - Sportovní čítanka - -
Praha SN 1936, 8°, 140 str., OPpl..

- Vott, Vachek, Slavk : - - Akustika hlediště v divadelním provozu. Výsledky úprav akustických měření Prozatimního divadla v Praze - -
Praze ČGU 1943, 4°, 93 str., OBrož..

- Lorenz Viktor : - - Územní plánování - -
Praha SNTL 1961, 4°, 299 str., řada vyobrazení v textu, OCpl..

- Chyský Čeněk : - - Tisíc let stavitelského umění v českých zemích - -
Praha Petr b.d. (1945), 8°, 40 str. + obrazová příloha, OBrož..

- Černý Jaroslav : - - Pokyny, jak vypraviti projekty vodních staveb - -
Praha MZ 1922, 8°, 47 str., OBrož..

- Dvořák František : - - Henri Matisse - kresby - -
Praha Odeon 1973, 4°, 28 str. + obrazová příloha, OCpl. s OOb..

- Seifertová Hana : - - Georg Flegel - -
Praha Odeon 1992, 4°, 107 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Pečírka Jaromír : - - Leonardo da Vinci - -
Praha Odeon 1975, 4°, 77 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Fiala Vlastimil : - - Henri Matisse - -
Praha Odeon 1967, 4°, 80 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Petrová Eva : - - Nicolas Poussin - -
Praha Odeon 1987, 4°, 86 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- - - Vyznání v bronzu zakleté. Jaromír Gargulák - tvorba 1973-2003 - -
Brno Gargulák 2003, 4°, 331 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- - - Vyznání v bronzu zakleté. Jaromír Gargulák - tvorba 1973-2003 - -
Brno Gargulák 2003, 4°, 331 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- - - Jiří Jílek 1925-1981 - -
Šumperk 1993, 4°, 220 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- - - Holandské zátiší - -
Praha S.V.U.Mánes 1942, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OPpl..

- - - Goya - -
Praha S.V.U.Mánes 1948, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OPpl..

- - - Rudolf Kremlička - -
Praha S.V.U.Mánes 1942, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OPpl..

- - - Gusrave Courbet - -
Praha S.V.U.Mánes 1941, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OPpl..

- - - Paul Cezanne - -
Praha S.V.U.Mánes 1939, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OPpl..

- - - Josef Navrátil - -
Praha S.V.U.Mánes 1940, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OPpl..

- - - Karel Dvořák - -
Praha S.V.U.Mánes 1948, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OPpl..

- - - Vincenc Makovský - -
Praha N.Č.V.U. 1956, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OPpl..

- - - Václav Levý - -
Praha Mánes S.V.U. 1943, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OPpl..

- - - Stasys Krasauskas - -
1987, 2°, 238 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Krejčí František : - - Psychologie - - 1.-3.
Praha DK 1902-1907, 8°, 253, 277 a 213 str., Ovaz..

- KOBLIHA - Medek Rudolf : - - Voják a bůh Dionysos - -
Praha 1925, 8°, Knihy dobrých autorů sv.183, 112 str., ex.51/100, knižní úprava + původní dřevoryty v textu od Františka Koblihy, s podpisem autora!, OBrož..

- KOBLIHA - Mauriac Francois : - - Proud ohně - -
Praha Kamilla Neumannová 1926, 8°, Knihy dobrých autorů sv.185, 105 str., knižní úprava od Františka Koblihy, OBrož..

- SUTNAR - Graf Oto : - - Imperium Britannicum. Od ostrovního státu k světové říši - -
Praha Družstevní práce 1939, 8°, 342 str., úprava, obálka a vazba od Ladislava Sutnara, OCpl..

- SUTNAR - Drnák Vladimír : - - Hlavou proti zdi - -
Praha Družstevní práce 1947, 8°, 309 str., úprava, obálka od Ladislava Sutnara, OPpl..

- KAPLICKÝ - Knap Josef : - - Píseň na samotě - -
Praha Družstevní práce 1924, 4°, 150 str., obálka od Josefa Kaplického, OBrož..

- MRKVIČKA - Scheinpflugvá Olga : - - Balada z Karlína - -
Praha Borový 1935, 8°, 160 str., obálka a knižní ilustrace od O.Mrkvičky, OCpl.s OOb..

- RAJMAN - - - Národ sobě. Národní divadlo a jeho umělecké poklady - -
Praha Melantrich 1940, 4°, 170 str., řada vyobrazení v textu, autorská značená vazba Rajman - Rožďálovice.

- SUTNAR - Verga Giovanni : - - Rodina Malavogliova - -
Praha Družstevní práce 1930, 8°, 224 str., knižní úprava Ladislav Sutnar, Ovaz..

- MUZIKA - Čapek Karel : - - Jak se co dělá - -
Praha Borový 1938, 8°, 206 str., obálka Fr.Muzika, ilustrace Josef Čapek, OBož..

- CD Lukáš,Janáček - Missa Brevis,...


- CD Arias


- CD The Encores of the last Seasons


- CD The Brassspy


- CD A Song for the Infant Jesus of Prague


- CD Slava vo vyšnich Bogu


- CD Famous Czech Composers


- Praha v obnoveném státě Československém
Vydala Rada hlavní města Prahy, 1936. Původní brož, ve hřbetu nepatrně natržená, nerozřezáno, 830 stran, 16 hlubotiskových příloh. Dobrý stav.

