Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 44 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 04:24
Návrat na portál Knihynainternetu.cz
Ullmannová Jiřina - Dělená strava - 351 receptů
191 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : V HORŠÍM STAVU
Upton Sinclair
- Džungle
Nakladatel : SNKLU
Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()
Urbanová Jaroslava - Spirála moudrosti - duchovné géniů promluvili
140 str. V5
Urgela Robert - Jak dosáhnout jednotu těla a ducha
212 str. B5
Usrhs-Pha - Tantrický buddhismus I.
159 str. B5
Usrhs-Pha - Šiva-sútra (pouze kniha)
Vyšlo : 22.09.2003
Usrhs-Pha - Tantrický buddhismus I.
Anotace : Přehled buddhismu v Tibetu Tantrické proudy, školy a řády Mahámudrá a dzogčhen Vadžrajána a taoismus Tantra v hinduismu
Vyšlo : 19.08.1997
Počet stran : 159
Vacek Jiří - Kundaliní jóga, duchovní léčení
172 str. B5
Vacek Jiří - Vrcholy poznání
212 str. V6
Vacek Jiří - O bibli a jejím učení - 2. díl
128 str. B5
Vacek Jiří - Královská jóga
236 str. B5
Vacek Jiří - Základy jógy a mystiky - 2. díl (staré vydání)
371 str. B5
Vacek Jiří - Učebnice átmavičary
323 str. B5
Vacek Jiří - Dokonalá jóga
191 str. B5
Vacek Jiří - Královská jóga
236 str. B5
Vacek Jiří - Tajemství vazby vědomí na tělo
224 str. B5
Vacek Jiří - Mantra jóga + O mistrovství a žákovství
175 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : STARÉ VYDÁNÍ NEBO XEROX
Vacek Jiří - Stezka k nejvyšší skutečnosti
135 str. B5
Vacek Jiří - Chození s Bohem
150 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : V HORŠÍM STAVU
Vacek Jiří - Filosofie stezky k nejvyšší skutečnosti
135 str. B5
Vacek Jiří - Jak si uvědomit své Já
200 str.
Vacek Jiří - Moc Vědomí
268 str. B5
Vacek Jiří - Cesta k osvícení
284 str. B5
Vacek Jiří - Filosofie stezky k nejvyšší skutečnosti
135 str. B5
Vacek Jiří - Zkušenosti z duchovní praxe (úvahy o józe a myst.)
156 str. B5
Vacek Jiří - Stezka k nejvyšší skutečnosti
135 str. B5
Vacek Jiří - Zázraky meditace - 1. díl
196 str. B5
Vacek Jiří - Zázraky meditace - 2. díl
180 str. B5
Vacek Jiří - Zkušenosti z duchovní praxe (úvahy o józe a myst.)
156 str. B5
Vacek Jiří - Základy jógy a mystiky-nové vydání v jednom svazku
701 str. B5
Vacek Jiří - Jak jsem hledal Boha a nalezl sebe5
243 str. B5
Vacek Jiří - Jak jsem hledal Boha a nalezl sebe3
275 str. B5
Vaclík Vladimír - Lidové betlémy v Čechách a na Moravě
Valentík Eduard - Zen v běžném životě
159 str. B5
Valetas , Kostas: - Závislost
Edice - Malá řada soudobé světové prózy
Vydavatel : Praha, Odeon
Rok vydání: 1988
Jazyk: Čeština
Počet stran: 215
Valuch J. M. - Neurotechnologie, mozek a souvislosti (ii)
153 str. B5
Valuch J. M. - Neurotechnologie, mozek a souvislosti (ii)
153 str. B5
Valuch J. M. - Neurotechnologie, mozek a souvislosti (ii)
153 str. B5
Vanek Marcel - Cesta k absolutnu
255 str. V5
Vaš Jan - Co vám lékař neřekne, aneb, kdy k léčiteli
136 str. B5
Vay Adelma - Tajemství kosmu
97 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Vay Adelma - Tajemství kosmu
97 str. V5
Vácha Marek - Místo, na němž stojíš, je posvátná země
255 str. V5
Vácha Marek Orko - Šestá cesta
143 str. V5
Václav Chaloupecký, Jan Květ, Václav Mencl - Praha románská
Pražské nakladatelství V. Poláčka,
1948,
velmi dobrý stav, vazba mírně ušpiněná, odření hrany, desky zažloutlé, lehce pošk.,
orig. vazba polopl., četné čb. fotografie,
233 stran,
Umění/Architektura,
Václav Chaloupecký, Jan Květ, Václav Mencl-Praha románská
Vágner Petr - Theatrum chemicum - kapitoly z dějin alchymie
Váňa Pavel - S bylinářem Pavlem v kuchyni
194 str. V5
Velemínský Miloš - Milá maminko, tatínku
Velikovsky Immanuel - Ztráta paměti lidstva
222 str. B5
Veselý Josef - Lucifer a Lilit
63 str. V5
Veselý Josef - Magie
608 str. V5
Veselý Josef - Zrnka moudrosti - příběhy ze života Mistra
88 str. B6
Veselý Josef - Lucifer a Lilit
63 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : JAKO NOVÁ
Veselý Josef - Učení mistrů
250 str. V5
Veselý Josef - Zrnka moudrosti - příběhy ze života Mistra
88 str. B6
Veselý Josef - Učení mistrů
250 str. V5
Veselý Josef - Pocta Morfeovi
111 str. B5
Vícha František - Dobrý zrak bez brýlí /Vícha/
71 str. B5
Virtue Doreen - Křišťálové děti - Nová generace indigových dětí
158 str. V6
Doplňující informace ke stavu položky : JAKO NOVÁ
Virtue Doreen - Setkání s anděly
213 str. B5
Virtue Doreen - Poslové světla (KNIHA)
318 str. V6
Doplňující informace ke stavu položky : V HORŠÍM STAVU
Virtue Doreen - Pozemští andělé
158 str. V6
Doplňující informace ke stavu položky : JAKO NOVÁ
Virtue Doreen - Andělská čísla
202 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : JAKO NOVÁ
Virtue Doreen - Andělská terapie
283 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : JAKO NOVÁ
Virtue Doreen - Léčení s anděly
220 str. V6
Doplňující informace ke stavu položky : JAKO NOVÁ
Vithoulkas George - Homeopatická věda
334 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : JAKO NOVÁ
Vivékánanda svámí - Čtyři knihy o józe-radža,džňána,bhakti a karmajóga
344 str. B5
Vlček Václav - Psychologie a doteková povolání
203 str. V5
Vlček Václav - Dotkněte se sebe
109 str. B5
Vobořil Stanislav - Nové tao - naděje současného člověka
137 str. B5
Vodáčková Daniela - Krizová intervence
543 str. V5
Vojtěch - Vcházím v nepoznané
172 str. B5
Vokáč Petr - Tajemství jantarové komnaty
181 str. B5
Vokáč Petr - Tajemství jantarové komnaty
181 str. B5
Vollmann Gerbert - Co stojí za tím ?
93 str. B5
Vopatrný Gorazd - Hesychasmus jako tradiční křesťanská spiritualita
156 str. B5
Vopěnka Petr - Horizonty nekonečna
168 str. B5
Vostatková J. - Zdraví pro život
Vrbová Tereza - Víme, co jíme ? aneb průvodce Éčky
268 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : STARÉ VYDÁNÍ NEBO XEROX
Vrtílek - Alternativní léčba II.
Vurm Bohumil - Tarot a hledání smyslu života (nové vydání)
79 str. B5
Wa-Na-Nee-Ch - Šamanské karty (komplet)
Anotace : posvátné karty využívající pomoci zvířecích duchů a energie předků naplní očekávání toho, jež se dokáže vnitřně zklidnit
Vyšlo : 09.01.2009
Nakladatelství : Fontána 2008
Wagner Ramona B. - EFT - svoboda emocí
71 str. B5
Wahlgrenis - Horoskopy 2008 (Beran,Býk,Blíženci,Rak,Lev,Panna)
Vyšlo : 21.09.2007
Počet stran : 354
Nakladatelství : Eugenika 2007
Walden - Vysoká škola výkladu snov
280 str. B5
Walden - Vysoká škola výkladu snov
280 str. B5
Walker - Zářící zdraví
180 str. B5
Walker - Zářící zdraví
180 str. B5
Walker Norman - Zdraví a salát (edice Fit pro život)
222 str. B6
Walker W. N. - Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy
270 str. B5
Walker W. N. - Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy
270 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : STARÉ VYDÁNÍ NEBO XEROX
Walker W. N. - Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy
270 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Walker W. N. - Čerstvé ovocné a zeleninové šťávy
270 str. B5
Wallaceová Amy - Čarodějova učednice
399 str. B5
Wallová Vicky - Zázrak barevné léčby - aura-soma jako zrcadlo duše
207 str. B5
Walló Olga - Sekundární zisky - Neutíkejte před rakovinou prsu
118 str. V5
Walmsleyová Jane - Chcete úspěšně zhubnout ?
Walsch Donald N. - Hovory s Bohem II.
