| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | NAŠI FURIANTI | | Autor | : | Ladislav Stroupežnický | | Popis | : | Nakladatel : A. Dědourek Třebechovice pod Orebem
Rok vydání : 1942
>Vátaná, původní litografie Miloslava Troupa, mírně ušpiněné desky a některé listy, 134 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | NAŠI FURIANTI | | Autor | : | Ladislav Stroupežnický | | Popis | : | Nakladatel : Dilia Praha
Rok vydání : 1976
>Brožovaná, mírně poškozený hřbet, 1. vydání, 116 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | NÁMĚSTEK | | Autor | : | Rolf Hochhuth | | Popis | : | Nakladatel : Orbis, Praha
Rok vydání : 1966
>Brožovaná, potrhaný přebal, dobrý stav, první vydání, 356 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | NEHODA | | Autor | : | Jaroslav Dietl | | Popis | : | Nakladatel : Orbis, Praha
Rok vydání : 1964
>Edice Divadlo, sv. 55, obálka Jaroslav Fišer. I. vydání.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | OBLAK A VALČÍK | | Autor | : | Ferdinand Peroutka | | Popis | : | Nakladatel : F. Borový Praha
Rok vydání : 1948
>Brožovaná, první vydání, 72 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | OTHELLO | | Autor | : | William Shakespeare | | Popis | : | Nakladatel : Orbis Praha
Rok vydání : 1953
>Brožovaná, první vydání, 8 stran obrazových příloh, 235 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | PAN JOHANES- LOUTKOVÁ HRA | | Autor | : | A. Jirásek | | Popis | : | Nakladatel : Redakce Loutkáře Praha
Rok vydání : 1917
>Vázaná, titulní list počmárán, 84 stran textu a obrázků, 6 stran hudebních příloh, mírně odřené desky, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | MUŽ BUDOUCNOSTI | | Autor | : | G. B. Shaw | | Popis | : | Nakladatel : Družstevní práce v Praze
Rok vydání : 1933
>Hry G. B. Shawa / Svazek X., Utěšené hry, přeložili Bedřich Felix a Vladimír Vendyš, titulní kresbu navrhl Zdeněk Kratochvíl, obálku upravil Ladislav Sutnar. Původní brož. s potrhaným hřbetem, přední obálka je v horním a spodním okraji místy natržená. .
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | MESALIANCE- HRY G. B. SHAWA | | Autor | : | G. B. Shaw | | Popis | : | Nakladatel : Zátiší Praha
Rok vydání : 1919
>Převazba, titulní kresba Z. Kratochvíl, 132 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | LÉTO- HRA O TŘECH DĚJSTVÍCH | | Autor | : | Fráňa Šrámek | | Popis | : | Nakladatel : F. Borový Praha
Rok vydání : 1941
>Kvalitní polokožená převazba, šesté vydání, 89 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | MANŽELSTVÍ S.R.O. | | Autor | : | František Langer | | Popis | : | Nakladatel : F. Borový Praha
Rok vydání : 1937
>Brožovaná, silně poškozená obálka, 103 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | MATĚJ KOPECKÝ | | Autor | : | Komedie a Hry | | Popis | : | Nakladatel : J. R. Vilímek v Praze
>Vilímkova knihovna Malého čtenáře, Třetí opravené vydání s dodatkem nápěvů a k nim průvodu dvou houslí od Jana Maláta. 284 stran, poloplátěná dobová převazba.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | PÁNI GLEMBAYOVÉ | | Autor | : | Miroslav Krleža | | Popis | : | Nakladatel : Orbis, Praha
Rok vydání : 1963
>Edice Divadlo, sv. 47, obálka J. Balcar, I. vydání. Přeložila Irena Wenigová.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | PŮJČKA ZA OPLÁTKU | | Autor | : | William Shakespeare | | Popis | : | Nakladatel : Orbis, Praha
Rok vydání : 1967
>Přeložil Václav Renč, ilustroval Karel Teissig.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | TRAGÉDIE 1 | | Autor | : | William Shakespeare | | Popis | : | Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury a um?