- Mariánské Lázně 1808-1958
Prameny - dějiny - lidé. Krajské nakl. Karlovy Vary, 1958. Celoplátěná vazba, nepatrně zašpiněná, velké množství ilustrací, 240 stran. Dobrý stav.

- CD Sonatas for Violin and Viola


- CD Veselka - Nemelem,nemelem


- CD Motlitba pro Zuzanu Navarovou


- CD Černý J. - Lásko, bože lásko


- CD Domažlice sú pěkný městečko


- - - Typografia. Odborný časopis pro polygrafii a výtvarnou typografii - - 1968
Praha VÚP 1968, 4°, sešity 1.-12. (sešit č.4 chybí), originální brožované sešity.

- - - Typografia. Odborný časopis českých typografů a polygrafů - -
Praha Digirama 2005, 4°, sešity 1.-12. (sešit 7/8. chybí), originální brožované sešity.

- - - Typografia. Odborný časopis pro polygrafii a výtvarnou typografii - - 1987
Praha PP v SNTL 1987, 4°, sešity 1.-12. originální brožované sešity.

- - - Typografia. Odborný časopis pro polygrafii a výtvarnou typografii - - 1986
Praha PP v SNTL 1986, 4°, sešity 1.-12. (sešit č.10 chybí), originální brožované sešity.

- - - Typografia. Odborný časopis pro polygrafii a výtvarnou typografii - - 1985
Praha PP v SNTL 1985, 4°, sešity 1.-12., originální brožované sešity.

- - - Typografia. Odborný časopis pro polygrafii a výtvarnou typografii - - 1968
Praha PP v SNTL 1983, 4°, sešity 1.-12. (sešit č.9 chybí), originální brožované sešity.

- - - Architekt. Čtrnáctideník o architektuře - - r.1996
Praha Obec architektů 1996, sešity 1-26 (chybí sešit č.19), 4°, originální brožované sešity.

- - - Architektura - - ročník XLIX.
Praha SČA 1990, 4°, sešity 1-6., originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR. Revue Svazu českých architektů - - ročník XLVII.
Praha SČA 1988-89, 4°, sešity 1-6.(sešit č.4 chybí), originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR. Revue Svazu českých architektů - - ročník XLVIII.
Praha SČA 1988-89, 4°, sešity 1-6., originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR - - ročník XLIII.
Praha SČA 1983-84, 4°, sešity 1-10., originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR - - ročník XLI.
Praha SČA 1981-82, 4°, sešity 1-10., originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR - - ročník XLII.
Praha SČA 1982-83, 4°, sešity 1-10., originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR - - ročník XLV.
Praha SČA 1985-86, 4°, sešity 1-10., originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR - -
Praha SČA 1984-85, 4°, sešity 1-10., originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR. Revue Svazu českých architektů - - ročník XLVI.
Praha SČA 1986-87, 4°, sešity 1-6., originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR. Revue Svazu českých architektů - - ročník XLVI.
Praha SČA 1986-87, 4°, sešity 1-6., originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR - - ročník XLI.
Praha SČA 1981-82, 4°, sešity 1-10. (sešit č.8 chybí), originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR - - ročník XL.
Praha SČA 1980-81, 4°, sešity 1-10. (sešit č.5 chybí), originální brožované sešity.

- - - Architektura ČSR - - ročník XLV.
Praha SČA 1985-86, 4°, sešity 1-10. (sešit č.9 chybí), originální brožované sešity.

- - - Typografia. Odborný časopis pro polygrafii a výtvarnou typografii - - 1991
Praha TB 1991, 4°, sešity 1.-12., ortiginální brožované sešity.

- - - Typografia. Odborný časopis pro polygrafii a výtvarnou typografii - - 1990
Praha TB 1990, 4°, sešity 1.-12., ortiginální brožované sešity.

- - - Typografia. Odborný časopis pro polygrafii a výtvarnou typografii - - ročník LXX.
Praha VÚP 1967, 4°, sešity 1.-12., ortiginální brožované sešity.

- - - Typografia. Odborný časopis pro polygrafii a výtvarnou typografii - - 1989
Praha 1989, 4°, sešity 1.-12., ortiginální brožované sešity.

- Průvodce Římem. II. doplněné vyd.
Brož. 176 str. Malá 8°. Kolín, A. Hanuš, 1931. Uvnitř velmi dobrý stav.

- CD Horák J. - Král chodských zpěváků


- CD Preiss V. - Pražský písničkář


- CD Černý J. - Milostné duety


- CD Černý J. - S árií mládnout


- CD Vínečko bílé aj rudé


- CD Fleret - Tož sčasné a veselé


- CD Černý J. - Ty si moja velká láska...


- CD Černý J. - Nejmilejší písničky


- CD Poncar,Vacek,Vejvoda - Tři králové


- Čítanka pro školy rolnické a zimní hospodářské
Nakl. J. Otto, Praha, 1892. Se třemi mapami a obrazy v textu. Celoplátěná vazba, 318 stran. Velmi dobrý stav.

- KAPLICKÝ - Žitný Karel : - - Loď se solí. Výchova charakteru v dětské obci. Zkušenosti z pokusné pracovní školy v Holešovicích - -
Praha Petr 1931, 8°, 175 str., obálka J.Kaplický, OBrož..

- MUZIKA - Nazor Vladimír : - - Povídky z dětství - -
Praha Mazáč 1936, 8°, 278 str., grafická úprava Fr.Muzika, OBrož..