231 str. V5
Walsch Donald N. - O lidských vztazích
84 str. V6
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Walsch Donald N. - Tak se změň
86 str. V6
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Walsch Donald N. - Poslové světla /Pragma/
63 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Walsch Donald N. - Hovory s Bohem - neobvyklý dialog
203 str. V5
Walsch Donald N. - Kniha o plném a správném životě
95 str. V6
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Walsch Donald N. - Bohatství spokojeného života
98 str. V6
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Walsch Donald N. - Hovory s Bohem - neobvyklý dialog
203 str. V5
Walsch Donald N. - Hovory s Bohem - otázky a odpovědi, pracovní kniha
362 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : JAKO NOVÁ
Walsch Donald N. - Hovory s Bohem pro mladé
189 str. V5
Walsch Donald N. - Kniha o plném a správném životě
95 str. V6
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Waltari Mika - Jeho království
363 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : STARÉ VYDÁNÍ NEBO XEROX
Waltari Mika - Tajemný Etrusk
618 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : STARÉ VYDÁNÍ NEBO XEROX
Waltari Mika - Pád Cařihradu (staré vydání)
Waltari Mika - Egypťan Sinuhet
830 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : STARÉ VYDÁNÍ NEBO XEROX
Waltari Mika - Jeho království
363 str. V5
Wandmaker Helmut - Tajemství všech nemocí
155 str. B5
Wareham John - Tajemství lovce mozků
Warnerová Judy - Proměna srdce - příběhy oddaných Satja Sáí Báby
161 str. V5
Warnerová Judy - Proměna srdce - příběhy oddaných Satja Sáí Báby
161 str. V5
Warnerová Judy - Proměna srdce - příběhy oddaných Satja Sáí Báby
161 str. V5
Wasserman James - Mysterijní tradice
148 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : JAKO NOVÁ
Watts Alan - Cesta osvobození
120 str. B5
Weber Roland - Páry v psychoterapii
247 str. B5
Webster Richard - Spřízněné duše
170 str. B5
Wei-ming Chen - Tai Ji Quan - Otázky a odpovědi
118 str. B6
Weidner Gisela - Duchovní pravdy v otázkách a odpovědích
100 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Weinberg Steven - Tváří v tvář - průvodce úspěšnou komunikací
Weischedel Wilhem - Zadní schodiště filosofie
249 str. B5
Weiss Brian L. - Mnoho životů, mnoho Mistrů
153 str. B5
Welch R. W. - Nostradamova kometa - konec světa 19. srpna 2004
356 str. V5
Wells Spencer - Adam a jeho rod - Genetická odysea člověka
255 str. V5
Wen-Yueh Lin - Devět zastavení s čínskou básní
Werdinová Sitha - Léčíme se zeleninou, ovocem a bylinkami
118 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Werner Helmut - Lexikon numerologie a mystiky čísel
255 str. B5
Werner Karel - Hathajoga, základy tělesných cvičení jógických
204 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : STARÉ VYDÁNÍ NEBO XEROX
Werthmann Konrad - Kuchařka pro alergiky
Wetzky Karl von - Poslové neviditelné smrti (smrtíci viry útočí)
White Michael - Věda v aktech
Whitefield Patrick - Permakultura v kostce
115 str. B6
Wichmann Jorg - Homeopatie, alchymie a šamanismus
182 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Wiesner Ivo - Atlantida - mýtus nebo zapomenutá historie
159 str. B5
Wiesner Ivo - Předpeklí ráje, souborné vydání, brož
291 str. B5
Wiesner Ivo - Atlantida - mýtus nebo zapomenutá historie
159 str. B5
Wiesner Ivo - Bohové a apokalypsy
215 str. B5
Wilde Stuart - Kormidluj svůj člun - Affirmations
131 str. B5
Wilde Stuart - Kormidluj svůj člun - Affirmations
131 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Wildman Frank - Feldenkrais a jeho metoda
188 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : V HORŠÍM STAVU
Wilkinson Bruce - Jábez a jeho modlitba - Objevte požehnaný život
92 str. V6
Williston Gleen Dr - Objevte své minulé životy
152 str. V5
Wimala Bhante Y. - Učení lotosu
170 str. B5
Wimala Bhante Y. - Učení lotosu
170 str. B5
Wisniewska Kinga MUDr - Vegetariánství
79 str. S5
Witzenmann Herbert - Pramyšlenka
Witzenmann Herbert - Pramyšlenka
Witzenmann Herbert - Veřejnost a niternost
80 str. B5
Wolffová Dorten - Impulzní dieta
159 str. V5
Wosienová M.G. - Babádží - poselství z Himálaje
91 str. B5
Wrightová Elisabeth - Rychlý kurs homeopatie
113 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : STARÉ VYDÁNÍ NEBO XEROX
Wu Shelly - Čínská astrologie
206 str. B5
York Ute - Andělé - naši pomocníci a ochránci v životě
241 str. B5
Youngson Robert - Antioxidanty (staré vydání)
143 str. B5
Youngson Robert - Antioxidanty (staré vydání)
143 str. B5
Yun Gao - Čchi-Kung pro život
161 str. B5
Z. D. Firsov - Plavání v SSSR
Moskva,
1953,
velmi dobrý stav,
orig. polopl. vazba, desky zašpiněné, po stranách odření, rohy naražené, listy zažloutlé, obsahuje čb. vyobrazení,
266 stran,
Sport,
Z. D. Firsov-Plavání v SSSR
Zachariasová Sylvia - Diagnóza Alzheimer: Helmut Zacharias
Zajda Miroslav - Cesta k nesmrtelnosti II.
224 str. V5
Zaurak Alita - Mysterium dvanácti
171 str. B5
Záruba Petr - Motýli Podblanicka
Zbavitel Dušan - Hinduismus - základní texty východních náboženství
188 str. V5
Zbavitel Dušan - Bohové s lotosovýma očima
455 str. V5
Doplňující informace ke stavu položky : STARÉ VYDÁNÍ NEBO XEROX
Zeland Vadim - Ovlivňování reality II. - Šum ranních hvězd
192 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Zeland Vadim - Ovlivňování reality V. - Jablka padají do nebe
113 str. B5
Zeland Vadim - Ovlivňování reality IV. - Úprava skutečnosti
124 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Zeland Vadim - Ovlivňování reality I. - Prostor variant
181 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : PO(D)TRHANÁ
Zeland Vadim - Ovlivňování reality III. - Vpřed do minulosti
174 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : V HORŠÍM STAVU
Zeland Vadim - Ovlivňování reality VI. - Tvorba skutečnosti
205 str. B5
Zeman Roman - Pravda mezi nebem a zemí
318 str. V4
Zemánek Jiří - Divočina - příroda, duše, jazyk
175 str. B5
Zemánek Jiří - Od země přes kopec do nebe
Zentrich J.A. - Třetí cesta ke zdraví I. - Ekologie duše
222 str. B5
Zentrich J.A. - Léčba zažívacího ústrojí
141 str. V5
Zentrich J.A. - Byliny v prevenci
331 str. B5
Zentrich Jos. A. - Prevence proti rakovině (brož)
Zentrich Josef A. - Třetí cesta ke zdraví II-Medicína vodnářského věku
188 str. V5
Zentrich Josef A. - Třetí cesta ke zdraví II-Medicína vodnářského věku
188 str. V5
Zezulka J. - Osud (popis stavby osudu, jaké vlivy ho tvoří)
11 str. S5
Zezulka J. - Cesta (naznačení východisek duchov. cesty bytosti)
18 str. S5
Zezulka J. - System II.
44 str. S5
Zezulka J. - Úvahy (krizová období, spiritismus)
28 str. S5
Zezulka J. - Vývoj
14 str. S5
Zezulka J. - Životní rytmus
10 str. S5
Ziegler Gerd - Tarot - zrcadlo duše (barevná obálka)
217 str. B5
Doplňující informace ke stavu položky : V HORŠÍM STAVU
Zíka Jiří - Hypnóza není spánek
121 str. B6
Zimmer Carl - Jak se duše stala tělem
ZLOČIN A TREST - Ilustrace : Jozef Baláž.
Zukav Gary - Sídlo duše
162 str. B5
Zuzák Tomáš - Hledání vztahu jako základ pedagogiky
102 str. B5
Žagabpa Cipon W.D. - Dějiny Tibetu
428 str. V4
Ždichynec Bohumil - Na hranici života
1061 1088 1086 1087 1086 1074 1089 1082 1080 1081 1041 . - 1057 1083 1072 1074 1103 1085 1077
Pojednání o slovanské kultuře.
Rok vydání: 1988
Jazyk: Ruština
Počet stran: 344
1082 1072 1085 . 1074 . 1075 1086 1083 1077 1095 1077 1082 - 1095 1077 1093 1086 1089 1083 1086 1074 1072 1094 1082 1086 1077 1074 1086 1081 1089 1082 1086 1074 1088 1086 1089 1089 i 1080
1080 1088 1082 1091 1090 1089 1082 ,
1919,
velmi dobrý stav, obálka je v okolí hřbetu vybledlá, mírně odřená, mírně zažloutlé listy,
orig. brož, v ruštině!,
88 stran,
Legionářská literatura,
1082 1072 1085 . 1074 . 1075 1086 1083 1077 1095 1077 1082 - 1095 1077 1093 1086 1089 1083 1086 1074 1072 1094 1082 1086 1077 1074 1086 1081 1089 1082 1086 1074 1088 1086 1089 1089 i 1080
1084 . 1083 1077 1088 1084 1086 1085 1090 1086 1074 - 1089 1090 1080 1093 1080
1082 1085 1080 1075 1086 1083 1077 1095 1072 1090 1098 1074 1083 1088 ,
1944,
velmi odbrý stav, zažloutlá obálka, mírně zašpiněnám, pomačkané rohy, nažloutlé listy,
orig. sešit, v ruštině!, psáno azbukou,
32 stran,
Beletrie a poezie,
1084 . 1083 1077 1088 1084 1086 1085 1090 1086 1074 - 1089 1090 1080 1093 1080
1085 . 1074 . 1075 1086 1075 1086 1083 1098 - 1090 1072 1088 1072 1089 1098 1095 1083 1100 1098 1072
1093 1095 1090 1086 1088 , 1103 1075 1077 1083 1086 1085 1089 1082 1072 ,
1944,
dobrý stav, obálka je zažloutlá, v okrajích mírně potrhaná, pomačkané okraje, zažloutlé listy,
orig. brož, v ruštině, psáno azbukou!,
160 stran,
Beletrie a poezie,
1085 . 1074 . 1075 1086 1075 1086 1083 1098 - 1090 1072 1088 1072 1089 1098 1095 1083 1100 1098 1072
344 ECK Aacute LYRIKA - Výbor. První český celkový obraz řecké lyriky.
SNKL, Praha, 1954
358 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : obálka otřepená, uvnitř vlastnické razítko, jinak dobrý stav.
nbsp
344 ECKÉ EPIGRAMY ANTHOLOGIE PALATINSKÉ - Výbor.
Česká akademie věd a umění, Praha, 1938
90 stran, původní brož, velký formát
Stav : brož otřepená, zažloutlá, na přední straně skvrnky-viz sken, jinak stav dobrý, nečteno.