Rok vydání : 1962
>Troilus a Kressida, Coriolanus, Titus Andronicus, Romeo a Julie, Timon Athénský, Julius Caesar, vázaná, bez přebalu, poze první díl, přijatelný stav, 669 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | V+W HRY OSVOBOZENÉHO DIVADLA 1. | | Popis | : | Nakladatel : Čs. spisovatel Praha
Rok vydání : 1958
>Vázaná, třetí vydání, hry . Osel a stín, . Balada z hadrů , . Rub a líc , Těžká Barbora , 532 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ZMOUDŘENÍ DONA QUIJOTA | | Autor | : | Viktor Dyk | | Popis | : | Nakladatel : Družstevní práce Praha
Rok vydání : 1937
>Vázaná, 3. vydání, vevázaná obálka, kresba od V. H. Brunnera, 106 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ZPĚT K METHUSALEMOVI | | Autor | : | G. B. Shaw | | Popis | : | Nakladatel : Družstevní práce . Praha
Rok vydání : 1929
>Převazba, 480 stran, dobrý stav, na titulním listě vlepen ex libris.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | LÉTO A DÝM | | Autor | : | Tennessee Williams | | Popis | : | Nakladatel : Orbis, Praha
Rok vydání : 1964
>Hra s prologem a 12 obrazech. Přeložila Hana Budínová. Edice Divadlo, sv. 70., hřbet je mírně odřený.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | SESTUP ORFEŮV | | Autor | : | Tennessee Williams | | Popis | : | Nakladatel : Orbis, Praha
Rok vydání : 1962
>Hra o 3 dějstvích. Edice Divadlo sv. 23., přeložil Jan Grossman a Jiří Kolář. Režijní poznámka Alfred Radok. zadní část obálky je slepovaná.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | TETOVANÁ RŮŽE | | Autor | : | Tennessee Williams | | Popis | : | Nakladatel : Orbis, Praha
Rok vydání : 1964
>Hra o třech dějstvích. Přeložila hana Budínová, Doslov Milan Lukeš. Obálka Jaroslav Fišer. Edice Divadlo, sv. 57. .
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | PO PÁDU | | Autor | : | Arthur Miller | | Popis | : | Nakladatel : Orbis Praha
Rok vydání : 1965
>Brožovaná, silně poškozený hřbet, první vydání, edice . Divadlo svazek 80 , 115 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | SEN NOCI SVATOJÁNSKÉ | | Autor | : | William Shakespeare | | Popis | : | Nakladatel : Elk Praha
Rok vydání : 1938
>Polokožená vazba, desky velmi mírně odřené, překlad E. A. Saudek, typografie Karel Svolinský, 8 ilustrací K. Svolinského, vazbu upravil Jindřich Štýrský, 124 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | A. Dvořák | | Autor | : | Vanda | | Popis | : | F. A. Urbánek 1876, brož., 48 stran, malý formát, dobrý stav.
Velká zpěvohra v pěti jednáních. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží |
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | L. Zavrtal | | Autor | : | Noc ve Florencii | | Popis | : | Fr. A. Urbánek 1880, Bibliotéka operních a operetních textův, brož., 64 stran, malý formát, dobrý stav.
Tragická opera ve 4 jednáních. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží |
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | J. Vrchlický | | Autor | : | Pomsta Catullova | | Popis | : | Dramatické spisy J. Vrchlického, brož., 40 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | J. G. Tajovský | | Autor | : | Ženský zákon | | Popis | : | Hry lidového jeviště 1956, brož., 78 stran, dobrý stav.
Veselohra o čtyřech dějstvích. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | F. Götz | | Autor | : | Soupeři | | Popis | : | Vydáno 1949, brož., 92 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | J. Offenbach | | Autor | : | Velkovévodkyně z Geroltsteinu | | Popis | : | Fr. A. Urbánek 1873, Bibliotéka operních a operetních textův, brož., 44 stran, malý formát, dobrý stav.
Komická opera ve třech jednáních. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | C. Goldoni | | Autor | : | Paní hostinská | | Popis | : | Vydáno 1955, brož., 104 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ŠÚDRAKA | | Autor | : | Hliněný vozíček | | Popis | : | Nakladatel : Snklhu Praha
Rok vydání : 1959
>Brožovaná, poškozená obálka, ze staroindického sanskrtu a prákrtů přeložil Ivo Fišer, edice . Světová četba svazek 219 , první vydání, 258 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Fr. Sokol-Tůma | | Autor | : | Staříček Holuša | | Popis | : | J. Albert 1931, brož., 140 stran, mírné opotřebení okrajů, jinak dobrý stav.
Hra o čtyřech jednáních ze života slezského lidu. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | J. Neruda | | Autor | : | Prodaná láska | | Popis | : | Vydal J. Dolejší 1946, brož., 24 stran, dobrý stav.