- MRKVIČKA - Bass Eduard : - - Lidé z maringotek - -
Praha Borový 1942, 1.vydání!,8°, 279 str., obálka Otokar Mrkvička, OPpl. s OOb..

- ČAPEK - Bass Eduard : - - Šest děvčat Williamsonových a jiné historky - -
Praha Borový 1930, 1.vydání!,8°, 165 str., obálka Josef Čapek, OBrož..

- ŠTYRSKÝ - Olbracht Ivan : - - Země bez jména - -
Praha Girgal 1932, 8°, 92 str., obálka Jindřich Štyrský, OBrož..

- ŠTYRSKÝ - Emanuel z Lešehradu : - - Srdce ve vyhnanství - -
Praha Srdce 1934, 8°, 184 str., úprava a obálka Jindřich Štyrský, OBrož..

- TICHÝ - Scheinpflug Karel : - - King- fu - -
Praha Družstevní práce 1936, 8°, 269 str., úprava Ladislav Sutnar, obálka a vazba František Tichý, OCpl. s OOb..

- LHOTÁK - Řezáčová Ema : - - Čertovo kolo - -
Praha Družstevní práce 1944, 8°, 276 str., návrh obálky Kamil Lhoták, OPpl. s OOb..

- HOFFMEISTER - Scheinpflugová Olga : - - Babiola - -
Praha Melantrich 1930, 8°, 274 str., obálka A.Hoffmeister, OCpl. s OOb..

- - - Vesmír. Časopis pro šíření přírodních věd a jejich užití - - ročník XXII.
Praha Němec 1943-44, 4°, 203 str., řada vyobrazení v textu, OCpl.

- - - Vesmír. Časopis pro šíření přírodních věd a jejich užití - - ročník XVI
Praha Němec 1937-38, 4°, 259 str., řada vyobrazení v textu, OCpl.

- - - Vesmír. Časopis pro šíření přírodních věd a jejich užití - - ročník XIII.
Praha Němec 1934-35, 4°, 251 str., řada vyobrazení v textu, OCpl.

- - - Smetanovy opery. Pro klavír na 2 ruce s podloženým textem upravili Otakar Šín a Jindřich Máslo - -
Praha Orbis 1951, 4°, 177 str., OBrož..

- - - ČSSR-SSSR. Velká kniha družby - -
Praha LN 1982, 4°, 235 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- - - Právnický slovník - -
Praha Orbis 1966, 8°, 866 str., OCpl. s OOb..

- Rousek Rudolf : - - Strojky, přístroje a jiná zařízení v domácnosti - -
Praha PK 1981, 8°, 200 str., Ovaz..

- - - Materiály knihtiskové, ofsetové, hlubotiskové - -
Praha SNTL 1957, 8°, 434 str., 102 vyobrazení v textu, OPPl. s OOb..

- - - Hliník a jeho puužití v elektrotechnice - -
Praha SNTL 1962, 8°, 430 str., řada vyobrazení v textu, OPPl. s OOb..

- Zahradník Karel : - - O determinantech - -
Brno Barvič 1905, 8°, 49 str., OBrož..

- Zink Karel : - - Světové problémy fysiky. Kniha o atomech, jádrech, paprscích a buňkách - -
Praha Orbis 1943, 8°, 172 str., OBrož..

- - - Národní umělec Vilém Zítek - -
Praha VMI 1947, 4°, 70 str., OBrož..

- Holzknecht Václav : - - Národní umělec Vítězslav Novák - -
Praha VMI 1948, 4°, 48 str., řada vyobrazení v textu, OBrož..

- Seidel Jan : - - Národní umělec Josef Bohuslav Foerster - -
Praha VMI 1948, 4°, 80 str., řada vyobrazení v textu, OBrož..

- Matějček Antonín : - - Max Švabinský - -
Praha MI 1947, 4°, 38 str. + obrazová příloha, OBrož..

- Zmatlík Karel : - - Šchista začátečník. Základy moderního šachu - -
Praha Práce 1951, 8°, 226 str., řada vyobrazení v textu, OPpl..

- - - Výtvarné umění - - ročník VI
Praha PVSČVU 1956, 4°, sešity 1.-10., originální brožované sešity.

- - - Typografia - -
Praha Práce 1963, 4°, sešity 1.-12., originální brožované sešity.

- - - Typografia - -
Praha Práce 1961, 4°, sešity 1.-12., originální brožované sešity.

- BUŠEK KONSTANTIN (1861-1938) ŘEZBÁŘ, MALÍŘ A ILUSTRÁTOR, BRATR BOHDANA KAMINSKÉHO
Poznámka - RUČNĚ PSANÉ PODĚKOVÁNÍ DO REDAKCE (1935)


- BYKOVSKIJ VYLERIJ FJODOROVIČ (1934) SOVĚTSKÝ KOSMONAUT, PILOTOVAL LODI VOSTOK 5 A SOJUZ 22
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE


- Zuman Petr : - - Úvod do praktické polarografie - -
Praha NČAV 1964, 4°, 223 str., řada vyobrazení v textu, OCpl..

- Kohn Stanislav : - - Základy statistické metody - -
Praha SÚS 1929, 4°, 483 str., OBrož..

- Kneidl Pravoslav : - - Z historie evropské knihy - -
Praha Svoboda 1989, 4°, 143 str., OCpl. s OOb..

