| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | 67 | | Autor | : | Pneumatiky Barum 1966 | | Popis | : | Vydáno 1966, 190 stran, fota a vyobrazení, dobrý stav.
Pnuematiky pro jízdní kola, motokola, skútry, ruční vozíky, osobní a dodávkové vozy, autobusy, nákladní vozy, přívěsy a pneumatiky pro zemědělství - označení, údržba, vlastnosti, duše, ventily atd. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ročenka 1965 | | Autor | : | Svět motorů | | Popis | : | Vydáno 1965, brož., 158 stran, dobrý stav.
Pokusný motocykl Dragster, S Volhou přes Alpy, Nový Renault 1500 atd. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | motorismus, auta, veteráni, ZIM, Moskvič | | Popis | : | Vydáno 1954, stran, obr., dobrý stav.
Vše o řízení a údržbě auta, i o autech, především sovětské výroby - Moskvič, ZIS, ZIM, GAZ - poválečná výroby a jejích sočástkách. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Z. Treybal | | Autor | : | Umění jezdit | | Popis | : | Vydáno 1959, 224 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | údržba a oprava | | Autor | : | Lada, Niva, Vaz | | Popis | : | SNTL 1976, 358 stran, 222 obr., zjevně používaná při opravách, jinak dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | AUTA VÝCHODNÍHO BLOKU | | Autor | : | Jan Tuček | | Popis | : | Nakladatel : Grada Praha
Rok vydání : 2009
>Vázaná, první vydání, 292 stran textu a obrázků, nová kniha - vynikající stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ÚDRŽ. A OPRAV. AUT. ŠKODA 105 120 | | Autor | : | J. Andrt | | Popis | : | Nakladatel : Sntl Praha
Rok vydání : 1984
>Vázaná, třetí upravené a doplněné vydání, . Údržba a opravy aut Škoda 105, 120, 130 Garde-Rapid, 480 stran, 402 obrázků a 55 tabulek, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | 14 | | Autor | : | Vznětový motor SMD | | Popis | : | Vydáno 1964, brož., 194 stran, obr., dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | J. R. Mach | | Autor | : | Jak projít STK | | Popis | : | Vydáno 1999, brož., 130 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ceník | | Autor | : | Údržba a oprava motor. vozidel | | Popis | : | Vydáno 1987, brož., 102 stran, dobrý stav.
Např. Popisník prací - montáž a demontáž, ceník prací - např. Chladící okruh naplnit a odvzdušnit - 12 Kč, Věnec setrvačníku vyměnit - 9.10 Kč ard. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Řízení automobilů a automobilových sledů | | Popis | : | Naše vojsko 1952, brož., 144 stran, obr., dobrý stav.
Např. Přeprava po prámech, Nakládání a vykládání tančíků, Šetření PHM, Volba místa k přenoconání atd. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | provoz a údržba | | Autor | : | Oltcit | | Popis | : | 62 stran, brož., obr., dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Velké železniční tratě světa | | Autor | : | Wade-Matthews Max | | Popis | : | Encyklopedie nejkrásnějších železničních tratí světa překlad Jiří Baudyš
obsahuje množství bar.foto v textu Nakladatel : Rebo Productions CZ, Dobřejovice
( 1999)
Vazba : původní s přebalem 4°
Stran : 256
Stav : dobrý
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Doprava kolem nás | | Autor | : | Jelen Jiří | | Popis | : | 202 obrázků ( nákresy, č/b fotografie) Nakladatel : Nadas, Praha
( 1974)
Vazba : původní s přebalem 8°
Stran : 226
Stav : mírně ušpiněný přebal, kniha dobře zachována
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Vrtulníky | | Autor | : | Prokop Miloš | | Popis | : | obsahuje množství č/b vyobrazení v textu Nakladatel : Naše vojsko, Praha