344 EČTÍ ATOMISTÉ - Antická knihovna.
Svoboda, Praha, 1980
365 stran, původní vazba, střední formát
2. vydání
Stav : dobrý
65279 Jiří Klobouk - Můj život s Blondie
Interkontakt Zlín,
1993,
velmi dobrý stav, odřená obálka, zbytky cenovky na zadní straně,
orig. brožovaná vazba, obálka a grafická úprava Miloš Bařinka, první vydání
,
226 stran,
Beletrie a poezie,
65279 Jiří Klobouk -Můj život s Blondie
( edice Prameny ) - Jindřich Prucha
Edice Prameny, sbírka dobrého umění,sv.49. Úvodní stať J.B. Svrček. 1 barevná a 29 černobílých reprodukcí. Edici řídil Emill Filla a Josef Träger. Úprava František Muzika.
Vydavatel : Melantrich a S.V.U. Mánes
Rok vydání: 1949
Jazyk: Čeština
Počet stran: 34
( edice Prameny ) - Vojtěch Sedláček
Edice Prameny, sbírka dobrého umění,sv. 37. Úvodní stať František Kovárna. 1 barevná a 29 černobílých reprodukcí. Edici řídil Emill Filla a Josef Träger. Úprava František Muzika.
Vydavatel : Melantrich
Rok vydání: 1940
Jazyk: Čeština
Počet stran: 36
( edice Prameny ) - Josef Mánes
Edice Prameny, sbírka dobrého umění,sv. 31. Úvodní stať Josef Pečírka. 1 barevná a 42 černobílých reprodukcí. Edici řídil Emill Filla a Josef Träger. Úprava František Muzika.
Vydavatel : Melantrich
Rok vydání: 1939
Jazyk: Čeština
Počet stran: 48
( edice Prameny ) - Bedřich Levý
Edice Prameny, sbírka dobrého umění,sv. 55. Úvodní stať Emanuel Poche. 1 barevná a 29 černobílých reprodukcí. Edici řídil Emill Filla a Josef Träger. Úprava František Muzika.
Vydavatel : S.V.U. Mánes - Melantrich
Rok vydání: 1943
Jazyk: Čeština
Počet stran: 30
( edice Prameny ) - Max Švabinský
Edice Prameny, sbírka dobrého umění,sv. 11. Úvodní stať Antonín Matějček. 1 barevná a 26 černobílých reprodukcí. Edici řídil Emill Filla a Bedřich Fučík. Úprava František Muzika.
Vydavatel : S.V.U. Mánes
Rok vydání: 1937
Jazyk: Čeština
Počet stran: 30
( edice Prameny ) - J. Navrátil
Edice Prameny, sbírka dobrého umění,sv. 36. Úvodní stať Vojtěch Volavka. 1 barevná a 24 černobílých reprodukcí. Edici řídil Emill Filla a Josef Träger. Úprava František Muzika.
Vydavatel : Melantrich
Rok vydání: 1940
Jazyk: Čeština
Počet stran: 29
( edice Prameny ) - Jan Štursa
Edice Prameny, sbírka dobrého umění,sv.39. Úvodní stať Kamil Novotný. 1 barevná a 36 černobílých reprodukcí. Edici řídil Emill Filla a Josef Träger
Vydavatel : Melantrich
Rok vydání: 1940
Jazyk: Čeština
Počet stran: 41
( edice Prameny ) - Mikoláš Aleš
Edice Prameny, sbírka dobrého umění,sv. 41. Úvodní stať Antonín Matějček. 1 barevná a 40 černobílých reprodukcí. Edici řídil Emill Filla a Josef Träger. Úprava František Muzika.
Vydavatel : Melantrich
Rok vydání: 1940
Jazyk: Čeština
Počet stran: 44
(Boutauld, Michel) / Rettenpacher, Simon - Pamětní list páté schůzky moravských bibliofilů a wxlibristů, Brno
Vydáno v nákladu 185 číslovaných výtisků pro účastníky schůzky.
Vydavatel : Výdáno za redakce B. Beneše Buchlovana
Rok vydání: 1932
Jazyk: Čeština
(Rabi Löw) Maharal - Stezka Tóry
Nakladatel : P3K
ISBN : 978-80-87186-01-5
EAN : 9788087186015
Originál :Netivot olam
Překlad : Jan Divecký
Formát :
136 stran,
17,5x12cm,
česky,
vázaná vazba
Rok vydání :2008 (1. vydání)
Anotace : Třetí díl edice Sifrej Maharal. Obsahuje překlad nejvýznamnější a nejobsáhlejší kapitoly díla rabi Löwa Netivot olam Stezku Tóry. Překlad knihy je doplněn komentáři dr. J. Diveckého, stručným životopisem, bibliografií Maharala a slovníkem pojmů.
Ústředním tématem knihy Netivot olam je vnímání etiky lidského konání podložené citáty z Tanachu a Talmudu.
(Rabi Löw) Maharal - Stezka Tóry
Nakladatel : P3K
ISBN : 978-80-87186-01-5
EAN : 9788087186015
Originál :Netivot olam
Překlad : Jan Divecký
Formát :
136 stran,
17,5x12cm,
česky,
vázaná vazba
Rok vydání :2008 (1. vydání)
Anotace : Třetí díl edice Sifrej Maharal. Obsahuje překlad nejvýznamnější a nejobsáhlejší kapitoly díla rabi Löwa Netivot olam Stezku Tóry. Překlad knihy je doplněn komentáři dr. J. Diveckého, stručným životopisem, bibliografií Maharala a slovníkem pojmů.
Ústředním tématem knihy Netivot olam je vnímání etiky lidského konání podložené citáty z Tanachu a Talmudu.
(třetí) Dalajlama - Stezka k probuzení - esence zušlechtěného zlata
Anotace : kniha zahrnuje všechny základní nauky a metody klasické tradice indického
buddhismu s komentářem 14. dalajlamy
Vyšlo : 02.11.2000
Počet stran : 286
* - Bohdan Kopecký
Nakladatel : SGVU Náchod
ISBN : 80-85057-57-3
EAN : 9788085057577
Formát :
68 stran,
27x20,5cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :1999
Anotace : Monografie poválečného absolventa pražské krajinářské školy Bohdana Kopeckého.
* - Bohdan Kopecký
Nakladatel : SGVU Náchod
ISBN : 80-85057-57-3
EAN : 9788085057577
Formát :
68 stran,
27x20,5cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :1999
Anotace : Monografie poválečného absolventa pražské krajinářské školy Bohdana Kopeckého.
*** -
. . Velký výběr LP
, Seznam telefonních ústředen, hovoren a -
účastníků v Praze 1936. Plátěný hřbet a kartonové desky, 910 str., malá 4°. Praha, Ředitelství pošt, 1936. Dobrý stav.
, antologie - Pozemštané a mimozemšťané
Rok :1981
, antologie - Setkání pro rok X Fantastika´87
15 povídek pod souhrným názvem Fantastika ´87 z edice Saturn Rok :1987
, antologie - Robot a spol. Fantastika ´86
edice SAturn Rok :1986
, Antologie - Riziko nesmrtelnosti Fantastika ´85
edice Saturn Rok :1985
, antologie - Princip nepravděpodobnosti
ed. Saturn, 15 SF povídek o cestování časem, řeči zvířat, o mimozenšťanech letech do vesmíru na jiné planety i galaxie Rok :1977
, antologie - Mysli si svět
Povídky nejmladších českých autorů Rok :1990
, Antologie - Fražba na planetě Gij, Fantastika ´83
edice Saturn Rok :1983
, antologie - Ostrov purpurnoj jaščericy
Sbírka SCH-FI povídek,Guľjakovskij, Nepomjaščij, Plechanov,Mineev,Michalovskij,Andreev,Romanov,Ksionžek, Laričev, Levin,Kjučarjanč,Znojko Rok :1984
, Doyle, Futrelle, Barr, Freeman, Chesterton, Post, . - Jedenadvacet detektivů
Rok :1967
, ilustroval A. L. Salač - Padesát pohádek zimních večerů
Nakl. Vojtěch Šeba, Praha, nedatováno. Původní celoplátěná vazba, ve hřbetu natržená, s obálkou - ta ve hřbetu také natržená, zlehka odřená, 302 stran. Dobrý stav.
, ilustroval Artuš Scheiner - Pohádky šťastného domova
O Ivanu hlupci a jiné pohádky, se 4 barevnými obrazy A. Scheinera. Nakl. F. Šimáček v Praze, nedatováno. Původní poloplátěná vazba s vybledlým zlacením, mírně zašpiněná a odřená, lehce uvolněný hřbet (vše viz obr.), 84 stran. Velmi slušný stav.
, ilustroval Bílek, František - Husitský zpěvník. Nábožné písně.
Špalíček VIII. Brož., 265 str. s ilustr. Praha, K. Reichl, 1930. Chybí první složka: str. 3-32. Jinak velmi dobrý stav.
, ilustroval Brandýs n. Labem -
foto Brandýs n. Labem, dlouhá adresa, známka a razítko, dobrý stav
, ilustroval Emil Makovický - Milánek cestuje
Tvrdé kartónové listy, Leporelo, to odřené, potrhané a lehce zašpiněné (vše viz obr.). Vydala Matica slovenská, Bratislava, 1952. Nedobrý stav.