- Eduard Skarnitzl
Zdravotnické nakladatelství, Praha, 1951 96 stran, brožovaná, střední formát 4. vydání Stav : dobrý

- Georges Simenon
Odeon, Praha, 1976 371 stran, původní vazba, střední formát 2. vydání Stav : dobrý nbsp

- Gruber Josef : - - Obchodní politika - -
Praha Všehrd 1924, 8°, 273 str., OBrož..

- - - Pokračovatelé Kosmovi - -
Praha Svoboda 1974, 4°, 251 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- CD Smetana B.-Má vlast


- CD Suk J.- Jaro,Pohádka léta


- Šimsa Jaroslav : - - Zbožnost a víra T.G.Masaryka - -
Praha YMCA 1938, 8°, 31 str., OBrož..

- - - Poselství presidenta T.G.Masaryka k 10.výročí naší samostatnosti - -
Praha SNO 1928, 12°, 32 str., OBrož..

- Pechoč Karel : - - T.G.Masaryk a středoškoláci - -
Praha YMCA 1932, 8°, 45 str., OBrož..

- Procházka Václav : - - Medaile a plaketa - -
Praha Odeon 1984, 8°, 71 str., řada vyobrazení v textu, OBrož..

- - - Václav Hollar kresby z Grafické sbírky Národní galerie v Praze - -
Praha NG 1977, 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OBrož..

- Slípka H.J. : - - Ohnivá křídla - -
Praha Orbis 1945, 8°, 50 str. + obrazová příloha, OBrož..

- - - Henry Moore - -
Praha NG 1966, 4°, nestránkováno + obazová příloha, OBrož..

- Havelka Jaroslav : - - Slovníček pedagogický - -
Praha ČGU 1925, 8°, 106 str., OBrož..

- - - Flámská figurální malba 17.století v pražské národní galerii - -
Praha NG b.d., 4°, nestránkováno + obrazová příloha, OBrož..

- Mráz Andrej : - - Janko Jesenský - -
Praha VMI 1948, 4°, 55 str., OBrož..

- - - Posmrtné vzpomínky o zemřelých členech Akademie 1934 - -
Praha ČAVU 1934, 7 svazků v 1. (Kapras /Stieber - 48 str Bydžovský/ Procházka - 18 str. , Komárek/ Wenig - 27 str. Niederle/ Stocký - 84 str. Kapras/ Balzer - 35 str. Jiráni/ Sládek - 16 str. Voborník/ Viková - 49 str.), Cpl..

- - - Posmrtné vzpomínky o zemřelých členech Akademie - -
Praha ČAVU 1932, 8°, 5 svazků v 1 (Bydžovský/ Sobotka - 45 str. Šimák/ Zíbrt - 29 str. Velich/ Chodounský - 24 str. Domin/ Vilhelm - 22 str. Vysoký/ Cumpfe - 14 str.), Cpl..

- BURGHAUSER JARMIL (vl. jm. JARMIL MICHAEL MOKRÝ, 1921-1997) SKLADATEL, HUDEBNÍ VĚDEC, SBORMISTR
Poznámka - FOTO S PODPISEM


- BURGHAUSEROVÁ ZDENKA (1894-1960) MALÍŘKA, GRAFIČKA, UMĚLECKO-PRŮMYSLOVÁ VÝTVARNICE
Poznámka - DRTIKOLOVO FOTO S PODPISEM


- - - Vesmír. Přírodovědecký časopis - - 1949-50
Praha MGŠP 1950, 4°, 187 str., řada vyobrazení v textu, Ppl..

- - - Československé výrobní družstevnictví - -
Praha ÚSVD 1959, 4°, nestránkováno, řada vyobrazení v textu, OCpl..

- Volavka Vojtěch : - - Karel Purkyně - -
Praha SNKL 1962, 4°, 83 str., řada vyobrazení v textu, OCpl.

- - - Časopis společnosti přátel starožitností - - ročník LI.-LIII., čísli 1.-4.
Praha SPS 1946, 8°, 316 str., Ppl. (obálky vevázány).

- - - Časopis přátel starožitností - - ročník XLIX.-L. - -
Praha SPS 1946, 8°, 316 str., Ppl..

- Pospíšil Antonín : - - Kolem Jana Václava Stamice - -
Havlíčkův Brod 1947, 8°, 52 str., OBrož..

- - - Dětské kresby na zastávce k smrti TEREZÍN 1942-1944 - -
Praha SŽM 1959, 4°, 80 str., obrázky v textu, OCpl. s OOb..

- - - Sborník kruhu výtvarných umělkyň - -
Praha KVU 1935, 4°, 122 str., řada vyobrazení v textu, OBrož..

- - - Rembrandt 1606-1669. Lepty - výběr z grafického díla - -
Praha NG 1969, 4°, nestránkováno, řada vyobrazení v textu, OBrož..

- BUDÍNOVÁ SLÁVKA (1924-2002)PO SOUIKROMÉM STUDIU HRÁLA NA ČESKÝCH I MORAVSKÝCH SCÉNÁCH, 1960-90 V DIVADLE E.F.B.
Poznámka - LÍSTEK S PODPISEM


- Ludwig Emil : - - Červenec 1914 - -
Praha Grégr 1930, 243 str., OBrož..

- BUDÍKOVÁ-JEREMIÁŠOVÁ MARIE (1904-1984) OPERNÍ PĚVKYNĚ, PEDAGOŽKA, REKTORKA AMU, MANŽELKA O. JEREMIÁŠE
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM (1941)


- Králík Oldřich : - - Labyrint dávných dějin českých - -
Praha Vyšehrad 1970, 8°, 155 str., OCpl. s OOb..

