Vyhledavani Vyhledat :


Počet položek : 88


Strana : 1


Název : LÁSKA NENÍ VŠECKO - KOMEDIE O TŘECH OBRAZECH
Autor : Olga Scheinpflugová
Popis : Nakladatel : O. Štorch- Marien Praha Rok vydání : 1929 >Brožovaná, některé listy natržené, obálka Josef Čapek, 68 stran, mírně poškozený hřbet.
Stav : Antikvární již použité zboží

Olga Scheinpflugová LÁSKA NENÍ VŠECKO - KOMEDIE O TŘECH OBRAZECH  Nakladatel : O. Štorch- Marien Pra www.Knihynainternetu.cz
Cena :350 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : NAŠI FURIANTI
Autor : Ladislav Stroupežnický
Popis : Nakladatel : A. Dědourek Třebechovice pod Orebem Rok vydání : 1942 >Vátaná, původní litografie Miloslava Troupa, mírně ušpiněné desky a některé listy, 134 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Ladislav  Stroupežnický NAŠI  FURIANTI  Nakladatel : A. Dědourek  Třebechovice pod Orebem  
 Rok vy www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : NAŠI FURIANTI
Autor : Ladislav Stroupežnický
Popis : Nakladatel : Dilia Praha Rok vydání : 1976 >Brožovaná, mírně poškozený hřbet, 1. vydání, 116 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Ladislav  Stroupežnický NAŠI  FURIANTI  Nakladatel : Dilia  Praha  
 Rok vydání : 1976  
 >Brožova www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : NÁMĚSTEK
Autor : Rolf Hochhuth
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1966 >Brožovaná, potrhaný přebal, dobrý stav, první vydání, 356 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Rolf Hochhuth NÁMĚSTEK  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1966  
 >Brožovaná, potrhaný pře www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : NEHODA
Autor : Jaroslav Dietl
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1964 >Edice Divadlo, sv. 55, obálka Jaroslav Fišer. I. vydání.
Stav : Antikvární již použité zboží

Jaroslav Dietl NEHODA  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1964  
 >Edice Divadlo, sv. 55, o www.Knihynainternetu.cz
Cena :168 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : NEVĚSTA MESINSKÁ, VILÉM TELL, DIMITRIJ, POEZIE
Autor : Friedrich Schiller
Popis : Nakladatel : Snklhu Praha Rok vydání : 1963 >Vázaná, mírně poškozená obálka, 540 stran, edice . Knihovna klasiků , dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Friedrich  Schiller NEVĚSTA MESINSKÁ,  VILÉM  TELL,  DIMITRIJ,  POEZIE  Nakladatel : Snklhu  Praha   www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : OBLAK A VALČÍK
Autor : Ferdinand Peroutka
Popis : Nakladatel : F. Borový Praha Rok vydání : 1948 >Brožovaná, první vydání, 72 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Ferdinand  Peroutka OBLAK  A  VALČÍK  Nakladatel : F. Borový  Praha  
 Rok vydání : 1948  
 >Brožo www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : OTHELLO
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : Orbis Praha Rok vydání : 1953 >Brožovaná, první vydání, 8 stran obrazových příloh, 235 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

William Shakespeare OTHELLO  Nakladatel : Orbis  Praha  
 Rok vydání : 1953  
 >Brožovaná, první v www.Knihynainternetu.cz
Cena :168 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : PAN JOHANES- LOUTKOVÁ HRA
Autor : A. Jirásek
Popis : Nakladatel : Redakce Loutkáře Praha Rok vydání : 1917 >Vázaná, titulní list počmárán, 84 stran textu a obrázků, 6 stran hudebních příloh, mírně odřené desky, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

A. Jirásek PAN JOHANES- LOUTKOVÁ HRA  Nakladatel : Redakce Loutkáře  Praha  
 Rok vydání : 1917  
 www.Knihynainternetu.cz
Cena :260 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : PANÍ MINCMISTROVÁ, NAŠI FURIANTI
Autor : Ladislav Stroupežnický
Popis : Nakladatel : Orbis Prah Rok vydání : 1950 >Vázaná, titulní list uvolněný, 156 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Ladislav Stroupežnický PANÍ MINCMISTROVÁ, NAŠI FURIANTI  Nakladatel : Orbis  Prah  
 Rok vydání : 1 www.Knihynainternetu.cz
Cena :168 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : MUŽ BUDOUCNOSTI
Autor : G. B. Shaw
Popis : Nakladatel : Družstevní práce v Praze Rok vydání : 1933 >Hry G. B. Shawa / Svazek X., Utěšené hry, přeložili Bedřich Felix a Vladimír Vendyš, titulní kresbu navrhl Zdeněk Kratochvíl, obálku upravil Ladislav Sutnar. Původní brož. s potrhaným hřbetem, přední obálka je v horním a spodním okraji místy natržená. .
Stav : Antikvární již použité zboží

G. B. Shaw MUŽ BUDOUCNOSTI  Nakladatel : Družstevní práce v Praze  
 Rok vydání : 1933  
 >Hry G.  www.Knihynainternetu.cz
Cena :580 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : MESALIANCE- HRY G. B. SHAWA
Autor : G. B. Shaw
Popis : Nakladatel : Zátiší Praha Rok vydání : 1919 >Převazba, titulní kresba Z. Kratochvíl, 132 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