( 1954)
Vazba : pův.brož 8°
Stran : 107
Stav : dobrý
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Automobil pro každého | | Autor | : | Beneš O. / Dobrovolný B. | | Popis | : | Theorie, obsluha, praxe, udržování, předpisy, ocenění ojetého vozu, pojednání o všem, co s automobilem souvisí III.rozšířené vydání
obsahuje 240 č/b vyobrazení převážně v textu
Nakladatel : Jos.Hokr, Praha
( 1946)
Vazba : pův.brož 8°
Stran : 284
Stav : obálka mírně ušpiněná, na hřbetě a po krajích místy odřená
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | LETECTVÍ DNES A ZÍTRA | | Autor | : | Pavel Beneš, Jaromír Schindler | | Popis | : |
Pavel Beneš, Jaromír Schindler LETECTVÍ DNES A ZÍTRA Procházka cestami, po kterých kráčela a napříště půjde letecká technika . MF, Praha, 1959 402 stran, původní vazba, velký formát 1. vydání Ilustrace : Adolf Pražský. Mimo ilustrace a technické nákresy obsahuje mnoho černobílých fotografií. Stav : obálka otřepená, na hranách natržená, odřená, jinak dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | AUTOMECHANIK | | Autor | : | Ivo Bernard | | Popis | : |
Ivo Bernard AUTOMECHANIK Technologie pro 1., 2. a 3. ročník odborných učilišť a učňovských škol. SNTL, Praha, 1977 416 stran, 268 obrázků, 15 tabulek, 1 vlepená příloha, původní lamino vazba, střední formát 3. vydání Stav : výborný
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | VOZY VELKÝCH CEN | | Autor | : | Boleslav Hanzelka | | Popis | : |
Boleslav Hanzelka VOZY VELKÝCH CEN Vývoj závodních vozů od začátku automobilových závodů, vývoj závodních formulí, vývoj závodních automobilů vzniklých na území ČSSR, historický vývoj automobilek u nás i v zahraničí, výsledky a průběh některých závodů, . . SNTL, Praha, 1974 258 stran, 200 obrázků, 41 tabulek, 16 stran, obrazových příloh, původní lamino vazba, velký formát 2. vydání Stav : velmi dobrý
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | POLSKI FIAT 126 P | | Popis | : |
POLSKI FIAT 126 P Návod k obsluze. Zásady provozu a údržby, technická charakteristika osobních automobilů Poslki Fiat 126P - 600, 650, 650S, 650K. Fabryka samochoów malolitražowych, Bielsko-Biala, Polsko 56 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje fotografie, technické nákresy, tabulky. Stav : velmi dobrý
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA | | Popis | : |
SEZNAM NÁHRADNÍCH DÍLŮ ŠKODA Čtyřjazyčně.
Katalog náhradních dílů vozů Škoda 105 S, 105 L, 120, 120 L, 120 LS, 120 GLS. Obchodně technická služba AZ, Mladá Boleslav, 1979 350 stran, brožovaná, velký formát 3. vydání Stav : mírně ohmatáno, jinak velmi dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ÚDRŽBA A OPRAVY AUTOMOBILŮ ŠKODA . | | Autor | : | Jaroslav Andrt, Tomáš Malina | | Popis | : |
Jaroslav Andrt, Tomáš Malina ÚDRŽBA A OPRAVY AUTOMOBILŮ ŠKODA Favorit, Forman, Puck Up. T. Malina, Praha, 1993 486 stran, původní lamino vazba, střední formát 2. vydání Obsahuje fotografie, kresby, technické nákresy, tabulky, přehledy, grafy a vložené přílohy. Bohatě dokumentováno. Stav : výborný
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | DÍLONSKÁ PŘÍRUČKA PRO OPRAVY MOTORŮ SMD | | Autor | : | Kolektiv autorů | | Popis | : |
Kolektiv autorů DÍLONSKÁ PŘÍRUČKA PRO OPRAVY MOTORŮ SMD Opravy strojního a traktorového parku. SZN, Praha, 1965 269 stran, brožovaná, střední formát Obsahuje technické nákresy, tabulky, přehledy. Stav : brož ohmataná, jinak dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Československá letadla | | Autor | : | Pour Jiří | | Popis | : | ilustrace K. Helmich