- Herben Jan : - - Masarykův rodinný život - -
Praha Borový 1937, 8°, 66 str., OCpl..

- BROD MAX (1884-1968) PRAZSKÝ NĚMECKÝ SPISOVATEL ŽIDOVSKÉHO PŮVODU
Poznámka - KARTIČKA S PODPISEM


- BROUSIL ANTONÍN MARTIN (1907-1986) DIVADELNÍ A FILMOVÝ KRITIK A TEORETIK, REKTOR AVU, OFICIÁLNÍ PŘEDSTAVITEL NAŠÍ KINEMATOGRAFIE NA FESTIVALECH VE SVĚTĚ
Poznámka - PODPIS NA KARTIČCE (1945)


- Mencl Vijtěch, Hájek Miloš : - - Křižovatky 20.století. Světlo na bílá místa v nejnovějších dějinách - -
Praha Naše vojsko 1990, 8°, 399 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Malá Lidmila, Prokopec Miroslav : - - Po stopách člověka - -
Praha Orbis 1956, 4°, řada vyobrazení v textu, OCpl..

- BREZINA OTOKAR (1868 - 1929) BÁSNÍK A FILOSOF
Poznámka - VLASTNORUČNÍ TEXT NA KARTIČCE


- CD Country Show on Broadway


- CD Corpus Delicti - Výškový rozdíl


- CD Tyjana


- CD Country minstrels


- CD Country perly 2


- CD Folkové perly


- CD Dykovy lovecké signály a fanfáry


- CD Blue Grass v Čechách


- CD 25 let české coutry


- CD Country Perly 3


- CD S Country na cestách


- CD Kdy je nejlepší začít hrát na dudy


- CD Světové melodie


- CD Apollon in Jazz


- CD Pražská strašidla


- CD R+R Studio Session - The Blues


- CD Čambal J. - Sogamunibul


- CD Dark Side of the Blues


- CD Vacík M. + Fen Jun Song - Sunmeetssong


- CD Vacík M.+Tam-Tam Orchestra


- CD Korinek+Davis - I write the Check


- CD Singing Oblong


- CD Free Flying


- CD Angels crying in my Heart


- CD Shamanic Orchestra - Květy času


- CD Ein schones Land Mahren


- CD Stivín,Haurand,Humair - Live in H.K.


- CD Rosmarinka - Gruss Gott Ihr Freunde All


- CD Kdyby ty muziky nebyly 2


- CD Ach bože lásko


- CD Pod jednou střechou


- CD Zelené háje


- CD Moravanka - Napijme sa na zdraví


- CD Písničky které udělaly Moravanku


- CD Marjánko pojď se mnou


- CD Nemelem nemelem


- CD Žádnyj neví co sou Domažlice


- CD V Hodoníně za vojáčka


- CD Teče voda teče


- CD Okolo Hradišťa


- CD Goldene Trompeten


- CD Moravanka - Spielt auf


- CD Aus Bohmen kommt die Moravanka


- CD Hity české liovky 2


- CD Jihočeské nej...


- CD Hity Šťáhlavské šestky


- CD Hody a dožínky s Moravankou


- CD Hity české lidovky 3


- CD Solo fur mich


- CD Burčáci - Pod perinú štyri nožky


- CD Moravanka - 10x Vacek, 10x Slabák


- CD Moravanka spielt K. Vacek


- CD Šohajka - Naše krásná Morava


- CD Šohajka - Slyšíš jak zvoní


- CD Hity české lidovky 4


- CD Klatovští dragouni


- CD Zíma J. a Moravanka


- CD Moravanka - Classic and Swing


- CD Blízká setkání


- CD 30 let Valašinky


- CD Když se rozpláče harmonika


- CD Stříbrňanka - Proměny času


- CD Stříbrňanka - Nejpěknější děvčice


- CD Moravanka - Písničky pod májů


- CD Hity české lidovky 5


- CD Štěpánka - Já jsem holka just...