G. B. Shaw MESALIANCE- HRY  G. B. SHAWA  Nakladatel : Zátiší  Praha  
 Rok vydání : 1919  
 >Převa www.Knihynainternetu.cz
Cena :199 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : LÉTO - HRA O TŘECH DĚJSTVÍCH
Autor : Fráňa Šrámek
Popis : Nakladatel : F. Borový Praha Rok vydání : 1934 >Vázaná,5. vydání, 89 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Fráňa  Šrámek LÉTO - HRA  O  TŘECH  DĚJSTVÍCH  Nakladatel : F. Borový  Praha  
 Rok vydání : 1934   www.Knihynainternetu.cz
Cena :180 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : LÉTO- HRA O TŘECH DĚJSTVÍCH
Autor : Fráňa Šrámek
Popis : Nakladatel : F. Borový Praha Rok vydání : 1941 >Kvalitní polokožená převazba, šesté vydání, 89 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Fráňa  Šrámek LÉTO-  HRA  O  TŘECH  DĚJSTVÍCH  Nakladatel : F. Borový  Praha  
 Rok vydání : 1941   www.Knihynainternetu.cz
Cena :299 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : LOUISA- HUDEBNÍ ROMÁN O 4 JENÁNÍCH A OBRAZECH
Autor : Gustav Charpentier
Popis : Nakladatel : A. Wiesner >Vázaná, 112 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Gustav Charpentier LOUISA- HUDEBNÍ ROMÁN O 4 JENÁNÍCH A OBRAZECH  Nakladatel : A. Wiesner  
 >Vázan www.Knihynainternetu.cz
Cena :199 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : LOUPEŽNÍK- KOMEDIE O TŘECH DĚJSTVÍCH
Autor : Karel Čapek
Popis : Nakladatel : Aventinum Praha Rok vydání : 1920 >Převazba, kihu upravil Josef Čapek, 91 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Karel Čapek LOUPEŽNÍK- KOMEDIE O TŘECH DĚJSTVÍCH  Nakladatel : Aventinum  Praha  
 Rok vydání : 192 www.Knihynainternetu.cz
Cena :300 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : LOUTKÁŘSKÉ HRY ČESKÉHO OBROZENÍ
Autor : Uspořádal . Jaroslav Bartoš
Popis : Nakladatel : Čs. spisovatel Praha Rok vydání : 1952 >Vázaná, velmi mírně poškozená vazba, 321 stran, první vydání, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Uspořádal . Jaroslav  Bartoš LOUTKÁŘSKÉ  HRY  ČESKÉHO  OBROZENÍ  Nakladatel : Čs. spisovatel  Praha  www.Knihynainternetu.cz
Cena :250 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : M. D. RETTIGOVÁ- VESELOHRA O TŘECH JEDNÁNÍCH
Autor : Alois Jirásek
Popis : Nakladatel : Umění lidu Praha Rok vydání : 1951 >Brožovaná, silně poškozený hřbet, 156 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Alois Jirásek M. D. RETTIGOVÁ- VESELOHRA O TŘECH JEDNÁNÍCH  Nakladatel : Umění lidu  Praha  
 Rok v www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : MANŽELSTVÍ S.R.O.
Autor : František Langer
Popis : Nakladatel : F. Borový Praha Rok vydání : 1937 >Brožovaná, silně poškozená obálka, 103 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

František  Langer MANŽELSTVÍ  S.R.O.  Nakladatel : F. Borový  Praha  
 Rok vydání : 1937  
 >Brožo www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : MASOPUSTNÍ HRY A ŠPRÝMY- PROSLAVENÝ MISTR PĚVEC NORIMBERSKÝ
Autor : Hans Sachs
Popis : Nakladatel : Snklhu Praha Rok vydání : 1957 >Brožovaná, mírně ušpiněná a poškozená obálka, první vydání, edice . Světová četba svazek 148 , 289 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Hans  Sachs MASOPUSTNÍ  HRY  A  ŠPRÝMY- PROSLAVENÝ MISTR PĚVEC  NORIMBERSKÝ  Nakladatel : Snklhu  Pr www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : MATĚJ KOPECKÝ
Autor : Komedie a Hry
Popis : Nakladatel : J. R. Vilímek v Praze >Vilímkova knihovna Malého čtenáře, Třetí opravené vydání s dodatkem nápěvů a k nim průvodu dvou houslí od Jana Maláta. 284 stran, poloplátěná dobová převazba.
Stav : Antikvární již použité zboží

Komedie a Hry MATĚJ KOPECKÝ  Nakladatel : J. R. Vilímek v Praze  
 >Vilímkova knihovna Malého čtená www.Knihynainternetu.cz
Cena :340 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : PÁNI GLEMBAYOVÉ
Autor : Miroslav Krleža
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1963 >Edice Divadlo, sv. 47, obálka J. Balcar, I. vydání. Přeložila Irena Wenigová.
Stav : Antikvární již použité zboží

Miroslav Krleža PÁNI GLEMBAYOVÉ  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1963  
 >Edice Divadlo, www.Knihynainternetu.cz
Cena :199 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : PŮJČKA ZA OPLÁTKU
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1967 >Přeložil Václav Renč, ilustroval Karel Teissig.
Stav : Antikvární již použité zboží

William Shakespeare PŮJČKA ZA OPLÁTKU  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1967  
 >Přeložil www.Knihynainternetu.cz
Cena :180 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : TRAGÉDIE II. - KRÁL LEAR, ANTONIUS A KLEOPATRA, KORIOLANUS, TIMON ATHÉNSKÝ, CYMBELÍN
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : Snklu Praha Rok vydání : 1963 >Vázaná, 682 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

William  Shakespeare TRAGÉDIE  II. - KRÁL LEAR, ANTONIUS A KLEOPATRA, KORIOLANUS, TIMON ATHÉNSKÝ, CY www.Knihynainternetu.cz
Cena :230 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : TRAGÉDIE 1
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury a um? Rok vydání : 1962 >Troilus a Kressida, Coriolanus, Titus Andronicus, Romeo a Julie, Timon Athénský, Julius Caesar, vázaná, bez přebalu, poze první díl, přijatelný stav, 669 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