, ilustroval Fr. Smatek - Pohádky Boženy Němcové
Původní poloplátěná vazba, mírně odřená, lehce uvolněný hřbet (vše viz obr.), 63 stran. Rozměr 13 x 18 cm. Upravil J. Jerza, ilustroval Fr. Smatek. Nakl. Zmatlík a Palička, Praha, 1938. Dobrý stav.
, ilustroval František Bílek - Stavitel chrámu
Památník básníka a myslitele Otokara Březiny. Výtvarný doprovod Františka Bílka! Vydal ČIN, Praha 1941 v Památníkové edici Činu jako její pátý svazek. 294 stran, původní celoplátěná vazba se zdobením + originální přebal, ten mírně potrhaný, opatřen nálepkou původní majitele. Velmi dobrý stav, na několika málo místech razítka původního vlastníka.
, ilustroval František Smatka - Lucinka, Marbulínkova sestřička
Ilustrace namaloval František Smatka. Vydalo nakladatelství Zmatlík a Palička v Praze 1941. 13 stran. Původní poloplátěná vazba-ve hřbetě uvolněná. 3. vydání. Dobrý stav.
, ilustroval I. Bilibin - Pohádky
Arja Orevna. Vydal B. Kočí, Praha. Původní brož, ta natrhnutá (viz obr.). 14 stran. Dobrý stav!
, ilustroval Jan Bauch - Věnec básní o Svatém Václavu
Od Kollára k Máchovi. Vybral V. Bitnar. Bibliofilská knihovna Vigilie, svazek 7. Vydal Štěpán Jež, Praha, 1929. Dřevoryt ve frontispicu vyryl Jan Bauch! Původní brož, 105 stran. Pěkný stav.
, ilustroval Jaroslav Fischer - Moje barvičky
Pro nejmenší. Tvrdé kartónové listy, Leporelo (ve tvaru tašky). Vydalo SNDK, Praha , 1967. Pěkný stav.
, ilustroval Ján Hála - Říkadla
Texty vybral Jindřich Hilčr. Vydaly Mladá léta, Bratislava, 1976. Tvrdé kartónové listy, ty lehce zašpiněné. 10 stran. Pěkný stav.
, ilustroval Jiří Trnka - jiří Trnka 1912 - 1969
Cyklus výstav Národní galerie v Praze. Mistři české kresby 3. Palác Kinských 22. 10. 1992 ? 24. 1. 1993. Vydala Národní galerie v Praze. Počet stran 72. Původní brož. Velmi pěkný stav!
, ilustroval Josef Kočí - Románová Knihovna Lucerny - 3 svazky!
1. Padlý bůh. Tragedie německého císařství. Dle zápisků velvyslance Šl. C. V. Steyllena napsal Viktor Justus. 2. Hazard. Hra života. Román podivných skutečností, napsal Jaromír Staněk. 3. Nevinná hříšnice. Napsal Juc M Jičínský. Vše ilustroval Josef Kočí.
Románová knihovna Lucerny . Nakl. Lucerna, Brno, 1928-29.
Poloplátěná slepá vazba, ve hřbetu natržená (viz obr.), strana 39-40 (Hazard) je vytržená, stránky lehce zašpiněné stářím, 135 + 138 + 112 stran.
Velmi slušný stav!
, ilustroval Josef Lada - Vyprávění o Josefu Ladovi
Z článků a studií přátel Josefa Lady a s ilustracemi z jeho díla. U příležitosti 100. výročí narození národního umělce Josefa Lady vydal Albatros , Praha, 1987 jako neprodejný tisk pro práci s knihou. Původní měkká vazba. Strany nečíslovány. Velmi pěkný stav!
, ilustroval Josef Lada - Ku - Ku!
Jen po mě vztáhněte ruku! Z díla národního umělce Josefa Lady. Tvrdé kartónové listy, Leporelo. Vydal Albatros, Praha, 1983. Pěkný stav.
, ilustroval K. Šimůnek - Německý Brod
Německý Brod, Havlíčkova ulička, nepoužitá, velmi dobrý stav
, ilustroval K. Šimůnek - Německý Brod
Německý Brod, 1928, nepoužitá, velmi dobrý stav
, ilustroval Kotyšan, C. - Srdíčko. Krásné čtení pro malé. Roč. VIII/1939
č. 1-40. Každý týden o 12 str. s ilustr. 40 sešitů v deskách. Praha, Vilímek, 1939. Velmi dobrý stav.
, ilustroval L. Vitouš - Pohádkový svět
Původní brož, 20 stran obrázků - omalovánky. Vydal Pamir, Praha, 1946. Pěkný stav.
, ilustroval L. Vitouš - Pohádkový svět
Původní brož,ta zezadu lehce zašpiněná. 20 stran obrázků - omalovánky. Vydal Pamir, Praha, 1946. Pěkný stav.
, ilustroval L. Vitouš - Pohádkový svět
Původní brož, ta zezadu lehce natržená. 20 stran obrázků - omalovánky. Vydal Pamir, Praha, 1946. Pěkný stav.
, ilustroval L. Vitouš - Pohádkový svět
Původní brož, 20 stran obrázků - omalovánky. Vydal Pamir, Praha, 1946. Pěkný stav.
, ilustroval L. Vitouš - Pohádkový svět
Původní brož, 20 stran obrázků - omalovánky. Vydal Pamir, Praha, 1946. Pěkný stav.
, ilustroval L. Vitouš - Pohádkový svět
Původní brož, 20 stran obrázků - omalovánky. Vydal Pamir, Praha, 1946. Pěkný stav.
, ilustroval L. Vitouš - Pohádkový svět
Původní brož, 20 stran obrázků - omalovánky. Vydal Pamir, Praha, 1946. Pěkný stav.
, ilustroval Lander - obálka - Náš voják ve výtvarném umění XIX. a XX. století
.V rámci oslav 20. výročí republiky Československé 70. výstava Sdružení výtvarníků v Praze. Sdružení Výtvarníků v Praze a Svaz československého důstojnictva za spolupráce Vojenského ústavu vědeckého a Památníku národního osvobození. OBrož. Praha, 1938, cca 100 S., 8° s četnými čb. fotografiemi na zvláštních tabulích v textu. Viditelné stopy častého užívání obě strany obálky částečně natrženy, nalomeny a nepatrně ušpiněny. Přídeští opatřeno razítkem a rukopisnou poznámkou předchozího majitele. Hřbet místy lehce potrhán obálka mírně ušpiněna. Titulní list s podpisem předchozího majitele. Hřbet přelepen papírovým štítkem s rukop. signaturou. Místy vpisováno obyč. tužkou. Jinak nepoškozeno a v pěkném stavu.
, ilustroval Marešová, Milada - Indické pohádky. 1927
Poloplátěná vazba, 70 str. s ilustr. Překl.: Vincenc Lesný. Praha, Český čtenář, 1927. Desky lehce odřené a lehce zašpiněné, hrany odřené, na předsádkách zbytky lepící pásky (po obalu), občas lehká hnědá skvrna nebo obtisk, jinak uvnitř velmi dobrý stav.
, ilustroval Marie Fischerová-Kvěchová - Našim dětem
Umělecké snahy, svazek XLIV. Nakl. B. Kočí, Praha, 1916.
Původní brož, mírně zašpiněná a ve hřbetu natržená, množství ilustrací MFK, často vybarvených předchozím majitelem knihy (viz obr.), 55 stran. Rozměr: 16 x 12 cm.
Dobrý stav!
, ilustroval Mrkvička, J. V - Bulharské pohádky. 1930
Brož., 103 str. Praha, Český čtenář, 1930. Doslov Josef Páta. Obálka na okrajích roztřepená, zadní deska zašpiněná, hřbet nahoře a dole odřený, uvnitř velmi dobrý stav.
, ilustroval S. Kittner - Dobrodružství hrdinného Odyssea
Starořecké báje a pověsti v uspořádání Dr. J.K. Nakl. Josef Doležal, Červený Kostelec, 1941. Původní poloplátěná vazba s obálkou - ta mírně natržená ve hřbetu, Zezadu zašpiněná, 143 stran. Dobrý stav.
, ilustroval Štěchovice nad Vltavou -
foto Štěchovice nad Vltavou, 1930, nepoužitá, velmi dobrý stav
, ilustroval Věnc. Černý - Dědečkovy pohádky
Nakl. Aloise Hynka, Praha, nedatováno. Poloplátěná vazba, zašpiněná (viz obr.), uvolněný hřbet, 64 stran, 2 obrázky Věnc. Černého. Dobrý stav.
, ilustroval Vlček - Nádraží v Jekatěrinburgu
Vlček, Nádraží v Jekatěrinburgu, nepoužitá, velmi dobrý stav
, ilustroval Vojtěch Preissig - obálka - Thalerhof
První projev českého poslance pro republiku. OBrož. Praha, soukromý tisk, 1934, 47 s., 8° s dobovými fotografiemi. Bibiofilní úprava. Velmi pěkný stav.
, ilustroval Zdeněk Burian - časopis Junák, neoznačený sešit, ročník 32. (1970)
Vydala Mladá fronta, Praha 1970. Původní sešit s obálkou. 47 stran, velké množství černobílých i barevných ilustrací! Obálka Zdeňka Buriana, mírně natržená, nepatrně pomačkaný roh. Dobrý stav.
, ilustroval Zdeněk Burian - časopis Junák, nulté číslo (1968)
Vydala Mladá fronta, Praha 1968. Původní sešit s obálkou. 15 stran, velké množství černobílých i barevných ilustrací! Obálka je téměř odtržená od sešitu, na rozích je pomačkaná a mírně zašpiněná. Velmi slušný stav.
, ilustroval Zora Doleželová - O lidovém tanečním umění
Sborník pro práci souborů lidových písní a tanců. Orbis, Praha, 1954. 445 stran + 28 stran obraz. příloh.