- CD Šohajka - Morava vstávej


- CD Stříbrňanka - Vůně čaje


- CD Die schonsten instrumental Hits


- CD To nejlepší od Šťáhlavské šestky


- CD Písničky které udělaly Moravanku 2


- CD Stoprocentní muži


- CD Rustica - Pozvání


- CD Zlaté hity české lidovky


- CD Ty naše písničky české


- CD Česká švitorka - Pro dobrou náladu


- CD Šohajka - Krédo 2000


- CD Stříbrňanka - Pojďme chlapci


- CD Valaška - Jen pro vás


- CD 30 let Stříbrňanky


- CD Moravanka - Blasmusiktraume


- CD Superhity malé české dechovky


- CD Po starých zámeckých schodech


- CD Šohajka - Růže pro maminku


- CD 30 let Moravanky


- CD Rožmitálská venkovanka - Náladičku dodá


- CD Rustica - Pěknej den


- CD Potěšení


- CD Stříbrňanka - Večernice


- CD Do kolečka dokola


- CD Stříbrňanka - Písničky které láskú voní


- CD 100 let Poncar,Vacek,Vejvoda


- CD Stříbrňanka - Myslivecký bál


- CD Stříbrňanka - Vyznání J. Vrány


- CD O čem snívám


- CD 20 let Šohajky


- CD Praha je krásná


- CD Sólo pro vás


- CD Růže od milého


- CD Třemšíne, Třemšíne


- CD Stříbrňanka - Pro radost


- CD Rustica - Třináctý pramen


- CD Vrajcováci - Pod ořechama


- CD Šohajka - Můj kraj laskavý


- CD Stříbrňanka - Vzpomínky


- CD Muzikály


- CD Stříbrňanka - Letní pohoda


- CD Stříbrňanka - 35 let s láskou


- CD Strahovanka - Pro potěšení


- CD Moravanka + Jan Slabák - Coillection


- CD 30 let Moravanky


- CD Vivat polka


- CD Přídavky jara


- CD Ať píseň neustává


- CD Musica Bohemica - Žito,žitečko


- CD Chorea Bohemica


- CD Copak mě neznáte


- Kdy je nejlepší začít hrát na dudy


- CD+51 melodií z modrého pokoje


- CD Bok M. - Anděl páně


- CD Klusák J. - Monte Cristo


- CD Vánoce malých zpěváčků


- CD Ó svatá dobo vánoční


- CD České vánoce


- CDsing Zpěvy vánoční


- CD Šohajka - Vánoční hvězda


- CD Stříbrňanka - Stříbrné vánoce


- CD Vánoce s Valaškou


- CD Christmas Carols


- CD Laudate Pueri Dominum


- CD Christmas in Cathedral


- CD Zvěstujem vám radost


- CD Tichá noc


- CD The Time of Christmas


- CD Gothic Christmas in Bohemia


- CD Čilágos - Old Gypsy Songs


- CD Kateryna - Inspiration klezmer


- CD Gypsy Songs


- CD Bruch,Bloch,Popper - Jewish Music I.


- CD.Popper D. - Jewish Music II


- CD Ullmann V. - Der Kaiser von Atlantis


- CD Songs of the Sephardic Jews


- CD Vivat Fučík


- CD Katryna - Jewish Songs


- CD Svět patří nám


- BRANALD ADOLF (1910) SPISOVATEL, POPULARIZÁTOR DIVADELNÍ HISTORIE
Poznámka - VĚNOVÁNÍ NA KARTIČCE


- CD Hudba pražských paláců a zahrad


- CD Oboe Quartets


- CD Famous Encores


- CD German Dance Music 18. and 19. Cent.


- Bass Eduard : - - Čtení o roce osmačtyřicátém - -
Praha Borový 1940, 4°, 619 str., řada vyobrazení v textu, OPpl..

- Fiala Václav : - - Věčný epos Balkánu - -
Praha Borový 1947, 4°, 338 str., řada vyobrazení v textu, OPpl..

- Bérence Fred : - - Lionardo da Vinci dělník rozumu - -
Praha Topič 1939, 8°, 369 str., Cpl..

- Lamač Miroslav : - - Vincent van Gogh - -
Praha Odeon 1966, 4°, 80 str., řada barevných vyobrazení, OCpl..

- Buravcevová N.: - - Základní rusko-český slovník - -
Moskva 1982, 8°, 263 str., CPl..

- Neumann Jaromír : - - August Renoir - -
Praha SNKL 1963, 4°, 84 str., řada barevných vyobrazení, OCpl..

- Drnák Vladimír : - - Hlavou proti zdi - -
Praha Melantrich 1969, 8°, 263 str., OCpl..

- Stone Irvin : - - Žízeň po životě. Román o Vincentu van Goghovi - -
Praha Odeon 1968, 8°, 523 str., OCpl..

- Hanson Lawrenc a Elisabeth : - - Urozený divoch - život Paula Gaugina - -
Praha Orbis 1967, 8°, 336 str., OCpl..

- Schmittová Gladys : - - Rembrandt - -
Praha Orbis 1969, 8°, 723 str., řada vyobrazení v textu, OCpl..

- - - Lenin v obrazech - -
Praha Orbis 1950, 4°, nestránkováno (cca 120 str.), řada vyobrazení v textu, OPpl..

- Mimra Jan : - - Základy moderní kosmetiky - -
Praha Technické nakladatelství 1948, 8°, 158 str., OBrož..

- Kubíček Alois : - - Pražské paláce - -
Praha Poláček 1946, 8°, 231 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Pitthard Norbert : - - Děláme ochotnické divadlo. Cyklus statí a pojednání k divadelnímu umění ochotníků - - - -
Třebechovice pod Orebem Dědourek 1947, 8°, 159 str., OBrož..

- Fiala František : - - Stati z urbanismu - -
Praha 1959, 8°, 92 str., OBrož..

- Lasák Oldřich : - - Z malířova zápisníku. Vzpomínkové črty na malíře, sochaře a literáty - - - -
Olomouc Promberger 1946, 8°, 140 str., OBrož..

- Loriš Jan : - - Česká barokní kresba - -
Praha Žikeš b.d., 8°, 16 volných listů v orig. pap. deských.

- Schůrek Oldřich : - - Krby /návrhy a stavba/ - -
Praha Práce 1977, 8°, 104 str., řada vyobrazení v textu, OBrož..

- Němeček František : - - Život c.k. kapelníka W.A.Mozarta - -
Praha SNKL 1956, 12°, 97 str., OBrož..

- Bužgová- Rambousková Eva : - - Vincenc Morstadt. Popisný seznam grafického díla - -
Praha SNKL 1958, 4°, 179 str. + 92 celostránkových vyobrazení, OCpl. s OOb..

- Liška Karel : - - Městské znaky s ozdobami - -
Praha Práce 1989, 8°, 134 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Hoffmeister Adolf : - - Poezie a karikatura - -
Praha ČS 1961, 8°, 130 str., OBrož..