Veselá jednoaktovka. | | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Žebrácká opera | | Autor | : |
Gay John | | Popis | : |
Odeon Praha 1985, dobové rytiny William Hogarth, celopl. vazba 135 stran, 8°, velmi dobře zachováno | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Žebrácká opera | | Autor | : |
Gay John | | Popis | : |
Odeon Praha 1985, dobové rytiny William Hogarth, celopl. vazba 135 stran, 8°, velmi dobře zachováno | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | Blázen Tantris | | Autor | : |
Hardt Ernst | | Popis | : |
Zemědělské knihkupectví A. Neubert Praha 1944, brož 140 stran, 8°, dobře zachováno | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | ŽENY NA NISKAVUORI | | Autor | : | Hella Vuolijoki | | Popis | : | Nakladatel : Orbis Praha
Rok vydání : 1963
>Brožovaná, první vydání, 80 stran + 8 stran režijních poznámek, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | BALLADYNA- TRAGEDIE 5 JEDNÁNÍCH | | Autor | : | Julius Slowacki | | Popis | : | Nakladatel : Čs. spisovatel Praha
Rok vydání : 1950
>Vázaná, mírně poškozená obálka, přeložil František Halas, první vydání, 254 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | HLAVNÍ TŘÍDA | | Autor | : | juan antonio bardem | | Popis | : | Nakladatel : Státní nakladatelství krásné literatury, hudb
Rok vydání : 1963
>Vázaná, mírně potrhaný přebal, vydání první, obsahuje fotografie, 217 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | JAK NEPSAT HRU | | Autor | : | Walter Kerr | | Popis | : | Nakladatel : Orbis, Praha
Rok vydání : 1963
>Vázaná, dobrý stav, 221 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | KOMEDIE A PROVERBY 2 SV. | | Autor | : | Alfred de Musset | | Popis | : | Nakladatel : Ladislav Kuncíř v Praze
Rok vydání : 1930
>2 svazky. Edice Prsten. 1 svazek: Marianiny rozmary, Sláskou nelze žertovat, Lorenccio, 306 stran. 2 svazek: Ukvapené sliby, snadné sliby, Carmosina, Bettina. Španělská stěna, 304 stran. Přeložil Jaroslav Zorálek. Originál brož., výborný stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | KORIOLANUS | | Autor | : | William Shakespeare | | Popis | : | Nakladatel : Orbis Praha
Rok vydání : 1959
>Vázaná, velmi mírně poškozená obálka, první vydání tohoto překladu, 176 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | HAMLET - KRALEVIC DÁNSKÝ | | Autor | : | William Shakespeare | | Popis | : | Nakladatel : F. Borový Praha
Rok vydání : 1941
>Vázaná, odřené desky, velmi mírně poškozený titulní list, přeložil Aloys Skoumal, 203 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | HAMLET | | Autor | : | William Shakespeare | | Popis | : | Nakladatel : Umění lidu Praha
Rok vydání : 1949
>Brožovaná, silně poškozená a ušpiněná obálka, přeložil A. E. Saudek, některé listy uvolněny a silně ušpiněny, 224 stran.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | CYRANO Z BERGERACU | | Autor | : | Edmond Rostand | | Popis | : | Nakladatel : Odeon Praha
Rok vydání : 1975
>Vázaná, poškozená vazba, ilustrace Miloslav Troup, 258 stran, dobrý stav.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | DVANÁCT ROZHNĚVANÝCH MUŽŮ | | Autor | : | Reginald Rose | | Popis | : | Nakladatel : Orbis Praha
Rok vydání : 1962
>Brožovaná, poškozený hřbet, první vydání, 101 stran + 7 dalších stran režijních poznámek od Václava Havla.
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Název | : | FIESCO A JEHO JANOVSKÉ SPIKNUTÍ | | Autor | : | Friedrich Schiller | | Popis | : | Nakladatel : Orbis, Praha
Rok vydání : 1962
>Republikánská tragédie o pěti dějstvích. Edice Divadlo, sv. 36, přeložil a doslov napsal Valter Feldstein, obálka Vladimír Hájek, I. vydání. .
| | Stav | : | Antikvární již použité zboží | | |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|
| Možnosti platby Zaslání na dobírku Možnost zaslání do : jen Česká republika
| Stav položky | : | Použitá | | Dostupnost položky | : | Skladem |
|