Ostatní export-listy: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Výňatek č. 56 z nabídky portálu Knihynainternetu.cz ve zjednodušené verzi.
Vytvořeno 25.04.2010 04:56
Návrat na portál Knihynainternetu.cz
BALDWIN James - Going to meet the Man
Rok vydání : 1970
BALDWIN James - Beale street blues
Rok vydání : 1974
BALDWIN James - Jiná země
Rok vydání :1988
- brož.
Baldwin L. - Nesmrtelné lásky
KK 1995
Baldwin L. - Nesmrtelné lásky
Nakladatel :KKLub
Rok vydání :1995
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
-310 str., ze soukromí 4 desítek historických postav
Baldwin Louis - Nesmrtelné lásky
1995 KK, napsáno v jazyce: Česky
BALDWIN Louis - Historické pády a vzestupy
Rok vydání : 1997
Baldwin Louis - Nesmrtelné lásky
317 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý Vydavatel : Knižní Klub Rok vydání : 1995
BALDWIN Louis - Nesmrtelné lásky. Milostné příběhy od Antonia a Kleopatry po současnost
Rok vydání :1955
Baldwin Louis - Nesmrtelné lásky
Nakladatelství (edice): Knižní klub
Rok vydání: 1995
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno obálka i kniha stav velmi dobrý
BALDWIN RICHARD,WYPLOSZ CHARLES - EKONOMIE EVROPSKÉ INTEGRACE
Renomovaná publikace dává studentům VŠ, ekonomům, politologům, novinářům a dalším zájemcům o evropskou ekonomiku a integraci k dispozici srozumitelný a přitom koncentrovaný přehled skutečností, teoretických zdůvodnění a diskuzí spjatých s rychlými změnami v Evropě. Autorům se podařilo vhodně propojit informace o milnících novodobé evropské historie, evropských institucích, právu a politice s jasnou interpretací ekonomických zákonitostí stojících za evropskou integrací. Výsledkem je zasvěcená analýza stavu, v jakém se dnes proces evropské integrace nachází. V originále již druhé vydání bylo velmi důkladně přepracováno a aktualizováno, aby přiblížilo nejčerstvější postup integrace do roku 2006. V poznámkách překladatelů-ekonomů z Škoda Auto a.s. Vysoká škola je částečně zachycen i rok 2007. Moderní, čtivá kniha nabízí teoretický výklad, praktické příklady a reálná data dokreslující situaci a pohled na dosud nevyřešené otázky integrace, které téma co nejblíže propojují se světem, v němž ž ijeme.
Vydavatel : GRADA PUBLISHING
Rok vydání: 2008
Jazyk: Čeština
Počet stran: 480
ISBN: 978-80-247-1807-1
Baldwin, James - Jiná země
Rok :1988
Balej F. - Zlaté péro
Vydavatel : J. Šnajdr v Kladně
Jazyk: Čeština
Počet stran: 76
Balej František - Filosofická varia a umělecké essaye
pv, 112 s., EL 1923 Šnajdr, napsáno v jazyce: Česky
Balej František - Zlaté pero
Nakladatelství (edice): J. Šnajdr
Rok vydání: nedat.
Počet číslovaných stran: 76
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno stav velmi dobrý
Doplňující údaje: Spisy Františka Baleje 3
Balej František - Kniha feuilletonů
Nakladatelství (edice): J. Šnajdr
Rok vydání: nedat.
Počet číslovaných stran: 220
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: svazek 2
Balej František - Překlady písní
Nakladatelství (edice): J. Šnajdr
Rok vydání: 1926
Počet číslovaných stran: 98
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: Spisy Františka Baleje 6
Balej J. - Jak to chodí u hrochů-Severní pól
Nakladatel :Fragment
Rok vydání :2001
Stav knihy :velmi dobrý stav
-leporelo-tvrdé desky
BALEJ JAN,BUREŠ MICHAL - VĚTVIČKA A PLOUTVIČKA + DVD
Čtyři příběhy dvou nerozlučných přátel, vycházející ze stejnojmenného animovaného filmu. Může chodit kapr v obleku? A může se tenhle zvláštní šupináč kamarádit se stromem? Může! Jabloň Větvička a kapr Ploutvička procházejí ruku v ruce, vlastně větev v ploutvi, někdy radostným, někdy nelehkým žitím. My je můžeme zastihnout ve čtyřech ročních obdobích, čtyřech příbězích, v jednom tajuplném městě. Text knihy vychází z animovaného filmu, jenž je součástí celovečerní trilogie Jedné noci v jednom městě. Její tvůrce 8211 režisér a výtvarník Jan Balej 8211 za ni obdržel Českého lva za výtvarný počin.
Vydavatel : Mladá fronta a.s.
Rok vydání: 2008
Jazyk: Čeština
ISBN: 80-204-1969-9
Balejka Jan - Antonín Strnadel-ilustrace
221 stran, , čb. vyobrazení, původní vazba s obálkou 8°, velmi dobrý stav Vydavatel : Profil, Ostrava Rok vydání : 1981
Baleka Jan - Vladimír Preclík
nová Academia, napsáno v jazyce: Česky
BALEKA Jan - Vlevo a vpravo ve výtvarném umění
Rok vydání :2005
- Academia, výborný stav
BALEKA Jan - Miroslav Holý
Rok vydání : 1979
Baleka Jan a kol. - Současné české a slovenské umění
461 stran, črtná čb. a bar. vyobrazení, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý, chybí 1 strana předsádky Vydavatel : Odeon-Tatran Rok vydání : 1982
Baleka, J. - Antonín Strnadel
Vydavatel : Profil, Ostrava
Rok vydání: 1981
Jazyk: Čeština
Počet stran: 223
BALETKA Ladislav - Karolinka
Rok vydání : 1998
BALETKA Ladislav - Rožnov pod Radhoštěm a jeho okolí v odboji proti fašismu
Rok vydání : 1986
Baletka Ladislav - Louda JIří - Znaky měst severomoravského kraje
Velmi dobrý stav.
Ostrava 1980 Profil
podél.8°,97s.,váz.
Baletka Ladislav - Louda Jiří - Znaky měst Severomoravského kraje
97 stran, čb. a bar. vyobrazení, původní vazba s obálkou °8°, stav velmi dobrý Vydavatel : Profil Rok vydání : 1968
BALETKA TOMÁŠ - PÁNI Z KRAVAŘ Z MORAVY AŽ NA KONEC SVĚTA
Námětem dalšího svazek edice o českých a moravských panských rodech je moravský panský rod pánů z Kravař, erbu zavinuté střely, jenž své období největší slávy zažil v době předhusitské a za husitských válek, kdy jeho příslušníci ovládali rozsáhlá latifundia v povodí řeky Moravy.
Vydavatel : NLN Nakladatelství Lidové noviny
Rok vydání: 2004
Jazyk: Čeština
Počet stran: 448
ISBN: 80-7106-682-6
Baletka, L - J. Louda, Louda, Jiří - Znaky měst Severomoravského kraje.
Plátěná vazba s obálkou, malá 8°. 97 str. s mnoha barevnými tabulkami i obr. v textu. Ostrava, Profil, 1980. Velmi dobrý stav.
Baletka, Ladislav a kol. - Liptál
W
Vydavatel : Obecní úřad Liptál
Rok vydání: 1994
Jazyk: Čeština
Počet stran: 515
BALGHA Petér - Hřbitov uprostřed města
Rok vydání : 1964
BALÍK a kol. - Jílové u Prahy
Rok vydání : 1987
BALÍK Jindřich, PECHOVÁ Ladislava - O vodníku Brčálkovi
Rok vydání : 1993
BALÍK JINDŘICH,BUCHALOVÁ BÁRA /ILUSTR./ - TATÍNKU,JEĎ OPATRNĚ! DOPRAVNÍ ZNAČKY PRO DĚTI
Rodiče,zajímají se Vaše děti o dopravní značky? Nebo je chcete seznámit se základy silničního provozu? Zkuste to s touto knížečkou! Ke každé značce se najde básnička a děti si vše snadno zapamatují!