- Míčko Miroslav : - - Umění nebo život. Rozhovory a vyznání - -
Praha Národní práce 1944, 8°, 176 str., OBrož..

- Langpaul Ladislav : - - Chvilky s Janem Zrzavým - -
Praha Melantrich 1978, 8°, 129 str., OCpl. s OOb..

- Kozák Bohumír : - - Poklady pražské architektury - -
Praha Orbis 1965, 4°, 30 str. + obrazová část, OCpl. s OOb..

- Mucha Jiří : - - Kankán se svatozáří. Život a dílo Alfonse Muchy - -
Praha Obelisk 1969, 8°, 324 str., OCpl..

- - - Josef Mánes - Živt na panském sídle. 15 akvarelů - -
Praha Topičova ed. 1940, folio, 15 barevných reprodukcí, OPap. desky.

- Nowak Mercin : - - Z lužických národních písní. Dvanáct kreseb lužického umělce s úvodem Jaroslava Votruby - -
Praha Kolo lužických spisovatelů 1936, 4°, VI l. 12 archů v papírových deskách.

- Nauman Pavel : - - České dějiny v obrazech - -
Praha Sfinx 1948, 4°, 19 str., + 153 celostránkových vyobrazení, OPpl..

- Davies Joseph E.: - - Poslámí do Moskvy. Soubor důvěrných depeší státnímu departmentu, úřední a soukromé korespondence, běžné zápisky z diáře a deníku spolu s poznámkami a výkladem do října 1941 quo
Praha Melantrich 1947, 8°, 407 str., OPpl. s OOb..

- Škutina Vladimír : - - Český šlechtic František Schwarzenberg - -
Praha Rozmluvy 1989, 8°, 271 str., Ovaz..

- Mucha Jiří : - - Oheň proti ohni (1943-1945) - -
Praha Sfinx 1947, 4°, 392 str., OPpl. s OOb..

- Kukal Zděněk : - - Atantis ve světle moderní vědy - -
Praha Academia 1985, OCpl. s OOb..

- Krofta Kamil : - - Malé dějiny československé - -
Praha Orbis 1947, 8°, 174 str., OBrož..

- Werth Alexander : - - Moskevský válečný deník - -
Praha DP 1947, 8°, 319 str., OPpl. s OOb..

- Hroch Miroslav : - - Evropa - historické události - -
Praha Mladá fronta 1980, 8°, 323 str., OCpl. s OOb..

- Zouplna Otto : - - U stolu dvou presidentů. Z vyprávění hradního stolníka - -
Praha Podroužek 1948, 8°, 111 str., OBrož..

- Veletovská-Humlová Hana : - - Josef Mánes - chudým dětem - -
Brno Pokorný 1948, 8°, 129 str., OBrož..

- Buzzi Mario, Hošek Karel : - - Haná Josešfa Mánesa - -
Prostějov Museum Prostějv 1981, 8°, 157 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Diviš Vladimír : - - Oldřich Lasák - z malířova zápisníku - -
Praha NČVU 1959, 8°, 120 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Paměti Františka J. Vaváka
Z let 1770-1816, vydává Jindřich Skopec, kniha druhá,(rok 1784-1790), část I. (rok 1784-1786), v Praze 1910, brož. vyd.,114 stran, stav dobrý., ale potrhaný hřbet.

- Paměti Františka J. Vaváka
Z let 1770-1816, vydává Jindřich Skopec, kniha třetí, (rok 1791-1801), část II. (1795-1797), v Praze 1916, brož. vyd., 92 stran, špatný stav, uvolněná vazba, pravděpodobné schází zadní strany.

- Památce Gustava Čadka
Nákladem Pokrokové revue, Praha, 1913. Původní brož, mírně zašpiněná, volný hřbet (část knihy nedrží ve hřbetu, 104 stran. Dobrý stav.

- Paměti Františka J. Vaváka
Z let 1770-1816, vydává Jindřich Skopec, kniha druhá část II. (rok 1784-1790), v Praze 1912, brož. vyd.,ne moc dobrý stav, rozpadlá vazba

- Musaica II. Sborník -slovensky
Filozifickej Fakulty Univerzity Komenského, ročník XIII (II), 1962, 131 stran, pevná celopl. vazba s obálkou, velmi dobrý stav.

- Odkaz Edvarda Beneše 2004
Nakladatel : Společnost Edvarda Beneše
ISBN : 80-86107-34-5
EAN : 9788086107349
Formát : 46 stran, 20x14,5cm, česky, sešitová vazba
Rok vydání :2004 (1. vydání)


- Židovská ročenka na rok 5717
Rada Židovských náboženských obcí, Praha, 1956-57. Původní brož, mírně zašpiněná, 190 stran. Dobrý stav.

- Kolektiv autorů : - - Česko-švédský slovník - -
Praha SPN 1981, 8°, 906 str., OCpl..

- Procházka Vladimír : - - Národní divadlo a jeho předchůdci - -
Praha Academia 1988, 4°, 623 str., 612 vyobraezní v textu + XVI celostránkových barevných vyobrazení, OCpl. s OOb..

- kolektiv autorů : - - Encyklopedie antiky - -
Praha Academia 1974, 4°, 741 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- kolektiv autorů : - - Encyklopedie světového malířství - -
Praha Academia 1975, 4°, 374 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s Oob..