obsahuje množství č/b foto Nakladatel : Mladá fronta, Praha
( 1952)
Vazba : pův.brož. 8°
Stran : 100
Stav : dobrý, na konci hřbetu obálka natržená asi 1cm
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Léta létaní | | Autor | : | Kolektiv autorů | | Popis | : | 1.vydání
32 bar.foto, 22 č/b kreseb a 172 č/b vyobrazení Nakladatel : Nakl.dopravy a spojů, Praha
( 1982)
Vazba : původní s přebalem 8°
Stran : 340
Stav : přebal po okrajích drobně opotřebený, na hřbetu štítek, místy razítka
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | svázáno | | Autor | : | Automobil 1975 | | Popis | : | Vydáno 1975, 12 čísel, celkem 480 stran, fota, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Civilní letadla I. | | Autor | : | Němeček Václav | | Popis | : | Vzducholodě a dopravní etouny s pístovými motory 1.vydání
obsahuje 394 č/b foto a 20 nákresů Nakladatel : Nadas, Praha
( 1981)
Vazba : původní s přebalem 8°
Stran : 391
Stav : přebal u záložek natržený, kniha dobře zachována
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Učebnice řidiče osobního automobilu | | Autor | : | Kolektiv autorů | | Popis | : | množství č/b vyobrazení v textu
2 části-kniha + obrazová část Nakladatel : Naše vojsko, Praha
( 1964)
Vazba : původní 8°
Stran : 174
Stav : dobrý
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Auta | | Autor | : | Nevšední svět | | Popis | : | množství bar.vyobrazení Nakladatel : Champagne-Avantgarde, Bratislava
( 1992)
Vazba : původní 8°
Stav : dobrý
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Atlas letadel 7 | | Autor | : | Němeček Václav | | Popis | : | Dvoumotorová obchodní letadla množství bar. a č/b vyobrazení Nakladatel : Nadas, Praha
( 1987)
Vazba : pův.brož. 8°
Stran : 184
Stav : dobrý
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Atlas lodí / Školní lodě | | Popis | : | 16 stran bar. příloh
164 č/b vyobrazení Nakladatel : Nadas, Praha
( 1987)
Vazba : pův.brož. 8°
Stran : 164
Stav : dobrý
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ABC cestovatelů, mořeplavců, objevitelů | | Autor | : | Hrbek Ivan | | Popis | : | množství č/b vyobrazení Nakladatel : Panorama,Praha
( 1979)
Vazba : původní s přebalem 8°
Stran : 288
Stav : přebal po okrajích místy odřený
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Motorové opojení | | Autor | : | Elstner F.A. / Ivan Šebesta | | Popis | : | ilustr. Fr.Škoda . Nakladatel : Albatros, Praha
( 1976)
Vazba : pův.lamino 8°
Stran : 223
Stav : na jedné straně natržený hřbet cca 5cm
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Opel Kadette /benzin/ | | Popis | : | Jak na to? Nakladatel : Kopp, České Budějovice
( 1998)
Vazba : pův.brož. 4°
Stran : 310
Stav : dobrý
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | OD LAURINKY KE ŠKODĚ 1000 MB | | Autor | : | A. Babuška | | Popis | : |
A. Babuška OD LAURINKY KE ŠKODĚ 1000 MB Nadas, Praha 108 stran, 248 obrázků, původní vazba, velký formát Stav : obálka chybí, na titulním listu věnování bývalému majiteli, jinak velmi dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | AUTOMOBILY | | Autor | : | Ing. F. Kozák, Ing. Z. Mauermann | | Popis | : | Nakladatel : Státní nakladatelství technické literatury, Pr
Rok vydání : 1954
>Vázaná, bez přebalu, přijatelný stav, obsahuje 181 obrázků, vydání první, 244 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | LETECTVÍ - UČEBNICE PRO PILOTY | | Autor | : | B. Dobrovolný | | Popis | : | Nakladatel : B. Dobrovolný Praha