William Shakespeare TRAGÉDIE 1  Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury a um?  
 Rok v www.Knihynainternetu.cz
Cena :230 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : V& W HRY OSVOBOZENÉHO DIVADLA- FATA MORGÁNA, OSTROV DYNAMIT, DON JUAN&COMP., GOLEM, NEBE NA ZEMI
Autor : J. Voskovec . J. Werich
Popis : Nakladatel : Čs. spisovatel . Praha Rok vydání : 1985 >Vázaná, typografie Oldřich Hlavsa, 488 stran, velmi dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

J. Voskovec . J. Werich V& W  HRY  OSVOBOZENÉHO  DIVADLA- FATA MORGÁNA, OSTROV DYNAMIT, DON JUAN&COM www.Knihynainternetu.cz
Cena :250 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : V+W HRY OSVOBOZENÉHO DIVADLA 1.
Popis : Nakladatel : Čs. spisovatel Praha Rok vydání : 1958 >Vázaná, třetí vydání, hry . Osel a stín, . Balada z hadrů , . Rub a líc , Těžká Barbora , 532 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

 V+W  HRY  OSVOBOZENÉHO  DIVADLA  1.  Nakladatel : Čs. spisovatel  Praha  
 Rok vydání : 1958  
 > www.Knihynainternetu.cz
Cena :250 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : ZMOUDŘENÍ DONA QUIJOTA
Autor : Viktor Dyk
Popis : Nakladatel : Družstevní práce Praha Rok vydání : 1937 >Vázaná, 3. vydání, vevázaná obálka, kresba od V. H. Brunnera, 106 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Viktor  Dyk ZMOUDŘENÍ  DONA QUIJOTA  Nakladatel : Družstevní  práce  Praha  
 Rok vydání : 1937  
 www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : ZPĚT K METHUSALEMOVI
Autor : G. B. Shaw
Popis : Nakladatel : Družstevní práce . Praha Rok vydání : 1929 >Převazba, 480 stran, dobrý stav, na titulním listě vlepen ex libris.
Stav : Antikvární již použité zboží

G. B. Shaw ZPĚT  K  METHUSALEMOVI  Nakladatel : Družstevní  práce . Praha  
 Rok vydání : 1929  
  www.Knihynainternetu.cz
Cena :199 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : HRY - SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ, ROMEO A JULIE, HAMLET, OTHELLO
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : Mladá fronta Praha Rok vydání : 1963 >Vázaná, poškozená obálka, 1. vydání, ilustrace K. Hruška, 445 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

William Shakespeare HRY - SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ, ROMEO A JULIE, HAMLET, OTHELLO  Nakladatel : Mladá f www.Knihynainternetu.cz
Cena :199 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : LÉTO A DÝM
Autor : Tennessee Williams
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1964 >Hra s prologem a 12 obrazech. Přeložila Hana Budínová. Edice Divadlo, sv. 70., hřbet je mírně odřený.
Stav : Antikvární již použité zboží

Tennessee Williams LÉTO A DÝM  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1964  
 >Hra s prologem a www.Knihynainternetu.cz
Cena :250 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : SESTUP ORFEŮV
Autor : Tennessee Williams
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1962 >Hra o 3 dějstvích. Edice Divadlo sv. 23., přeložil Jan Grossman a Jiří Kolář. Režijní poznámka Alfred Radok. zadní část obálky je slepovaná.
Stav : Antikvární již použité zboží

Tennessee Williams SESTUP ORFEŮV  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1962  
 >Hra o 3 dějst www.Knihynainternetu.cz
Cena :230 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : TETOVANÁ RŮŽE
Autor : Tennessee Williams
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1964 >Hra o třech dějstvích. Přeložila hana Budínová, Doslov Milan Lukeš. Obálka Jaroslav Fišer. Edice Divadlo, sv. 57. .
Stav : Antikvární již použité zboží

Tennessee Williams TETOVANÁ RŮŽE  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1964  
 >Hra o třech d www.Knihynainternetu.cz
Cena :199 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : TŘI HRY- VALDŠTEJN, MARIE STUARTOVNA, PANNA ORLEÁNSKÁ
Autor : Friedrich Schiller
Popis : Nakladatel : Snklhu Praha Rok vydání : 1958 >Vázaná, velmi mírně poškozená obálka, 681 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Friedrich Schiller TŘI HRY- VALDŠTEJN, MARIE STUARTOVNA, PANNA ORLEÁNSKÁ  Nakladatel : Snklhu  Praha www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : PO PÁDU
Autor : Arthur Miller
Popis : Nakladatel : Orbis Praha Rok vydání : 1965 >Brožovaná, silně poškozený hřbet, první vydání, edice . Divadlo svazek 80 , 115 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Arthur  Miller PO  PÁDU  Nakladatel : Orbis  Praha  
 Rok vydání : 1965  
 >Brožovaná, silně poško www.Knihynainternetu.cz
Cena :160 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : RENAISSANCE- HISTORICKÉ SCÉNY- SAVONAROLA, CESARE BORGIA, JULIUS II., LEV X., MICHELANGELO
Autor : J. Artur de Gobineau
Popis : Nakladatel : Alois Srdce Praha Rok vydání : 1925 >Převazba, na titulním listě razítko, mírně ušpiněné listy, 313 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

J. Artur de Gobineau RENAISSANCE- HISTORICKÉ SCÉNY- SAVONAROLA, CESARE BORGIA, JULIUS II., LEV X., M www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : REVOLUČNÍ DRAMATA- 14. ČERVENEC, VLCI, DANTON, ROBESPIERRE
Autor : Romain Rolland
Popis : Nakladatel : Snklhu Praha Rok vydání : 1954 >Vázaná, první vydání, 668 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Romain Rolland REVOLUČNÍ DRAMATA- 14. ČERVENEC, VLCI, DANTON, ROBESPIERRE  Nakladatel : Snklhu  Prah www.Knihynainternetu.cz
Cena :170 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : Elk Praha Rok vydání : 1938 >Polokožená vazba, desky velmi mírně odřené, překlad E. A. Saudek, typografie Karel Svolinský, 8 ilustrací K. Svolinského, vazbu upravil Jindřich Štýrský, 124 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