- Brewer Derek : - - Chaucer a jeho svět - -
Praha Odeon 1978, 4°, 219 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Prečan Vilém : - - Charta 77. 1977-1989. Od morální k demokratické revoluci - -
Bratislava Archa 1990, 8°, 525 str., OCpl. s OOb..

- Krsek Ivo : - - Petrus Paulus Rubens - -
Praha Odeon 1990, 8°, 109 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Duplacy Jean, George Augustin : - - Slovník biblické teologie - -
Řím Velehrad 1991, 4°, 658 str., OBrož..

- Kolektiv autorů : - - Právnický slovník - - 2 sv.
Praha Panorama 1988, 8°, 659 str. a 679 str., Ovaz..

- ( Karl Ludwig erzherzog von Österreich )
- - Grundsätze der höheren Kriegskunst und Beyspiele ihrer zweckmäßigen Anwendung für die Generale der österreichischen Armee - - Wien K.K.Hof- und Staatsdruckerey 1808, Folio [II] 169 str., 25 celostránkových mědirytinových kolorovaných tabulí - plánů bitev (rytci : K.Ponheimer, H.Benedicti, Johann Renard etc.). Dobová pap. vazba.

- - - Paul Gauguin - Noa - Noa, před a po dopisy - -
Praha SNKL 1959, 4°, 435 str., řada barevných celostránkových vyobrazení, OCpl. s OOb..

- Květ Jan : - - Má vlast. Česká krajina v díle našich malířů - -
Praha Orbis 1947, 4°, XLI str., + 210 celostránkových obrazových příloh, OCpl. s OOb..

- Kaušitz Josef : - - Se Švabinským o grafice - -
Praha SPN 1959, 4°, 69 str., + 32 obrazových příloh, OCpl. s OOb..

- Hrouzek Vladimír : - - Brno - fotografie K.O.Hrubý - -
Brno KN 1955, 2°, 130 celostránkových foto. příloh, OCpl. s OOb..

- Polívka Vl., Němec Z., Seidel J. : - - Smetana pouť života a dílem. Album pro klavír na dvě ruce - -
Praha Melantrich 1944, 4°, 128 str., OPpl..

- Lamač Miroslav : - - Alois Fišárek - -
Praha NČVU 1961, 4°, 76 str., OCpl. s OOb..

- Očadlík Mirko : - - Svět orchestru. Průvodce tvorbou orchestrální - - I.+ II.
Praha Orbis a SNKL 1946 a 1956, 8°, 537 a 697 str., OPpl..

- - - Slovník světových dramatiků. Italští autoři - -
Praha DÚ 1983, 4°, 355 str., OBrož..

- Dubský Josef : - - Španělsko-český slovník - -
Praha SPN 1959, 8°, 753 str., OCpl. s OOb..

- Sutton Keith : - - Picasso - -
Praha Odeon 1968, 4°, 37 str., 48 celostránkových vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- Řezáč Jan : - - Amedeo Modigliani - -
Praha NČVU 1960, 4°, 19 str., 43 celostránkových obrazových příloh, OCpl. s OOb..

- Copplestone Trewin : - - Moderní umění - -
Praha SNKLU 1965, 4°, 44 str., 54 celostránkových obrazových příloh, OCpl. s OOb..

- Phillips Graham, Keatman : - - William Shakespeare ve službách královské tajné policie - -
Praha Armex 1997, 8°, 187 str., Ovaz..

- Rolland Romain : - - Jean Francois Millet - -
Praha SNKL 1956, 8°, 89 str., 72 celostránkových obrazových příloh, OCpl. s OOb..

- Konečná Hana : - - Čtení o Národním divadle - -
Praha Odeon 1984, 4°, 412 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb. (obálka nalepená na vazbě knihy).

- Masaryk T.G.: - - Světová revoluce. Za války a ve válce 1914-1918 - -
Praha Čin 1938, 8°, 789 str., Vaz..

- - - Světové dějiny II. Dějiny lidsých civilizací od poloviny17.století po současnost - -
Praha Fortuna 1993, 4°, 255 str., řada vyobrazení v textu, Ovaz..

- - - Naše současné výtvarné umění - -
Praha NČVU 1955, 4°, 84 str., řada vyobrazení v textu, OCpl. s OOb..

- - - Tři století nizozemské kresby 1400-1700. Van Eyck, Bosch, Rubens, Rembrandt - -
Praha NG 1966, 8°, 57 str. + obrazová příloha, OBrož..

- Dvořák František : - - František Tichý - -
Praha NČVU 1960, 4°, 23 str., + 24 celostránkových barevných příloh, OCpúl. s OOb..

- Žákavec František : - - Knížka o Alšovi. Výbor 50 obrazů s podobiznou od M.Švabinského a 17 obrázky v textu - -
Praha DK 1912, 4°, 82 str., OPpl..

- Aleš Mikoláš : - - Věnec národních písní - -
Praha Tvar 1950, 4°, 94 str., OPpl. s OOb..

- Vondruška Karel (red.) : - - Blahověst. Hlasy katolické - - Ročník XLIV.
Praha B.Stýbl 1894, 4°, 576 str., Pkž.vaz..

- - - Koruna trnová mučedníků svatých božích. Výbor z Nové legendy zlaté - -
Praha C-M K 1928, 8°, 288 str., OBrož..

- Kolektiv autorů : - - Slovník spisovatelů národů SSSR - -
Praha Svět sovětů 1966, 8°, 549 str., OCpl..