Rok vydání : 1938
>Brožovaná, poškozený hřbet, edice . Učebné texty, svazek 16-17, 135 stran, 220 obrázků.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | KŘÍDLA VLASTI ROČNÍK 1964 | | Popis | : | Nakladatel : Svazarm Praha
Rok vydání : 1964
>Svázaný časopis, čtrnáctideník pro letectví a kosmonautiku, některé listy chybí, 26 čísel.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | KŘÍDLA VLASTI ROČNÍK 1963 | | Popis | : | Nakladatel : Svazarm Praha
Rok vydání : 1963
>Svázaný čtrnáctideník pro letectví a kosmonautiku, některé listy chybí, 26 čísel.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | HUGO JUNKERS- JEHO ŽIVOT A DÍLO | | Autor | : | Richard Blunck | | Popis | : | Nakladatel : Orbis Praha
Rok vydání : 1942
>Vázaná bez obálky, mírně ušpiněné desky, velmi mírně poškozená vazba, 193 stran, 25 příloh.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | CANSO | | Autor | : | Bohumír Krézek | | Popis | : | Nakladatel : Svět křídel, Cheb
Rok vydání : 1993
>Vázaná, výborný stav, vydání první, 106 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | BOMBARDÉR T - 2990 SE ODMLČEL | | Autor | : | Vilém Bufka | | Popis | : | Nakladatel : Svoboda Praha
Rok vydání : 1968
>Vázaná bez obálky, mírně ušpiněné desky, 2. vydání, 266 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | BALON, KŘÍDLA, VRTULE | | Autor | : | Kamil Lhoták | | Popis | : | Nakladatel : Nakladatelství Svoboda, Praha
Rok vydání : 1948
>Kniha o vývoji letectví. Obálku s použitím původní rytiny upravil Kamil Lhoták. Grafická úprava Aloise Chvály. 155 ilustrací(rytinky, fotografie, nákresy a mapky)a původní litografie Kamila Lhotáka. 163 stran, poloplátěná vazba s obálkou, která je na hřbetě v horní a dolní části potrhaná.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ČLOVĚK A LETECTVÍ | | Autor | : | Bill Gunston | | Popis | : | Nakladatel : Ikar, Praha
Rok vydání : 1997
>Vázaná, výborný stav, 45 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | PARAGLIDING | | Autor | : | Zdeněk Hons | | Popis | : | Nakladatel : Hons Řevnice
Rok vydání : 1995
>Brožovaná, 170 stran, 39 obrázků, 25 tabulek, 37 černobílých fotografií, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ZKUŠEBNÍ PILOT | | Autor | : | Neville Duke | | Popis | : | Nakladatel : Mustang Plzeň
Rok vydání : 1994
>Vázaná, první vydání, 178 stran textu a fotografií, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ZKUŠEBNÍ LETEC | | Autor | : | N. A. Bondarenko | | Popis | : | Nakladatel : Naše vojsko Praha
Rok vydání : 1978
>Vázaná, první vydání, 272 stran textu a fotografií, mírně poškozená obálka, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | V POSLEDNÍ HODINĚ | | Autor | : | Johannes Steinhoff | | Popis | : | Nakladatel : Mustang Plzeň
Rok vydání : 1994
>Vázaná, první vydání, 164 stran textu a fotografií, vynikající stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | KAROSA - KATALOG NÁHRADNÍCH DÍLŮ B - 731, B - 732, C - 734, LC - 735, LC - 736 | | Popis | : | Nakladatel : Karosa, np., Vysoké Mýto
Rok vydání : 1984
>Brožovaná, mírně pošpiněný hřbet, první vydání, obsahuje nákresy, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | FIAT 125 P | | Autor | : | W. Szenejko | | Popis | : | Nakladatel : Alfa Bratislava
Rok vydání : 1976
>Vázaná,silně ušpiněná obálka a některé listy, třetí vydání, slovenský, 246 stran, 188 obrázků, 12 tabulek.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|