Vydavatel : ALBATROS
Rok vydání: 2006
Jazyk: Čeština
ISBN: 80-00-02000-9
BALÍK JINDRICH,KÁBELE ANTONÍN,SCHNEIDER LUDĚK /ILUSTR./ - UŽ PŮJDU DO ŠKOLY PRO DĚTI OD 4 DO 7 LET
Předškoláci se v knize seznámí s určováním počtu, času, tvaru a barev, za pomoci rodičů objevují vše nové, co usnadní jejich začátky ve škole.
Vydavatel : DELTA-MACEK
Rok vydání: 2005
Jazyk: Čeština
Počet stran: 149
ISBN: 80-7351-047-2
BALÍK MICHAEL - VYSUŠOVÁNÍ ZDIVA V PŘÍKLADECH
Publikace čtenáře provede úskalími, při problému se vznikem vlhkosti ve zdivu. U různých typů staveb (rodinné domy, bytové i administrativní stavby) jsou v knize předložena v praxi osvědčená řešení a zdůrazněny výhody a nevýhody jednotlivých řešení. Osvědčený, odborně erudovaný autor předkládá čtenáři jasně a srozumitelně uspořádané možnosti odstranění vlhkosti s vyzdvižením vhodnosti použití pro ten, který případ. Na 50 příkladech různých staveb jsou zde nastíněny jednak možnosti kombinací odvlhčovacích metod, ale také okomentovány podmínky a úvahy, které k jednotlivým variantám řešení vedly. Součástí knihy je i rozhodovací tabulka, která čtenáři umožní snazší orientaci ve správném a účinném použití jednotlivých metod.
Vydavatel : GRADA PUBLISHING
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
Počet stran: 128
ISBN: 80-247-3045-5
BALÍK MICHAEL - EGYPT ZEMĚ SVĚTLA A STÍNŮ
Výpravná fotografická kniha připomíná s nostalgií činnost autora při expedicích egyptologického ústavu. Fotografie jsou volně řazeny do tří cyklů. V první části, která je věnována starému Egyptu, jsou převážně záběry z práce archeologů. Druhá část vás provede prostředím křesťanských měst, klášterů a poutních míst, která svou atmosférou často připomíná kulturu evropskou. Poslední díl knihy ukazuje dnešní islámský Egypt, honosné paláce, mešity, ale také ruiny v prostředí starých čtvrtí vytvářející jedinečné scény.
Vydavatel : GRADA PUBLISHING
Rok vydání: 2008
Jazyk: Čeština
ISBN: 978-80-247-1883-5
BALÍK MICHAEL A KOL. - ODVLHČOVÁNÍ STAVEB
Základní monografie oboru, která popisuje poruchy staveb a jejich jednotlivých částí vlivem vysoké vlhkosti a souvisejících vlivů (salinity, dřevokazných škůdců, všech stavebních problémů apod.) a zejména se zabývá způsoby - stavebními i dalšími metodami - vedoucími ke snížení vlhkosti ve stavbách.
Vydavatel : GRADA PUBLISHING
Rok vydání: 2008
Jazyk: Čeština
Počet stran: 292
ISBN: 978-80-247-2693-9
BALÍK STANISLAV - KOMUNÁLNÍ POLITIKA OBCE,AKTÉŘI A CÍLE MÍSTNÍ POLITIKY
Vydavatel : GRADA PUBLISHING
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
ISBN: 80-247-2908-4
Balík/Hanzal a kol - Jílové u Prahy
Ocpl, 240 s. 22 bar. foto 1987 Okr. muzeum, napsáno v jazyce: Česky
BALÍKOVÁ MARIE - FORENZNÍ A KLINICKÁ TOXIKOLOGIE LABORATORNÍ TOXIKOLOGICKÁ VY
Kniha se zabývá vývojovými trendy v analytické toxikologii, cíli toxikologických vyšetření, laboratorní diagnostikou otrav, legislativou ve vztahu k návykovým látkám a podává praktické informace týkající se akutních otrav.
Vydavatel : GALÉN
Rok vydání: 2004
Jazyk: Čeština
Počet stran: 144
ISBN: 80-7262-281-1
BALKOVÁ ANITA - BRAZÍLIE, DOBRÝ DEN!
Autorka ve své knížce vzpomíná na Brazílii, jakou poznala před třemi desetiletími, a své zážitky doplňuje bedekrovými informacemi sociologického a historického rázu. Vedle převážně překladových publikací jež u nás dosud vyšly, nabízí tato kniha svědectví zapsané Češkou a přináší tak neotřelý, osobitý pohled na exotiku této romantické jihoamerické země.
Vydavatel : LADISLAV BALEK
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
Počet stran: 128
BALL Donna - Nejčernější hodina
Rok vydání :1994
Ball F. - Kandidáti smrti
1969 NV, napsáno v jazyce: Česky
Ball Georgij - Schovávaná se sluníčkem
Nakladatelství (edice): Lidové nakl. - Zvonečky
Rok vydání: 1986
Ilustrace/foto: bar. - Bednářová Eva
Počet číslovaných stran: 81
Poznámka ke knize: - vazba omyvatelná stav velmi dobrý
Ball J. - Kandidáti smrti
NV 1969
Ball J. - V žáru noci
Lunarion 1992
Ball J. - V žáru noci
Nakladatel :Lunarion
Rok vydání :1992
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
BALL John - V žáru noci
Rok vydání :1992
- brož.
Ball John - V žáru noci
Nakladatelství (edice): Lidové nakl. - Lidová knihovna
Rok vydání: 1973
Počet číslovaných stran: 178
Poznámka ke knize: - vazba měkká stav přijatelný s výraznějšími stopami použití
Doplňující údaje: sv. 38
BALL M.CHRISTOPHER,PHILLIPS S.ROBERT - AKUTNÍ MEDICÍNA DO KAPSY NA ZÁKLADĚ MEDICÍNY ZALOŽENÉ NA
Příručka praktické medicíny založené na důkazech, která má poskytnout podporu a rychlou odpověď v případě, kdy žádné jiné, kladně hodnocené zdroje, nejsou dostupné.
Vydavatel : GRADA PUBLISHING
Rok vydání: 2004
Jazyk: Čeština
Počet stran: 196
ISBN: 80-247-0928-7
Ball, Donna - Nejčernější hodina
Oldag Rok :1994
Ball, John - V žáru noci
Rok :1973
Balla - Naživu
Nakladatel : KNIHA ZLÍN
ISBN : 978-80-87162-10-1
EAN : 9788087162101
Formát :
216 stran,
19,5x12cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :2008 (1. vydání)
Anotace : Snad se Balla neurazí, nazveme-li jej slovenským Kafkou. Snad by se neurazil ani Kafka. Krutá a nenávistná individua, jež zabydlují svět Ballových bizarních povídek, trpí základním a prakticky neměnným stavem osamělostí. Ta se kupodivu neztrácí ani ve vzájemném soužití muže a ženy. Tehdy se totiž mění na tzv. dvojosamělost . Ballovy postavy však zároveň disponují poctivou snahou naplno žít a odolat banalitě každodenního přežívání.
Balla - Naživu
Nakladatel : KNIHA ZLÍN
ISBN : 978-80-87162-10-1
EAN : 9788087162101
Formát :
216 stran,
19,5x12cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :2008 (1. vydání)
Anotace : Snad se Balla neurazí, nazveme-li jej slovenským Kafkou. Snad by se neurazil ani Kafka. Krutá a nenávistná individua, jež zabydlují svět Ballových bizarních povídek, trpí základním a prakticky neměnným stavem osamělostí. Ta se kupodivu neztrácí ani ve vzájemném soužití muže a ženy. Tehdy se totiž mění na tzv. dvojosamělost . Ballovy postavy však zároveň disponují poctivou snahou naplno žít a odolat banalitě každodenního přežívání.