Původní poloplátěná vazba s obálkou, ta zezadu lehce zašpiněná. Velmi dobrý stav.
, Janča Zentrich - Herbář léčivých rostlin 5. díl
Anotace : díl obsahuje rostliny začínající písmeny T až Ž
Počet stran : 216
, Knihovna Rudého práva - Kam vedou Čínu
Rok :1971
, kol - Kapitoly z dějin Olomoucké university..
Olomoucké university 1573-1973 Rok :1973
, kol. - Českolipsko literární 4.
sborník se váže k 170. výročí narození K.H.Máchy a 140 výročí narození Jakuba Arbesa. Rok :1981
, Kolektiv - Příruční slovník naučný 4sv.
nakl. Akademia, 4 svazky Rok :1966
, Maxim Gorkij a lidové balady - Prostory života
Rok :1975
, Michail Jurjevič - Z plamene jasu
Odeon, Klub čtenářů, výbor z poezie, překlad E. Frynta, M. Marčanová, B. Mathesius, H. Vrbová Rok :1978
, polnice č.17-20 - Posel z nebes
Jiří Medula: Posel z nebes, Frank Laskier: Jsem námořník, Jaroslav Langr: Třetí fronta, Allan A. Michie: Operace Hemingway Rok :1995
, Robert A. Heinlein M Suchdolský - Únos na Mars
Dvojník, Rusové na Marsu, ed. Kobra Rok :1970
, sestavil Radko Pytlík - Náš nejmilejší kamarád je pes
Munthe, Hašek, Marek, Čapek, Pytlík Rok :1998
, spolek VOJAN - Lásky hra osudová
Ohlédnutí po událostech z mělnického kulturního života spojených s činností divadelního souboru Vojan Rok :1996
, výbor české satiry - Průvan stoletím
Uspořádal V.Lacina, J.Vojtěch, Naše vojsko Rok :1956
. Joyti - Anděl zavolal mé jméno
Nakladatel : DharmaGaia
ISBN : 80-85905-84-1
EAN : 9788086685649
Originál :An Agel Called My Name : A Story of a Transformational Energy That Lives in the Body / by Jyoti
Překlad : Michal Strenk a Michael Vančura
Formát :
295 stran,
20x13cm,
česky,
vázaná vazba
Rok vydání :2006 (2. doplněné vydání)
Anotace : Autobiografie americké psychoterapeutky, která popisuje příběh lidské transformace, jež začala spontánním probuzením vnitřní energie kundaliní a přivedla autorku k objevování vlastní ženské spirituality a cest k integraci duchovnosti do každodenního života.
. Joyti - Anděl zavolal mé jméno
Nakladatel : DharmaGaia
ISBN : 80-85905-84-1
EAN : 9788086685649
Originál :An Agel Called My Name : A Story of a Transformational Energy That Lives in the Body / by Jyoti
Překlad : Michal Strenk a Michael Vančura
Formát :
295 stran,
20x13cm,
česky,
vázaná vazba
Rok vydání :2006 (2. doplněné vydání)
Anotace : Autobiografie americké psychoterapeutky, která popisuje příběh lidské transformace, jež začala spontánním probuzením vnitřní energie kundaliní a přivedla autorku k objevování vlastní ženské spirituality a cest k integraci duchovnosti do každodenního života.
.autoři různí/ více autorů - Petit musée
Rok vydání :1999
- l école de loisirs, D occasion - Tr?s bon
.autoři různí/ více autorů - Le petit livre du jardin de Monet
Rok vydání :1992
- JAaT, 3x3 cm, citáty s fotografiemi z Monetova domu
.kol. - Mezinárodní přehlídka výstavnické tvorby
Rok vydání : 1968
0 - Dni žalu
ČIN 1938 Orbis, Památník o sklonu života, o nemoci, smrti a pohřbu presidenta Osvoboditele T.G.Masaryka
0 Brinton - Brintonův léčebný kurs neurastenie I, II, III v 1. svazku
A4, Ocpl, 320 s. vč. sugestivních tabulek b.d. Kodym, napsáno v jazyce: Česky
01 - Live (Kaštan Polí pět)
Projekt 01 má kořeny v roce 2001 kdy zúčastnění (filmař Lukáš Houdek, Petr Humpál z Dětí deště a Roman Kolliner ze Skrytého půvabu byrokracie) vydávali stejnojmenný literární sborník. Dnes jde v podstatě o to samé ? jen vyjádření je jinými prostředky. Do improvizovaných hudebních struktur předčítá LH poezii svou i ostatních členů souboru. Ocenění v loňské Malé Alternativě je důkazem, že nejde o pouhé autorské čtení či klasický improvizing. Organické spojení netradiční poesie se zvukovými náladami posouvá 01 za hranice literatury i hudby. Těžko to rozdělit a zařadit do klasických kategorií. Snad se dá mluvit o nové civilnosti, beatnické naléhavosti, postfreejazzové improvizaci (nejblíže snad k Rune grammofon nebo u nás k duu Chadima/Richter), kdy hudebně nejde o rytmy ani melodie a noisové záchvěvy ani moc nenavazují na industriální scénu. Soundtrack současné poesie?
052 - Makowiecki Witold - Tři útěky z Korintu
KOD sv.52., druhé vydání.
Praha 1975 Albatros
8°,193s.,váz.
053 - Cooper James Fenimore - Poslední mohykán
KOD sv.53.
Praha 1984 Albatros
8°,339s.,váz.
074 - Pašek Mirko - Ostrov tisíce drahokamů
KOD č.74. Na patitulu neautorská dedikace.
Praha 1964 SNDK
8°,300s.,váz.
1. M Aacute J 1979 - Soubor obsahuje 18 originálních fotografií rozměrů 18x13 cm.
Prvomájový průvod v Ostravě v roce 1979.
Nalepeno na stránkách v albu.
Rozměr alba 28x17 cm.
Stav : dobrý
Barevné zabarvení na levé straně fotografií vzniklo při skenování, nejedná se o vadu fotografií
nbsp
nbsp
100 múch - Z hrušky dole
100 múch - Z hrušky dole
100 NEJKR Aacute SNĚJŠÍCH N Aacute RODNÍCH PARKŮ SVĚTA - Cesta pěti kontinenty.
Výpravná obrazová publikace vám představí ta nejkrásnější místa přírody-nahlédnete do výjimečných přírodních rezervací, uvidíte nejhezčí scenérie i život v národních parcích, dostanete se do míst, která jsou běžně nepřístupná.
Rebo, 2004
208 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : výborný
100 NEJVĚTŠÍCH P 344 ÍRODNÍCH KATASTROF - Ničivá síla přírody na pěti kontinentech.
Unikátní publikace představuje nejničivější katastrofy, jimiž bylo lidstvo postiženo následkem zemských dějů. Zemětřesení, sopky hurikány, tsunami, ničivé záplavy atd. vytvářejí široký vějíř katastrof, v nichž se nadvláda přírody snoubí s lidskou tragédií a neštěstím, neboť vůči podobným projevům planety zmůže člověk jen málo nebo zhola nic.
Rebo Productions CZ, Dobřejovice, 2006
207 stran, původní vazba, velký formát
1. vydání
Stav : velmi dobrý
102 - Štorch Eduard - Hrdina Nik
KOD č.102.
Praha 1968 SNDK
8°,173s.,váz.
109 - Szczepańská Nora - Divoký Anda
KOD číslo 109.
Praha 1983 Albatros
8°,323s.,váz.
112 - Laurie André - Magnetová hora
KOD sv.112. Původním majitelem číslováno razítkem.
Praha 1969 Albatros
8°,303s.,váz.
115 - Flos František - Lovci kožišin
KOD č.115. Původním majitelem číslováno razítkem.
Praha 1970 Albatros
8°,302s.,váz.
134 - Pašek Mirko - Ztracená prérie
KOD č.134.
Praha 1984 Albatros
8°,323s.,váz.
137 - Šustr Vladimír - Dobrodružství malého indiána
KOD č.137.
Praha 1983 Albatros
8°,204s.,váz.
13x ZLOČIN - Od třinácti nejlepších autorů detektivního žánrů.
Svoboda, Praha, 1994
340 stran, lamino vazba, střední formát
Stav : výborný
14. dalajlama - Úvod do Buddhismu
41 stran, původní brož 8°, stav velmi dobrý Vydavatel : Radost, Praha Rok vydání : 1990
141 - Legére Werner - Sám mezi korzáry
KOD č.141.
Praha 1977 Albatros
8°,325s.,váz.
143 - Morey Walt - Zima v kaňonu
KOD č.143.
Praha 1978 Albatros
8°,161s.,váz.
148 - Burtonová Hester - Bez doprovodu bubnů
KOD č.148.
Praha 1979 Albatros
8°,174s.,váz.
150 LET T 344 INECKÝCH ŽELEZ Aacute REN V 344 SR - Podniku socialistické práce a československo-sovětského přátelství.
Propagační publikace.
TŽ, Brno, 1989
88 stran textu, 34 stran tabulek a grafů, 89 barevných fotografií + nestránkovaný cizojazyčný přehled, původní vazba, velký formát
Stav : obálka mírně otřepená, na hřbetu dole kousek chybí, jinak velmi dobrý stav.
nbsp
16 Horsepower - Hoarse
16 Horsepower, platící u jistého publika kultovní kapelu, představovali absolutní špičku v žánru alternativního country a vedle Walkabouts nebo Nikkiho Suddena patřili mezi největší esa katalogu vydavatelství Glitterhouse. Jádro kapely tvořili Francouzi Pascal Humbert s Jean-Yvesem Tolou a zámořský frontman David Eugen Edwards (dnes má vlastní úspěšný projekt Woven Hand, natočil i výborná sólová alba), kterým je dohromady vlastní velice konzervativní tradicionalistický styl, který se však tím nejlepším zvůsobem projevuje v působivosti a intenzitě jejich písní. Za třináct let jich nasbírali na sedm alb, Hoarse z roku 2000 je třetím od konce.