William  Shakespeare SEN  NOCI  SVATOJÁNSKÉ  Nakladatel : Elk  Praha  
 Rok vydání : 1938  
 >Polo www.Knihynainternetu.cz
Cena :380 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ- A MIDSUMMER NIGHT S DREAM
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : Torst Praha Rok vydání : 1999 >Vázaná, dvojjazyčné vydání, přeložil Martin Hilský, první vydání, 290 stran, velmi dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

William Shakespeare SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ- A MIDSUMMER NIGHT S DREAM  Nakladatel : Torst  Praha  
 R www.Knihynainternetu.cz
Cena :300 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : TŘI HRY O SPRAVEDLNOSTI- PERIFERIE- ANDĚLÉ MEZI NÁMI- DVAASEDMDESÁTKA
Autor : František Langer
Popis : Nakladatel : Čs. spisovatel Praha Rok vydání : 1957 >Vázaná, mírně poškozená a ušpiněná obálka, tři hry v jednom svazku, 290 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

František  Langer TŘI  HRY  O  SPRAVEDLNOSTI-  PERIFERIE- ANDĚLÉ  MEZI  NÁMI-  DVAASEDMDESÁTKA  Nakl www.Knihynainternetu.cz
Cena :199 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : TŘI HRY- KANDIDÁT, ZÁMEK SRDCÍ, SLABÉ POHLAVÍ
Autor : Gustave Flaubert
Popis : Nakladatel : O. Štorch-Marian Rok vydání : 1930 >Převazba, 399 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Gustave Flaubert TŘI HRY- KANDIDÁT, ZÁMEK SRDCÍ, SLABÉ POHLAVÍ  Nakladatel : O. Štorch-Marian  
 Ro www.Knihynainternetu.cz
Cena :180 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : TŘI HRY- NUMANCIE, PEDRO DE URDELMALAS, MEZIHRY
Autor : Miguel de cervantes Saavedra
Popis : Nakladatel : Snklhu Praha Rok vydání : 1962 >Vázaná, poškozená obálka, první vydání, 345 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Miguel de cervantes Saavedra TŘI HRY- NUMANCIE, PEDRO DE URDELMALAS, MEZIHRY  Nakladatel : Snklhu  P www.Knihynainternetu.cz
Cena :180 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : Září
Autor : Pilcherová Rosamunde
Popis : Knižní klub Praha 1993, karton 462 stran, 8°, dobře zachováno


				 Pilcherová Rosamunde Září 
					Knižní klub Praha 1993, karton 462 stran, 8°, dobře zachován www.Knihynainternetu.cz
Cena :125 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : A. Dvořák
Autor : Vanda
Popis : F. A. Urbánek 1876, brož., 48 stran, malý formát, dobrý stav. Velká zpěvohra v pěti jednáních.
Stav : Antikvární již použité zboží
Cena :160 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : L. Zavrtal
Autor : Noc ve Florencii
Popis : Fr. A. Urbánek 1880, Bibliotéka operních a operetních textův, brož., 64 stran, malý formát, dobrý stav. Tragická opera ve 4 jednáních.
Stav : Antikvární již použité zboží
Cena :160 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : Konec pohádky - J. Borotínský
Autor : Za reformu manželského práva
Popis : Divadlo 1908, brož., 34 stran, málé natržení hřbetu obálky, jinak dobrý stav. Žert z mladé domácnosti o 1. aktu.
Stav : Antikvární již použité zboží

Za reformu manželského práva   Konec pohádky - J. Borotínský Divadlo 1908, brož., 34 stran, málé nat www.Knihynainternetu.cz
Cena :160 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : J. Vrchlický
Autor : Pomsta Catullova
Popis : Dramatické spisy J. Vrchlického, brož., 40 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Pomsta Catullova   J. Vrchlický Dramatické spisy J. Vrchlického, brož., 40 stran, dobrý stav.  
 99  www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : J. G. Tajovský
Autor : Ženský zákon
Popis : Hry lidového jeviště 1956, brož., 78 stran, dobrý stav. Veselohra o čtyřech dějstvích.
Stav : Antikvární již použité zboží

Ženský zákon   J. G. Tajovský Hry lidového jeviště 1956, brož., 78 stran, dobrý stav.  
Veselohra o  www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : F. Götz
Autor : Soupeři
Popis : Vydáno 1949, brož., 92 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Soupeři   F. Götz Vydáno 1949, brož., 92 stran, dobrý stav.  
 99 Kč www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : J. Offenbach
Autor : Velkovévodkyně z Geroltsteinu
Popis : Fr. A. Urbánek 1873, Bibliotéka operních a operetních textův, brož., 44 stran, malý formát, dobrý stav. Komická opera ve třech jednáních.
Stav : Antikvární již použité zboží

Velkovévodkyně z Geroltsteinu   J. Offenbach Fr. A. Urbánek 1873, Bibliotéka operních a operetních t www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : C. Goldoni
Autor : Paní hostinská
Popis : Vydáno 1955, brož., 104 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Paní hostinská   C. Goldoni Vydáno 1955, brož., 104 stran, dobrý stav.  
 99 Kč www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : ŠÚDRAKA
Autor : Hliněný vozíček
Popis : Nakladatel : Snklhu Praha Rok vydání : 1959 >Brožovaná, poškozená obálka, ze staroindického sanskrtu a prákrtů přeložil Ivo Fišer, edice . Světová četba svazek 219 , první vydání, 258 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Hliněný  vozíček ŠÚDRAKA  Nakladatel : Snklhu  Praha  
 Rok vydání : 1959  
 >Brožovaná, poškozená www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : Fr. Sokol-Tůma
Autor : Staříček Holuša
Popis : J. Albert 1931, brož., 140 stran, mírné opotřebení okrajů, jinak dobrý stav. Hra o čtyřech jednáních ze života slezského lidu.
Stav : Antikvární již použité zboží