BALLANTYNE ANDREW - ARCHITEKTURA PRŮVODCE PRO KAŽDÉHO
Netradičně pojatý úvod do architektury - od egyptských pyramid až po extravagantní budovu opery v Sydney. Autor čtenáře seznámí nejen s jednotlivými stavebními slohy, ale osvětlí i ekonomický, politický a estetický význam budov. V této knize se mimo jiné dozvíte: - Jak je podoba budov ovlivňována naším pojetím sebe sama - Proč některé stavby hrají ve vývoji architektury mnohem důležitější úlohu než jiné - Jaká bude architektura budoucnosti?
Vydavatel : DOKOŘÁN s.r.o.
Rok vydání: 2008
Jazyk: Čeština
Počet stran: 132
ISBN: 80-7363-085-0
Ballantyne R. M. - Dobrodružství malého Martina v lesích brasilských
ilustrace Karel Rélink
Vydavatel : Šolc a Šimáček, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 182
Ballantyne R. M. - Lovci goril-dobrodužný román pro mládež
Nakladatel :Stýblo
Rok vydání :1926
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :původní vazba
-čb il., na titul. listě podpis bývalého majitele, na zadních deskách vazby světlý flek
Ballantyne R. M. - Dobrodružství malého Martina v lesích brasilských
Z angličtiny přeložila Božena Šimková, ilustroval Karel Rélink.
Vydavatel : Šolc a Šimáček, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 183
BALLARD ANNE - ARANŽUJEME SUŠENÉ KVĚTINY
Kniha nabízí více než padesát názorně ilustrovaných návodů, které vám krok za krokem ukáží, jak si vytvořit jednoduchá a nápaditá aranžmá pro svůj domov. Sušené květiny, byliny, semeníky, listy, ovoce a bobule lze kombinovat mnoha způsoby a vytvářet nádherná aranžmá.
Vydavatel : ALPRESS
Rok vydání: 2004
Jazyk: Čeština
Počet stran: 125
ISBN: 80-7218-466-0
Ballard J. G. - Mýty blízké budoucnosti
254 stran, původní brož 8°, stav velmi dobrý Vydavatel : WS Rok vydání : 1994
BALLARD J. G. - Říše slunce
Rok vydání :1988
BALLARD J. G. - Říše slunce
Rok vydání :1988
BALLARD J. G. - Říše slunce
Rok vydání :1988
BALLARD J. G. - Přízeň žen
Rok vydání : 1997 Poznámka :nová
BALLARD J. G. - Říše slunce
Rok vydání : 2000 Poznámka :nová
Ballard J. G. - Říše Slunce
Nakladatel :mf
Rok vydání :1988
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
Ballard J. G. - Super-cannes
Nakladatel :BB Art
Rok vydání :2002
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :velmi dobrá obálka
Ballard J. G. - Říše slunce
335 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý Vydavatel : Mladá Fronta, Praha Rok vydání : 1988
BALLARD J.G. - Říše slunce
Rok vydání :1988
BALLARD J.G. - Říše slunce
Rok vydání :1988
BALLARD J.G. - Říše slunce
Rok vydání :1988
BALLARD J.Q. - Mýty blízké budoucnosti
Rok vydání :1994
Ballard R.D. - Hledání - má cesta za dobrodružstvím a podmořskými objevy
Oldag 1996
Ballard, J. G. - Říše slunce
Rok :1988
Ballard, J. G. - Přízeň žen
Vydavatel : Mustang, Plzeň
Rok vydání: 1997
Jazyk: Čeština
Počet stran: 343
BALLARIN A. - TITIAN
Rok vydání : 1968
Ballek Ladislav - Pomocník
1982 ČS, napsáno v jazyce: Česky
Ballek Ladislav - Akáty, Jaro na ledě
1981 Smena, napsáno v jazyce: Česky
BALLESTAR VINCENC B.,VIGUÉ JORDI - MALBA
Tato obsáhlá příručka vysvětluje všechny teorie a techmiky, které potřebujete znát, abyste malířsky zvládli všechny hlavní žánry. Krok za krokem vás povede na 800 působivých ilustrací, doplněných desítkami návodů. Podrobné popisy postupu nabízejí řadu skvělých příležitostí ke cvičení a experimentům, které každému začínajícímu malíři mohou otevřít cestu k mistrovství.
Vydavatel : REBO PRODUCTIONS
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
Počet stran: 320
ISBN: 80-255-0297-6
BALLESTAR VINCENC B.,VIGUÉ JORDI - KRESBA
Kompletní průvodce technikami kresby popisuje práci s téměř všemi kreslicími prostředky, včetně uhlu, tyčinky Conté, křídy, pastelu a akvarelové tužky, ale také grafitové tužky a různých druhů per. Cvičení a systematické ukázky nabízejí řadu jedinečných možností k procvičování a experimentování a pomáhají probudit tvořivého ducha dřímajícího v každém umělci.
Vydavatel : REBO PRODUCTIONS
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
Počet stran: 320
ISBN: 80-255-0296-9
Ballew Joli, Duntemann Jeff - JAK VYČISTIT A ZRYCHLIT WINDOWS XP UDRŽUJTE SVŮJ SYSTÉM V PE
Kniha, která vám pomůže udržovat počítačový systém v perfektním stavu.
Vydavatel : COMPUTER PRESS a.s.
Rok vydání: 2005
Jazyk: Čeština
Počet stran: 288
ISBN: 80-251-0628-4
BALLÍK MILAN - PRAGUE LET S HAVE A GOURMET TREAT
Kniha Milana Ballíka, našeho významného odborníka na pražskou gastronomii, obsahuje výběr 100 restaurací, kam je dobré pozvat přátele nebo si jen vyjít za dobrým jídlem či pitím. Celá publikace je rozdělena podle denní doby do několika kapitol a je samozřejmě doplněna vloženým plánem Prahy v měřítku 1:10 000 s vyznačením všech popisovaných objektů. Kniha je pouze v anglické verzi.
Vydavatel : KARTOGRAFIE PRAHA a.s.
Rok vydání: 2007
Jazyk: Čeština
Počet stran: 96
ISBN: 978-80-7011-886-3
BALLING A. L. - Každý den je malým světlem
Rok vydání : 1995 Poznámka :A6
BALLING A. L. - Clověče mám Tě rád
Rok vydání : 1994 Poznámka :(nová)
Balling,A.L. - Bůh má rád veselé lidi
W
Vydavatel : Karmelitánské nakladatelství Kostelní Vydří
Rok vydání: 1996
Jazyk: Čeština
BALLINGER Erich - Góóól ! Všechno co chceš vědět o fotbalu
Rok vydání :2000
- A4,četné instruktážní ilustr., lamino, perf.stav
Balmer, Edwin - Dvojník
Vydavatel : Práva lidu, Praha
Rok vydání: 1928
Jazyk: Čeština
Počet stran: 143
BALNEARIUS - LÁZEŇŠTÍ ASKLÉPIOVÉ A JEJICH PACIENTI
Celoživotní profese rehabilitačního a lázeňského lékaře, Balnearia, přivedla na myšlenku shromažďovat humorné, či spíše anekdotické příběhy, vtipy, citace, epigramy a básně s humornou lázeňskou tematikou, lázeňské pohlednice a další materiál. Ten byl také posbírán z mnoha knižních, časopiseckých, rozhlasových, televizních, dopisních a zejména ústních pramenů a osobních sdělení lázeňských lékařů, zdravotních sester, fyzioterapeutů, pacientských celebrit, ale i od zkušených pacientů, v pravém slova smyslu lázeňských harcovníků. Kniha je doplněna pestrými, humorně laděnými citacemi spisovatelů, básníků a lékařů o lázních a lázeňské léčbě, stručným náhledem do humoru v lázeňské poezii, množstvím kreslených vtipů od nejstarších po současné. Publikace je určena především hostům našich lázní s přáním, aby jim pomohla zpříjemnit chvíle odpočinku často po náročných procedurách, a zvláště, aby dobrá nálada při každodenní léčbě přispívala k co největšímu zlepšení jejich zdraví.