Tracklist:
01. American Wheeze
02. Black Soul Choir
03. Bad Moon Risin
04. Low Estate
05. For Heaven s Sake
06. Black Lung
07. Horse Head
08. South Pennsylvania Waltz
09. Brimstone Rock
10. Fire Spirit/ - Bertrand Cantat, 16 Horsepower
11. Day of the Lords
164 - Halířová Heda - Udet, syn divočiny
KOD č.164.
Praha 1984 Albatros
8°,157s.,váz.
170 - Dumas Alexandre - Salvator I. - II.
KOD č.170/I a 170/II. Původním majitelem číslováno razítkem.
Praha 1986 Albatros
8°,375+447s.,váz.
175 - Weisenborn Günther - Osamělé stádo
KOD sv.175. Původním majitelem číslováno razítkem.
Praha 1987 Albatros
8°,140s.,váz.
178 - Schaefer Jack - Jezdec z neznáma
KOD č.178. Původním majitelem číslováno razítkem.
Praha 1988 Albatros
8°,122s.,váz.
187 - Janka Otto - Jsem Sioux!
KOD č.187. Původním majitelem číslováno razítkem.
Praha 1990 Albatros
8°,315s.,váz.
1996, Český Krumlov - Czech, German - Josef Čapek
2 SVAZKY ŠACHOVÉ LITERATURY - Luděk Pachman : Pravidla moderního šachu (Funkce figur a pěšců), Ed. Lendl : Pravidla šachové hry.
Sportovní a turistické nakladatelství, Praha, 1962
276 + 20 stran, původní vazba + brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : vazba ušpiněná, na rozích odřená, jinak dobrý stav.
nbsp
20 LET N. P. INŽENÝRSKÉ A PRŮMYSLOVÉ STAVBY - Propagační materiál.
Merkur, Praha, 1972
Nestránkováno, původní vazba, střední formát
Obsahuje fotografie, tabulky, grafy.
Stav : obálka poškozená, ušpiněná, uvnitř velmi dobrý stav.
3 SVAZKY O PSECH - Čtení o psech pro dobrou pohodu / Pes v posteli / Život s jezevčíkem.
Magnet, Praha, 1991 / Daryl, Praha, 2002 / Daryl, Praha, 1993
128 + 198 + 114 stran, brož + 2x lamino vazba, střední formát
Každý svazek obsahuje fotografie.
Stav : dobrý + 2x výborný stav.
4estmír Kubík - Pach tlejícího listí
Poštovné+balné=70Kč
5 x BESTSELLERY - Arthur Herzog-Roj, Jonathan Black-Osedlej zlatého tygra, Kate Coscarellová - Pokušení bohatých, Harold Robbins - Betsy, Harold Robbins - Dědici.
Geminy, Bratislava, 1992
190 + 192 + 280 + 239 + 279 stran, brožovaná, střední formát
1. vydání
Stav : výborný
500 SVAZKŮ EDICE SVĚTOV Aacute ČETBA - Katalog edice Světová četba.
Odeon, Praha, 1980
94 stran, brožovaná, malý formát
Obsahuje mj. číselný seznam vydaných svazků a abecední seznam autorů Světové četby.
Stav : velmi dobrý
nbsp
68Te
- Nové zdroje elektrické energie
Nakladatel : SNTL
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 (1.)
9MM PISTOLE VZ. 82 - Obsahuje nákresy, tabulky.
Stav : brož velmi mírně ušpiněna, viz sken, jinak dobrý stav.
- Andrew Doe, John Tobler
DOORS JEJICH VLASTNÍMI SLOVY
Champagne, Bratislava, 1992
99 stran, lamino vazba, velký formát
1. vydání
Obsahuje fotografie.
Stav : dobrý
? - Růženec
W
Vydavatel : Zlín-Louky, Print Centrum, a. s.
Rok vydání: 1995
Jazyk: Čeština
Počet stran: 60
?oravia A. - Agostino
ČS 1964
?Záček J. - Tři roky prázdnin
ČS 1987
A . C. Nor - JED V KRVI
Konvekční sudičský román ze středočeské vesnice.
A.C.Nor, Praha, 1940
334 stran, původní vazba, střední formát
3. vydání
Obálka : Ferdiš Duša.
Stav : dobrý
A de Vigny
- Vznešenost a bída vojenského života
Nakladatel : Odeon
Rok vydání (číslo vydání) : 1986 ()
A Dvořák - Pernštejnův panoš
asi r.1909 v telči
A K Legg - Údržba a opravy vozů Škoda Octavia od 8/96
skladem, expedice ihned
pevná vazba
394 stran černobílých
Datum vydání: listopad 2008
Nakladatel: KOPP nakladatelství
ISBN: 978-80-7232-370-8
EAN: 978-80-7232-370-8
Kniha je rozčleněna do těchto kapitol:
Technická data motorů. Údržba vozidla. Elektrická instalace. Stírače. Osvětlení. Přístrojová deska. Topení / klimatizace. Přední náprava. Zadní náprava. Ráfky a pneumatiky. Řízení. Brzdy. Motor. Mazání motoru. Chlazení motoru. Palivová soustava. Řídící systém motoru. Vznětový motor. Výfuková soustava. Spojka. Převodovka / řazení. Vybavení interiéru. Karoserie. Schemata el. zapojení.
Kniha popisuje tyto vozy ŠKODA OCTAVIA:
Zážehové motory
- 1,4 l 55 kW (75 PS) AXP/BCA 08/00-
- 1,6 l 55 kW (75 PS) AEE 08/96-04/01
- 1,6 l 74 kW (100 PS) AEH/AKL 04/97-04/01
- 1,6 l 75 kW (102 PS) AVU/BFQ 09/00-
- 1,8 l 92 kW (125 PS) AGN 04/97-05/99
- 1,8 l 110 KW (150 PS) AGU/ARZ/AUM/ARX (Turbo) 02/98-
- 1,8 l 132 kW (180 PS) AUQ (Turbo) 12/00-12/05
- 2,0 l 85 kW (115 PS) AEG/AQY/APK/AZH/AZJ 05/99-12/05
Vznětové motory
- 1,9 l 50 kW (68 PS) AQM (SDI) 4/97-11/03
- 1,9 l 66 kW (90 PS) AGR/ALH (TDI) 10/96-10/04
- 1,9 l 81 kW (110 PS) AHF/ASV (TDI) 08/97-12/05
- 1,9 l 96 kW (130 PS) ASZ (TDI-PD)12/02-10/04
A K Legg - Údržba a opravy vozů Škoda Fabia 99-07
skladem, expedice ihned
pevná vazba
352 stran černobílých
Datum vydání: listopad 2008
Nakladatel: KOPP nakladatelství
ISBN: 978-80-7232-369-2
EAN: 978-80-7232-369-2
Kniha popisuje vozy ŠKODA FABIA v provedení Hatchback, Kombi, Sedan
Zážehové motory
- 1,2 l 40 kW (55 PS) (HTP) 10/01 12/07
- 1,2 l 47 kW (64 PS) (12V HTP) 2/03 12/07
- 1,4 l 44 kW (60 PS) 4/00 3/03
- 1,4 l 50 kW (68 PS) 1/00 3/03
- 1,4 l 55 kW (75 PS) (16V) 5/00 12/07
- 1,4 l 74 kW (100 PS)(16V) 1/00 12/07
Vznětové motory
- 1,4 l 55 kW (75 PS) (PD-TDI) 5/03 9/05
- 1,9 l 47 kW (64 PS) (SDI) 1/00 9/05
- 1,9 l 74 kW (100 PS) (PD-TDI) 2/00 12/07
- 1,9 l 96 kW (130 PS) (PD-TDI) 6/03 12/07
a kolektiv - Chov prasat
Krásná vzpomínka na český underground vepsána a nakreslena na titulu obsáhlé 380ti stránkové publikace o chovu námi oblíbených prasat /či snad růžovo-rudých politiků ?/, původní celoplátěná vazba 8° značně osahána pasáčkem vepřů či snad chovatelem?, autor malůvky Milan /že by Mejla Hlavsa? * 6. března 1951- ? 5. ledna 2001/ Veřejně se omlouvám všem vepřům a prasnicím za to srovnání. Nezaslouží si ho! . Vydavatel : SZN, Praha Rok vydání : 1967
A- Netolický - Němec
- Pořad slavností Českosl. strany socialistické - Výstavní katalog
Nakladatel : Slavnostní výbor
Rok vydání (číslo vydání) : 1922 ()
A. + R. Argoni - Astrální magie
Anotace : je několik způsobů jak si navodit prožitek astrální cesty, i když žádný nepůsobí hned napoprvé v knize se dozvíte jak na to
Vyšlo : 11.06.2002
Počet stran : 248
Nakladatelství : Eminent 2002
A. + R. Argoni - Věčný příběh (tajemství posvátných rituálů)
Anotace : místy provokativní kniha autorů Magie života a Magie sexu o významu rituálů a jejich prožívání na vlastní kůži
Vyšlo : 27.03.2000
Počet stran : 199
A. a B. Peasovi - Řeč těla (aktualizované a rozšířené vydání)
Anotace : nové vydání rozšiřující původní témata (teritoria a zóny, gesta, oční signály) o mnoho dalších (úsměv a smích, mocenské hry)
Vyšlo : 27.10.2008
Počet stran : 359
Nakladatelství : Portál 2008
A. a B. Strugackij -
. . Planeta nachových mračen
Rok vydání : 1962
Nakladatelství : Mladá fronta
Počet stran : 286 stran
A. a B. Strugačtí
- Chrobák v mravenisku
Nakladatel : Východoslovenské vydavaťelstvo
Rok vydání (číslo vydání) : 1986 ()
Popis : slovensky
A. a B. Strugačtí
- Les, Je těžké být bohem
Nakladatel : Svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()
A. a B. Strugačtí
- Poledne XXII. Století
Nakladatel : Práce
Rok vydání (číslo vydání) : 1980 ()
A. a G. Vajnerovi
- Návšteva u mínótaura
Nakladatel : Lidové nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1974 ()
A. a S. Brunsovy - Biozahrada - praktická příručka
Vyšlo : 26.03.2010
Počet stran : 143
Nakladatelství : Plot 2010
A. a V. Mrštíkové
- Rok na vsi
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1958 ()
A. a V. Zykmundovi
- Díváme se na obrazy
Nakladatel : Nakladatelství československých výtvarných umělců
Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()
A. a V.Mrštíkové
- Rok na vsi, Díl II.
Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury a umění
Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()
A. A. Bogomolec -
. . Prodloužení života
Rok vydání : 1946
Nakladatelství : Čin
Počet stran : 75 stran
A. A. Hoch
- Vynálezy, které změnily svět
Nakladatel : Orbis
Rok vydání (číslo vydání) : 1941 (2. rozšířené)
A. A. Horn
- Dobrodružství na pobřeží slonoviny
Nakladatel : Rudolf Škeřík
Rok vydání (číslo vydání) : 1931 ()
Popis : číslo výtisku 195
A. A. Lebeda - Sebeobrana
STN, Praha,
1961,
velmi dobrý stav, vazba je v okrajích odřená, tkanina ve hřbetu mírně skvrnitá, zadní desky zašpiněné, listy nažloutlé, ohnutý list s tiráží,
polopl. vazba, četné čb názorné fotografie, 1. vydání,
314 stran,
Sport,
A. A. Lebeda-Sebeobrana
A. A. Schwarz - Léčivá síla druidů
Anotace : přehledný systém fyzických a spirituálních cvičení, která používali tajemní staří Kelti k zajištění fyzického zdraví, duševní rovnováhy a dlouhého živ
Počet stran : 227
Nakladatelství : Alternativa 2009
A. A. Schwarz - Masáž reflexních zón
Anotace : tělo se svými orgány je zobrazeno v reflexních zónách nohou, rukou a uší masáží těchto zón lze dosáhnout zlepšení funkce těla
Vyšlo : 20.01.1999
Počet stran : 203
A. A. Strepichejev, V. A. Děrevickaja
- Základy chemie makromolekulárních látek
Nakladatel : SNTL
Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()
A. A. Ždanov
- O umění
Nakladatel : Orbis Praha
Rok vydání (číslo vydání) : 1949 ()
A. Altbregen - Základy nové ezoteriky
Anotace : autoři soudí, že stará ezoterika a její vibrace již nejsou nadále schopny člověku pomáhat, a vyprocovali nový svérázný systém
Vyšlo : 14.12.2006
Počet stran : 298
Nakladatelství : Eugenika 2006
A. Anzenbacher
- Úvod do filozofie
Nakladatel : Státní pedagogické nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1990 ()
A. Arguedas
- Bronzové plémě
Nakladatel : Odeon
Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()
A. Arráiz
- Moře zpívá a bouří
Nakladatel : Práce
Rok vydání (číslo vydání) : 1948 ()
A. Aržanov - V. Jarošev
- Průzkumník Tokujev
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1955 ()
A. Assollant
- Hrdinný kapitán Korkorán
Nakladatel : Jos. R. Vilímek
A. Averčenko, G. Landau -
. . Výprava do západní Evropy
Nakladatelství : Vaněk a Votava
Ilustrace : O. Zejbrlík
Počet stran : 288 stran
A. B. Peaseovi -
. . Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v
Vydání : 1. vydání
Rok vydání : 2002
Nakladatelství : Alman
Počet stran : 317 stran
A. B. Prokop
- Drama pozemské evoluce - Ternialismus
Nakladatel : Illa
Rok vydání (číslo vydání) : 1994 ()
A. b. Svojsík - Základy junáctví
1912,
velmi dobrý stav, pouze nažloutlé listy, mezi str. 720-721 naprasklá vazba, ušpiněné desky,
orig. celoplátěná vazba, obsahuje 208 obrázků,
728 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
A. b. Svojsík-Základy junáctví
A. B. Svojsík - V přírodě
České lidové knihkupectví a antikvariát Josef Springer, Praha,
1912,
dobrý stav,
pův. celopl. vazba, ta je zašpiněná, lehce nažloutlé listy, s 35 obrázky,
148 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
A. B. Svojsík-V přírodě
A. B. Šťastný - Vzbouření Indů
Povídka mládeži dospělejší. Zábavné a poučné čtení pro mládež, sv. 38. Původní brož, obálka odtržená a potrhaná po okrajích, mírně zašpiněná (všecviz obr.), 32 stran. Slušný stav.
A. B. Šťastný - Kašpárkovo divadlo a další čísla Zábavného a poučného čtení pro mládež
V. Neubert, Praha,
dobrý stav, odřené desky a hrany hřbetu, vazba ve hřbetu spravovaná, některé stránky na okraji drobně natržené,
poloplátěná převazba, včetně vevázaných obálek, obsahuje: Povodeň v údolí Chýše u rybníka Kolotoč za branou Ve staré věži Tajemný dobrodinec Kašpárkovo divadlo (2x) Tajemná světélka Bergenská Ve službách kouzelníka Potopený ostrov Továrníkův syn Statečný Barry Rytíř z Černodolu,
416 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
A. B. Šťastný-Kašpárkovo divadlo a další čísla Zábavného a poučného čtení pro mládež
A. B. Šťastný - Ze středověku Rytířův syn Šťastná Josefinka U pana kmotra Deset dní na prámu Z dědouškových vyprávěnek Mezi vlky a rudochy Statečný syn pohlavárův
V. Neubert, Praha,
velmi dobrý stav, vazba prasklá v závěsu, zažloutlé stránky, hrany desek odřené,
polopl. převazba, vlepené sešitové obálky-viz další obrázky ke knize,
Beletrie a poezie,
A. B. Šťastný-Ze středověku Rytířův syn Šťastná Josefinka U pana kmotra Deset dní na prámu Z dědouškových vyprávěnek Mezi vlky a rudochy Statečný syn pohlavárův
A. B. Šťastný -
. . Duch amerických pustin
Nakladatelství : V. Neubert a synové
Počet stran : 31 stran
A. B. Šťastný - Vychovatelka
Rudolf Storch, Praha,
velmi dobrý stav,
pův. celoplát. vazba s bar. ražbou, rohy desek a konce hřbetu mírně odřené, předsádky uprostřed potrhané, na patitulu razítko se jménem a čern. perem datum, il. akad. mal. H. Němeček,
106 stran,
Beletrie a poezie,
A. B. Šťastný-Vychovatelka
A. B. Šťastný - Na útěku z indiánské osady Vzbouření Indů Otcova podobizna Z bojů husitských Burský hrdina Spiklenci Příhody mladých uprchlíků Tajemný dobrodinec Rytíř z Černodolu Na starém přívoze
V. Neubert, Praha,
dobrý stav, vazba prasklá a mírně povolená, odřené desky,
poloplátěná převazba, vevázané orig. obálky,
320 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
A. B. Šťastný-Na útěku z indiánské osady Vzbouření Indů Otcova podobizna Z bojů husitských Burský hrdina Spiklenci Příhody mladých uprchlíků Tajemný dobrodinec Rytíř z Černodolu Na starém přívoze
A. B. Šťastný V. P. - Na starém přívoze Slepá zpěvačka Rodinný poklad V obleženém městě Za ztracenou sestřičkou U nemocné paní Knížecí synové Štěstí chudé dívky Ze staré Prahy Tajemný kraj v podzemí Nebezpečné lovy Uloupené dítky Pro vlast V pravý čas Momba zloboh
V. Neubert, Praha,
dobrý stav, odřené desky, natržená vazba, jedna z obálek vypadlá z vazby a v krajích potrhaná,
poloplátěná převazba, včetně vevázaných obálek, povídka TAJEMNÝ KRAJ V PODZEMÍ je napsána podle J. VERNE: CESTA DO STŘEDU ZEMĚ (!),
448 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
A. B. Šťastný V. P.-Na starém přívoze Slepá zpěvačka Rodinný poklad V obleženém městě Za ztracenou sestřičkou U nemocné paní Knížecí synové Štěstí chudé dívky Ze staré Prahy Tajemný kraj v podzemí Nebezpečné lovy Uloupené dítky Pro vlast V pravý čas Momba zloboh
A. B. Šťastný V. P. - Rodinný poklad Za ztracenou sestřičkou Syn Hněvsův Týden samoty Pro vlast Na střeše světa V zapovězené zemi Výprava k Amakosům V pravý čas Momba zloboh
V. Neubert, Praha,
dobrý stav, natržená vazba, odřené desky,
poloplátěná převazba, vevázané orig. obálky,
320 stran,
Dobrodružné + knihy il. Zd.Burianem,
A. B. Šťastný V. P.-Rodinný poklad Za ztracenou sestřičkou Syn Hněvsův Týden samoty Pro vlast Na střeše světa V zapovězené zemi Výprava k Amakosům V pravý čas Momba zloboh
A. B. Žuk
- Pušky a samopaly
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1992 ()
A. B. Žuk - REVOLVERY A PISTOLE
NV, Praha, 1993
352 stran, původní vazba, velký formát
2. vydání
Obsahuje kresby a technické nákresy, bohatě dokumentováno.