Staříček Holuša   Fr. Sokol-Tůma J. Albert 1931, brož., 140 stran, mírné opotřebení okrajů, jinak do www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : J. Neruda
Autor : Prodaná láska
Popis : Vydal J. Dolejší 1946, brož., 24 stran, dobrý stav. Veselá jednoaktovka.
Stav : Antikvární již použité zboží

Prodaná láska   J. Neruda Vydal J. Dolejší 1946, brož., 24 stran, dobrý stav.  
Veselá jednoaktovka. www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : Žebrácká opera
Autor : Gay John
Popis : Odeon Praha 1985, dobové rytiny William Hogarth, celopl. vazba 135 stran, 8°, velmi dobře zachováno


				 Gay John Žebrácká opera 
					Odeon Praha 1985, dobové rytiny William Hogarth, celopl. vazba www.Knihynainternetu.cz
Cena :110 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : Žebrácká opera
Autor : Gay John
Popis : Odeon Praha 1985, dobové rytiny William Hogarth, celopl. vazba 135 stran, 8°, velmi dobře zachováno


				 Gay John Žebrácká opera 
					Odeon Praha 1985, dobové rytiny William Hogarth, celopl. vazba www.Knihynainternetu.cz
Cena :115 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : Blázen Tantris
Autor : Hardt Ernst
Popis : Zemědělské knihkupectví A. Neubert Praha 1944, brož 140 stran, 8°, dobře zachováno


				 Hardt Ernst Blázen Tantris 
					Zemědělské knihkupectví A. Neubert Praha 1944, brož 140 str www.Knihynainternetu.cz
Cena :115 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : Hry sv. XXVII -Druhý ostrov Johna Bulla
Autor : Shaw George Bernand
Popis : Družstevní práce 1930, titulní kresba Z. Kratochvíl, celopl. vazba, 231 stran, výborně zachováno


				 Shaw George Bernand Hry sv. XXVII -Druhý ostrov Johna Bulla 
					Družstevní práce 1930, tit www.Knihynainternetu.cz
Cena :140 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : 14. červenec
Autor : Rolland Romain
Popis : K. Voleský 1945, obálka a frontispice M. Stecker, brož 134 stran


				 Rolland Romain 14. červenec 
					K. Voleský 1945, obálka a frontispice M. Stecker, brož 134 www.Knihynainternetu.cz
Cena :120 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : Proč jsme ve Vietnamu?
Autor : Mailer Norman
Popis : Mustang Plzeň 1995, celopl. vazba 157 stran, 8°, desky na dvou místech mírně prohnuté, jinak dobře zachováno


				 Mailer Norman Proč jsme ve Vietnamu? 
					Mustang Plzeň 1995, celopl. vazba 157 stran, 8°,  www.Knihynainternetu.cz
Cena :120 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : Hry II.
Autor : Shaw George Bernand
Popis : SVKL 1960, celůopl. vazba 662 stran, 8°, dobře zachováno-slovensky


				 Shaw George Bernand Hry II. 
					SVKL 1960, celůopl. vazba 662 stran, 8°, dobře zachováno-s www.Knihynainternetu.cz
Cena :110 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : I. Herrmann a v. J. Krýsa
Autor : Artur a Leontýna
Popis : Švejdův divadelní sborník, brož., 76 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : obraz z venkovského života, Ric nebo nic - veselohra ve dvou jednáních
Autor : Červ svědomí
Popis : Vydal M. Knapp, Praha Karlín, edice Ochotnické divadlo sv. 465, brož., 113 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Červ svědomí   obraz z venkovského života, Ric nebo nic - veselohra ve dvou jednáních Vydal M. Knapp www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : ŽENY NA NISKAVUORI
Autor : Hella Vuolijoki
Popis : Nakladatel : Orbis Praha Rok vydání : 1963 >Brožovaná, první vydání, 80 stran + 8 stran režijních poznámek, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Hella  Vuolijoki ŽENY  NA  NISKAVUORI  Nakladatel : Orbis  Praha  
 Rok vydání : 1963  
 >Brožovan www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : BALLADYNA- TRAGEDIE 5 JEDNÁNÍCH
Autor : Julius Slowacki
Popis : Nakladatel : Čs. spisovatel Praha Rok vydání : 1950 >Vázaná, mírně poškozená obálka, přeložil František Halas, první vydání, 254 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Julius Slowacki BALLADYNA- TRAGEDIE 5 JEDNÁNÍCH  Nakladatel : Čs. spisovatel  Praha  
 Rok vydání : www.Knihynainternetu.cz
Cena :180 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : HLAVNÍ TŘÍDA
Autor : juan antonio bardem
Popis : Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury, hudb Rok vydání : 1963 >Vázaná, mírně potrhaný přebal, vydání první, obsahuje fotografie, 217 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

juan antonio bardem HLAVNÍ TŘÍDA  Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury, hudb  
 Rok www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : JAK NEPSAT HRU
Autor : Walter Kerr
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1963 >Vázaná, dobrý stav, 221 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Walter Kerr JAK NEPSAT HRU  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1963  
 >Vázaná, dobrý stav, www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : JAK VZNIKÁ DIVADELNÍ HRA, JAK SE DĚLÁ FILM
Autor : Karel Čapek
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1966 >Vázaná, potrhaný přebal, přijatelný stav, 132 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Karel Čapek JAK VZNIKÁ DIVADELNÍ HRA, JAK SE DĚLÁ FILM  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1 www.Knihynainternetu.cz
Cena :180 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : JAN ŽIŽKA- HISTORICKÁ HRA O PĚTI JEDNÁNÍCH
Autor : A. Jirásek
Popis : Nakladatel : Spn Praha Rok vydání : 1955 >Vázaná, mírně ušpiněná obálka, 130 stran, první vydání.
Stav : Antikvární již použité zboží