Vydavatel : Nakladatelství KNIHY 555
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
Počet stran: 264
ISBN: 80--866600-26-4
BALNER BOHUMÍR, BALNER ROSTISLAV - TAJEMSTVÍ AKUPUNKTURNÍCH BODŮ
Praktická příručka pro lékaře, léčitele a vážné zájemce o akupunkturu, akupresuru, moxu, šiacu a čínské masáže a bojová umění (čchi-kung / qigong, dim-mak, tchaj-ťi-čchüan / taijiquan, wu-šu / wushu), obsahuje podrobné návody léčebného využití jednotlivých akupunkturních bodů 60 nejdůležitějších bodů je zpracováno velmi podrobně v samostatných sekcích.
Vydavatel : CAD PRESS
Rok vydání: 2002
Jazyk: Čeština
Počet stran: 360
ISBN: 80-88969-05-0
BALOUN J. aj. - Rostliny způsobující otravy a alergie
Rok vydání :1989
- 276 s. + vyobr.
BALOUS MIROSLAV - NORTHROP P-61 BLACK WIDOW A F-15 REPORTER
Vydavatel : MBI
Rok vydání: 2003
Jazyk: Čeština
Počet stran: 72
ISBN: 80-86524-04-3
Balsac, Honoré de - Bratranec Pons
Rok :1964
BALSEKAR RAMÉŠ S. - HŘÍCH A VINA OBLUDNOST MYSLI
Kdo by neznal ten nepříjemný pocit, pochybnosti, že jsme udělali co jsme dělat neměli nebo neudělali co jsme udělat měli. Pocit nenávisti, že někdo udělal něco nám, případně neudělal něco co měl pro nás udělat. I mnoho let může tento pocit doslova otravovat naší mysl a v našem životě jehož základem jsou mezilidské vztahy je každý den, každou hodinu mnoho příležitostí, aby se tyto negativní pocity v naší mysli hromadily a odebírali nám zbytečně energii čelit životu se všemi jeho radostmi a s starostmi.Tyto pocity zná určitě každý člověk. Ten kdo se navíc snaží hledat štěstí, smysl života prostřednictvím duchovní disciplíny, je s pocity hříchu a viny konfrontován snad ještě mnohem více, protože každá duchovní stezka, každý systém víry obsahuje většinou dlouhý seznam toho co je třeba dělat a toho co se dělat nesmí. Nedokonalá lidská bytost nutně často selhává při plnění těchto požadavků a pocity viny z toho vznikající jsou často velmi frustrující. Indický mudrc Raméš Balsekar odhaluje zcela jedinečným způsobem nesmyslnost těchto tradičních představ a nekompromisně míří k podstatě problému lidského utrpení. Co osvícení vlastně může člověku přinést v tomto životě? Je skutečně překvapivé, že většina duchovních hledajících chce dosáhnout osvícení nebo seberealizace, protože si na základě svých představ slibují od osvícení něco co jim nikdy nemůže přinést. Tato kniha může pomoci osvobodit mysl od zkostnatělých konceptů a přinést jí klid a harmonii.
Vydavatel : TURIJA PRESS
Rok vydání: 2007
Jazyk: Čeština
Počet stran: 96
ISBN: 80-254-0693-9
Balša Brković - Soukromá galerie
Nakladatel : Mezera
Edice :Moderní východoevropská literatura
ISBN : 978-80-903259-4-4
EAN : 9788090325944
Formát :
168 stran,
19X12,5cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :2007 (1. vydání)
Anotace : Jeden neobvyklý podnikatelský záměr hrdinů autobiograficky laděného postmodernistického románu Soukromá galerie je zasazen do prostředí současné Černé Hory, do společnosti jejích intelektuálů, umělců, bohémů, podnikatelů a politiků.
Balša Brković - Soukromá galerie
Nakladatel : Mezera
Edice :Moderní východoevropská literatura
ISBN : 978-80-903259-4-4
EAN : 9788090325944
Formát :
168 stran,
19X12,5cm,
česky,
brožovaná vazba
Rok vydání :2007 (1. vydání)
Anotace : Jeden neobvyklý podnikatelský záměr hrdinů autobiograficky laděného postmodernistického románu Soukromá galerie je zasazen do prostředí současné Černé Hory, do společnosti jejích intelektuálů, umělců, bohémů, podnikatelů a politiků.
Balšánek, Ant. - Architektura střech doby barokové v Praze.2 sešity
Brožované sešity 34 x 25 cm, číslo 1. a 2. Sešity mají krátký textový úvod, a pak tabulky s foto: 1.: I-VIII tab. 2.: XVI. tab. Praha, Lidové nakl. s podporou České akademie císaře Františka Josefa. Hřbet sešitů je z větší části roztržen, první list 1 seš. je v dolním rohu zašpiněn, jinak uvnitř velmi dobrý stav.
Baltasar Gracián - Příruční orákulum a umění moudrosti
Orion, Praha,
1990,
velmi dobrý stav,
orig. celoplátěná. vazba s přebalem, foto ilustrační, překlad Josef Forbelský, náklad 11 000 výtisků, 1. vydání,
196 stran,
Beletrie a poezie,
Baltasar Gracián-Příruční orákulum a umění moudrosti
Balthasar - Bedřich Smetana
I.Studie osobnosti a díla Smetanova z hlediska psychologického a psychopathologického, II. Soubor dopisů B. Smetany na J. Srba-Debrnova brož 8°, na frontispisu fotografie B. Smetany (J. Mulač), 5 příloh, 4 faksimile, stav dobrý, obálka utržené rohy (viz náhled) Vydavatel : Mojmír Urbánek Rok vydání : 1924
Balthasar Vladimír - Veneziana
Nakladatelství (edice): Slévárna písem
Rok vydání: 1932
Počet číslovaných stran: 17
Poznámka ke knize: - vazba brožovaná stav dobrý se stopami použití
Doplňující údaje: 80 číslovaných výtisků na ručním papíře. Č.79
BALTRUŠAITIS JURGIST - FANTASTICKÝ STŘEDOVĚK ANTICKÉ A EXOTICKÉ PRVKY V GOTICKÉM UM
Studie ve Francii působícího historika přináší neotřelý pohled na gotickou kulturu a její kořeny. Odhaluje nekřesťanské zdroje, z nichž vyrůstá 8222 jiná 8220 tvář gotiky.
Vydavatel : JITRO
Rok vydání: 2008
Jazyk: Čeština
Počet stran: 282
ISBN: 80-86985-05-3
Baltus J. - Vrásky země
Panorama 1985
Baltus J. - Slzy slonů
Panorama 1990
BALTUS Jan - Vrásky země
Rok vydání :1985
- velmi dobrý stav
BALTUS Jan - Slzy slonů
Rok vydání :1989
- Panorama, ed. Cesty, brož., 219 s., 32 s barevných a 8 s. č/b příloh, velmi dobrý stav
BALTUS Jan - Slzy slonů
Rok vydání :1990
- brož., 217 s.
Baltus Jan - Vrásky země
Indie Himaláj
Vydavatel : Panorama Praha
Rok vydání: 1985
Jazyk: Čeština
Počet stran: 246
Baltus Jan - Slzy slonů
Vydavatel : Panorama, Praha
Rok vydání: 1989
Jazyk: Čeština
Počet stran: 217
BALTUS Jan - Vrásky země
Rok vydání :1985
- velmi dobrý stav
Baltus, Jan - Slzy slonů
Afrika, Nairobi, Masai Rok :1990
Balys Buračas - Photographs
Zcela nová kniha. Původní celoplátěná vazba se stříbřením (nepatrně odřená) a obálkou, 27,5 x 30 cm, 167 stran. Kaunas, Lithuania, 1998. Text i anglicky. Velmi pěkný stav!