Stav : výborný
A. Bagar
- Desať rokov VŠMU sborník
Nakladatel : VŠMU
Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()
A. Bahdaj
- Klobouk za půl miliónu
Nakladatel : Albatros
Rok vydání (číslo vydání) : 1969 ()
Popis : Karavana č. 25
A. Balcar, Fr. Kameníček - Historicko-zeměpisný atlas školní
starého, středního a nového věku. Nové vydání zpracoval Bohuslav Horák. Vydal V. Neubert, Praha, nedatováno (zřejmě 20. léta). Původní poloplátěná vazba, cca 67 rozkládacích historicko-zeměpisných map, 8°. Na přední straně desek světlé skvrnky (viz foto), uvnitř pěkný stav!
A. Bartoněk
- Zlaté Mykény
Nakladatel : Panorama
Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()
A. Bartoněk
- Zlaté Mykény
Nakladatel : Panorama
Rok vydání (číslo vydání) : 1983 ()
A. Bartoněk
- Odysseové na mořích historie
Nakladatel : Mladá Fronta
Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()
A. Bartoš
- Škola hry na kytaru Pro samouky i pro pokročilé
Nakladatel : Artia
Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()
A. Bartoš, J. V. Klíma
- Snahy a práce zemského spolku pro léčbu a výchovu mrzáků a Jedličkova ústavu pro zmrzačené v letech 1918 - 1925
Nakladatel : Zemský spolek pro léčbu a výchovu mrzáků
Rok vydání (číslo vydání) : 1926 ()
A. Bartušek, J. Krčálová, A. Merhautová-Livorová, Em. Charvátová-Sedláčková, Em. Poche, Zd. Wirth - Umělecké památky Čech
Československá akademie věd, Praha,
1957,
velmi dobrý stav,
orig. červená celopl. vazba, ta je zašpiněná, na hřbetu vyšisovaná, 1. vydání,
940 stran,
Umění/Architektura,
A. Bartušek, J. Krčálová, A. Merhautová-Livorová, Em. Charvátová-Sedláčková, Em. Poche, Zd. Wirth-Umělecké památky Čech
A. Bartušek, J. Krčálová, A. Merhautová-Livorová, Em. Charvátová-Sedláčková, Em. Poche, Zd. Wirth - Umělecké památky Čech
Nakladatelství Československé akademie věd, Praha,
1957,
velmi dobrý stav,
orig. vazba,
938 stran,
Umění/Architektura,
A. Bartušek, J. Krčálová, A. Merhautová-Livorová, Em. Charvátová-Sedláčková, Em. Poche, Zd. Wirth-Umělecké památky Čech
A. Bašta
- Plánové rozhodovací procesy a jejich systém
Nakladatel : Academia
Rok vydání (číslo vydání) : 1977 ()
A. Bauerová
- Zlatý věk země Bójů
Nakladatel : Československý spisovatel
Rok vydání (číslo vydání) : 1988 ()
A. Bauerová, J. Bauer
- Tajemství chrámových pokladů
Nakladatel : Papyrus, Jeva
Rok vydání (číslo vydání) : 1993 ()
A. Bečvár - VYSOKÉ TATRY
Slovensky.
Matica slovenská, 1948
Nestránkováno, původní vazba, střední formát
1. vydání
Obsahuje barevných 76 obrázků.
Stav : obálka odřena, ušpiněna, natržena na přehybu, podlepena, první (prázdný list) pokrčen, uvnitř čisté, zachovalé, dobrý stav.
A. Bednár
- Hodiny a minuty
Nakladatel : Čs. spisovatel
Rok vydání (číslo vydání) : 1964 ()
A. Bejblík
- Život a smrt renesančního kavalíra
Nakladatel : Mladá Fronta
Rok vydání (číslo vydání) : 1989 ()
A. Bejblík
- Život a smrt renesančního kavalíra
Nakladatel : Mladá Fronta
Rok vydání (číslo vydání) : 1989 ()
A. Bejblík
- Život a smrt renesančního kavalíra
Nakladatel : Mladá Fronta
Rok vydání (číslo vydání) : 1989 ()
A. Bek
- Za námi Moskva
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()
A. Bek
- Za námi Moskva
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1951 ()
A. Běljajev
- Poslední Atlantiďan, Hlava Profesora Dowella
Nakladatel : Svoboda
Rok vydání (číslo vydání) : 1985 ()
A. Běljajev
- Hlava profesora Dowella
Nakladatel : Lidové nakladatelství
Rok vydání (číslo vydání) : 1967 ()
A. Bělohlávek, K. Dobeš
- Neprodal jen Karlštejn
Nakladatel : Mladá Fronta
Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()
Popis : Literární koláž o Harry Jelínkovi
A. Benčík, V. Kural
- Zpravodajové generála Píky a ti druzí
Nakladatel : Merkur
Rok vydání (číslo vydání) : 1991 ()
A. Benda -
. . Družina Zelené rokle
Rok vydání : 1947
Nakladatelství : J. Tožička
Počet stran : 120 stran
A. Benda, ilustroval V. Dohnal - Matýsek
Vydal Jaroslav Tožička, Praha 1942. Původní celoplátěná vazba s ilustrací na přední straně desek, originální ilustrovaný papírový přebal, 88 stran s velkým množstvím krásných ilustrací V. Dohnala! Přebal ve hřbetu nepatrně natržený, lehce uvolněný hřbet (viz foto). Dobrý stav.
A. Beneš, K. Daněk
- Nejdelší noc (příběh jedné nenávisti)
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1989 ()
A. Bennet
- Anna z pětiměstí
Nakladatel : SNKLHU
Rok vydání (číslo vydání) : 1959 ()
A. Bennett
- Lov na miliony
Nakladatel : Alois Srdce
Rok vydání (číslo vydání) : 1937 ()
A. Beranovská - 30 let V. V. nemocnice v semilech
Vydavatel : Josef Glos Semily
Rok vydání: 1937
Jazyk: Čeština
Počet stran: 62
A. Berb
- Episoda a jiné příhody
Nakladatel : B. Kočí
Rok vydání (číslo vydání) : 1925 ()
A. Berková
- Co teď a co potom
Nakladatel : MOTTO
Rok vydání (číslo vydání) : 1992 ()
A. Bernard - Atlas botanický
I. L. Kober, Praha,
dobrý stav,
pův. celopl. vazba, desky zašpiněné, hřbet poškozený, vazba uvolněná, obsahuje 74 chromlitografických tabulí (pod každou jsou vlepeny popisky),
Přírodní vědy,
A. Bernard-Atlas botanický
A. Bezuglov
- Kde je Markýz?
Nakladatel : Albatros
Rok vydání (číslo vydání) : 1978 ()
Popis : Karavana č. 115
A. Bierce
- Moxonův pán a jiné povídky
Nakladatel : Odeon
Rok vydání (číslo vydání) : 1966 ()
A. Blahovec
- Základy elektrotechnikc v příkladech a úlohách
Nakladatel : SNTL
Rok vydání (číslo vydání) : 1989 ()
A. Blahovec -
. . Elektrotechnika I.-II.
Rok vydání : 2002
Nakladatelství : Informatorium
A. Blahovec - Elektrotechnika II
Informatorium, Praha,
2003,
velmi dobrý stav,
orig. brožovaná vazba, vydání čtvrté, nezměněné,
154 stran,
Slovníky/Encyklopedie/Učebnice,
A. Blahovec-Elektrotechnika II
A. Blahovec, V. Staňková
- Sbírka příkladů a úloh ze základů elektrotechniky
Nakladatel : SNTL
Rok vydání (číslo vydání) : 1980 (1.)
A. Blok
- Dvanáct
Nakladatel : Naše vojsko
Rok vydání (číslo vydání) : 1949 ()
A. Bogliolo
- Filozofia - logika a estetika
Nakladatel : Slovenský ústav sv. Cyrila a Metoděja
Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()
A. Bohmannová
- Dnešní byt a věci kolem nás
Nakladatel : Práce
Rok vydání (číslo vydání) : 1974 ()
A. Bombard
- Trosečníkem z vlastní vůle
Nakladatel : Orbis
Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()
A. Branald
- Lazaretní vlak
Nakladatel : Československý spisovatel
Rok vydání (číslo vydání) : 1950 ()
A. Branald
- Stříbrná paruka
Nakladatel : Československý spisovatel
Rok vydání (číslo vydání) : 1968 ()
A. Branald
- Vandrovali vandrovníci
Nakladatel : Československý spisovatel
Rok vydání (číslo vydání) : 1956 ()
A. Branald
- Skřínka s líčidly
Nakladatel : Čs. spisovatel
Rok vydání (číslo vydání) : 1962 ()
A. Branald
- Chléb a písně
Nakladatel : SNKLHU
Rok vydání (číslo vydání) : 1953 ()
A. Branald
- Chléb a písně
Nakladatel : Čs. spisovatel
Rok vydání (číslo vydání) : 1953 ()
A. Branald
- Věnec z rákosu
Nakladatel : J. Cipra Kladno
Rok vydání (číslo vydání) : 1976 ()
Popis : podpis malíře a autora
A. Breitenbacher - Průvodce kolegiát. kostelem sv. Mořice v Kroměříži
Třetí vydání. Původní brož, 8 stran. Velmi dobrý stav.
A. Bribovský
- Olomoucko
Nakladatel : Osveta
Rok vydání (číslo vydání) : 1977 ()
A. Bronteová
- Dvojí život Heleny Grahamové
Nakladatel : Mladá fronta
Rok vydání (číslo vydání) : 1975 ()
A. Brown
- Foucault
Nakladatel : Vydavatežstvo PT
Rok vydání (číslo vydání) : 2004 ()
A. Brunelin
- Gabin
Nakladatel : Karel Veselý
Rok vydání (číslo vydání) : 1995 ()
A. Buchwald
- While Reagan Slept
Nakladatel : Fawcett Publications
Rok vydání (číslo vydání) : 1984 ()
Popis : anglicky
A. Burgartz
- Mozart o lásce zpíval.
Nakladatel : Orbis
Rok vydání (číslo vydání) : 1943 ()