A. Jirásek JAN ŽIŽKA- HISTORICKÁ HRA O PĚTI JEDNÁNÍCH  Nakladatel : Spn  Praha  
 Rok vydání : 1955 www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : JEN SAMÁ POEZIE ANEB PRAŽSKÉ PRECIOSKY
Autor : J. B. Poquelin - Moliére
Popis : Nakladatel : Melantrich, Praha Rok vydání : 1973 >Vázaná, mírně ušpiněný přebal, dobrý stav, vydání první, 71 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

J. B. Poquelin - Moliére JEN SAMÁ POEZIE ANEB PRAŽSKÉ PRECIOSKY  Nakladatel : Melantrich,  Praha  
 www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : KLEISTOVY VESELOHRY- BOŽSKÁ LÁSKA, ROZBITÝ DŽBÁN
Autor : Heinrich von Kleist
Popis : Nakladatel : Českomoravský kompas Praha Rok vydání : 1944 >Brožovaná, první vydání, přebásnil Miloš Hlávka, poškozená vazba, některé listy uvolněné, 187 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Heinrich von Kleist KLEISTOVY VESELOHRY- BOŽSKÁ LÁSKA, ROZBITÝ DŽBÁN  Nakladatel : Českomoravský kom www.Knihynainternetu.cz
Cena :170 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : KOMEDIE A PROVERBY 2 SV.
Autor : Alfred de Musset
Popis : Nakladatel : Ladislav Kuncíř v Praze Rok vydání : 1930 >2 svazky. Edice Prsten. 1 svazek: Marianiny rozmary, Sláskou nelze žertovat, Lorenccio, 306 stran. 2 svazek: Ukvapené sliby, snadné sliby, Carmosina, Bettina. Španělská stěna, 304 stran. Přeložil Jaroslav Zorálek. Originál brož., výborný stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Alfred de Musset KOMEDIE A PROVERBY  2 SV.  Nakladatel : Ladislav Kuncíř v Praze  
 Rok vydání : 19 www.Knihynainternetu.cz
Cena :320 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : KORIOLANUS
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : Orbis Praha Rok vydání : 1959 >Vázaná, velmi mírně poškozená obálka, první vydání tohoto překladu, 176 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

William Shakespeare KORIOLANUS  Nakladatel : Orbis  Praha  
 Rok vydání : 1959  
 >Vázaná, velmi m www.Knihynainternetu.cz
Cena :199 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : KRÁL TEMNÉ KOMNATY
Autor : Rabindranath Tagore
Popis : Nakladatel : J. Šnajdra, Kladno Rok vydání : 1920 >Vázaná, dobrý stav, 162 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Rabindranath Tagore KRÁL TEMNÉ KOMNATY  Nakladatel : J. Šnajdra, Kladno  
 Rok vydání : 1920  
 >V www.Knihynainternetu.cz
Cena :190 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : HAMLET - KRALEVIC DÁNSKÝ
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : F. Borový Praha Rok vydání : 1941 >Vázaná, odřené desky, velmi mírně poškozený titulní list, přeložil Aloys Skoumal, 203 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

William  Shakespeare HAMLET - KRALEVIC DÁNSKÝ  Nakladatel : F. Borový  Praha  
 Rok vydání : 1941   www.Knihynainternetu.cz
Cena :250 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : HAMLET
Autor : William Shakespeare
Popis : Nakladatel : Umění lidu Praha Rok vydání : 1949 >Brožovaná, silně poškozená a ušpiněná obálka, přeložil A. E. Saudek, některé listy uvolněny a silně ušpiněny, 224 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

William  Shakespeare HAMLET  Nakladatel : Umění  lidu  Praha  
 Rok vydání : 1949  
 >Brožovaná, s www.Knihynainternetu.cz
Cena :160 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : COLLABORATORS - UK DESIGN OF PERFORMANCE (2003 - 07)
Autor : Kate Burnett
Popis : Nakladatel : SBTD (the söciety of british theatre designers), . Rok vydání : 2007 >Scénografie. Brožovaná, výborný stav, v anglickém jazyce, 228 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

Kate Burnett COLLABORATORS - UK DESIGN OF PERFORMANCE (2003 - 07)  Nakladatel : SBTD (the söciety of www.Knihynainternetu.cz
Cena :800 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : CYRANO Z BERGERACU
Autor : Edmond Rostand
Popis : Nakladatel : Odeon Praha Rok vydání : 1975 >Vázaná, poškozená vazba, ilustrace Miloslav Troup, 258 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Edmond  Rostand CYRANO  Z  BERGERACU  Nakladatel : Odeon  Praha  
 Rok vydání : 1975  
 >Vázaná, p www.Knihynainternetu.cz
Cena :260 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : DESET MALÝCH ČERNOUŠKŮ- PAST NA MYŠI- NEOČEKÁVANÝ HOST - DETEKTIVNÍ HRY
Autor : Agatha Christie
Popis : Nakladatel : Orbis Praha Rok vydání : 1965 >Brožovaná, mírně poškozená obálka, edice . Divadlo svazek 81 , 276 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Agatha  Christie DESET  MALÝCH  ČERNOUŠKŮ- PAST  NA  MYŠI- NEOČEKÁVANÝ  HOST - DETEKTIVNÍ  HRY  Nakl www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : DIVADLO JÁRY CIMRMANA- AKT- RODINNÉ DRAMA SE ZPĚVY A TANCI
Autor : Cimrman Z. Svěrák
Popis : Nakladatel : Paseka Praha Rok vydání : 1992 >Brožovaná, 80 stran textu a obrázků.
Stav : Antikvární již použité zboží