BALZAC - Novely
Rok vydání : 1986
Balzac - Modesta Mignonová
obálka Horník, 366 stran, původní brož 8°, stav velmi dobrý Vydavatel : Oldřich Petr Rok vydání : 1926
BALZAC / BULWER / DICKENS / GOGOL / MAUPASSANT / SUNG-LING / PLINIUS / POE - Fantastické povídky
Rok vydání : 1968 Poznámka :il. Šalamoun
Balzac de H. - Kabinet starožitností, Stará panna, Quinolův důvtip, Macecha, Spekulant
Nakladatel :SNKLHU
Rok vydání :1962
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Knihovna klasiků sv. 18
Balzac de H. - Lesk a bída kurtisán
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1972
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-obálka nese stopy opotřebení
Balzac de H. - Bratranec Pons
Nakladatel :Melantrich
Rok vydání :1950
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :horší stav obálky
-Tichý F. obálka, frontispice, vazba
BALZAC de Honore - Succubus aneb Běs sviňavý ženský - BALZAC de Honoré
Rok vydání :1947
BALZAC de Honoré - Třicetiletá
Rok vydání : 1982
BALZAC De Honoré - Pére Goriot
Rok vydání : 1965 Poznámka :PB
Balzac de Honoré - Dům U pálkující kočky
Vydavatel : Melantrich, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 190
Balzac de Honoré - Evženie Grandetová
Vydavatel : Lidové nakladatelství, Praha
Rok vydání: 1970
Jazyk: Čeština
Počet stran: 198
Balzac de Honoré - Novely
Venkovský ples, Gobseck, Plukovník Chabert, Třicetiletá, Modesta Mignonová.
Vydavatel : Odeon, Praha
Rok vydání: 1986
Jazyk: Čeština
Počet stran: 558
Balzac H. - Succubus aneb běs sviňavý ženský
Škeřík 1947, sv.č. 157, celopl.vazba
Balzac H. - Neznámé arcidílo
Spol.čes.biliofilů 1950, 5 mědirytin C. Bouda, výborný stav
Balzac H. - Bratranec Pons
LN 1972
BALZAC H. - Sestřenice Běta
Rok vydání : 1929 Poznámka :pův. vazba
BALZAC H. - Šuani
Rok vydání : 1952
Balzac H. - Sestřenice Běta
Vydavatel : Jos. R. Vilímek, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 469
Balzac H. - Eugenie Grandetová
Sfinx Janda 1927
Balzac H. de - Velikost a pád Césara Birotteaua, Bankovní dům Nucingen, Dcera Evina
Nakladatel :SNKLHU
Rok vydání :1959
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-Knihovna klasiků sv. 8
Balzac H. de - Modesta Mignonová
Nakladatel :SS
Rok vydání :1972
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-SLOVENSKY
Balzac H. de - Neznáme veldielo
Nakladatel :SS
Rok vydání :1950
Stav knihy :velmi dobrý stav
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-SLOVENSKY
BALZAC Honoré - Bratranec Pons
Rok vydání : 1964
BALZAC Honoré - Firma Nucingen
Rok vydání : 1926
BALZAC Honoré - Flora Brazierová
Rok vydání : 1949
BALZAC Honoré - Historie třinácti
Rok vydání : 1910 Poznámka :brož.
BALZAC Honoré - Succubas
Rok vydání : 1976
Balzac Honoré de - Studie ženy
Edice Pestrá knihovna sv. 164-166, 92 stran, původní brož 16°, stav velmi dobrý Vydavatel : Alois Hynek, Praha Rok vydání :
Balzac Honoré de - Maskovaná láska
Slovensky, 80 stran, původní sešit 8°, velmi dobrý stav Vydavatel : Bibliotéka-Bratislava Rok vydání :
Balzac Honoré de - Poslanec
Oppl, 592 s. 1927 Vilímek, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Eugenie Grandetová/Venkovský lékař
Ocpl, 558 s., il. F. Tichý, b. ob. 1929 Melantrich, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Modesta Mignonová
Ocpl, 380 s. 1926 Borský/Šulc, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Třicetiletá
Ocpl, 184 s., ob a il. K. Teissig 1982 Melantrich, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Historie třinácti
Oppl, 366 s. b.d. Vilímek, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Modesta Mignonová, Dům u pálkující kočky, Venkovský ples, Gobseck
Ocpl, 440 s. 1958 Snklhu, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Žena třicetiletá
Oppl, 236 s. 1924 Vítek, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Sestřenice Běta
Obr, 380 s., ob. H. Zmaytlíková, typo Z. Seydl 1968 Odeon čnd, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Sestřenice Běta
Ocpl, 472 s., il. J. Goth 1925 Vilímek, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Ztracené iluze
Ocpl, 636 s., vaz. Z. Seydl, b. ob. 1958 Snklhu, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Firma Nucingen aj. novelly
1926 Vilímek, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Farář tourský aj. povídky
1926 Vilímek, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Sestřenice Běta
Obr, ob. H. Zmatlíková 1968 Odeon ČND, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Rebelové
Obr. 3 sešity, il. V. Mašek 1930 Melantrich, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Modesta Mignonová
1976 LN, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Firma Nucingen
přel. J. Guth 1926 Vilímek, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Batranec Pons
1972 LN, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Albert Savarus
pův. il. Ch. Huard 1927 Sfinx, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Novely
1986 Ode . . . 560, napsáno v jazyce: Česky
Balzac Honoré de - Žertovné povídky-třetí povídka
143 stran, původní brož 8°, stav velmi dobrý Vydavatel : B. Kočí, Praha Rok vydání : 1928
BALZAC Honoré de - Ztracené iluze
Rok vydání :1955
- plát.vazba
BALZAC Honoré de - Venkované
Rok vydání :1951
- brožované
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání :1950
BALZAC Honoré de - Žertovné povídky. První desítka
Rok vydání :1928
- brožované
BALZAC Honoré de - Žertovné povídky. Třetí desítka desítka
Rok vydání :1928
- brožované
BALZAC Honoré de - Okresní Musa, Slavný Gaudissart,Bezděční herci,Dvojí rodina,Vstup o života
Rok vydání :1963
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Rok vydání :1956
- pošk.obal
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Rok vydání :1956
BALZAC Honoré de - Historie třinácti/Tajnosti princezny z Cadignanu
Rok vydání :1957
BALZAC Honoré de - Historie třinácti / Tajemství princezny z Cadignanu
Rok vydání :1957
- plát.vazba
BALZAC Honoré de - Tatík Goriot
Rok vydání :1951
BALZAC Honoré de - Tatík Goriot
Rok vydání :1951
- brožované
Balzac Honoré de - Sestřenice Běta / Bratranec Pons
Nakladatelství (edice): Odeon - Galérie klasiků
Rok vydání: 1986
Počet číslovaných stran: 653
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka stav přijatelný s výraznějšími stopami použití, kniha stav velmi dobrý
BALZAC Honoré de - Oslí kůže
Rok vydání :1949
BALZAC Honoré de - Venkované
Rok vydání :1926
Balzac Honoré de - Psanci-Filosofická studie
A4, Obr, 48 s., ob. F. Tručka, typo A. Chlebeček 1949 Prokop/ Svoboda, napsáno v jazyce: Česky
BALZAC Honoré de - Ztracené iluze
Rok vydání :1986
- ob. A.Krejča
BALZAC Honoré de - Ztracené iluze
Rok vydání :1963
BALZAC Honoré de - Ztracené iluze
Rok vydání :1932
- pošk.vazba, bez obalu
BALZAC Honoré de - Ztracené iluze
Rok vydání :1958
- ob. Seydl
BALZAC Honoré de - Ztracené iluze
Rok vydání :1958
- ob. Seydl
BALZAC Honoré de - Ztracené iluze
Rok vydání :1958
- ob. Seydl
BALZAC Honoré de - Třicítiletá - BALZAC Honore de
Rok vydání :1926
BALZAC Honoré de - Třicetiletá
Rok vydání :1982
- il. K.Teissig
BALZAC Honoré de - Třicetiletá
Rok vydání :1946
BALZAC Honoré de - Třicetiletá
Rok vydání :1982
- il.K.Teissig,plát.vazba
BALZAC Honoré de - Šuani
Rok vydání :1952
BALZAC Honoré de - Succubus aneb Běs sviňavý ženský
Rok vydání :1976
- A6,
BALZAC Honoré de - Kabinet starožitností/Stará panna/Quinolův důvtip/Macecha/Spekulant
Rok vydání :1962
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Rok vydání :1956
BALZAC Honoré de - Modesta Mignonová. Dům u pálkující kočky.Venkovský ples. Gobseck
Rok vydání :1958
- pošk.obal
BALZAC Honoré de - Modesta Mignonová. Dům u pálkující kočky. Venkovský ples. Gobseck
Rok vydání :1958
BALZAC Honoré de - Modesta Mignonová.Dům U Pálkující kočky. Venkovský ples. Gobseck
Rok vydání :1958
BALZAC Honoré de - Okresní musa. Slavný Gaudissart. Bezděční herci. Dvojí rodina. Vstup do života
Rok vydání :1965
BALZAC Honoré de - Velikost a pád Césara Birotteaua. Bankovní dům Nucingen. Dcera Evina
Rok vydání :1959
BALZAC Honoré de - Ztracené iluze
Rok vydání :1955
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání :1974
- ob.Z,Ziegler, plát.vazba
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání :1974
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání :1974
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání :1974
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání :1974
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání :1968
- brožované
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání :1974
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání :1974
BALZAC Honoré de - Otec Goriot. Scény ze života pařížského
Rok vydání :1925
- s ilustracemi
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Rok vydání :1985
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Rok vydání :1985
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtisán
Rok vydání :1957
- ob. Tichý
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtisán
Rok vydání :1957
- ob. Tichý
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtisán
Rok vydání :1957
- ob. Tichý
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtisán
Rok vydání :1957
- ob. Tichý
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtisán
Rok vydání :1957
- ob. Tichý
BALZAC Honoré de - Historie velikosti a pádu Césara Birotteau-a,voňavkáře, rytíře Řádu čestné legie, náměstka starosty 2. Okrsku města Paříže - BALZAC Honore de
Rok vydání :1925
BALZAC Honoré de - Historie třinácti
Rok vydání :1927
BALZAC Honoré de - Gobseck
Rok vydání :1951
- brožované
BALZAC Honoré de - Firma Nucingen a jiné noveny - BALZAC Honore de
Rok vydání :1926
BALZAC Honoré de - Farář Tourský a jiné povídky - BALZAC Honore de
Rok vydání :1926
BALZAC Honoré de - Eugenie Grandetová
Rok vydání :1929
- il. Fr.Tichý,bez ob.,pošk.hřbet
BALZAC Honoré de - Eugenie Grandetová
Rok vydání :1927
BALZAC Honoré de - Eugenie Grandetová/ Venkovský lékař
Rok vydání :1929
- il. F.Tichý, plát.vazba
BALZAC Honoré de - Evženie Grandetová
Rok vydání :1970
BALZAC Honoré de - Dům u pálkující kočky
Rok vydání :1950
BALZAC Honoré de - César Birotteau.Příběh o velikosti a pádu voňavkáře,náměstka starosty2.okresu pařížského,rytíře řádu Čestné legie atd.
Rok vydání :1951
- il.Fr.Ketzek,plát.vazba
BALZAC Honoré de - Bratranec Pons
Rok vydání :1964
- ob.A.Born,plát.vazba
BALZAC Honoré de - Bratranec Pons
Rok vydání :1964
BALZAC Honoré de - Bratranec Pons
Rok vydání :1964
BALZAC Honoré de - Bratranec Pons
Rok vydání :1964
BALZAC Honoré de - Bratranec Pons
Rok vydání :1964
BALZAC Honoré de - Bratranec Pons
Rok vydání :1964
Balzac Honoré de - Kajícnice
159 stran, původní brož 8°, stav velmi dobrý, obálka opotřebena a roztržena Vydavatel : Světová lit., Praha Rok vydání : 1932
Balzac Honoré de - Žertovné povídky-první desítka
156 stran, původní brož 8°, stav velmi dobrý, obálka opotřebena Vydavatel : B. Kočí Rok vydání : 1928
Balzac Honoré De - Sestřenice Běta
obálka a ilustrace Čeněk Pražák, 369 stran, původní vazba s obálkou 8°, stav velmi dobrý, obálka mírně opotřebena Vydavatel : SNHKLU, Praha Rok vydání : 1954
BALZAC Honoré de - Tatík Goriot
Rok vydání :1951
- brožované
BALZAC Honoré de - Žertovné povídky.Druhá desítka
Rok vydání :1928
- brožované
BALZAC Honoré de - Historie třinácti - BALZAC Honore de
Rok vydání :1927
BALZAC Honoré de - Šprýmovné povídačky
Rok vydání :1991
BALZAC Honore de - Fysiologie manželství
Rok vydání : 1915 Poznámka :brož., il.Kysela
BALZAC Honore de - Modesta Mignonová
Rok vydání : 1976 Poznámka :razítko knihovny
BALZAC Honore de - Venkovský lékař
Rok vydání : 1929
BALZAC Honoré de - Dívka se zlatýma očima
Rok vydání : 2003 Poznámka :A6
BALZAC Honoré de - Chagrinová kůže
Rok vydání : 1902 Poznámka :orig.vazba
BALZAC Honoré de - Krevní msta
Rok vydání : 1927 Poznámka :A6
BALZAC Honoré de - Rebelové
Rok vydání : 1930
BALZAC Honoré de - Rozmarné povídky II
Rok vydání : 1930
BALZAC Honoré de - Sestřenice Běta
Rok vydání : 1968
BALZAC Honoré De - Sestřenice Běta/ Bratranec Pons
Rok vydání : 1986
BALZAC Honoré De - Šprýmovné povídačky
Rok vydání : 1931 Poznámka :brožovaná
BALZAC Honoré de - Venkované
Rok vydání : 1926 Poznámka :ob. Čufta
BALZAC Honoré de - Žertovné povídačky
Rok vydání : 1931 Poznámka :brož., il.Schonborn
Balzac Honoré de - Succubus
Vydavatel : Lidové nakladatelství, Praha
Rok vydání: 1969
Jazyk: Čeština
Počet stran: 126
Balzac Honoré de - Dvě povídky - Dům U kočky, Rodinný mír
W, č.1095-96
Vydavatel : J. Otto, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 152
Balzac Honoré de - Mládenecká domácnost
Vydavatel : Pražské akciové tiskárny, Praha
Rok vydání: 1925
Jazyk: Čeština
Počet stran: 390
Balzac Honoré de - Třicetiletá
Vydavatel : Rudolf Kmoch, Praha
Rok vydání: 1946
Jazyk: Čeština
Počet stran: 230
Balzac Honoré de - Neznámé arcidílo
Vydavatel : Petr Tvrdý, Praha
Rok vydání: 1921
Jazyk: Čeština
Počet stran: 48
Balzac Honoré de - Tatík Goriot
Vydavatel : Melantrich, Praha
Jazyk: Čeština
Počet stran: 263
Balzac Honoré de - Dům u pálkující kočky
Vydavatel : Melantrich
Rok vydání: 1950
Jazyk: Čeština
Počet stran: 192
Balzac Honoré de - Otec Goriot
Nakladatelství (edice): Mladá fronta - Máj
Rok vydání: 1970
Ilustrace/foto: Brdlík Z. barevné celostránkové
Počet číslovaných stran: 236
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka chybí, kniha stav velmi dobrý
Balzac Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Ocpl, 480 s., ob a vaz. F. Tichý 1965 Snklu, napsáno v jazyce: Česky
BALZAC Honoré de - Plukovník Chabert
Poznámka :A6, secesní vazba
Balzac Honoré de - Třicetiletá
Nakladatelství (edice): Melantrich
Rok vydání: 1982
Ilustrace/foto: Karel Teissig
Počet číslovaných stran: 178
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka chybí, kniha stav velmi dobrý
Balzac Honoré de - Modesta Mignonová
Nakladatelství (edice): Knihy srdce
Rok vydání: 1976
Ilustrace/foto: Machálek K.