Cimrman  Z. Svěrák DIVADLO JÁRY CIMRMANA- AKT- RODINNÉ DRAMA SE ZPĚVY A TANCI  Nakladatel : Paseka   www.Knihynainternetu.cz
Cena :99 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : DRAMATA, PROSOU, Z MLÁDÍ- K SHAKESPEAROVU DNI, GÖTZ . Z BERLICHNING, CLAVIJO-STELLA
Autor : J. W. Goethe
Popis : Nakladatel : F. Borový Praha Rok vydání : 1927 >Vázaná, 483 stran, dobrý stav, přeložil Otokar Fischer.
Stav : Antikvární již použité zboží

J. W. Goethe DRAMATA, PROSOU, Z MLÁDÍ- K SHAKESPEAROVU DNI, GÖTZ . Z  BERLICHNING, CLAVIJO-STELLA  N www.Knihynainternetu.cz
Cena :170 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : DRAMATICKÉ OBRAZY ZE ŽIVOTA - PANÍ MARJÁNKA, MATKA PLUKU, PRAŽSKÝ FLAMENDR, PALIČOVA DCERA, BANKROTÁŘ, CHUDÝ KEJKLÍŘ
Autor : Josef Kajetán Tyl
Popis : Nakladatel : Snklhu Praha Rok vydání : 1954 >Vázaná, první vydání, na titulním listě razítko, 475 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

Josef Kajetán Tyl DRAMATICKÉ OBRAZY ZE ŽIVOTA - PANÍ MARJÁNKA, MATKA PLUKU, PRAŽSKÝ FLAMENDR, PALIČO www.Knihynainternetu.cz
Cena :180 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : DVANÁCT ROZHNĚVANÝCH MUŽŮ
Autor : Reginald Rose
Popis : Nakladatel : Orbis Praha Rok vydání : 1962 >Brožovaná, poškozený hřbet, první vydání, 101 stran + 7 dalších stran režijních poznámek od Václava Havla.
Stav : Antikvární již použité zboží

Reginald  Rose DVANÁCT ROZHNĚVANÝCH  MUŽŮ  Nakladatel : Orbis  Praha  
 Rok vydání : 1962  
 >Brož www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : DVĚ VERŠOVANÁ DRAMATA- IFIGENIE NA TAURIDĚ, TORQUAT TASSO
Autor : J. W. Goethe
Popis : Nakladatel : Melantrich praha Rok vydání : 1944 >Vázaná, druhé vydání, 226 stran, dobrý stav.
Stav : Antikvární již použité zboží

J. W. Goethe DVĚ VERŠOVANÁ DRAMATA- IFIGENIE NA TAURIDĚ, TORQUAT TASSO  Nakladatel : Melantrich prah www.Knihynainternetu.cz
Cena :169 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : FIESCO A JEHO JANOVSKÉ SPIKNUTÍ
Autor : Friedrich Schiller
Popis : Nakladatel : Orbis, Praha Rok vydání : 1962 >Republikánská tragédie o pěti dějstvích. Edice Divadlo, sv. 36, přeložil a doslov napsal Valter Feldstein, obálka Vladimír Hájek, I. vydání. .
Stav : Antikvární již použité zboží

Friedrich Schiller FIESCO A JEHO JANOVSKÉ SPIKNUTÍ  Nakladatel : Orbis, Praha  
 Rok vydání : 1962  www.Knihynainternetu.cz
Cena :220 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
Název : LA TRAVIATA (VIOLETTA) - OPERA O ČTYŘECH JEDNÁNÍCH
Autor : M. Piave
Popis : Nakladatel : Fr. A. Urbánek a synové, Praha >Vázaná, výborný stav, překlad J. Böhm, 42 stran.
Stav : Antikvární již použité zboží

M. Piave LA TRAVIATA (VIOLETTA) - OPERA O ČTYŘECH JEDNÁNÍCH  Nakladatel : Fr. A. Urbánek a synové, P www.Knihynainternetu.cz
Cena :180 ,- Kč

Možnosti platby
Zaslání na dobírku
Možnost zaslání do : jen Česká republika
Stav položky : Použitá
Dostupnost položky : Skladem
Kusů :
CZIN.eu - Heureka.cz - CenyZboží.cz NejNákup.cz porovnání zboží, porovnání eshopů, srovnání jejich cen E-shopy, internetové obchody Nejnižší ceny internetové obchody Katalog internetových obchodů NajdiSlevu.cz Všechny internetové obchody Eshop katalog Shopy.cz - Internetové obchody Naakup.cz Srovnání cen e-shopů NajduZboží.cz
OnlineZbozi.cz
Doporuc.cz Srovname.cz – nejlepší ceny, akční ceny, e-shopy, internetové obchody
Výběr export-listů: 1- 2- 3- 4- 5- 6- 7- 8- 9- 10- 11- 12- 13- 14- 15- 16- 17- 18- 19- 20- 21- 22- 23- 24- 25- 26- 27- 28- 29- 30- 31- 32- 33- 34- 35- 36- 37- 38- 39- 40- 41- 42- 43- 44- 45- 46- 47- 48- 49- 50- 51- 52- 53- 54- 55- 56- 57- 58- 59- 60- 61- 62- 63- 64- 65- 66- 67- 68- 69
Výběr export-listů řazených abecedně dle názvu titulu: A- B- C- D- E- F- G- H- I- J- K- L- M- N- O- P- Q- R- S- T- U- V- W- X- Y- Z- ostatní
Antikvární tituly
     Antika a starověk
     Antisemitismus,holocaust,judaica
     Architektura a stavitelství
     Auta,motorky,lodě,vlaky
     Bankovky
      Beletrie
         Avantgarda
         Detektivky
          Divadlo a film
             Divadelní hry
         Dívčí romány
         Dobrodružné
         Exilová literatura
         Fantasy & Sci-fi
         Ostatní / Nezařazeno
         Verneovky
         Životopisy
     Bibelot,kolibřík
     Cestopisy
      Cizojazyčné knihy
         Anglické knihy
          Německé tituly
             Ostatní / Nezařazeno
         Ostatní / Nezařazeno
     Časopisy
     Časopisy/Komiks
     Dětské knihy
     Druhá světová válka
      EDICE
         3x
         Antická knihovna
         Archiv
         Harlequin
         Knihovna klasiků
         KOD
         Kolumbus
         OKO
         Soudobá světová proza-malá řada
         Světová četba
         Živá díla minulosti
     Encyklopedie
     Folklor a etnografie
     Fotografická literatura
     Fotografické publikace
     Fotografie
      Grafiky,mapy,ex-libris
         Ex-libris
         Grafiky
         Mapy
         Obrazy
         Školní tabule
      Historie
         Česká historie
         Ostatní / Nezařazeno
      Humanitní vědy
         Archeologie
         Ekonomie a finance
         Filosofie
         Ostatní / Nezařazeno
         Politika
         Právo
     Humor
     Kuchařky
     Kuriozity
     Léčitelství,zdraví a medicína
     Literární věda
     Militaria
      Místopis
         Pragensie
     Nakladatelství LIBRI
     Nakladatelství TORST
     Náboženské tituly
     Národopis
     Nezařazené
     Numismatika a heraldika
     Odborná literatura
     Plakáty
     Podepsané knihy
     Poesie
     Pohlednice
     Přírodní vědy
     Průvodce po zahraničí
     Psychologie
     Slovníky
      Sport
         Šachy
      Staré tisky,1.vydání,bibliofilie
         19. století
         Bibliofilie
         Ostatní / Nezařazeno
         Staré tisky
     Technická literatura
     Typografie
     Umění
     Varia
Hudební nosiče
      CD
         Barokní hudba
         Cikánská hudba
         Gotická hudba
         Harfa
         Kytara, loutna
         Lidovky
         Ostatní / Nezařazeno
         Renesanční hudba
         Soundtracky
         varhany, čembalo
         Vánoční hudba
         Vážná hudba
         Židovská hudba
     DVD
     Gramofonové desky - LP / EP / SP
     Noty
Nové tituly
     Auto-moto
      Cestování
         Cestování - ostatní
     Chovatelství a myslivost
     Časopisy
      Děti a mládež
         Komiks pro děti
         Ostatní
      Dětské knihy
         Dětská beletrie
     Dítě a rodina
     Domov a zahrada
      Ekonomika a právo
         Management
      Esoterika,okultismus,astrologie,mystika
         Ajurvéda, čínská medicína
         Duchovní beletrie
         Duchovní učitelé
         Feng šuej
         Halucinogeny
         Hermetismus
         Homeopatie
         Jóga
         Kóany, výroky
         Lexikony
         Minerály, reiki, čakry
         New Age, podvědomí
         Numerologie, i-ťing
         Ostatní / Nezařazeno
         Ostatní esoterika
         Partnerské vztahy
         Pohádky, mýty
         Psychotronika, spiritismus
         Reinkarnace
         Sny, snáře
         Šamanismus a okultismus
         Tantra, sexualita
         Tarot
         Věštění
         Výživa, vitamíny
         Záhady, proroci
      Filozofie a náboženství
         Buddhismus a hinduismus
         Teorie a směry
      Historie
         Moderní dějiny
         Starověk
         Středověk
         Všeobecné a ostatní
     Hobby
      Jazykové příručky
         Angličtina
         Němčina
      Krásná literatura
         Eseje a úvahy
         Fantasy
         Fejetony a publicistika
         Historické romány
         Humor
         Komiks pro děti
         Komiks pro dospělé a mládež
         Osobnosti a osudy
         Próza česká a slovenská
         Próza světová
         Sci-fi
         Ženské příběhy
     Kuchařky
     Lékařství a medicína
      NAKLADATELSTVÍ
         CAD PRESS
         DharmaGaia
         Ivo Železný
         Portál
         Pragma
         Santal
         Volvox Globator
         Votobia
      Naučná literatura
         Encyklopedie
         Fakta a záhady
         Ostatní naučná literatura
         Psychologie a psychiatrie
         Zoologie
     Náboženské tituly
     Ostatní a nezařazené
     Počítačová literatura
     Příroda
     Slovenské tituly
     Sport
      Učebnice
         Pro rodiče
         SŠ učebnice
         Učebnice - ostatní
         ZŠ učebnice
      Umění
         Fotografie
     Varia
      Zdraví
         Sexualita
Zlevněné tituly
     Audioknihy na CD
     Cestování
     Chovatelství a myslivost
      Děti a mládež
         Ostatní
         Pro děti 3-7 let
     Dítě a rodina
     Domov a zahrada
      Esoterika,okultismus,astrologie,mystika
         Ostatní / Nezařazeno
      Filozofie a náboženství
         Filozofie
         Křesťanství
     Historie
     Jazykové příručky
      Krásná literatura
         Báje a legendy
         Detektivky a napětí
         Divadelní hry
         Humor
         Osobnosti a osudy
         Próza česká a slovenská
         Próza světová
      Naučná literatura
         Encyklopedie
         Fyzika, matematika, astronomie
     Učebnice
      Umění
         Film
     Zdraví
/a>



Sitemap-0 - Sitemap-1 - Sitemap-2 - Sitemap-3 - Sitemap-4 - Sitemap-5 - Sitemap-6 - Sitemap-7 - Sitemap-8 - Sitemap-9