Počet číslovaných stran: 301
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka i kniha stav dobrý se stopami použití
Balzac Honoré de - Příběh o velikosti a pádu Césara Birotteaua
Nakladatelství (edice): Práce
Rok vydání: 1951
Ilustrace/foto: Ketzek F.
Počet číslovaných stran: 315
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka chybí, kniha stav velmi dobrý
Balzac Honoré de - Šuani
Nakladatelství (edice): Melantrich
Rok vydání: 1952
Počet číslovaných stran: 376
Poznámka ke knize: - vazba poloplátěná obálka stav přijatelný s výraznějšími stopami použití, kniha stav velmi dobrý
Doplňující údaje: Neboli Bretaň roku 1799.
Balzac Honoré de - Bratranec Pons
Nakladatelství (edice): Snklu
Rok vydání: 1964
Počet číslovaných stran: 267
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka stav dobrý se stopami použití, kniha stav velmi dobrý
Balzac Honoré de - Bratranec Pons
Nakladatelství (edice): Snklu
Rok vydání: 1964
Počet číslovaných stran: 267
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka i kniha stav velmi dobrý
BALZAC Honore de - Ztracené iluze
Rok vydání : 1932 Poznámka :2.sv
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Rok vydání : 1972
BALZAC Honoré de - Otec Goriot
Rok vydání : 1970
Balzac Honoré de - Výbor z díla II-Evž. Grandetová, Neznámé arcidílo, Hledání absolutna
1948 Svoboda, napsáno v jazyce: Česky
BALZAC Honoré De - Psanci
Rok vydání : 1949 Poznámka :A 4
Balzac Honoré De - Dvě povídky
Pestrá knihovna čís. 68., 78 stran, původní brož 16°, stav velmi dobrý Vydavatel : Alois Hynek, Praha Rok vydání :
BALZAC Honoré de - Plukovník Chabert a jiné prózy
Rok vydání :1957
BALZAC Honoré de - Plukovník Chabert a jiné prózy
Rok vydání :1957
BALZAC Honoré de - Plukovník Chabert a jiné prózy
Rok vydání :1957
BALZAC Honoré de - Plukovník Chabert a jiné prózy
Rok vydání :1957
BALZAC Honoré de - Příběh o velikosti a pádu Césara Birotteaua voňavkáře, náměstka starosty 2.okresu pařížského, rytíře řádu Čestné legie atd.
Rok vydání :1951
- il.F.Ketzek
BALZAC Honoré de - Plukovník Chabert. Za opatrovanství
BALZAC Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Rok vydání :1957
- bez obalu
BALZAC Honoré de - Bratranec Pons
Rok vydání :1972
- kresba na ob. J.Říha
Balzac Honoré de - Otec Goriot
Nakladatelství (edice): Mladá fronta - Máj
Rok vydání: 1970
Ilustrace/foto: Brdlík Z. barevné celostránkové
Počet číslovaných stran: 236
Poznámka ke knize: - vazba plátěná
Balzac Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Nakladatelství (edice): Klub čtenářů Odeon
Rok vydání: 1985
Počet číslovaných stran: 523
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka i kniha stav velmi dobrý
Balzac Honoré de - Ztracené iluse
Nakladatelství (edice): Snklhu
Rok vydání: 1958
Počet číslovaných stran: 634
Poznámka ke knize: - vazba plátěná obálka chybí, kniha stav dobrý se stopami použití
Balzac, H. de - Mládenecká domácnost
Vydavatel : Pražská akciová tiskárna
Rok vydání: 1925
Jazyk: Čeština
Počet stran: 390
Balzac, Honoré de - Succubus
překlad Jaroslava Zaorálka Rok :1995
Balzac, Honoré de - Ztracené iluse
Rok :1955
Balzac, Honoré de - Albert Savarus
Ilustrace Ch. Huarda.
Vydavatel : Sfinx B. Janda, Praha
Rok vydání: 1927
Jazyk: Čeština
Počet stran: 378
Balzac, Honoré de - Neznámé arcidílo
Vydavatel : Edice Atom, Praha
Rok vydání: 1921
Jazyk: Čeština
Počet stran: 48
Balzac, Honoré de - Modesta Mignonová
Vydavatel : Lidové nakladatelství, Praha
Rok vydání: 1976
Jazyk: Čeština
Počet stran: 301
Balzac, Honoré de - Sestřenice Běta
Ilustroval J. Goth.
Vydavatel : Nakladatel Jos. R. Vilímek, Praha
Rok vydání: 1925
Jazyk: Čeština
Počet stran: 472
Balzac, Honoré de - Výbor z díla I. - II.
I. díl - 347 s. II. díl - 346 s.
Vydavatel : Nakl. Svoboda, Praha
Rok vydání: 1948
Jazyk: Čeština
Balzac, Honoré de - Okresní musa
Vydavatel : Aventinum, Praha
Rok vydání: 1924
Jazyk: Čeština
Počet stran: 170
Balzac, Honoré de - Sestřenice Běta
Odeon Rok :1974
Balzac, Honoré de - Otec Goriot
Rok :1970
Balzac, Honoré de - Lesk a bída kurtizán
Rok :1985
Balzac, Honoré de - Farář tourský, Petřička, Flora Br
Farář tourský, Petřička, Flora Brazierová, Črty a portréty Rok :1973
Balzac, Stendhal - O realismu
ČS 1950
Balzac/Čapek/Frank/Giraldi/Giono/Sigurdsson - Nesmrtelní milenci III-
A4, Ocpl, 288 s., il. E.Urban 1977 Tatran, napsáno v jazyce: Slovensky
BALZANO Bruno - Řekni proč ?
Rok vydání : 1997 Poznámka :A4
BALZAS Honoré de - Ztracené iluze
Rok vydání :1963
Bambas Milan - Česko-německý a německo-český slovník
1991 Bonart/Baroko, napsáno v jazyce: Česky
BAMBERGER MICHELLE MVDr. - JAK POSKYTNOUT PRVNÍ POMOC SVÉMU PSOVI
Jak provést resuscitaci,zastavit krvácení,rozpoznat příznaky šoku nebo jak postupovat při popálení,pokousání,utonutí či otravě .
Vydavatel : PRAGMA
Jazyk: Čeština
ISBN: 80-7205-588-7
Bamberger, R. - Skleněná studna
Ilustrovala E. Wallentová.
Vydavatel : Albatros, Praha Nakl. pro děti a mládež Slovenské vydavatelstvo kníh pre mládež
Rok vydání: 1969
Jazyk: Čeština
Počet stran: 162
Bambula a kol - Učebnice pro autoškoly
1978 NV, napsáno v jazyce: Česky
BAMBUSY - Reprodukce a pojednání o tušové malbě bambusů v čínské kultuře.
Výborný stav.
Bamm Peter - Eines Menschen Zeit
1972 Deutsche Buch., napsáno v jazyce: German
BAMPTON Bob/BAMPON Julie - Prales/ Savana. Zvířátka a hádanky
Rok vydání :1997
- převážně il. B.Bampton, lamino
BANÁŠ JOZEF - ZÓNA NADŠENÍ
Hlavní hrdina, dvacetiletý student Jozef, se v červenci 1968 zamiluje v Kyjevě do Ukrajinky Alexandry, v srpnu 1968 se ve Vysokých Tatrách seznámí s německým studentem Thomasem, který se vrací do Německa v noci z 20. na 21. srpna. Této noci zároveň přichází do Československa přes východní hranici Alexandra jako příslušnice sovětské okupační armády. Z lásky k Jozefovi jde dobrovolně pomoci Čechům a Slovákům v boji s údajnou kontrarevolucí. Okupace přátelství a lásku mladých lidí přeruší, ale způsob, jakým život následujících třicet sedm let proplétá jejich osudy, vyráží dech. Autor bestselleru Idioti v politice, bývalý diplomat a politik Jozef Banáš, neobvykle otevřeně odhaluje svět mezinárodní politiky, diplomacie a tajných služeb. Na pozadí dramatického příběhu se čtenář seznámí s nejvýznamnějšími událostmi nedávné minulosti v Německu, Česku, Rusku, Ukrajině a na Slovensku.
Vydavatel : Knižní klub
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
Počet stran: 388
ISBN: 80-242-2546-3
BANCO H. CH. - The Further Adventures of Papillon
Rok vydání : 1956
BAND Eno - Konec supa černého
Rok vydání : 1962 Poznámka :ilustrace Brychta
Bandello M. - Padesát pamětihodných příběhu
Vydavatel : Odeon
Rok vydání: 1975
Jazyk: Čeština
Bandello M. - Padesát pamětihodných příběhů
Nakladatel :Odeon
Rok vydání :1975
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :vázaná
Stav obálky :běžné opotřebení obálky
-VF, renesanční povídky, Troup M. bar il, vepsán text nesouv s knihou
Bandello Matheo - Padesát pamětihodných příběhů
Nakladatelství (edice): Odeon
Rok vydání: 1975
Ilustrace/foto: Troup M.
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno obálka stav dobrý se stopami použití, kniha stav velmi dobrý
Bandello Matheo - Padesát pamětihodných příběhů
Nakladatelství (edice): Odeon
Rok vydání: 1975
Ilustrace/foto: Troup M.
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno obálka stav přijatelný s výraznějšími stopami použití, kniha stav dobrý se stopami použití
Bandello Matheo - Padesát pamětihodných příběhů
Nakladatelství (edice): Odeon
Rok vydání: 1975
Ilustrace/foto: Troup M.
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno obálka stav dobrý se stopami použití, kniha stav velmi dobrý
Bandello Matheo - Padesát pamětihodných příběhů
Nakladatelství (edice): Odeon
Rok vydání: 1975
Ilustrace/foto: Troup M.
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno obálka stav přijatelný s výraznějšími stopami použití, kniha stav velmi dobrý
Bandello Matteo - Padesát pamětihodných příběhů
A4, Ocpl, 472 s., il. M. Troup 1975 Odeon, napsáno v jazyce: Česky
BANDELLO Matteo - Padesát pamětihodných příběhů
Rok vydání :1975
- il. Troup
BANDELLO Matteo - Padesát pamětihodných příběhů
Rok vydání : 1975 Poznámka : formát A4
Bandello Matteo - Padesát Pamětihodných Příběhů
Vydavatel : Odeon
Rok vydání: 1975
Jazyk: Čeština
Počet stran: 464
Bandello Matteo - Padesát pamětihodných příběhů
Vydavatel : Odeon, Praha
Rok vydání: 1975
Jazyk: Čeština
Počet stran: 465
BANDINI DITTE A GIOVANNI - KNIHA ANDĚLŮ
Poselství zářivě krásných světelných bytostí Andělé ztělesňují touhu člověka po čistotě a všem božském, jsou úzce spjatí s naším životem, jak o tom svědčí blahořečení a modlitby k andělům nebo zkušenosti z blízkosti smrti.
Vydavatel : Knižní klub
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
Počet stran: 240
ISBN: 80-242-2302-5
BANDINI DITTE,BANDIDNI GIOVANI - KNIHA UPÍRŮ
Krev je jeho vášní Upír je poutník mezi hranicemi a světy, smrtí a životem, tělem a duchem, mezi dnem a nocí. Je to smyslný a atraktivní svůdce. Od doby, kdy před více než sto lety vstoupil na literární scénu jako Drákula, lidi neuvěřitelně fascinuje. Ovlivňuje vzhled, oblékání a životní styl mnoha skupin. Co jsou to vlastně psychičtí upíři a upíři vůbec? Musí se nutně živit krví? Jsou v příbuzenském vztahu s vlkodlaky, nadpřirozenými bytostmi či se zombie? Autoři po této bytosti pátrali, sledovali její proměnu v průběhu času od původního až k modernímu psychickému upírovi.
Vydavatel : Knižní klub
Rok vydání: 2009
Jazyk: Čeština
Počet stran: 208
ISBN: 80-242-2556-2
Bandler R. - Humor im Lied
Nakladatel :Schlesinger
Stav knihy :běžné opotřebení
Vazba :brožovaná
-Písně, noty, 15 německých písní
Bandrowski, Jerzy - Bílý lev
Celopl., privátní vazba se zlacením na hřbetu. Praha, Hejda Tuček, 261 S., malá 8° s vevázanou půdovní obálkou. Velmi pěkný stav.
Bandrowski, Jerzy - Nepřemožitelné prapory
Celopl. vazba. Praha, Plamja , 1924, 264 S., 8°. Vazba mírně uvolněna. Jinak nepoškozeno. Pěkný stav.
Bandrowski, Jiří - Bílý lev
Polpl. vazba. Praha, Ant. Hajn, 1919, 270 S., VIII, malá 8°. Pěkný stav.
Bane/Benet - Život Danielle Steel
pv, 382 s. 1999 Alpress, napsáno v jazyce: Česky
Banerdži - Píseň o cestě
Rok :1978
BANERDŽI Bibhútibhúšan - Píseň o cestě
Rok vydání : 1978
BANFI FRANCO - SVĚT POD HLADINOU UNDERWATER PLANET NEJKRÁSNĚJŠÍ POTÁPĚČSKÁ
Švýcar Franco Banfi je jedním z nejlepších podmořských fotografů. Sjezdil celý svět a všude objevil spoustu zajímavých míst oplývajících rozmanitými druhy živočichů i rostlin. Do knihy vybral popisy lokalit a unikátní fotografie například z Jižní Afriky, Rudého i Jaderského moře, evropských jezer či z obou pólů.
Vydavatel : Mladá fronta a.s.
Rok vydání: 2008
Jazyk: Čeština
Počet stran: 200
ISBN: 80-204-1694-0
BANG Herman - U cesty
Rok vydání :1977
- sv. 476
BANGHA ONDREJ - MOXOVÁNÍ V TRADIČNÍ ČÍNSKÉ MEDICÍNĚ
Ovlivňování akupunkturních bodů teplem je metoda tradiční čínské medicíny. Už základní dílo čínské medicíny, kánon Chuang-ti nej-ťing, Vnitřní kniha Žlutého císaře, kterého tradice zařazuje do 27.st.př.n.l., doporučuje moxování. Často se používá u onemocnění způsobených tzv. chladem a tzv. vlhkem, některými typy tzv. prázdnoty a při slabosti životní energie čchi. Tedy u chronických a degenerativních nemocí, celkové slabosti, nedostatku imunity, vyčerpanosti, depresí, nízkého krevního tlaku a nemocí staršího věku.
Vydavatel : SVÍTÁNÍ
Rok vydání: 2007
Jazyk: Čeština
Počet stran: 150
ISBN: 80-86198-44-6
Bangles - Eternal Frame
Bangley Desmond - Sněžný tygr
Nakladatelství (edice): Svoboda - Omnia
Rok vydání: 1978
Počet číslovaných stran: 296
Poznámka ke knize: - vazba neurčeno obálka stav dobrý se stopami použití, kniha stav velmi dobrý
Banhart Devendra - Nino rojo rejoicing in the hands (2 .
Banhart Devendra - The Black Babies
The Black Babies is the first EP recorded by the folk rock artist Devendra Banhart. It was released only in the United Kingdom through Young God s UK distributor, Cargo UK, in 2003.
Track listing: